banner

ساخت سقف پلی کربنات

از 1400 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت ساخت سقف پلی کربنات و ساخت سقف نورگیر در منزل

قیمت ساخت سقف پلی کربنات و ساخت سقف نورگیر در منزل

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط نصب سقف پلی کربنات دوجداره و شفاف

مهمترین نکات در هنگام استفاده از این سرویس، توافق روی متراژ کار، نوع جنس و مصالح مورد استفاده، ضخامت ورق هاو هزینه های جابجایی مصالح می باشد.

تهیه اقلام درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

جهت انتخاب جنس حتما نمونه کارها و نمونه جنس توسط همیار خدمتتان ارایه خواهد شد.

قیمت سرویس نصب سقف پلی کربنات به صورت متراژی محاسبه می گردد.

همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

پلی کربنات چیست؟

ورق پلیکربنات به عنوان یکی از سخت ترین و محکم ترین مواد شفاف ساخته شده، شناخته میشود. پلی کربنات شفاف گزینه ی مناسبی به جای استفاده از شیشهاست. بیش از نیم قرن از حضور این ماده در بازارهای جهانی می گذرد. ورقهای پلی کربنات به علت امکان اجرا روی انواع سازه ها و همچنین قابلیت بهکارگیری با سایر مصالح در صنعت ساختمان سازی به عنوان نصب سقف حیاطخلوت پلی کربنات مورد استقبال قرار گرفته است. تنوع رنگی در آنها وهمچنین امکان عبور نور بالای 50 درصد از دلایل دیگر محبوبیت این متریال است.امروزه از سقف پلی کربنات در موارد متعددی مانند سقف استخر، سقفپاسیو، گلخانه و غیره نیز استفاده می شود. که در ادامه به معرفی انواعکاربرد اجرای سقف پلی کربنات و همچنین عوامل موثر بر هزینه نصبسقف پلی کربنات می پردازیم.

مزایای نصب سقف پلی کربنات چیست؟

ورق پلیکربنات از جمله پوشش های ترموپلاستیک هستند که از طول عمر بالایی برخوردار میباشند. اجرای سقف حیاط خلوت پلی کربنات موجب استفاده حداکثری از نورطبیعی می شود. در واقع اجرای سقف پلی کربنات شفاف مانع عبور اشعههای مضر نور خورشید می شود و تنها روشنایی کافی را از خود عبور می دهد. اجرایسقف پلی کربنات در مکان هایی مانند نصب سقف پلی کربنات پاسیو و نصبسقف پلی کربنات استخر کاربرد دارد. همچنین گزینه ی بسیار مناسبی برای نصبسقف گلخانه و نصب سقف پلی کربنات پارکینگ است.

استفاده از سازه هایایمن و مقاوم در برابر حریق یکی از مواردی است که ضرورت آن در ساختمان سازی بیشتراحساس می شود. به خصوص در ساختمان های عمومی و پر تردد، ضرورت آن بیشتر می شود.ورق پلی کربنات ضد آتش است و در برابر دما مقاومت بسیار زیادی دارد

مقاومت در مقابلعوامل جوی مانند طوفان، تگرگ و حتی زلزله سبب شده است که ساخت سقف پلیکربنات بیشتر مورد توجه سازندگان قرار بگیرد. طلق پلی کربنات خاصیتضربه پذیری بالایی نیز دارد و بسیار مقاوم می باشد؛ سبک بودن ورق پلی کربنات موجبمی شود بار اضافی به سازه وارد نشود. همچنین سقف پلی کربنات عایق حرارتی هم میباشد. به همین علت موجب کاهش مصرف انرژی در فصول مختلف سال خواهد شد. اجرای سقفپلی کربنات تا حجم بالایی از انتقال آلودگی صوتی نیز جلوگیری می کند.

ورق‌های پلی کربناتبه علت خصوصیت آنتی استاتیک بودن، گرد و غبار و دوده معلق در هوا را به خود جذبنمی کنند و مشکل تمیز نگاه داشتن سقف پلی کربنات شفاف وجودندارد.

