تعمیر ماشین شارژی
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
تعمیر و سرویس خودرو
/
تعمیر ماشین و دوچرخه شارژی

تعمیر ماشین شارژی

از 1361 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر ماشین شارژی در پاییز 1401 چقدر است؟

قیمت تعمیر ماشین شارژی

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

تعمیر ماشین شارژی در محل

امروزه انواع ماشین شارژی در بازار موجود هستند. این اسباب بازی های لاکچری طی مرور زمان پیچیده تر و البته گران تر شده اند. از این رو به جای تعویض آنها افراد ترجیح می دهند در صورت ایراد اقدام به تعمیر ماشین شارژی کنند. ماشین های شارژی ممکن است به دلایل مختلف دچار ایراد شوند. گاهی شکستن قطعات ماشین شارژی موجب بروز این ایرادات می شوند و گاهی هم تعویض قطعات مانند تعویض باطری ماشین شارژی مد نظر است که باید از قطعات با کیفیت و اورجینال استفاده شود. به جای انتقال ماشین برقی بچه گانه به تعمیرگاه ها می توانید از خدمات تعمیر ماشین شارژی در محل بهره مند شوید. در نتیجه بدون آنکه چند روز فرزندتان را از بازی با این اسباب بازی ها محروم کنید، تعمیر موتور شارژی کودک در محل انجام می شود. در ادامه به معرفی قطعات، ایرادات متداول در ماشین و موتورهای شارژی و عوامل موثر بر قیمت تعمیر ماشین شارژی می پردازیم.

تعمیرات قطعات ماشین شارژی کودک

تعمیر باطری ماشین شارژی

از ایرادات متداول که موجب می شود درخواست برای تعمیرات ماشین شارژی در محل افزایش پیدا کند، تمام شدن باتری و نیاز به تعمیر باطری ماشین شارژی است. البته رعایت مواردی موجب می شود که فشار کمتری به ماشین شارژی وارد شود و باتری کمتر دچار مشکل شود. بارزترین اشتباهی که موجب این ایرادات می شود، شارژ کردن نامناسب باطری ماشین شارژی است. همچنین اگر به مدت طولانی وسیله را خاموش کرده و استفاده نکنید هم موجب فاسد شدن باتری می شود.

تعمیر برد ماشین شارژی

مهم ترین قسمت که مسئولیت بسیار مهمی در اجرای دستورات کاربر را بر عهده دارد برد آن است. اگر تشخیص به ایراد در این قطعه باشد. تعمیر برد ماشین شارژی شامل بررسی قسمت های متعددی است. ممکن است سوکت های آن دچار ایراد شده باشد. در صورت رفع نشدن ایراد تعمیر برد ماشین شارژی باید توسط متخصصین انجام شود.

تعمیر پدال ماشین برقی کودک

این قطعه در واقع تنها قسمتی است که به واسطه آن ماشین برقی کودکان حرکت می کند. این قطعه به علت استفاده زیاد زودتر مستهلک شده و ممکن است شکسته شوند. البته از کار افتادن این قطعه ممکن است به ایراد در سیم پیچی ماشین برقی کودک یا ایراد در باتری و موتور آن نیز مربوط شود. به طور کل قبل از هر اقدامی باید کانکتورهای پدال بررسی شوند.

تعمیر گیربکس ماشین شارژی

اگر بعد از گذشت مدتی دیگر موتور شارژی یا ماشین شارژی قدرت اولیه خود را ندارد و نمی تواند در سرعت اولیه حرکت کند. این ایراد به گیربکس ماشین شارژی مرتبط می شود. تعمیر گیربکس ماشین شارژی برای تغییر سرعت ماشین برقی کودک انجام می شود.

تعمیر فرمان ماشین شارژی

نمونه دیگری از خرابی های متداول در ماشین شارژی و تعمیر موتور شارژی بچه گانه مطرح می شود، تعمیر فرمان ماشین شارژی است. این قطعات باید توسط متخصص بررسی و تعمیر شوند زیرا در بسیاری از مدل ها قطعه یدکی موجود نیست و تنها راه تعمیر فرمان موتور شارژی است.

