تعمیر الپتیکال
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
لوازم خانگی
/
تعمیر الپتیکال در محل

تعمیر الپتیکال

از 1289 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر الپتیکال در پاییز 1401 چقدر است؟

قیمت تعمیر الپتیکال

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

تعمیر الپتیکال و تعمیر اسکی فضایی در محل

با تغییر در سبک زندگی افراد و تاکید بیشتر متخصصین به ورزش، استفاده از تجهیزات ورزشی در باشگاه ها و حتی منازل بیشتر شده است. در کنار تغذیه صحیح استفاده از لوازم ورزشی مانند الپتیکال می تواند تاثیرات شگرفی بر وضعیت سلامت جسمانی و البته استایل افراد بر جای بگذارد. الپیتیکال یا اسکی فضایی امکان انجام حرکات ورزشی مانند راه رفتن و دوچرخه سواری را به کاربر می دهد. الپتیکال یک تمرین عالی برای قلب محسوب می شود، زیرا تعداد زیادی از عضلات در این ورزش باهم درگیر می شوند. استفاده روز افزون از الپتیکال در محیط باشگاهی و حتی منازل سبب شده است که تعمیر الپتیکال در محل نیز خواستار بیشتری پیدا کند. زیرا به هر حال این وسایل طی مرور زمان دچار ایراداتی می شوند که ممکن است کارایی سابق را نداشته باشند. در ادامه توضیحاتی درباره آموزش تعمیرات الپتیکال و همچنین عوامل موثر بر هزینه تعمیر الپتیکال در محل خواهیم پرداخت تا با خیال راحت تری تعمیرکار الپتیکال در محل خود را انتخاب کنید.

قسمت های مختلف الپتیکال که قبل از سرویس الپتیکال در محل باید بشناسید

انواع اسکی فضایی از قسمت های مختلف تشکیل شده است. قبل از ارائه توضیحاتی پیرامون آموزش تعمیر الپتیکال در محل این قطعات را معرفی می کنیم.

تعمیر فلایویل الپتیکال :

این قطعه جلوی الپتیکال قرار گرفته و تنظیم کننده تمرین مورد نظر است. با فشار به پدال الپتیکال این بخشی از دستگاه با ارسال پیام هایی به کنسولی الپتیکال میزان سرعت، کالری سوزانده شده را نمایش می دهد. فلایول موجب می شود تمرین روان تری انجام شود از این رو تعمیر فلایول الپتیکال باید توسط تعمیرکار انجام شود. مهمترین قطعه در الپتیکال، فلایول است که تعیین کننده طول عمر دستگاه است. تعمیر فلایول الپتیکال بسیار هزینه بر است.

تعمیر کنسول اسکی فضایی :

​​​​​​​ صفحه نمایش در این قسمت قرار دارد و پارامترهای تمرین را نشان می دهد. در الپتیکال های باشگاهی و پیشرفته گزینه های بهترین نمایش داده می شود. در کنسول نحوه تمرین مشخص می شود.

تعمیر یا تعویض دسته الپتیکال :

نوع دسته در الپتیکال های مختلف متفاوت است. در بسیاری از الپتیکال‌های معمولی به شکل دو دسته است که حالت اسکی را دارند. روی این دسته ها سنسور قرار دارد که ضربان قلب را کنترل می کند.

تعمیر یا تعویض پدال الپتیکال :

رکاب الپتیکال قسمتی است که پای افراد در طول تمرین روی آن قرار می گیرد.

عیب یابی و تعمیر اسکی فضایی ( الپیتیکال)

نصب و تعمیر الپتیکال و اسکی فضایی در کمترین زمان ممکن توسط تعمیرکار الپتیکال هوم سرویز در محل شما انجام می شود. ازاین رو هیچ نیازی به انتقال و جابجایی دستگاه وجود ندارد. استفاده کنندگان از الپتیکال و اسکی فضایی باشگاهی و خانگی از خدمات تعمیرات و سرویس اسکی فضایی در محل می توانند بهره مند شوند.

