تعمیر ماشین شارژی
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
تعمیر و سرویس خودرو
/
تعمیر ماشین و دوچرخه شارژی

تعمیر ماشین شارژی

از 2777 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر ماشین شارژی در تابستان 1403 چقدر است؟

عنوانقیمت

قیمت تعویض باتری(بدون احتساب هزینه جنس)

300,000 الی 500,000 تومان

قیمت تعمیر برد الکترونیکی

600,000 الی 3,000,000 تومان

قیمت تعویض پدال

300,000 الی 500,000 تومان

قیمت رفع ایراد برقی و اتصالی

300,000 الی 800,000 تومان

قیمت حداقل دستمزد و کارشناسی

300,000 تومان

متوسط قیمت1,300,000 تومانکمینه قیمت890,000 تومانبیشینه قیمت1,600,000 تومان

آنچه درباره تعمیر ماشین شارژی خواهید خواند

 • تعمیر ماشین شارژی در محل
 • نحوه ثبت درخواست تعمیر ماشین شارژی در هوم سرویز
 • انواع ماشین شارژی کودک
 • تعمیرات قطعات ماشین شارژی کودک
 • عیب یابی و تعمیر موتور شارژی کودک و ماشین شارژی
 • هزینه تعمیر ماشین شارژی به چه مواردی بستگی دارد؟
 • تعمیرات موتور شارژی و ماشین شارژی در محل به متخصصین هوم سرویز بسپارید

تعمیر ماشین شارژی در محل

تعمیر ماشین شارژی کودک نیز یکی دیگر از خدمات پردرخواست در هوم سرویز است. زیرا که امروزه انواع ماشین شارژی در بازار موجود هستند. این اسباب بازی های جذاب طی مرور زمان پیچیده تر و البته گران تر شده اند. از این رو به جای تعویض آنها افراد ترجیح می دهند در صورت ایراد اقدام به تعمیر ماشین شارژی کنند. ماشین های شارژی ممکن است به دلایل مختلف دچار ایراد شوند. گاهی شکستن قطعات ماشین شارژی موجب بروز این ایرادات می شوند و گاهی هم تعویض قطعات مانند تعویض باتری ماشین شارژی مد نظر است که باید از قطعات با کیفیت و اورجینال استفاده شود. جهت تعمیر ماشین برقی بچه گانه به جای مراجعه به تعمیرگاه ها می توانید از خدمات تعمیر ماشین شارژی در محل بهره مند شوید. در ادامه به معرفی قطعات اصلی این وسیله، ایرادات متداول در ماشین های شارژی و موتورهای شارژی و عوامل موثر بر قیمت تعمیر ماشین شارژی می پردازیم.

نحوه ثبت درخواست تعمیر ماشین شارژی در هوم سرویز

جهت استفاده از کلیه خدمات مانند تعمیر اسکوتر برقی، تعمیر دوچرخه ثابت در محل و یا ثبت درخواست تعمیرات ماشین شارژی تنها کافیست مراحل ساده زیر را طی کنید.

· ثبت درخواست جهت تعمیرات ماشین شارژی

جهت ثبت درخواست تنها کافیست از طریق سایت، اپلیکیشن هوم سرویز و یا تماس مستقیم درخواست خودتان ثبت کنید. در ثبت درخواست اولیه نوع ماشین شارژی، ایراد ماشین شارژی و محل مورد نیاز برای دریافت خدمات پرسیده خواهد شد.

· تماس همیاران جهت ارائه توضیحات نهایی

پس از ثبت درخواست در کمترین زمان ممکن متخصصین جهت اطلاع از وضعیت وسیله و همچنین اعلام محدوده هزینه تعمیر ماشین شارژی و هزینه تعویض باتری ماشین شارژی نیز اعلام می شود.

مراجعه همیاران به محل جهت تعمیر ماشین برقی کودک

پس از توافقات نهایی متخصصین جهت تعمیر ماشین شارژی به محل مراجعه خواهند نمود. همچنین در صورتی که امکان تعمیر ماشین شارژی در محل نباشد با رضایت مشتریان به تعمیرگاه های معتبر و زیر نظر هوم سرویز فرستاده خواهند شد و در زمان اعلام شده به محل بازگردانده خواهند شد.

انواع ماشین شارژی کودک

انواع متعددی از ماشین شارژی در بازار موجود هستند که بر اساس قدرت و شکل ظاهری تقسیم بندی می شوند.

