سقف پلی کربنات

سقف پلی کربنات

از 1400 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت سقف پلی کربنات در بهار 1402 چقدر است؟

قیمت سقف پلی کربنات

توافقی

متوسط قیمت5,500,000 تومانکمینه قیمت1,000,000 تومانبیشینه قیمت10,000,000 تومان

آنچه درباره سقف پلی کربنات خواهید خواند

  • سقف پلی کربنات حیاط خلوت و پارکینگ
  • مزایای سقف حیاط خلوت پلی کربنات چیست؟
  • اجرای سقف پلی کربنات به چند روش انجام می شود؟
  • ساخت سقف پلی کربنات مناسب چه مکان هایی است؟
  • قیمت سقف پلی کربنات به چه مواردی بستگی دارد؟
  • ساخت و نصب انواع سقف پلی کربنات پارکینگ، حیاط خلوت و استخر را به نصاب سقف پلی کربنات هوم سرویزبسپارید

سقف پلی کربنات حیاط خلوت و پارکینگ

ورق پلیکربنات به عنوان یکی از سخت ترین و محکم ترین مواد شفاف ساخته شده، شناخته میشود. ورق های پلی کربنات به علت امکان اجرا روی انواع سازه ها و همچنینقابلیت به کارگیری با سایر مصالح در صنعت ساختمان سازی به عنوان نصب سقفحیاط خلوت پلی کربنات و سقف پلی کربنات استخر مورد استقبال قرارگرفته است. تنوع رنگی در آنها و همچنین امکان عبور نور بالای 50 درصد از دلایلدیگر محبوبیت این متریال است. در ادامه به معرفی انواع کاربرد اجرای سقفپلی کربنات و همچنین عوامل موثر بر قیمت سقف پلی کربنات میپردازیم.

مزایای سقف حیاط خلوت پلی کربنات چیست؟

این متریال ازجمله پوشش های ترموپلاستیک هستند که از طول عمر بالایی برخوردار می باشند. سقفحیاط خلوت پلی کربنات موجب استفاده حداکثری از نور طبیعی می شود. درواقع اجرای سقف پلی کربنات شفاف مانع عبور اشعه های مضر نورخورشید می شود و تنها روشنایی کافی را از خود عبور می دهد. این نوع سقف درمکان هایی مانند اجرای سقف پلی کربنات پاسیو و اجرای سقف پلیکربنات استخر کاربرد دارد. همچنین گزینه ی بسیار مناسبی برای نصب سقفگلخانه و پارکینگ است.

استفاده از سازه هایایمن و مقاوم در برابر حریق یکی از مواردی است که ضرورت آن در ساختمان سازی بیشتراحساس می شود. به خصوص در ساختمان های عمومی و پر تردد، ضرورت آن بیشتر می شود. ورقپلی کربنات ضد آتش است و در برابر دما مقاومت بسیار زیادی دارد.

مقاومت در مقابلعوامل جوی مانند طوفان، تگرگ و حتی زلزله سبب شده است که ساخت سقف پلیکربنات بیشتر مورد توجه سازندگان قرار بگیرد. طلق پلی کربنات خاصیتضربه پذیری بالایی نیز دارد. سبک بودن ورق پلی کربنات موجب می شود بار اضافی بهسازه وارد نشود. همچنین پلی کربنات عایق حرارتی هم می باشد. به همین علتموجب کاهش مصرف انرژی در فصول مختلف سال خواهد شد و از انتقال آلودگی صوتی نیزجلوگیری می کند.

این ورق ها به علتخصوصیت آنتی استاتیک بودن، گرد و غبار و دوده معلق در هوا را به خود جذب نمی کنندو مشکل تمیز نگاه داشتن سقف پلی کربنات شفاف وجودندارد.

