نقاشی نمای ساختمان

نقاشی نمای ساختمان

از 1417 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نقاشی نمای ساختمان در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت نقاشی نمای ساختمان(نما رومی)

توافقی

قیمت نقاشی نمای ساختمان(نما سنگ)

توافقی

متوسط قیمت17,500,000 تومانکمینه قیمت5,000,000 تومانبیشینه قیمت30,000,000 تومان

آنچه درباره نقاشی نمای ساختمان خواهید خواند

 • نقاشی نمای ساختمان
 • مزایای نقاشی نمایساختمان چیست؟
 • نقاشی نمای ساختمان سیمانی
 • نقاشی نمای ساختمان آجری
 • رنگ آمیزی چوب ترمو وود نما
 • رنگ آمیزی نمای شیروانی
 • چه رنگی برای نقاشی نما ساختمان ویلایی مناسب است؟
 • مراحل نقاشی نما ساختمان
 • قیمت رنگ آمیزی نمای ساختمان به چه مواردی بستگی دارد؟
 • خدمات نقاشی نما ساختمان بدون داربست را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

نقاشی نمای ساختمان

نقاشی نمای بیرونیساختمان ازجمله اقداماتی است که در اکثر ساختمان های قدیمی و همچنین ساختمان های نوساز دراتمام پروسه ساخت نما انجام می گیرد. ایرادات نما ممکن است بر اثر عوامل جوی طیمرور زمان یا بر اثر ایرادات فنی و تاسیساتی مانند نشست ساختمان، خودنمایی کنند.البته به خاطر داشته باشید قبل از نقاشی نما باید ایرادات فنی به کلی برطرفشده و سپس اقدام به نقاشی نمای ساختمان نمود. در ادامه به معرفی نقاشینماهای متفاوت و عوامل موثر بر قیمت نقاشی نمای بیرونی ساختمان خواهیمپرداخت.

مزایای نقاشی نمایساختمان چیست؟

 • رفع نواقضو ایرادات جزئی ساختمان
 • دارایخاصیت انعطاف پذیری و کشسانی می باشند و از ترک خوردن دوباره نما البته در اثراتفاقات جزئی جلوگیری می کند.
 • رنگ نماضد آب و قابل شستشو می باشد و در اثر آلودگی به راحتی تمیز خواهد شد.
 • در مقابلعوامل جوی مانند اشعه یو وی مقاومت دارند.
 • جدیدترینرنگ نمای ساختمان کاملا سازگار با محیط زیست هستند و پایه آبی دارند و همچنینغیرقابل اشتعال نیز می باشند.

نقاشی نمای ساختمان سیمانی

نقاشی نما سیمانی از جمله مواردی میباشد که پس از چند سال حتما باید انجام شود. زیرا در اثر گذشت زمان به تدریج جلوهو زیبایی نما از بین می رود و ظاهر زشتی پیدا می کنند و نیاز به نقاشینمای سیمانی ساختمان است. استفاده از رنگ نمای ساختمان ضد آب رویسیمان موجب می شود که طول عمر این نما افزایش پیدا کند. در رنگ آمیزی نمای سیمانیابتدا تمام عیب های نما باید به خوبی گرفته شود و سپس اقدام به رنگ کردن نمایسیمانی نمود.

نقاشی نمای ساختمان آجری

نقاشی نما ساختمانآجری با رنگ هایی مخصوصی انجام می شود. این رنگ ها در مقابل سایش، عواملجوی و بارش باران و برف از مقاومت خوبی برخوردارند. همچنین این رنگ ها به سرعت خشکشده و با محیط زیست سازگاری دارند. نقاشی نمای آجری با هدف تغییررنگ کلی نما و یا ترمیم رنگ نمای آجری انجام می شود. رنگ آمیزی نما آجری ازنفوذ رطوبت به داخل آن جلوگیری می کند و طول عمر آجرهای سطح را نیز افزایش میدهد. نقاشی نما آجری در چند مرحله کلی انجام می شود. در مرحله اولاز نقاشی نما ساختمان آجری از رنگ آستری استفاده می شود که موجب بالابردن مقاومت آجر خواهد شد. در مرحله بعدی اقدام به ترمیم نما آجری می کنند. بهترتیبی که آجرهای لب پریده یا شکسته را با استفاده از بتونه ترمیم می کنند و درمرحله آخر نیز رنگ نهایی زده می شود.

رنگ آمیزی چوب ترمو وود نما

استفاده از چوب درنما ظاهر بسیار زیبایی دارد. اما در کنار این زیبایی، مراحل نگهداری از چوب نیزباید به دقت انجام شود. یکی از این اقدامات، نقاشی نمای چوبی ساختمان استکه باید هر چند سال یکبار حتما انجام شود. زیرا در اثر عدم انجام نقاشی نمایبیرونی ساختمان رنگ چوب ها تغییر کرده و به تدریح پوست پوست می شوند و درنهایت از بین خواهند رفت.

رنگ آمیزی نمای شیروانی

نقاشی سقف شیروانی نیزاز جمله اقداماتی است که در طی مرور زمان هر چند سال یکبار انجام می شود. ایناقدامات اغلب در هنگام انجام نقاشی نمای بیرونی ویلا انجام میشود. رنگ آمیزی سقف شیروانی باید با دقت در چندین مرحله انجام شود.مرحله اول تمیر کردن سقف است. اگر رنگ آمیزی سقف شیروانی را قبلا انجام داده اید واکنون مایل هستید، دوباره برای ترمیم رنگ اقدام کنید باید رنگ های قدیمی که پوستشده اند کنده شده و سپس قسمت های شکسته یا آسیب دیده بتونه کاری شوند و پس ازسمباده کاری دوباره اقدام به نقاشی نمای ساختمان شیروانی نمود. با توجهبه شرایط رنگ سقف شیروانی، اجرای رنگ شیروانی با قلمو، غلطک و پیستوله انجام میشود.

چه رنگی برای نقاشی نما ساختمان ویلایی مناسب است؟

نقاشی نمای بیرونیویلا بایدبا استفاده از رنگ های مخصوص استفاده شود. این رنگ ها باید خاصیت ضد آب باید داشتهباشند و در مقابل عوامل جوی، سرما و گرمای شدید از دوام خوبی برخوردار باشند.

نقاشی نمای بیرونیویلا بایدبا دقت و ظرافت بیشتری زده شود. زیرا نمای این ساختمان ها مهم ترین قسمت آنها استو نسبت به ساختمانهای بلند، ظرافت بیشتری را به نمایش می گذارند. به همین علت بایدنقاشی نمای خانه های ویلایی به صورت مرحله به مرحله انجام شوند تا ماندگاریبیشتری داشته باشند.

مراحل نقاشی نما ساختمان

قبل از هر اقدامیباید نمای ساختمان به خوبی تمیز شود و هر گونه گرد و غبار و سایر جرم های سخت ازروی نما برداشته شود.

ایرادات سطحی نمامانند ترک ها با استفاده از بتونه کاری باید رفع شوند. اغلب در هنگام رنگ آمیزینمای سیمانی با ترک های ریز زیادی مواجه می شویم که این ترک های به علل های مختلفیمانند نشست ساختمان و غیره ایجاد شده اند. با استفاده از چسب پلی بورتان اقدام بهدرز گیری و پر کردن ترک های سقف می کنند تا در انتهای کار اثری از ترمیم نما معلومنباشد.

پس از ترمیم، نوبت بهزدن پرایمر نما می رسد. هر نوع نما، پرایمر مخصوص به خود را دارد. به طور مثال اگرمی خواهید رنگ اکرولیک استفاده کنید. باید یک لایه پرایمر مخصوص شیریرنگ زده شود و سپس روی آن اقدام به نقاشی نمای ساختمان شود.

قیمت رنگ آمیزی نمای ساختمان به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه نقاشی نمایساختمان بهموارد مختلفی بستگی دارد. مورد اول انتخاب روش نقاشی نما ساختمان است.نقاشی نما بدون داربست روش جدیدی است که با استفاده از طناب یا راپل در ارتفاعانجام می شود. معمولا قیمت نقاشی نمای بیرونی ساختمان با طناب نسبتبه نصب داربست مناسب تر است که البته باید توسط افرادی متبحر و با تجربه انجامشود. مورد بعدی انتخاب رنگ است. طبعا هرچه کیفیت رنگ بالاتر باشد مانند رنگنمای ساختمان ضد آب و قدرت کشسانی مورد قبول، هزینه رنگ آمیزی نمایساختمان نیز بالاتر می برد. مورد بعدی نیز که بازهم تغییر دهنده قیمتنماشی نما است مورد پیچیدگی و زمان بر بودن پروژه است. به بیان دیگر هر چهسطح نیاز به زیرسازی بیشتری داشته باشد، مدت اجرای رنگ نما و پروژه رابالا می برد و به طبع قیمت نقاشی نمای بیرونی ساختمان نیز افزایش پیدا می کند.

خدمات نقاشی نما ساختمان بدون داربست را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

نقاشی نمای بیرونیخانه ازجمله خدمات زمان بر و هزینه بر است. اگر در فکر ایجاد تغییرات در نمای بیرونی منزلخود هستید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست کنید. متخصصین ما بااجرای نقاشی نمای بیرونی با طناب و بدون نصب داربست، در مواردیمانند رنگ کردن سنگ نما، رنگ آمیزی نمای سیمانی و غیره آماده ارائهخدمات تخصصی در این زمینه هستند. یا ثبت درخواست رایگان می توانید از هزینه نقاشینمای ساختمان و نحوه اجرای کار مطلع شده و هماهنگی های لازم را با همیارانمتخصص در این زمینه انجام دهید.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس نقاشی نمای ساختمان و همچنین ارایه خدمات نقاشی نمای ساختمان نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات نقاشی ارائه می دهد که شامل نقاشی درب حیاط, نقاشی راه پله دیوار , پتینه کاری ساختمان, اجرای بلکا دیوار , خدمات نقاشی ساختمان می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های بنایی و دکوراسیون را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس نقاشی نمای ساختمان

نقاشی نمای ساختمان

نقاشی نمای بیرون ساختمان ویلایی

نقاشی نما آپارتمان و رنگ آمیزی نمای مدرسه

نقاشی نما ساختمان بدون داربست با استفاده از طناب

رنگ آمیزی سقف شیروانی

اجرای رنگ نمای ساختمان ضد آب

رنگ آمیزی نمای سیمانی، بتنی، آجری، سنگی و ..

نظرات کاربران

profile picture
امیر مهرپویا

نیرو پیگیری بودند کار رو دنبال میکردند و از بهترین قطعات استفاده کردند ازشون صمییمانه تشکر میکنم

profile picture
مهدی دوده

واقعا بی عیب و نقص واقعا سریع واقعا عالی و به صرفه هرچی بگم راجب تیم خوب هوم سرویز کم گفتم 2 تا شیشه سکوریت داشتم که لق شده بود و هر آن امکان داشت بشکنه نیرو خودشون رو سریع رسوندن و دمشون گرم

profile picture
اسدالله بنی ادم

کارشون حرف نداشت وسایل آسیب ندید و با نظم و دقت کار رو انجام دادن و به اصطلاح سمبل کاری نمیکردند و این خودش نقطه قوت هست

profile picture
نازیلا عمادی

کاربلد بودن خودشون زمانبندی خوبی برای کارها داشتند و با مهمان ها رفتار خوبی داشتند

شرایط رنگ آمیزی نمای ساختمان سیمانی و آجری بدون داربست

چنانچه مشتری نیاز به همفکری و یا تهیه جنس مناسب توسط همیار باشد، همیار در صورت تهیه می بایست فاکتور نهایی خرید را به مشتری ارایه نماید.

همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

درتعیین قیمت نقاشی ساختمان، نوع رنگ مورد استفاده (روغنی، پلاستیک، مولتی کالر، اکریلیک) و متراژ ساختمان و نوع زیرکاری ساختمان( گچ، رنگ یا کاغذ دیواری) تعیین کننده است.

همیار می بایست حداقل دو یا سه بار(بستگی به غلظت رنگ و سطحی که قرار است رنگ آمیزی روی آن صورت گیرد) سطوح مورد نظر را نقاشی کند.

برای سهولت در نقاشی به شما پیشنهاد می کنیم قبل از شروع کار، محیط محل نقاشی را خالی نموده و وسایل خود را بسته بندی نمایید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

نظافت راه پله و مشاعات
نظافت راه پله و مشاعات
قیمت از 280,000 الی 340,000 تومان
محوطه سازی و طراحی باغچه
محوطه سازی و طراحی باغچه
قیمت از 501,180 الی 78,500,000 تومان
طراحی و ساخت آبنما
طراحی و ساخت آبنما
قیمت از 5,000,000 الی 30,000,000 تومان
سقف پلی کربنات
سقف پلی کربنات
قیمت از 100,000 الی 25,000,000 تومان