تعمیر دوچرخه ثابت
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
لوازم خانگی
/
تعمیر دوچرخه ثابت در محل

تعمیر دوچرخه ثابت

از 1288 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر دوچرخه ثابت در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت تعمیر یا تعویض پدال دوچرخه پابت

150,000 الی 200,000 تومان

قیمت گریس کاری شفت یا بوش

350,000 الی 500,000 تومان

قیمت تعمیر یا تعویض بلبرینگ دوچرخه ثابت

400,000 الی 600,000 تومان

قیمت سرویس کامل دوچرخه ثابت

500,000 الی 600,000 تومان

متوسط قیمت1,000,000 تومانکمینه قیمت400,000 تومانبیشینه قیمت2,300,000 تومان

آنچه درباره تعمیر دوچرخه ثابت خواهید خواند

 • تعمیر دوچرخه ثابت در محل
 • تعمیرات دوچرخه ثابت باشگاهی و خانگی
 • تعمیر دوچرخه ثابت خانگی در محل
 • تعمیر دوچرخه ثابت نشسته
 • تعمیر دوچرخه ثابت ایستاده
 • تعمیر دوچرخه ثابت اسپینینگ
 • خرابی دوچرخه ثابت و سرویس دوچرخه ثابت در منزل
 • سرویس دوچرخه ثابت در محل
 • تعمیرکار دوچرخه ثابت هوم سرویز
 • هزینه تعمیر دوچرخه ثابت به جه مواردی بستگی دارد؟
 • تعمیر دوچرخه ثابت باشگاهی و خانگی در محل با سرویسکاران مجرب هومسرویز

تعمیر دوچرخه ثابت در محل

یکی از انواع تجهیزاتورزشی که به راحتی در منزل و باشگاه قابل استفاده است و کارایی بالایی دارد دوچرخهثابت می باشد. این تجهیزات به علت جاگیری کم و سر و صدای ناچیز برای فضاهای محدود انتخاببسیار مناسبی است. همچنین استفاده از این تجهیزات به علت تاثیر شگرف بر سلامتی قلبو عروق و همچنین قیمت مناسب نسبت به سایر تجهیزات ورزشی، بیشتر مورد استقبال قرارگرفته است. به همین ترتیب خدمات تعمیر دوچرخه ثابت در محل نیزبیشتر درخواست می شود. در ادامه به معرفی انواع دوچرخه ثابت ، عیب یابی و عواملموثر بر هزینه تعمیر دوچرخه ثابت خواهیم پرداخت. تا اگر دستگاهشما دچار خرابی شده است بتوانید در زمان کم سرویسکار دوچرخه ثابت هومسرویز را در محل را خبر کنید.

تعمیرات دوچرخه ثابت باشگاهی و خانگی

این تجهیزات دارایانواع مختلفی هستند که هر کدام کارایی متفاوتی دارند. هر دسته از افراد با توجه بهنیاز خود و همچنین استقامت بدنی خود مدل های متفاوت از آنها را تهیه می کنند. ازاین رو تعمیرات دوچرخه ثابت نیز باهم متفاوت هستند و باید تعمیرکاردوچرخه ثابت تسلط به مکانیزم آنها داشته باشد.

تعمیر دوچرخه ثابت خانگی در محل

برای تعمیردوچرخه ثابت و سرویس دوچرخه ثابت هیچ نیازی به مراجعه به مراکزتعمیرات ندارید و نیازی به انتقال و جابجایی این تجهیزات ثابت نمی باشد. بااستفاده از خدمات تعمیر دوچرخه ثابت در محل، تعمیرکار دوچرخه ثابتبا تجهیزات مورد نیاز در محل حضور پیدا کرده و اقدام به سرویس و رفع خرابیدوچرخه ثابت در محل می کنند.

تعمیر دوچرخه ثابت نشسته

اغلب افرادی که دارایمشکلات حرکتی هستند و از درد کمر و زانو رنج می برند از این نوع استفاده می کنند.بیشترین کارایی این نوع وسیله به تقویت عضلات است و برای بیمارانی که به هر دلیلیدچار تحلیل عضلات شده اند بسیار مناسب است.

تعمیر دوچرخه ثابت ایستاده

یکی از متداول ترین مدلها، دوچرخه ثابت ایستاده است که برای افرادی که دچار بیماری حرکتی خاص نیستندمناسب است. این نوع وسیله برای لاغری و تناسب اندام کارایی بسیار بالاییدارد. تعمیر دوچرخه ثابت ایستاده در منزل و باشگاه به راحتیانجام می شود.

تعمیر دوچرخه ثابت اسپینینگ

حرفه ای ترین نوع، تعمیردوچرخه ثابت اسپینینگ است. این مدل نزدیک ترین حالت به مدل های واقعی را دارد. دوچرخهثابت اسپینینگ موجب چربی سوزی و تاثیرات خوبی بر روی عضلات می شود. تعمیردوچرخه ثابت اسپینینگ شامل تعمیر دنده دوچرخه ثابت، تعمیرمانیتور دوچرخه ثابت و تعمیرات برد دوچرخه ثابت اسپینینگ است.در ادامه به عیب یابی و توضیح درباره قطعات اساسی در دوچرخه ثابت خواهیم پرداخت.

خرابی دوچرخه ثابت و سرویس دوچرخه ثابت در منزل

خرابی دوچرخه ثابتممکن است به دلایل مختلفی ایجاد شود. گاهی خرابی دوچرخه ثابت تنها به علتعدم نگهداری صحیح و سرویس به موقع ایجاد می شود. با رسیدگی و سرویس به موقع توسط سرویسکار دوچرخه ثابت می توان از خرابی های بعدی و خسارات بیشتر جلوگیری نمود. درادامه به بیشترین دلایل خرابی دوچرخه ثابت می پردازیم.

· تعمیر صفحهنمایش دوچرخه ثابت

مانیتور نصب شده روی دستگاهمیزان مسافت طی شده، ضربان قلب، سرعت و مدت زمانی که در حال ورزش هستید را بههمراه کالری سوزانده شده نمایش می دهد. اگر مانیتور دوچرخه ثابت یکبارهخاموش شده است امکان دارد نیاز به تعمیر باتری صفحه نمایش باشد. در صورتی که اینمورد را بررسی کرده اید و ایراد رفع نشد برای رفع خرابی مانیتور دوچرخه ثابت بایدآداپتور صفحه نمایش بررسی شود. اگر خود صفحه نمایش دچار ایراد شده است، باید تعمیرکاردوچرخه ثابت به تعمیر صفحه نمایش دوچرخه ثابت و تعمیر قطعاتمربوطه بپردازد.

· تعمیرات برددوچرخه ثابت

در صورتی که ارورهایخطا روی دستگاه نشان داده می شوند نشان دهنده ی خرابی دوچرخه ثابت است.اغلب این خطاها نشان دهنده ی ایراد در قسمت برد است و نیاز به تعمیرات برددوچرخه ثابت است. در این صورت باید تعمیرات و تعویض قطعات معیوب توسط تعمیرکاردوچرخه ثابت انجام شود.

· نحوه جا انداختنتسمه دوچرخه ثابت

یکی دیگر از دلایلسرو صدای این وسیله، ایراد در تسمه است. شل شدن قطعات تسمه و پدال عامل بروزصداهای غیر معمول هستند. ممکن است به مرور زمان در اثر سایش یا پارگی تسمه‌ نیازبه تعویض تسمه‌ دوچرخه ثابت باشد.

سرویس دوچرخه ثابت در محل

وسایل ورزشی به علتاستفاده مداوم در باشگاه ها و منازل باید به صورت مکرر بررسی و سرویس شوند. سرویسدوچرخه ثابت شامل روغنکاری قطعات و بررسی قطعات معیوب و در صورت نیاز، تعویضآنها است. تا به این ترتیب این دستگاهها همیشه بیشترین کارایی خود را داشته باشندو کمتر دچار ایرادات و خرابی های حاد شوند. به یاد داشته باشید که همیشه پیش گیریهزینه کمتری از درمان در پی دارد. از این رو با پرداخت هزینه سرویس دوچرخهثابت دیگر نیاز به پرداخت هزینه های بالای تعمیرات قطعات ندارید. باسرویس به موقع می توانید مطمئن باشید که همیشه قطعه ارجینال دستگاه حفظ خواهد شد ونیاز به جایگزینی و تعویض با سایر قطعات موجود نخواهد بود.

