user
تعمیر ریش تراش

تعمیر ریش تراش

از 1165 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر ریش تراش در تابستان 1401 چقدر است؟

قیمت تعمیر و تعویض شارژر ریش تراش

300,000 الی 1,400,000 تومان

قیمت تعمیر و تعویض شاستی خاموش و روشن کن ریش تراش

250,000 الی 300,000 تومان

قیمت تعویض باتری ریش تراش

350,000 الی 400,000 تومان

قیمت تعویض موتور ریش تراش

300,000 الی 1,400,000 تومان

قیمت تعویض تیغه ریش تراش

300,000 الی 800,000 تومان

قیمت تعمیر و تعویض چرخ دنده ریش تراش

350,000 الی 500,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

تعمیر ریش تراش و موزر برقی و شارژی

شاید بتوانیم چندین وچند وسیله نام ببریم که خانم ها بدون آنها دست و بالشان بسته می ماند. اما در موردآقایان همین ریش تراش کفایت می کند. ماشین اصلاح صورت یک وسیلهکاربردی برای آقایان محسوب می شود. البته کاربرد ریش تراش و موزر صرفابرای آقایان نیست و امروزه در آرایشگاههای زنانه و مردانه نیز کاربرد دارد. از اینرو در هر صورت بروز هر ایراد در این وسیله خوشایند هیچ کسی نیست و نمی شود تعمیرریش تراش، تعمیر موزر شکسته و تعمیر موزر شارژی را بهتعویق انداخت. ما در ادامه راهکارهای عیب یابی و تعمیر ماشیناصلاح صورت و تعمیر موزر برقی را برایتان شرح خواهیم داد. تادر موارد سطحی بتوانید خودتان به تعمیر ماشین ریش تراش بپردازید و یا درهنگام مراجعه به مرکز تعمیرات ریش تراش بتوانید اطلاعاتدرست در اختیار آنها قرار دهید. همچنین به عوامل موثر بر قیمت تعمیر ریش تراش نیزخواهیم پرداخت.

انواع ریش تراش های موجود در بازار

تعمیر ریش تراشسه تیغ چرخشی

قبل از هر توضیحی درارتباط با تعمیر موزر شکسته و تعمیر ماشین اصلاح شارژی و برقی بایدبا انواع آنها آشنایی داشته باشید. ریش تراش چرخشی یا دواری یکی از مدل ریش ترش‌هاییاست که سه یا چهار تیغه گرد دارد که در همه جهات چرخیده و روی دیسک های محکم قراردارند. این نوع ریش تراش برای افرادی مناسب است که ریش های ضخیمی دارند که خطرویششان صاف نیست و هر روز تمایل ندارند اصلاح کنند.

ریش تراش نوسانی

این ریش تراش هم برایماشین صورت تراشی استفاده می شود و هم امروزه برای اصلاح موی سر از آنهااستفاده می شود. این دستگاه ها در قدرت های مختلف تولید و عرضه شده اند و تعمیرماشین ریش تراش موزر و .. به مهارت بالای تعمیرکار نیاز دارد. چون قیمتماشین ریش تراش بالاست. که هر دو این موارد به صورت شارژی و برقی نیز تولیدشده اند.

عیب یابی و آموزش تعمیر ریش تراش در منزل

تعمیرات موزر وریش تراش :علت روشن نشدن ریش تراش چیست؟

اولین موردی که جهتعیب یابی و تعمیر ماشین ریش تراش باید بررسی کرد دو شاخه یا سیم رابطدستگاه است. از آنجایی که دو شاخه ریش تراش اصولا از نوع پرسی است. با تعویض سیمرابط یا دو شاخه این مشکل رفع خواهد شد. همچنین ممکن استایراد از کلید قطع و وصل ریش تراش باشد. که در این صورت باید کلید به کل تعویضشود. دلیل دیگر این که یکی از اتصالات داخلی دستگاه در اثر ضربه قطع شده باشد. درنهایت بدترین اتفاقی که ممکن است برای دستگاه اتفاق بیافتد این است که موتور ریشتراش یا سیم پیچ دستگاه سوخته باشد.

تعمیر ریش تراشبرقی و شارژی :علت داغ شدن ریش تراش در حین کار چیست؟

اگر ریش تراش سریع داغ می شود عواملی چون فرسایش چرخ دنده ها و خرابی فنرهایریش تراش می تواند علت داغ شدن موتور ماشین ریش تراش شود. بالا رفتن حرارت موتورمی تواند به قسمت های دیگر نیز آسیب برساند. ازین رو سریعا نسبت به تعمیرماشین اصلاح صورت اقدام کنید.