اجرای سقف پلی کربنات به چند روش انجام می شود؟

استفاده از ورقپلی کربنات تخت

از این نوع ورق هابرای نصب سقف پلی کربنات راهرو، نصب سایه بان پلی کربنات و نصبسقف پلی کربنات گلخانه استفاده می شود. این ورق ها چون از انعطاف پذیریبالایی برخوردارند به همین علت می توانند به صورت شیروانی و یا حتی قوس دار طراحیو اجرا شوند. همچنین طلق های پلی کربنات به راحتی فرز و اره کاری می شوند و بهابعاد و اشکال مختلفی در خواهند آمد.

استفاه از ورقپلی کربنات دوجداره

طبعا ورق های پلیکربنات دوجداره از مقاومت بالاتری در مقابل آب و آتش برخوردارند به همین علت گسترهکاربری بیشتری را شامل می شوند. بهترین محل برای نصب سقف پلی کربناتدوجداره برای منازل مسکونی و گلخانه ها می باشد.

ساخت سقف پلی کربنات مناسب چه مکان هایی است؟

نصب سقف پلیکربنات استخر

ساخت سقف استخر پلیکربنات راهکارموثری است که از نظافت استخر رهایی پیدا کنید. تنها موردی که باید مد نظر قراردهید انتخاب طرح و رنگ سقف پلی کربنات، متناسب با فضای استخر است. همچنین امکان اجرایسقف پلی کربنات متحرک استخر نیز وجود دارد. مزایای نصب سقفاستخر پلی کربنات بی شمار است. اولین و مهمترین مزیت آن مقاومت واستحکام بالای این سازه در مقابل فشار و باد است. همچنین به علت فیلتر کردن اشعهنور خورشید و ممانعت از ورود اشعه یو وی، خواص شیمیایی آب استخر را تغییر نمی دهد.

نصب سقف پلیکربنات پارکینگ

استحکام بالای اینمتریال موجب شده است که به عنوان سقف پارکینگ پلی کربنات مورد استفادهقرار بگیرد. استفاده از سقف پلی کربنات دو جداره در پارکینگ منزلموجب زیباتر شدن فضا می شود. نصب سقف پارکینگ پلی کربنات دارایمقاومت بالایی در مقابل رعد و برق، بارندگی و بارش برف سنگین است. همچنین به علتامکان نوردهی با استفاده از این متریال همیشه حیاط یا پارکینگی روشن خواهید داشت.

اجرای سقف پلی کربناتپارکینگ بهصورت متحرک نیز امکان پذیر است. به این ترتیب به راحتی در مواقع غیر ضروری بستهشده و محیط بازتری در دسترس قرار می گیرد.

ساخت سقف پلیکربنات پاسیو

ساخت و نصبسقف پلی کربنات پاسیو نیز یکی دیگر از پوشش های بادوام و مناسب به شمارمی آید. از آنجایی که میزان نوردهی در پاسیو اهمیت بالایی دارد. نصب سقف پلیکربنات در پاسیو یک انتخاب درست و هوشمندانه است که در طرح ها و رنگ هایمختلف ساخته و طراحی می شود.

سقف پلی کربناتحیاط خلوت

ساخت سقف پلیکربنات حیاط خلوت به عنوان یک سقف نورگیر بسیار متداول شده است. ایننوع سقف به علت مقاومت بالا، حدود 250 برابر شیشه بیشتر مورد تایید سازندگان است.همچنین به علت شفافیت بالا به هیچ وجه مانع ورود روشنایی به منزل نخواهد شد و بهترینانتخاب به عنوان سایبان پلی کربنات است.

هزینه نصب سقف پلی کربنات به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت نصب پلی کربنات به موارد زیادی بستگی دارد. مورد اولمتراژ محل است طبعا قیمت سقف پلی کربنات به صورت متری محاسبه میشود.

جنس

ضخامت ورق های پلیکربنات از عوامل اصلی در تغییر قیمت ها هستند. ورق های کم ضخامت، مناسب سقف حیاطخلوت نیستند و استحکام خوبی ندارند. دوجداره بودن یا تخت بودن مورد دیگری استکه هزینه نصب سقف پلی کربنات را تغییر می دهد.