تعمیرات الپتیکال و اسکی فضایی به دانش فنی و تجربه بالایی زیادی نیاز دارد. از این رو تعمیر اسکی فضایی را نباید افراد غیر متخصص انجام دهند و برای کسانی که تخصصی در این رابطه ندارند پیشنهاد نمی شود. تعمیر الپیتیکال و تعمیر اسکی فضایی از آن دسته مواردی است که کاملا تخصصی است. افرادی که تخصصی در این زمینه ندارند بهتر است اقداماتی انجام ندهند. شاید با مقداری کنکاش در اینترنت با آموزش تعمیر الپتیکال مواجه می شوید اما عیب یابی اسکی فضایی تنها و تنها باید توسط سرویسکار اسکی فضایی انجام شود. همچنین آشنایی با قطعات الپتیکال موجب می شود که در صورت بروز ایراد بتوانید قطعه معیوب را شناسایی کنید و در هنگام تماس با تعمیرکار الپتیکال اطلاعات درستی در اختیار وی قرار دهید. البته به عنوان یک کاربر می توانید، موارد نگهداری از الپتیکال را به درستی بیاموزید تا نیاز کمتری به تعمیرات پیدا کنید.

تعمیر اسکی فضایی: علت روشن نشدن مانیتور الپتیکال چیست؟

در کل ایرادات الپتیکال به دو دسته مکانیکی و الکترونیکی تقسیم می شوند. خرابی مانیتور الپتیکال به موارد الکترونیکی بستگی دارد. ممکن است ایراد از سمت منبع تغذیه آن مانند باتری یا آداپتور دستگاه باشد. اگر با بررسی این موارد مشکل حل نشد ایراد از خود مانیتور و باید به تعمیر برد الپتیکال پراخت.

سرویس الپتیکال : علت از کار افتادن صفحه کلید الپتیکال چیست؟

اگر مانیتور روشن می شود ولی کیبورد الپتیکال کار نمی کند باید تمام موارد مربوط به مانیتور بررسی شود. معمولا ایراد در این قسمت به برد الپتیکال بر می گردد که ممکن است در اثر جریانات برق دچار ایراد شده باشد. همچنین برای تعمیرات کیبورد الپتیکال باید اتصالات کابل های برد به مانیتور را بررسی کنید.

تعمیر الپتیکال: علت لرزش الپیتکال چیست؟

اگر در هنگام استفاده از الپتبکال با لرزش الپتیکال مواجه شده اید یا صدای تق تق در هنگام استفاده از الپتیکال شنیده می شود. باید قطعات مکانیکی اسکی فضایی مانند فلایول، شفت یا قامه ها بررسی شوند. معمولا در صورت شل شدن این قطعات و خراب شدن آنها دستگاه دچار این ایرادات می شود. همچنین شکستن شاسی الپتیکال نیز یکی دیگر از عواملی است که موجب لرزش و عدم کارایی در دستگاه می شود، تنها راه تعمیر اسکی فضایی تعویض قطعه معیوب است.

تعمیرات اسکی فضایی در بیشتر مواقع مربوط به قطعات مکانیکی دستگاه می شود، از این رو نحوه استفاده شما تعیین کننده سلامت دستگاه خواهد بود و با استفاده صحیح تا مدت ها به تعمیرکار الپتیکال در محل نیاز پیدا نخواهید کرد.

نکات نگهداری صحیح از الپتیکال

استفاده صحیح از الپتیکال یعنی در هنگام ورزش کردن و گام برداشتن روی الپتیکال سعی کنید به صورت یکسان فشار را روی رکاب ها وارد کنید و ازحرکات نوسانی اجتناب کنید. زیراکه در این روش با فشار بیشتر بر روی یک رکاب، بالانس دستگاه از بین می رود و سایر قطعات دستگاه دچار ایراد می شوند. مورد دیگر محل قرارگیری دستگاه است. باید دستگاه را در محلی قرار دهید که کاملا تراز باشد. زیرا پستی و بلندی زیر دستگاه موجب فشار بیشتر روی قطعات الپتیکال می شود و طبعا خرابی دستگاه را در پی دارد.

مورد دیگر در نگهداری از الپتیکال مطرح می شود بررسی مداوم اجزای دستگاه است. چرخ های متحرک که روی ریل ها جابجا می شود را چک کنید. در هنگام ورزش روی الپتیکال از ایجاد فشار زیاد روی دستگیره های الپتیکال خودداری کنید و بیشتر روی پاها تمرکز کنید تا ضمن نتیجه گیری بهتر، دستگیره های متحرک نیز آسیب نبینند.

تعمیرکار الپتیکال هوم سرویز

همانطور که پیش تر هم بیان کردیم تعمیرات الپتیکال باید به صورت تخصصی انجام شود تا موجب بروز ایرادات بیشتر نشود. تیم هوم سرویز به کمک از بهترین گروه تعمیرات تجهیزات ورزشی مانند الپتیکال، دوچرخه ثابت، تردمیل آماده ارائه خدمات در محل هستند. دیگر نیاز به حمل و انتقالات وسایل ذکر شده نیست. بلکه تعمیرکار اسکی فضایی برای خدمات سرویس الپتیکال و تعمیر الپتیکال در محل حضور پیدا خواهند کرد و تمام اقدامات مورد نیاز را با هزنیه مناسب انجام خواهند داد.

هزینه تعمیرات الپتیکال به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه تعمیر اسکی فضایی یا الپتیکال به موارد مختلفی بستگی دارد. همانطور که قیمت الپتیکال ها با هم تفاوت دارند طبعا هزینه تعمیر الپتیکال نیز بنا به نوع و مدل الپتیکال با هم تفاوت دارند. مورد بعدی نوع خرابی الپتیکال است. اگر خرابی جزئی باشد به طور مثال مربوط به پدال الپتیکال یا روغنکاری اسکی فضایی باشد، قیمت تعمیر الپتیکال زیاد نمی شود. اما اگر نیاز به تعمیرات اسکس فضایی به صورت تخصصی باشد قیمت سرویس الپتیکال بالا می رود. تعویض قطعه یا تعمیر قطعه نیز مورد بعدی می باشد که بر اجرت سرویس الپتیکال تاثیر دارد.

سرویس الپتیکال و تعمیرات اسکی فضایی را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

جهت اطلاع از هزینه دقیق و مشاوره با متخصصین ما کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. بهترین تعمیرکاران الپتیکال در منزل و باشگاه با قطعات ارجینال آماده ارائه خدمات در محل هستند.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر الپتیکال و همچنین ارایه خدمات تعمیرات انواع اسکی فضایی باشگاهی و خانگی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات دستگاه ورزشی ارائه می دهد که شامل سرویس دوچرخه ثابت باشگاهی , عیب یابی و تعمیر تردمیل باشگاهی و خانگی, تعمیر انواع صندلی ماساژ خوابیده می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های لوازم خانگی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر الپتیکال

تعمیرات انواع اسکی فضایی باشگاهی و خانگی

سرویس الپتیکال در محل

تعمیر فلایویل الپتیکال

تعمیر کنسول اسکی فضایی و تعمیر برد الپتیکال

تعمیر یا تعویض دسته الپتیکال

تعمیر یا تعویض پدال الپتیکال و ...

نظرات کاربران

profile picture
رضا جوادی
4 هفته پیش |همیار علی طرزی

خیلی عالی و خوب بودند و ممنون از زحماتشون

شرایط تعمیر اسکی فضایی با قطعات فابریک

همیار می بایست ابتدا الپتیکال مورد نظر را عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر آن نماید.

همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام و لوازم یدکی خریداری شده به مشتری میباشد و مدت زمان صرف شده جهت مشاوره و تامین قطعات در فاکتور خدمات وی لحاظ خواهد شد. پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

جوشکاری پلاستیک
جوشکاری پلاستیک
قیمت از 350,000 الی 1,000,000 تومان
تعمیر ماشین و دوچرخه شارژی
تعمیر ماشین و دوچرخه شارژی
قیمت از 300,000 الی 1,500,000 تومان
تعمیر تردمیل در محل
تعمیر تردمیل در محل
قیمت از 2,200,000 الی 2,350,000 تومان
تعمیر اسکوتر برقی
تعمیر اسکوتر برقی
قیمت از 300,000 الی 1,500,000 تومان

خدمات تعمیر الپتیکال در این شهرها ارائه می شود: