تعمیر سینمای خانگی
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
لوازم خانگی
/
تعمیر سینمای خانگی و ساندبار

تعمیر سینمای خانگی

از 1171 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر سینمای خانگی در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت تعمیر و تعویض اوپتیک ساندبار

280,000 الی 400,000 تومان

قیمت تعمیر و تعویض رام ساندبار

320,000 الی 550,000 تومان

قیمت تعمیر مدار AGC ساندبار

400,000 الی 550,000 تومان

قیمت شستشوی لنز ساندبار

260,000 الی 350,000 تومان

قیمت تعویض ای سی خرچنگی ساندبار

600,000 الی 900,000 تومان

متوسط قیمت280,000 تومانکمینه قیمت150,000 تومانبیشینه قیمت400,000 تومان

آنچه درباره تعمیر سینمای خانگی خواهید خواند

 • تعمیر سینمای خانگی و ساندبار
 • تفاوت تعمیر ساندبار با تعمیر سینمای خانگی در محل
 • عیب یابی و تعمیر ساندبار و تعمیر باند خانگی
 • آموزش تعمیر سینمای خانگی
 • رایج ترین مشکلات سینمای خانگی
 • تعمیر سینمای خانگی و ساندبار با بهترین تعمیرکار سینما خانگی
 • انواع برندهای که در خدمات تعمیرات سینمای خانگی هوم سرویز پذیرفته میشوند
 • هزینه تعمیر سینمای خانگی به چه مواردی بستگی دارد؟
 • تعمیرات سینمای خانگی، باند خانگی و اسپیکر ایستاده را به متخصصین هومسرویز بسپارید

تعمیر سینمای خانگی و ساندبار

تعمیر سینمای خانگیکیفیت شنیدن موسیقی مورد علاقه یا دیدن یک فیلم را تا حجم بالایی افزایش می دهد. درصورت بروز ایراد و تعمیر سینما خانگی و تعمیر ساندبارها قطعا این لذت را تکمیل میکنند. با قرار دادن اسپیکر بلوتوثی یا ساندبارها در جاهای مختلف محیط، موجب انتشاریکنواخت صدا در مکان مورد نظر می شود. بهترینسینمای خانواده نیز ممکن است به مرور زمان دچار ایراداتی شود. اختلالاتی مانند روشننشدن سینمای خانگی، علت نخواندن فلش در سینما خانگی و ایراددر نحوه عملکرد آن از مواردی است که نیاز به تعمیرات سینمای خانگی درمنزل را تقویت می کند. در ادامه به عیب یابی و تعمیر سینما خانگی مارشال،تعمیر سینمای خانگی سامسونگ، پایونیر و ... می پردازیم. همچنین مروری هم بهعوامل موثر بر قیمت تعمیر سینما خانگی خواهیم داشت.

تفاوت تعمیر ساندبار با تعمیر سینمای خانگی در محل

سینماهای خانگی دارایدو یا چند عدد اسپیکرهستند. ساندبارها نوع پیشرفته تری از سینمای خانگی می باشند.فناوری‌ پیشرفته بکار برده شده در تولید ساندبارها، منجر شده که میزان سیم کشیمورد نیاز در آنها به طور چشم گیری کاهش پیدا کند. در سینمای خانگی با جابجاییاسپیکرها فرکانس تولید شده ممکن است به شدت بهم ریخته شود. اما این اتفاق درسانبارها در اثر جابجایی نمی افتد.

ساندبار(sound bar) عمومادارای یک اسپیکر افقی و یک دستگاه ساب ووفر هستند. همچنین می توانید آنها را در هرمکانی که مد نظرتان است قرار دهید. سینمای خانواده یا سینمای خانگی دارای دستگاه پلیر میباشد، اما دستگاه های ساند بار دارای پلیر نیستند.از این رو در راستای تعمیر ساندبار به تعمیر ساب ووفر نیز ممکن استنیاز باشد.

عیب یابی و تعمیر ساندبار و تعمیر باند خانگی

هر وسیله برقی دیگریطی مرور زمان ممکن است دچار ایراداتی شوند. همانطور که توضیح دادیم با توجه بهعملکرد پیچیده این وسایل قطعا تعمیر سینمای خانگی، تعمیرساندبار و تعمیر باند خانگی باید توسط نمایندگیمجاز تعمیرات سینمای خانگی و ساندبار انجام شود. در ادامه ایرادات شایعی کهممکن است در سینمای خانگی ایجاد شود را شرح خواهیم داد. تا بدین وسیله در صورتبروز این مشکلات بدانید ایراد کار از کدام قسمت است.

آموزش تعمیر سینمای خانگی

بهترین راهکار برای تعمیر سینمای خانگی و تعمیر ساندبار کمک گرفتن از افراد متخصصو تعمیرکاران لوازم صوتی است. اما خوب آموزش تعمیر سینما خانگی و آشناییبا نحوه‌ی عملکرد سینمای خانگی برای انجام اقدامات اولیه در تنظیم سینمای خانگی یاساندبار نیز می تواند در بسیاری از مواقع کارساز باشد.سینمای خانگی با عناوین دیگری مثل تعمیر اسپیکر خانگی و ساندبار خانگینیز نامیده می شود. این دستگاه‌ها به علت پخش صداها با کیفیت مطلوب تعمیر اسپیکرایستاده یا اسپیکر بلوتوثی نیز نامیده می شوند. از این رو در تعمیر اسپیکر خانگی نیز مواردزیر کار راه انداز هستند.

رایج ترین مشکلات سینمای خانگی

در ادامه مشکلاترایجی که در سینمای خانگی ممکن است اتفاق بیافتد را گردآوری کرده ایم. همچنینتعدادی از آنها را عیب یابی کرده ایم و به راهکارهای تعمیر باندخانگی می پردازیم.

 • روشن نشدنسینمای خانگی
 • خاموش شدنسینمای خانگی
 • قطع شدن صدایسینمای خانگی
 • پخش نشدن سیدی در سینمای خانگی
 • علت نخواندنفلش در سینمای خانگی
 • داغ شدن سینمایخانگی
 • هماهنگنبودن صدا با تصویر
 • فعال نشدنبلوتوث در سینمای خانگی

تعمیر سینمایخانگی :علت روشن نشدن سینمای خانگی چیست؟

ایراد در کابل هایبرق احتمالا روشن نشدن سینما خانگی را در پی خواهند داشت. البته قسمت های مرتبط باجریان برق مانند سیم برق، دوشاخه و پریز هم باید کاملا سالم باشند تا دستگاه روشنشود. دومین مورد که موجب روشن نشدن سینمای خانگی می شود خرابی دکمه پاور دستگاهاست. همانطور که می دانید دکمه پاور موجب برقرار شدن جریان الکتریکی بین اجزایدستگاه می شود. اگر پاور از کار بیافتد، برق به دستگاه نمی رسد و در این شرایطدستگاه ساندبار روشن نمی شود.

تعمیر آمپلی فایر همیکی دیگر از بخش های مهم سینمای خانگی است که آی سی هایی بر روی آن تعبیه شده است.اگر این آی سی ها به هر دلیلی بسوزند با قطع شوند سینمای خانگی روشن نمی شود. برای عیب یابی و تعمیر ساندبار و تعمیرسینمای خانگی کنترل دستگاه را به سمت سنسور دستگاه بگیرید و دکمه پاور رابزنید اگر دستگاه روشن نشد، ممکن است کلا ایراد از کنترل دستگاه باشد. اگر چراغهایled فعال می شونداما تلویزیون روشن نمی شود باید دوباره تلویزیون را راه اندازی کنید وایراد از سمت پنل ساندبار یا سینمای خانگی نیست.

تعمیر باندخانگی :علت خاموش شدن سینمای خانگی چیست؟

یکی از قسمتهایی کهمی‌تواند باعث خاموش شدن سینمای خانگی یا ساندبار شود خرابی فن دستگاهاست. فن موجب کاهش حرارت دستگاه می شود. در صورتی که قدرت فن کم شود یا کلا از کاربیافتد. یک پیام به نام fancheck در حالت displayدستگاه به نمایش در می آید و سپس دستگاه خاموش می شود. در صورتبروز این مشکل باید جهت تعمیر ساندبار و تعمیر سینمای خانگی فن را تعویض کنید.

تعمیر اسپیکرخانگی :علت قطع شدن صدای سینمای خانگی چیست؟

جهت عیب یابی و تعمیرباند خانگی در این مورد باید به منوی تنظیمات رفته و از تک تک بلندگوهایدستگاه، تست صدای سینمای خانگی بگیرید. بدین ترتیب مطمئن می شود که همگیآنها به درستی متصل شده اند و کار می‌کنند. البته سیم کشی ضعیف باندها نیز می‌تواندموجب این اتفاق شود. یکی دیگر از راه‌های تعمیرسینمای خانگی در زمینه قطع شدن صدای سیستم سینمای خانگی ایناست که اتصالات کابل‌ها را چک کنید. باید بررسی کنید که علاوه بر کیفیت کابل‌هاتمامی سیم‌ها را به درستی به درگاه خودش متصل کرده باشید.

تعمیر سینمای خانگی و ساندبار با بهترین تعمیرکار سینما خانگی

در هنگام مواجه باعیب و اختلالات در نحوه عملکرد سیستم های صوتی مانند ساندبار، سینمای خانگی و باندخانگی بهترین و رایج ترین اقدام سپردن تعمیرات باند خانگی و تعمیر سینمای خانگی بهتعمیرکار سینمای خانگی ماهر است. با توجه به قیمت بالای این محصولات جستجویک مرکز معتبر و تعمیرکار ماهر سینمای خانگی کار راحتی نخواهد بود. مرکز تعمیراتسینمای خانگی هوم سرویز آماده ارائه خدمات تعمیرات ساندبار و سینمای خانگی تمامیبرندهای موجود در بازار توسط برترین تعمیرکار باند خانگی ، ساندبار و ... می باشد.

