banner
قیمت خدمات
/
لوازم خانگی
/
تعمیر تردمیل در محل

تعمیر تردمیل

از 1287 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر تردمیل باشگاهی و خانگی در محل

قیمت تعمیر تردمیل باشگاهی و خانگی در محل

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط سرویس تردمیل باشگاهی و خانگی

همیار می بایست ابتدا تردمیل را عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر آن نماید.

همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده به مشتری می باشد و مدت زمان صرف شده جهت مشاوره و تامین قطعات در فاکتور خدمات تعمیر تردمیل لحاظ خواهد شد.

نصب و تعمیر ات تخصصی تردمیل خود را در صورتی که خارج از دوره گارانتی میباشند را به همیاران هوم سرویز بسپارید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

تعمیر تردمیل در محل

با توجه به تغییر درسبک زندگی و همچنین کم شدن وقت آزاد افراد، استفاده از تردمیل برای پر کردن کمبودتحرک در زندگی افراد، افزایش چشمگیری پیدا کرده است. استفاده از تردمیل خانگی درکنار تغذیه صحیح می تواند ضامن سلامتی افراد باشد. تردمیل ها با توجه به نوعکاربری شان، میزان مقاومت و تجهیزاتی که به همراه دارند به دو دسته تردمیلخانگی و تردمیل باشگاهی یا پروفشنال تقسیم بندی می شوند. بهدلیل عدم توجه به موارد نگهداری از تردمیل و سایر اتفاقات نیاز به تعمیر تردمیلدر محل پیدا می کنیم. کلیه خدمات تعمیرات تردمیل و سرویس تردمیلدر محل نیاز به مهارت دارد و باید به وسیله افراد ماهر و تعمیرکار تردمیل مجرب انجام شود تا مواردیمانند برق گرفتگی و آسیب‌ به قطعات تردمیل اتفاق نیوفتد. در ادامه به عیب یابیو تعمیر تردمیل در محل و عوامل موثر بر هزینه تعمیراتتردمیل خواهیم پرداخت.

سرویس تردمیل در محل

تردمیل ها در کلتجهیزات قدرتمندی محسوب می شوند که به راحتی خراب نمی شوند. اما نگهداری صحیحو سرویس تردمیل به صورت دوره ای موجب می شود که طول عمر قطعات تردمیل بیشترشوند و طبعا هزینه تعمیرات تردمیل نیز کاهش پیدا خواهد کرد.

مواردیمانند روغن کاری تردمیل، تنظیم و تعمیر تسمه تردمیل،نظافت نوار نقاله تردمیل و غیره همه راهکارهای ساده ای هستند که هزینهسرویس تردمیل را کاهش می دهند. اما باید به خاطر داشته باشید بدون داشتناطلاعات و تجربه کافی نمی توانید دست به تعمیر تردمیل در منزل بزنید.

عیب یابی و تعمیر تردمیل

قبل از آنکه بخواهیدبه تعمیر برد تردمیل یا تعمیر موتور تردمیل بپردازیدباید اقدامات لازم را نسبت به تمیزکاری و سرویس تردمیل انجام دهید. بعد از انجامتمیزکاری دوباره عملکرد دستگاه را بررسی کنید. بهترین روش برای عیب‌یابی تردمیلآگاهی داشتن نسبت به کدها و ارورهایی که روی صفحه تردمیل نمایش داده می شود. تعمیرکار تردمیل نیز با توجه به این ارورهاو کدهای خطای تردمیل اقدام به عیب‌یابی تردمیل و شناسایی قطعه معیوب می کند سپساقدامات لازم را جهت تعمیرات تردمیل در محل می کند. از قطعات مهم تردمیل،موتور تردمیل، تسمه تردمیل، سنسور سرعت و برد الکترونیکی تردمیل باشگاهی و خانگیمی باشد. هر گونه ایراد در این قسمت ها موجب عدم عملکرد صحیح تردمیل می شود.

در ادامه به عیب یابیو بررسی شایع ترین ایراداتی که ممکن است برای اغلب تردمیل های باشگاهی یا خانگیاتفاق بیوفتد خواهیم پرداخت.

تعمیر تردمیل درمحل:علت به سرو صدا افتادن تردمیل چیست؟

اگر به تازگی تردمیلخود را خریداری کرده اید سریعا با نمایندگی تعمیرات تردمیل خودتماس بگیرید و ایراد پیش آمده را شرح دهید. اما اگر مدت زیادی از خرید شما گذشتهاست احتمالا ایراد از سمت موتور تردمیل است و باید به فکر تعمیرموتور تردمیل باشید. زیراکه بعضی از موتورهای تردمیل قدیمی تر ازنوع dc هستند. از این رو طیمرور زمان، ذغال آنها تمام می شود و قادر به روشن شدن نیستند. اما اگر نیازبه تعمیر تردمیل باشگاهی دارید قطعا با موتور AC سروکار دارید و باید بایک تعمیرکار تردمیل باشگاهی ماهر تماس بگیرید تا عیب یابی دقیق تریانجام دهد.

در سایر موارد نیزممکن است تنها ایراد از سمت نوار نقاله تردمیل باشد. در صورتی که نوار نقاله بسیارسفت یا شل وصل شود موجب ایجاد سر و صدا در تردمیل می شود. برای از بین بردن صدایتردمیل ابتدا باید نوار نقاله و تسمه تردمیل بررسی شوند. روغنکاریتردمیل و سرویس تردمیل را از یاد نبرید. اگر در هنگام دویدن رویتردمیل صدا ایجاد می شود باید از زیرانداز تردمیل استفاده کنید تا از لرزش تردمیلجلوگیری کند. همچنین استفاده از این زیر اندازها موجب می شود تا گرد و غبار کمتریجذب موتور تردمیل شود و از خرابی موتور تردمیل طی دراز مدت نیز جلوگیری می کند.

تعمیرات تردمیلپروفشنال:علت از کار افتادن صفحه مانیتور تردمیل چیست؟

صفحه نمایش تردمیلمخصوصا در نمونه های باشگاهی پیچیده است. از این رو گاهی عدم مهارت کاربر موجببروز ایرادات می شود و تنها آشنایی با نحوی کار با صفحه نمایش تردمیل می تواند خودچاره ی بیشتر مشکلات باشد. آشنایی به ارورهایی که روی صفحه نمایش تردمیل نمایشداده می شود هم خود نوعی عیب یابی تردمیل است زیراکه کدها خود ایراداتمربوط به موتور را سایر قطعات را بیان می کنند. در ادامه تعدادی به توضیح دربارهتعدادی از کدها خواهیم پرداخت.

تعمیر تردمیلتوربو:نمایش عکس کلید روی صفحه مانیتور تردمیل

اگر با این ایراد درمانیتور تردمیل مواجه شده اید، در قدم اول بررسی کنید که کلید آهنربایی استارتتردمیل روی مانیتور قرار گرفته باشد. البته این اتفاق با کدهایی نظیر E0 و نمایش خط فاصله های ممتد نیز خود رانشان می دهد.

سرویس تردمیلباشگاهی :نمایش کد E1  روی مانیتور تردمیل

قبل از هرچیزی بامواجه با این ارور تردمیل را از برق بکشید وسپس بعد از گذشت چند ثانیه مجددادستگاه را به برق وصل کنید. پس از این کار، اتصالات برد پایین تردمیل را بررسیکنید که شل نشده باشند بعد از این اقدامات دکمه استارت را بزنید. در اغلب موارداین ارور رفع می شود.

تعمیر تردمیلخانگی :نمایش کد E2 روی مانیتور تردمیل

نمایش ارور E2 یکی از شایع ترین ارورهایی است که ممکناست دارندگان تردمیل با آن مواجه شوند. خطای E2 متاسفانه نشان دهنده ی مشکلات بنیادیدر تردمیل است. اغلب در صورتی که برد پاور دستگاه یا موتور تردمیل دچار مشکل شوداین ایراد نمایان می شود. برای رفع این ایرادات و تعمیر موتور تردمیل حتمابا یک سرویسکار تردمیل حرفه ای مشورت کنید.

تعمیر تردمیلباشگاهی :از کار افتادن دکمه های تردمیل

این اتفاق در بیشترموارد مربوط به آی سی برد تردمبل است و باید جهت تعمیر برد تردمیل با یکمتخصص در این زمینه تماس بگیرید. در پاره ای از موادر نیز به علت استفاده غیراصولی ممکن است پنل دکمه ها دچار مشکل شده باشد که با تعویض پنل مشکل رفع خواهدشد.

