banner
قیمت خدمات
/
لوازم خانگی
/
تعمیر دوچرخه ثابت در محل

تعمیر دوچرخه ثابت

از 1288 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت سرویس دوچرخه ثابت باشگاهی و خانگی

قیمت سرویس دوچرخه ثابت باشگاهی و خانگی

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط تعمیر دوچرخه ثابت اسپینینگ

همیار می بایست ابتدا دوچرخه ثابت را عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر آن نماید.

همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده به مشتری می باشد.

سرویس و تعمیرات تخصصی دوچرخه ثابت را تنها در صورتی که خارج از دوره گارانتی میباشد را به همیاران هوم سرویز بسپارید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

تعمیر دوچرخه ثابت در محل

یکی از انواع تجهیزاتورزشی که به راحتی در منزل و باشگاه قابل استفاده است و کارایی بالایی دارد دوچرخهثابت می باشد. این تجهیزات به علت جاگیری کم و سر و صدای ناچیز برای فضاهای محدودانتخاب بسیار مناسبی است. همچنین استفاده از دوچرخه ثابت به علت تاثیر شگرف بر سلامتیقلب و عروق و همچنین هزینه مناسب نسبت به سایر تجهیزات ورزشی، بیشتر مورد استقبالقرار گرفته است. به همین ترتیب خدمات تعمیر دوچرخه ثابت در محل نیزبیشتر درخواست می شود. در ادامه به معرفی انواع دوچرخه ثابت، عیب یابی دوچرخه ثابتو عوامل موثر بر هزینه تعمیرات دوچرخه ثابت خواهیم پرداخت. تااگر دستگاه شما دچار خرابی شده است بتوانید در زمان کم سرویسکار دوچرخهثابت هوم سرویز را در محل را خبر کنید.

تعمیرات انواع دوچرخه ثابت باشگاهی و خانگی

دوچرخه ثابت ها دارایانواع مختلفی هستند که هر کدام کارایی متفاوتی دارند. هر دسته از افراد با توجه بهنیاز خود و همچنین استقامت بدنی خود مدل های متفاوت از آنها را تهیه می کنند. ازاین رو تعمیرات دوچرخه ثابت ها نیز باهم متفاوت هستند و باید تعمیرکار دوچرخهثابت تسلط به مکانیزم انواع دوچرخه ثابت داشته باشد.

تعمیر دوچرخهثابت خانگی در محل

برای تعمیردوچرخه ثابت و سرویس دوچرخه ثابت هیچ نیازی به مراجعه به مراکزتعمیرات ندارید و نیازی به انتقال و جابجایی این تجهیزات نمی باشد. با استفاده ازخدمات تعمیر دوچرخه ثابت در محل تعمیرکار دوچرخه ثابت با تجهیزات مورد نیازدر محل حضور پیدا کرده و اقدام به سرویس و رفع خرابی دوچرخه ثابت در محل میکنند.

تعمیر دوچرخهثابت نشسته

اغلب افرادی که دارایمشکلات حرکتی هستند و از درد کمر و زانو رنج می برند از این نوع دوچرخه ثابتاستفاده می کنند. بیشترین کارایی این نوع وسیله به تقویت عضلات است و برایبیمارانی که به هر دلیلی دچار تحلیل عضلات شده اند بسیار مناسب است.

تعمیر دوچرخهثابت ایستاده

یکی از متداول تریندوچرخه های ثابت دوچرخه ثابت ایستاده است که برای افرادی که دچار بیماری حرکتی خاصنیستند مناسب است. این نوع دوچرخه برای لاغری و تناسب اندام کارایی بسیار بالاییدارد. تعمیرات دوچرخه ثابت ایستاده در منزل و باشگاه به راحتی انجام میشود.

تعمیر دوچرخهثابت اسپینینگ

حرفه ای ترین نوعدوچرخه ثابت، دوچرخه اسپینینگ است. این نوع دوچرخه ثابت نزدیک ترین حالت بهدوچرخه سواری واقعی را دارد. دوچرخه ثابت اسپینینگ موجب چربی سوزی و تاثیرات خوبیبر روی عضلات می شود. تعمیر دوچرخه ثابت اسپینینگ شامل تعمیر دندهدوچرخه ثابت، تعمیر مانیتور دوچرخه ثابت و تعمیرات برد دوچرخهثابت اسپینینگ است. در ادامه به عیب یابی و توضیح درباره قطعات اساسی دردوچرخه ثابت خواهیم پرداخت.

عیب یابی و سرویس دوچرخه ثابت در منزل

تعمیر صفحهنمایش دوچرخه ثابت

مانیتور نصب شده رویدوچرخه ثابت میزان مسافت طی شده، ضربان قلب، سرعت و مدت زمانی که در حال ورزشهستید را به همراه کالری سوزانده شده نمایش می دهد. اگر مانیتور دوچرخه ثابتیکباره خاموش شده است امکان دارد نیاز به تعمیر باتری صفحه نمایش باشد. در صورتیکه این مورد را بررسی کرده اید و ایراد رفع نشد برای رفع خرابی مانیتور دوچرخهثابت باید آداپتور صفحه نمایش بررسی شود. اگر خود صفحه نمایش دچار ایراد شده است،باید تعمیرکار دوچرخه ثابت به تعمیر صفحه نمایش دوچرخه ثابت و تعمیرقطعات مربوطه بپردازد.

تعمیرات برددوچرخه ثابت

در صورتی که ارورهایخطا روی دستگاه نشان داده می شوند نشان دهنده ی خرابی دوچرخه ثابت است. اغلب اینخطاها نشان دهنده ی ایراد در قسمت برد دوچرخه ثابت است و نیاز به تعمیراتبرد دوچرخه ثابت است. در این صورت باید تعمیرات و تعویض قطعات معیوب توسطسرویس کار دوچرخه ثابت انجام شود.

نحوه جا انداختنتسمه دوچرخه ثابت

یکی دیگر از مواردیکه نشان دهنده ی ایراد در تسمه دوچرخه ثابت است سرو صدای آن است. شل شدنقطعات تسمه دوچرخه و پدال دوچرخه عامل بروز صداهای غیر معمول هستند. ممکن است بهمرور زمان در اثر سایش یا پارگی تسمه‌های دوچرخه نیاز به تعویض تسمه‌دوچرخه ثابت باشد.

سرویس دوچرخه ثابت در محل

وسایل ورزشی به علتاستفاده مداوم در باشگاه ها و منازل باید به صورت مکرر بررسی و سرویس شوند. سرویسدوچرخه ثابت شامل روغنکاری قطعات دوچرخه ثابت و بررسی قطعات معیوب و در صورت نیاز،تعویض آنها است. تا به این ترتیب این دستگاهها همیشه بیشترین کارایی خود را داشتهباشند و کمتر دچار ایرادات و خرابی های حاد شوند. به یاد داشته باشید که همیشه پیشگیری هزینه کمتری از درمان در پی دارد. از این رو با پرداخت هزینه سرویسدوچرخه ثابت دیگر نیاز به پرداخت هزینه های بالای تعمیرات قطعات دوچرخهثابت ندارید. با سرویس به موقع می توانید مطمئن باشید که همیشه قطعه ارجینالدستگاه حفظ خواهد شد و نیاز به جایگزینی و تعویض با سایر قطعات موجود نخواهد بود.

