banner

موکت کاری

از 1116 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت موکت کاری منزل توسط نصاب موکت

قیمت نصب موکت(متر مربع)

توافقی

قیمت نصب کمتر از 50 متر مربع

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط نصب موکت روی سرامیک، موزاییک و سنگ

همیار می بایست ابتدا محل مورد نظر را اندازه گیری و بررسی نماید و سپس شروع به انجام کار نماید.

تهیه اقلام و نوع چسب درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

نصب موکت روی سطوح مختلف با چه روش هایی انجام میشود؟

یکی از قدیمی ترین و محبوب ترین روش های پوشاندن کف خانه و محیطهای اداری نصب موکت است. در بعضی از مناطق برای حفظ گرمای خانه اقدام بهموکت کاری به به جای نصب سایر کفپوش ها می کنند. از مزایای دیگر موکتکاری، عایق صدا بودن آن است از این رو برای نصب موکت راه پله انتخابهوشمندانه ای است.  معمولا در اتاق خواب کودکان که اغلب روی زمینمینشینند، بهترین راه حل نصب موکت روی سرامیک است تا محیط امنتری برای کودک ایجاد شود. موکت هم زیبایی بیشتری دارد و هم می توان روی هرسطحی اقدام به موکت کاری نمود. نصب موکت روی سنگ، نصبموکت روی سرامیک و نصب موکت روی موزاییک کف به راحتیانجام می شود.

امروزه تنوع بالا در رنگ و بافت موکت موجب شده است، که هرسلیقه ای را راضی نگه دارد. انواع موکت پرز بلند، کوتاه و سایر مدل ها روانهبازار شده اند. شاید نصب موکت راه پله با گیره و نصبموکت بدون چسب، در نظر خیلی از افراد کار سختی نباشد. اما هر چه نصابموکت اندازه گیری دقیق تری داشته باشد و با مهارت چسب کاری یا نصب گیرهها را انجام دهد، در نهایت هیچ درز و لبه ای معلوم نخواهد بود و طی مرور زمان لبههای موکت به اصطلاح بلند نخواهند شد. در ادامه به انواعروش نصب موکت و عوامل موثر بر هزینه موکت کاری و هزینهنصب موکت توسط نصاب موکت هوم سرویز می پردازیم.

مزایای نصب موکت راه پله

تاثیر موکت راه پله در محافظت از پله ها

تردد در راه پله ها با کفش منجر به آسیب سطح پله ها شده و کفپوش ها راخراشیده می کند. اساسا راه پله ها از فضاهای پر رفت و آمد در هر ساختمانی هستند.شاید استفاده از موکت برای راه پله یک ساختمان اداری چندان رایج نباشد ولی همیشهمی توانید از انواع موکت برای محافظت از پله ها استفاده کنید.

ایمنی ساکنین

همه ما خاطراتی از زمین خوردن روی راه پله ها را داریم. به خصوص راهافتادن روی پله های سنگی و سرامیکی بسیار دردناک است. برای حفظ ایمنی افراد ارموکت کاری راه پله ایتفاده می کنند. سُر خوردن، لغزیدن و افتادن از خطراتی است کهموقع بالا رفتن از پله ها افراد را تهدید می کند.

راحتی و آرامش با نصب موکت راه پله

الیاف موکت نرم و گرم است. هنگام راه رفتن روی موکت سرمای کف به پامنتقل نمی شود. به خصوص در فصول سرد راه رفتن روی موکت نرم بسیار دوست داشتنی تراست. موکت عایق حرارتی است و زمستان ها خانه را گرم نگه می دارند و از اتلاف انرزیدر سرما و گرما جلوگیری می کند.

تغییرات موثر در دکوراسیون

آیا به دنبال ساده ترین و ارزان ترین ایده برای تغییر سبک دکوراسیونداخلی هستید؟ شاید یک موکت ساده یا طرح دار همان چیزی باشد که به آن نیاز دارید.تنوع طرح، رنگ و بافت موکت بسیار زیاد است. با کمی خلاقیت می توانید دکوراسیونکلاسیک را به مدرن تبدیل کنید بدون اینکه هزینه زیادی را صرف کرده باشید.

کاهش آلودگی های صوتی

پله های چوبی دوبلکسی بسیار زیبا هستند اما موقع راه رفتن سرو صدایزیادی ایجاد می کنند. راه پله های چوبی صدا را منتقل می کنند و این به معنای سلبآسایش ساکنین است. به خصوص راه رفتن روی پله ها چوبی در نیمه شب یک فاجعه است وتمام اهل خانه را بیدار می کند. یک راه حل ساده و کم هزینه برای این مشکل وجوددارد. با نصب موکت راه پله می توان تا حد زیادی صدای مزاحم را کم کنید.

ابزار مورد نیاز برای نصب موکت

استفاده از ابزار موجب می شود تا با کمترین ایراد اجرای موکت به صورتحرفه ای انجام شود. برای نصب موکت بدون چسب، یا موکت کاری باچسب، نصب موکت روی دیوار، نصب موکت روی پله و نصب موکتتایل باید ابزارهایی چون گچ، چکش، چسب موکت، لبه گیر، قلم موی صنعتی،کاردک، منگنه کوب، کاتر فراهم شود. البته لازم به ذکر است شاید همیشه درپروسه موکت کاری همه اینها نیاز نباشد.

 بهترینچسب برای چسباندن موکت به سنگ

امروزه چسب موکت در برندهای متفاوتی ساخت و به بازارعرضهشده اند. به طوری که هر مغازه ابزار یراق مراجعه کنید چند مدل را به شما معرفیخواهند کرد. اما برای تعیین بهترین چسب برای چسباندن موکت بهسنگ یا سرامیک مهارت نصاب و نحوه چسباندن موکت تاثیر زیادی در کیفیت نهایی خواهدداشت. از جمله ویژگی هایی که چسب موکت با کیفیت باید دارا باشد عبارتاند از :

  • قدرتچسبندگی بالا
  • حالتکشسانی مناسب ( خیلی سفت یا خیلی شل نباشد)
  • خاصیت ضدآب بودن
  • مقاومتدر برابر حرارت بالای 50 درجه
  • ماندگاریحداقل 10 دقیقه در هوای آزاد

زیرسازی موکت چگونه انجام می شود؟

ممکن است سطحی که مایل به موکت کاری هستیم دارای شکستگی باشد. همانطورکه می دانید شکستگی زیر موکت طی مرور زمان باعث دفرمه شدن و خرابی موکت می شود. ازاین رو ما یک ترکیب عالی را به شما آموزش می دهیم تا زیرسازی موکت را بهنحو احسنت انجام دهید. ترکیب سیمان، پودر سنگ و چسب بتن تهیه کنید. این موارد رابا آب مخلوط کنید تا غلظت آن کاملا شل شود و سپس به وسیله کاردک سطح مورد نظر راصاف و یکدست کنید.

انواع روش های موکت کاری منزل و فضاهای اداری ومشاعات

نصب موکت با چسب

بعد از زیرسازی و مسطح کردن زمین، نوبت نحوه چسب زدن موکت است.سطوحی که قرار است موکت کاری شوند باید عاری از چربی و گرد و غبار باشند. در هوایخیلی سرد مثلا زیر 8 درجه سانتی گراد یا هوای خیلی گرم بالای 30 درجه اقدام به چسباندنموکت نکنید.

چسب و سطح باید هم دما باشند. بدین ترتیب نتیجه نهایی بهتر خواهد بود.به وسیله کاردک یا قلمو صنعتی چسب فوری موکت یا چسب صنعتی را بر رویزمین بمالید. بعد از چسب زدن موکت سریعا اقدام به چسباندن سطوح نکنید وکمی اجازه دهید چسب خشک شود و سپس موکت را به سطح مورد نظر بچسبانید. 10 الی 30دقیقه زمان مناسبی می باشد که سطوح کاملا بهم بچسبند. اگر در این بین فشار مضاعفیوارد کنید پیوند قویتری ایجاد خواهد شد.

نصب موکت بدون چسب

معمولا در فضاهایی که رفت و آمد زیاد می باشد و نیاز به کندن موکت وجابجایی نیست، اقدام به اجرای موکت با چسب می کنند. اما در سایر موارد نصبموکت بدون چسب انجام می شود. موکت ها در انواع مختلفی وجود دارند. موکتتافتینگ که به موکت پرز بلند یا فرشی معروفند و موکت نمدی و کبریتی.معمولا نصب موکت کبریتی نسبت به موکت پرز بلند بسیار راحت تر است. ولی برشو نصب موکت تافتینگ کمی دشوار است و دقت و مهارت نصابان موکت رامی خواهد. مهمترین قسمت نصب موکت بدون چسب، برش موکت می باشد که باید بهدقت انجام شود و از پشت موکت با کاتر بسیار تیز انجام شود. خواب پرز موکت باید دریک جهت باشد تا درز موکت مشخص نشود و کاملا یکدست باشد.

نصب موکت با گیره

در مواردی مانند نصب موکت راه پله و اجرای موکت درفضاهای کوچک که طی رفت و آمد ممکن است موکت جابجا شود اقدام به اجرای موکت با گیرهنگهدارنده می کنند. این روش موجب می شود تا در زمان های مورد نیاز موکت به راحتیجدا شود و دوباره در جای خود قرار گیرند. مهمترین مورد نصب صحیح گیره ها است کهتوسط نصاب موکت با دقت انجام شود.

نصب موکت تایل در منزل

موکت تایل در همه ساختمان های مسکونی و اداری رایج شده است. موکتتایل در ادارات، منازل، نمایشگاه ها، ساختمان های تجاری استفاده می شود. مهمترینعاملی که محبوبیت موکت تایل را افزایش داده شیوه نصب موکت تایل است.با اندکی خلاقیت در هنگام قراردادن موکت تایل می توانید زیبایی بی نظیری رادر کف ساختمان ایجاد کنید.

انواع موکت از نظر اندازه در دو نوع رول و تایل به فروش میرسد. موکت های تایل در ابعاد کوچکتر و به صورت برش خورده و آماده تولید شده. برای نصبموکت تایل قطعات در کنار یکدیگر قرار می گیرند و نیاز به برش ندارند. البته درزیر شوفاژ و برخی قسمت های دیگر، اندک برش موکت اجباری است. ابعاد موکت تایلمعمولا مربعی شکل است و در اندازه های ۴۸ تا ۹۶ سانتیمتری به فروش می رسد. اینمحصول بیشتر در ساختمان های اداری- تجاری نصب می شود.

موکت تایل در برابر سرما و گرما مقاومت بالایی دارند و به اینترتیب برای تمام فضاها مناسب هستند. موکت های تایل بر خلاف موکت های رول در برابرفشارهای وزنی بالا مقاومت و حالت کشسانی بسیار بیشتری از خود نشان می دهند. یکی از بهترین مزیت های موکتکاری تایل این مورد می باشد که در صورت بروز ایراد و آسیب بهسادگی می توان تایل آسیب دیده را با نمونه جدید با کمترین هزینه تعویض کرد. اهمیتاین موضوع در هنگام شستشو و تمیز کردن تایل بیشتر به چشم می آیند، زیرا به سادگیمی توان تایل آلوده را برای شستشو خارج کرده و سپس بعد از شستشو دوباره نصب کرد.

