تعمیر سینمای خانگی
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
لوازم خانگی
/
تعمیر سینمای خانگی و ساندبار

تعمیر سینمای خانگی

از 1171 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر سینمای خانگی در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت تعمیر و تعویض اوپتیک ساندبار

450,000 الی 850,000 تومان

قیمت تعمیر و تعویض رام ساندبار

650,000 الی 750,000 تومان

قیمت تعمیر مدار AGC ساندبار

650,000 الی 950,000 تومان

قیمت شستشوی لنز ساندبار

350,000 الی 450,000 تومان

قیمت تعویض ای سی خرچنگی ساندبار

750,000 الی 1,200,000 تومان

قیمت حداقل دستمزد و کارشناسی

250,000 تومان

متوسط قیمت650,000 تومانکمینه قیمت650,000 تومانبیشینه قیمت650,000 تومان

آنچه درباره تعمیر سینمای خانگی خواهید خواند

 • تعمیر سینمای خانگی و ساندبار
 • تفاوت تعمیر ساندبار با تعمیر سینمای خانگی در محل
 • عیب یابی و تعمیر ساندبار و تعمیر باند خانگی
 • آموزش تعمیر سینمای خانگی
 • رایج ترین مشکلات سینمای خانگی
 • تعمیر سینمای خانگی و ساندبار با بهترین تعمیرکار سینما خانگی
 • انواع برندهای که در خدمات تعمیرات سینمای خانگی هوم سرویز پذیرفته می شوند
 • هزینه تعمیر سینمای خانگی به چه مواردی بستگی دارد؟
 • تعمیرات سینمای خانگی، باند خانگی و اسپیکر ایستاده را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

تعمیر سینمای خانگی و ساندبار

تعمیر سینمای خانگی کیفیت شنیدن موسیقی مورد علاقه یا دیدن یک فیلم را تا حجم بالایی افزایش می دهد. در صورت بروز ایراد و تعمیر سینما خانگی و تعمیر ساندبارها قطعا این لذت را تکمیل می کنند. با قرار دادن اسپیکر بلوتوثی یا ساندبارها در جاهای مختلف محیط، موجب انتشار یکنواخت صدا در مکان مورد نظر می شود. بهترین سینمای خانواده نیز ممکن است به مرور زمان دچار ایراداتی شود. اختلالاتی مانند روشن نشدن سینمای خانگی، علت نخواندن فلش در سینما خانگی و ایراد در نحوه عملکرد آن از مواردی است که نیاز به تعمیرات سینمای خانگی در منزل را تقویت می کند. در ادامه به عیب یابی و تعمیر سینما خانگی مارشال، تعمیر سینمای خانگی سامسونگ، پایونیر و ... می پردازیم. همچنین مروری هم به عوامل موثر بر قیمت تعمیر سینما خانگی خواهیم داشت.

تفاوت تعمیر ساندبار با تعمیر سینمای خانگی در محل

سینماهای خانگی دارای دو یا چند عدد اسپیکرهستند. ساندبارها نوع پیشرفته تری از سینمای خانگی می باشند. فناوری‌ پیشرفته بکار برده شده در تولید ساندبارها، منجر شده که میزان سیم کشی مورد نیاز در آنها به طور چشم گیری کاهش پیدا کند. در سینمای خانگی با جابجایی اسپیکرها فرکانس تولید شده ممکن است به شدت بهم ریخته شود. اما این اتفاق در سانبارها در اثر جابجایی نمی افتد.

ساندبار(sound bar) عموما دارای یک اسپیکر افقی و یک دستگاه ساب ووفر هستند. همچنین می توانید آنها را در هر مکانی که مد نظرتان است قرار دهید. سینمای خانواده یا سینمای خانگی دارای دستگاه پلیر می باشد، اما دستگاه های ساند بار دارای پلیر نیستند. از این رو در راستای تعمیر ساندبار به تعمیر ساب ووفر نیز ممکن است نیاز باشد.

عیب یابی و تعمیر ساندبار و تعمیر باند خانگی

هر وسیله برقی دیگری طی مرور زمان ممکن است دچار ایراداتی شوند. همانطور که توضیح دادیم با توجه به عملکرد پیچیده این وسایل قطعا تعمیر سینمای خانگی، تعمیر ساندبار و تعمیر باند خانگی باید توسط نمایندگی مجاز تعمیرات سینمای خانگی و ساندبار انجام شود. در ادامه ایرادات شایعی که ممکن است در سینمای خانگی ایجاد شود را شرح خواهیم داد. تا بدین وسیله در صورت بروز این مشکلات بدانید ایراد کار از کدام قسمت است.

آموزش تعمیر سینمای خانگی

بهترین راهکار برای تعمیر سینمای خانگی و تعمیر ساندبار کمک گرفتن از افراد متخصص و تعمیرکاران لوازم صوتی است. اما خوب آموزش تعمیر سینما خانگی و آشنایی با نحوه‌ی عملکرد سینمای خانگی برای انجام اقدامات اولیه در تنظیم سینمای خانگی یا ساندبار نیز می تواند در بسیاری از مواقع کارساز باشد. سینمای خانگی با عناوین دیگری مثل تعمیر اسپیکر خانگی و ساندبار خانگی نیز نامیده می شود. این دستگاه‌ها به علت پخش صداها با کیفیت مطلوب تعمیر اسپیکر ایستاده یا اسپیکر بلوتوثی نیز نامیده می شوند. از این رو در تعمیر اسپیکر خانگی نیز موارد زیر کار راه انداز هستند.

رایج ترین مشکلات سینمای خانگی

در ادامه مشکلات رایجی که در سینمای خانگی ممکن است اتفاق بیافتد را گردآوری کرده ایم. همچنین تعدادی از آنها را عیب یابی کرده ایم و به راهکارهای تعمیر باند خانگی می پردازیم.

 • روشن نشدن سینمای خانگی
 • خاموش شدن سینمای خانگی
 • قطع شدن صدای سینمای خانگی
 • پخش نشدن سی دی در سینمای خانگی
 • علت نخواندن فلش در سینمای خانگی
 • داغ شدن سینمای خانگی
 • هماهنگ نبودن صدا با تصویر
 • فعال نشدن بلوتوث در سینمای خانگی

تعمیر سینمای خانگی : علت روشن نشدن سینمای خانگی چیست؟

ایراد در کابل های برق احتمالا روشن نشدن سینما خانگی را در پی خواهند داشت. البته قسمت های مرتبط با جریان برق مانند سیم برق، دوشاخه و پریز هم باید کاملا سالم باشند تا دستگاه روشن شود. دومین مورد که موجب روشن نشدن سینمای خانگی می شود خرابی دکمه پاور دستگاه است. همانطور که می دانید دکمه پاور موجب برقرار شدن جریان الکتریکی بین اجزای دستگاه می شود. اگر پاور از کار بیافتد، برق به دستگاه نمی رسد و در این شرایط دستگاه ساندبار روشن نمی شود.

تعمیر آمپلی فایر هم یکی دیگر از بخش های مهم سینمای خانگی است که آی سی هایی بر روی آن تعبیه شده است. اگر این آی سی ها به هر دلیلی بسوزند با قطع شوند سینمای خانگی روشن نمی شود. برای عیب یابی و تعمیر ساندبار و تعمیر سینمای خانگی کنترل دستگاه را به سمت سنسور دستگاه بگیرید و دکمه پاور را بزنید اگر دستگاه روشن نشد، ممکن است کلا ایراد از کنترل دستگاه باشد. اگر چراغ هایled فعال می شوند اما تلویزیون روشن نمی شود باید دوباره تلویزیون را راه اندازی کنید و ایراد از سمت پنل ساندبار یا سینمای خانگی نیست.

تعمیر باند خانگی : علت خاموش شدن سینمای خانگی چیست؟

یکی از قسمتهایی که می‌تواند باعث خاموش شدن سینمای خانگی یا ساندبار شود خرابی فن دستگاه است. فن موجب کاهش حرارت دستگاه می شود. در صورتی که قدرت فن کم شود یا کلا از کار بیافتد. یک پیام به نام fancheck در حالت display دستگاه به نمایش در می آید و سپس دستگاه خاموش می شود. در صورت بروز این مشکل باید جهت تعمیر ساندبار و تعمیر سینمای خانگی فن را تعویض کنید.

تعمیر اسپیکر خانگی : علت قطع شدن صدای سینمای خانگی چیست؟

جهت عیب یابی و تعمیر باند خانگی در این مورد باید به منوی تنظیمات رفته و از تک تک بلندگوهای دستگاه، تست صدای سینمای خانگی بگیرید. بدین ترتیب مطمئن می شود که همگی آنها به درستی متصل شده اند و کار می‌کنند. البته سیم کشی ضعیف باندها نیز می‌تواند موجب این اتفاق شود. یکی دیگر از راه‌های تعمیر سینمای خانگی در زمینه قطع شدن صدای سیستم سینمای خانگی این است که اتصالات کابل‌ها را چک کنید. باید بررسی کنید که علاوه بر کیفیت کابل‌ها تمامی سیم‌ها را به درستی به درگاه خودش متصل کرده باشید.

تعمیر سینمای خانگی و ساندبار با بهترین تعمیرکار سینما خانگی

در هنگام مواجه با عیب و اختلالات در نحوه عملکرد سیستم های صوتی مانند ساندبار، سینمای خانگی و باند خانگی بهترین و رایج ترین اقدام سپردن تعمیرات باند خانگی و تعمیر سینمای خانگی به تعمیرکار سینمای خانگی ماهر است. با توجه به قیمت بالای این محصولات جستجو یک مرکز معتبر و تعمیرکار ماهر سینمای خانگی کار راحتی نخواهد بود. مرکز تعمیرات سینمای خانگی هوم سرویز آماده ارائه خدمات تعمیرات ساندبار و سینمای خانگی تمامی برندهای موجود در بازار توسط برترین تعمیرکار باند خانگی ، ساندبار و ... می باشد.

انواع برندهای که در خدمات تعمیرات سینمای خانگی هوم سرویز پذیرفته می شوند

 • تعمیر سینما خانگی ال جی LG
 • تعمیرات سینمای خانگی سونی SONY
 • تعمیر سینمای خانگی سامسونگ SAMSUNG
 • تعمیرات سینما خانگی توشیبا TOSHIBA
 • تعمیرات سینمای خانگی مارشال MARSHAL
 • تعمیر سینمای خانگی پایونیر Pioneer
 • تعمیر سینمای خانگی تسکو tsco
 • تعمیر سینمای خانگی آی هوم IHOME
 • تعمیر سینمای خانگی پاناسونیک PANASONIC

هزینه تعمیر سینمای خانگی به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت تعمیر سینمای خانگی به موارد متعددی وابسته است. همچنین هزینه تعمیر ساندبار با هزینه تعمیر سینمای خانگی تفاوت دارد. برای اعلام هزینه تعمیر سینمای خانگی بر اساس قطعه یا قطعات معیوب متفاوت است. از این رو قبل از هر اعلام قیمتی باید عیب یابی انجام شود. مورد بعدی تعمیر یا تعویض قطعه است که بر هزینه تعمیرات سینمای خانگی وابسته است. طبعا اگر قطعه مورد نظر تعمیر شود هزینه تعمیر سینمای خانگی کمتر خواهد شد. همچنین استفاده از قطعات ارجینال قطعاتی مانند پنل، بک لایت و ... نیز قیمت تعمیر ساندبار بسیار بالاتر می رود.

تعمیرات سینمای خانگی، باند خانگی و اسپیکر ایستاده را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

هوم سرویز آماده ارائه خدمات تعمیر سینمای خانگی در منزل می باشد. جهت استفاده از خدمات تعمیرات سینمای خانگی، تعمیرات باند خانگی و ساندبار می توانید به صورت رایگان درسامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. تعمیرات تخصصی توسط تعمیرکاران حرفه ای هوم سرویز با هدف تعمیر قطعات به جای تعویض آنها انجام می شود. این عملکرد باعث کاهش هزینه تعمیرات سینمای خانگی شما خواهد شد. متخصصین ما جهت مشاوره رایگان و اعلام محدوده قیمت ها با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر سینمای خانگی و همچنین ارایه خدمات تعمیر سینمای خانگی، ساندبار و .. در محل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات صوت و تصویر ارائه می دهد که شامل تعمیر تلویزیون ال سی دی، تعمیر تلویزیون ال ای دی، اسمارت، پلاسما و 4k در محل, نصب تلویزیون روی دیوار می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های لوازم خانگی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر سینمای خانگی

تعمیر سینمای خانگی، ساندبار و .. در محل

تعویض و تعمیر ال ای دی سینمای خانگی و ساندبار

تعمیر برد سینمای خانگی

تعمیر ساب ووفر سینمای خانگی و ساندبار

تعمیر بلندگو خانگی و تعمیر باندهای سینمای خانگی

تعویض یا تعمیر بک لایت سینمای خانگی و ساندبار

تعویض و تعمیر اتصالات و کابل های سینمای خانگی و.....

نظرات کاربران

profile picture
جهاندار دستان پور

خوب و عالی کار انجام شد سر تایم هم آماده کردن و بدقولی اصلا نکردن

profile picture
فرشته عباسی

خیلی عالی بود بسیار با اخلاق بودن

شرایط تعمیر سینمای خانگی، تعمیر اسپیکر خانگی و تعمیر ساب ووفر

همیار می بایست ابتدا عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر سینمای خانگی، اسپیکر و ساندبار نماید.

همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده توسط وی می باشد و مدت زمان صرف شده جهت مشاوره و تامین در فاکتور خدمات وی لحاظ خواهد شد.

همیار می بایست حتی المکان از قطعات دارای گارانتی برای سرویس و تعمیر سینمای خانگی، اسپیکر و ساندبار استفاده نماید و برگه گارانتی را به مشتری ارایه نماید.

تعمیر سینمای خانگی، اسپیکر و ساندبار را تنها در صورتی که خارج از دوره گارانتی باشند را به همیاران هوم سرویز بسپارید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

gaming-console-repair
تعمیر کنسول بازی
قیمت از 500,000 الی 500,000 تومان
mobile-services
تعمیر موبایل
قیمت از 150,000 الی 150,000 تومان
laptop-repair
تعمیر لپ تاپ
قیمت از 2,130,000 الی 2,130,000 تومان
central-antenna-repair
نصب و تعمیر آنتن مرکزی
قیمت از 930,000 الی 930,000 تومان