پیچ و رولپلاک نما

پیچ و رولپلاک نما

از 1424 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت پیچ و رولپلاک نما در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت پیچ و رولپلاک سنگ نما ساخنمان(خرده کاری)

1,200,000 الی 2,500,000 تومان

قیمت پیچ و رولپلاک سنگ نما ساخنمان(متر مربع)

توافقی

متوسط قیمت500,000 تومانکمینه قیمت500,000 تومانبیشینه قیمت500,000 تومان

آنچه درباره پیچ و رولپلاک نما خواهید خواند

  • پیچ و رولپلاک نمای ساختمان چگونه انجام می شود؟
  • چه ساختمان هایی نیاز به محکم سازی و پیچ کردن نمای ساختمان دارند؟
  • روش های پیچ و رولپلاک نما
  • پیچ و رولپلاک نما با داربست
  • بهترین زمان پیچ رولپلاک سنگ نما
  • قیمت پیچ و رولپلاک نما ساختمان به چه مواردی بستگی دارد؟
  • نصب پیچ و رولپلاک نما را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

پیچ و رولپلاک نمای ساختمان چگونه انجام می شود؟

پیچ و رولپلاک نمایساختمان جهتپیشگیری از ریزش سنگ و ترمیم نمای ساختمان انجام می شود. پروسه انجام خدماتپیچ و رولپلاک نما شاید ساده به نظر برسد اما این خدمات باید توسطمتخصصین و به درستی انجام شود تا عواقب بدی به دنبال نداشته باشد. پیچ و رولپلاک نمابر روی نماهای سنگی و نمای رومی به کار برده می شود تا تایل های سنگی که شل شدهاند سقوط نکنند و عواقب جانی و مالی در پی نداشته باشند. در ادامه به معرفی انواع روش های پیچرولپلاک نمای ساختمان و عوامل موثر بر قیمت پیچ و رولپلاک سنگ نمایساختمان و بهترین مجری پیچ روپلاک نما و شرکت پیچ روپلاکنما ساختمان می پرداریم.

چه ساختمان هایی نیاز به محکم سازی و پیچ کردن نمای ساختمان دارند؟

پیچ و رولپلاک نما درکلیه ساختمان هایی که در نمای آنها از سنگ استفاده شده است، ضروری است. البته ایناقدامات زمانی ضرورت پیدا می کنند که شاهد ریزش سنگ هر چقدر کم باشیم. زیرا سقوطهر تکه سنگ هر چقدر کم، نشان دهنده ی این مورد می باشد که سایر سنگ های نما نیز شلهستند. نماهای سنگی دارای عمر مفیدی هستند و بعد از گذر از آن زمان خاص به علت ازبین رفتن مقاومت سیمان و ملات زیر سنگ، سنگ نماها شل می شوند. البته در ساختمانهای بالای چهارطبقه به علت مواردی مانند نشست ساختمان، عوامل جوی و زلزله نیز ممکناست دچار ریزش سنگ نما شوند که باید سریعا با مجری پیچ رولپلاکنما بدون داربست تماس بگیرید تا از وقوع حادثه جلوگیری کنید. زیرادر صورت بروز حادثه تمامی اهالی ساختمان در مقابل خسارت مالی و جانی پدید آمدهمسئول هستند و باید اقدام به پرداخت خسارت نمایند.

روش های پیچ و رولپلاک نما

خدمات محکم سازی سنگنما به دو صورت انجام می شود. مورد اول پیچ رولپلاک نمای ساختمان با داربست ومورد بعدی پیچ و رولپلاک نما بدون داربست با راپل یا طناب است.

خدمات پیچ ورولپلاک نما با طناب از جمله خدمات تخصصی است که توسط مجری پیچ ورولپلاک نما راپل ارائه می شود. در این روش محکم کاری سنگ نما بااستفاده از طناب بدون نصب داربست انجام می شود. پیچ رولپلاک نما با طناب ازسقوط سنگ نما کاملا جلوگیری می کند. پیچ و رولپلاک نما با راپل درارتفاع و توسط راپل کار با تجربه باید انجام شود. پیچ و رولپلاکنمای ساختمان با راپل باید با استفاده از تجهیزات کاملا استاندارد انجام شود.

پیچ و رولپلاک سنگنما با طناب توسط راپلکار و با استفاده از دو طناب محکم و حمایت کننده انجام می شود که این طناب هافشاری در حدود 1500 کیلوگرم را تحمل می کنند. این روش هیچ گونه فضایی را اشغال نمیکند و مانعی برای سایر افراد و وسایل نقلیه به وجود نمی آورد.

پیچ و رولپلاک نما با داربست

البته که ایمن ترین روشبرای خدمات محکم کاری و ترمیم نمای ساختمان استفاده از داربست است. اما پیچورولپلاک نما با داربست بسیار زمانبر و پر هزینه است. زیرا علاوه بر پرداخت هزینهپیچ رولپلاک نما ساختمان، هزینه داربست نیز باید در نظر گرفته شود. همچنین درمواردی مانند پیچ و رولپلاک نما با داربست مانع عبور و مرورافراد و وسیله نقلیه نیز می شود.

بهترین زمان پیچ رولپلاک سنگ نما

عملیات محکم کاریو پیچ کردن نمای ساختمان در تمام فصول سال به جز در روزهای بارانی و برفی ومواقعی که دمای هوا بسیار کم است انجام می شود. به این علت که راپل کار برای پیچو روپلاک سنگ نما از تجهیزات برقی استفاده می کند که در صورت بارش بارانبه این تجهیزات آسیب می رسد. همچنین در دماهای بسیار پایین استحکام سنگ کاهش پیدامی کند و با انجام دریل کاری ممکن است آسیب بیشتری به سنگ ها وارد شود. همچنین باتوجه به این که در فصول سرد سال و یا در فصولی که امکان طوفان و بادهای شدید وجوددارد خطر ریزش سنگ های نما بیشتر می شود. بهتر است در آب و هوای مناسب اقدام بهتعمیر نمای ساختمان و پیچ رولپلاک سنگ نمای ساختمان نمود.

قیمت پیچ و رولپلاک نما ساختمان به چه مواردی بستگی دارد؟

یکی از مهم ترینمواردی که در کنار کیفیت مطرح می شود مبحث هزینه پیچ و رولپلاک سنگ نمایساختمان است. قیمت پیچ رولپلاک سنگ نما به موارد متعددیبستگی دارد. یکی از مهم ترین عواملی که موجب تغییر در قیمت پیچو رولپلاک نما می شود، دستمزد پیچ روپلاک کار نما یا راپلکار است. مجری پیچ روپلاک نما باید مهارت کافی در این زمینه راداشته باشد. خیلی از افراد با دریافت اجرت پیچ رولپلاک سنگ نمایساختمان کمتر این اقدامات را انجام می دهند اما به جای ترمیم و تعمیر نماموجب بروز اتفاقات و خسارات بیشتر می شوند.

مورد دیگر تعدادطبقات ساختمان یا ارتفاع ساختمان است که با قیمت پیچ و رولپلاک نما ارتباطمستقیمی دارد. به این ترتیب که هر چه ساختمان بلندتر باشد هزینه پیچ ورولپلاک نمای ساختمان نیز افزایش پیدا می کند.

روش انجام پیچ ورولپلاک سنگ نما نیز بر هزینه تمام­ شده آن تاثیر دارد. برای مثال، هزینهپیچ و رولپلاک سنگ نما با طناب یا راپل، از قیمت پیچ رولپلاک سنگ نما باداربست کمتر خواهد بود. مورد دیگری که بر قیمت پیچ و رولپلاک سنگ نما باطناب یا داربست تاثیر دارد، جنس سنگ نما است. به طور مثال هزینه پیچ ورولپلاک سنگ نمای تراورتن از سنگ مرمر کمتر محاسبه می شود. همچنین ابعادسنگ های به کار رفته در نما نیز در قیمت پیچ روپلاک نما تاثیر دارد.زیرا سنگ های یا عرض بزرگتر راحت تر سوراخ می شوند و هزینه کمتری در پی دارند.

نصب پیچ و رولپلاک نما را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

در صورتی که در مرحلهساخت نمای ساختمان هستید و برای محکم کاری نیاز به نصب پیچ و رولپلاک نما داریدو یا جهت تعمیرات نیازمند این خدمات هستید تنها کافیست به صورت رایگان در سامانههوم سرویز ثبت درخواست نمایید. همیاران ما جهت مشاوره و برآورد قیمت پیچ و رولپلاکسنگ نمای ساختمان با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرارخواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس پیچ و رولپلاک نما و همچنین ارایه خدمات پیچ و رولپلاک سنگ نما با طناب یا راپل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات ساختمانی ارائه می دهد که شامل درخواست کارگر ساده ساختمانی و کارگر ساده بنایی, دریل کاری دیوار , کانال سازی کولر ، هواساز و چیلر, شارژ کپسول پودر و گاز آتش نشانی, آکوستیک کردن اتاق خواب, نصب مه پاش و رطوبت ساز خانگی, برش لیزری پلکسی, اجرای سقف شیروانی ویلا، آلاچیق و پارکینگ می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های خانگی و ساختمانی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس پیچ و رولپلاک نما

پیچ و رولپلاک سنگ نما با طناب یا راپل

پیچ رولپلاک سنگ نما با داربست

پیچ و رولپلاک سنگ نمای تراورتن

پیچ رولپلاک و تعمیرات نمای رومی و سنگی

پیچ و روپلاک سرامیک نما

پیچ روپلام نمای سنگی و ...

نظرات کاربران

profile picture
نادره شاه حسینی

کارشون خوب بود ممنون

شرایط پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان

همیار می بایست پس از بررسی محیط شرایط کار را به طور کامل به مشتری توضیح داده و نکات ایمنی حین انجام کار را گوشزد نماید.

نوع تجهیزات و شرایط مناسب و نیازمندی ها به صورت کامل توسط همیار به مشتری اعلام خواهد شد.

رعایت نکات ایمنی محیط انجام کار بر عهده مشتری می باشد. لذا در حین انجام کار توجه داشته باشید محیط اطراف محل انجام سرویس توسط همیار، خلوت و از عبور و مرور در زیر محوطه انجام کار خودداری شود.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

ساخت سایبان
ساخت سایبان
قیمت از 1,200,000 الی 1,200,000 تومان
نماشویی
نماشویی
قیمت از 1,000,000 الی 4,500,000 تومان
نقاشی نمای ساختمان
نقاشی نمای ساختمان
قیمت از 300,000 الی 10,000,000 تومان
توری تراس
توری تراس
قیمت از 750,000 الی 1,900,000 تومان