نصاب موکت حرفه ای با هوم سرویز

اگر وقت کافی ندارید و مطمئن نیستید که بتوانید موکتکاری را به زیبایی و ظرافت به اتمام برسانید، این کار را به نصابموکت هوم سرویز بسپارید. موکت برش داده شده مانند پارچه ای است که اگر بهاشتباه برش داده شود دیگر کارایی ندارد.همچنین امروزه قیمت خرید پالازموکت ، سپاهان موکت و غیره هم کم نیست. به همین علت هر گونه اشتباه ممکن استهزینه های بیشتری در پی داشته باشد. به همین علت پیشنهاد می کنیم با کمک هومسرویز نصاب موکت را با مناسب ترین اجرت نصب موکت با خبرکنید.

قیمت نصب موکت به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه نصب موکت بر اساس متراژ فضا اعلام می شود. طبیعی است که هر چه متراژ کمترباشد اجرت نصب موکت نیز کاهش پیدا خواهد کرد. عامل مهم دیگر والبته تاثیر گزار بر دستمزد نصاب موکت، شکل هندسی فضا می باشد. هرچهفضا مربع یا مستطیلی تر باش، قیمتموکت کاری نیزکاهش پیدا می کند زیرا کار راحت تر خواهد بود.

محل مورد نظر نیز عامل موثری در قیمت موکت کاری خواهدبود. به طور مثال قیمت موکت کاری روی سرامیک و سنگ بسیار کمتر ازقیمت موکت کاری روی سطح سیمانی خواهد بود. زیرا در حالت دوم به مقدار چسب بیشتریبرای زیرسازی نیاز است تا موکت به سطح سیمانی بچسبد و هزینه ها بالاتر می روند. همچنین انتخاب روش موکت کاری نیز عاملتاثیرگذار دیگر بر هزینه نصب موکت است.

موکت کاری منزل و محل کار با هوم سرویز

نصب موکت ارزان و البته با کیفیت را به تیم مجرب هوم سرویز بسپارید. ظاهر کاملایکدست با کمترین برش و کمترین پرتی موکت باید به وسیله نصاب موکت حرفهای انجام شود. فقط کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبتدرخواست نمایید تا همکاران ما در کمترین زمان ممکن به کمک شما بشتابند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

این سرویس شامل خدمات زیر است

موکت کاری و نصب انواع موکت روی سیمان، سرامیک، موزاییک و سنگ
زیرسازی موکت و نصب موکت با گیره بدون استفاده از چسب
نصب موکت تایل و یک تکه
نصب موکت راه پله و نصب موکت کف منزل، محل کار و هتل
نصب موکت روی دیوار
نصب انواع برند موکت مانند ظریف مصور، سپاهان، نصب موکت ظریف مصور و غیره

همیاران سرویس موکت کاری

 نظرات کاربران

profile picture
محمودرضا کریمی
2 روز پیش |نیما کریمی

کارشونو خوب انجام دادن و انسان بسیار با اخلاق و خوبی و کاربلدی بودن

profile picture
الهام صدر
3 روز پیش |میثم تونی

خیلی خوب و تمیز کار میکردن حواسشون به تمام ریزه کاری ها بود

profile picture
موسی علیزاده
3 روز پیش |سینا مرادی

همیشه نیروهایی که میفرستین با اخلاق و کاربلدن خیلی از شرکتتون راضی ام

profile picture
خانم مقدم
3 روز پیش |محمدرضا قنبری

خیلی سرویس خوبی بود کارشون خوب بود وسایل آسیبی ندید به موقع اومدن تاخیر نداشتن و از همه نظر عالی

خدمات مرتبط

نصب پارکت
نصب پارکت
قیمت از 1,200,000 الی 1,200,000 تومان
آسمان مجازی
آسمان مجازی
قیمت از 1,370,000 الی 1,370,000 تومان
نصب کاغذ دیواری
نصب کاغذ دیواری
قیمت از 500,000 الی 1,450,000 تومان
قالیشویی
قالیشویی
قیمت از 370,000 الی 761,000 تومان