تعمیر تردمیل
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
لوازم خانگی
/
تعمیر تردمیل در محل

تعمیر تردمیل

از 1287 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر تردمیل در پاییز 1401 چقدر است؟

قیمت تعمیر تردمیل

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

تعمیر تردمیل در محل

با توجه به تغییر در سبک زندگی و همچنین کم شدن وقت آزاد افراد، استفاده از تردمیل برای پر کردن کمبود تحرک در زندگی افراد، افزایش چشمگیری پیدا کرده است. استفاده از تردمیل خانگی در کنار تغذیه صحیح می تواند ضامن سلامتی افراد باشد. تردمیل ها با توجه به نوع کاربری شان، میزان مقاومت و تجهیزاتی که به همراه دارند به دو دسته تردمیل خانگی و تردمیل باشگاهی یا پروفشنال تقسیم بندی می شوند. به دلیل عدم توجه به موارد نگهداری از تردمیل و سایر اتفاقات نیاز به تعمیر تردمیل در محل پیدا می کنیم. کلیه خدمات تعمیرات تردمیل و سرویس تردمیل در محل نیاز به مهارت دارد و باید به وسیله افراد ماهر و تعمیرکار تردمیل مجرب انجام شود تا مواردی مانند برق گرفتگی و آسیب‌ به قطعات تردمیل اتفاق نیوفتد. در ادامه به عیب یابی و تعمیر تردمیل در محل و عوامل موثر بر هزینه تعمیرات تردمیل خواهیم پرداخت.

سرویس تردمیل در محل

تردمیل ها در کل تجهیزات قدرتمندی محسوب می شوند که به راحتی خراب نمی شوند. اما نگهداری صحیح و سرویس تردمیل به صورت دوره ای موجب می شود که طول عمر قطعات تردمیل بیشتر شوند و طبعا هزینه تعمیرات تردمیل نیز کاهش پیدا خواهد کرد.

مواردی مانند روغن کاری تردمیل، تنظیم و تعمیر تسمه تردمیل، نظافت نوار نقاله تردمیل و غیره همه راهکارهای ساده ای هستند که هزینه سرویس تردمیل را کاهش می دهند. اما باید به خاطر داشته باشید بدون داشتن اطلاعات و تجربه کافی نمی توانید دست به تعمیر تردمیل در منزل بزنید.

عیب یابی و تعمیر تردمیل

قبل از آنکه بخواهید به تعمیر برد تردمیل یا تعمیر موتور تردمیل بپردازید باید اقدامات لازم را نسبت به تمیزکاری و سرویس تردمیل انجام دهید. بعد از انجام تمیزکاری دوباره عملکرد دستگاه را بررسی کنید. بهترین روش برای عیب‌یابی تردمیل آگاهی داشتن نسبت به کدها و ارورهایی که روی صفحه تردمیل نمایش داده می شود. تعمیرکار تردمیل نیز با توجه به این ارورها و کدهای خطای تردمیل اقدام به عیب‌یابی تردمیل و شناسایی قطعه معیوب می کند سپس اقدامات لازم را جهت تعمیرات تردمیل در محل می کند. از قطعات مهم تردمیل، موتور تردمیل، تسمه تردمیل، سنسور سرعت و برد الکترونیکی تردمیل باشگاهی و خانگی می باشد. هر گونه ایراد در این قسمت ها موجب عدم عملکرد صحیح تردمیل می شود.

در ادامه به عیب یابی و بررسی شایع ترین ایراداتی که ممکن است برای اغلب تردمیل های باشگاهی یا خانگی اتفاق بیوفتد خواهیم پرداخت.

تعمیر تردمیل در محل: علت به سرو صدا افتادن تردمیل چیست؟

اگر به تازگی تردمیل خود را خریداری کرده اید سریعا با نمایندگی تعمیرات تردمیل خود تماس بگیرید و ایراد پیش آمده را شرح دهید. اما اگر مدت زیادی از خرید شما گذشته است احتمالا ایراد از سمت موتور تردمیل است و باید به فکر تعمیر موتور تردمیل باشید. زیراکه بعضی از موتورهای تردمیل قدیمی تر از نوع dc هستند. از این رو طی مرور زمان، ذغال آنها تمام می شود و قادر به روشن شدن نیستند. اما اگر نیاز به تعمیر تردمیل باشگاهی دارید قطعا با موتور AC سروکار دارید و باید با یک تعمیرکار تردمیل باشگاهی ماهر تماس بگیرید تا عیب یابی دقیق تری انجام دهد.