اندازه فضا

یکی از مهم ترینعوامل تاثیرگذاری در قیمت سقف حیاط خلوت پلی کربنات ، ابعاد محیط و متراژحیاط خلوت است. ورق پلی کربنات به صورت متراژ قیمت گذاری می شود. به همین دلیللازم است تا از قبل همیاران از محل اجرای کار بازدید کرده و اندازه های سقف رامحاسبه کنند.

طراحی و شکل

طرح های متفاوتی باورق پلی کربنات اجرا می شود. هر چه میزان پیچیدگی طرح بیشتر باشد و یا در هنگامنصب دشواری ایجاد کند، قیمت ها هم کمی بیشتر می شود. در این مورد کار خیلی سلیقهای است اگر طرح خاصی مد نظرتان است با همیاران هوم سرویز در میان بگذارید تا دستمزدنصب سقف پلی کربنات و قیمت سقف پلی کربنات  از ابتدامشخص شود.

زمان پروژه

کیفیت بسیار مهم است. پرداخت کمی بیشتر برای سازههای با کیفیت استاندارد کاملا منطقی است. فریب قیمت های بسیار پایین را نخورید.برخی از افراد سودجو با کاهش کیفیت ساخت، توانسته اند قیمت ها را در رنج پایین ترینگهدارند. این زمان با توجه به شکل هندسی و مدل طراحی سقف در نظر گرفته می شود.اگر مشتری بخواهد کار در زمان کمتری انجام شود لازم است تا نیروی بیشتری برایآماده سازی سازه فعالیت کنند. چند برابر کردن نیروی ساخت موجب افزایش قیمت هاینهایی می شود. اما در زمان تعیین شده عادی همیشه قیمت ها یکسان است و هزینه اضافیدریافت نمی شود.

نصاب سقف پلی کربنات هوم سرویز

در صورت نیاز بهطراحی و اجرای انواع سقف پلی کربنات به راحتی می توانید با نصاب سقف پلیکربنات هوم سرویز مشورت کنید. امکان اجرای سقف پلی کربنات متحرک وثابت با استفاده از بهترین متریال و هزینه مناسب نصب، توسط همیاران هوم سرویزفراهم شده است. در صورت نیاز، تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبتدرخواست نمایید و از مشاوره رایگان متخصصین ما بهره مند شوید.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

این سرویس شامل خدمات زیر است

نصب سقف پلی کربنات دوجداره و شفاف
نصب انواع سقف نورگیر در فضای منزل و محل کار
ساخت سقف پلی کربنات حیاط خلوت و پاسیو
اجرای انواع سقف نورگیر حیاط خلوت و پارکینگ
نصب سقف پلی کربنات شفاف گلخانه
نصب و اجرای سقف پلی کربنات استخر

همیاران سرویس ساخت سقف پلی کربنات

 نظرات کاربران

profile picture
خانم کیان

بسیار انسان با شخصیتی بودن و توی کارشون خیلی مهارت داشتن

profile picture
مرضیه سلیمانی
7 روز پیش |جعفر پژهان

خیلی آقای خوبی بودن بسیار مودب بود یه ذره از کار کم نزاشتن خیلی با وجدان کار میکنن من دوباره حتما میخوام ایشون تشریف بیارن

profile picture
پزشکی
6 روز پیش |آرمین کوشکی

خیلی مرتب و با احتیاط کارو انجام دادن عالی بود سرویس جابجاییتون

profile picture
طاها اباذری

همسایه ها خیلی از کارشون راضی بودن خیلی تمیز کار بودن نقطه های ریز روی پیریزهارو تماما پاک کرده بودن خیلی دقیق و خوش برخورد بودن ایشون

خدمات مرتبط

نصب پارکت
نصب پارکت
قیمت از 1,200,000 الی 1,200,000 تومان
طراحی و ساخت مبل
طراحی و ساخت مبل
قیمت از 1,000,000 الی 10,000,000 تومان
نصب کاغذ دیواری
نصب کاغذ دیواری
قیمت از 500,000 الی 1,400,000 تومان
ساخت جاکفشی چوبی
ساخت جاکفشی چوبی
قیمت از 1,000,000 الی 10,000,000 تومان