تعمیر ریش تراش

تعمیر ریش تراش

از 1716 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر ریش تراش در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت تعمیر و تعویض شارژر ریش تراش

500,000 الی 1,600,000 تومان

قیمت تعمیر و تعویض شاستی خاموش و روشن کن ریش تراش

300,000 الی 380,000 تومان

قیمت تعویض باتری ریش تراش (بدون هزینه جنس)

300,000 الی 400,000 تومان

قیمت تعویض موتور ریش تراش

500,000 الی 1,600,000 تومان

قیمت تعویض تیغه ریش تراش

500,000 الی 1,000,000 تومان

قیمت تعمیر و تعویض چرخ دنده ریش تراش

500,000 الی 700,000 تومان

متوسط قیمت850,000 تومانکمینه قیمت700,000 تومانبیشینه قیمت2,300,000 تومان

آنچه درباره تعمیر ریش تراش خواهید خواند

 • تعمیر ریش تراش و موزر برقی و شارژی
 • تعمیر ریش تراش های موجود در بازار
 • عیب یابی و آموزش تعمیر ریش تراش در منزل
 • مرکز تعمیرات ماشین ریش تراش هوم سرویز
 • تعمیرکار ریش تراش و موزر هوم سرویز چه خدماتی ارائه می دهد
 • مهم ترین عوامل موثر بر قیمت تعمیر موزر
 • هزینه تعمیر ماشین اصلاح صورت موزر به چه مواردی بستگی دارد؟
 • تعمیر موزر و ریش تراش را به متخصصین هوم سرویز بسپارید.

تعمیر ریش تراش و موزر برقی و شارژی

شاید بتوانیم چندین وچند وسیله نام ببریم که خانم ها بدون آنها دست و بالشان بسته می ماند. اما در موردآقایان همین تعمیر ریش تراش کفایت می کند. ماشین اصلاح صورت یک وسیله کاربردی برایآقایان محسوب می شود. البته کاربرد ریش تراش و موزر صرفا برای آقایان نیست وامروزه در آرایشگاههای زنانه و مردانه نیز کاربرد دارد. از این رو در هر صورت بروزهر ایراد در این وسیله خوشایند هیچ کسی نیست و نمی شود تعمیر ریش تراش،تعمیر موزر شکسته و تعمیر موزر شارژی را به تعویق انداخت. مادر ادامه راهکارهای عیب یابی و تعمیر ماشین اصلاح صورت و تعمیرموزر برقی را برایتان شرح خواهیم داد. تا در موارد سطحی بتوانید خودتانبه تعمیر ماشین ریش تراش بپردازید و یا در هنگام مراجعه به مرکز تعمیراتریش تراش بتوانید اطلاعات درست در اختیار آنها قرار دهید. همچنین به عواملموثر بر قیمت تعمیر ریش تراش نیز خواهیم پرداخت.

تعمیر ریش تراش های موجود در بازار

تعمیر ریش تراشسه تیغ چرخشی

قبل از هر توضیحی درارتباط با تعمیر موزر شکسته و تعمیر ماشین اصلاح شارژی و برقی بایدبا انواع آنها آشنایی داشته باشید. ریش تراش چرخشی یا دواری یکی از مدل ریش ترش‌هاییاست که سه یا چهار تیغه گرد دارد که در همه جهات چرخیده و روی دیسک های محکم قراردارند. این نوع ریش تراش برای افرادی مناسب است که ریش های ضخیمی دارند که خطرویششان صاف نیست و هر روز تمایل ندارند اصلاح کنند.

تعمیر ریش تراشنوسانی

این ریش تراش هم برایماشین صورت تراشی استفاده می شود و هم امروزه برای اصلاح موی سر از آنها استفادهمی شود. این دستگاه ها در قدرت های مختلف تولید و عرضه شده اند و تعمیر ریشتراش موزر و .. به مهارت بالای تعمیرکار نیاز دارد. چون قیمت ماشین ریش تراش بالاست.که هر دو این موارد به صورت شارژی و برقی نیز تولید شده اند.

عیب یابی و آموزش تعمیر ریش تراش در منزل

· تعمیرات موزر وریش تراش :علت روشن نشدن ریش تراش چیست؟

اولین موردی که جهتعیب یابی و تعمیر ریش تراش باید بررسی کرد دو شاخه یا سیم رابط دستگاهاست. از آنجایی که دو شاخه ریش تراش اصولا از نوع پرسی است. با تعویض سیم رابط یادو شاخه این مشکل رفع خواهد شد. همچنین ممکن استایراد از کلید قطع و وصل ریش تراش باشد. که در این صورت باید کلید به کل تعویضشود. دلیل دیگر این که یکی از اتصالات داخلی دستگاه در اثر ضربه قطع شده باشد. درنهایت بدترین اتفاقی که ممکن است برای دستگاه اتفاق بیافتد این است که موتور ریشتراش یا سیم پیچ دستگاه سوخته باشد.

· تعمیر ریش تراشبرقی و شارژی :علت داغ شدن ریش تراش در حین کار چیست؟

اگر ریش تراش سریع داغ می شود عواملی چون فرسایش چرخ دنده ها و خرابیفنرهای ریش تراش می تواند علت داغ شدن موتور ماشین ریش تراش شود. بالا رفتن حرارتموتور می تواند به قسمت های دیگر نیز آسیب برساند. ازین رو سریعا نسبت به تعمیرماشین اصلاح صورت اقدام کنید.

علت دیگر گرم شدن ریشتراش در حین کار نیم سوز شدن موتور ریش تراش است. نیم سوز شدن موتور در واقع بهعلت اتصال در کلاف آرمیچر و سیم پیچ موتور ایجاد می شود. در صورت وقوع این ایرادجهت تعمیر ریش تراش شارژی باید سیم پیچ نیم سوز شده سریعا تعویضشود.

· تعمیر موزرشارژی :علت کند شدن ریش تراش چیست؟

گاهی ریش تراش اصلاحصورت را کامل انجام نمی دهد و یا قدرت کافی ندارد. برای عیب یابی و تعمیراتریش تراش در محل باید ابتدا موتور دستگاه بررسی شود. در صورتی که موتور نیمسوز شده باشد در همه نوع های ریش تراش ها چه در مدل ریش تراش نوسانی چه در مدل ریشتراش چرخشی، تیغ سرعت و قدرت لازم را جهت قطع مو نخواهد داشت.

علت بعدی در تعمیرریش تراش موزر که موجب کند شدن و کاهشقدرت ریش تراش می شود، فرسوده شدن چرخ دنده ماشین اصلاح است. کند شدن تیغ ریش تراشچرخشی نیز می تواند عامل نبریدن مو باشد.

· تعمیر ماشیناصلاح شارژی :علت روشن شدن چراغ تیغه ماشین ریش تراش چیست؟

وابسته به مدل ماشینریش تراش، روی بدنه آنها تعدادی چراغ ها قرار گرفته است. که در شرایط مختلف باروشن شدن هر کدام از آنها هشداری به کاربر خود اعلام می کنند تا مورد رسیدگی قراربگیرد و به تعمیر ریش تراش شارژی پرداخته شود. برخی از چراغ ها دارای صفحهنمایش دیجیتالی هستند و برخی نیز تنها دارای چند چراغ LED می باشند. اما به طور کلی تمامی آنها از یکاستاندارد پیروی می کنند یا به عبارت دیگر نوع پیامی که انتقال می دهند یکی است.

اگر چراغ سبز رنگ بهرنگ قرمز چشمک زن تبدیل شود. نشان دهنده ی اتمام شارژ باتری ریش تراشی است. باید سریعا دستگاه را به برق وصل کنید و نیازی تعمیر موزر شارژی نیست.باید بعد از هر بار اصلاح ماشین ریش تراش را تمیز کرد. مخصوصا قسمت سری وتیغه ها باید کاملا تمیز شوند. بعضی از مواقع عکس یک شیر آب روی نمایشگر ریش تراشظاهر شود و به معنی آن است که باید سری و تیغ دستگاه را تمیز کنید.

مرکز تعمیرات ماشین ریش تراش هوم سرویز

هر وسیله برقی طیمرور زمان و اشتباهات در استفاده، ممکن است دچار ایراداتی شوند. که ماشین ریش تراشنیز به علت کاربری زیاد آن، ازاین قضیه مستثنا نیست. مرکز تعمیرات ریشتراش هوم سرویز آماده ارائه خدمات در زمینه تعمیر انواع برندهای موجود دربازار هستند. مواردی مانند تعمیر ریش تراش فیلیپس، تعمیر ریش تراش براون،تعمیر ریش تراش دینگ لینگ، تعمیر ریش تراش پاناسونیک و تعمیر ریشتراش جیمی (gemei) و تعمیر ریش تراش موزر توسطمتخصصین انجام می شود. هر کسی که از ریش تراش استفاده کرده باشد قطعا با نام ریشتراش موزر moser)) نیز آشنا است. این محصولدر بازار ایران بسیار پر فروش بوده است به طوری که خیلی از افراد به جای ریش تراشموزر در کل ریش تراش را با نام موزر اصل می شناسند. ازین رو تعمیراتموزر شارژی و تعمیر موزر برقی نیز یکی از مواردی استکه تعمیرکاران ریش تراش باید با آن آشنایی کامل داشته باشند.

تعمیرکار ریش تراش و موزر هوم سرویز چه خدماتی ارائه می دهد

همانطور که پیش ترنیز گفته شد تعمیر موزر و تعمیر ریش تراش بر اساس قطعه معیوب انجاممی شود. اما به طور عمده ایرادات در ماشین اصلاح و موزرها مربوط به موارد زیر میشود و با اقدامات زیر تعمیر ریش تراش انجام می شود

 • تعویضموتور ریش تراش و موزر
 • تعمیرموتور ریش تراش
 • تعویض بردریش تراش
 • تعویضکابل ریش تراش
 • تعمیردکمه ریش تراش
 • تیز کردنتیغ ریش تراش
 • سرویس ریشتراش و موزر و ...

مهم ترین عوامل موثر بر قیمت تعمیر موزر

در ارتباط با تعمیرموزر نیز نمی توان مبلغ ثابتی را اعلام نمود. قیمت تعمیر موزر قدیمی ویا نمونه های جدید بر اساس نوع خرابی ممکن است به خرابی موتور یا برد الکترونیکی موزر،کند شدن موزر و تیغه‌ها، خرابی دکمه موزر مرتبط است. همچنین نوع دستگاه قدیمی و یاجدید بودن آن نیز بر هزینه تعمیر موزر تاثیر دارد. همچنین در صورتی که نیازبه تعویض قطعه در موزر باشد هزینه تعمیر موزر افزایش پیدا می کند اما درمواردی که تنها با تعمیر قطعه مشکل حل شود تنها اجرت تعمیرکار ریش تراشدریافت می شود.

هزینه تعمیر ماشین اصلاح صورت موزر به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت تعمیر ریش تراش به موارد متعددی وابسته است. مورد اول نوعریش تراش است. قیمت تعمیر ریش تراش سه تیغ با نمونه معمولی یکسان نیست.مورد دیگر نوع قطعه معیوب است. گاهی ایرادات صرفا با تیز کردن ریش تراش حل می شود.اما گاهی نیاز به تعویض باتری ریش تراش و یا تعمیر موتور ریش تراش است که در اینصورت هم قیمت قطعه و هم اجرت تعمیرکار ریش تراش موزر نیز تغییر می کند. همچنینبرند و نوع دستگاه و مجهز بودن مورد دیگری است که هزینه تعمیر ریش تراش راتحت الشعاع قرار می دهد. در هر صورت با کمک متخصصین هوم سرویز شما می توانیداطمینان داشته باشید که با استفاده از باکیفیت ترین قطعات و مهارت کامل اقدام به سرویسریش تراش خواهند نمود.

تعمیر موزر و ریش تراش را به متخصصین هوم سرویز بسپارید.

در صورتی که بهتعمیرات تخصصی ریش تراش شارژی و برقی یا سرویس ریش تراش نیاز دارید میتوانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. در تعمیرگاه تخصصیلوازم خانگی هوم سرویز هدف نهایی، تعمیرات قطعات فابریک دستگاه می باشد. تا بدینترتیب هم در هزینه های شما صرفه جویی شود و هم قطعه اصلی حفظ شود. پس از ثبتدرخواست متخصصین ما جهت مشاوره رایگان و اعلام محدوده قیمت تعمیر ریش تراش و موزربا شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر ریش تراش و همچنین ارایه خدمات سرویس ریش تراش و تیز کردن تیغه ریش تراش نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات لوازم شخصی ارائه می دهد که شامل تعمیر اتو مو حرفه ای می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های لوازم خانگی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر ریش تراش

سرویس ریش تراش و تیز کردن تیغه ریش تراش

تعمیر ریش تراش سه تیغه چرخشی و تعمیر ریش تراش نوسانی

تعویض موتور ریش تراش و موزر

تعویض کابل ریش تراش

تعویض و تعمیر دکمه ریش تراش

تعویض برد ریش تراش و...

نظرات کاربران

profile picture
امیر سقایی

خیلی خوب بود خیلی فرد محترمی بودند من بعد از تعمیر هم استفاده کردم از دستگاه و اکی بود متشکرم

profile picture
Mehdi Daryani

هم خوش قول هم خوش اخلاق و ان تایم. عالییی بود

profile picture
سحر حاج سید جوادی

خیلی خوش برخود بودند و بسیار وقت شناس و به موقع اعزام شدند

profile picture
آرش بیات

من اولین تجربه همکاریم با هوم سرویز بود که واقعا عالی بودند ایشون به بقیه هم پیشنهاد میکنم حتما خیلی عالی بود

شرایط تعمیر ماشین ریش تراش سه تیغ و نوسانی

همیار می بایست ابتدا عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر ریش تراش نماید.

همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده توسط وی می باشد و مدت زمان صرف شده جهت مشاوره و تامین در فاکتور خدمات وی لحاظ خواهد شد.

همیار می بایست حتی المکان از قطعات دارای گارانتی برای تعمیر ریش تراش استفاده نماید و برگه گارانتی را به مشتری ارایه نماید.

نصب و تعمیر ریش تراش را تنها در صورتی که خارج از دوره گارانتی باشند را به همیاران هوم سرویز بسپارید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

تعمیر اتو مو
تعمیر اتو مو
قیمت از 350,000 الی 350,000 تومان
تعمیر قهوه ساز و اسپرسوساز
تعمیر قهوه ساز و اسپرسوساز
قیمت از 750,000 الی 2,000,000 تومان
تعمیر سینمای خانگی و ساندبار
تعمیر سینمای خانگی و ساندبار
قیمت از 150,000 الی 400,000 تومان
نصب تلویزیون
نصب تلویزیون
قیمت از 400,000 الی 1,200,000 تومان