banner

ساخت سقف پلی کربنات

از 1400 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت ساخت سقف پلی کربنات و ساخت سقف نورگیر در منزل

قیمت ساخت سقف پلی کربنات و ساخت سقف نورگیر در منزل

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط نصب سقف پلی کربنات دوجداره و شفاف

مهمترین نکات در هنگام استفاده از این سرویس، توافق روی متراژ کار، نوع جنس و مصالح مورد استفاده، ضخامت ورق هاو هزینه های جابجایی مصالح می باشد.

تهیه اقلام درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

جهت انتخاب جنس حتما نمونه کارها و نمونه جنس توسط همیار خدمتتان ارایه خواهد شد.

قیمت سرویس نصب سقف پلی کربنات به صورت متراژی محاسبه می گردد.

همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

پلی کربنات چیست؟

ورق پلی کربنات به عنوان یکی از سخت ترین و محکم ترین مواد شفاف ساخته شده، شناخته می شود. پلی کربنات شفاف گزینه ی مناسبی به جای استفاده از شیشه است. بیش از نیم قرن از حضور این ماده در بازارهای جهانی می گذرد. ورق های پلی کربنات به علت امکان اجرا روی انواع سازه ها و همچنین قابلیت به کارگیری با سایر مصالح در صنعت ساختمان سازی به عنوان نصب سقف حیاط خلوت پلی کربنات مورد استقبال قرار گرفته است. تنوع رنگی در آنها و همچنین امکان عبور نور بالای 50 درصد از دلایل دیگر محبوبیت این متریال است. امروزه از سقف پلی کربنات در موارد متعددی مانند سقف استخر، سقف پاسیو، گلخانه و غیره نیز استفاده می شود. که در ادامه به معرفی انواع کاربرد اجرای سقف پلی کربنات و همچنین عوامل موثر بر هزینه نصب سقف پلی کربنات می پردازیم.

مزایای نصب سقف پلی کربنات چیست؟

ورق پلی کربنات از جمله پوشش های ترموپلاستیک هستند که از طول عمر بالایی برخوردار می باشند. اجرای سقف حیاط خلوت پلی کربنات موجب استفاده حداکثری از نور طبیعی می شود. در واقع اجرای سقف پلی کربنات شفاف مانع عبور اشعه های مضر نور خورشید می شود و تنها روشنایی کافی را از خود عبور می دهد. اجرای سقف پلی کربنات در مکان هایی مانند نصب سقف پلی کربنات پاسیو و نصب سقف پلی کربنات استخر کاربرد دارد. همچنین گزینه ی بسیار مناسبی برای نصب سقف گلخانه و نصب سقف پلی کربنات پارکینگ است.

استفاده از سازه های ایمن و مقاوم در برابر حریق یکی از مواردی است که ضرورت آن در ساختمان سازی بیشتر احساس می شود. به خصوص در ساختمان های عمومی و پر تردد، ضرورت آن بیشتر می شود. ورق پلی کربنات ضد آتش است و در برابر دما مقاومت بسیار زیادی دارد

مقاومت در مقابل عوامل جوی مانند طوفان، تگرگ و حتی زلزله سبب شده است که ساخت سقف پلی کربنات بیشتر مورد توجه سازندگان قرار بگیرد. طلق پلی کربنات خاصیت ضربه پذیری بالایی نیز دارد و بسیار مقاوم می باشد؛ سبک بودن ورق پلی کربنات موجب می شود بار اضافی به سازه وارد نشود. همچنین سقف پلی کربنات عایق حرارتی هم می باشد. به همین علت موجب کاهش مصرف انرژی در فصول مختلف سال خواهد شد. اجرای سقف پلی کربنات تا حجم بالایی از انتقال آلودگی صوتی نیز جلوگیری می کند.

ورق‌های پلی کربنات به علت خصوصیت آنتی استاتیک بودن، گرد و غبار و دوده معلق در هوا را به خود جذب نمی کنند و مشکل تمیز نگاه داشتن سقف پلی کربنات شفاف وجود ندارد.

اجرای سقف پلی کربنات به چند روش انجام می شود؟

استفاده از ورق پلی کربنات تخت

از این نوع ورق ها برای نصب سقف پلی کربنات راهرو، نصب سایه بان پلی کربنات و نصب سقف پلی کربنات گلخانه استفاده می شود. این ورق ها چون از انعطاف پذیری بالایی برخوردارند به همین علت می توانند به صورت شیروانی و یا حتی قوس دار طراحی و اجرا شوند. همچنین طلق های پلی کربنات به راحتی فرز و اره کاری می شوند و به ابعاد و اشکال مختلفی در خواهند آمد.

استفاه از ورق پلی کربنات دوجداره

طبعا ورق های پلی کربنات دوجداره از مقاومت بالاتری در مقابل آب و آتش برخوردارند به همین علت گستره کاربری بیشتری را شامل می شوند. بهترین محل برای نصب سقف پلی کربنات دوجداره برای منازل مسکونی و گلخانه ها می باشد.

ساخت سقف پلی کربنات مناسب چه مکان هایی است؟

نصب سقف پلی کربنات استخر

ساخت سقف استخر پلی کربنات راهکار موثری است که از نظافت استخر رهایی پیدا کنید. تنها موردی که باید مد نظر قرار دهید انتخاب طرح و رنگ سقف پلی کربنات، متناسب با فضای استخر است. همچنین امکان اجرای سقف پلی کربنات متحرک استخر نیز وجود دارد. مزایای نصب سقف استخر پلی کربنات بی شمار است. اولین و مهمترین مزیت آن مقاومت و استحکام بالای این سازه در مقابل فشار و باد است. همچنین به علت فیلتر کردن اشعه نور خورشید و ممانعت از ورود اشعه یو وی، خواص شیمیایی آب استخر را تغییر نمی دهد.

نصب سقف پلی کربنات پارکینگ

استحکام بالای این متریال موجب شده است که به عنوان سقف پارکینگ پلی کربنات مورد استفاده قرار بگیرد. استفاده از سقف پلی کربنات دو جداره در پارکینگ منزل موجب زیباتر شدن فضا می شود. نصب سقف پارکینگ پلی کربنات دارای مقاومت بالایی در مقابل رعد و برق، بارندگی و بارش برف سنگین است. همچنین به علت امکان نوردهی با استفاده از این متریال همیشه حیاط یا پارکینگی روشن خواهید داشت.

اجرای سقف پلی کربنات پارکینگ به صورت متحرک نیز امکان پذیر است. به این ترتیب به راحتی در مواقع غیر ضروری بسته شده و محیط بازتری در دسترس قرار می گیرد.

ساخت سقف پلی کربنات پاسیو

ساخت و نصب سقف پلی کربنات پاسیو نیز یکی دیگر از پوشش های بادوام و مناسب به شمار می آید. از آنجایی که میزان نوردهی در پاسیو اهمیت بالایی دارد. نصب سقف پلی کربنات در پاسیو یک انتخاب درست و هوشمندانه است که در طرح ها و رنگ های مختلف ساخته و طراحی می شود.

سقف پلی کربنات حیاط خلوت

ساخت سقف پلی کربنات حیاط خلوت به عنوان یک سقف نورگیر بسیار متداول شده است. این نوع سقف به علت مقاومت بالا، حدود 250 برابر شیشه بیشتر مورد تایید سازندگان است. همچنین به علت شفافیت بالا به هیچ وجه مانع ورود روشنایی به منزل نخواهد شد و بهترین انتخاب به عنوان سایبان پلی کربنات است.

هزینه نصب سقف پلی کربنات به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت نصب پلی کربنات به موارد زیادی بستگی دارد. مورد اول متراژ محل است طبعا قیمت سقف پلی کربنات به صورت متری محاسبه می شود.

جنس

ضخامت ورق های پلی کربنات از عوامل اصلی در تغییر قیمت ها هستند. ورق های کم ضخامت، مناسب سقف حیاط خلوت نیستند و استحکام خوبی ندارند. دوجداره بودن یا تخت بودن مورد دیگری است که هزینه نصب سقف پلی کربنات را تغییر می دهد.

اندازه فضا

یکی از مهم ترین عوامل تاثیرگذاری در قیمت سقف حیاط خلوت پلی کربنات ، ابعاد محیط و متراژ حیاط خلوت است. ورق پلی کربنات به صورت متراژ قیمت گذاری می شود. به همین دلیل لازم است تا از قبل همیاران از محل اجرای کار بازدید کرده و اندازه های سقف را محاسبه کنند.

طراحی و شکل

طرح های متفاوتی با ورق پلی کربنات اجرا می شود. هر چه میزان پیچیدگی طرح بیشتر باشد و یا در هنگام نصب دشواری ایجاد کند، قیمت ها هم کمی بیشتر می شود. در این مورد کار خیلی سلیقه ای است اگر طرح خاصی مد نظرتان است با همیاران هوم سرویز در میان بگذارید تا دستمزد نصب سقف پلی کربنات و قیمت سقف پلی کربنات  از ابتدا مشخص شود.

زمان پروژه

کیفیت بسیار مهم است. پرداخت کمی بیشتر برای سازه های با کیفیت استاندارد کاملا منطقی است. فریب قیمت های بسیار پایین را نخورید. برخی از افراد سودجو با کاهش کیفیت ساخت، توانسته اند قیمت ها را در رنج پایین تری نگهدارند. این زمان با توجه به شکل هندسی و مدل طراحی سقف در نظر گرفته می شود. اگر مشتری بخواهد کار در زمان کمتری انجام شود لازم است تا نیروی بیشتری برای آماده سازی سازه فعالیت کنند. چند برابر کردن نیروی ساخت موجب افزایش قیمت های نهایی می شود. اما در زمان تعیین شده عادی همیشه قیمت ها یکسان است و هزینه اضافی دریافت نمی شود.

نصاب سقف پلی کربنات هوم سرویز

در صورت نیاز به طراحی و اجرای انواع سقف پلی کربنات به راحتی می توانید با نصاب سقف پلی کربنات هوم سرویز مشورت کنید. امکان اجرای سقف پلی کربنات متحرک و ثابت با استفاده از بهترین متریال و هزینه مناسب نصب، توسط همیاران هوم سرویز فراهم شده است. در صورت نیاز، تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید و از مشاوره رایگان متخصصین ما بهره مند شوید.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

این سرویس شامل خدمات زیر است

نصب سقف پلی کربنات دوجداره و شفاف
نصب انواع سقف نورگیر در فضای منزل و محل کار
ساخت سقف پلی کربنات حیاط خلوت و پاسیو
اجرای انواع سقف نورگیر حیاط خلوت و پارکینگ
نصب سقف پلی کربنات شفاف گلخانه
نصب و اجرای سقف پلی کربنات استخر

همیاران سرویس ساخت سقف پلی کربنات

 نظرات کاربران

profile picture
محمودرضا کریمی
2 روز پیش |نیما کریمی

کارشونو خوب انجام دادن و انسان بسیار با اخلاق و خوبی و کاربلدی بودن

profile picture
الهام صدر
3 روز پیش |میثم تونی

خیلی خوب و تمیز کار میکردن حواسشون به تمام ریزه کاری ها بود

profile picture
موسی علیزاده
3 روز پیش |سینا مرادی

همیشه نیروهایی که میفرستین با اخلاق و کاربلدن خیلی از شرکتتون راضی ام

profile picture
خانم مقدم
3 روز پیش |محمدرضا قنبری

خیلی سرویس خوبی بود کارشون خوب بود وسایل آسیبی ندید به موقع اومدن تاخیر نداشتن و از همه نظر عالی

خدمات مرتبط

نصب پارکت
نصب پارکت
قیمت از 1,200,000 الی 1,200,000 تومان
طراحی و ساخت مبل
طراحی و ساخت مبل
قیمت از 1,000,000 الی 10,000,000 تومان
نصب کاغذ دیواری
نصب کاغذ دیواری
قیمت از 500,000 الی 1,450,000 تومان
ساخت جاکفشی چوبی
ساخت جاکفشی چوبی
قیمت از 1,000,000 الی 10,000,000 تومان