تعمیر اتو مو

تعمیر اتو مو

از 1172 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر اتو مو در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت تعمیر و تعویض موتور سشوار و اتوی مو

500,000 الی 700,000 تومان

قیمت تعویض شاستی روشن خاموش کن سشوار و اتوی مو

400,000 الی 500,000 تومان

قیمت تعویض سیم برق سشوار و اتوی مو

250,000 الی 350,000 تومان

قیمت تعویض المنت سشوار و اتوی مو

300,000 الی 500,000 تومان

قیمت تعویض پروانه سشوار

200,000 الی 280,000 تومان

متوسط قیمت350,000 تومانکمینه قیمت350,000 تومانبیشینه قیمت3,400,000 تومان

آنچه درباره تعمیر اتو مو خواهید خواند

 • تعمیر اتو مو
 • تعمیر اتو مو و تعمیر بابلیس
 • آموزش تعمیر اتو مو در منزل
 • تعمیر اتوی مو شامل چه مواردی است؟
 • تعمیر اتو مو هوم سرویز شامل چه مواردی است؟
 • هزینه تعمیر اتو مو به چه عواملی بستگی دارد؟
 • تعمیرات اتوی مو را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

تعمیر اتو مو

تعمیر اتوی مو از لوازم های برقی پر مصرف و کاربردی درمنازل و آرایشگاهها هستند. در طی مرور زمان واستفاده نا صحیح ممکن است هر کدام از قطعات این دستگاه ها دچار ایراد شوند و برروی کارایی اتو تاثیر بگذارند. ازین رو باید به تعمیر اتوی مو پرداخته شود.قبل از عیب یابی و شروع به تعمیرات اتوی مو باید با قطعات و نحوه عملکرد هرکدام از آنها آشنا شوید. در ادامه به عیب یابی وعوامل موثر بر قیمت تعمیر اتوی مو می پردازیم.

تعمیر اتو مو و تعمیر بابلیس

اتو مو نیز مانندسشوار در مدل‌ها و برند‌های مختلفی تولید و در بازار عرضه شده اند. به گونه ای کهاگر قصد خرید اتومو داشته باشید با انواع متفاوتی از مدل ها با برندهای اتومو پرومکس، مک استایلر، رمینگتون، پرنسلی ، اتو موبابلیس و اتو مو فیلیپس و سایر برندها مواجه خواهید شد.

قطعات و اجزای اتو موبسیار ظریف هستند و در صورت استفاده نا صحیح عمر مفید دستگاه کاهش پیدا می کند.ممکن است ایراداتی مانند روشن نشدن اتو مو و داغنشدن اتو مو و یا حتی خاموش شدن اتو مو در حین کار پیشبیاید. در موارد این چنینی با توجه به قیمت بالای دستگاه اتومو و البته میزاناهمیت این دستگاه، تعمیر اتو مو باید توسط نمایندگی مجاز تعمیراتاتو مو و توسط بهترین تعمیرکاران انجام شود. با کمک هوم سرویز نگرانی ازبابت کیفیت قطعات و مهارت تعمیرکار اتو مو نخواهید داشت. زیرا تمام انوعاتو مو ها نظیر تعمیر اتو مو سرامیکی، تعمیر اتو موتیتانیومی، تعمیر اتو مو کراتینه و غیره توسط متخصصین انجاممی شود.

آموزش تعمیر اتو مو در منزل

· تعمیر اتو مو :چرا اتوی مو روشن نمی شود؟

جالب است بدانید کهبیشتر توضیحات درباره آموزش تعمیرات اتو مو حول محور سیم برق یاکابل آنها است. این وسایل بنا بر نوع کارایی خود آمپر زیادی مصرف می کنند و طبیعیاست که طی مرور زمان سیم برق دیگر خاصیت اولیه خود را نداشته باشد و نتواند آمپرمورد نیاز المنت اتو مو را تامین کند. تمام این وسایل مانند اتوی مو سیم برق شانزود می سوزند یا خاصیت اولیه خود را از دست می دهند. به همین دلیل نمی توانند شدتجریان مورد نیاز این وسایل را تامین کنند. ازاین رو یا اتو مو روشن نمی شود یا بهخوبی گرم نمی شود.

· تعمیر اتوی مو :علت داغ نشدن اتومو چیست؟

علاوه بر دلیل بالاکه می تواند موجب داغ نشدن اتوی مو شود. قطعه دیگری که باید جهت تعمیر اتو موبررسی شود المنت حرارتی دستگاه است. از کار افتادن کلی المنت اتو و یا قطع شدنسنسور حرارتی المنت اتو مو می تواند عامل بروز این ایراد باشد.

· تعمیرات اتو مو :علت کار نکردن صفحه نمایش دیجیتال اتو چیست؟

اگر دستگاه روشن میشود و داغ می شود اما صفحه نمایش روشن نمی شود. قطعا ایراد در مدار الکترونیکیاتو مو است. همانطور که پیشتر گفتیم این وسایل بسیار حساس و ظریف هستند وهرگونه ایراد ممکن است بر روی برد اتو مو و مدار الکترونیکی اتو تاثیربگذارند. ازطرفی تعمیر برد اتو مو و یا هر نوع دستکاری درمدارالکترونیکی دستگاه باید توسط متخصص در این رشته انجام شود.

با توجه به میزانمحبوبیت و حجم بالای تقاضا برای این محصولات انواع متفاوت و با سیستم های پیشرفتهبه بازارها راه پیدا کرده اند. به همین ترتیب تعمیرات اتو مو به یک رشتهتخصصی تبدیل شده است. به ترتیبی که افرادی که در این رشته مشغول به کار هستند بایددانش خود را در ارتباط با قطعات این وسایل و نوع مهندسی آن ها به روز کنند. تابتوانند از پس تعمیرات تخصصی آنها بر بیایند.

تعمیر اتوی مو شامل چه مواردی است؟

تعمیر اتو مو به طور از قطعات متعددی تشکیل نشده است. مهمترین قطعات اتوی مو شامل تعمیر سرامیک اتو مو و تعمیر برد اتو مواست. که در ادامه بیشتر توضیح داده می شود.

· تعمیرات سرامیکاتو مو

مهم ترین قسمت اتو سرامیکاست. سرامیک اتو مو به واسطه المنت حرارتی گرما را انتقال می دهد. سرامیک اتو موممکن است در اثر ضربه و شکستگی دچار ایراد شود. در این صورت برای استفاده از اینوسیله باید اقدام به تعویض سرامیک اتو مو شود تا بتوان از این وسیله استفاده نمود.البته در موارد بسیار نادر نیز می توان اقدام به تعمیر سرامیک اتو پرداختکه تشخیص تعمیر یا تعویض بر عهده تعمیرکار اتوی مو هوم سرویز می باشد.

· تعمیر برد اتومو

تعمیر برد اتو از قسمت های مختلفی تشکیل شده است. برداتو مو از قسمت‌های مختلفی مانند خازن، ترانزیستور، آی سی و ... تشکیل شده است.برد اتو مو نیز ممکن است به دلیل مختلف ایجاد شود. تعمیر برد اتو مو نیازبه مهارت بالای تعمیرکار اتو مو دارد. البته قسمت هایی از برد مانند آی سیاگر دچار ایراد شود به احتمال زیاد تعمیر برد اتو مو قابل انجام نیست.

تعمیر اتو مو هوم سرویز شامل چه مواردی است؟

 • تعمیر اتومو پرومکس
 • تعمیر اتومو بابلیس
 • تعمیر اتومو مکس
 • تعمیر اتومو رمینگتون
 • تعمیر اتومو پرنسلی
 • تعمیر اتومو فیلیپس و ...

هزینه تعمیر اتو مو به چه عواملی بستگی دارد؟

هزینه تعمیر اتوی موبه موارد متعددی بستگی دارد. در درجه اول مدل اتو بر قیمت تعمیر اتو مو تاثیردارد. طبعا هزینه تعمیر اتوی مو دیجیتال با قیمت تعمیر اتو مو سادهیکسان نیست. همچنین نوع ایراد و قطعه معیوب مورد دیگری است که بر هزینه تعمیراتاتوی مو موثر است. به طور مثال قیمت تعمیر المنت اتوی مو با قیمت تعمیر برد اتویمو یکسان نیست. هم قیمت قطعه و هم تعویض تا تعمیر قطعه بر اجرت تعمیرکاراتوی مو موثر است.

تعمیرات اتوی مو را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

تعمیر بابلیس و تعمیراتوی مو در برندهای مختلف تعمیر اتوی مو پرنسلی، تعمیر اتوی مو رمینگتون،تعمیر اتو مو پرومکس می توانید از هوم سرویز کمک بخواهید. کافیست به صورترایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. در هوم سرویز با استفاده ازتجهیزات پیشرفته، هدف اصلی تعمیرات قطعات دستگاه به جای تعویض کلی آنها می باشد.تا بدین وسیله هم در هزینه تعمیر اتوی مو، برس حرارتی صرفه جویی شود و هم قطعهفابریک دستگاه حفظ شود. متخصصین ما جهت مشاورهرایگان و اعلام قیمت با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرارخواهند داد.

همیار شماییم تا پایانسرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر اتو مو و همچنین ارایه خدمات تعمیر اتو مو حرفه ای نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات لوازم شخصی ارائه می دهد که شامل سرویس ریش تراش و تیز کردن تیغه ریش تراش می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های لوازم خانگی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر اتو مو

تعمیر اتو مو حرفه ای

تعمیر اتو مو ساده و تعمیر اتو مو کراتین

تعمیر ترموستات اتو ، تعمیر المنت اتو سایر قطعات سشوار

تعمیر برد اتو و تعویض سرامیک اتو

تعمیر فر کننده و بابلیس مو

تعویض سیم اتو مو و ...

نظرات کاربران

profile picture
ساهره حیدری

خیلی اقای خوبی بودند سر وقت اومدند و عالیییی درست کردند ممنون🙏

profile picture
خانم کیان

بسیار انسان با شخصیتی بودن و توی کارشون خیلی مهارت داشتن

profile picture
مازیار شالچی

خیلی کارشون عالی بود به موقع اومدن انجام کار دادن و خیلی برخورد محترمانه و خوبی داشتن صد در صد راضیم از کارشون

شرایط تعمیر اتو مو کراتینه و تعمیر اتوی مو خانگی

همیار می بایست ابتدا عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر سشوار و اتوی مو نماید.

همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده توسط وی می باشد و مدت زمان صرف شده جهت مشاوره و تامین در فاکتور خدمات وی لحاظ خواهد شد.

همیار می بایست حتی المکان از قطعات دارای گارانتی برای سرویس و تعمیر سشوار و اتوی مو استفاده نماید و برگه گارانتی را به مشتری ارایه نماید.

تعمیر سشوار و اتوی مو را تنها در صورتی که خارج از دوره گارانتی باشند را به همیاران هوم سرویز بسپارید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

تعمیر چای ساز
تعمیر چای ساز
قیمت از 900,000 الی 1,100,000 تومان
تعمیر ریش تراش
تعمیر ریش تراش
قیمت از 700,000 الی 1,400,000 تومان
تعمیر اتو
تعمیر اتو
قیمت از 1,500,000 الی 1,500,000 تومان
خشکشویی و اتوی لباس
خشکشویی و اتوی لباس
قیمت از 200,000 الی 520,000 تومان