banner
قیمت خدمات
/
نظافت و پذیرایی
/
نظافت برج های مسکونی و اداری

نظافت و شستشوی تخصصی برج های مسکونی، اداری و پاساژها

از 1354 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نظافت برج های مسکونی، مجتمع های تجاری، اداری و پاساژها

قیمت نظافت برج های مسکونی، مجتمع های تجاری، اداری و پاساژها

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط نظافت و شستشوی تخصصی مجتمع های مسکونی و تجاری

این سرویس مخصوص ساختمان ها، برج های مسکونی و اداری، شهرک ها، پاساژها و مجتمع ها و اماکن تجاری می باشد.

بزرگی مجموعه، حجم کار و دوره تکرار سرویس در برآورد قیمت کار تاثیر گذار می باشد.

لوازم، تجهیزات تخصصی، مواد تمیز کننده و بهداشتی مورد نیاز توسط همیار تهیه می شود.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

نظافت برج مسکونی، نظافت برج اداری و تجاری 

با تغییر سبک زندگیافراد و افزایش جمعیت، افراد بیشتری در برج ها و مجتمع های مسکونی و تجاری بهزندگی و فعالیت های تجاری خود مشغول هستند. زندگی و فعالیت در این مکان ها سبک خاصخود را دارد در همین راستا سایر خدمات مربوط به برج ها مانند خدمات نظافت برجهای اداری بانظافت آپارتمان ها باهم تفاوت دارند. در کنار نظافتبرج های مسکونی، نظافت برج های تجاری نیز به علتعبور و مرور بیشتر، تقاضای بالاتری دارد. در ادامه در همین راستا نظافت مجتمعهای مسکونی، نظافت شهرک و نظافت مجتمع تجاری نیز در کنار آنهاارائه می شود. در ادامه به اقداماتی که در حوضه نظافت برج های مسکونی و اداریارائه می شود و عوامل موثر بر هزینه نظافت برج مسکونی می پردازیم.

نظافت برج مسکونی شامل چه قسمت هایی می شود؟

نظافت برج به صورت تخصصی باید توسط تیم حرفه ای و باوسایل نظافت صنعتی انجام شود. زیرا برج ها طبعا به علت رفت و آمد بیشتر، در معرضآلودگی بیشتری هم قرار دارند. در این راستا بدون برنامه ریزی درست و کاربردی قطعاخدمات تمیزکاری برج ها موثر واقع نمی شود. از جمله قسمت هایی که در پروسه نظافتبرج اداری و مسکونی و نظافت مجتمع مسکونی و نظافت مجتمعتجاری باید رسیدگی شوند عبارت اند از:

  • نظافتفضای سبز برج و محوطه
  • نظافتورودی ساختمان
  • نظافتنمای برج
  • نظافتلابی برج
  • نظافتراهرو و راه پله برج
  • نظافتآسانسور
  • نظافتپارکینگ برج ها

نظافت مجتمع های مسکونی و تجاری با چه تجهیزاتی انجام می شود؟

معمولا برای نظافتمجتمع تجاری یا مسکونی از تجهیزات صنعتی خاص استفاده می شود. این دستگاه هابسیار متنوع هستند و استفاده از هرکدام از آنها تاثیر مستقیمی بر هزینه نظافتبرج دارد. عملیات نظافت برج های اداری کاملا تخصصی هستند و به علتمساحت زیاد و تاثیر آن در زیبایی محیط باید با مهارت کافی انجام شوند. نظافتمجتمع اداری وبرج ها بر اساس روش ها و با استفاده از تجهیزات نظافتی مناسب در بازههای زمانی کوتاه انجام می گیرند. در ادامه به معرفی تعدادی از دستگاه های رایج وضروری در نظافت برج می پردازیم.

اسکرابر یا زمینشوی صنعتی برج

نظافت برج مسکونی و سطوح کف برج ها در گذشته به صورت سنتیمانند استفاده از تی های شستشو انجام می شد. این روش بسیار طاقت فرسا بوده و عملادر مواردی اصلا کاربردی نبوده است. در همین راستا با هدف ساده نمودن فرایند نظافتبرج ها استفاده از دستگاه های تخصصی مانند کفشوی صنعتی یا اسکرابرها روی کارآمده اند. از مزایای استفاده از زمین شوی های صنعتی در پروسه نظافت راهرو برجها می توان به اعمال فشار یکنواخت و قابل تنظیم بر روی سطح اشاره نمود. همچنیناین اقدامات با کمترین میزان انرژی از جانب اپراتور و با استفاده از کمترین میزانآب و مواد شوینده با استفاده از برس ها و پدها انجام می شود.

نظافت برج هایمسکونی با جاروبرقی صنعتی

گرد و غبار موجوددرمحیط، اولین مورد آلودگی هستند که باید به طور کامل حذف شوند. جاروبرقی هایخانگی دارای مخزن کوچک و قدرت مکش پایینی هستند که مناسب برای سطوح وسیع نمی باشند.از این رو استفاده از جاروبرقی صنعتی در نظافت برج های تجاری موجب رفعآلودگی از روی سطوح مختلف خواهد شد.

پولیشر صنعتی

پولیش کف از جملهخدماتی هستند که معمولا به صورت دوره ای باید در نظافت برج ها انجام شود. زیراسطوح کف برج ها بر اثر رفت و آمدهای مداوم آسیب می بینند و زیبایی و جلای اولیهخود را از دست می دهند. از این رو برای جلوگیری از هزینه های هنگفت بعدی مانندتعویض کفپوش ها از دستگاه های پولیشر صنعتی استفاده می شود. به کمک این تجهیزاتآلودگی و جرم های قدیمی سطوح از بین خواهند رفت. پولیشر صنعتی از یک برس قدرتمند ومخزن مواد شوینده تشکیل شده است که عملیات پولیش زنی کف سطوح را انجام می دهد.

نظافت مجتمع های تجاری با کمک شرکت نظافت برج مجرب

همواره استخدامگروهای مجرب در این زمینه از مواردی است که مسئولین برج ها با آن درگیر هستند.بهترین راهکار برای رهایی از این مسئولیت کمک گیری از شرکت نظافت برج هایمسکونی و تجاری متخصص در این زمینه است. این شرکت ها به طور تخصصی و بااستفاده از تجهیزات مدرن در زمینه نظافت برج ها و مجتمع ها به صورت تخصصی خدماتارائه می کنند. با کمک هوم سرویز می توانید به نیروهای متخصص و مجرب در این زمینهدسترسی پیدا کنید و در صورت رضایت از آنها به صورت دوره ای نیز کمک بخواهید و خیالساکنین برج را از بابت نظافت اصولی برج ها در موعدهای زمانی مشخص راحت کنید.

همچنین به علت مساحتو وسعت برج ها باید نظافت مجتمع ها و برج ها بر پایه یک استراتژی عملی و دقیق صورتبگیرد. در همین راستا برای مدیریت در هزینه نظافت برج های مسکونی باید اینخدمات را به گروهی مجرب در این زمینه سپرده شود تا از هزینه تراشی های اضافیاحتمالی جلوگیری نمود.  

هزینه نظافت برج و مجتمع های مسکونی به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت نظافت برج به موارد متعددی بستگی دارد. نمی توانمبلغ ثابتی را به عنوان نرخ نظافت برج های مسکونی ارائه نمود. اما هموارهمواردی در این موضوع دخیل هستند. بیش ترین تاثیر در هزینه نظافت مجتمع هایمسکونی به تعداد طبقات بستگی دارد. البته موارد دیگر مانند نوع خدمات موردانتظار نیز در برآورد قیمت نظافت برج تاثیر می گذارند. به طور مثال هزینهنظافت محوطه و خدمات نماشویی و پولیش کف نیز به صورت مجزا بر قیمت نظافت برجمسکونی تاثیر می گذارند. البته برای اطلاع دقیق از هزینه نظافت برجباید تمام موارد مورد انتظار به همراه تعداد طبقات در اختیار شرکت نظافت مجتمع وبرج های مسکونی و تجاری قرار بگیرند تا قیمت به صورت دقیق تعیین شود.

نظافت برج های اداری، مسکونی و تجاری با کمک متخصصین هوم سرویز انجاممی شود

فراموش نکنید نظافتبرج، مجتمع مسکونی و تجاری باید توسط شرکت ها و موسسات قانونی و مجوزدار انجامشود. زیرا مسائل امنیتی در این موارد بسیار با اهمیت است و باید توسط افرادی دارایمجوز و شرکت های مجاز انجام شود. همچنین پیشنهاد می کنیم قبل از انجام کار، برسرهزینه نهایی توافقات نهایی انجام شود. در صورت نیاز به مشاوره و استعلام قیمت تنهاکافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید و با متخصصین ما دراین زمینه ارتباط برقرار کنید.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

این سرویس شامل خدمات زیر است

نظافت برج های مسکونی و نظافت برج های اداری
نظافت مجتمع های مسکونی و تجاری
نظافت تخصصی پاساژها و مراکز خرید
نظافت پارکینگ برج، لابی برج ، راه رو ، راه پله، نما، ورودی، آسانسور و پشت بام برج با تجهیزات مدرن

 نظرات کاربران

profile picture
محمودرضا کریمی
2 روز پیش |نیما کریمی

کارشونو خوب انجام دادن و انسان بسیار با اخلاق و خوبی و کاربلدی بودن

profile picture
الهام صدر
3 روز پیش |میثم تونی

خیلی خوب و تمیز کار میکردن حواسشون به تمام ریزه کاری ها بود

profile picture
موسی علیزاده
3 روز پیش |سینا مرادی

همیشه نیروهایی که میفرستین با اخلاق و کاربلدن خیلی از شرکتتون راضی ام

profile picture
خانم مقدم
3 روز پیش |محمدرضا قنبری

خیلی سرویس خوبی بود کارشون خوب بود وسایل آسیبی ندید به موقع اومدن تاخیر نداشتن و از همه نظر عالی

خدمات مرتبط

نماشویی
نماشویی
قیمت از 1,200,000 الی 1,400,000 تومان
فینیشینگ ساختمان
فینیشینگ ساختمان
قیمت از 500,000 الی 5,000,000 تومان
کفسابی
کفسابی
قیمت از 5,000,000 الی 7,280,000 تومان
پیچ و رولپلاک نما
پیچ و رولپلاک نما
قیمت از 500,000 الی 5,000,000 تومان