تعمیرکار دوچرخه ثابت هوم سرویز

تعمیرات دوچرخه ثابت و سایر تجهیرات ورزشی را بهتر است بهمتخصصین مورد اعتماد در این زمینه بسپارید. زیرا با توجه به هزینه بالای اینتجهیزات استفاده از قطعات بی کیفیت ممکن است موجب آسیب به کل مکانیزم تجهیزات وایجاد هزینه های بیشتر شود. از این رو تعمیرکار دوچرخه ثابتماهر این اطمینان را به شما می دهد که تا حد امکان به تعمیر قطعات اصلی میپردازند تا تعویض آنها. به این وسیله قطعه اورجینال دستگاه حفظ خواهد شد و نیاز بهاستفاده از سایر قطعات نیست.

هزینه تعمیر دوچرخه ثابت به جه مواردی بستگی دارد؟

هزینه تعمیر دوچرخهثابت برایدارندگان این وسایل یک دغدغه است. باید بیان کنیم که قیمت تعمیردوچرخه ثابت به موارد زیادی بستگی دارد. تنوع برندها و مدل ها همه نشاندهنده ی این مورد هستند که هزینه تعمیرات دوچرخه ثابت یکسان نخواهدبود. نوع خرابی، قطعه معیوب تغییر دهنده ی قیمت تعمیر دوچرخه ثابت در محل هستند.به طور مقال قیمت تعویض تسمه دوچرخه ثابت با قیمت تعمیر رکاب یکسان نمی شود.همچنین تعمیر قطعا یا تعویض قطعه مورد نظر هم بر هزینه تعمیر دوچرخه ثابت درمحل تاثیرگذار هستند.

مورد دیگر نوعتعمیرات ثابت می باشد. برای توضیح بیشتر بعضی از این دستگاه ها ورزشی ثابت تنهانیاز به سرویس دارند و بعضی دیگر نیاز به تعمیرات و تعویض قطعه‌ای دارند که در اینصورت قطعاً هزینه تعویض قطعات با قیمت سرویس دوچرخه ثابت یکسان نیست.

تعمیر دوچرخه ثابت باشگاهی و خانگی در محل با سرویسکاران مجرب هومسرویز

در صورت نیازبه سرویسکار دوچرخه ثابت در محل و اطلاع از هزینه دقیق کافیست به صورت رایگاندر سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما جهت مشاوره رایگان و اعلامهزینه با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر دوچرخه ثابت و همچنین ارایه خدمات سرویس دوچرخه ثابت باشگاهی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات دستگاه ورزشی ارائه می دهد که شامل تعمیر تردمیل باشگاهی و خانگی, تعمیر اسکی فضایی باشگاهی و خانگی, تعمیر صندلی ماساژور خوابیده می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های لوازم خانگی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر دوچرخه ثابت

سرویس دوچرخه ثابت باشگاهی

تعمیر دوچرخه ثابت خانگی

تعمیر دوچرخه ثابت اسپینینگ، تعمیر دوچرخه ثابت ایستاده و نشسته در محل

تعمیر صفحه نمایش دوچرخه ثابت

تعمیرات برد دوچرخه ثابت

تعمیر رکاب دوچرخه و تعویض تسمه دوچرخه ثابت و...

نظرات کاربران

profile picture
مصطفی کمالی زاده

خدا خیرشون خیلی خوب بود هم کیفیت کار خوب بود هم خود تکنسین ماهر بودند

profile picture
فرخ ندیمی

کارشون مورد تایید است

profile picture
احمد نوروزی

پسر خیلی خوب و کاربلد

profile picture
کیوان بابایی

دستشون درد نکنه خیلی عالی و خوش اخلاق بودند تشکر میکنم هم ا اقای سلطانی و هم تیم هم سرویس بابت پیگیری ها و سرویس های خوبی که رائه میده عالی هستید ممنونم

شرایط تعمیر دوچرخه ثابت اسپینینگ و تعمیر دوچرخه ثابت باشگاهی

همیار می بایست ابتدا دوچرخه ثابت را عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر آن نماید.

همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده به مشتری می باشد.

سرویس و تعمیرات تخصصی دوچرخه ثابت را تنها در صورتی که خارج از دوره گارانتی میباشد را به همیاران هوم سرویز بسپارید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

تعمیر تردمیل در محل
تعمیر تردمیل در محل
قیمت از 300,000 الی 2,800,000 تومان
تعمیر الپتیکال در محل
تعمیر الپتیکال در محل
قیمت از 100,000 الی 2,100,000 تومان
تعمیرات صندلی ماساژور در محل
تعمیرات صندلی ماساژور در محل
قیمت از 3,500,000 الی 9,000,000 تومان
تعمیر ریش تراش
تعمیر ریش تراش
قیمت از 700,000 الی 2,050,000 تومان