سرویس تردمیل در منزل با سرویسکار تردمیل هوم سرویز

تردمیل از آن دسته ازوسایلی است که جابجایی آن یا مقدور نیست یا بسیار سخت است. از این رو خدمات تعمیرو سرویس تردمیل و تعویض اجزای تردمیل در محل انجام می شود ونیاز به جابجایی دستگاه نیست. سرویس کار تردمیل هوم سرویز آمادهارائه خدمات تخصصی به صورت سیار با استفاده از قطعات دارای گارانتی هستند.

هزینه تعمیر تردمیل چقدر است؟

هزینه تعمیرات تردمیل به موارد زیادی بستگی دارد. نوع ایراد،قطعه معیوب و البته برند تردمیل خانگی یا باشگاهی مانند راین، تربوفیتنسو غیره همه بر قیمت تعمیر تردمیل بستگی دارند. هر چه دستگاهپیشرفته تر باشد طبعا از قطعات پیشرفته تری تشکیل شده است و هزینه تعمیرتردمیل باشگاهی نیز بیشتر خواهد شد. جهت اطلاع دقیق از قیمتسرویس تردمیل می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواستکنید همیاران ما با ارائه مشاوره رایگان و تخمین قیمت تعمیر تردمیل اطلاعاتکافی را در اختیارتان قرار خواهند داد و در سریع ترین زمان ممکن در محل حضور پیداخواهند کرد.

در واقع چون تمامقطعات و بخش‌های تردمیل به یکدیگر وابسته هستند و عملکرد پیچیده‌ای دارند، در صورتخراب شدن یک قطعه از تردمیل، نمی‌توان دقیقا قیمت تعمیر تردمیل را اعلامکرد. به طور مثال قیمت تعمیر برد تردمیل، تعمیر نوار نقاله تردمیل وقیمت تعمیر کامپیوتر تردمیل متفاوت است. همچنین هزینه تعویض قطعات با قیمتسرویس تردمیل تفاوت دارد و به این ترتیب هزینه های نهایی پس از بازدید از وسیلهاعلام می شود.

تعمیر انواع تردمیل خانگی و باشگاهی در محل را به متخصصین هوم سرویزبسپارید

در صورت نیاز به تعمیرتردمیل پروفشنال، تردمیل توربو، تردمیل ایرون مستر، تردمیلاسترانگ و تعمیرات تردمیل هوریزون در محل می توانید از متخصصین هومسرویر کمک بگیرید. با ثبت درخواست رایگان، تعمیرکاران متخصص ما جهت مشاوره رایگانو اعلام هزینه ها با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهندداد.

 همیار شماییمتا پایان سرویس....

این سرویس شامل خدمات زیر است

عیب یابی و تعمیر تردمیل باشگاهی و خانگی
سرویس تردمیل باشگاهی
تعمیر برد تردمیل و تعمیر تسمه تردمیل
تعمیر و تعویض نوار نقاله تردمیل
تعمیر موتور تردمیل باشگاهی
تعمیر کامپیوتر تردمیل ها در برندهای مختلف حرفه ای و ساده

همیاران سرویس تعمیر تردمیل

 نظرات کاربران

profile picture
محمودرضا کریمی
2 روز پیش |نیما کریمی

کارشونو خوب انجام دادن و انسان بسیار با اخلاق و خوبی و کاربلدی بودن

profile picture
الهام صدر
3 روز پیش |میثم تونی

خیلی خوب و تمیز کار میکردن حواسشون به تمام ریزه کاری ها بود

profile picture
موسی علیزاده
3 روز پیش |سینا مرادی

همیشه نیروهایی که میفرستین با اخلاق و کاربلدن خیلی از شرکتتون راضی ام

profile picture
خانم مقدم
3 روز پیش |محمدرضا قنبری

خیلی سرویس خوبی بود کارشون خوب بود وسایل آسیبی ندید به موقع اومدن تاخیر نداشتن و از همه نظر عالی

خدمات مرتبط

تعمیرات صندلی ماساژور در محل
تعمیرات صندلی ماساژور در محل
قیمت از 480,000 الی 2,300,000 تومان
تعمیر اسکوتر برقی
تعمیر اسکوتر برقی
قیمت از 480,000 الی 2,300,000 تومان
سیستم صوتی و ضبط خودرو
سیستم صوتی و ضبط خودرو
قیمت از 480,000 الی 2,300,000 تومان
تعمیر آبمیوه گیری و مخلوط کن
تعمیر آبمیوه گیری و مخلوط کن
قیمت از 100,000 الی 250,000 تومان