نظافت برج
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
نظافت و پذیرایی
/
نظافت برج های مسکونی و اداری

نظافت برج

از 1354 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نظافت برج در تابستان 1403 چقدر است؟

عنوانقیمت

قیمت نظافت برج

توافقی

متوسط قیمت1,000,000 تومانکمینه قیمت1,000,000 تومانبیشینه قیمت1,000,000 تومان

آنچه درباره نظافت برج خواهید خواند

 • نظافت برج مسکونی، نظافت برج اداری و تجاری
 • نظافت برج مسکونی شامل چه قسمت هایی می شود؟
 • نظافت مجتمع های مسکونی و تجاری با چه تجهیزاتی انجام می شود؟
 • نظافت مجتمع های تجاری با کمک شرکت نظافت برج مجرب
 • هزینه نظافت برج و مجتمع های مسکونی به چه مواردی بستگی دارد؟
 • نظافت برج های اداری، مسکونی و تجاری با کمک متخصصین هوم سرویز انجام می شود

نظافت برج مسکونی، نظافت برج اداری و تجاری

با تغییر سبک زندگی افراد و افزایش جمعیت، افراد بیشتری در برج ها و مجتمع های مسکونی و تجاری به زندگی و فعالیت های تجاری خود مشغول هستند. زندگی و فعالیت در این مکان ها سبک خاص خود را دارد در همین راستا سایر خدمات مربوط به برج ها مانند خدمات نظافت برج های اداری با نظافت آپارتمان ها با هم تفاوت دارند. در کنار نظافت برج های مسکونی، نظافت برج های تجاری نیز به علت عبور و مرور بیشتر، تقاضای بالاتری دارد. در ادامه در همین راستا نظافت مجتمع های مسکونی، نظافت شهرک و نظافت مجتمع تجاری نیز در کنار آنها ارائه می شود. در ادامه به اقداماتی که در حوضه نظافت برج های مسکونی و اداری ارائه می شود و عوامل موثر بر هزینه نظافت برج مسکونی می پردازیم.

نظافت برج مسکونی شامل چه قسمت هایی می شود؟

نظافت برج به صورت تخصصی باید توسط تیم حرفه ای و با وسایل نظافت صنعتی انجام شود. زیرا برج ها طبعا به علت رفت و آمد بیشتر، در معرض آلودگی بیشتری هم قرار دارند. در این راستا بدون برنامه ریزی درست و کاربردی قطعا خدمات تمیزکاری برج ها موثر واقع نمی شود. از جمله قسمت هایی که در پروسه نظافت برج اداری و مسکونی و نظافت مجتمع مسکونی و نظافت مجتمع تجاری باید رسیدگی شوند عبارت اند از:

 • نظافت فضای سبز برج و محوطه
 • نظافت ورودی ساختمان
 • نظافت نمای برج
 • نظافت لابی برج
 • نظافت راهرو و راه پله برج
 • نظافت آسانسور
 • نظافت پارکینگ برج ها

نظافت مجتمع های مسکونی و تجاری با چه تجهیزاتی انجام می شود؟

معمولا برای نظافت مجتمع تجاری یا مسکونی از تجهیزات صنعتی خاص استفاده می شود. این دستگاه ها بسیار متنوع هستند و استفاده از هرکدام از آنها تاثیر مستقیمی بر هزینه نظافت برج دارد. عملیات نظافت برج های اداری کاملا تخصصی هستند و به علت مساحت زیاد و تاثیر آن در زیبایی محیط باید با مهارت کافی انجام شوند. نظافت مجتمع اداری وبرج ها بر اساس روش ها و با استفاده از تجهیزات نظافتی مناسب در بازه های زمانی کوتاه انجام می گیرند. در ادامه به معرفی تعدادی از دستگاه های رایج و ضروری در نظافت برج می پردازیم.

نظافت برج با اسکرابر یا زمین شوی صنعتی برج

نظافت برج مسکونی و سطوح کف برج ها در گذشته به صورت سنتی مانند استفاده از تی های شستشو انجام می شد. این روش بسیار طاقت فرسا بوده و عملا در مواردی اصلا کاربردی نبوده است. در همین راستا با هدف ساده نمودن فرایند نظافت برج ها استفاده از دستگاه های تخصصی مانند کفشوی صنعتی یا اسکرابرها روی کار آمده اند. از مزایای استفاده از زمین شوی های صنعتی در پروسه نظافت راهرو برج ها می توان به اعمال فشار یکنواخت و قابل تنظیم بر روی سطح اشاره نمود. همچنین این اقدامات با کمترین میزان انرژی از جانب اپراتور و با استفاده از کمترین میزان آب و مواد شوینده با استفاده از برس ها و پدها انجام می شود.

نظافت برج های مسکونی با جاروبرقی صنعتی

گرد و غبار موجود درمحیط، اولین مورد آلودگی هستند که باید به طور کامل حذف شوند. جاروبرقی های خانگی دارای مخزن کوچک و قدرت مکش پایینی هستند که مناسب برای سطوح وسیع نمی باشند. از این رو استفاده از جاروبرقی صنعتی در نظافت برج های تجاری موجب رفع آلودگی از روی سطوح مختلف خواهد شد.

نظافت برج با پولیشر صنعتی

پولیش کف از جمله خدماتی هستند که معمولا به صورت دوره ای باید در نظافت برج ها انجام شود. زیرا سطوح کف برج ها بر اثر رفت و آمدهای مداوم آسیب می بینند و زیبایی و جلای اولیه خود را از دست می دهند. از این رو برای جلوگیری از هزینه های هنگفت بعدی مانند تعویض کفپوش ها از دستگاه های پولیشر صنعتی استفاده می شود. به کمک این تجهیزات آلودگی و جرم های قدیمی سطوح از بین خواهند رفت. پولیشر صنعتی از یک برس قدرتمند و مخزن مواد شوینده تشکیل شده است که عملیات پولیش زنی کفسابی سطوح را انجام می دهد.

