تعمیر تردمیل
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
لوازم خانگی
/
تعمیر تردمیل در محل

تعمیر تردمیل

از 1287 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر تردمیل در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت تعمیر یا تعویض تسمه نقاله تردمیل

450,000 الی 600,000 تومان

قیمت سرویس دوره ای تردمیل

450,000 الی 550,000 تومان

قیمت تعمیر برد تردمیل

1,000,000 الی 10,000,000 تومان

متوسط قیمت1,000,000 تومانکمینه قیمت300,000 تومانبیشینه قیمت2,800,000 تومان

آنچه درباره تعمیر تردمیل خواهید خواند

 • تعمیر تردمیل باشگاهی و خانگی
 • سرویس تردمیل در محل
 • عیب یابی و تعمیر تردمیل در منزل
 • سرویس تردمیل در منزل با سرویسکار تردمیل هوم سرویز
 • قیمت تعمیر تردمیل به چه مواردی وابسته است؟
 • تعمیرکار تردمیل چه خدماتی را در راستای تعمیرات تردمیل ارائه می دهد؟
 • تعمیر تردمیل خانگی و باشگاهی در محل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

تعمیر تردمیل باشگاهی و خانگی

تعمیر تردمیل با توجه به تغییر در سبک زندگی و همچنینکم شدن وقت آزاد افراد برای پر کردن کمبود تحرک در زندگی افراد افزایش چشم گیریداشته است. استفاده از تردمیل خانگی در کنار تغذیه صحیح می تواند ضامن سلامتیافراد باشد. تعمیرات تردمیل با توجه به نوع کاربری، میزان مقاومت و تجهیزاتی که بههمراه دارند به دو دسته تعمیر تردمیل خانگی و تعمیر تردمیل باشگاهییا پروفشنال تقسیم بندی می شوند. ممکن است به دلایل مختلف نظیر عدم توجه به سرویستردمیل و سایر اتفاقات نیاز به تعمیر تردمیل در محل و خبر کردن تعمیرکارتردمیل باشد. کلیه خدمات تعمیرات تردمیل و سرویس تردمیل در محل نیاز به مهارت داردو باید به وسیله افراد ماهر و تعمیرکار تردمیل مجرب انجام شود تا مواردیمانند برق گرفتگی و آسیب‌ به قطعات تردمیل اتفاق نیوفتد. در ادامه به عیب یابیو تعمیر تردمیل در محل و عوامل موثر بر قیمت تعمیر تردمیل خواهیمپرداخت.

سرویس تردمیل در محل

تردمیل ها در کلتجهیزات قدرتمندی محسوب می شوند که به راحتی خراب نمی شوند. اما نگهداری صحیحو سرویس تردمیل به صورت دوره ای موجب می شود که طولعمر قطعات تردمیل بیشتر شوند و طبعا قیمت تعمیر تردمیل نیزکاهش پیدا خواهد کرد.

مواردی مانند روغنکاری تردمیل، تنظیم و تعمیر تسمه تردمیل، نظافت نوارنقاله تردمیل و غیره همه راهکارهای ساده ای هستند که قیمت سرویس تردمیل راکاهش می دهند. اما باید به خاطر داشته باشید بدون داشتن اطلاعات و تجربه کافی نمیتوانید دست به تعمیر تردمیل در منزل بزنید.

عیب یابی و تعمیر تردمیل در منزل

قبل از آنکه بخواهیدبه تعمیر برد تردمیل یا تعمیر موتور تردمیل بپردازیدباید اقدامات لازم را نسبت به تمیزکاری و سرویس تردمیل در منزل را انجامدهید. بعد از انجام تمیزکاری دوباره عملکرد دستگاه را بررسی کنید. بهترین روش برایعیب‌یابی تردمیل آگاهی داشتن نسبت به کدها و ارورهایی که روی صفحه تردمیل نمایشداده می شود. تعمیرکار تردمیل نیز با توجه به این ارورها و کدهای خطایتردمیل اقدام به عیب‌یابی تردمیل و شناسایی قطعه معیوب می کند سپس اقدامات لازم راجهت تعمیر تردمیل در محل می کند. از قطعات مهم تردمیل، موتور تردمیل، تسمهتردمیل، سنسور سرعت و برد الکترونیکی تردمیل باشگاهی و خانگی می باشد. هر گونهایراد در این قسمت ها موجب عدم عملکرد صحیح تردمیل می شود.

در ادامه به عیب یابیو بررسی شایع ترین ایراداتی که ممکن است برای اغلب تردمیل های باشگاهی یا خانگیاتفاق بیوفتد خواهیم پرداخت.

