تعمیر اسکوتر برقی

تعمیر اسکوتر برقی

از 1362 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر اسکوتر برقی در پاییز 1401 چقدر است؟

قیمت تعمیر اسکوتر برقی

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

تعمیر اسکوتر برقی

اسکوتر برقی از تجهیزات تقریبا جدیدی هستند که طرفداران زیادی هم پیدا کرده است. این تجهیزات هم مانند بسیاری از تجهیزات برقی دیگر ممکن است دچار ایراد شود و نیاز به تعمیر اسکوتر شارژی باشد. اما مهمترین موردی که در راستای تعمیر اسکوتر برقی مطرح می شود کیفیت تعمیرات و قطعات مورد استفاده است. در ادامه به نکات عیب یابی و تعمیرات اسکوتر برقی و عوامل موثر بر قیمت تعمیر اسکوتر برقی می پردازیم.

انواع قطعات اسکوتر برقی

  • برد سه تکه اسکوتر برقی
  • باتری لیتیومی اسکوتر برق
  • قاب و شاسی اسکوتر برقی
  • شارژر اسکوتر برقی
  • چرخ اسکوتر برقی
  • بلوتوث و ریموت اسکوتر برقی

عیب یابی و تعمیر اسکوتر برقی ( تعمیر هاوربرد)

علائم زیادی مانند کم شدن قدرت موتور اسکیت برقی، لرزش اسکوتر در هنگام حرکت، سخت شدن مانور و چرخیدن با اسکوتر و یا حتی خاموش شدن ناگهانی از اتفاقات رایج در این تجهیزات هستند. خیلی از افراد پس از وقوع این اتفاقات در کنار تعمیر اسکوتور شارژی به دنبال پیدا کردن علت این مشکل هستند. در ادامه با ما همراه باشید تا توضیحاتی در ارتباط با عیب یابی و تعمیرات اسکوتر برقی در محل می پردازیم.

تعمیر اسکوتر برقی : علت چراغ قرمز اسکوتر برقی

چراغ قرمز اسکوتر برقی نمایانگر این موضوع است که باتری اسکوتر برقی دچار ایراد شده است. در صورت چشمک زدن چراغ قرمز اسکوتر برقی به این معناست اتصالات داخلی اسکوتر شارژی شل شده است. در صورتی که مشکل حل نشد برای تعمیر اسکوتر برقی باید کل مدار اسکوتر تعویض شوند. بار هم اگر ایراد از این قسمت نباشد ایراد به موتور اسکوتر برمی گردد و در نهایت باید به تعمیر باتری اسکوتر برقی پرداخته شود.

تعمیرات اسکوتر برقی: علت روشن نشدن اسکوتر برقی

اگر اسکوتر برقی روشن نمی شود در قدم اول باید بررسی شود آیا دستگاه اصلا شارژ دارد یا خیر؟! دستگاه را به برق بزنید اگر چراغ سبز روشن شد، پس می توانید به این اطمینان برسید که نیاز به تعمیر باتری اسکوتر برقی نیست و ایراد از مدارهای داخلی اسکوتر است. همچنین در صورتی که چراغ نارنجی روشن شود باید به فکر تعویض باتری اسکوتر برقی باشید.

تعمیر اسکوتر شارژی : علت از کار افتادن یک سمت اسکوتر برقی

کار نکردن یک سمت اسکوتر برقی مشکل رایجی است که اغلب ریشه در ژیروسکوپ دارد. سنسور یا ژیروسکوپ اگر دارای دو پورت و یک سیم باشد نر است و اگر بیشتر از دو پورت داشته باشد و دهنه سیم نداشته باشد ماده است. از این رو باید برای تعویض ژیروسکوپ به این موضوع دقت شود.

تعمیر هاوربرد: علت شارژ نشدن اسکوتر برقی

این ایراد تقریبا رایج ترین ایراد در بین اسکوترها می باشد. مواردی مانند عدم شارژ کردن صحیح دستگاه ممکن است این دستگاه را با ایراد مواجه کند. در صورتی که دستگاه را به برق زدید و شارژر چراغ قرمز را نشان داد یعنی دستگاه در حال شارژ شدن است. در صورت استفاده از شارژر غیر ارجینال ممکن است دستگاه در آینده با مشکل رو به رو شود و شارژ نشود. همچنین اسکوتر را در فضایی با دمای متعادلی شارژ کنید.

در صورتی که چراغ سبز شارژر روشن است ولی دستگاه شروع به کار نمی کند و یا صدای بیپ همراه چشمک زدن چراغ قرمز همراه است. این موارد همه بر دلایلی بر معیوب بودن باتری اسکوتر برقی است. در اکثر مواقع نیز تنها راه تعویض باتری اسکوتر برقی است. البته قبل از هر اقدامی دستگاه را با یک شارژر دیگر امتحان کنید ممکن است تمام این مشکلات ناشی از خراب بودن شارژر اسکوتر برقی باشد. در نهایت شل شدن سوکت شارژ ممکن است دلیل روشن نشدن چراغ شارژر باشد. با باز کردن کاور پشتی شارژر همه سیم ها را باز کرده و دوباره وصل کنید.

تعمیر اسکوتر شارژی : چراغ های اسکوتر برقی روشن می مانند

اگر با روشن کردن اسکیت برقی تنها چراغ های دستگاه روشن می شوند و اسکوتر برقی حرکت نمی کند. احتمالا ایراد از ژیروسکوپ دستگاه است. ایراد تنها با تعویض ژیروسکوپ رفع می شود.

تعمیر اسکوتر برقی در محل : قفل کردن چرخ ها

اگر شما به دنبال تعمیر اسکوتر برقی برای رفع قفل شدن چرخ ها هستید، باید چرخ ها را باز کرده و بررسی شوند. همچنین اگر بالانس اسکوتر شارژی دچار ایراد شده باشد. این ایراد موتور را دچار مشکل می کند و موتور درگیر می شود در اکثر مواقع تعمیر اسکوتر برقی با تعویض واشر به اتمام می رسد.

تعمیرات اسکوتر شارژی : تعادل نداشتن اسکوتر شارژی

اگر اسکوتر برقی تعادل ندارد و در حالت بالانسی قرار ندارد. برای اطمینان دستگاه را روی یک سطح صاف قرار دهید و با لمس کردن هر دو پدال ببینید دستگاه در حالت بالانس می باشد یا خیر. معمولا ایراد در برد اسکوتر برقی نیز عامل این ایراد است. با کالیبره کردن و تعمیر برد اسکوتر برقی مشکل رفع می شود.

تعمیر هاوربرد : خاموش شدن اسکوتر برقی

این مشکل از مواردی است که بسیار آزار دهنده و نگران کننده است. رایج ترین علت این مشکل به خرابی باتری اسکوتر مربوط است. در صورتی که اطمینان پیدا کردید ایراد از این قطعه نیست ایراد مربوط به برد اسکوتر شارژی است و با تعمیر برد اسکوتر برقی ایراد رفع می شود.

تعمیرات اسکوتر شارژی : علت خاموش نشدن اسکوتر برقی

روشن ماندن و خاموش نشدن اسکوتر برقی ریشه در قسمت پاور اسکوتر دارد. اگر نمی توانید دستگاه را خاموش کنید باید سوکت باتری اسکوتر جدا شود تا به باتری آسیب نرسد. زیرا با تخلیه کامل شارژ به باتری شارژ نمی شود.

نحوه ریست کردن اسکوتر برقی

برای ریست کردن اسکوتر شارژی باید دستگاه را به طور کامل شارژ کنید. سپس اسکوتر موازی با سطح زمین قرار دهید و دکمه پارور را برای چند ثانیه نگاه دارید. چراغ LED شروع به چشمک زدن می کند. سپس دکمه را رها کرده و دوباره به مدت 10 ثانیه پاور را بگیرید و اسکوتر را خاموش کنید. به این ترتیب دستگاه ریست می شود قبل از هر اقدامی در راستای تعمیرات اسکوتر اول آن را ریست کنید.

قیمت تعمیر اسکوتر برقی به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه تعمیر اسکوتر برقی به موارد متعددی بستگی دارد. در درجه اول قیمت تعمیر اسکوتر شارژی به مدل اسکوتر وابسته است. تعمیرات اسکوتر دوبرد سخت تر از اسکوتر تک برد است. همچنین نوع قطعه معیوب نیز تغییر دهنده ی قیمت تعمیر اسکوتر شارژی است. در نهایت تعویض یا تعمیر قطعه نیز بر اجرت تعمیر اسکوتر برقی تاثیر دارد.

تعمیرات تخصصی انواع اسکوتر برقی را به متخصصین هوم سرویز بسپارید.

در صورتی نیاز به تعمیرات تخصصی و نیاز به قطعات اورجینال و با کیفیت تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما جهت مشاوره رایگان و اعلام محدوده قیمت با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر اسکوتر برقی و همچنین ارایه خدمات تعمیرات تخصصی انواع اسکوتر برقی، هاوربرد نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات تعمیر دوچرخه و موتورسیکلت ارائه می دهد که شامل آچارکشی و سرویس دوچرخه در محل, تعمیرات انواع موتور سیکلت شارژی در محل, عیب یابی و تعمیر ماشین و موتور شارژی کودک در محل , تعمیرات تخصصی انواع موتور سیکلت ایرانی و خارجی در محل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های تعمیر و سرویس خودرو را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر اسکوتر برقی

تعمیرات تخصصی انواع اسکوتر برقی، هاوربرد

تعمیر برد برد سه تیکه، اتوبالانس و ساده اسکوتر شارژی

تعمیر و تعویض باتری اسکوتر شارژی

تعمیر و تعویض شاسی و قاب هاوربرد

تعمیر بلوتوث اسپیکر اسکوتر برقی

تعمیر سوکت شارژ و پاور اسکوتر برقی و ...

نظرات کاربران

profile picture
خانم مهمان نواز

ممنون از پیگیری تیم هوم سرویز که نیروهای خیلی خوب ارسال میکنن ممنونم

profile picture
زهرا افشاری

خیلی عالی بودند هردفعه درخواستن دارم ایشون درخواستمو قبول کنن واقعا از هر لحاظی فوق العاده بودند ممنونم

profile picture
شاهرخ پور باستانی
1 هفته پیش |همیار علی حقیقت

واقعا کارشون فوق العاده بود رضایت کامل دارم ممنونم ازشون

profile picture
اسماعیل تدین
1 هفته پیش |همیار Jafar Foroughi

خیلی عالی بودند دفعات بعدی هم با ایشون سرویس میخواهم ممنونم

شرایط تعمیر هاور برد، ناین باب و تعویض قطعات

همیار می بایست ابتدا وسیله را عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر وسیله نماید.

همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده به مشتری می باشد.

همیار می بایست حتی المکان از قطعات دارای گارانتی برای تعمیر لوازم برقی استفاده نماید و برگه گارانتی را به مشتری ارایه نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

تعمیر ماشین و دوچرخه شارژی
تعمیر ماشین و دوچرخه شارژی
قیمت از 200,000 الی 900,000 تومان
تعمیر دوچرخه
تعمیر دوچرخه
قیمت از 300,000 الی 650,000 تومان
حمل خودرو
حمل خودرو
قیمت از 200,000 الی 900,000 تومان
تعمیر موتور برقی
تعمیر موتور برقی
قیمت از 200,000 الی 900,000 تومان

خدمات تعمیر اسکوتر برقی در این شهرها ارائه می شود: