سمپاشی موش

سمپاشی موش

از 1435 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت سمپاشی موش در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت سمپاشی و طعمه گذاری موش(هر واحد)

1,000,000 تومان

متوسط قیمت1,600,000 تومانکمینه قیمت1,600,000 تومانبیشینه قیمت2,500,000 تومان

آنچه درباره سمپاشی موش خواهید خواند

  • بهترین راه مبارزه با موش چیست؟
  • انواع موش
  • اولین روش های مبارزه با موش کدامند؟
  • چطور از شر موش در خانه خلاص شویم؟
  • بهترین روش برای سمپاشی موش در کارخانه ها چیست؟
  • راه های کشتن موش در خانه چیست؟
  • قوی ترین سم و بهترین سم موش برای سمپاشی موش کدام است؟
  • هزینه سمپاشی موش به چه موارد بستگی دارد؟
  • خدمات سمپاشی موش را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

بهترین راه مبارزه با موش چیست؟

برای کشتن موش و از بین بردن موش راه های متفاوتی وجود دارد. انواع روش های فیزیکی و شیمیایی وجود دارد که همه تحت عنوان سمپاشی موش نامیده می شوند. مواردی مانند طعمه گذاری موش و تله گذاری موش از قدیم مورد استفاده قرار می گرفت. با پیشرفت دانش و شناخت آناتومی موش ها روش شیمیایی و استفاده از سم موش قوی بیشتر روی کار آمد. به این ترتیب که با استفاده از علایق موش بهترین طعمه ساخته می شود و سم پاشی موش انجام می گیرد. البته در مواردی که محیط به موش آلوده می شود وابسته به شرایط، روش های مختلفی برای مبارزه با موش انتخاب می شود. مواردی مانند نوع موش و محل مورد نظر این روش ها را تغییر می دهد. در ادامه به معرفی انواع موش و انواع روش کشتن موش و عوامل موثر بر قیمت سمپاشی موش می پردازیم.

انواع موش

انواع موش دارای ویژگی های مشترکی هستند و این اشتراکات از بابت نوع تغذیه آنها و رفتاری است که از خود نشان می دهند. دندان های پیشین موش ها به طور دائم در حال رشد است. این جانوران برای جلوگیری از بلند شدن آنها، همواره در حال جویدن هستند. به این ترتیب با جویدن هر چیزی موجب آسیب و خسارات می شوند. از آنجایی که این جانوران تقریبا همه چیز خوار می باشند، از گیاهان، دانه ها و حتی لاشه حیوانات تغذیه می کنند و بسیار جان سخت هستند. با این تفاسیر سمپاشی موش و از بین بردن موش سخت تر هم می شود.

· سمپاشی موش خانگی

این نوع موشها بدنی باریک و کوچک دارند. در کنار خدمات سمپاشی سوسک آشپزخانه که درخواست بالایی دارد. درخواست سم پاشی این جانوران نیز بسیار بالاست. لاله گوش آنها بزرگ بوده و چشمان درشت دارند. طول آنها در حدود 15 سانت است و خاکستری رنگ هستند. این موش ها در کلونی های بزرگ زندگی می کنند و از شکاف ها و مخفیگاه ها وارد خانه ها می شوند و از همه مواد غذایی موجود در خانه ها یا انبارها تغذیه می کنند. مبارزه با موش خانگی راحت تر بوده و با روش های مانند طعمه گذاری موش یا تله گذاری موش می توان از بین برد. زیرا این جانوران وزن چندانی ندارند و به راحتی در تله گیر می کنند.

· سمپاشی موش قهوه ای یا سمپاشی موش انباری

این نمونه بزرگ هستند و تقریبا دو برابر موش های خانگی می باشند. وزن آنها در حدود 200 تا 400 گرم است. این نوع در کانال ها و انبارها به وفور دیده می شود. علاقه شدیدی به زندگی در کنار آب دارند و به راحتی در آب شنا می کنند. انواع موش هایی که در سطح شهر دیده می شوند و ظاهری چندش آور و جسه ای بزرگ دارند همین نوع هستند که در سطح شهر به صورت گسترده سمپاشی موش انجام می شود.

این نوع موش ها از همه چیز حتی از جانوران زنده نیز تغذیه می کنند و حالت تهاجمی نیز دارند. از این رو مبارزه با موش انباری به طور گسترده هدف قرار داده می شود.

· سمپاشی موش سیاه

بیشتر در سقف ها و زیر شیروانی ها زندگی می کنند و در سواحل شمالی بیشتر دیده می شوند. این موارد جسه ای کوچک دارند و سیاه رنگ هستند. از بین بردن موش سیاه و طعمه گذاری موش سیاه پروسه زمان بری نیست. زیرا به صورت گروهی و کلونی های بزرگ زندگی نمی کنند.

اولین روش های مبارزه با موش کدامند؟

عدم شیوع این جانوران ارتباط مستقیمی با رعایت موارد بهداشتی دارد. پسماند موادغذایی و در دسترس بودن این مواد موجب افزایش جمعیت آنها می شود. از این رو بهتر است پس از نظافت ساختمان زباله ها در ظروف درب دار نگهداری شوند. زیرا این زباله ها منابع تغذیه موش ها هستند که آلودگی های بزرگ زیست محیطی از جمله ازدیاد موش ها را به بار می آورند.

مورد بعدی قبل از سمپاشی موش جلوگیری از ورود این جانوران به ساختمان است. با انجام اقدامات موثر برای ساختمان نظیر ساخت پی بنا با بتن آرمه، بستن کامل لبه زیرین درب ها و نصب توری پنجره و درب ها موجب می شود که از ورود این جانوران به محیط داخل خانه جلوگیری شود.

راه دیگری که قبل از سم پاشی موش باید انجام شود از بین بردن راه های دسترسی موش ها به منبع آب و غذا می باشد.

در نهایت هر فضایی که احتمال وجود موش در آن فضا وجود دارد را باید از بین برد. باید امکان دسترسی به هر نوع منابع آبی را از بین برد تا این جانوران را از فضای مورد نظر فراری دهید. به طور مثال هر گونه ایراد در لوله کشی ساختمان و یا تعمیر شیرآلات ساختمان که چکه می کنند باید سریعا انجام شود تا هیچ آبی در دسترس این جانوران نباشد.

چطور از شر موش در خانه خلاص شویم؟

همانطور که پیش تر هم توضیح داده شد روش های متعددی برای سمپاشی موش استفاده می شود. به طور کل از دو روش فیزیکی و شیمیایی برای از بین بردن موش استفاده می شود. مواردی مانند تله موش و طعمه گذاری موش در روش های فیزیکی کاربرد دارند و مواردی مانند سمپاشی موش و استفاده از انواع سم موش به صورت جامع یا مایع در محل تردد موش ها نیز روش های شیمیایی مبارزه با موش ها هستند.

· تله گذاری موش

انواع تله موش با هدف های مختلفی کار گذاشته می شوند. در مواردی که امکان انجام سایر روش های سمپاشی موش وجود ندارد اقدام به تله گذاری موش می کنند. استفاده از تله موش کشنده یا تله موش زنده گیر دو نمونه از آنها است. همچنین در فضاهایی نیز امکان جمع کردن لاشه های مرده وجود ندارد این روش به کار می رود. از این رو با تله گذاری موش تمام لاشه ها را با هم جمع می کنند. گاهی نیز شما با دسته ای از موش های باهوش مواجه هستید که طعمه ها را نمی خورند به همین دلیل تنها می توانید با تله موش آنها را از بین ببرید. همچنین در صورتی که می دانید تنها چند موش در محل حضور دارند نیاز به سمپاشی موش در ابعاد وسیع نیست و تله موش بهترین راهکار است. انواع تله موش چسبی، قفسی و تله موش فنری بر اساس نوع موش مورد نظر کارگذاشته می شوند.

· طعمه گذاری موش

یکی دیگر از روش های کشتن موش در محیط های تجاری، اداری و منازل، طعمه گذاری موش است. سم موش این جانوران را به سمت طعمه هدایت می کند و موس با خوردن آن احساس تشنگی شدید می کند و به محض نوشیدن آب سم به سمت روده های موش رفته و از داخل موش را از بین می برد. اگر هم آبی در دسترس نباشد موش از داخل خشک می شود. برای کلونی های وسیع سمپاشی موش بهترین راهکار است. سم موش به صورت های جامد، مایع و گاز انجام می شود.

· سم پاشی موش

طعمه گذاری موش با نام سمپاشی موش هم نامیده می شود. به این ترتیب که با سم موش قوی غذای مورد علاقه این جانور را آلوده می کنند. سم موش به صورت جامد، مایع و گاز موجود هستند. برای سمپاشی موش، در محل رفت و آمد موش ها پودرهای سمی ریخته می شود و به واسطه لیسیدن این سم را خورده و سم موش قوی تاثیر خود را می گذارد. همچنین از سم موش مایع نیز در مکان هایی که دسترسی به آب سخت تر است استفاده می شود. تا موش ها به سمت سم ها جذب شوند. برای از بین بردن کلونی های موش که شناسایی می شود اقدام به سمپاشی موش با گاز می کنند. اغلب این روش سم پاشی موش برای از بین بردن موش صحرایی کاربرد دارد.

بهترین روش برای سمپاشی موش در کارخانه ها چیست؟

در کارخانجایت و یا سایر مکان ها استفاده از ایستگاه های طعمه گذاری موش پیشنهاد می شود که سم موش در آنها قرار داده دارد. به این ترتیب سم موش قوی در محیط پراکنده نمی شود و مشکلاتی برای محیط زیست در بر نخواهند داشت. همچنین بر اثر وزش باد یا بارش باران از بین نخواهند رفت. و سایر جانوران غیر هدف مانند پرندگان و یا گربه یا سگ سم را مصرف نکرده و تلفات ناخواسته دیگری در پی نخواهند داشت.

راه های کشتن موش در خانه چیست؟

تا به اینجا از روش های گوناگون کشتن موش صحبت کردیم. اما زمانی که موضوع به کشتن موش در خانه می رسد کمی شرایط تغییر می کند. برای منازل مسکونی نمی توان از سم موش قوی استفاده نمود، چون مناسب فضاهای بسته نیستند. قوی ترین سم برای سمپاشی موش، علاوه بر موش برای سلامتی انسان نیز مضر است. استفاده از چسب موش، تله موش و مرگ موش و قرص سیانور مواردی هستند که از دیرباز با ما همراه بوده است. اما سم موش قوی پیشنهاد ما نیست پیشنهاد می کنیم از چسب موش و تله موش استفاده کنید. مگر در مواردی که زاد و ولد موش ها زیاد است و بهتر است با همکاری با کلیه ساکنین ساختمان سمپاشی موش در سطح وسیع تر توسط شرکت سمپاشی موش انجام شود.

قوی ترین سم و بهترین سم موش برای سمپاشی موش کدام است؟

بهترین مرگ موش یا قوی ترین سم موش تاثیر آنی دارد. به بیان دیگر موش ها به محض مصرف آنها می میرند. این سموم خطرناک هستند. زیرا لاشه آنها در محیط باقی می ماند و ممکن است موجب ایجاد بوی بد شوند. همچنین این لاشه ها موجب بروز بیماری های دیگر نیز خواهند شد. استفاده از این سموم مانند قرص سیانور و مرگ موش موجب می شود که سایر گونه های موش ها نسبت به این سموم مصون شوند. اما سم موش دیگری تحت عنوان سم موش انعقادی در سمپاشی موش استفاده می شود که تاثیر آنی ندارد. در واقع ایم جانوران با مصرف این مرگ موش بین 2 تا 4 هفته از بین می رود و همانطور که قبل تر از این توضیح داده شد احساس تشنگی کرده و محیط را ترک می کنند. به این ترتیب لاشه ای در محل سکونت یا محل کار مورد نظر به جا نخواهد ماند. در نتیجه بهترین سم برای از بین بردن موش، سموم تاخیری هستند که در کنار اثربخشی، مزایای بیشتری در پی دارند.

هزینه سمپاشی موش به چه موارد بستگی دارد؟

هزینه سمپاشی موش به موارد متعددی وابسته است. اما با بررسی خسارات احتمالی ناشی از زاد و ولد این جانوران مانند جویدن کابل های برق و آتش سوزی و آسیب به کف و دیوار های ساختمان می توان نتیجه گرفت که قیمت سمپاشی موش از هر جهتی به صرفه است به شرطی که موثر و تصمینی باشد!

در ادامه به معرفی مهم ترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت سم پاشی موش می پردازیم.

· متراژ فضا بر قیمت سمپاشی موش تاثیر دارد

طبیعتا هر چه فضا بزرگتر باشد به سم موش بیشتر و زمان بیشتری برای طعمه گذاری موش یا تله گذاری موش نیاز است و هزینه سمپاشی موش نیز بیشتر می شود.

· حجم آلودگی بر قیمت سم پاشی موش تاثیر دارد

اگر با فضایی مملو از موش و بسیار آلوده مواجه باشید. روش های متعدد برای از بین بردن و کشتن موش به کار برده می شود. استفاده از سم موش و یا سایر تجهیزات و بالا رفتن زمان انجام این کارها شده و قیمت سمپاشی موش را بالا می برد.

· روش کشتن موش بر هزینه سم پاشی موش تاثیر می گذارد

طعمه گذازی موش، تله گذازی موش یا سمپاشی موش هر کدام برای فضاهای متفاوت پیشنهاد می شود. هر کدام از این روش ها نرخ سمپاشی موش متفاوتی دارند.

· نوع سم مورد استفاده

هر چه سم کارایی قوی تری داشته باشد و بوی کمتری داشته باشد قیمت متفاوتی نیز دارد. معمولا سموم با اثربخشی سریع و بدون آسیب های بعدی قیمت بالاتری نسبت به سموم بازاری دارند.

خدمات سمپاشی موش را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

برای مشاوره با برترین متخصصین که دارای مهارت و تجربه لازم در این زمینه هستند تنها کافیست ثبت درخواست انجام دهید. با پاسخ به چند سوال و درج آدرس و شماره تماس متخصصین ما با شما تماس خواهند گرفت و توضیحات لازم را در ارتباط با نحوه سمپاشی موش و قیمت سمپاشی موش در اختیار شما قرار خواهند داد. در صورت رضایت و تمایل شما متخصصین جهت بررسی حضوری و ارائه خدمات در محل حضور پیدا خواهند کرد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس سمپاشی موش و همچنین ارایه خدمات سمپاشی موش خانگی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات سمپاشی و ضدعفونی ارائه می دهد که شامل سمپاشی منزل، سمپاشی آپارتمان و مغازه, سمپاشی رستوران , ضدعفونی محیط و گندزدایی منزل , سمپاشی بیمارستان , سمپاشی سوسک ریز کابینت, سمپاشی خانه برای ساس, سمپاشی شپش خانه, سمپاشی خانه برای مورچه, سمپاشی کنه کبوتری می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های خانگی و ساختمانی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس سمپاشی موش

سمپاشی موش خانگی

سمپاشی موش انباری

سمپاشی موش فاضلاب

مبارزه با موش با تله گذاری موش

طعمه گذاری موش با سم قوی موش و ...

تله گذاری موش در کارخانه

نظرات کاربران

profile picture
نعیمی

عالی بودن و خیلی سریع کار من رو انجام دادن خیلی راضی بودم

profile picture
آلما پیرا

من 3 تا تشک پشم قدیمی کوتاه داشتم که ایشون تبدیل کردن به 4 تشک زمینی استاندارد. در کارشون مهارت دارن و منظم و خوش قول هستند.ما از کارشون راضی بودیم.

profile picture
فرزاد جانی

بسیار حرفه ای و در کار خودشان استاد و منصف بودند.

profile picture
عسل شاهین

بسیار منصف، محترم و کاربلد. ممنونیم ازشون. تخفیف هم دادن بهمون😍

شرایط سم پاشی موش خانگی و سمپاشی موش قهوه ای

بازدید و مشاوره اولیه رایگان از محل برای شناسایی و تعیین الودگی بنا به درخواست مشتری انجام می شود.

درصورت نیاز مشتری تست حساسیت برای تشخیص سموم مناسب و کارا انجام خواهد شد.

پیشنهاد می گردد به منظور سمپاشی موثر و رفع همیشگی طعمه گذاری موش نسبت به سمپاشی کل ساختمان اقدام نمایید.

چنانچه جهت سمپاشی محیط نیاز به سمپاشی مجدد یا تکمیلی (دو مرحله ای) وجود داشته باشد، هزینه سمپاشی موش تکمیلی طبق تعرفه اعلامی انجام خواهد شد.

روش سم پاشی موش تله گذاری موش یا طعمه گذاری با سم موش قوی بر اساس نوع فضا و خواسته مشتری انجام می شود.

جهت سم پاشی از سموم بهداشتی بی خطر و کم خطر مورد تایید وزارت بهداشت استفاده می شود.

در صورت عدم رضایت شما از سرویس ارایه شده، سرویس به صورت رایگان مجدد انجام خواهد شد.

حداقل چهار ساعت پس از سم پاشی محل سمپاشی باید تخلیه از سکنه باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

building-cleaning
نظافت راه پله و مشاعات
قیمت از 500,000 الی 1,160,000 تومان
repair-of-double-glazed-window
تعمیر درب و پنجره دوجداره
قیمت از 550,000 الی 1,200,000 تومان
cleaning-shed-warehouse
نظافت و شستشوی سوله و انبار
قیمت از 2,000,000 الی 2,000,000 تومان
disinfection
ضدعفونی محیط
قیمت از 325,000 الی 830,000 تومان