تعمیر اسکوتر برقی

تعمیر اسکوتر برقی

از 1362 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر اسکوتر برقی در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت تعمیر اسکوتر برقی

توافقی

متوسط قیمت200,000 تومانکمینه قیمت150,000 تومانبیشینه قیمت400,000 تومان

آنچه درباره تعمیر اسکوتر برقی خواهید خواند

 • تعمیر اسکوتر برقی
 • انواع قطعات اسکوتر برقی
 • عیب یابی و تعمیر اسکوتر برقی ( تعمیر هاوربرد)
 • نحوه ریست کردن اسکوتر برقی
 • قیمت تعمیر اسکوتر برقی به چه مواردی بستگی دارد؟
 • تعمیرات تخصصی انواع اسکوتر برقی را به متخصصین هوم سرویز بسپارید.

تعمیر اسکوتر برقی

اسکوتر برقی ازتجهیزات تقریبا جدیدی هستند که طرفداران زیادی هم پیدا کرده است. این تجهیزات هممانند بسیاری از تجهیزات برقی دیگر ممکن است دچار ایراد شود و نیاز به تعمیراسکوتر شارژی باشد. اما مهمترین موردی که در راستای تعمیر اسکوتر برقیمطرح می شود کیفیت تعمیرات و قطعات مورد استفاده است. در ادامه به نکات عیب یابی وتعمیرات اسکوتر برقی و عوامل موثر بر قیمت تعمیر اسکوتر برقی میپردازیم.

انواع قطعات اسکوتر برقی

 • برد سهتکه اسکوتر برقی
 • باتریلیتیومی اسکوتر برق
 • قاب وشاسی اسکوتر برقی
 • شارژر اسکوتربرقی
 • چرخاسکوتر برقی
 • بلوتوث وریموت اسکوتر برقی

عیب یابی و تعمیر اسکوتر برقی ( تعمیر هاوربرد)

علائم زیادی مانند کمشدن قدرت موتور اسکیت برقی، لرزش اسکوتر در هنگام حرکت، سخت شدن مانور و چرخیدن بااسکوتر و یا حتی خاموش شدن ناگهانی از اتفاقات رایج در این تجهیزات هستند. خیلی ازافراد پس از وقوع این اتفاقات در کنار تعمیر اسکوتور شارژی به دنبال پیداکردن علت این مشکل هستند. در ادامه با ما همراه باشید تا توضیحاتی در ارتباط باعیب یابی و تعمیرات اسکوتر برقی در محل می پردازیم.

تعمیر اسکوتربرقی :علت چراغ قرمز اسکوتر برقی

چراغ قرمز اسکوتربرقی نمایانگر این موضوع است که باتری اسکوتر برقی دچار ایراد شده است. در صورتچشمک زدن چراغ قرمز اسکوتر برقی به این معناست اتصالات داخلی اسکوتر شارژی شل شدهاست. در صورتی که مشکل حل نشد برای تعمیر اسکوتر برقی باید کل مدار اسکوترتعویض شوند. بار هم اگر ایراد از این قسمت نباشد ایراد به موتور اسکوتر برمی گرددو در نهایت باید به تعمیر باتری اسکوتر برقی پرداخته شود.

تعمیرات اسکوتربرقی:علت روشن نشدن اسکوتر برقی

اگر اسکوتر برقی روشننمی شود در قدم اول باید بررسی شود آیا دستگاه اصلا شارژ دارد یا خیر؟! دستگاه رابه برق بزنید اگر چراغ سبز روشن شد، پس می توانید به این اطمینان برسید که نیاز بهتعمیر باتری اسکوتر برقی نیست و ایراد از مدارهای داخلی اسکوتر است. همچنیندر صورتی که چراغ نارنجی روشن شود باید به فکر تعویض باتری اسکوتر برقی باشید.

تعمیر اسکوترشارژی :علت از کار افتادن یک سمت اسکوتر برقی

کار نکردن یک سمتاسکوتر برقی مشکل رایجی است که اغلب ریشه در ژیروسکوپ دارد.سنسور یا ژیروسکوپ اگر دارای دو پورت و یک سیم باشد نر است و اگر بیشتر از دو پورتداشته باشد و دهنه سیم نداشته باشد ماده است. از این رو باید برای تعویضژیروسکوپ به این موضوع دقت شود.

تعمیر هاوربرد:علت شارژ نشدن اسکوتر برقی

این ایراد تقریبارایج ترین ایراد در بین اسکوترها می باشد. مواردی مانند عدم شارژ کردن صحیح دستگاهممکن است این دستگاه را با ایراد مواجه کند. در صورتی که دستگاه را به برق زدید وشارژر چراغ قرمز را نشان داد یعنی دستگاه در حال شارژ شدن است. در صورت استفاده ازشارژر غیر ارجینال ممکن است دستگاه در آینده با مشکل رو به رو شود و شارژ نشود.همچنین اسکوتر را در فضایی با دمای متعادلی شارژ کنید.

در صورتی که چراغ سبزشارژر روشن است ولی دستگاه شروع به کار نمی کند و یا صدای بیپ همراه چشمک زدن چراغقرمز همراه است. این موارد همه بر دلایلی بر معیوب بودن باتری اسکوتر برقی است. دراکثر مواقع نیز تنها راه تعویض باتری اسکوتر برقی است. البته قبل از هراقدامی دستگاه را با یک شارژر دیگر امتحان کنید ممکن است تمام این مشکلات ناشی ازخراب بودن شارژر اسکوتر برقی باشد. در نهایت شل شدن سوکت شارژ ممکن استدلیل روشن نشدن چراغ شارژر باشد. با باز کردن کاور پشتی شارژر همه سیم ها را بازکرده و دوباره وصل کنید.

تعمیر اسکوترشارژی :چراغ های اسکوتر برقی روشن می مانند

اگر با روشن کردناسکیت برقی تنها چراغ های دستگاه روشن می شوند و اسکوتر برقی حرکت نمی کند.احتمالا ایراد از ژیروسکوپ دستگاه است. ایراد تنها با تعویض ژیروسکوپ رفع می شود.

تعمیر اسکوتربرقی در محل :قفل کردن چرخ ها

اگر شما به دنبال تعمیراسکوتر برقی برای رفع قفل شدن چرخ ها هستید، باید چرخ ها را باز کرده و بررسیشوند. همچنین اگر بالانس اسکوتر شارژی دچار ایراد شده باشد. این ایراد موتور رادچار مشکل می کند و موتور درگیر می شود در اکثر مواقع تعمیر اسکوتر برقی باتعویض واشر به اتمام می رسد.

تعمیرات اسکوترشارژی :تعادل نداشتن اسکوتر شارژی

اگر اسکوتر برقیتعادل ندارد و در حالت بالانسی قرار ندارد. برای اطمینان دستگاه را روی یک سطح صافقرار دهید و با لمس کردن هر دو پدال ببینید دستگاه در حالت بالانس می باشد یا خیر.معمولا ایراد در برد اسکوتر برقی نیز عامل این ایراد است. با کالیبره کردن و تعمیربرد اسکوتر برقی مشکل رفع می شود.

تعمیر هاوربرد :خاموش شدن اسکوتر برقی

این مشکل از مواردیاست که بسیار آزار دهنده و نگران کننده است. رایج ترین علت این مشکل به خرابیباتری اسکوتر مربوط است. در صورتی که اطمینان پیدا کردید ایراد از این قطعه نیستایراد مربوط به برد اسکوتر شارژی است و با تعمیر برد اسکوتر برقی ایراد رفعمی شود.

تعمیرات اسکوترشارژی :علت خاموش نشدن اسکوتر برقی

روشن ماندن و خاموشنشدن اسکوتر برقی ریشه در قسمت پاور اسکوتر دارد. اگر نمی توانید دستگاه را خاموشکنید باید سوکت باتری اسکوتر جدا شود تا به باتری آسیب نرسد. زیرا با تخلیه کاملشارژ به باتری شارژ نمی شود.

نحوه ریست کردن اسکوتر برقی

برای ریست کردناسکوتر شارژی باید دستگاه را به طور کامل شارژ کنید. سپس اسکوتر موازی با سطح زمینقرار دهید و دکمه پارور را برای چند ثانیه نگاه دارید. چراغ LED شروع به چشمک زدن می کند. سپس دکمه را رهاکرده و دوباره به مدت 10 ثانیه پاور را بگیرید و اسکوتر را خاموش کنید. به اینترتیب دستگاه ریست می شود قبل از هر اقدامی در راستای تعمیرات اسکوتر اول آن راریست کنید.

قیمت تعمیر اسکوتر برقی به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه تعمیر اسکوتربرقی به مواردمتعددی بستگی دارد. در درجه اول قیمت تعمیر اسکوتر شارژی به مدل اسکوتر وابستهاست. تعمیرات اسکوتر دوبرد سخت تر از اسکوتر تک برد است. همچنین نوع قطعه معیوبنیز تغییر دهنده ی قیمت تعمیر اسکوتر شارژی است. در نهایت تعویض یا تعمیر قطعه نیزبر اجرت تعمیر اسکوتر برقی تاثیر دارد.

تعمیرات تخصصی انواع اسکوتر برقی را به متخصصین هوم سرویز بسپارید.

در صورتی نیاز بهتعمیرات تخصصی و نیاز به قطعات اورجینال و با کیفیت تنها کافیست به صورت رایگان درسامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما جهت مشاوره رایگان و اعلاممحدوده قیمت با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر اسکوتر برقی و همچنین ارایه خدمات تعمیرات تخصصی انواع اسکوتر برقی، هاوربرد نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات تعمیر دوچرخه و موتورسیکلت ارائه می دهد که شامل آچارکشی و سرویس دوچرخه در محل, تعمیرات انواع موتور سیکلت شارژی در محل, عیب یابی و تعمیر ماشین و موتور شارژی کودک در محل , تعمیرات تخصصی انواع موتور سیکلت ایرانی و خارجی در محل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های تعمیر و سرویس خودرو را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر اسکوتر برقی

تعمیرات تخصصی انواع اسکوتر برقی، هاوربرد

تعمیر برد برد سه تیکه، اتوبالانس و ساده اسکوتر شارژی

تعمیر و تعویض باتری اسکوتر شارژی

تعمیر و تعویض شاسی و قاب هاوربرد

تعمیر بلوتوث اسپیکر اسکوتر برقی

تعمیر سوکت شارژ و پاور اسکوتر برقی و ...

نظرات کاربران

profile picture
امید دارابی

فوق العاده انسان محترم و منصف و چشم پاک و کار درستی بودند دستشون درد نکنه کارمونو درست و کامل انجام دادند

profile picture
داوود پژوهان فر

فرد خوب و مناسبی بودند و در ابتدا تمام تلاششونو کردند که مشکلمون با هزینه کمتر رفع شه ولی متاسفانه قابل انجام نبود ولی بازهم با قیمت منصفانه کارشونو انجام دادند

شرایط تعمیر هاور برد، ناین باب و تعویض قطعات

همیار می بایست ابتدا وسیله را عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر وسیله نماید.

همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده به مشتری می باشد.

همیار می بایست حتی المکان از قطعات دارای گارانتی برای تعمیر لوازم برقی استفاده نماید و برگه گارانتی را به مشتری ارایه نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

تعمیر ماشین و دوچرخه شارژی
تعمیر ماشین و دوچرخه شارژی
قیمت از 350,000 الی 1,500,000 تومان
تعمیر دوچرخه
تعمیر دوچرخه
قیمت از 350,000 الی 750,000 تومان
حمل خودرو
حمل خودرو
قیمت از 500,000 الی 500,000 تومان
تعمیر موتور برقی
تعمیر موتور برقی
قیمت از 200,000 الی 900,000 تومان