تعمیر ماشین شارژی
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
تعمیر و سرویس خودرو
/
تعمیر ماشین و دوچرخه شارژی

تعمیر ماشین شارژی

از 1578 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر ماشین شارژی در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت تعمیر ماشین شارژی

توافقی

متوسط قیمت500,000 تومانکمینه قیمت310,000 تومانبیشینه قیمت1,500,000 تومان

آنچه درباره تعمیر ماشین شارژی خواهید خواند

  • تعمیر ماشین شارژی در محل
  • تعمیرات قطعات ماشین شارژی کودک
  • عیب یابی و تعمیر موتور شارژی کودک و ماشین شارژی
  • هزینه تعمیر ماشین شارژی به چه مواردی بستگی دارد؟
  • تعمیرات انواع موتورشارژی و ماشین شارژی در محل به متخصصین هوم سرویزبسپارید

تعمیر ماشین شارژی در محل

امروزه انواع ماشینشارژی در بازار موجود هستند. این اسباب بازی های لاکچری طی مرور زمان پیچیده تر والبته گران تر شده اند. از این رو به جای تعویض آنها افراد ترجیح می دهند در صورتایراد اقدام به تعمیر ماشین شارژی کنند. ماشین های شارژی ممکن است به دلایلمختلف دچار ایراد شوند. گاهی شکستن قطعات ماشین شارژی موجب بروز این ایرادات میشوند و گاهی هم تعویض قطعات مانند تعویض باطری ماشین شارژی مد نظر است کهباید از قطعات با کیفیت و اورجینال استفاده شود. به جای انتقال ماشین برقی بچهگانه به تعمیرگاه ها می توانید از خدمات تعمیر ماشین شارژی در محل بهره مندشوید. در نتیجه بدون آنکه چند روز فرزندتان را از بازی با این اسباب بازی ها محرومکنید، تعمیر موتور شارژی کودک در محل انجام می شود. در ادامه به معرفی قطعات،ایرادات متداول در ماشین و موتورهای شارژی و عوامل موثر بر قیمت تعمیر ماشینشارژی می پردازیم.

تعمیرات قطعات ماشین شارژی کودک

تعمیر باطریماشین شارژی

از ایرادات متداول کهموجب می شود درخواست برای تعمیرات ماشین شارژی در محل افزایش پیدا کند،تمام شدن باتری و نیاز به تعمیر باطری ماشین شارژی است. البته رعایت مواردیموجب می شود که فشار کمتری به ماشین شارژی وارد شود و باتری کمتر دچار مشکل شود. بارزتریناشتباهی که موجب این ایرادات می شود، شارژ کردن نامناسب باطری ماشین شارژی است.همچنین اگر به مدت طولانی وسیله را خاموش کرده و استفاده نکنید هم موجب فاسد شدنباتری می شود.

تعمیر برد ماشینشارژی

مهم ترین قسمت کهمسئولیت بسیار مهمی در اجرای دستورات کاربر را بر عهده دارد برد آن است. اگر تشخیصبه ایراد در این قطعه باشد. تعمیر برد ماشین شارژی شامل بررسی قسمت هایمتعددی است. ممکن است سوکت های آن دچار ایراد شده باشد. در صورت رفع نشدن ایراد تعمیربرد ماشین شارژی باید توسط متخصصین انجام شود.

تعمیر پدالماشین برقی کودک

این قطعه در واقعتنها قسمتی است که به واسطه آن ماشین برقی کودکان حرکت می کند. این قطعه به علتاستفاده زیاد زودتر مستهلک شده و ممکن است شکسته شوند. البته از کار افتادن اینقطعه ممکن است به ایراد در سیم پیچی ماشین برقی کودک یا ایراد در باتری و موتور آننیز مربوط شود. به طور کل قبل از هر اقدامی باید کانکتورهای پدال بررسی شوند.

تعمیر گیربکسماشین شارژی

اگر بعد از گذشت مدتیدیگر موتور شارژی یا ماشین شارژی قدرت اولیه خود را ندارد و نمی تواند در سرعتاولیه حرکت کند. این ایراد به گیربکس ماشین شارژی مرتبط می شود. تعمیر گیربکسماشین شارژی برای تغییر سرعت ماشین برقی کودک انجام می شود.

تعمیر فرمانماشین شارژی

نمونه دیگری از خرابیهای متداول در ماشین شارژی و تعمیر موتور شارژی بچه گانه مطرح می شود، تعمیر فرمانماشین شارژی است. این قطعات باید توسط متخصص بررسی و تعمیر شوند زیرا در بسیاری ازمدل ها قطعه یدکی موجود نیست و تنها راه تعمیر فرمان موتور شارژی است.

تعمیر ماشینشارژی دو موتوره

ماشین شارژی های دوموتوره، نسبت به تعمیر ماشین شارژی قدیمی کودک به تخصص و مهارت بیشتری نیازدارد. در تعمیرات ماشین شارژی دو موتوره باطری های قوی تری تعبیه شده است و میزانانرژی مورد نیاز موتور راحت تر تامین شود تا به موتور ماشین شارژی فشار مضاعف واردنشود.

عیب یابی و تعمیر موتور شارژی کودک و ماشین شارژی

مکانیزم این دو وسیلهتفاوت چندانی باهم ندارند. عمده تفاوت آنها در طراحی آنها است. به صورتی که درادامه به متداول ترین ایرادات در این تجهیزات و عیب یابی آنها می پردازیم.

تعمیر موتورشارژی :علت روشن نشدن ماشین شارژی کودکان

روشن نشدن موتور وماشین شارژی به قطعات مختلفی مرتبط می شود. ایراد در قطعاتی مانند باطری و برددستگاه همه در روشن نشدن ماشین شارژی تاثیر دارند. اگر مدت هاست از ماشین شارژیاستفاده نکرده اید احتمالا باتری فاسد شده است. زیرا این قطعات دارای عمر مفیدهستند و پس از گذر از آن زمان معین باید به تعویض باطری ماشین شارژی پرداخت. درصورتی که مطمئن هستید ایراد از باطری نیست، باید سیم کشی داخلی وسیله و کلید خاموشروشن آن بررسی شود. زیرا در صورت نگهداری و استفاده غیر صحیح از این وسیله ممکناست این وسیله دچار نم و ورطوبت شود و رسوبات روی سوکت کلید ماشین را بپوشاند ومانع از عملکرد صحیح کلید ماشین شارژی شود.

در نهایت ممکن استایراد به برد ماشین شارژی مربوط باشد. در صورت نیاز به تعویض برد ماشینشارژی است که قیمت تعمیر ماشین شارژی را بالا می برد.

تعمیر ماشینشارژی در محل :علت شارژ نشدن ماشین شارژی کودکان چیست؟

اولین علت به باطریمرتبط است که باتری ماشین فاسد شده باشد. همچنین ایرادات در سیم کشی کلید دستگاهنیز ممکن است موجب عدم شارژ شدن باتری موتور شارژی شود. ایراد در قطعاتی مانندشارژر ماشین شارژی نیز موجب این ایراد می شود که همه این موارد باید توسط تعمیرکارماشین شارژی بررسی شوند.

تعمیر ماشینبرقی کودک :علت حرکت نکردن ماشین شارژی حرکت نکردن

برای عیب یابی و پیداکردن علت این مشکل باید قطعات متعددی بررسی شوند. ایراد در برد ماشین و سیم کشیداخلی ماشین شارژی بارزترین دلایل این مشکل هستند. سوختن مدار ماشین و ایراد درکنترلر آن از حرکت ماشین شارژی جلوگیری می کند.

سرویس ماشینشارژی:ماشین شارژی به سمت راست و چپ میچرخد و و مستقیم نمی رود.

سوختن موتور یا نیمسوز شدن موتور و شکستن چرخ دنده در موتورعقب ماشینهای شارژی دو موتوره عامل اصلیاین مشکلات هستند. همچنین ایراد نیز ممکن است به کنترل ماشین شارژی مربوطباشد و با تعمیر کنترل ماشین شارژی مشکل حل شود.

تعمیرات ماشینشارژی :ماشین شارژی به چپ و راست نمی پیچد

در صورت استفاده غیرصحیح از این وسایل و برخورد و ضربات شدید به جلوی موتور و ماشین شارژی، به گیربکسو چرخ دهنده های آن و حتی به فرمان ماشین شارژی آسیب می رسد و موجب می شود کهماشین شارژی به خوبی کار نکند.

تعمیر ماشینکنترلی شارژی :علت صدای موتور ماشین شارژی

هر گونه صدای غیرطبیعی از موتور ماشین برقی نشان دهنده ی ایراد در موتور است. باید به کل ماشینبرقی کودک باز شود و موتور بررسی شوند. اگر زود اقدام به تعمیر موتور شود می تواناین قطعه را بازیابی نمود و در غیر اینصورت تنها راه تعویض موتور ماشین شارژیو یا ارتقا آن است.

هزینه تعمیر ماشین شارژی به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت تعمیر ماشینشارژی به مواردمتعددی وابسته است. در درجه اول نوع ماشین شارژی بر قیمت تعمیرات ماشین شارژیتاثیر دارد. هرچه این تجهیزات پیچیده تر باشند طبعا اجرت تعمیر ماشین شارژیو قیمت قطعات نیز بیشتر می شود. مورد دیگر تعمیر یا تعویض قطعه مورد نظر است. درصورت تعمیر قیمت ها کمتر می شود و اگر تنها راه تعویض قطعات باشد قیمت تعمیر ماشینشارژی کنترلی بیشتر خواهد شد.

تعمیرات انواع موتورشارژی و ماشین شارژی در محل به متخصصین هوم سرویزبسپارید

در صورتی کهفرزندانتان از انواع اسباب بازی های شارژی استفاده می کنند می توانید تعمیراتتخصصی آن را به متخصصین و همیاران هوم سرویز بسپارید. با ثبت درخواست رایگان درسامانه هوم سرویز به جای انتقال آنها به تعمیرگاه ها متخصصین در محل حضور پیداکرده و اقدام به عیب یابی دستگاه ها در محل می کنند. پس از ثبت درخواست متخصصینتماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر ماشین شارژی و همچنین ارایه خدمات عیب یابی و تعمیر ماشین و موتور شارژی کودک در محل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات تعمیر دوچرخه و موتورسیکلت ارائه می دهد که شامل آچارکشی و سرویس دوچرخه در محل, تعمیرات انواع موتور سیکلت شارژی در محل, تعمیرات تخصصی انواع اسکوتر برقی، هاوربرد , تعمیرات تخصصی انواع موتور سیکلت ایرانی و خارجی در محل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های تعمیر و سرویس خودرو را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر ماشین شارژی

عیب یابی و تعمیر ماشین و موتور شارژی کودک در محل

سرویس ماشین شارژی

تعمیر برد ماشین شارژی دو موتوره و قدیمی

تعویض باطری ماشین شارژی

تعمیر پدال ماشین برقی کودک

تعمیر کنترل ماشین شارژی و ...

نظرات کاربران

profile picture
حسن شهریاری

تعمیرات را به درستی انجام دادند و در تایم هم دقت لازم را داشتند

profile picture
سعید پاینده

سر تایم اومدند و بسیار خوش اخلاق بودند عالی بود

profile picture
فهیمه فتحی

از هوم سرویز کمال تشکر را دارم ممنونم واقعا بابت نیروهای فوق العاده.اقای مجیدی عالی بودند و خیلی محبت داشتند ممنون از ایشون

profile picture
آمنه جعفری

خیلی خوب کارارو انجام دادند دستشون درد نکنه

شرایط تعمیرات قطعات ماشین و موتور شارژی کودک

همیار می بایست ابتدا عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر وسیله برقی نماید.

همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده به مشتری می باشد.

همیار می بایست حتی المکان از قطعات دارای گارانتی برای ماشین شارژی استفاده نماید و برگه گارانتی را به مشتری ارایه نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

تعمیر اسکوتر برقی
تعمیر اسکوتر برقی
قیمت از 150,000 الی 1,950,000 تومان
تعمیر دوچرخه
تعمیر دوچرخه
قیمت از 300,000 الی 750,000 تومان
تعمیر موتور برقی
تعمیر موتور برقی
قیمت از 150,000 الی 400,000 تومان
تعمیر موتور سیکلت
تعمیر موتور سیکلت
قیمت از 300,000 الی 700,000 تومان