در سایر موارد نیز ممکن است تنها ایراد از سمت نوار نقاله تردمیل باشد. در صورتی که نوار نقاله بسیار سفت یا شل وصل شود موجب ایجاد سر و صدا در تردمیل می شود. برای از بین بردن صدای تردمیل ابتدا باید نوار نقاله و تسمه تردمیل بررسی شوند. روغنکاری تردمیل و سرویس تردمیل را از یاد نبرید. اگر در هنگام دویدن روی تردمیل صدا ایجاد می شود باید از زیرانداز تردمیل استفاده کنید تا از لرزش تردمیل جلوگیری کند. همچنین استفاده از این زیر اندازها موجب می شود تا گرد و غبار کمتری جذب موتور تردمیل شود و از خرابی موتور تردمیل طی دراز مدت نیز جلوگیری می کند.

تعمیرات تردمیل پروفشنال: علت از کار افتادن صفحه مانیتور تردمیل چیست؟

صفحه نمایش تردمیل مخصوصا در نمونه های باشگاهی پیچیده است. از این رو گاهی عدم مهارت کاربر موجب بروز ایرادات می شود و تنها آشنایی با نحوی کار با صفحه نمایش تردمیل می تواند خود چاره ی بیشتر مشکلات باشد. آشنایی به ارورهایی که روی صفحه نمایش تردمیل نمایش داده می شود هم خود نوعی عیب یابی تردمیل است زیراکه کدها خود ایرادات مربوط به موتور را سایر قطعات را بیان می کنند. در ادامه تعدادی به توضیح درباره تعدادی از کدها خواهیم پرداخت.

تعمیر تردمیل توربو: نمایش عکس کلید روی صفحه مانیتور تردمیل

اگر با این ایراد در مانیتور تردمیل مواجه شده اید، در قدم اول بررسی کنید که کلید آهنربایی استارت تردمیل روی مانیتور قرار گرفته باشد. البته این اتفاق با کدهایی نظیر E0 و نمایش خط فاصله های ممتد نیز خود را نشان می دهد.

سرویس تردمیل باشگاهی : نمایش کد E1 روی مانیتور تردمیل

قبل از هرچیزی با مواجه با این ارور تردمیل را از برق بکشید وسپس بعد از گذشت چند ثانیه مجددا دستگاه را به برق وصل کنید. پس از این کار، اتصالات برد پایین تردمیل را بررسی کنید که شل نشده باشند بعد از این اقدامات دکمه استارت را بزنید. در اغلب موارد این ارور رفع می شود.

تعمیر تردمیل خانگی : نمایش کد E2 روی مانیتور تردمیل

نمایش ارور E2 یکی از شایع ترین ارورهایی است که ممکن است دارندگان تردمیل با آن مواجه شوند. خطای E2 متاسفانه نشان دهنده ی مشکلات بنیادی در تردمیل است. اغلب در صورتی که برد پاور دستگاه یا موتور تردمیل دچار مشکل شود این ایراد نمایان می شود. برای رفع این ایرادات و تعمیر موتور تردمیل حتما با یک سرویسکار تردمیل حرفه ای مشورت کنید.

تعمیر تردمیل باشگاهی : از کار افتادن دکمه های تردمیل

این اتفاق در بیشتر موارد مربوط به آی سی برد تردمبل است و باید جهت تعمیر برد تردمیل با یک متخصص در این زمینه تماس بگیرید. در پاره ای از موادر نیز به علت استفاده غیر اصولی ممکن است پنل دکمه ها دچار مشکل شده باشد که با تعویض پنل مشکل رفع خواهد شد.

سرویس تردمیل در منزل با سرویسکار تردمیل هوم سرویز

تردمیل از آن دسته از وسایلی است که جابجایی آن یا مقدور نیست یا بسیار سخت است. از این رو خدمات تعمیر و سرویس تردمیل و تعویض اجزای تردمیل در محل انجام می شود و نیاز به جابجایی دستگاه نیست. سرویس کار تردمیل هوم سرویز آماده ارائه خدمات تخصصی به صورت سیار با استفاده از قطعات دارای گارانتی هستند.

هزینه تعمیر تردمیل چقدر است؟

هزینه تعمیرات تردمیل به موارد زیادی بستگی دارد. نوع ایراد، قطعه معیوب و البته برند تردمیل خانگی یا باشگاهی مانند راین، تربوفیتنس و غیره همه بر قیمت تعمیر تردمیل بستگی دارند. هر چه دستگاه پیشرفته تر باشد طبعا از قطعات پیشرفته تری تشکیل شده است و هزینه تعمیر تردمیل باشگاهی نیز بیشتر خواهد شد. جهت اطلاع دقیق از قیمت سرویس تردمیل می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست کنید همیاران ما با ارائه مشاوره رایگان و تخمین قیمت تعمیر تردمیل اطلاعات کافی را در اختیارتان قرار خواهند داد و در سریع ترین زمان ممکن در محل حضور پیدا خواهند کرد.

در واقع چون تمام قطعات و بخش‌های تردمیل به یکدیگر وابسته هستند و عملکرد پیچیده‌ای دارند، در صورت خراب شدن یک قطعه از تردمیل، نمی‌توان دقیقا قیمت تعمیر تردمیل را اعلام کرد. به طور مثال قیمت تعمیر برد تردمیل، تعمیر نوار نقاله تردمیل و قیمت تعمیر کامپیوتر تردمیل متفاوت است. همچنین هزینه تعویض قطعات با قیمت سرویس تردمیل تفاوت دارد و به این ترتیب هزینه های نهایی پس از بازدید از وسیله اعلام می شود.

تعمیر انواع تردمیل خانگی و باشگاهی در محل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

در صورت نیاز به تعمیر تردمیل پروفشنال، تردمیل توربو، تردمیل ایرون مستر، تردمیل استرانگ و تعمیرات تردمیل هوریزون در محل می توانید از متخصصین هوم سرویر کمک بگیرید. با ثبت درخواست رایگان، تعمیرکاران متخصص ما جهت مشاوره رایگان و اعلام هزینه ها با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس....

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر تردمیل و همچنین ارایه خدمات عیب یابی و تعمیر تردمیل باشگاهی و خانگی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات دستگاه ورزشی ارائه می دهد که شامل سرویس دوچرخه ثابت باشگاهی , تعمیرات انواع اسکی فضایی باشگاهی و خانگی, تعمیر انواع صندلی ماساژ خوابیده می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های لوازم خانگی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر تردمیل

عیب یابی و تعمیر تردمیل باشگاهی و خانگی

سرویس تردمیل باشگاهی

تعمیر برد تردمیل و تعمیر تسمه تردمیل

تعمیر و تعویض نوار نقاله تردمیل

تعمیر موتور تردمیل باشگاهی

تعمیر کامپیوتر تردمیل ها در برندهای مختلف حرفه ای و ساده

نظرات کاربران

profile picture
شیما خدام

خوب بودند ممنونم ازشون

شرایط سرویس تردمیل باشگاهی و خانگی

همیار می بایست ابتدا تردمیل را عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر آن نماید.

همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده به مشتری می باشد و مدت زمان صرف شده جهت مشاوره و تامین قطعات در فاکتور خدمات تعمیر تردمیل لحاظ خواهد شد.

نصب و تعمیر ات تخصصی تردمیل خود را در صورتی که خارج از دوره گارانتی میباشند را به همیاران هوم سرویز بسپارید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

تعمیرات صندلی ماساژور در محل
تعمیرات صندلی ماساژور در محل
قیمت از 3,750,000 الی 3,750,000 تومان
تعمیر اسکوتر برقی
تعمیر اسکوتر برقی
قیمت از 480,000 الی 2,300,000 تومان
سیستم صوتی و ضبط خودرو
سیستم صوتی و ضبط خودرو
قیمت از 300,000 الی 1,500,000 تومان
تعمیر آبمیوه گیری و مخلوط کن
تعمیر آبمیوه گیری و مخلوط کن
قیمت از 500,000 الی 600,000 تومان

خدمات تعمیر تردمیل در این شهرها ارائه می شود: