نقاشی نمای ساختمان

نقاشی نمای ساختمان

از 1417 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نقاشی نمای ساختمان در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت نقاشی نمای ساختمان(نما رومی)

توافقی

قیمت نقاشی نمای ساختمان(نما سنگ)

توافقی

متوسط قیمت17,500,000 تومانکمینه قیمت5,000,000 تومانبیشینه قیمت30,000,000 تومان

آنچه درباره نقاشی نمای ساختمان خواهید خواند

 • نقاشی نمای ساختمان
 • مزایای نقاشی نمای ساختمان چیست؟
 • نقاشی نمای ساختمان سیمانی
 • نقاشی نمای ساختمان آجری
 • رنگ آمیزی چوب ترمو وود نما
 • رنگ آمیزی نمای شیروانی
 • چه رنگی برای نقاشی نما ساختمان ویلایی مناسب است؟
 • مراحل نقاشی نما ساختمان
 • قیمت رنگ آمیزی نمای ساختمان به چه مواردی بستگی دارد؟
 • خدمات نقاشی نما ساختمان بدون داربست را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

نقاشی نمای ساختمان

نقاشی نمای بیرونی ساختمان از جمله اقداماتی است که در اکثر ساختمان های قدیمی و همچنین ساختمان های نوساز در اتمام پروسه ساخت نما انجام می گیرد. ایرادات نما ممکن است بر اثر عوامل جوی طی مرور زمان یا بر اثر ایرادات فنی و تاسیساتی مانند نشست ساختمان، خودنمایی کنند. البته به خاطر داشته باشید قبل از نقاشی نما باید ایرادات فنی به کلی برطرف شده و سپس اقدام به نقاشی نمای ساختمان نمود. در ادامه به معرفی نقاشی نماهای متفاوت و عوامل موثر بر قیمت نقاشی نمای بیرونی ساختمان خواهیم پرداخت.

مزایای نقاشی نمای ساختمان چیست؟

 • رفع نواقض و ایرادات جزئی ساختمان
 • دارای خاصیت انعطاف پذیری و کشسانی می باشند و از ترک خوردن دوباره نما البته در اثر اتفاقات جزئی جلوگیری می کند.
 • رنگ نما ضد آب و قابل شستشو می باشد و در اثر آلودگی به راحتی تمیز خواهد شد.
 • در مقابل عوامل جوی مانند اشعه یو وی مقاومت دارند.
 • جدیدترین رنگ نمای ساختمان کاملا سازگار با محیط زیست هستند و پایه آبی دارند و همچنین غیرقابل اشتعال نیز می باشند.

نقاشی نمای ساختمان سیمانی

نقاشی نما سیمانی از جمله مواردی می باشد که پس از چند سال حتما باید انجام شود. زیرا در اثر گذشت زمان به تدریج جلوه و زیبایی نما از بین می رود و ظاهر زشتی پیدا می کنند و نیاز به نقاشی نمای سیمانی ساختمان است. استفاده از رنگ نمای ساختمان ضد آب روی سیمان موجب می شود که طول عمر این نما افزایش پیدا کند. در رنگ آمیزی نمای سیمانی ابتدا تمام عیب های نما باید به خوبی گرفته شود و سپس اقدام به رنگ کردن نمای سیمانی نمود.

نقاشی نمای ساختمان آجری

نقاشی نما ساختمان آجری با رنگ هایی مخصوصی انجام می شود. این رنگ ها در مقابل سایش، عوامل جوی و بارش باران و برف از مقاومت خوبی برخوردارند. همچنین این رنگ ها به سرعت خشک شده و با محیط زیست سازگاری دارند. نقاشی نمای آجری با هدف تغییر رنگ کلی نما و یا ترمیم رنگ نمای آجری انجام می شود. رنگ آمیزی نما آجری از نفوذ رطوبت به داخل آن جلوگیری می کند و طول عمر آجرهای سطح را نیز افزایش می دهد. نقاشی نما آجری در چند مرحله کلی انجام می شود. در مرحله اول از نقاشی نما ساختمان آجری از رنگ آستری استفاده می شود که موجب بالا بردن مقاومت آجر خواهد شد. در مرحله بعدی اقدام به ترمیم نما آجری می کنند. به ترتیبی که آجرهای لب پریده یا شکسته را با استفاده از بتونه ترمیم می کنند و در مرحله آخر نیز رنگ نهایی زده می شود.

رنگ آمیزی چوب ترمو وود نما

استفاده از چوب در نما ظاهر بسیار زیبایی دارد. اما در کنار این زیبایی، مراحل نگهداری از چوب نیز باید به دقت انجام شود. یکی از این اقدامات، نقاشی نمای چوبی ساختمان است که باید هر چند سال یکبار حتما انجام شود. زیرا در اثر عدم انجام نقاشی نمای بیرونی ساختمان رنگ چوب ها تغییر کرده و به تدریح پوست پوست می شوند و در نهایت از بین خواهند رفت.

رنگ آمیزی نمای شیروانی

نقاشی سقف شیروانی نیز از جمله اقداماتی است که در طی مرور زمان هر چند سال یکبار انجام می شود. این اقدامات اغلب در هنگام انجام نقاشی نمای بیرونی ویلا انجام می شود. رنگ آمیزی سقف شیروانی باید با دقت در چندین مرحله انجام شود. مرحله اول تمیر کردن سقف است. اگر رنگ آمیزی سقف شیروانی را قبلا انجام داده اید و اکنون مایل هستید، دوباره برای ترمیم رنگ اقدام کنید باید رنگ های قدیمی که پوست شده اند کنده شده و سپس قسمت های شکسته یا آسیب دیده بتونه کاری شوند و پس از سمباده کاری دوباره اقدام به نقاشی نمای ساختمان شیروانی نمود. با توجه به شرایط رنگ سقف شیروانی، اجرای رنگ شیروانی با قلمو، غلطک و پیستوله انجام می شود.

چه رنگی برای نقاشی نما ساختمان ویلایی مناسب است؟

نقاشی نمای بیرونی ویلا باید با استفاده از رنگ های مخصوص استفاده شود. این رنگ ها باید خاصیت ضد آب باید داشته باشند و در مقابل عوامل جوی، سرما و گرمای شدید از دوام خوبی برخوردار باشند.

نقاشی نمای بیرونی ویلا باید با دقت و ظرافت بیشتری زده شود. زیرا نمای این ساختمان ها مهم ترین قسمت آنها است و نسبت به ساختمانهای بلند، ظرافت بیشتری را به نمایش می گذارند. به همین علت باید نقاشی نمای خانه های ویلایی به صورت مرحله به مرحله انجام شوند تا ماندگاری بیشتری داشته باشند.

مراحل نقاشی نما ساختمان

قبل از هر اقدامی باید نمای ساختمان به خوبی تمیز شود و هر گونه گرد و غبار و سایر جرم های سخت از روی نما برداشته شود.

ایرادات سطحی نما مانند ترک ها با استفاده از بتونه کاری باید رفع شوند. اغلب در هنگام رنگ آمیزی نمای سیمانی با ترک های ریز زیادی مواجه می شویم که این ترک های به علل های مختلفی مانند نشست ساختمان و غیره ایجاد شده اند. با استفاده از چسب پلی بورتان اقدام به درز گیری و پر کردن ترک های سقف می کنند تا در انتهای کار اثری از ترمیم نما معلوم نباشد.

پس از ترمیم، نوبت به زدن پرایمر نما می رسد. هر نوع نما، پرایمر مخصوص به خود را دارد. به طور مثال اگر می خواهید رنگ اکرولیک استفاده کنید. باید یک لایه پرایمر مخصوص شیری رنگ زده شود و سپس روی آن اقدام به نقاشی نمای ساختمان شود.

قیمت رنگ آمیزی نمای ساختمان به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه نقاشی نمای ساختمان به موارد مختلفی بستگی دارد. مورد اول انتخاب روش نقاشی نما ساختمان است. نقاشی نما بدون داربست روش جدیدی است که با استفاده از طناب یا راپل در ارتفاع انجام می شود. معمولا قیمت نقاشی نمای بیرونی ساختمان با طناب نسبت به نصب داربست مناسب تر است که البته باید توسط افرادی متبحر و با تجربه انجام شود. مورد بعدی انتخاب رنگ است. طبعا هرچه کیفیت رنگ بالاتر باشد مانند رنگ نمای ساختمان ضد آب و قدرت کشسانی مورد قبول، هزینه رنگ آمیزی نمای ساختمان نیز بالاتر می برد. مورد بعدی نیز که بازهم تغییر دهنده قیمت نماشی نما است مورد پیچیدگی و زمان بر بودن پروژه است. به بیان دیگر هر چه سطح نیاز به زیرسازی بیشتری داشته باشد، مدت اجرای رنگ نما و پروژه را بالا می برد و به طبع قیمت نقاشی نمای بیرونی ساختمان نیز افزایش پیدا می کند.

خدمات نقاشی نما ساختمان بدون داربست را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

نقاشی نمای بیرونی خانه از جمله خدمات زمان بر و هزینه بر است. اگر در فکر ایجاد تغییرات در نمای بیرونی منزل خود هستید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست کنید. متخصصین ما با اجرای نقاشی نمای بیرونی با طناب و بدون نصب داربست، در مواردی مانند رنگ کردن سنگ نما، رنگ آمیزی نمای سیمانی و غیره آماده ارائه خدمات تخصصی در این زمینه هستند. یا ثبت درخواست رایگان می توانید از هزینه نقاشی نمای ساختمان و نحوه اجرای کار مطلع شده و هماهنگی های لازم را با همیاران متخصص در این زمینه انجام دهید.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس نقاشی نمای ساختمان و همچنین ارایه خدمات نقاشی نمای ساختمان نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات نقاشی ارائه می دهد که شامل نقاشی درب حیاط, نقاشی راه پله دیوار , پتینه کاری ساختمان, اجرای بلکا دیوار , خدمات نقاشی ساختمان می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های بنایی و دکوراسیون را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس نقاشی نمای ساختمان

نقاشی نمای ساختمان

نقاشی نمای بیرون ساختمان ویلایی

نقاشی نما آپارتمان و رنگ آمیزی نمای مدرسه

نقاشی نما ساختمان بدون داربست با استفاده از طناب

رنگ آمیزی سقف شیروانی

اجرای رنگ نمای ساختمان ضد آب

رنگ آمیزی نمای سیمانی، بتنی، آجری، سنگی و ..

نظرات کاربران

profile picture
محمد موسوی

سلام آقای نظرپور واقعا عالی کار کردن و بسیار وقت شناس و با وجدان بنده راضی بودم به بقیه هم پیشنهاد میکنم

profile picture
احمد ناهید

به نظر من خیلی خوب بود سر تایم اومد و سریع هم کار را انجام داد

profile picture
فرشید شقاقی

با تشکر خیلی محترم و کار بلد بودن ما راضی هستیم

profile picture
حسن زارعین

خدمات ارائه شده عالی بود و رضايت اينجانب را فراهم نمود وبدین جهت از مشارالیه تشکر میکنم.

شرایط رنگ آمیزی نمای ساختمان سیمانی و آجری بدون داربست

چنانچه مشتری نیاز به همفکری و یا تهیه جنس مناسب توسط همیار باشد، همیار در صورت تهیه می بایست فاکتور نهایی خرید را به مشتری ارایه نماید.

همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

درتعیین قیمت نقاشی ساختمان، نوع رنگ مورد استفاده (روغنی، پلاستیک، مولتی کالر، اکریلیک) و متراژ ساختمان و نوع زیرکاری ساختمان( گچ، رنگ یا کاغذ دیواری) تعیین کننده است.

همیار می بایست حداقل دو یا سه بار(بستگی به غلظت رنگ و سطحی که قرار است رنگ آمیزی روی آن صورت گیرد) سطوح مورد نظر را نقاشی کند.

برای سهولت در نقاشی به شما پیشنهاد می کنیم قبل از شروع کار، محیط محل نقاشی را خالی نموده و وسایل خود را بسته بندی نمایید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

building-cleaning
نظافت راه پله و مشاعات
قیمت از 500,000 الی 500,000 تومان
garden-design
محوطه سازی و طراحی باغچه
قیمت از 19,000,000 الی 19,000,000 تومان
fountain
طراحی و ساخت آبنما
قیمت از 5,000,000 الی 30,000,000 تومان
polycarbonate-roof
سقف پلی کربنات
قیمت از 1,600,000 الی 3,000,000 تومان