علت دیگر گرم شدن ریشتراش در حین کار نیم سوز شدن موتور ریش تراش است. نیم سوز شدن موتور در واقع بهعلت اتصال در کلاف آرمیچر و سیم پیچ موتور ایجاد می شود. در صورت وقوع این ایرادجهت تعمیر ماشین ریش تراش شارژی باید سیم پیچ نیم سوز شده سریعاتعویض شود.

تعمیر موزرشارژی :علت کند شدن ریش تراش چیست؟

گاهی ریش تراش اصلاحصورت را کامل انجام نمی دهد و یا قدرت کافی ندارد. برای عیب یابی و تعمیراتریش تراش در محل باید ابتدا موتور دستگاه بررسی شود. در صورتی که موتورنیم سوز شده باشد در همه نوع های ریش تراش ها چه در مدل ریش تراش نوسانی چه در مدلریش تراش چرخشی، تیغ سرعت و قدرت لازم را جهت قطع مو نخواهد داشت.

علت بعدی که موجب کندشدن و کاهش قدرت ریش تراش می شود، فرسوده شدن چرخ دنده ماشین اصلاح است. کند شدنتیغ در ریش تراش چرخشی نیز می تواند عامل نبریدن مو باشد.

تعمیر ماشیناصلاح شارژی :علت روشن شدن چراغ تیغه ماشین ریش تراش چیست؟

وابسته به مدل ماشینریش تراش، روی بدنه آنها تعدادی چراغ ها قرار گرفته است. که در شرایط مختلف باروشن شدن هر کدام از آنها هشداری به کاربر خود اعلام می کنند تا مورد رسیدگی قراربگیرد و به تعمیر ریش تراش شارژی پرداخته شود. برخی از چراغ ها دارای صفحهنمایش دیجیتالی هستند و برخی نیز تنها دارای چند چراغ LED می باشند. اما به طور کلی تمامی آنها از یکاستاندارد پیروی میکنند یا به عبارت دیگر نوع پیامی که انتقال می دهند یکی است.

اگر چراغ سبز رنگ بهرنگ قرمز چشمک زن تبدیل شود. نشان دهنده ی اتمام شارژ باتری ماشین ریش تراشی است .باید سریعا دستگاه را به برق وصل کنید و نیازی تعمیر موزر شارژی نیست. بایدبعد از هر بار اصلاح ماشین ریش تراش را تمیز کرد. مخصوصا قسمت سری و تیغه هاباید کاملا تمیز شوند. بعضی از مواقع عکس یک شیر آب روی نمایشگر ریش تراش ظاهر شودو به معنی آن است که باید سری و تیغ دستگاه را تمیز کنید.

مرکز تعمیرات ماشین ریش تراش هوم سرویز

هر وسیله برقی طیمرور زمان و اشتباهات در استفاده، ممکن است دچار ایراداتی شوند. که ماشین ریش تراشنیز به علت کاربری زیاد آن، ازاین قضیه مستثنا نیست. مرکز تعمیرات ریش تراشهوم سرویز آماده ارائه خدمات در زمینه تعمیر انواع برندهای موجود در بازار هستند.مواردی مانند تعمیر ریش تراش فیلیپس، تعمیر ریش تراش براون، تعمیرریش تراش دینگ لینگ، تعمیر ریش تراش پاناسونیک و تعمیر ریش تراشجیمی (gemei) و تعمیر ریش تراش موزر توسطمتخصصین انجام می شود. هر کسی که از ریش تراش استفاده کرده باشد قطعا با نام ریشتراش موزر moser)) نیز آشنا است. این محصولدر بازار ایران بسیار پر فروش بوده است به طوری که خیلی از افراد به جای ریش تراشموزر در کل ریش تراش را با نام موزر اصل می شناسند. ازینرو تعمیرات موزر شارژی و تعمیر موزر برقی نیز یکی از مواردیاست که تعمیرکاران ریش تراش باید با آن آشنایی کامل داشته باشند.

هزینه تعمیر ماشین اصلاح صورت موزر به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت تعمیر ریش تراش به موارد متعددی وابسته است. مورد اول نوعریش تراش است. قیمت تعمیر ریش تراش سه تیغ با نمونه معمولی یکساننیست. مورد دیگر نوع قطعه معیوب است. گاهی ایرادات صرفا با تیز کردن ریش تراش حلمی شود. اما گاهی نیاز به تعویض باتری ریش تراش و یا تعمیر موتور ریشتراش است که در این صورت هم قیمت قطعه و هم اجرت تعمیرکار ریش تراشموزر نیز تغییر می کند. همچنین برند و نوع دستگاه و مجهز بودن مورد دیگری است که قیمتتعمیرات ریش تراش را تحت الشعاع قرار می دهد. در هر صورت با کمک متخصصین هومسرویز شما می توانید اطمینان داشته باشید که با استفاده از باکیفیت ترین قطعات ومهارت کامل اقدام به سرویس ریش تراش خواهند نمود.

تعمیرات تخصصی ریش تراش را به متخصصین هوم سرویز بسپارید.

در صورتی که بهتعمیرات تخصصی ریش تراش شارژی و برقی یا سرویس ریش تراش نیاز دارید می توانید بهصورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. در تعمیرگاه تخصصی لوازم خانگیهوم سرویز هدف نهایی، تعمیرات قطعات فابریک دستگاه می باشد. تا بدین ترتیب هم درهزینه های شما صرفه جویی شود و هم قطعه اصلی حفظ شود. پس از ثبت درخواست متخصصینما جهت مشاوره رایگان و اعلام محدوده قیمت با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را دراختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر ریش تراش و همچنین ارایه خدمات سرویس ریش تراش و تیز کردن تیغه ریش تراش نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات لوازم شخصی ارائه می دهد که شامل تعمیر انواع سشوار حرفه ای آرایشگاهی و سشوارهای خانگی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های لوازم خانگی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر ریش تراش

سرویس ریش تراش و تیز کردن تیغه ریش تراش

تعمیر انواع ریش تراش سه تیغه چرخشی و نوسانی در برندهای مختلف

تعویض موتور ریش تراش و موزر

تعویض کابل ریش تراش

تعویض و تعمیر دکمه ریش تراش

تعویض برد ریش تراش و...

نظرات کاربران

profile picture
کمیل عباسی

اگر از امتیاز 5 هم بالاتر بود برای ایشون میزاشتم عالی بینظیر با صبر و حوصله با اخلاق درکل سرویس و خدمات پشتیبانی سایت و همیار شریف پور درجه ی یک بودن

profile picture
ندا عبدی

خیلی سریع وسیله رو آوردن تحویل دادن ممنونم ازشون با کمترین قیمت هم درست شد

profile picture
افشین سرفراز

بسیار کاربلد بودن خوش برخورد و خوش اخلاق واقعا کار من و به نحو احسنت با قیمت خیلی خوب و خیلی سریع انجام دادن

profile picture
علی خاکسار
1 سال پیش |امید نوبهار

بسیار انسان مودبی هستن و بسیار سریع کار من و انجام دادن

شرایط تعمیر ماشین ریش تراش سه تیغ و نوسانی

همیار می بایست ابتدا عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر ریش تراش نماید.

همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده توسط وی می باشد و مدت زمان صرف شده جهت مشاوره و تامین در فاکتور خدمات وی لحاظ خواهد شد.

همیار می بایست حتی المکان از قطعات دارای گارانتی برای تعمیر ریش تراش استفاده نماید و برگه گارانتی را به مشتری ارایه نماید.

نصب و تعمیر ریش تراش را تنها در صورتی که خارج از دوره گارانتی باشند را به همیاران هوم سرویز بسپارید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

تعمیر سشوار و اتوی مو
تعمیر سشوار و اتوی مو
قیمت از 800,000 الی 800,000 تومان
تعمیر قهوه ساز و اسپرسوساز
تعمیر قهوه ساز و اسپرسوساز
در حال بروزرسانی قیمت
تعمیر سینمای خانگی و ساندبار
تعمیر سینمای خانگی و ساندبار
قیمت از 650,000 الی 650,000 تومان
نصب تلویزیون
نصب تلویزیون
قیمت از 170,000 الی 540,000 تومان

خدمات تعمیر ریش تراش در این شهرها ارائه می شود:

تعمیر ریش تراش تهران
تعمیر ریش تراش کرج
تعمیر ریش تراش شیراز
تعمیر ریش تراش مشهد