تعمیرکار دوچرخه ثابت هوم سرویز

تعمیرات دوچرخه ثابتو سایر تجهیرات ورزشی را بهتر است به متخصصین مورد اعتماد در این زمینه بسپارید.زیرا با توجه به هزینه بالای این تجهیزات استفاده از قطعات بی کیفیت ممکن است موجبآسیب به کل مکانیزم تجهیزات و ایجاد هزینه های بیشتر شود. از این رو تعمیرکاردوچرخه ثابت ماهر این اطمینان را به شما می دهد که تا حد امکان به تعمیرقطعات اصلی دوچرخه می پردازند تا تعویض آنها. به این وسیله قطعه اورجینال دستگاهحفظ خواهد شد و نیاز به استفاده از سایر قطعات نیست.

هزینه تعمیر دوچرخه ثابت به جه مواردی بستگی دارد؟

هزینه تعمیر دوچرخهثابت برای دارندگان این وسایل یک دغدغه است. باید بیان کنیم که قیمتتعمیر دوچرخه ثابت به موارد زیادی بستگی دارد. تنوع برندها و مدل هایدوچرخه ثابت همه نشان دهنده ی این مورد هستند که هزینه تعمیرات دوچرخه ثابتیکسان نخواهد بود. نوع خرابی، قطعه معیوب تغییر دهنده ی قیمت تعمیرات دوچرخهثابت در محل هستند. به طور مقال قیمت تعویض تسمه دوچرخه ثابت با قیمت تعمیررکاب دوچرخه ثابت یکسان نمی شود. همچنین تعمیر قطعا یا تعویض قطعه مورد نظر همبر هزینه تعمیر دوچرخه ثابت در محل تاثیرگذار هستند.

مورد دیگر نوعتعمیرات می باشد. برای توضیح بیشتر بعضی از دوچرخه ثابت‌ها تنها نیاز به سرویسدارند و بعضی دیگر نیاز به تعمیرات تعویض قطعه‌ای دارند که در این صورت قطعاًهزینه تعویض قطعات دوچرخه با قیمت سرویس دوچرخه ثابت یکسان نیست.

تعمیر دوچرخه ثابت باشگاهی و خانگی در محل با سرویسکاران مجرب هومسرویز 

 در صورت نیازبه سرویسکار دوچرخه ثابت در محل و اطلاع از هزینه دقیق کافیست به صورترایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما جهت مشاوره رایگان واعلام هزینه با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

این سرویس شامل خدمات زیر است

سرویس دوچرخه ثابت باشگاهی و خانگی در محل
تعمیر دوچرخه ثابت اسپینینگ، ایستاده و نشسته در محل
تعمیر صفحه نمایش دوچرخه ثابت
تعمیرات برد دوچرخه ثابت
تعمیر رکاب دوچرخه و تعویض تسمه دوچرخه ثابت و...

همیاران سرویس تعمیر دوچرخه ثابت

 نظرات کاربران

profile picture
محمودرضا کریمی
2 روز پیش |نیما کریمی

کارشونو خوب انجام دادن و انسان بسیار با اخلاق و خوبی و کاربلدی بودن

profile picture
الهام صدر
3 روز پیش |میثم تونی

خیلی خوب و تمیز کار میکردن حواسشون به تمام ریزه کاری ها بود

profile picture
موسی علیزاده
3 روز پیش |سینا مرادی

همیشه نیروهایی که میفرستین با اخلاق و کاربلدن خیلی از شرکتتون راضی ام

profile picture
خانم مقدم
3 روز پیش |محمدرضا قنبری

خیلی سرویس خوبی بود کارشون خوب بود وسایل آسیبی ندید به موقع اومدن تاخیر نداشتن و از همه نظر عالی

خدمات مرتبط

تعمیر تردمیل در محل
تعمیر تردمیل در محل
قیمت از 150,000 الی 590,000 تومان
تعمیر الپتیکال در محل
تعمیر الپتیکال در محل
قیمت از 150,000 الی 590,000 تومان
تعمیرات صندلی ماساژور در محل
تعمیرات صندلی ماساژور در محل
قیمت از 150,000 الی 590,000 تومان
تعمیر ریش تراش
تعمیر ریش تراش
قیمت از 250,000 الی 400,000 تومان