تعمیر صندلی اداری
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
بنایی و دکوراسیون
/
تعمیر صندلی اداری و آرایشگاهی

تعمیر صندلی اداری

از 1393 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر صندلی اداری در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت تعمیر صندلی اداری

توافقی

متوسط قیمت1,500,000 تومانکمینه قیمت850,000 تومانبیشینه قیمت1,900,000 تومان

آنچه درباره تعمیر صندلی اداری خواهید خواند

  • تعمیر صندلی اداری و آرایشگاهی
  • تعمیرکار صندلی اداری و صندلی چرخدار
  • تعمیر صندلی اداری گردان و تعمیرات صندلی برقی آرایشگاهی با قطعات با کیفیت
  • قیمت تعمیر صندلی اداری به چه عواملی بستگی دارد؟
  • تعمیر صندلی کامپیوتر و تعمیرات صندلی اداری و آرایشگاهی را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

تعمیر صندلی اداری و آرایشگاهی

امروزه به علت بالا رفتن قیمت صندلی های اداری، تعمیرات صندلی اداری یکی از بهترین اقدامات در جهت کاهش هزینه ها و استفاده حداکثری از ملزومات اداری و سازمانی است. البته تعمیر صندلی اداری یا حتی تعمیر صندلی کامپیوتر زمانی مثمرثمر واقع می شود که توسط تعمیرکار صندلی اداری مجرب و با استفاده از قطعات صندلی با کیفیت انجام شود. در غیر این صورت پروسه تعمیرات صندلی آرایشگاهی چندان نتیجه ی مطلوبی به دنبال نخواهد داشت. در ادامه به معرفی انواع صندلی اداری و همچنین قیمت تعمیر صندلی اداری و اجرت تعمیرکار صندلی اداری خواهیم پرداخت.

تعمیرکار صندلی اداری و صندلی چرخدار

تعمیر صندلی چرخدار اگر به درستی و توسط افراد ماهر انجام شود می توانند بهتر از نمونه اولیه خود کارایی و البته زیبایی داشته باشند. همه این اتفاقات تنها در گرو کمک گرفتن از تعمیرکار صندلی چرخدار یا ثابت ماهر است که بتواند با استفاده از قطعات با کیفیت ایرادات را رفع کند. در ادامه به معرفی مکانیزم صندلی اداری و معرفی قطعاتی که عموما بیشتر معیوب می شوند می پردازیم.

تعمیر جک صندلی اداری و تعمیر صندلی کامپیوتر

یکی از مواردی که موجب می شود به فکر تعمیر صندلی جک دار بیوفتید، پایین رفتن ناخودآگاه جک صندلی است. پایین رفتن جک صندلی موجب از بین رفتن تعادل صندلی و از بین رفتن ارتفاع استاندارد کاربر می شود. تعمیر جک صندلی اداری در واقع قطعه ی آهنی است که در داخل آن گاز نیتروژن وجود دارد. جک صندلی با نشستن فرد کاربر روی آن و اهرم متصل به آن تنظیم می شود.

جک صندلی اداری دو دسته اند. دسته اول بر اساس اندازه آن است. معمولا در صندلی جک دار آشپزخانه و صندلی اپن این نوع جک استفاده شده است که نام دیگر آن جک اپن است. نوع دیگر بر اساس کشور سازنده جک تقسیم بندی می شوند که جک تایوانی و چینی هستند. تفاوت جک صندلیها در فلز به کار رفته در مکانیزم صندلی است. اگر در هنگام نشستن روی صندلی، ارتفاع صندلی قابل تنظیم نیست باید به فکر تعمیر جک صندلی اداری یا تعمیر پمپ صندلی اداری خود باشید.

پوسیدگی یا پارگی روکش صندلی اداری و نیاز به تعمیر چرم صندلی اداری

طی مرور زمان و استفاده مستمر و هر روزه از تجهیزاتی مانند صندلی اداری، امکان بروز ایرادات در فوم و روکش صندلی اداری وجود دارد. کهنه شدن فوم و روکش مبل دلیلی بر تعویض صندلی های اداری نیست. زیرا با بازسازی مبلمان اداری و تعویض پد و تعمیر پشتی صندلی اداری می توان ایرادات را رفع نمود. تعویض فوم و تعویض رویه صندلی اداری موجب می شود که ظاهر صندلی به کلی تغییر کند. معمولا برای تعمیر صندلی اداری و تعمیر صندلی آرایشگاهی اغلب از سه نوع فوم استفاده می کنند فوم سرد، فوم گرم و فوم ویژه. که با کیفیت ترین آنها فوم گرم است.

تعمیر یا تعویض چرخ صندلی چرخدار

تعویض چرخ از جمله مواردی است که در تعمیر صندلی چرخدار اغلب با آن مواجه خواهیم شد. موارد زیادی موجب فرسودگی چرخ ها و نیاز به تعویض چرخ صندلی چرخدار خواهد شد. مواردی مانند وارد آوردن وزن بالا به صندلی و استفاده غیر اصولی از صندلی در مکان های نامناسب مانند مکان های سنگ فرش شده و ناهموار و عدم نگهداری صحیح موجب می شود که به تعمیر صندلی چرخدار نیاز پیدا کنید.

تعمیر و تعویض دسته صندلی اداری

یکی دیگر از مواردی که موجب می شود پس از مدتی به تعمیر صندلی اداری نیاز باشد شکستن دسته صندلی است . زیرا با استفاده روزمره از صندلی، دستگیره های صندلی هم مورد استفاده مداوم قرار می گیرند و زودتر فرسوده می شوند. البته خوشبختانه می توان به راحتی به تعمیر دستگیره شکسته صندلی اداری پرداخت و نیاز به تعویض کلی آنها نیست و به این ترتیب در هزینه تعمیر صندلی اداری صرفه جویی می شود.

تعمیر صندلی اداری گردان و تعمیرات صندلی برقی آرایشگاهی با قطعات با کیفیت

بروز ایرادات روی صندلی امری اجتناب ناپذیر است. اما در واقعیت زمانی تعمیر صندلی گردان، تعمیر صندلی آرایشگاهی و اداری موثر واقع می شود که تنها از قطعات با کیفیت استفاده شود. استفاده از قطعات فیک و بی کیفیت چینی تنها ظاهر مشکل را رفع خواهد کرد و پس از مدت کوتاهی دوباره ایرادات خود را نشان می دهند. از این رو با کمک تعمیرکاران صندلی اداری هوم سرویز می توانید انواع خدمات مربوط به تعمیر صندلی گردان، تعمیر صندلی چرخدار اداری و تعمیرات صندلی آرایشگاهی جکی و برقی را با استفاده از قطعات با کیفیت دریافت کنید.

قیمت تعمیر صندلی اداری به چه عواملی بستگی دارد؟

هزینه تعمیر صندلی اداری به موارد مختلفی بستگی دارد. مطمئنا در نظر کاربر علاوه بر کیفیت خدمات، قیمت تعمیر صندلی اداری نیز بسیار مهم است. اما متاسفانه نمی توان قیمت ثابتی را برای قیمت تعمیرات صندلی چرخدار، تعمیر صندلی گردان و تعمیرات صندلی جک دار اعلام کرد.

قیمت تعمیر صندلی اداری به نوع خرابی صندلی و قطعات معیوب بستگی دارد. یه طور مثال در تعیین قیمت تعمیر صندلی چرخدار قیمت چرخ صندلی اداری مهم ترین عامل تاثیرگذار است. مورد دیگر اینکه قیمت قطعات صندلی اداری برای هر کدام از صندلی ها متفاوت است. به طور مثال قیمت پایه صندلی، قیمت جک صندلی و غیره بر اساس مدل و برند سازنده صندلی متفاوت از یکدیگرند.

تعمیر صندلی کامپیوتر و تعمیرات صندلی اداری و آرایشگاهی را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

تعمیر صندلی کامپیوتر، تعمیر صندلی گردان و چرخدار، تعمیر صندلی جکی آرایشگاهی و اداری توسط متخصصین هوم سرویز با بالاترین کیفیت انجام می شود. وابسته به نوع ایرادات، امکان ارائه خدمات تعمیر صندلی اداری در محل نیز می باشد. در صورت نیاز به خدمات تعمیرات صندلی اداری می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست کنید. متخصصین ما جهت ارائه مشاوره و اعلام هزینه ها با شما تماس خواهند گرفت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر صندلی اداری و همچنین ارایه خدمات تعمیر صندلی اداری و مدیریتی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات مبلمان ارائه می دهد که شامل تعمیر مبل راحتی, رویه کوبی مبل راحتی, ساخت مبلمان اداری و خانگی, رنگ کاری مبل چوبی قدیمی, دوخت کاور مبل سلطنتی و دوخت کاور استیل , تعویض پارچه مبل استیل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های بنایی و دکوراسیون را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر صندلی اداری

تعمیر صندلی اداری و مدیریتی

تعمیر صندلی چرخدار

تعمیر صندلی گردان

تعمیرات صندلی برقی

تعمیر صندلی آرایشگاهی

تعویض دسته صندلی اداری و تعویض پایه صندلی کامپیوتر و اداری

تعمیر و تعویض جک صندلی اداری و ...

نظرات کاربران

profile picture
فاطمه احمدی

متشکرم از هوم سرویز. آقای لطیفی کارشونو خیلی دقیق و خوب انجام دادن و قیمتی که اعلام کردن هم واقعا منصفانه بود. 🤩👌

شرایط تعمیر صندلی چرخدار و تعمیر صندلی جک دار آرایشگاهی

چنانچه مشتری نیاز به همفکری یا تهیه جنس مناسب توسط همیار داشته باشد، همیار در صورت تهیه می بایست فاکتور نهایی خرید را به مشتری ارایه نماید.

کلیه قیمت های اعلامی در سرویس تعمیر صندلی با احتساب هزینه جنس(هزینه پارچه، فوم و سایر قطعات و لوازم مورد نیاز) و اجرت می باشد و همیار مجاز به اخذ هزینه مازاد تحت هر عنوانی از مشتری نیست.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

carpentry
تعمیر کمد، کابینت و نجاری
قیمت از 700,000 الی 1,700,000 تومان
dry-cleaning-couch
خشک شویی مبل
قیمت از 1,000,000 الی 1,400,000 تومان
carpet-washing
موکت شویی
قیمت از 1,150,000 الی 2,840,000 تومان
wooden-library-shelf
ساخت کتابخانه و قفسه چوبی
قیمت از 14,000,000 الی 14,000,000 تومان