شستشوی سوله
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
نظافت و پذیرایی
/
نظافت و شستشوی سوله و انبار

شستشوی سوله

از 1356 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت شستشوی سوله در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت شستشوی سوله

توافقی

متوسط قیمت2,000,000 تومانکمینه قیمت2,000,000 تومانبیشینه قیمت2,000,000 تومان

آنچه درباره شستشوی سوله خواهید خواند

  • نظافت و شستشوی سوله، انبار و سالن های تولیدی
  • در نظافت انبار و شستشوی سوله ها به چه مواردی باید دقت شود؟
  • مزایای نظافت و شستشوی سوله توسط شرکت های متخصص
  • خدمات نظافت سوله و شستشوی دیوار سوله و انبار با چه تجهیزاتی انجام می شود؟
  • نحوه نظافت و شستشوی کارخانه، سوله های صنعتی و تولیدی ها
  • هزینه شستشوی سوله و انبار به چه مواردی بستگی دارد؟
  • ارائه خدمات نظافت کارخانه، شستشوی سوله و انبارهای تولیدی با متخصصین هوم سرویز

نظافت و شستشوی سوله، انبار و سالن های تولیدی

شستشوی سوله، شستشوی انبار و نظافت سالن های ورزشی و غیره جزو اقدامات تخصصی هستند که انجام این خدمات نیاز به مهارت دارد. باید اقدامات مربوط به شستشو سوله و نظافت انبار را با استفاده از تجهیزات ایمن انجام داد تا در حین کار ایرادی پیش نیاید. امروزه نظافت و شستشوی سوله و انبار بسیار حائز اهمیت است و باید حتما در بازه های زمانی مشخص نسبت به انجام آنها اقدام نمود. شستشوی سالن صنعتی، شستشوی انبار و غیره همه از مواردی هستند که تحت عنوان نظافت سوله به کار می روند در ادامه به معرفی راهکارهای شستشوی سوله و سالن ها و همچنین عوامل موثر بر هزینه شستشوی انبار، قیمت شستشوی سوله و غیره خواهیم پرداخت.

در نظافت انبار و شستشوی سوله ها به چه مواردی باید دقت شود؟

در صفرشویی سوله و انبارها رعایت نکات ایمنی بسیار حائز اهمیت است. اغلب سوله ها چون محیط کارگاهی دارند و ابزارآلات خاصی در آنجا قرار دارند، باید قبل از شروع به شستشوی سوله، روی آنها به خوبی پوشانیده شود. البته در مواردی که در پروسه شستشوی سوله، نیاز به شستشوی ماشین آلات صنعتی نیز باشد قطعا شستشوی ماشین آلات بر اساس روش های خاص و منحصر به فرد دستگاه انجام می شود. اما در مواردی که تجهیزات برقی و حساس هستند باید روی آنها به خوبی کاور شود.

با توجه به کاربری سوله این محیط های اغلب دارای برق سه فار هستند. لذا رعایت نکات ایمنی بسیار مهم است و باید قبل از هر اقدامی این برق را قطع نموده و پیشگیری های لازم را قبل از شروع شستشوی سوله انجام داد.

در هنگام شستشوی دیوار سوله باید استحکام سازه بررسی شود. ممکن است بعضی از قسمت های آجرهای دیوار شکسته و آسیب دیده باشند که در پروسه شستشوی دیوارهای سوله آسیب بیشتری به آنها وارد شود. به همین علت قبل از شروع شستشو سوله، باید تمام قسمت ها توسط متخصصین بررسی شده و توضیحات لازم به کارفرما داده شود.

در پروسه شستشوی کارگاه ها باید به موارد متعددی دقت نمود. یکی از مهم ترین موارد انتخاب نوع مواد شوینده است. با توجه به کاربری کارگاه، سوله یا انبار طبعا استفاده از همه ی مواد شوینده مجاز نیست. از این رو باید موادی انتخاب شوند که در لحظه شستشوی کارگاه یا پس از آن ایراداتی ایجاد نکنند.

مزایای نظافت و شستشوی سوله توسط شرکت های متخصص

البته که مزایای نظافت و شستشوی سوله، نظافت سالن ورزشی و سایر موارد با کاربردی های متفاوت بر کسی پوشیده نیست. اما متاسفانه در مواردی میزان بالای اهمیت این موضوع در نظر گرفته نمی شود. در اصل باید این اقدامات تنها توسط شرکت شستشوی سوله و انبار و به صورت تخصصی انجام شوند. از مواردی که شستشوی سوله و در کل پروسه نظافت این چنین اماکنی را سخت می کند وجود موانع پیش رو هستند. مواردی مانند ارتفاع دیوار، جنس سقف یا کف سوله، دور بودن از شهر و غیره خدمات نظافت و شستشوی سوله را به خدمات تخصصی تبدیل کرده است که باید توسط شرکت های متخصص در زمینه شستشوی سوله ارائه شوند.

نظافت سوله ها موجب می شود که ساختار کلی فضا حفظ شود. به عبارت دیگر، دیوارها یا کف سالن اگر طی مرور زمان تمیز نشوند، خرده شده و آسیب می بینند. ذرات معلق در هوا و گرد و غبارها نیز در صورتی که رفع نشوند مشکلات عمده ای برای ماشین آلات و نیروی کار ایجاد می کنند.

خدمات نظافت سوله و شستشوی دیوار سوله و انبار با چه تجهیزاتی انجام می شود؟

قبل از شروع شستشوی دیوارهای سوله باید نوع دیوار، جنس دیوار و کف و البته میزان آلودگی و نوع آلودگی بررسی شوند. به این ترتیب نوع تجهیرات مورد نیاز و مواد شوینده متناسب انتخاب می شوند. در ادامه به معرفی انواع تجهیرات مورد نیاز برای نظافت سالن ورزشی، تولیدی و سوله می پردازیم.

شستشوی سوله با اسکرابر سرنشین دار و دستی

معمولا برای شستشوی کف سالن های ورزشی و یا شستشوی انبارها بدون دخالت دست و در زمان کوتاه از اسکرابرها استفاده می شود. برای نظافت سوله کوچک از اسکرابرهای دستی و برای نظافت سوله با وسعت بالا از نوع سرنشین دار آن استفاده می شود. این وسیله دارای فرچه چرخان بوده و عملیتات آبکشی و خشک کردن نیز توسط تیغه های خشک کن دستگاه انجام می شود.

شستشوی سوله با واترجت صنعتی و سندبلاست

واترجت ها برای شستشوی انواع کف و دیوارهای بتنی، سرامیکی کاربرد دارند. قدرت بالای پاشش آب از واترجت ها موجب می شود، هرگونه آلودگی روی سطوح کنده شوند. برای نظافت و شستشوی سوله و انبارهای کوچک ار نوع ضعیف تر آنها و در موارد بزرگتر از واترجت های صنعتی قدرتمندتر استفاده می شود. در بعضی از موارد نیز به علت میزان آلودگی بالا بر روی دیوارها استفاده از سندبلاست پیشنهاد می شود. آب به همراه سیلیس بر روی آجرها زده شده و علاوه بر شستشوی دیوار انبار، ایرادات دیوارها را نیز برطرف می کنند.

شستشوی سوله با جاروبرقی های صنعتی یا سوییپرهای صنعتی

قبل از شروع شستشو باید تمام آلودگی ها و خاک های روی کف به طور کامل جمع آوری شوند تا در پروسه شستشوی سوله، کثیف کاری ایجاد نشود. جاروبرقی های صنعتی یا سوییپرها جاروهای با مکندگی بالا و مخزن های بزرگ هستند که تمام آلودگی ها را از روی انواع سطوح کفپوش، سرامیک، بتنی و غیره جمع آوری می کنند و محیط عاری از هر گونه خاک را تحویل می دهند.

شستشوی انبار با راپل

راپل و البته راپل کار که مهارت در زمینه شستشوی سوله در ارتفاع را داشته باشد نیز عضو جدایی ناپذیر از خدمات شستشو انبار و سوله ها هستند. البته این اقدامات در صورتی که شرایط ایمنی به طور کامل فراهم باشد انجام می شوند.

شستشوی سوله با بالابرهای هیدرولیکی و مکانیکی

نوع سازه سوله و انبار با هم متفاوتند. در بعضی از این موارد دارای سقف های بلندی هستند که عملا نظافت آنها بدون تجهیزات امکان پذیر نیست. از این رو برای شستشوی نقاط مرتفع در سالن و شیشه های انبارها که نیاز به ایمنی بیشتری است از بالابرها استفاده می شود.

نحوه نظافت و شستشوی کارخانه، سوله های صنعتی و تولیدی ها

پروسه شستشوی کارخانه ها بسیار حساس است. زیرا هر گونه اشتباه ممکن است موجب آسیب به تجهیزات و یا ایجاد خطر برای نیروهای انسانی مستقر در این اماکن شود. به همین علت باید اقدامات لازم در جهت کاور تجهیزات حساس به آب انجام شود. سپس قسمت های قابل شستشو تحت نظر مسئولین مربوطه مشخص شوند و پس از ایجاد محیط ایمن شروع به شستشوی کارخانه و واحد های تولیدی نمود.

هزینه شستشوی سوله و انبار به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت شستشوی سوله به موارد متعددی بستگی دارد. طبعا مهم ترین عامل تاثیرگذار بر قیمت شستشوی سوله مساحت آن است. مورد بعدی نوع کاربری، تخلیه بودن یا نبودن آن است. در مواردی که برای نظافت کارخانه ها نیاز به رعایت نکات ایمنی و تامین ایمنی ماشین آلات برقی باشد، هزینه شستشو سوله و قیمت نظافت انبار نیز بالا می رود. مورد بعدی میزان آلودگی است. اگر خدمات نظافت سوله به صورت مداوم انجام شوند، هربار نیاز به نظافت همه قسمت ها نیست و در نظافت دوره ای، هزینه نظافت سوله کاهش پیدا می کند. همچنین نوع تجهیزات مورد استفاده نیز تغییر دهنده ی قیمت شستشوی سوله هستند. به طور کل برای تعیین قیمت شستشوی سوله، فضاهای وسیع باید به صورت حضوری و پس از بررسی فضا اعلام شود.

ارائه خدمات نظافت کارخانه، شستشوی سوله و انبارهای تولیدی با متخصصین هوم سرویز

در صورت نیاز به مشاوره و اطلاع از قیمت دقیق شستشوی انبار، سوله و غیره تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید، تا با برترین متخصصین و شرکت نظافت سوله و انبارهای دارای مجوز ارتباط برقرار کنید. با ثبت سفارش متخصصین مربوطه با شما تماس گرفته و می توانید از تمام جزئیات کار مطلع شوید.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس شستشوی سوله و همچنین ارایه خدمات نظافت و شستشوی سوله و انبار نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات نظافت ساختمان ارائه می دهد که شامل نظافت مشاعات با نظافتچی ساختمان ماهر, نماشویی ساختمان با شرکت نماشویی ساختمان معتبر, کفسابی ساختمان، کفسابی بتن، موزاییک و کفسابی سرامیک با دستگاه کفساب مجهز, نظافت استخر و شستشوی استخر باغ با پولیشر، اسکرابر، واترجت های صنعتی, فینیشینگ ساختمان نوساز و نظافت ساختمان نوساز با کمک شرکت فینیشینگ ساختمان معتبر, نظافت برج های مسکونی و نظافت برج های اداری با شرکت نظافت برج مجرب, استخدام نگهبان 24 ساعته و پاره وقت می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های نظافت و پذیرایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس شستشوی سوله

نظافت و شستشوی سوله و انبار

نظافت و شستشوی سالن های ورزشی

نظافت و شستشوی سالن های تولیدی و نظافت کارخانه

صفرشویی انبار و سوله ها

شستشوی دیوار سوله و سقف سوله با تجهیزات مدرن

شستشوی سوله های صنعتی و شستشوی ماشین آلات صنعتی

نظرات کاربران

فوق‌العاده پرتلاش ممنونم

شرایط نظافت و شستشوی انبار، سوله و سالن های تولیدی و ورزشی

این سرویس مخصوص نظافت، شستشو و صفرشویی سوله های صنعتی و ورزشی، انبارها، کارگاه ها و کارخانه ها می باشد و به صورت دوره ای قابل ارایه می باشد. در این سرویس بر اساس نوع کاربری کارگاه و سوله مورد نظر می تواند شامل نظافت و شستشوی کف، دیواره ها، سقف، محوطه، اتاقک ها و محیط های اداری، نمای سوله و همچنین تجهیزات، تاسیسات و ماشین آلات صنعتی و ... شود.

مساحت سوله، ارتفاع دیوارها، جنس کف سوله، نوع و میزان آلودگی، وجود و یا عدم وجود راه آب فاضلاب، شیر آب و پریز برق و همچنین دوره نیاز به این سرویس در برآورد قیمت تاثیر گذار می باشد.

لوازم و تجهیزات و مواد تمیز کننده و بهداشتی مورد نیاز توسط همیار تهیه می شود.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

floor-polishing
کفسابی
قیمت از 1,000,000 الی 3,000,000 تومان
camera-repair
نصب دوربین مدار بسته
قیمت از 350,000 الی 2,400,000 تومان
charging-fire-extinguishers
شارژ کپسول آتش نشانی
قیمت از 1,100,000 الی 1,100,000 تومان
installing-repairing-electricity-generator
نصب و تعمیر ژنراتور و برق اضطراری
قیمت از 1,000,000 الی 8,000,000 تومان