تعمیر الپتیکال
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
لوازم خانگی
/
تعمیر الپتیکال در محل

تعمیر الپتیکال

از 1289 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر الپتیکال در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت تعمیر یا تعویض توپی الپتیکال

450,000 الی 600,000 تومان

قیمت تعمیر یا تعویض مانیتور الپتیکال

150,000 تومان

قیمت سرویس کامل الپتیکال

600,000 الی 800,000 تومان

متوسط قیمت500,000 تومانکمینه قیمت300,000 تومانبیشینه قیمت1,800,000 تومان

آنچه درباره تعمیر الپتیکال خواهید خواند

  • تعمیر الپتیکال و تعمیر اسکی فضایی در محل
  • قسمت های مختلف الپتیکال که قبل از سرویس الپتیکال در محل بایدبشناسید
  • عیب یابی و تعمیر اسکی فضایی ( الپیتیکال)
  • نکات نگهداری وتعمیر الپتیکال
  • تعمیرکار الپتیکال هوم سرویز
  • هزینه تعمیرات الپتیکال به چه مواردی بستگی دارد؟
  • سرویس الپتیکال و تعمیرات اسکی فضایی را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

تعمیر الپتیکال و تعمیر اسکی فضایی در محل

تعمیر الپتیکال، با تغییر در سبک زندگی افراد و تاکیدبیشتر متخصصین به ورزش، استفاده از این تجهیزات ورزشی در باشگاه ها و حتی منازلبیشتر شده است. در کنار تغذیه صحیح استفاده از لوازم ورزشی مانند الپتیکال میتواند تاثیرات شگرفی بر وضعیت سلامت جسمانی و البته استایل افراد بر جایبگذارد. الپیتیکال یا اسکی فضایی امکان انجام حرکات ورزشیمانند راه رفتن و دوچرخه سواری را به کاربر می دهد. استفاده روز افزون از الپتیکالدر محیط باشگاهی و حتی منازل سبب شده است که تعمیر الپتیکال در محل نیزخواستار بیشتری پیدا کند. زیرا به هر حال این وسایل طی مرور زمان دچار ایراداتی میشوند که ممکن است کارایی سابق را نداشته باشند. در ادامه توضیحاتی درباره آموزشتعمیر الپتیکال و همچنین عوامل موثر بر هزینه تعمیر الپتیکال درمحل خواهیم پرداخت تا با خیال راحت تری تعمیرکار الپتیکال درمحل خود را انتخاب کنید.

قسمت های مختلف الپتیکال که قبل از سرویس الپتیکال در محل بایدبشناسید

انواع اسکی فضایی ازقسمت های مختلف تشکیل شده است. قبل از ارائه توضیحاتی پیرامون آموزش تعمیرالپتیکال در محل این قطعات را معرفی می کنیم.

تعمیر فلایویلالپتیکال :

این قطعه جلویالپتیکال قرار گرفته و تنظیم کننده تمرین مورد نظر است. با فشار به پدال الپتیکالاین بخشی از دستگاه با ارسال پیام هایی به کنسولی الپتیکال میزان سرعت، کالریسوزانده شده را نمایش می دهد. فلایول موجب می شود تمرین روان تری انجام شود از اینرو تعمیر فلایول الپتیکال باید توسط تعمیرکار الپتیکال انجام شود. مهمترین قطعه درتعمیر الپتیکال، فلایول است که تعیین کننده طول عمر دستگاه است. تعمیرفلایول الپتیکال بسیار هزینه بر است.

تعمیر کنسولاسکی فضایی :

​​​​​​​ صفحه نمایش در این قسمتقرار دارد و پارامترهای تمرین را نشان می دهد. در الپتیکال های باشگاهی و پیشرفتهگزینه های بهترین نمایش داده می شود. در کنسول نحوه تمرین مشخص می شود.

تعمیر یا تعویضدسته الپتیکال :

نوع دسته در الپتیکالهای مختلف متفاوت است. در بسیاری از الپتیکال‌های معمولی به شکل دو دسته است کهحالت اسکی را دارند. روی این دسته ها سنسور قرار دارد که ضربان قلب را کنترل میکند.

تعمیر یا تعویضپدال الپتیکال :

رکاب الپتیکال قسمتیاست که پای افراد در طول تمرین روی آن قرار می گیرد.

عیب یابی و تعمیر اسکی فضایی ( الپیتیکال)

نصب و تعمیر الپتیکالو اسکی فضایی در کمترین زمان ممکن توسط تعمیرکار الپتیکال هوم سرویز در محل شماانجام می شود. ازاین رو هیچ نیازی به انتقال و جابجایی دستگاه وجود ندارد. استفادهکنندگان از الپتیکال و اسکی فضایی باشگاهی و خانگی از خدمات تعمیرات و سرویس اسکیفضایی در محل می توانند بهره مند شوند.

تعمیر الپتیکال یاتعمیر اسکی فضایی به دانش فنی و تجربه بالایی زیادی نیاز دارد. از این رو تعمیراسکی فضایی را نباید افراد غیر متخصص انجام دهند و برای کسانی که تخصصی در اینرابطه ندارند پیشنهاد نمی شود. تعمیر الپیتیکال و تعمیر اسکی فضایی ازآن دسته مواردی است که کاملا تخصصی است. افرادی که تخصصی دراین زمینه ندارند بهتر است اقداماتی انجام ندهند. شاید با مقداری کنکاش در اینترنتبا آموزش تعمیر الپتیکال مواجه می شوید اما عیب یابی اسکی فضایی تنها وتنها باید توسط سرویسکار اسکی فضایی انجام شود.همچنین آشنایی با قطعات الپتیکال موجب می شود که در صورت بروز ایراد بتوانیدقطعه معیوب را شناسایی کنید و در هنگام تماس با تعمیرکار الپتیکال اطلاعات درستیدر اختیار وی قرار دهید. البته به عنوان یک کاربر می توانید، موارد نگهداریاز الپتیکال را به درستی بیاموزید تا نیاز کمتری به تعمیرات پیدا کنید.

تعمیر اسکیفضایی :علت روشن نشدن مانیتور الپتیکال چیست؟

در کل ایراداتالپتیکال به دو دسته مکانیکی و الکترونیکی تقسیم می شوند. خرابی مانیتورالپتیکال به موارد الکترونیکی بستگی دارد. ممکن است ایراد از سمت منبعتغذیه آن مانند باتری یا آداپتور دستگاه باشد. اگر با بررسی این موارد مشکل حل نشدایراد از خود مانیتور و باید به تعمیر برد الپتیکال پراخت.

سرویس الپتیکال:علت از کار افتادن صفحه کلید الپتیکال چیست؟

اگر مانیتور روشن میشود ولی کیبورد الپتیکال کار نمی کند باید تمام موارد مربوط به مانیتور بررسی شود.معمولا ایراد در این قسمت به برد الپتیکال بر می گردد که ممکن است در اثر جریاناتبرق دچار ایراد شده باشد. همچنین برای تعمیرات بورد الپتیکال بایداتصالات کابل های برد به مانیتور را بررسی کنید.

تعمیر الپتیکال :علت لرزش الپیتکال چیست؟

اگر در هنگام استفادهاز الپتبکال با لرزش الپتیکال مواجه شده اید یا صدای تق تق در هنگام استفاده ازالپتیکال شنیده می شود. باید قطعات مکانیکی اسکی فضایی مانند فلایول، شفت یا قامهها بررسی شوند. معمولا در صورت شل شدن این قطعات و خراب شدن آنها دستگاه دچار اینایرادات می شود. همچنین شکستن شاسی الپتیکال نیز یکی دیگر از عواملی است که موجبلرزش و عدم کارایی در دستگاه می شود، تنها راه تعمیر اسکی فضایی تعویضقطعه معیوب است.

تعمیر الپتیکال در بیشتر مواقع مربوط به قطعات مکانیکیدستگاه می شود، از این رو نحوه استفاده شما تعیین کننده سلامت دستگاه خواهد بود وبا استفاده صحیح تا مدت ها به تعمیرکار الپتیکال در محل نیازپیدا نخواهید کرد.

نکات نگهداری وتعمیر الپتیکال

استفاده صحیح ازالپتیکال یعنی در هنگام ورزش کردن و گام برداشتن روی الپتیکال سعی کنید به صورتیکسان فشار را روی رکاب ها وارد کنید و ازحرکات نوسانی اجتناب کنید. زیراکه در اینروش با فشار بیشتر بر روی یک رکاب، بالانس دستگاه از بین می رود و سایر قطعاتدستگاه دچار ایراد می شوند. مورد دیگر محل قرارگیری دستگاه است. بایددستگاه را در محلی قرار دهید که کاملا تراز باشد. زیرا پستی و بلندی زیر دستگاهموجب فشار بیشتر روی قطعات الپتیکال می شود و طبعا خرابی دستگاه را در پی دارد.

مورد دیگر در نگهداریاز الپتیکال مطرح می شود بررسی مداوم اجزای دستگاه است. چرخ های متحرک که روی ریلها جابجا می شود را چک کنید. در هنگام ورزش روی الپتیکال از ایجاد فشار زیاد رویدستگیره های الپتیکال خودداری کنید و بیشتر روی پاها تمرکز کنید تا ضمن نتیجه گیریبهتر، دستگیره های متحرک نیز آسیب نبینند.

تعمیرکار الپتیکال هوم سرویز

همانطور که پیش تر همبیان کردیم تعمیرات الپتیکال باید به صورت تخصصی انجام شود تا موجب بروزایرادات بیشتر نشود. تیم هوم سرویز به کمک از بهترین گروه تعمیرات تجهیزات ورزشیمانند تعمیر الپتیکال، دوچرخه ثابت، تردمیل آماده ارائه خدمات در محل هستند. دیگرنیاز به حمل و انتقالات وسایل ذکر شده نیست. بلکه تعمیرکار اسکی فضایی برایخدمات سرویس الپتیکال و تعمیر الپتیکال در محل حضور پیداخواهند کرد و تمام اقدامات مورد نیاز را با هزنیه مناسب انجام خواهند داد.

هزینه تعمیرات الپتیکال به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه تعمیر اسکیفضایی یا قیمتتعمیر الپتیکال به موارد مختلفی بستگی دارد. همانطور که قیمت الپتیکال ها باهم تفاوت دارند طبعا هزینه تعمیر الپتیکال نیز بنا به نوع و مدلالپتیکال با هم تفاوت دارند. مورد بعدی نوع خرابی الپتیکال است. اگر خرابی جزئیباشد به طور مثال مربوط به پدال الپتیکال یا روغنکاری اسکی فضاییباشد، قیمت تعمیر الپتیکال زیاد نمی شود. اما اگر نیاز بهتعمیرات اسکی فضایی به صورت تخصصی باشد هزینه سرویس الپتیکال بالامی رود. تعویض قطعه یا تعمیر قطعه نیز مورد بعدی می باشد که بر اجرت سرویسالپتیکال تاثیر دارد.

سرویس الپتیکال و تعمیرات اسکی فضایی را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

جهت اطلاع از هزینهدقیق و مشاوره با متخصصین ما کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبتدرخواست نمایید. بهترین تعمیرکاران الپتیکال در منزل و باشگاه با قطعات ارجینالآماده ارائه خدمات در محل هستند.

همیار شماییم تاپایانسرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر الپتیکال و همچنین ارایه خدمات تعمیر اسکی فضایی باشگاهی و خانگی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات دستگاه ورزشی ارائه می دهد که شامل سرویس دوچرخه ثابت باشگاهی , تعمیر تردمیل باشگاهی و خانگی, تعمیر صندلی ماساژور خوابیده می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های لوازم خانگی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر الپتیکال

تعمیر اسکی فضایی باشگاهی و خانگی

تعمیر الپتیکال باشگاهی

تعمیر فلایویل الپتیکال

تعمیر کنسول اسکی فضایی و تعمیر برد الپتیکال

تعمیر یا تعویض دسته الپتیکال

سرویس الپتیکال در محل

تعمیر یا تعویض پدال الپتیکال و ...

نظرات کاربران

profile picture
مرتصی ناصری

دوبار تشریف اوردند و زحمت کشیدند و خیلی ممنونم ازشون

profile picture
امیر حسین نصرآبادی
10 ماه پیش |همیار علی طرزی

خیلی دقیق کارشونو انجام دادند و ممنونم ازشون مشکلمون رفع شد

profile picture
رضا جوادی

خیلی عالی و خوب بودند و ممنون از زحماتشون

شرایط تعمیر اسکی فضایی با قطعات فابریک

همیار می بایست ابتدا الپتیکال مورد نظر را عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر آن نماید.

همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام و لوازم یدکی خریداری شده به مشتری میباشد و مدت زمان صرف شده جهت مشاوره و تامین قطعات در فاکتور خدمات وی لحاظ خواهد شد.پلیس فتا:امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

جوشکاری پلاستیک
جوشکاری پلاستیک
قیمت از 300,000 الی 1,000,000 تومان
تعمیر ماشین و دوچرخه شارژی
تعمیر ماشین و دوچرخه شارژی
قیمت از 310,000 الی 1,500,000 تومان
تعمیر تردمیل در محل
تعمیر تردمیل در محل
قیمت از 300,000 الی 2,800,000 تومان
تعمیر اسکوتر برقی
تعمیر اسکوتر برقی
قیمت از 150,000 الی 1,950,000 تومان