تعمیر ماشین شارژی دو موتوره

ماشین شارژی های دو موتوره، نسبت به تعمیر ماشین شارژی قدیمی کودک به تخصص و مهارت بیشتری نیاز دارد. در تعمیرات ماشین شارژی دو موتوره باطری های قوی تری تعبیه شده است و میزان انرژی مورد نیاز موتور راحت تر تامین شود تا به موتور ماشین شارژی فشار مضاعف وارد نشود.

عیب یابی و تعمیر موتور شارژی کودک و ماشین شارژی

مکانیزم این دو وسیله تفاوت چندانی باهم ندارند. عمده تفاوت آنها در طراحی آنها است. به صورتی که در ادامه به متداول ترین ایرادات در این تجهیزات و عیب یابی آنها می پردازیم.

تعمیر موتور شارژی : علت روشن نشدن ماشین شارژی کودکان

روشن نشدن موتور و ماشین شارژی به قطعات مختلفی مرتبط می شود. ایراد در قطعاتی مانند باطری و برد دستگاه همه در روشن نشدن ماشین شارژی تاثیر دارند. اگر مدت هاست از ماشین شارژی استفاده نکرده اید احتمالا باتری فاسد شده است. زیرا این قطعات دارای عمر مفید هستند و پس از گذر از آن زمان معین باید به تعویض باطری ماشین شارژی پرداخت. در صورتی که مطمئن هستید ایراد از باطری نیست، باید سیم کشی داخلی وسیله و کلید خاموش روشن آن بررسی شود. زیرا در صورت نگهداری و استفاده غیر صحیح از این وسیله ممکن است این وسیله دچار نم و ورطوبت شود و رسوبات روی سوکت کلید ماشین را بپوشاند و مانع از عملکرد صحیح کلید ماشین شارژی شود.

در نهایت ممکن است ایراد به برد ماشین شارژی مربوط باشد. در صورت نیاز به تعویض برد ماشین شارژی است که قیمت تعمیر ماشین شارژی را بالا می برد.

تعمیر ماشین شارژی در محل : علت شارژ نشدن ماشین شارژی کودکان چیست؟

اولین علت به باطری مرتبط است که باتری ماشین فاسد شده باشد. همچنین ایرادات در سیم کشی کلید دستگاه نیز ممکن است موجب عدم شارژ شدن باتری موتور شارژی شود. ایراد در قطعاتی مانند شارژر ماشین شارژی نیز موجب این ایراد می شود که همه این موارد باید توسط تعمیرکار ماشین شارژی بررسی شوند.

تعمیر ماشین برقی کودک : علت حرکت نکردن ماشین شارژی حرکت نکردن

برای عیب یابی و پیدا کردن علت این مشکل باید قطعات متعددی بررسی شوند. ایراد در برد ماشین و سیم کشی داخلی ماشین شارژی بارزترین دلایل این مشکل هستند. سوختن مدار ماشین و ایراد در کنترلر آن از حرکت ماشین شارژی جلوگیری می کند.

سرویس ماشین شارژی: ماشین شارژی به سمت راست و چپ میچرخد و و مستقیم نمی رود.

سوختن موتور یا نیم سوز شدن موتور و شکستن چرخ دنده در موتورعقب ماشینهای شارژی دو موتوره عامل اصلی این مشکلات هستند. همچنین ایراد نیز ممکن است به کنترل ماشین شارژی مربوط باشد و با تعمیر کنترل ماشین شارژی مشکل حل شود.

تعمیرات ماشین شارژی : ماشین شارژی به چپ و راست نمی پیچد

در صورت استفاده غیر صحیح از این وسایل و برخورد و ضربات شدید به جلوی موتور و ماشین شارژی، به گیربکس و چرخ دهنده های آن و حتی به فرمان ماشین شارژی آسیب می رسد و موجب می شود که ماشین شارژی به خوبی کار نکند.

تعمیر ماشین کنترلی شارژی : علت صدای موتور ماشین شارژی

هر گونه صدای غیر طبیعی از موتور ماشین برقی نشان دهنده ی ایراد در موتور است. باید به کل ماشین برقی کودک باز شود و موتور بررسی شوند. اگر زود اقدام به تعمیر موتور شود می توان این قطعه را بازیابی نمود و در غیر اینصورت تنها راه تعویض موتور ماشین شارژی و یا ارتقا آن است.

هزینه تعمیر ماشین شارژی به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت تعمیر ماشین شارژی به موارد متعددی وابسته است. در درجه اول نوع ماشین شارژی بر قیمت تعمیرات ماشین شارژی تاثیر دارد. هرچه این تجهیزات پیچیده تر باشند طبعا اجرت تعمیر ماشین شارژی و قیمت قطعات نیز بیشتر می شود. مورد دیگر تعمیر یا تعویض قطعه مورد نظر است. در صورت تعمیر قیمت ها کمتر می شود و اگر تنها راه تعویض قطعات باشد قیمت تعمیر ماشین شارژی کنترلی بیشتر خواهد شد.

تعمیرات انواع موتورشارژی و ماشین شارژی در محل به متخصصین هوم سرویز بسپارید

در صورتی که فرزندانتان از انواع اسباب بازی های شارژی استفاده می کنند می توانید تعمیرات تخصصی آن را به متخصصین و همیاران هوم سرویز بسپارید. با ثبت درخواست رایگان در سامانه هوم سرویز به جای انتقال آنها به تعمیرگاه ها متخصصین در محل حضور پیدا کرده و اقدام به عیب یابی دستگاه ها در محل می کنند. پس از ثبت درخواست متخصصین تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر ماشین شارژی و همچنین ارایه خدمات عیب یابی و تعمیر ماشین و موتور شارژی کودک در محل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات تعمیر دوچرخه و موتورسیکلت ارائه می دهد که شامل آچارکشی و سرویس دوچرخه در محل, تعمیرات انواع موتور سیکلت شارژی در محل, تعمیرات تخصصی انواع اسکوتر برقی، هاوربرد , تعمیرات تخصصی انواع موتور سیکلت ایرانی و خارجی در محل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های تعمیر و سرویس خودرو را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر ماشین شارژی

عیب یابی و تعمیر ماشین و موتور شارژی کودک در محل

سرویس ماشین شارژی

تعمیر برد ماشین شارژی دو موتوره و قدیمی

تعویض باطری ماشین شارژی

تعمیر پدال ماشین برقی کودک

تعمیر کنترل ماشین شارژی و ...

نظرات کاربران

profile picture
الهام مربان

خیلی ازشون راضی بودم اسم ایشونو گذاشتم جزء منتخبینم که هربار با ایشون سرویس بگیرم ممنونم

profile picture
حسین تقی

هم از لحاظ خوش قولی هم از لحاظ کیفیت قطعه ایی که استفاده کردند عالی بود واقعا منظم و مرتب کارو انجام دادند

profile picture
اسماعیل دیبایی

ایشون بسیار خوش برخورد و عالی بودند و راضی بودم ازشون

profile picture
محمد توکلی
1 هفته پیش |همیار مهدی یزدی

کارشونو مرتب و منظم انجام دادند بسیار وقت شناس و مودب ممنونم

شرایط تعمیرات قطعات ماشین و موتور شارژی کودک

همیار می بایست ابتدا عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر وسیله برقی نماید.

همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده به مشتری می باشد.

همیار می بایست حتی المکان از قطعات دارای گارانتی برای ماشین شارژی استفاده نماید و برگه گارانتی را به مشتری ارایه نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

تعمیر اسکوتر برقی
تعمیر اسکوتر برقی
قیمت از 150,000 الی 400,000 تومان
تعمیر دوچرخه
تعمیر دوچرخه
قیمت از 300,000 الی 650,000 تومان
تعمیر موتور برقی
تعمیر موتور برقی
قیمت از 150,000 الی 400,000 تومان
تعمیر موتور سیکلت
تعمیر موتور سیکلت
قیمت از 320,000 الی 700,000 تومان