banner
قیمت خدمات
/
نظافت و پذیرایی
/
نظافت و شستشوی سوله و انبار

نظافت و شستشوی سوله، انبار، کارگاه و کارخانه

از 1356 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نظافت و شستشوی سوله، انبار، کارخانه و ماشین آلات صنعتی

قیمت نظافت و شستشوی سوله، انبار، کارخانه و ماشین آلات صنعتی

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط نظافت و شستشوی انبار، سوله و سالن های تولیدی و وزرشی

این سرویس مخصوص نظافت، شستشو و صفرشویی سوله های صنعتی و ورزشی، انبارها، کارگاه ها و کارخانه ها می باشد و به صورت دوره ای قابل ارایه می باشد.در این سرویس بر اساس نوع کاربری کارگاه و سوله مورد نظر می تواند شامل نظافت و شستشوی کف، دیواره ها، سقف، محوطه، اتاقک ها و محیط های اداری، نمای سوله و همچنین تجهیزات، تاسیسات و ماشین آلات صنعتی و ... شود.

مساحت سوله، ارتفاع دیوارها، جنس کف سوله، نوع و میزان آلودگی، وجود و یا عدم وجود راه آب فاضلاب، شیر آب و پریز برق و همچنین دوره نیاز به این سرویس در برآورد قیمت تاثیر گذار می باشد.

لوازم و تجهیزات و مواد تمیز کننده و بهداشتی مورد نیاز توسط همیار تهیه می شود.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

نظافت و شستشوی انبار، سالن و سوله های صنعتی

شستشوی سوله، شستشوی انبار و نظافت سالن هایورزشی و غیره جزو اقدامات تخصصی هستند که انجام این خدمات نیاز به مهارت دارد.باید اقدامات مربوط به شستشو و نظافت انبار را با استفاده از تجهیزات ایمنانجام داد تا در حین کار ایرادی پیش نیاید. امروزه نظافت سوله و انباربسیار حائز اهمیت است و باید حتما در بازه های زمانی مشخص نسبت به انجام آنهااقدام نمود. شستشوی سالن ورزشی، شستشوی سالن صنعتی، شستشوی انبارو غیره همه از مواردی هستند که تحت عنوان نظافت سالن به کار می روند درادامه به معرفی راهکارهای شستشوی سوله و سالن ها و همچنین عوامل موثر بر هزینهشستشوی انبار، هزینه شستشوی سوله و غیره خواهیم پرداخت.

در نظافت انبار و سوله ها به چه مواردی باید دقتشود؟

در صفرشویی سولهو انبارها رعایت نکات ایمنی بسیار حائز اهمیت است. اغلب سوله یا انبارها چون محیطکارگاهی دارند و ابزارآلات خاصی در آنجا قرار دارند، باید قبل از شروع به شستشویسوله، روی آنها به خوبی پوشانیده شود. البته در مواردی که در پروسه نظافتانبار، نیاز به شستشوی ماشین آلات صنعتی نیز باشد قطعا شستشوی ماشینآلات بر اساس روش های خاص و منحصر به فرد دستگاه انجام می شود. اما در مواردی کهتجهیزات برقی و حساس هستند باید روی آنها به خوبی کاور شود.

با توجه به کاربریسوله و انبارها این محیط های اغلب دارای برق سه فار هستند. لذا رعایت نکات ایمنیبسیار مهم است و باید قبل از هر اقدامی این برق را قطع نموده و پیشگیری های لازمرا قبل از شروع شستشوی سوله انجام داد.

در هنگام شستشویدیوار سوله و انبار باید استحکام سازه بررسی شود. ممکن است بعضی از قسمت هایآجرهای دیوار شکسته و آسیب دیده باشند که در پروسه شستشوی دیوارهای انباریا سوله آسیب بیشتری به آنها وارد شود. به همین علت قبل از شروع شستشو، باید تمامقسمت ها توسط متخصصین بررسی شده و توضیحات لازم به کارفرما داده شود.

در پروسه شستشویکارگاه ها باید به موارد متعددی دقت نمود. یکی از مهم ترین موارد انتخاب نوعمواد شوینده است. با توجه به کاربری کارگاه، سوله یا انبار طبعا استفاده از همه یمواد شوینده مجاز نیست. از این رو باید موادی انتخاب شوند که در لحظه شستشویکارگاه یا پس از آن ایراداتی ایجاد نکنند.

مزایای نظافت و شستشوی سالن ورزشی و سوله توسط شرکت های متخصص

البته که مزایای نظافتسوله، نظافت سالن ورزشی و سایر موارد با کاربردی های متفاوت بر کسیپوشیده نیست. اما متاسفانه در مواردی میزان بالای اهمیت این موضوع در نظر گرفتهنمی شود. در اصل باید این اقدامات تنها توسط شرکت شستشوی سوله و انبارو به صورت تخصصی انجام شوند. از مواردی که شستشوی انبار و در کل پروسهنظافت این چنین اماکنی را سخت می کند وجود موانع پیش رو هستند. مواردی مانندارتفاع دیوار، جنس سقف یا کف سوله، دور بودن از شهر و غیره خدمات نظافت سوله وانبارها را به خدمات تخصصی تبدیل کرده است که باید توسط شرکت های متخصص درزمینه شستشوی و نظافت سوله و انبار ارائه شوند.

نظافت سالن و سوله هاموجب می شود که ساختار کلی فضا حفظ شود. به عبارت دیگر، دیوارها یا کف سالن اگر طیمرور زمان تمیز نشوند، خرده شده و آسیب می بینند. ذرات معلق در هوا و گرد و غبارهانیز در صورتی که رفع نشوند مشکلات عمده ای برای ماشین آلات و نیروی کار ایجاد میکنند.

خدمات نظافت سوله و شستشوی دیوار سوله و انبار با چه تجهیزاتی انجاممی شود؟

 قبل از شروع شستشویدیوارهای سوله باید نوع دیوار، جنس دیوار و کف و البته میزان آلودگی و نوعآلودگی بررسی شوند. به این ترتیب نوع تجهیرات مورد نیاز و مواد شوینده متناسبانتخاب می شوند. در ادامه به معرفی انواع تجهیرات مورد نیاز برای نظافت سالنورزشی، تولیدی، سوله و انبارها می پردازیم.

اسکرابر سرنشیندار و دستی

معمولا برای شستشویکف سالن های ورزشی و یا شستشوی انبارها بدون دخالت دست و در زمان کوتاهاز اسکرابرها استفاده می شود. برای نظافت سالن های کوچک از اسکرابرهای دستی و براینظافت سالن های با وسعت بالا از نوع سرنشین دار آن استفاده می شود. این وسیله دارایفرچه چرخان بوده و عملیتات آبکشی و خشک کردن نیز توسط تیغه های خشک کن دستگاهانجام می شود.

واترجت صنعتی وسندبلاست

واترجت ها برایشستشوی انواع کف و دیوارهای بتنی، سرامیکی کاربرد دارند. قدرت بالای پاشش آب ازواترجت ها موجب می شود، هرگونه آلودگی روی سطوح کنده شوند. برای نظافت و شستشویسوله و انبارهای کوچک ار نوع ضعیف تر آنها و در موارد بزرگتر از واترجت های صنعتیقدرتمندتر استفاده می شود. در بعضی از موارد نیز به علت میزان آلودگی بالا بر رویدیوارها استفاده از سندبلاست پیشنهاد می شود. آب به همراه سیلیس بر روی آجرها زده شدهو علاوه بر نظافت دیوار انبار، ایرادات دیوارها را نیز برطرف می کنند.

جاروبرقی هایصنعتی یا سوییپرهای صنعتی

قبل از شروع شستشو بایدتمام آلودگی ها و خاک های روی کف به طور کامل جمع آوری شوند تا در پروسه شستشو،کثیف کاری ایجاد نشود. جاروبرقی های صنعتی یا سوییپرها جاروهای با مکندگی بالا ومخزن های بزرگ هستند که تمام آلودگی ها را از روی انواع سطوح کفپوش، سرامیک ، بتنیو غیره جمع آوری می کنند و محیط عاری از هر گونه خاک را تحویل می دهند.

راپل

راپل و البته راپلکار که مهارت در زمینه شستشو و نظافت در ارتفاع را داشته باشد نیز عضو جداییناپذیر از خدمات نظافت و شستشو انبار و سوله ها هستند. البته این اقدامات در صورتیکه شرایط ایمنی به طور کامل فراهم باشد انجام می شوند.

بالابرهایهیدرولیکی و مکانیکی

نوع سازه سوله، انبارو یا سالن های ورزشی با هم متفاوتند. در بعضی از این موارد دارای سقف های بلندیهستند که عملا نظافت آنها بدون تجهیزات امکان پذیر نیست. از این رو برای شستشوینقاط مرتفع در سالن و شیشه های انبارها که نیاز به ایمنی بیشتری است از بالابرهااستفاده می شود.

نحوه نظافت و شستشوی کارخانه، سوله های صنعتی و تولیدی ها

پروسه نظافت و شستشویکارخانه ها بسیار حساس است. زیرا هر گونه اشتباه ممکن است موجب آسیب به تجهیزات ویا ایجاد خطر برای نیروهای انسانی مستقر در این اماکن شود. به همین علت بایداقدامات لازم در جهت کاور تجهیزات حساس به آب انجام شود. سپس قسمت های قابل شستشوتحت نظر مسئولین مربوطه مشخص شوند و پس از ایجاد محیط ایمن شروع به شستشویکارخانه و واحد های تولیدی نمود.

هزینه شستشو و نظافت سوله و انبار به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت شستشوی انبار و سوله به موارد متعددی بستگی دارد. طبعامهم ترین عامل تاثیرگذار بر قیمت نظافت سوله و انبار مساحت آن است. موردبعدی نوع کاربری، تخلیه بودن یا نبودن آن است. در مواردی که برای نظافت کارخانهها نیاز به رعایت نکات ایمنی و تامین ایمنی ماشین آلات برقی باشد، هزینه شستشوو نظافت انبار نیز بالا می رود. مورد بعدی میزان آلودگی است. اگر خدماتنظافت سوله به صورت مداوم انجام شوند، هربار نیاز به نظافت همه قسمت ها نیست ودر نظافت دوره ای، هزینه نظافت سوله کاهش پیدا می کند. همچنین نوع تجهیزاتمورد استفاده نیز تغییر دهنده ی قیمت نظافت سالن های ورزشی هستند. به طورکل برای تعیین هزینه نظافت سالن ورزشی و نظافت فضاهای وسیع باید به صورتحضوری و پس از بررسی فضا اعلام شود.

ارائه خدمات نظافت کارخانه، سوله و انبارهای تولیدی و نظافت سالن هایورزشی با متخصصین هوم سرویز

در صورت نیاز بهمشاوره و اطلاع از قیمت دقیق نظافت و شستشوی انبار، سوله و سالن های ورزشی و غیرهتنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید، تا با برترینمتخصصین و شرکت نظافت سوله و انبارهای دارای مجوز ارتباط برقرار کنید. باثبت سفارش متخصصین مربوطه با شما تماس گرفته و می توانید از تمام جزئیات کار مطلعشوید.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

این سرویس شامل خدمات زیر است

نظافت و شستشوی سوله و انبار
نظافت و شستشوی سالن های ورزشی
نظافت و شستشوی سالن های تولیدی و نظافت کارخانه
صفرشویی انبار و سوله ها
شستشوی دیوار سوله و سقف سوله با تجهیزات مدرن
شستشوی سوله های صنعتی و شستشوی ماشین آلات صنعتی

 نظرات کاربران

profile picture
محمودرضا کریمی
2 روز پیش |نیما کریمی

کارشونو خوب انجام دادن و انسان بسیار با اخلاق و خوبی و کاربلدی بودن

profile picture
الهام صدر
3 روز پیش |میثم تونی

خیلی خوب و تمیز کار میکردن حواسشون به تمام ریزه کاری ها بود

profile picture
موسی علیزاده
3 روز پیش |سینا مرادی

همیشه نیروهایی که میفرستین با اخلاق و کاربلدن خیلی از شرکتتون راضی ام

profile picture
خانم مقدم
3 روز پیش |محمدرضا قنبری

خیلی سرویس خوبی بود کارشون خوب بود وسایل آسیبی ندید به موقع اومدن تاخیر نداشتن و از همه نظر عالی

خدمات مرتبط

کفسابی
کفسابی
قیمت از 5,000,000 الی 7,280,000 تومان
نصب دوربین مدار بسته
نصب دوربین مدار بسته
قیمت از 300,000 الی 450,000 تومان
شارژ کپسول آتش نشانی
شارژ کپسول آتش نشانی
قیمت از 1,000,000 الی 8,000,000 تومان
نصب و تعمیر ژنراتور و برق اضطراری
نصب و تعمیر ژنراتور و برق اضطراری
قیمت از 1,000,000 الی 8,000,000 تومان