تعمیر ریش تراش

تعمیر ریش تراش

از 2433 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر ریش تراش در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت تعمیر و تعویض شارژر ریش تراش

650,000 الی 1,800,000 تومان

قیمت تعمیر و تعویض شاستی خاموش و روشن کن ریش تراش

450,000 الی 650,000 تومان

قیمت تعویض باتری ریش تراش (بدون هزینه جنس)

400,000 الی 500,000 تومان

قیمت تعویض موتور ریش تراش

650,000 الی 1,800,000 تومان

قیمت تعویض تیغه ریش تراش

650,000 الی 2,000,000 تومان

قیمت تعمیر و تعویض چرخ دنده ریش تراش

650,000 الی 900,000 تومان

قیمت تعویض برد

1,500,000 الی 2,500,000 تومان

قیمت حداقل دستمزد و کارشناسی

250,000 تومان

متوسط قیمت1,370,000 تومانکمینه قیمت900,000 تومانبیشینه قیمت1,800,000 تومان

آنچه درباره تعمیر ریش تراش خواهید خواند

 • تعمیر ریش تراش و موزر برقی و شارژی
 • تعمیر ریش تراش های موجود در بازار
 • عیب یابی و آموزش تعمیر ریش تراش در منزل
 • مرکز تعمیرات ماشین ریش تراش هوم سرویز
 • تعمیرکار ریش تراش و موزر هوم سرویز چه خدماتی ارائه می دهد
 • مهم ترین عوامل موثر بر قیمت تعمیر موزر
 • هزینه تعمیر ماشین اصلاح صورت موزر به چه مواردی بستگی دارد؟
 • تعمیر موزر و ریش تراش را به متخصصین هوم سرویز بسپارید.

تعمیر ریش تراش و موزر برقی و شارژی

شاید بتوانیم چندین و چند وسیله نام ببریم که خانم ها بدون آنها دست و بالشان بسته می ماند. اما در مورد آقایان همین تعمیر ریش تراش کفایت می کند. ماشین اصلاح صورت یک وسیله کاربردی برای آقایان محسوب می شود. البته کاربرد ریش تراش و موزر صرفا برای آقایان نیست و امروزه در آرایشگاههای زنانه و مردانه نیز کاربرد دارد. از این رو در هر صورت بروز هر ایراد در این وسیله خوشایند هیچ کسی نیست و نمی شود تعمیر ریش تراش، تعمیر موزر شکسته و تعمیر موزر شارژی را به تعویق انداخت. ما در ادامه راهکارهای عیب یابی و تعمیر ماشین اصلاح صورت و تعمیر موزر برقی را برایتان شرح خواهیم داد. تا در موارد سطحی بتوانید خودتان به تعمیر ماشین ریش تراش بپردازید و یا در هنگام مراجعه به مرکز تعمیرات ریش تراش بتوانید اطلاعات درست در اختیار آنها قرار دهید. همچنین به عوامل موثر بر قیمت تعمیر ریش تراش نیز خواهیم پرداخت.

تعمیر ریش تراش های موجود در بازار

تعمیر ریش تراش سه تیغ چرخشی

قبل از هر توضیحی در ارتباط با تعمیر موزر شکسته و تعمیر ماشین اصلاح شارژی و برقی باید با انواع آنها آشنایی داشته باشید. ریش تراش چرخشی یا دواری یکی از مدل ریش ترش‌هایی است که سه یا چهار تیغه گرد دارد که در همه جهات چرخیده و روی دیسک های محکم قرار دارند. این نوع ریش تراش برای افرادی مناسب است که ریش های ضخیمی دارند که خط رویششان صاف نیست و هر روز تمایل ندارند اصلاح کنند.

تعمیر ریش تراش نوسانی

این ریش تراش هم برای ماشین صورت تراشی استفاده می شود و هم امروزه برای اصلاح موی سر از آنها استفاده می شود. این دستگاه ها در قدرت های مختلف تولید و عرضه شده اند و تعمیر ریش تراش موزر و .. به مهارت بالای تعمیرکار نیاز دارد. چون قیمت ماشین ریش تراش بالاست. که هر دو این موارد به صورت شارژی و برقی نیز تولید شده اند.

عیب یابی و آموزش تعمیر ریش تراش در منزل

· تعمیرات موزر و ریش تراش : علت روشن نشدن ریش تراش چیست؟

اولین موردی که جهت عیب یابی و تعمیر ریش تراش باید بررسی کرد دو شاخه یا سیم رابط دستگاه است. از آنجایی که دو شاخه ریش تراش اصولا از نوع پرسی است. با تعویض سیم رابط یا دو شاخه این مشکل رفع خواهد شد. همچنین ممکن است ایراد از کلید قطع و وصل ریش تراش باشد. که در این صورت باید کلید به کل تعویض شود. دلیل دیگر این که یکی از اتصالات داخلی دستگاه در اثر ضربه قطع شده باشد. در نهایت بدترین اتفاقی که ممکن است برای دستگاه اتفاق بیافتد این است که موتور ریش تراش یا سیم پیچ دستگاه سوخته باشد.

· تعمیر ریش تراش برقی و شارژی : علت داغ شدن ریش تراش در حین کار چیست؟

اگر ریش تراش سریع داغ می شود عواملی چون فرسایش چرخ دنده ها و خرابی فنرهای ریش تراش می تواند علت داغ شدن موتور ماشین ریش تراش شود. بالا رفتن حرارت موتور می تواند به قسمت های دیگر نیز آسیب برساند. ازین رو سریعا نسبت به تعمیر ماشین اصلاح صورت اقدام کنید.

علت دیگر گرم شدن ریش تراش در حین کار نیم سوز شدن موتور ریش تراش است. نیم سوز شدن موتور در واقع به علت اتصال در کلاف آرمیچر و سیم پیچ موتور ایجاد می شود. در صورت وقوع این ایراد جهت تعمیر ریش تراش شارژی باید سیم پیچ نیم سوز شده سریعا تعویض شود.

· تعمیر موزر شارژی : علت کند شدن ریش تراش چیست؟

گاهی ریش تراش اصلاح صورت را کامل انجام نمی دهد و یا قدرت کافی ندارد. برای عیب یابی و تعمیرات ریش تراش در محل باید ابتدا موتور دستگاه بررسی شود. در صورتی که موتور نیم سوز شده باشد در همه نوع های ریش تراش ها چه در مدل ریش تراش نوسانی چه در مدل ریش تراش چرخشی، تیغ سرعت و قدرت لازم را جهت قطع مو نخواهد داشت.

علت بعدی در تعمیر ریش تراش موزر که موجب کند شدن و کاهش قدرت ریش تراش می شود، فرسوده شدن چرخ دنده ماشین اصلاح است. کند شدن تیغ ریش تراش چرخشی نیز می تواند عامل نبریدن مو باشد.

· تعمیر ماشین اصلاح شارژی : علت روشن شدن چراغ تیغه ماشین ریش تراش چیست؟

وابسته به مدل ماشین ریش تراش، روی بدنه آنها تعدادی چراغ ها قرار گرفته است. که در شرایط مختلف با روشن شدن هر کدام از آنها هشداری به کاربر خود اعلام می کنند تا مورد رسیدگی قرار بگیرد و به تعمیر ریش تراش شارژی پرداخته شود. برخی از چراغ ها دارای صفحه نمایش دیجیتالی هستند و برخی نیز تنها دارای چند چراغ LED می باشند. اما به طور کلی تمامی آنها از یک استاندارد پیروی می کنند یا به عبارت دیگر نوع پیامی که انتقال می دهند یکی است.

اگر چراغ سبز رنگ به رنگ قرمز چشمک زن تبدیل شود. نشان دهنده ی اتمام شارژ باتری ریش تراشی است . باید سریعا دستگاه را به برق وصل کنید و نیازی تعمیر موزر شارژی نیست. باید بعد از هر بار اصلاح ماشین ریش تراش را تمیز کرد. مخصوصا قسمت سری و تیغه ها باید کاملا تمیز شوند. بعضی از مواقع عکس یک شیر آب روی نمایشگر ریش تراش ظاهر شود و به معنی آن است که باید سری و تیغ دستگاه را تمیز کنید.

مرکز تعمیرات ماشین ریش تراش هوم سرویز

هر وسیله برقی طی مرور زمان و اشتباهات در استفاده، ممکن است دچار ایراداتی شوند. که ماشین ریش تراش نیز به علت کاربری زیاد آن، ازاین قضیه مستثنا نیست. مرکز تعمیرات ریش تراش هوم سرویز آماده ارائه خدمات در زمینه تعمیر انواع برندهای موجود در بازار هستند. مواردی مانند تعمیر ریش تراش فیلیپس، تعمیر ریش تراش براون، تعمیر ریش تراش دینگ لینگ، تعمیر ریش تراش پاناسونیک و تعمیر ریش تراش جیمی (gemei) و تعمیر ریش تراش موزر توسط متخصصین انجام می شود. هر کسی که از ریش تراش استفاده کرده باشد قطعا با نام ریش تراش موزر moser)) نیز آشنا است. این محصول در بازار ایران بسیار پر فروش بوده است به طوری که خیلی از افراد به جای ریش تراش موزر در کل ریش تراش را با نام موزر اصل می شناسند. ازین رو تعمیرات موزر شارژی و تعمیر موزر برقی نیز یکی از مواردی است که تعمیرکاران ریش تراش باید با آن آشنایی کامل داشته باشند.

تعمیرکار ریش تراش و موزر هوم سرویز چه خدماتی ارائه می دهد

همانطور که پیش تر نیز گفته شد تعمیر موزر و تعمیر ریش تراش بر اساس قطعه معیوب انجام می شود. اما به طور عمده ایرادات در ماشین اصلاح و موزرها مربوط به موارد زیر می شود و با اقدامات زیر تعمیر ریش تراش انجام می شود

 • تعویض موتور ریش تراش و موزر
 • تعمیر موتور ریش تراش
 • تعویض برد ریش تراش
 • تعویض کابل ریش تراش
 • تعمیر دکمه ریش تراش
 • تیز کردن تیغ ریش تراش
 • سرویس ریش تراش و موزر و ...

مهم ترین عوامل موثر بر قیمت تعمیر موزر

در ارتباط با تعمیر موزر نیز نمی توان مبلغ ثابتی را اعلام نمود. قیمت تعمیر موزر قدیمی و یا نمونه های جدید بر اساس نوع خرابی ممکن است به خرابی موتور یا برد الکترونیکی موزر، کند شدن موزر و تیغه‌ها، خرابی دکمه موزر مرتبط است. همچنین نوع دستگاه قدیمی و یا جدید بودن آن نیز بر هزینه تعمیر موزر تاثیر دارد. همچنین در صورتی که نیاز به تعویض قطعه در موزر باشد هزینه تعمیر موزر افزایش پیدا می کند اما در مواردی که تنها با تعمیر قطعه مشکل حل شود تنها اجرت تعمیرکار ریش تراش دریافت می شود.

هزینه تعمیر ماشین اصلاح صورت موزر به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت تعمیر ریش تراش به موارد متعددی وابسته است. مورد اول نوع ریش تراش است. قیمت تعمیر ریش تراش سه تیغ با نمونه معمولی یکسان نیست. مورد دیگر نوع قطعه معیوب است. گاهی ایرادات صرفا با تیز کردن ریش تراش حل می شود. اما گاهی نیاز به تعویض باتری ریش تراش و یا تعمیر موتور ریش تراش است که در این صورت هم قیمت قطعه و هم اجرت تعمیرکار ریش تراش موزر نیز تغییر می کند. همچنین برند و نوع دستگاه و مجهز بودن مورد دیگری است که هزینه تعمیر ریش تراش را تحت الشعاع قرار می دهد. در هر صورت با کمک متخصصین هوم سرویز شما می توانید اطمینان داشته باشید که با استفاده از باکیفیت ترین قطعات و مهارت کامل اقدام به سرویس ریش تراش خواهند نمود.

تعمیر موزر و ریش تراش را به متخصصین هوم سرویز بسپارید.

در صورتی که به تعمیرات تخصصی ریش تراش شارژی و برقی یا سرویس ریش تراش نیاز دارید می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. در تعمیرگاه تخصصی لوازم خانگی هوم سرویز هدف نهایی، تعمیرات قطعات فابریک دستگاه می باشد. تا بدین ترتیب هم در هزینه های شما صرفه جویی شود و هم قطعه اصلی حفظ شود. پس از ثبت درخواست متخصصین ما جهت مشاوره رایگان و اعلام محدوده قیمت تعمیر ریش تراش و موزر با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر ریش تراش و همچنین ارایه خدمات سرویس ریش تراش و تیز کردن تیغه ریش تراش نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات لوازم شخصی ارائه می دهد که شامل تعمیر اتو مو حرفه ای می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های لوازم خانگی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر ریش تراش

سرویس ریش تراش و تیز کردن تیغه ریش تراش

تعمیر ریش تراش سه تیغه چرخشی و تعمیر ریش تراش نوسانی

تعویض موتور ریش تراش و موزر

تعویض کابل ریش تراش

تعویض و تعمیر دکمه ریش تراش

تعویض برد ریش تراش و...

نظرات کاربران

profile picture
امیر رضا معینیان

یک کلام، بی نظیر بودن. با اخلاق و حرفه ای.

profile picture
فرزاد نباتی

باتشکر از جناب آقای شریف پور که با دقت وسرعت و کمال امانتداری ریش تراش اینجانب را تعمیر نمودند. سپاسگزارم

profile picture
فاطمه فراهانی

این بار چندم هست که از شما سرویس میگیرم واقعا مثل همیشه عالی و بی نقص هستید امیدوارم همینطور با کیفیت پیش بروید

profile picture
مختار بختیاری

تمام موارد به دقت انجام و به موقع تحویل شد عالیی تشکرر

شرایط تعمیر ماشین ریش تراش سه تیغ و نوسانی

همیار می بایست ابتدا عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر ریش تراش نماید.

همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده توسط وی می باشد و مدت زمان صرف شده جهت مشاوره و تامین در فاکتور خدمات وی لحاظ خواهد شد.

همیار می بایست حتی المکان از قطعات دارای گارانتی برای تعمیر ریش تراش استفاده نماید و برگه گارانتی را به مشتری ارایه نماید.

نصب و تعمیر ریش تراش را تنها در صورتی که خارج از دوره گارانتی باشند را به همیاران هوم سرویز بسپارید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

hair-drier
تعمیر اتو مو
قیمت از 850,000 الی 850,000 تومان
cofee-maker
تعمیر قهوه ساز و اسپرسوساز
قیمت از 850,000 الی 1,800,000 تومان
home-theatre
تعمیر سینمای خانگی و ساندبار
قیمت از 650,000 الی 650,000 تومان
install-tv
نصب تلویزیون
قیمت از 950,000 الی 1,600,000 تومان