تعمیر اتو مو

تعمیر اتو مو

از 1172 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر اتو مو در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت تعمیر و تعویض موتور سشوار و اتوی مو

500,000 الی 850,000 تومان

قیمت تعویض شاستی روشن خاموش کن سشوار و اتوی مو

450,000 الی 550,000 تومان

قیمت تعویض سیم برق سشوار و اتوی مو

250,000 الی 350,000 تومان

قیمت تعویض المنت سشوار و اتوی مو

300,000 الی 500,000 تومان

قیمت تعویض پروانه سشوار

250,000 الی 350,000 تومان

قیمت حداقل دستمزد و کارشناسی

250,000 تومان

متوسط قیمت850,000 تومانکمینه قیمت850,000 تومانبیشینه قیمت850,000 تومان

آنچه درباره تعمیر اتو مو خواهید خواند

 • تعمیر اتو مو
 • تعمیر اتو مو و تعمیر بابلیس
 • آموزش تعمیر اتو مو در منزل
 • تعمیر اتوی مو شامل چه مواردی است؟
 • تعمیر اتو مو هوم سرویز شامل چه مواردی است؟
 • هزینه تعمیر اتو مو به چه عواملی بستگی دارد؟
 • تعمیرات اتوی مو را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

تعمیر اتو مو

تعمیر اتوی مو از لوازم های برقی پر مصرف و کاربردی در منازل و آرایشگاهها هستند. در طی مرور زمان و استفاده نا صحیح ممکن است هر کدام از قطعات این دستگاه ها دچار ایراد شوند و بر روی کارایی اتو تاثیر بگذارند. ازین رو باید به تعمیر اتوی مو پرداخته شود. قبل از عیب یابی و شروع به تعمیرات اتوی مو باید با قطعات و نحوه عملکرد هر کدام از آنها آشنا شوید. در ادامه به عیب یابی و عوامل موثر بر قیمت تعمیر اتوی مو می پردازیم.

تعمیر اتو مو و تعمیر بابلیس

اتو مو نیز مانند سشوار در مدل‌ها و برند‌های مختلفی تولید و در بازار عرضه شده اند. به گونه ای که اگر قصد خرید اتومو داشته باشید با انواع متفاوتی از مدل ها با برندهای اتو مو پرومکس، مک استایلر، رمینگتون، پرنسلی ، اتو مو بابلیس و اتو مو فیلیپس و سایر برندها مواجه خواهید شد.

قطعات و اجزای اتو مو بسیار ظریف هستند و در صورت استفاده نا صحیح عمر مفید دستگاه کاهش پیدا می کند. ممکن است ایراداتی مانند روشن نشدن اتو مو و داغ نشدن اتو مو و یا حتی خاموش شدن اتو مو در حین کار پیش بیاید. در موارد این چنینی با توجه به قیمت بالای دستگاه اتومو و البته میزان اهمیت این دستگاه، تعمیر اتو مو باید توسط نمایندگی مجاز تعمیرات اتو مو و توسط بهترین تعمیرکاران انجام شود. با کمک هوم سرویز نگرانی از بابت کیفیت قطعات و مهارت تعمیرکار اتو مو نخواهید داشت. زیرا تمام انوع اتو مو ها نظیر تعمیر اتو مو سرامیکی، تعمیر اتو مو تیتانیومی، تعمیر اتو مو کراتینه و غیره توسط متخصصین انجام می شود.

آموزش تعمیر اتو مو در منزل

· تعمیر اتو مو : چرا اتوی مو روشن نمی شود؟

جالب است بدانید که بیشتر توضیحات درباره آموزش تعمیرات اتو مو حول محور سیم برق یا کابل آنها است. این وسایل بنا بر نوع کارایی خود آمپر زیادی مصرف می کنند و طبیعی است که طی مرور زمان سیم برق دیگر خاصیت اولیه خود را نداشته باشد و نتواند آمپر مورد نیاز المنت اتو مو را تامین کند. تمام این وسایل مانند اتوی مو سیم برق شان زود می سوزند یا خاصیت اولیه خود را از دست می دهند. به همین دلیل نمی توانند شدت جریان مورد نیاز این وسایل را تامین کنند. ازاین رو یا اتو مو روشن نمی شود یا به خوبی گرم نمی شود.

· تعمیر اتوی مو : علت داغ نشدن اتومو چیست؟

علاوه بر دلیل بالا که می تواند موجب داغ نشدن اتوی مو شود. قطعه دیگری که باید جهت تعمیر اتو مو بررسی شود المنت حرارتی دستگاه است. از کار افتادن کلی المنت اتو و یا قطع شدن سنسور حرارتی المنت اتو مو می تواند عامل بروز این ایراد باشد.

· تعمیرات اتو مو : علت کار نکردن صفحه نمایش دیجیتال اتو چیست؟

اگر دستگاه روشن می شود و داغ می شود اما صفحه نمایش روشن نمی شود. قطعا ایراد در مدار الکترونیکی اتو مو است. همانطور که پیشتر گفتیم این وسایل بسیار حساس و ظریف هستند و هرگونه ایراد ممکن است بر روی برد اتو مو و مدار الکترونیکی اتو تاثیر بگذارند. ازطرفی تعمیر برد اتو مو و یا هر نوع دستکاری در مدارالکترونیکی دستگاه باید توسط متخصص در این رشته انجام شود.

با توجه به میزان محبوبیت و حجم بالای تقاضا برای این محصولات انواع متفاوت و با سیستم های پیشرفته به بازارها راه پیدا کرده اند. به همین ترتیب تعمیرات اتو مو به یک رشته تخصصی تبدیل شده است. به ترتیبی که افرادی که در این رشته مشغول به کار هستند باید دانش خود را در ارتباط با قطعات این وسایل و نوع مهندسی آن ها به روز کنند. تا بتوانند از پس تعمیرات تخصصی آنها بر بیایند.

تعمیر اتوی مو شامل چه مواردی است؟

تعمیر اتو مو به طور از قطعات متعددی تشکیل نشده است. مهم ترین قطعات اتوی مو شامل تعمیر سرامیک اتو مو و تعمیر برد اتو مو است. که در ادامه بیشتر توضیح داده می شود.

· تعمیرات سرامیک اتو مو

مهم ترین قسمت اتو سرامیک است. سرامیک اتو مو به واسطه المنت حرارتی گرما را انتقال می دهد. سرامیک اتو مو ممکن است در اثر ضربه و شکستگی دچار ایراد شود. در این صورت برای استفاده از این وسیله باید اقدام به تعویض سرامیک اتو مو شود تا بتوان از این وسیله استفاده نمود. البته در موارد بسیار نادر نیز می توان اقدام به تعمیر سرامیک اتو پرداخت که تشخیص تعمیر یا تعویض بر عهده تعمیرکار اتوی مو هوم سرویز می باشد.

· تعمیر برد اتو مو

تعمیر برد اتو از قسمت های مختلفی تشکیل شده است. برد اتو مو از قسمت‌های مختلفی مانند خازن، ترانزیستور، آی سی و ... تشکیل شده است. برد اتو مو نیز ممکن است به دلیل مختلف ایجاد شود. تعمیر برد اتو مو نیاز به مهارت بالای تعمیرکار اتو مو دارد. البته قسمت هایی از برد مانند آی سی اگر دچار ایراد شود به احتمال زیاد تعمیر برد اتو مو قابل انجام نیست.

تعمیر اتو مو هوم سرویز شامل چه مواردی است؟

 • تعمیر اتو مو پرومکس
 • تعمیر اتو مو بابلیس
 • تعمیر اتو مو مکس
 • تعمیر اتو مو رمینگتون
 • تعمیر اتو مو پرنسلی
 • تعمیر اتو مو فیلیپس و ...

هزینه تعمیر اتو مو به چه عواملی بستگی دارد؟

هزینه تعمیر اتوی مو به موارد متعددی بستگی دارد. در درجه اول مدل اتو بر قیمت تعمیر اتو مو تاثیر دارد. طبعا هزینه تعمیر اتوی مو دیجیتال با قیمت تعمیر اتو مو ساده یکسان نیست. همچنین نوع ایراد و قطعه معیوب مورد دیگری است که بر هزینه تعمیرات اتوی مو موثر است. به طور مثال قیمت تعمیر المنت اتوی مو با قیمت تعمیر برد اتوی مو یکسان نیست. هم قیمت قطعه و هم تعویض تا تعمیر قطعه بر اجرت تعمیرکار اتوی مو موثر است.

تعمیرات اتوی مو را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

تعمیر بابلیس و تعمیر اتوی مو در برندهای مختلف تعمیر اتوی مو پرنسلی، تعمیر اتوی مو رمینگتون، تعمیر اتو مو پرومکس می توانید از هوم سرویز کمک بخواهید. کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. در هوم سرویز با استفاده از تجهیزات پیشرفته، هدف اصلی تعمیرات قطعات دستگاه به جای تعویض کلی آنها می باشد. تا بدین وسیله هم در هزینه تعمیر اتوی مو، برس حرارتی صرفه جویی شود و هم قطعه فابریک دستگاه حفظ شود. متخصصین ما جهت مشاوره رایگان و اعلام قیمت با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر اتو مو و همچنین ارایه خدمات تعمیر اتو مو حرفه ای نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات لوازم شخصی ارائه می دهد که شامل سرویس ریش تراش و تیز کردن تیغه ریش تراش می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های لوازم خانگی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر اتو مو

تعمیر اتو مو حرفه ای

تعمیر اتو مو ساده و تعمیر اتو مو کراتین

تعمیر ترموستات اتو ، تعمیر المنت اتو سایر قطعات سشوار

تعمیر برد اتو و تعویض سرامیک اتو

تعمیر فر کننده و بابلیس مو

تعویض سیم اتو مو و ...

نظرات کاربران

profile picture
ساهره حیدری

خیلی اقای خوبی بودند سر وقت اومدند و عالیییی درست کردند ممنون🙏

profile picture
خانم کیان

بسیار انسان با شخصیتی بودن و توی کارشون خیلی مهارت داشتن

profile picture
مازیار شالچی

خیلی کارشون عالی بود به موقع اومدن انجام کار دادن و خیلی برخورد محترمانه و خوبی داشتن صد در صد راضیم از کارشون

شرایط تعمیر اتو مو کراتینه و تعمیر اتوی مو خانگی

همیار می بایست ابتدا عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر سشوار و اتوی مو نماید.

همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده توسط وی می باشد و مدت زمان صرف شده جهت مشاوره و تامین در فاکتور خدمات وی لحاظ خواهد شد.

همیار می بایست حتی المکان از قطعات دارای گارانتی برای سرویس و تعمیر سشوار و اتوی مو استفاده نماید و برگه گارانتی را به مشتری ارایه نماید.

تعمیر سشوار و اتوی مو را تنها در صورتی که خارج از دوره گارانتی باشند را به همیاران هوم سرویز بسپارید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

tea-maker
تعمیر چای ساز
قیمت از 800,000 الی 1,500,000 تومان
shaver
تعمیر ریش تراش
قیمت از 900,000 الی 1,800,000 تومان
iron
تعمیر اتو
قیمت از 1,100,000 الی 1,100,000 تومان
laundry
خشکشویی و اتوی لباس
قیمت از 1,300,000 الی 1,300,000 تومان