تعمیر دوچرخه ثابت
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
لوازم خانگی
/
تعمیر دوچرخه ثابت در محل

تعمیر دوچرخه ثابت

از 1288 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر دوچرخه ثابت در پاییز 1401 چقدر است؟

قیمت تعمیر دوچرخه ثابت

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

تعمیر دوچرخه ثابت در محل

یکی از انواع تجهیزات ورزشی که به راحتی در منزل و باشگاه قابل استفاده است و کارایی بالایی دارد دوچرخه ثابت می باشد. این تجهیزات به علت جاگیری کم و سر و صدای ناچیز برای فضاهای محدود انتخاب بسیار مناسبی است. همچنین استفاده از دوچرخه ثابت به علت تاثیر شگرف بر سلامتی قلب و عروق و همچنین هزینه مناسب نسبت به سایر تجهیزات ورزشی، بیشتر مورد استقبال قرار گرفته است. به همین ترتیب خدمات تعمیر دوچرخه ثابت در محل نیز بیشتر درخواست می شود. در ادامه به معرفی انواع دوچرخه ثابت، عیب یابی دوچرخه ثابت و عوامل موثر بر هزینه تعمیرات دوچرخه ثابت خواهیم پرداخت. تا اگر دستگاه شما دچار خرابی شده است بتوانید در زمان کم سرویسکار دوچرخه ثابت هوم سرویز را در محل را خبر کنید.

تعمیرات انواع دوچرخه ثابت باشگاهی و خانگی

دوچرخه ثابت ها دارای انواع مختلفی هستند که هر کدام کارایی متفاوتی دارند. هر دسته از افراد با توجه به نیاز خود و همچنین استقامت بدنی خود مدل های متفاوت از آنها را تهیه می کنند. از این رو تعمیرات دوچرخه ثابت ها نیز باهم متفاوت هستند و باید تعمیرکار دوچرخه ثابت تسلط به مکانیزم انواع دوچرخه ثابت داشته باشد.

تعمیر دوچرخه ثابت خانگی در محل

برای تعمیر دوچرخه ثابت و سرویس دوچرخه ثابت هیچ نیازی به مراجعه به مراکز تعمیرات ندارید و نیازی به انتقال و جابجایی این تجهیزات نمی باشد. با استفاده از خدمات تعمیر دوچرخه ثابت در محل تعمیرکار دوچرخه ثابت با تجهیزات مورد نیاز در محل حضور پیدا کرده و اقدام به سرویس و رفع خرابی دوچرخه ثابت در محل می کنند.

تعمیر دوچرخه ثابت نشسته

اغلب افرادی که دارای مشکلات حرکتی هستند و از درد کمر و زانو رنج می برند از این نوع دوچرخه ثابت استفاده می کنند. بیشترین کارایی این نوع وسیله به تقویت عضلات است و برای بیمارانی که به هر دلیلی دچار تحلیل عضلات شده اند بسیار مناسب است.

تعمیر دوچرخه ثابت ایستاده

یکی از متداول ترین دوچرخه های ثابت دوچرخه ثابت ایستاده است که برای افرادی که دچار بیماری حرکتی خاص نیستند مناسب است. این نوع دوچرخه برای لاغری و تناسب اندام کارایی بسیار بالایی دارد. تعمیرات دوچرخه ثابت ایستاده در منزل و باشگاه به راحتی انجام می شود.

تعمیر دوچرخه ثابت اسپینینگ

حرفه ای ترین نوع دوچرخه ثابت، دوچرخه اسپینینگ است. این نوع دوچرخه ثابت نزدیک ترین حالت به دوچرخه سواری واقعی را دارد. دوچرخه ثابت اسپینینگ موجب چربی سوزی و تاثیرات خوبی بر روی عضلات می شود. تعمیر دوچرخه ثابت اسپینینگ شامل تعمیر دنده دوچرخه ثابت، تعمیر مانیتور دوچرخه ثابت و تعمیرات برد دوچرخه ثابت اسپینینگ است. در ادامه به عیب یابی و توضیح درباره قطعات اساسی در دوچرخه ثابت خواهیم پرداخت.

عیب یابی و سرویس دوچرخه ثابت در منزل

تعمیر صفحه نمایش دوچرخه ثابت

مانیتور نصب شده روی دوچرخه ثابت میزان مسافت طی شده، ضربان قلب، سرعت و مدت زمانی که در حال ورزش هستید را به همراه کالری سوزانده شده نمایش می دهد. اگر مانیتور دوچرخه ثابت یکباره خاموش شده است امکان دارد نیاز به تعمیر باتری صفحه نمایش باشد. در صورتی که این مورد را بررسی کرده اید و ایراد رفع نشد برای رفع خرابی مانیتور دوچرخه ثابت باید آداپتور صفحه نمایش بررسی شود. اگر خود صفحه نمایش دچار ایراد شده است، باید تعمیرکار دوچرخه ثابت به تعمیر صفحه نمایش دوچرخه ثابت و تعمیر قطعات مربوطه بپردازد.

تعمیرات برد دوچرخه ثابت

در صورتی که ارورهای خطا روی دستگاه نشان داده می شوند نشان دهنده ی خرابی دوچرخه ثابت است. اغلب این خطاها نشان دهنده ی ایراد در قسمت برد دوچرخه ثابت است و نیاز به تعمیرات برد دوچرخه ثابت است. در این صورت باید تعمیرات و تعویض قطعات معیوب توسط سرویس کار دوچرخه ثابت انجام شود.

نحوه جا انداختن تسمه دوچرخه ثابت

یکی دیگر از مواردی که نشان دهنده ی ایراد در تسمه دوچرخه ثابت است سرو صدای آن است. شل شدن قطعات تسمه دوچرخه و پدال دوچرخه عامل بروز صداهای غیر معمول هستند. ممکن است به مرور زمان در اثر سایش یا پارگی تسمه‌های دوچرخه نیاز به تعویض تسمه‌ دوچرخه ثابت باشد.

سرویس دوچرخه ثابت در محل

وسایل ورزشی به علت استفاده مداوم در باشگاه ها و منازل باید به صورت مکرر بررسی و سرویس شوند. سرویس دوچرخه ثابت شامل روغنکاری قطعات دوچرخه ثابت و بررسی قطعات معیوب و در صورت نیاز، تعویض آنها است. تا به این ترتیب این دستگاهها همیشه بیشترین کارایی خود را داشته باشند و کمتر دچار ایرادات و خرابی های حاد شوند. به یاد داشته باشید که همیشه پیش گیری هزینه کمتری از درمان در پی دارد. از این رو با پرداخت هزینه سرویس دوچرخه ثابت دیگر نیاز به پرداخت هزینه های بالای تعمیرات قطعات دوچرخه ثابت ندارید. با سرویس به موقع می توانید مطمئن باشید که همیشه قطعه ارجینال دستگاه حفظ خواهد شد و نیاز به جایگزینی و تعویض با سایر قطعات موجود نخواهد بود.

تعمیرکار دوچرخه ثابت هوم سرویز

تعمیرات دوچرخه ثابت و سایر تجهیرات ورزشی را بهتر است به متخصصین مورد اعتماد در این زمینه بسپارید. زیرا با توجه به هزینه بالای این تجهیزات استفاده از قطعات بی کیفیت ممکن است موجب آسیب به کل مکانیزم تجهیزات و ایجاد هزینه های بیشتر شود. از این رو تعمیرکار دوچرخه ثابت ماهر این اطمینان را به شما می دهد که تا حد امکان به تعمیر قطعات اصلی دوچرخه می پردازند تا تعویض آنها. به این وسیله قطعه اورجینال دستگاه حفظ خواهد شد و نیاز به استفاده از سایر قطعات نیست.

