تعمیر دوچرخه ثابت
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
لوازم خانگی
/
تعمیر دوچرخه ثابت در محل

تعمیر دوچرخه ثابت

از 1288 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر دوچرخه ثابت در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت تعمیر یا تعویض پدال دوچرخه پابت

150,000 الی 200,000 تومان

قیمت گریس کاری شفت یا بوش

350,000 الی 500,000 تومان

قیمت تعمیر یا تعویض بلبرینگ دوچرخه ثابت

400,000 الی 600,000 تومان

قیمت سرویس کامل دوچرخه ثابت

500,000 الی 600,000 تومان

متوسط قیمت400,000 تومانکمینه قیمت250,000 تومانبیشینه قیمت600,000 تومان

آنچه درباره تعمیر دوچرخه ثابت خواهید خواند

 • تعمیر دوچرخه ثابت در محل
 • تعمیرات دوچرخه ثابت باشگاهی و خانگی
 • تعمیر دوچرخه ثابت خانگی در محل
 • تعمیر دوچرخه ثابت نشسته
 • تعمیر دوچرخه ثابت ایستاده
 • تعمیر دوچرخه ثابت اسپینینگ
 • خرابی دوچرخه ثابت و سرویس دوچرخه ثابت در منزل
 • سرویس دوچرخه ثابت در محل
 • تعمیرکار دوچرخه ثابت هوم سرویز
 • هزینه تعمیر دوچرخه ثابت به جه مواردی بستگی دارد؟
 • تعمیر دوچرخه ثابت باشگاهی و خانگی در محل با سرویسکاران مجرب هوم سرویز

تعمیر دوچرخه ثابت در محل

یکی از انواع تجهیزات ورزشی که به راحتی در منزل و باشگاه قابل استفاده است و کارایی بالایی دارد دوچرخه ثابت می باشد. این تجهیزات به علت جاگیری کم و سر و صدای ناچیز برای فضاهای محدود انتخاب بسیار مناسبی است. همچنین استفاده از این تجهیزات به علت تاثیر شگرف بر سلامتی قلب و عروق و همچنین قیمت مناسب نسبت به سایر تجهیزات ورزشی، بیشتر مورد استقبال قرار گرفته است. به همین ترتیب خدمات تعمیر دوچرخه ثابت در محل نیز بیشتر درخواست می شود. در ادامه به معرفی انواع دوچرخه ثابت ، عیب یابی و عوامل موثر بر هزینه تعمیر دوچرخه ثابت خواهیم پرداخت. تا اگر دستگاه شما دچار خرابی شده است بتوانید در زمان کم سرویسکار دوچرخه ثابت هوم سرویز را در محل را خبر کنید.

تعمیرات دوچرخه ثابت باشگاهی و خانگی

این تجهیزات دارای انواع مختلفی هستند که هر کدام کارایی متفاوتی دارند. هر دسته از افراد با توجه به نیاز خود و همچنین استقامت بدنی خود مدل های متفاوت از آنها را تهیه می کنند. از این رو تعمیرات دوچرخه ثابت نیز باهم متفاوت هستند و باید تعمیرکار دوچرخه ثابت تسلط به مکانیزم آنها داشته باشد.

تعمیر دوچرخه ثابت خانگی در محل

برای تعمیر دوچرخه ثابت و سرویس دوچرخه ثابت هیچ نیازی به مراجعه به مراکز تعمیرات ندارید و نیازی به انتقال و جابجایی این تجهیزات ثابت نمی باشد. با استفاده از خدمات تعمیر دوچرخه ثابت در محل، تعمیرکار دوچرخه ثابت با تجهیزات مورد نیاز در محل حضور پیدا کرده و اقدام به سرویس و رفع خرابی دوچرخه ثابت در محل می کنند.

تعمیر دوچرخه ثابت نشسته

اغلب افرادی که دارای مشکلات حرکتی هستند و از درد کمر و زانو رنج می برند از این نوع استفاده می کنند. بیشترین کارایی این نوع وسیله به تقویت عضلات است و برای بیمارانی که به هر دلیلی دچار تحلیل عضلات شده اند بسیار مناسب است.

تعمیر دوچرخه ثابت ایستاده

یکی از متداول ترین مدل ها، دوچرخه ثابت ایستاده است که برای افرادی که دچار بیماری حرکتی خاص نیستند مناسب است. این نوع وسیله برای لاغری و تناسب اندام کارایی بسیار بالایی دارد. تعمیر دوچرخه ثابت ایستاده در منزل و باشگاه به راحتی انجام می شود.

تعمیر دوچرخه ثابت اسپینینگ

حرفه ای ترین نوع، تعمیر دوچرخه ثابت اسپینینگ است. این مدل نزدیک ترین حالت به مدل های واقعی را دارد. دوچرخه ثابت اسپینینگ موجب چربی سوزی و تاثیرات خوبی بر روی عضلات می شود. تعمیر دوچرخه ثابت اسپینینگ شامل تعمیر دنده دوچرخه ثابت، تعمیر مانیتور دوچرخه ثابت و تعمیرات برد دوچرخه ثابت اسپینینگ است. در ادامه به عیب یابی و توضیح درباره قطعات اساسی در دوچرخه ثابت خواهیم پرداخت.

خرابی دوچرخه ثابت و سرویس دوچرخه ثابت در منزل

خرابی دوچرخه ثابت ممکن است به دلایل مختلفی ایجاد شود. گاهی خرابی دوچرخه ثابت تنها به علت عدم نگهداری صحیح و سرویس به موقع ایجاد می شود. با رسیدگی و سرویس به موقع توسط سرویس کار دوچرخه ثابت می توان از خرابی های بعدی و خسارات بیشتر جلوگیری نمود. در ادامه به بیشترین دلایل خرابی دوچرخه ثابت می پردازیم.

· تعمیر صفحه نمایش دوچرخه ثابت

مانیتور نصب شده روی دستگاه میزان مسافت طی شده، ضربان قلب، سرعت و مدت زمانی که در حال ورزش هستید را به همراه کالری سوزانده شده نمایش می دهد. اگر مانیتور دوچرخه ثابت یکباره خاموش شده است امکان دارد نیاز به تعمیر باتری صفحه نمایش باشد. در صورتی که این مورد را بررسی کرده اید و ایراد رفع نشد برای رفع خرابی مانیتور دوچرخه ثابت باید آداپتور صفحه نمایش بررسی شود. اگر خود صفحه نمایش دچار ایراد شده است، باید تعمیرکار دوچرخه ثابت به تعمیر صفحه نمایش دوچرخه ثابت و تعمیر قطعات مربوطه بپردازد.

· تعمیرات برد دوچرخه ثابت

در صورتی که ارورهای خطا روی دستگاه نشان داده می شوند نشان دهنده ی خرابی دوچرخه ثابت است. اغلب این خطاها نشان دهنده ی ایراد در قسمت برد است و نیاز به تعمیرات برد دوچرخه ثابت است. در این صورت باید تعمیرات و تعویض قطعات معیوب توسط تعمیرکار دوچرخه ثابت انجام شود.

· نحوه جا انداختن تسمه دوچرخه ثابت

یکی دیگر از دلایل سرو صدای این وسیله، ایراد در تسمه است. شل شدن قطعات تسمه و پدال عامل بروز صداهای غیر معمول هستند. ممکن است به مرور زمان در اثر سایش یا پارگی تسمه‌ نیاز به تعویض تسمه‌ دوچرخه ثابت باشد.

سرویس دوچرخه ثابت در محل

وسایل ورزشی به علت استفاده مداوم در باشگاه ها و منازل باید به صورت مکرر بررسی و سرویس شوند. سرویس دوچرخه ثابت شامل روغنکاری قطعات و بررسی قطعات معیوب و در صورت نیاز، تعویض آنها است. تا به این ترتیب این دستگاهها همیشه بیشترین کارایی خود را داشته باشند و کمتر دچار ایرادات و خرابی های حاد شوند. به یاد داشته باشید که همیشه پیش گیری هزینه کمتری از درمان در پی دارد. از این رو با پرداخت هزینه سرویس دوچرخه ثابت دیگر نیاز به پرداخت هزینه های بالای تعمیرات قطعات ندارید. با سرویس به موقع می توانید مطمئن باشید که همیشه قطعه ارجینال دستگاه حفظ خواهد شد و نیاز به جایگزینی و تعویض با سایر قطعات موجود نخواهد بود.

تعمیرکار دوچرخه ثابت هوم سرویز

تعمیرات دوچرخه ثابت و سایر تجهیرات ورزشی را بهتر است به متخصصین مورد اعتماد در این زمینه بسپارید. زیرا با توجه به هزینه بالای این تجهیزات استفاده از قطعات بی کیفیت ممکن است موجب آسیب به کل مکانیزم تجهیزات و ایجاد هزینه های بیشتر شود. از این رو تعمیرکار دوچرخه ثابت ماهر این اطمینان را به شما می دهد که تا حد امکان به تعمیر قطعات اصلی می پردازند تا تعویض آنها. به این وسیله قطعه اورجینال دستگاه حفظ خواهد شد و نیاز به استفاده از سایر قطعات نیست.

هزینه تعمیر دوچرخه ثابت به جه مواردی بستگی دارد؟

هزینه تعمیر دوچرخه ثابت برای دارندگان این وسایل یک دغدغه است. باید بیان کنیم که قیمت تعمیر دوچرخه ثابت به موارد زیادی بستگی دارد. تنوع برندها و مدل ها همه نشان دهنده ی این مورد هستند که هزینه تعمیرات دوچرخه ثابت یکسان نخواهد بود. نوع خرابی، قطعه معیوب تغییر دهنده ی قیمت تعمیر دوچرخه ثابت در محل هستند. به طور مقال قیمت تعویض تسمه دوچرخه ثابت با قیمت تعمیر رکاب یکسان نمی شود. همچنین تعمیر قطعا یا تعویض قطعه مورد نظر هم بر هزینه تعمیر دوچرخه ثابت در محل تاثیرگذار هستند.

مورد دیگر نوع تعمیرات ثابت می باشد. برای توضیح بیشتر بعضی از این دستگاه ها ورزشی ثابت تنها نیاز به سرویس دارند و بعضی دیگر نیاز به تعمیرات و تعویض قطعه‌ای دارند که در این صورت قطعاً هزینه تعویض قطعات با قیمت سرویس دوچرخه ثابت یکسان نیست.

تعمیر دوچرخه ثابت باشگاهی و خانگی در محل با سرویسکاران مجرب هوم سرویز

در صورت نیاز به سرویسکار دوچرخه ثابت در محل و اطلاع از هزینه دقیق کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما جهت مشاوره رایگان و اعلام هزینه با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر دوچرخه ثابت و همچنین ارایه خدمات سرویس دوچرخه ثابت باشگاهی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات دستگاه ورزشی ارائه می دهد که شامل تعمیر تردمیل باشگاهی و خانگی, تعمیر اسکی فضایی باشگاهی و خانگی, تعمیر صندلی ماساژور خوابیده می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های لوازم خانگی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر دوچرخه ثابت

سرویس دوچرخه ثابت باشگاهی

تعمیر دوچرخه ثابت خانگی

تعمیر دوچرخه ثابت اسپینینگ، تعمیر دوچرخه ثابت ایستاده و نشسته در محل

تعمیر صفحه نمایش دوچرخه ثابت

تعمیرات برد دوچرخه ثابت

تعمیر رکاب دوچرخه و تعویض تسمه دوچرخه ثابت و...

نظرات کاربران

profile picture
رضا سلطان محمدی

حضور ایشان سر وقت بود و تبحر در کار داشتن و، اجرت دریافتی با بررسی که کردم خارج از عرف نبود و منصفانه بود تشکر از جناب سلطانی

profile picture
مانا مافی

بسیار مسئولیت پذیر و وقت شناس هستن آقای سلطانی. مبلغ دریافتی شون هم واقعا مناسب و منصفانه بود.

profile picture
ایمان کلباسی

بسیار ماهر و وقت شناس

profile picture
غزال ملكي

بسيار منظم وسروقت رسيدند وكاررا زودانجام دادند

شرایط تعمیر دوچرخه ثابت اسپینینگ و تعمیر دوچرخه ثابت باشگاهی

همیار می بایست ابتدا دوچرخه ثابت را عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر آن نماید.

همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده به مشتری می باشد.

سرویس و تعمیرات تخصصی دوچرخه ثابت را تنها در صورتی که خارج از دوره گارانتی میباشد را به همیاران هوم سرویز بسپارید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

treadmill-repair
تعمیر تردمیل در محل
قیمت از 4,430,000 الی 4,850,000 تومان
elliptical-repair
تعمیر الپتیکال در محل
قیمت از 300,000 الی 600,000 تومان
massage-chair-repair
تعمیرات صندلی ماساژور در محل
قیمت از 6,400,000 الی 12,000,000 تومان
shaver
تعمیر ریش تراش
قیمت از 900,000 الی 1,800,000 تومان