نظافت مجتمع های تجاری با کمک شرکت نظافت برج مجرب

همواره استخدام گروهای مجرب در این زمینه از مواردی است که مسئولین برج ها با آن درگیر هستند. بهترین راهکار برای رهایی از این مسئولیت کمک گیری از شرکت نظافت برج های مسکونی و تجاری متخصص در این زمینه است. این شرکت ها به طور تخصصی و با استفاده از تجهیزات مدرن در زمینه نظافت برج ها و مجتمع ها به صورت تخصصی خدمات ارائه می کنند. با کمک هوم سرویز می توانید به نیروهای متخصص و مجرب در این زمینه دسترسی پیدا کنید و در صورت رضایت از آنها به صورت دوره ای نیز کمک بخواهید و خیال ساکنین برج را از بابت نظافت اصولی برج ها در موعدهای زمانی مشخص راحت کنید.

همچنین به علت مساحت و وسعت برج ها باید نظافت مجتمع ها و برج ها بر پایه یک استراتژی عملی و دقیق صورت بگیرد. در همین راستا برای مدیریت در هزینه نظافت برج های مسکونی باید این خدمات را به گروهی مجرب در این زمینه سپرده شود تا از هزینه تراشی های اضافی احتمالی جلوگیری نمود.

هزینه نظافت برج و مجتمع های مسکونی به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت نظافت برج به موارد متعددی بستگی دارد. نمی توان مبلغ ثابتی را به عنوان نرخ نظافت برج های مسکونی ارائه نمود. اما همواره مواردی در این موضوع دخیل هستند. بیش ترین تاثیر در هزینه نظافت مجتمع های مسکونی به تعداد طبقات بستگی دارد. البته موارد دیگر مانند نوع خدمات مورد انتظار نیز در برآورد قیمت نظافت برج تاثیر می گذارند. به طور مثال هزینه نظافت محوطه و خدمات نماشویی و پولیش کف نیز به صورت مجزا بر قیمت نظافت برج مسکونی تاثیر می گذارند. البته برای اطلاع دقیق از هزینه نظافت برج باید تمام موارد مورد انتظار به همراه تعداد طبقات در اختیار شرکت نظافت مجتمع و برج های مسکونی و تجاری قرار بگیرند تا قیمت به صورت دقیق تعیین شود.

نظافت برج های اداری، مسکونی و تجاری با کمک متخصصین هوم سرویز انجام می شود

فراموش نکنید نظافت برج، مجتمع مسکونی و تجاری باید توسط شرکت ها و موسسات قانونی و مجوزدار انجام شود. زیرا مسائل امنیتی در این موارد بسیار با اهمیت است و باید توسط افرادی دارای مجوز و شرکت های مجاز انجام شود. همچنین پیشنهاد می کنیم قبل از انجام کار، بر سر هزینه نظافت توافقات نهایی انجام شود. در صورت نیاز به مشاوره و استعلام قیمت تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید و با متخصصین ما در این زمینه ارتباط برقرار کنید.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس نظافت برج و همچنین ارایه خدمات نظافت برج های مسکونی و نظافت برج های اداری با شرکت نظافت برج مجرب نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات نظافت ساختمان ارائه می دهد که شامل نظافت مشاعات با نظافتچی ساختمان ماهر, نماشویی ساختمان, کفسابی ساختمان، کفسابی بتن، موزاییک و کفسابی سرامیک با دستگاه کفساب مجهز, نظافت استخر و شستشوی استخر باغ با پولیشر، اسکرابر، واترجت های صنعتی, فینیشینگ ساختمان نوساز و نظافت ساختمان نوساز با کمک شرکت فینیشینگ ساختمان معتبر, نظافت و شستشوی سوله و انبار , استخدام نگهبان 24 ساعته و پاره وقت می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های نظافت و پذیرایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس نظافت برج

نظافت برج های مسکونی و نظافت برج های اداری با شرکت نظافت برج مجرب

نظافت مجتمع های مسکونی

نظافت تخصصی مجتمع های اداری و تجاری

نظافت تخصصی پاساژها و مراکز خرید

نظافت پارکینگ برج، لابی برج ، راه رو ، راه پله، نما، ورودی، آسانسور و پشت بام برج با تجهیزات مدرن

نظافت فضای سبز برج و محوطه و ...

نظرات کاربران

profile picture
راشین رفعتی

تمیز و با دقت و با نظم کا کردند به موقع تشریف اوردند سپاس

شرایط نظافت مجتمع مسکونی و نظافت مجتمع تجاری و شهرک ها

این سرویس مخصوص ساختمان ها، برج های مسکونی و اداری، شهرک ها، پاساژها و مجتمع ها و اماکن تجاری می باشد.

بزرگی مجموعه، حجم کار و دوره تکرار سرویس در برآورد قیمت کار تاثیر گذار می باشد.

لوازم، تجهیزات تخصصی، مواد تمیز کننده و بهداشتی مورد نیاز توسط همیار تهیه می شود.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

facade-washing
نماشویی
قیمت از 3,000,000 الی 3,000,000 تومان
finishing-building
فینیشینگ ساختمان
قیمت از 1,500,000 الی 2,500,000 تومان
floor-polishing
کفسابی
قیمت از 1,000,000 الی 3,000,000 تومان
facade-screws-rawlplug
پیچ و رولپلاک نما
قیمت از 3,000,000 الی 3,000,000 تومان