انواع برندهای که در خدمات تعمیرات سینمای خانگی هوم سرویز پذیرفته میشوند

 • تعمیرسینما خانگیال جی LG
 • تعمیراتسینمای خانگی سونی SONY
 • تعمیرسینمای خانگی سامسونگ SAMSUNG
 • تعمیراتسینما خانگی توشیبا TOSHIBA
 • تعمیراتسینمای خانگی مارشال MARSHAL
 • تعمیرسینمای خانگیپایونیر Pioneer
 • تعمیرسینمای خانگیتسکو tsco
 • تعمیرسینمای خانگی آی هوم IHOME
 • تعمیرسینمای خانگی پاناسونیک PANASONIC

هزینه تعمیر سینمای خانگی به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت تعمیر سینمایخانگی به مواردمتعددی وابسته است. همچنین هزینه تعمیر ساندبار با هزینه تعمیر سینمای خانگیتفاوت دارد. برای اعلام هزینه تعمیر سینمای خانگی بر اساس قطعه یا قطعاتمعیوب متفاوت است. از این رو قبل از هر اعلام قیمتی باید عیب یابی انجام شود. موردبعدی تعمیر یا تعویض قطعه است که بر هزینه تعمیرات سینمای خانگی وابسته است. طبعااگر قطعه مورد نظر تعمیر شود هزینه تعمیر سینمای خانگی کمتر خواهد شد.همچنین استفاده از قطعات ارجینال قطعاتی مانند پنل، بک لایت و ... نیز قیمت تعمیرساندبار بسیار بالاتر می رود.

تعمیرات سینمای خانگی، باند خانگی و اسپیکر ایستاده را به متخصصین هومسرویز بسپارید

هوم سرویز آمادهارائه خدمات تعمیر سینمای خانگی در منزل می باشد. جهت استفاده از خدماتتعمیرات سینمای خانگی، تعمیرات باند خانگی و ساندبار می توانید به صورت رایگاندرسامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. تعمیرات تخصصی توسط تعمیرکاران حرفه ایهوم سرویز با هدف تعمیر قطعات به جای تعویض آنها انجام می شود. این عملکرد باعثکاهش هزینه تعمیرات سینمای خانگی شما خواهد شد. متخصصین ما جهتمشاوره رایگان و اعلام محدوده قیمت ها با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را دراختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر سینمای خانگی و همچنین ارایه خدمات تعمیر سینمای خانگی، ساندبار و .. در محل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات صوت و تصویر ارائه می دهد که شامل تعمیر تلویزیون ال سی دی، تعمیر تلویزیون ال ای دی، اسمارت، پلاسما و 4k در محل, نصب تلویزیون روی دیوار می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های لوازم خانگی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر سینمای خانگی

تعمیر سینمای خانگی، ساندبار و .. در محل

تعویض و تعمیر ال ای دی سینمای خانگی و ساندبار

تعمیر برد سینمای خانگی

تعمیر ساب ووفر سینمای خانگی و ساندبار

تعمیر بلندگو خانگی و تعمیر باندهای سینمای خانگی

تعویض یا تعمیر بک لایت سینمای خانگی و ساندبار

تعویض و تعمیر اتصالات و کابل های سینمای خانگی و.....

نظرات کاربران

profile picture
جهاندار دستان پور

خوب و عالی کار انجام شد سر تایم هم آماده کردن و بدقولی اصلا نکردن

شرایط تعمیر سینمای خانگی، تعمیر اسپیکر خانگی و تعمیر ساب ووفر

همیار می بایست ابتدا عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر سینمای خانگی، اسپیکر و ساندبار نماید.

همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده توسط وی می باشد و مدت زمان صرف شده جهت مشاوره و تامین در فاکتور خدمات وی لحاظ خواهد شد.

همیار می بایست حتی المکان از قطعات دارای گارانتی برای سرویس و تعمیر سینمای خانگی، اسپیکر و ساندبار استفاده نماید و برگه گارانتی را به مشتری ارایه نماید.

تعمیر سینمای خانگی، اسپیکر و ساندبار را تنها در صورتی که خارج از دوره گارانتی باشند را به همیاران هوم سرویز بسپارید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

تعمیر کنسول بازی
تعمیر کنسول بازی
قیمت از 250,000 الی 400,000 تومان
تعمیر موبایل
تعمیر موبایل
قیمت از 280,000 الی 930,000 تومان
تعمیر لپ تاپ
تعمیر لپ تاپ
قیمت از 400,000 الی 900,000 تومان
نصب و تعمیر آنتن مرکزی
نصب و تعمیر آنتن مرکزی
قیمت از 800,000 الی 800,000 تومان