 • تعمیر ماشین شارژی تک موتوره
 • تعمیر ماشین شارژی دو موتوره
 • تعمیر ماشین شارژی سه موتوره
 • تعمیر ماشین شارژی شاسی بلند
 • ماشین شارژی کنترلی

تعمیرات قطعات ماشین شارژی کودک

تعمیرات ماشین شارژی کودک به دلایل مختلفی درخواست می شود که در ادامه به معرفی تعدادی از آنها خواهیم پرداخت.

· تعمیر باتری ماشین شارژی

از ایرادات متداول که موجب می شود درخواست برای تعمیرات ماشین شارژی در محل افزایش پیدا کند، تمام شدن باتری و نیاز به تعمیر باتری ماشین شارژی است. البته رعایت مواردی موجب می شود که فشار کمتری به ماشین شارژی وارد شود و باتری کمتر دچار مشکل شود. بارزترین اشتباهی که موجب این ایرادات می شود، شارژ کردن نامناسب باطری ماشین شارژی است. همچنین اگر به مدت طولانی وسیله را خاموش کرده و استفاده نکنید هم موجب فاسد شدن باتری می شود و نیاز به تعویض باتری ماشین شارژی است.

· تعمیر برد ماشین شارژی

مهم ترین قسمت که مسئولیت بسیار مهمی در اجرای دستورات کاربر را بر عهده دارد برد آن است. اگر تشخیص به ایراد در این قطعه باشد. تعمیر برد ماشین شارژی شامل بررسی قسمت های متعددی است. در ابتدا باید سوکت های ماشین شارژی بررسی شود. ممکن است سوکت های آن دچار ایراد شده باشد. در صورت رفع نشدن ایراد تعمیر برد ماشین شارژی باید توسط متخصصین انجام شود.

· تعمیر پدال ماشین برقی کودک

این قطعه در واقع تنها قسمتی است که به واسطه آن ماشین برقی کودکان حرکت می کند. این قطعه به علت استفاده زیاد زودتر مستهلک شده و ممکن است شکسته شوند. البته از کار افتادن این قطعه ممکن است به ایراد در سیم پیچی ماشین برقی کودک یا ایراد در باتری و موتور آن نیز مربوط شود. به طور کل قبل از هر اقدامی باید کانکتورهای پدال بررسی شوند.

· تعمیر گیربکس ماشین شارژی

اگر بعد از گذشت مدتی دیگر موتور شارژی یا ماشین شارژی قدرت اولیه خود را ندارد و نمی تواند در سرعت اولیه حرکت کند. این ایراد به گیربکس ماشین شارژی مرتبط می شود. تعمیر گیربکس ماشین شارژی برای تغییر سرعت ماشین برقی کودک انجام می شود.

· تعمیر فرمان ماشین شارژی

نمونه دیگری از خرابی های متداول در ماشین شارژی و تعمیر موتور شارژی بچه گانه مطرح می شود، تعمیر فرمان ماشین شارژی است. این قطعات باید توسط متخصص بررسی و تعمیر شوند زیرا در بسیاری از مدل ها قطعه یدکی موجود نیست و تنها راه تعمیر فرمان موتور شارژی است.

· تعمیر ماشین شارژی دو موتوره

تعمیر ماشین شارژی دو موتوره، نسبت به تعمیر ماشین شارژی قدیمی کودک به تخصص و مهارت بیشتری نیاز دارد. در تعمیرات ماشین شارژی دو موتوره باتری های قوی تری تعبیه شده است و میزان انرژی مورد نیاز موتور راحت تر تامین شود تا به موتور ماشین شارژی فشار مضاعف وارد نشود.

· تعمیر دنده ماشین شارژی

همانطور که می دانید برای حرکت ماشین شارژی نیاز به حرکت صحیح چرخ دنده ها است. پس اگر با سرعت ماشین شارژی کم شده است و یا صداهای زیادی در بین حرکت تولید می کند در این صورت باید اقدام به تعمیر دنده ماشین شارژی یا تعویض آن اقدام نمود.

· تبدیل ماشین شارژی تک موتور به دو موتور

ماشین های شارژی قدیمی از نوع تک موتوره بوده اند. این ماشین ها قدرت کمی دارند و در صورتی که کودک روی آن بشیند نمی توانند با سرعت قابل قبولی حرکت کند. با تبدیل ماشین شارژی تک موتوره به دو موتوره می توان قدرت و سرعت این وسایل را تا میزان چشمگیری افزایش داد. همچنین هزینه تعمیر ماشین شارژی نسبت به تعویض کلی آن به صرفه تر خواهد بود.

· تعویض سیم کشی ماشین شارژی

از رایج ترین مواردی که موجب خرابی ماشین های شارژی می شود مربوط به سیم کشی ماشین شارژی است. مواردی مانند قطعی در سیم ها و یا خراب شدن سوکت های انتهای سیم ها موجب می شود که مدار قطع شده و این وسیله به درستی کار نکند. در نتیجه برای تعمیر ماشین شارژی ابتدا سیم های این وسیله بررسی می شود و در صورت نیاز باید اقدام به تعویض سیم کشی ماشین شارژی نمود.

عیب یابی و تعمیر موتور شارژی کودک و ماشین شارژی

مکانیزم این دو وسیله تفاوت چندانی باهم ندارند. عمده تفاوت آنها در طراحی آنها است. به صورتی که در ادامه به متداول ترین ایرادات در این تجهیزات و عیب یابی آنها می پردازیم.

· تعمیر موتور شارژی : علت روشن نشدن ماشین شارژی کودکان

روشن نشدن موتور و ماشین شارژی به قطعات مختلفی مرتبط می شود. ایراد در قطعاتی مانند باطری و برد دستگاه همه در روشن نشدن ماشین شارژی تاثیر دارند. اگر مدت هاست از ماشین شارژی استفاده نکرده اید احتمالا باتری فاسد شده است. زیرا این قطعات دارای عمر مفید هستند و پس از گذر از آن زمان معین باید به تعویض باتری ماشین شارژی پرداخت. در صورتی که مطمئن هستید ایراد از باطری نیست، باید سیم کشی داخلی وسیله و کلید خاموش روشن آن بررسی شود. زیرا در صورت نگهداری و استفاده غیر صحیح از این وسیله ممکن است این وسیله دچار نم و ورطوبت شود و رسوبات روی سوکت کلید ماشین را بپوشاند و مانع از عملکرد صحیح کلید ماشین شارژی شود.

در نهایت ممکن است ایراد به برد ماشین شارژی مربوط باشد. در صورت نیاز به تعویض برد، قیمت تعمیر برد ماشین شارژی بالا می رود.

· تعمیر ماشین شارژی در محل : علت شارژ نشدن ماشین شارژی کودکان چیست؟

اولین علت به باطری مرتبط است که باتری ماشین شارژی فاسد شده باشد. همچنین ایرادات در سیم کشی کلید دستگاه نیز ممکن است موجب عدم شارژ شدن باتری موتور شارژی شود. ایراد در قطعاتی مانند شارژر ماشین شارژی نیز موجب این ایراد می شود که همه این موارد باید توسط تعمیرکار ماشین شارژی بررسی شوند.

· تعمیر ماشین برقی کودک : علت حرکت نکردن ماشین شارژی حرکت نکردن

برای عیب یابی و پیدا کردن علت این مشکل باید قطعات متعددی بررسی شوند. ایراد در برد ماشین و سیم کشی داخلی ماشین شارژی بارزترین دلایل این مشکل هستند. سوختن مدار ماشین و ایراد در کنترلر آن از حرکت این وسیله جلوگیری می کند.

· ماشین شارژی به سمت راست و چپ میچرخد و و مستقیم نمی رود.

سوختن موتور یا نیم سوز شدن موتور و شکستن چرخ دنده در موتورعقب ماشینهای شارژی دو موتوره عامل اصلی این مشکلات هستند. همچنین ایراد نیز ممکن است به کنترل ماشین شارژی مربوط باشد و با تعمیر کنترل ماشین شارژی مشکل حل شود.

· ماشین شارژی به چپ و راست نمی پیچد

در صورت استفاده غیر صحیح از این وسایل و برخورد و ضربات شدید به جلوی موتور و ماشین شارژی، به گیربکس و چرخ دهنده های آن و حتی به فرمان ماشین شارژی آسیب می رسد و موجب می شود که ماشین شارژی به خوبی کار نکند. در نتیجه برای رفع این ایراد تمامی این قطعات باید به خوبی بازبینی و در صورت نیاز تعمیر یا تعویض شوند.

· تعمیر ماشین کنترلی شارژی و علت صدای موتور ماشین شارژی

هر گونه صدای غیر طبیعی از موتور ماشین برقی نشان دهنده ی ایراد در موتور است. باید به کل ماشین برقی کودک باز شود و موتور بررسی شوند. اگر زود اقدام به تعمیر موتور ماشین شارژی شود می توان این قطعه را بازیابی نمود و در غیر اینصورت تنها راه تعویض موتور ماشین شارژی و یا ارتقا آن است.

هزینه تعمیر ماشین شارژی به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت تعمیر ماشین شارژی به موارد متعددی وابسته است. از این رو نمی توان مبلغ ثابتی را به عنوان هزینه تعمیر ماشین شارژی اختصاص داد در ادامه به معرفی عوامل موثر بر هزینه تعمیرات شارژی شارژی کودک می پردازیم.

· نوع ماشین بر هزینه تعمیر ماشین شارژِ تاثیر دارد

در درجه اول نوع ماشین شارژی بر قیمت تعمیرات ماشین شارژی تاثیر دارد. هرچه این تجهیزات پیچیده تر باشند طبعا اجرت تعمیر ماشین شارژی و قیمت قطعات نیز بیشتر می شود. به طور مثال هزینه تعمیر ماشین شارژی تک موتوره یا هزینه تعمیر ماشین شارژی دوموتوره یکسان نخواهد بود.

· تعمیر یا تعویض قطعه

مورد دیگر تعمیر یا تعویض قطعه مورد نظر است. در صورت تعمیر قیمت ها کمتر می شود و اگر تنها راه تعویض قطعات باشد قیمت تعمیر ماشین شارژی کنترلی بیشتر خواهد شد.

تعمیرات موتور شارژی و ماشین شارژی در محل به متخصصین هوم سرویز بسپارید

در صورتی که فرزندانتان از انواع اسباب بازی های شارژی استفاده می کنند می توانید تعمیرات تخصصی آن را به متخصصین و همیاران هوم سرویز بسپارید. با ثبت درخواست رایگان در سامانه هوم سرویز به جای انتقال آنها به تعمیرگاه ها متخصصین در محل حضور پیدا کرده و اقدام به عیب یابی دستگاه ها در محل می کنند. پس از ثبت درخواست متخصصین تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر ماشین شارژی و همچنین ارایه خدمات تعمیر ماشین شارژی کودک در محل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات تعمیر دوچرخه و موتورسیکلت ارائه می دهد که شامل آچارکشی و سرویس دوچرخه در محل, تعمیر موتور سیکلت شارژی در محل, تعمیرات اسکوتر برقی هاوربرد , تعمیر دوچرخه برقی , تعمیرات تخصصی موتور سیکلت ایرانی و خارجی در محل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های تعمیر و سرویس خودرو را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر ماشین شارژی

تعمیر ماشین شارژی کودک در محل

تعمیر ماشین شارژی

تعمیر برد ماشین شارژی دو موتوره و قدیمی

تعویض باتری ماشین شارژی

تعمیر پدال ماشین برقی کودک

تعمیر برد ماشین شارژی

تعمیر کنترل ماشین شارژی و ...

نظرات کاربران

profile picture
ندا امین زاده

بسیار مودب،کاربلد و منصف بودند.با تشکر.

profile picture
مجتبی کتابدار

مهارت و تسلط لازم برای انجام کار رو داشتن. با دقت و سریع کار رو انجام دادن و مشکل ما حل شد. خوش برخورد و مودب بودن.

profile picture
مهسا سخندان

تسلط کامل داشتن اقای مجیدی کارشون رو به نحو احسن انجام دادن. حتی با اینکه راهشون دور بود با صبر و حوصله کار ما رو انجام دادن. ممنونم از هوم سرویز بابت نیروهای خوب و کاربلد.

profile picture
محمد مهدوی

انسان خوش برخوردی بودن کارشون رو به خوبی انجام دادن خدا خیرشون بده ممنونم از هوم سرویس

شرایط تعمیرات قطعات ماشین و موتور شارژی کودک

همیار می بایست ابتدا عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر وسیله برقی نماید.

همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده به مشتری می باشد.

همیار می بایست حتی المکان از قطعات دارای گارانتی برای ماشین شارژی استفاده نماید و برگه گارانتی را به مشتری ارایه نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

electric-scooter-repair
تعمیر اسکوتر برقی
قیمت از 1,200,000 الی 2,750,000 تومان
bicycle-repair
تعمیر دوچرخه
قیمت از 450,000 الی 1,500,000 تومان
electric-motor-repair
تعمیر موتور برقی
قیمت از 1,200,000 الی 1,200,000 تومان
motorcycle-repair
تعمیر موتور سیکلت
قیمت از 600,000 الی 1,700,000 تومان