هزینه تعمیر دوچرخه ثابت به جه مواردی بستگی دارد؟

هزینه تعمیر دوچرخه ثابت برای دارندگان این وسایل یک دغدغه است. باید بیان کنیم که قیمت تعمیر دوچرخه ثابت به موارد زیادی بستگی دارد. تنوع برندها و مدل های دوچرخه ثابت همه نشان دهنده ی این مورد هستند که هزینه تعمیرات دوچرخه ثابت یکسان نخواهد بود. نوع خرابی، قطعه معیوب تغییر دهنده ی قیمت تعمیرات دوچرخه ثابت در محل هستند. به طور مقال قیمت تعویض تسمه دوچرخه ثابت با قیمت تعمیر رکاب دوچرخه ثابت یکسان نمی شود. همچنین تعمیر قطعا یا تعویض قطعه مورد نظر هم بر هزینه تعمیر دوچرخه ثابت در محل تاثیرگذار هستند.

مورد دیگر نوع تعمیرات می باشد. برای توضیح بیشتر بعضی از دوچرخه ثابت‌ها تنها نیاز به سرویس دارند و بعضی دیگر نیاز به تعمیرات تعویض قطعه‌ای دارند که در این صورت قطعاً هزینه تعویض قطعات دوچرخه با قیمت سرویس دوچرخه ثابت یکسان نیست.

تعمیر دوچرخه ثابت باشگاهی و خانگی در محل با سرویسکاران مجرب هوم سرویز

در صورت نیاز به سرویسکار دوچرخه ثابت در محل و اطلاع از هزینه دقیق کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما جهت مشاوره رایگان و اعلام هزینه با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر دوچرخه ثابت و همچنین ارایه خدمات سرویس دوچرخه ثابت باشگاهی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات دستگاه ورزشی ارائه می دهد که شامل عیب یابی و تعمیر تردمیل باشگاهی و خانگی, تعمیرات انواع اسکی فضایی باشگاهی و خانگی, تعمیر انواع صندلی ماساژ خوابیده می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های لوازم خانگی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر دوچرخه ثابت

سرویس دوچرخه ثابت باشگاهی

تعمیر دوچرخه ثابت خانگی

تعمیر دوچرخه ثابت اسپینینگ، ایستاده و نشسته در محل

تعمیر صفحه نمایش دوچرخه ثابت

تعمیرات برد دوچرخه ثابت

تعمیر رکاب دوچرخه و تعویض تسمه دوچرخه ثابت و...

نظرات کاربران

profile picture
مریم تورانی

خیلی سریع و فرز کار کردند تو 4 ساعت همه جارو برق انداختن دستشون درد نکنه هردفعه با ایشون سرویس میخواهم

profile picture
مصطفی محسنی

خیلی خوب بودند وبه طور کامل و با دقت نظافت را انجام دادند

profile picture
الهام مربان

خیلی ازشون راضی بودم اسم ایشونو گذاشتم جزء منتخبینم که هربار با ایشون سرویس بگیرم ممنونم

profile picture
حسین تقی

هم از لحاظ خوش قولی هم از لحاظ کیفیت قطعه ایی که استفاده کردند عالی بود واقعا منظم و مرتب کارو انجام دادند

شرایط تعمیر دوچرخه ثابت اسپینینگ

همیار می بایست ابتدا دوچرخه ثابت را عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر آن نماید.

همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده به مشتری می باشد.

سرویس و تعمیرات تخصصی دوچرخه ثابت را تنها در صورتی که خارج از دوره گارانتی میباشد را به همیاران هوم سرویز بسپارید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

تعمیر تردمیل در محل
تعمیر تردمیل در محل
قیمت از 2,200,000 الی 2,350,000 تومان
تعمیر الپتیکال در محل
تعمیر الپتیکال در محل
قیمت از 350,000 الی 800,000 تومان
تعمیرات صندلی ماساژور در محل
تعمیرات صندلی ماساژور در محل
قیمت از 3,750,000 الی 3,750,000 تومان
تعمیر ریش تراش
تعمیر ریش تراش
قیمت از 400,000 الی 600,000 تومان

خدمات تعمیر دوچرخه ثابت در این شهرها ارائه می شود: