تعمیر صندلی اداری
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
بنایی و دکوراسیون
/
تعمیر صندلی اداری و آرایشگاهی

تعمیر صندلی اداری

از 1393 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر صندلی اداری در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت تعمیر صندلی اداری

توافقی

متوسط قیمت1,600,000 تومانکمینه قیمت450,000 تومانبیشینه قیمت2,500,000 تومان

آنچه درباره تعمیر صندلی اداری خواهید خواند

  • تعمیر صندلی اداری و آرایشگاهی
  • تعمیرکار صندلی اداری و صندلی چرخدار
  • تعمیر صندلی اداری گردان و تعمیرات صندلی برقی آرایشگاهی با قطعات باکیفیت
  • قیمت تعمیر صندلی اداری به چه عواملی بستگی دارد؟
  • تعمیر صندلی کامپیوتر و تعمیرات صندلی اداری و آرایشگاهی را بهمتخصصین هوم سرویز بسپارید

تعمیر صندلی اداری و آرایشگاهی

امروزه به علت بالارفتن قیمت صندلی های اداری، تعمیرات صندلی اداری یکی از بهترین اقدامات درجهت کاهش هزینه ها و استفاده حداکثری از ملزومات اداری و سازمانی است. البته تعمیرصندلی اداری یا حتی تعمیر صندلی کامپیوتر زمانی مثمرثمرواقع می شود که توسط تعمیرکار صندلی اداری مجرب و با استفاده ازقطعات صندلی با کیفیت انجام شود. در غیر این صورت پروسه تعمیرات صندلی آرایشگاهیچندان نتیجه ی مطلوبی به دنبال نخواهد داشت. در ادامه به معرفی انواع صندلی اداریو همچنین قیمت تعمیر صندلی اداری و اجرت تعمیرکار صندلی اداریخواهیم پرداخت.

تعمیرکار صندلی اداری و صندلی چرخدار

تعمیر صندلی چرخدار اگربه درستی و توسط افراد ماهر انجام شود می توانند بهتر از نمونه اولیه خود کارایی والبته زیبایی داشته باشند. همه این اتفاقات تنها در گرو کمک گرفتن از تعمیرکارصندلی چرخدار یا ثابت ماهر است که بتواند با استفاده از قطعات با کیفیتایرادات را رفع کند. در ادامه به معرفی مکانیزم صندلی اداری و معرفیقطعاتی که عموما بیشتر معیوب می شوند می پردازیم.

تعمیر جک صندلیاداری و تعمیر صندلی کامپیوتر

یکی از مواردی کهموجب می شود به فکر تعمیر صندلی جک دار بیوفتید، پایین رفتنناخودآگاه جک صندلی است. پایین رفتن جک صندلی موجب از بین رفتن تعادلصندلی و از بین رفتن ارتفاع استاندارد کاربر می شود. تعمیر جک صندلی اداری درواقع قطعه ی آهنی است که در داخل آن گاز نیتروژن وجود دارد. جک صندلی با نشستن فردکاربر روی آن و اهرم متصل به آن تنظیم می شود.

جک صندلی اداری دودسته اند. دسته اول بر اساس اندازه آن است. معمولا در صندلی جک دار آشپزخانهو صندلی اپن این نوع جک استفاده شده است که نام دیگر آن جک اپن است. نوعدیگر بر اساس کشور سازنده جک تقسیم بندی می شوند که جک تایوانی و چینی هستند.تفاوت جک صندلیها در فلز به کار رفته در مکانیزم صندلی است. اگر درهنگام نشستن روی صندلی، ارتفاع صندلی قابل تنظیم نیست باید به فکر تعمیر جکصندلی اداری یا تعمیر پمپ صندلی اداری خود باشید.

پوسیدگی یاپارگی روکش صندلی اداری و نیاز به تعمیر چرم صندلی اداری

طی مرور زمان واستفاده مستمر و هر روزه از تجهیزاتی مانند صندلی اداری، امکان بروز ایرادات درفوم و روکش صندلی اداری وجود دارد. کهنه شدن فوم و روکش مبل دلیلی بر تعویض صندلیهای اداری نیست. زیرا با بازسازی مبلمان اداری و تعویض پد و تعمیر پشتی صندلیاداری می توان ایرادات را رفع نمود. تعویض فوم و تعویض رویه صندلی اداری موجبمی شود که ظاهر صندلی به کلی تغییر کند. معمولا برای تعمیر صندلی اداری و تعمیرصندلی آرایشگاهی اغلب از سه نوع فوم استفاده می کنند فوم سرد، فوم گرم وفوم ویژه. که با کیفیت ترین آنها فوم گرم است.

تعمیر یا تعویضچرخ صندلی چرخدار

تعویض چرخ از جملهمواردی است که در تعمیر صندلی چرخدار اغلب با آن مواجه خواهیم شد. مواردزیادی موجب فرسودگی چرخ ها و نیاز به تعویض چرخ صندلی چرخدار خواهدشد. مواردی مانند وارد آوردن وزن بالا به صندلی و استفاده غیر اصولی ازصندلی در مکان های نامناسب مانند مکان های سنگ فرش شده و ناهموار و عدم نگهداریصحیح موجب می شود که به تعمیر صندلی چرخدار نیاز پیدا کنید.

تعمیر و تعویضدسته صندلی اداری

یکی دیگر از مواردیکه موجب می شود پس از مدتی به تعمیر صندلی اداری نیاز باشد شکستن دسته صندلی است. زیرا با استفاده روزمره از صندلی، دستگیره های صندلی هم مورد استفاده مداوم قرارمی گیرند و زودتر فرسوده می شوند. البته خوشبختانه می توان به راحتی به تعمیردستگیره شکسته صندلی اداری پرداخت و نیاز به تعویض کلی آنها نیست و بهاین ترتیب در هزینه تعمیر صندلی اداری صرفه جویی می شود.

تعمیر صندلی اداری گردان و تعمیرات صندلی برقی آرایشگاهی با قطعات باکیفیت

بروز ایرادات رویصندلی امری اجتناب ناپذیر است. اما در واقعیت زمانی تعمیر صندلی گردان، تعمیرصندلی آرایشگاهی و اداری موثر واقع می شود که تنها از قطعات با کیفیتاستفاده شود. استفاده از قطعات فیک و بی کیفیت چینی تنها ظاهر مشکل را رفع خواهدکرد و پس از مدت کوتاهی دوباره ایرادات خود را نشان می دهند. از این رو با کمکتعمیرکاران صندلی اداری هوم سرویز می توانید انواع خدمات مربوط به تعمیرصندلی گردان، تعمیر صندلی چرخدار اداری و تعمیرات صندلی آرایشگاهی جکیو برقی را با استفاده از قطعات با کیفیت دریافت کنید.

قیمت تعمیر صندلی اداری به چه عواملی بستگی دارد؟

هزینه تعمیر صندلیاداری بهموارد مختلفی بستگی دارد. مطمئنا در نظر کاربر علاوه بر کیفیت خدمات، قیمتتعمیر صندلی اداری نیز بسیار مهم است. اما متاسفانه نمی توان قیمت ثابتیرا برای قیمت تعمیرات صندلی چرخدار، تعمیر صندلی گردانو تعمیرات صندلی جک دار اعلام کرد.

قیمت تعمیر صندلیاداری بهنوع خرابی صندلی و قطعات معیوب بستگی دارد. یه طور مثال در تعیین قیمت تعمیرصندلی چرخدار قیمت چرخ صندلی اداری مهم ترین عامل تاثیرگذار است.مورد دیگر اینکه قیمت قطعات صندلی اداری برای هر کدام از صندلی هامتفاوت است. به طور مثال قیمت پایه صندلی، قیمت جک صندلی و غیره بر اساس مدلو برند سازنده صندلی متفاوت از یکدیگرند.

تعمیر صندلی کامپیوتر و تعمیرات صندلی اداری و آرایشگاهی را بهمتخصصین هوم سرویز بسپارید

تعمیر صندلی کامپیوتر، تعمیر صندلی گردان وچرخدار، تعمیر صندلی جکی آرایشگاهی و اداری توسط متخصصین هومسرویز با بالاترین کیفیت انجام می شود. وابسته به نوع ایرادات، امکان ارائه خدمات تعمیرصندلی اداری در محل نیز می باشد. در صورت نیاز به خدمات تعمیرات صندلی اداری میتوانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست کنید. متخصصین ما جهتارائه مشاوره و اعلام هزینه ها با شما تماس خواهند گرفت.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر صندلی اداری و همچنین ارایه خدمات تعمیر صندلی اداری و مدیریتی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات مبلمان ارائه می دهد که شامل تعمیر مبل راحتی, رویه کوبی مبل راحتی, ساخت مبلمان اداری و خانگی, رنگ کاری مبل چوبی قدیمی, دوخت کاور مبل سلطنتی و دوخت کاور استیل , تعویض پارچه مبل استیل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های بنایی و دکوراسیون را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر صندلی اداری

تعمیر صندلی اداری و مدیریتی

تعمیر صندلی چرخدار

تعمیر صندلی گردان

تعمیرات صندلی برقی

تعمیر صندلی آرایشگاهی

تعویض دسته صندلی اداری و تعویض پایه صندلی کامپیوتر و اداری

تعمیر و تعویض جک صندلی اداری و ...

نظرات کاربران

profile picture
محمد موسیوند

عالی بودن و پیگیری خوبی داشتند . وقت شناسی هم موردی بود که رضایت منو بیشتر از همه جلب کرد

profile picture
امیر مهرپویا

نیرو پیگیری بودند کار رو دنبال میکردند و از بهترین قطعات استفاده کردند ازشون صمییمانه تشکر میکنم

profile picture
مهدی دوده

واقعا بی عیب و نقص واقعا سریع واقعا عالی و به صرفه هرچی بگم راجب تیم خوب هوم سرویز کم گفتم 2 تا شیشه سکوریت داشتم که لق شده بود و هر آن امکان داشت بشکنه نیرو خودشون رو سریع رسوندن و دمشون گرم

profile picture
اسدالله بنی ادم

کارشون حرف نداشت وسایل آسیب ندید و با نظم و دقت کار رو انجام دادن و به اصطلاح سمبل کاری نمیکردند و این خودش نقطه قوت هست

شرایط تعمیر صندلی چرخدار و تعمیر صندلی جک دار آرایشگاهی

چنانچه مشتری نیاز به همفکری یا تهیه جنس مناسب توسط همیار داشته باشد، همیار در صورت تهیه می بایست فاکتور نهایی خرید را به مشتری ارایه نماید.

کلیه قیمت های اعلامی در سرویس تعمیر صندلی با احتساب هزینه جنس(هزینه پارچه، فوم و سایر قطعات و لوازم مورد نیاز) و اجرت می باشد و همیار مجاز به اخذ هزینه مازاد تحت هر عنوانی از مشتری نیست.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

تعمیر کمد، کابینت و نجاری
تعمیر کمد، کابینت و نجاری
قیمت از 400,000 الی 1,200,000 تومان
خشک شویی مبل
خشک شویی مبل
قیمت از 420,000 الی 750,000 تومان
موکت شویی
موکت شویی
قیمت از 500,000 الی 1,125,000 تومان
ساخت کتابخانه و قفسه چوبی
ساخت کتابخانه و قفسه چوبی
قیمت از 250,000 الی 1,500,000 تومان