تعمیر تردمیل درمحل :علت به سرو صدا افتادن تردمیل چیست؟

اگر به تازگی تردمیلخود را خریداری کرده اید سریعا با نمایندگی تعمیرات تردمیل خودتماس بگیرید و ایراد پیش آمده را شرح دهید. اما اگر مدت زیادی از خرید شما گذشتهاست احتمالا ایراد از سمت موتور تردمیل است و باید به فکر تعمیرموتور تردمیل باشید. زیراکه بعضی از موتورهای تردمیل قدیمی تر ازنوع dc هستند. از این رو طیمرور زمان، ذغال آنها تمام می شود و قادر به روشن شدن نیستند. اما اگر نیازبه تعمیر تردمیل باشگاهی دارید قطعا با موتور AC سروکار دارید و باید با یک تعمیرکارتردمیل باشگاهی ماهر تماس بگیرید تا عیب یابی دقیق تری انجام دهد.

در سایر موارد نیزممکن است تنها ایراد از سمت نوار نقاله تردمیل باشد. در صورتی که نوار نقاله بسیارسفت یا شل وصل شود موجب ایجاد سر و صدا در تردمیل می شود. برای از بین بردن صدایتردمیل ابتدا باید نوار نقاله و تسمه تردمیل بررسی شوند. روغنکاریتردمیل و سرویس تردمیل را از یاد نبرید. اگر در هنگام دویدن روی تردمیل صداایجاد می شود باید از زیرانداز تردمیل استفاده کنید تا از لرزش تردمیل جلوگیریکند. همچنین استفاده از این زیر اندازها موجب می شود تا گرد و غبار کمتری جذبموتور تردمیل شود و از خرابی موتور تردمیل طی دراز مدت نیز جلوگیری می کند.

تعمیرات تردمیلپروفشنال :علت از کار افتادن صفحه مانیتور تردمیل چیست؟

صفحه نمایش تردمیلمخصوصا در نمونه های باشگاهی پیچیده است. از این رو گاهی عدم مهارت کاربر موجببروز ایرادات می شود و تنها آشنایی با نحوی کار با صفحه نمایش تردمیل می تواند خودچاره ی بیشتر مشکلات باشد. آشنایی به ارورهایی که روی صفحه نمایش تردمیل نمایشداده می شود هم خود نوعی عیب یابی تردمیل است زیراکه کدها خود ایراداتمربوط به موتور را سایر قطعات را بیان می کنند. در ادامه تعدادی به توضیح دربارهتعدادی از کدها خواهیم پرداخت.

تعمیر تردمیلتوربو :نمایش عکس کلید روی صفحه مانیتور تردمیل

اگر با این ایراد درمانیتور تردمیل مواجه شده اید، در قدم اول بررسی کنید که کلید آهنربایی استارتتردمیل روی مانیتور قرار گرفته باشد. البته این اتفاق با کدهایی نظیر E0 و نمایش خط فاصله های ممتد نیز خود رانشان می دهد.

سرویس تردمیلباشگاهی :نمایش ارور E1 روی مانیتور تردمیل

قبل از هرچیزی بامواجه با این ارور تردمیل را از برق بکشید وسپس بعد از گذشت چند ثانیه مجددادستگاه را به برق وصل کنید. پس از این کار، اتصالات برد پایین تردمیل را بررسیکنید که شل نشده باشند بعد از این اقدامات دکمه استارت را بزنید. در اغلب موارداین ارور رفع می شود.

تعمیر تردمیلخانگی :نمایش ارور E2 روی مانیتور تردمیل

نمایش ارور E2 یکی از شایع ترین ارورهایی است که ممکناست دارندگان تردمیل با آن مواجه شوند. خطای E2 متاسفانه نشان دهنده ی مشکلات بنیادیدر تردمیل است. اغلب در صورتی که برد پاور دستگاه یا موتور تردمیل دچار مشکل شوداین ایراد نمایان می شود. برای رفع این ایرادات و تعمیر موتور تردمیل حتمابا یک سرویسکار تردمیل حرفه ای مشورت کنید.

تعمیر تردمیلباشگاهی :از کار افتادن دکمه های تردمیل

این اتفاق در بیشترموارد مربوط به آی سی برد تردمبل است و باید جهت تعمیر برد تردمیل بایک متخصص در این زمینه تماس بگیرید. در پاره ای از موادر نیز به علت استفاده غیراصولی ممکن است پنل دکمه ها دچار مشکل شده باشد که با تعویض پنل مشکل رفع خواهدشد.

سرویس تردمیل در منزل با سرویسکار تردمیل هوم سرویز

تردمیل از آن دسته ازوسایلی است که جابجایی آن یا مقدور نیست یا بسیار سخت است. از این رو خدمات تعمیرو سرویس تردمیل در منزل و تعویض قطعات تردمیل در محل انجاممی شود و نیاز به جابجایی دستگاه نیست. سرویس کار تردمیل هوم سرویزآماده ارائه خدمات تخصصی به صورت سیار با استفاده از قطعات دارای گارانتی هستند.

قیمت تعمیر تردمیل به چه مواردی وابسته است؟

هزینه تعمیر تردمیل به موارد زیادی بستگی دارد. نوع ایراد،قطعه معیوب و البته برند تردمیل خانگی یا باشگاهی مانند راین، تربوفیتنسو غیره همه بر قیمت تعمیر تردمیل بستگی دارند. هر چه دستگاهپیشرفته تر باشد طبعا از قطعات پیشرفته تری تشکیل شده است و هزینه تعمیرتردمیل باشگاهی نیز بیشتر خواهد شد. جهت اطلاع دقیق از قیمتسرویس تردمیل می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواستکنید همیاران ما با ارائه مشاوره رایگان و تخمین قیمت تعمیر تردمیل اطلاعاتکافی را در اختیارتان قرار خواهند داد و در سریع ترین زمان ممکن در محل حضور پیداخواهند کرد.

در واقع چون تمامقطعات و بخش‌های تردمیل به یکدیگر وابسته هستند و عملکرد پیچیده‌ای دارند، در صورتخراب شدن یک قطعه از تردمیل، نمی‌توان دقیقا قیمت تعمیر تردمیل را اعلامکرد. به طور مثال قیمت تعمیر برد تردمیل، قیمت تعمیر نوار نقاله تردمیل، قیمتتعمیر تسمه تردمیل و قیمت تعمیر کامپیوتر تردمیل متفاوت است. همچنینهزینه تعویض قطعات با قیمت سرویس تردمیل تفاوت دارد و به این ترتیب هزینههای نهایی پس از بازدید از وسیله اعلام می شود.

تعمیرکار تردمیل چه خدماتی را در راستای تعمیرات تردمیل ارائه می دهد؟

 • سرویس تردمیل
 • تعمیر تردمیل خانگی
 • تعمیر تردمیل توربو
 • تعمیر برد تردمیل
 • تعمیر موتور تردمیل
 • تعویض تسمه تردمیل
 • تعمیر کامپیوتر تردمیل و ...

همانطور که پیش تر همگفته شد تردمیل از قطعات بسیار حساس، پیچیده و وابسته به هم تشکیل شده است. از اینرو تعمیرکار تردمیل باید مهارت بالایی در تعمیر تردمیل داشته باشد.تا با تشخیص اشتباه موجب آسیب به سایر قسمت های این تجهیزات نشوند. درصورت نیاز بهتعمیرکار تردمیل حرفه ای از متخصصین ما کمک بگیرید.

تعمیر تردمیل خانگی و باشگاهی در محل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

در صورت نیاز به تعمیرتردمیل پروفشنال، تردمیل توربو، تردمیل ایرون مستر، تردمیل استرانگ و تعمیرتردمیل هوریزون در محل می توانید از متخصصین هوم سرویر کمک بگیرید. با ثبتدرخواست رایگان، تعمیرکاران متخصص ما جهت مشاوره رایگان و اعلام هزینه ها با شماتماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییمتا پایان سرویس....

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر تردمیل و همچنین ارایه خدمات تعمیر تردمیل باشگاهی و خانگی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات دستگاه ورزشی ارائه می دهد که شامل سرویس دوچرخه ثابت باشگاهی , تعمیر اسکی فضایی باشگاهی و خانگی, تعمیر صندلی ماساژور خوابیده می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های لوازم خانگی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر تردمیل

تعمیر تردمیل باشگاهی و خانگی

سرویس تردمیل در منزل

تعمیر برد تردمیل و تعمیر تسمه تردمیل

تعمیر و تعویض نوار نقاله تردمیل

تعمیر موتور تردمیل باشگاهی

تعمیر کامپیوتر تردمیل ها در برندهای مختلف حرفه ای و ساده

نظرات کاربران

profile picture
الهام حیدری

سپاسگذارم همه چیز عالی بود

profile picture
محمد رستمی

انسان محترمی بود و در کل راضی بودم

profile picture
محسن دارائی

ما با خیال راحت سرویس هامونو داخل شرکت هوم سرویز انجام میدیم و بسیار راضی هستیم

profile picture
کتایون علایی

مشکلی نداشتند و زحمتشونو کشیدند تمامی ایرادها رو رفع کردند ممنون

شرایط سرویس تردمیل باشگاهی و تعمیرات تردمیل خانگی

همیار می بایست ابتدا تردمیل را عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر آن نماید.

همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده به مشتری می باشد و مدت زمان صرف شده جهت مشاوره و تامین قطعات در فاکتور خدمات تعمیر تردمیل لحاظ خواهد شد.

نصب و تعمیر ات تخصصی تردمیل خود را در صورتی که خارج از دوره گارانتی میباشند را به همیاران هوم سرویز بسپارید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

تعمیرات صندلی ماساژور در محل
تعمیرات صندلی ماساژور در محل
قیمت از 1,300,000 الی 12,000,000 تومان
تعمیر اسکوتر برقی
تعمیر اسکوتر برقی
قیمت از 150,000 الی 1,950,000 تومان
سیستم صوتی و ضبط خودرو
سیستم صوتی و ضبط خودرو
قیمت از 350,000 الی 700,000 تومان
تعمیر آبمیوه گیری
تعمیر آبمیوه گیری
قیمت از 250,000 الی 1,000,000 تومان