اجرای سقف پلی کربنات به چند روش انجام می شود؟

استفاده از ورقپلی کربنات تخت برای سقف پارکینگ

از این نوع ورق هابرای ساخت سقف پلی کربنات راهرو، نصب سایه بان پلی کربنات و اجرایسقف پلی کربنات گلخانه استفاده می شود. این ورق ها چون از انعطاف پذیریبالایی برخوردارند به همین علت می توانند به صورت شیروانی و یا حتی قوس دار طراحیو اجرا شوند. همچنین طلق های پلی کربنات به راحتی فرز و اره کاری می شوند و بهابعاد و اشکال مختلفی در خواهند آمد.

ورق پلی کربناتدوجداره

طبعا ورق های پلیکربنات دوجداره از مقاومت بالاتری در مقابل آب و آتش برخوردارند به همین علت گسترهکاربری بیشتری را شامل می شوند. بهترین محل برای نصب سقف پلی کربنات دوجداره برایمنازل مسکونی و گلخانه ها می باشد.

ساخت سقف پلی کربنات مناسب چه مکان هایی است؟

اجرای سقف پلیکربنات استخر

سقف استخر پلی کربنات راهکار موثری است که از نظافت استخررهایی پیدا کنید. تنها موردی که باید مد نظر قرار دهید انتخاب طرح و رنگ سقف، متناسببا فضای استخر است. همچنین امکان اجرای سقف پلی کربنات متحرک استخر نیزوجود دارد. مزایای نصب سقف استخر پلی کربنات بی شمار است. اولین ومهمترین مزیت آن مقاومت و استحکام بالای این سازه در مقابل فشار و باد است. همچنینبه علت فیلتر کردن اشعه نور خورشید و ممانعت از ورود اشعه یو وی، خواص شیمیایی آباستخر را تغییر نمی دهد.

اجرای سقف پلیکربنات پارکینگ

استحکام بالای اینمتریال موجب شده است که به عنوان سقف پارکینگ مورد استفاده قرار بگیرد.استفاده از سقف پلی کربنات دوجداره در پارکینگ منزل موجب زیباتر شدن فضامی شود. این نوع سقف ها دارای مقاومت بالایی در مقابل رعد و برق، بارندگی وبارش برف سنگین است. اجرای سقف پلی کربنات پارکینگ به صورت متحرک نیز امکانپذیر است. به این ترتیب به راحتی در مواقع غیر ضروری بسته شده و محیط بازتری دردسترس قرار می گیرد.

سقف پلی کربناتپاسیو

سقف پلی کربنات پاسیو نیز یکی دیگر از پوشش های بادوام ومناسب به شمار می آید. از آنجایی که میزان نوردهی در پاسیو اهمیت بالاییدارد.

سقف پلی کربناتحیاط خلوت

ساخت سقف پلیکربنات حیاط خلوت به عنوان یک سقف نورگیر بسیار متداول شده است.این نوع سقف حیاط خلوت به علت مقاومت بالا، حدود 250 برابر شیشه بیشتر مورد تایید سازندگاناست. همچنین به علت شفافیت بالا به هیچ وجه مانع ورود روشنایی به منزل نخواهد شد.

قیمت سقف پلی کربنات به چه مواردی بستگی دارد؟

متراژ سقف پارکینگ یا حیاط خلوت

قیمت سقف پلی کربنات به موارد زیادی بستگی دارد. مورد اولمتراژ محل است طبعا قیمت ورق پلی کربنات به صورت متری محاسبه می شود.

جنس و ضخامت پلی کربنات

ضخامت ورق پلی کربناتاز عوامل اصلی در تغییر قیمت ها هستند. ورق های کم ضخامت، مناسب سقف حیاط خلوتنیستند و استحکام خوبی ندارند. دوجداره بودن یا تخت بودن مورد دیگری است که قیمتسقف پلی کربنات را تغییر می دهد.

اندازه فضا

یکی از مهم ترینعوامل تاثیرگذاری در قیمت سقف حیاط خلوت پلی کربنات، ابعاد محیط و متراژ حیاطخلوت است. ورق پلی کربنات به صورت متراژ قیمت گذاری می شود. به همین دلیل لازم استتا از قبل همیاران از محل اجرای کار بازدید کرده و اندازه های سقف را محاسبه کنند.

طراحی و شکل

طرح های متفاوتی با ورقپلی کربنات اجرا می شود. هر چه میزان پیچیدگی طرح بیشتر باشد و یا در هنگامنصب دشواری ایجاد کند، قیمت ها هم کمی بیشتر می شود. در این مورد کار خیلی سلیقهای است اگر طرح خاصی مد نظرتان است با همیاران هوم سرویز در میان بگذارید تا دستمزدنصب سقف پلی کربنات و قیمت سقف پلی کربنات از ابتدامشخص شود.

زمان پروژه نصب سقف پلی کربنات

کیفیت بسیار مهم است. پرداخت قیمت بیشتر برایسازه های با کیفیت استاندارد کاملا منطقی است. فریب قیمت های بسیار پایین رانخورید. برخی از افراد سودجو با کاهش کیفیت ساخت، توانسته اند قیمت ها را در رنجپایین تری نگهدارند. این زمان با توجه به شکل هندسی و مدل طراحی سقف در نظر گرفتهمی شود. اگر مشتری بخواهد کار در زمان کمتری انجام شود لازم است تا نیروی بیشتریبرای آماده سازی سازه فعالیت کنند. چند برابر کردن نیروی ساخت موجب افزایش قیمت هاینهایی می شود. اما در زمان تعیین شده عادی همیشه قیمت ها یکسان است و هزینه اضافیدریافت نمی شود.

ساخت و نصب انواع سقف پلی کربنات پارکینگ، حیاط خلوت و استخر را به نصاب سقف پلی کربنات هوم سرویزبسپارید

در صورت نیاز بهطراحی و اجرای سقف پلی کربنات به راحتی می توانید با نصاب سقف پلی کربنات هومسرویز مشورت کنید. امکان اجرای سقف پلی کربنات متحرک و ثابت با استفادهاز بهترین متریال و هزینه مناسب نصب، توسط همیاران هوم سرویز فراهم شده است. درصورت نیاز، تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید واز مشاوره رایگان متخصصین ما بهره مند شوید.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس سقف پلی کربنات و همچنین ارایه خدمات اجرای سقف پلی کربنات نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات سقف کاذب ارائه می دهد که شامل نصب سقف کاذب ساده , کناف کاری ساختمان, رابیتس بندی و رابیتس کاری, سقف آسمان مجازی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های بنایی و دکوراسیون را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس سقف پلی کربنات

اجرای سقف پلی کربنات

ساخت سقف پارکینگ پلی کربنات

نصب سقف حیاط خلوت پلی کربنات

اجرای سقف پلی کربنات استخر

نصب سقف پلی کربنات دوجداره

نصب سقف پلی کربنات راهرو و ....

نظرات کاربران

profile picture
محمدشمس

خیلی عالی بود

شرایط نصب سقف پلی کربنات دوجداره استخر، پاسیو و حیاط خلوت

مهمترین نکات در هنگام استفاده از این سرویس، توافق روی متراژ کار، نوع جنس و مصالح مورد استفاده، ضخامت ورق هاو هزینه های جابجایی مصالح می باشد.

تهیه اقلام درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

جهت انتخاب جنس حتما نمونه کارها و نمونه جنس توسط همیار خدمتتان ارایه خواهد شد.

قیمت سرویس نصب سقف پلی کربنات به صورت متراژی محاسبه می گردد.

همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

نصب پارکت
نصب پارکت
قیمت از 1,300,000 الی 2,500,000 تومان
طراحی و ساخت مبل
طراحی و ساخت مبل
قیمت از 1,000,000 الی 10,000,000 تومان
نصب کاغذ دیواری
نصب کاغذ دیواری
قیمت از 600,000 الی 1,500,000 تومان
ساخت جاکفشی چوبی
ساخت جاکفشی چوبی
قیمت از 1,000,000 الی 10,000,000 تومان