تعمیر اتو

تعمیر اتو

از 1169 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر اتو در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت تعمیر و تعویض المنت اتو

350,000 الی 750,000 تومان

قیمت تعمیر و تعویض کفی اتو

650,000 الی 850,000 تومان

قیمت تعمیر و تعویض سیم برق اتو

250,000 الی 350,000 تومان

قیمت تعمیر و تعویض مخزن آب اتو

350,000 الی 650,000 تومان

قیمت تعمیر و تعویض شاستی اتو

250,000 الی 450,000 تومان

قیمت حداقل دستمزد و کارشناسی

250,000 تومان

متوسط قیمت1,100,000 تومانکمینه قیمت1,100,000 تومانبیشینه قیمت1,100,000 تومان

آنچه درباره تعمیر اتو خواهید خواند

 • تعمیر اتو
 • انواع اتو برقی
 • عیب یابی و تعمیر اتو بخار مخزن دار و پرسی
 • نمایندگی تعمیرات اتو بخار
 • انواع خدمات نمایندگی تعمیر اتو برقی هوم سرویز شامل موارد زیر می باشد :
 • تمام برندهایی اتو که در هوم سرویز تعمیر می شوند
 • هزینه تعمیر اتو بخار و مخزن دار به چه مواردی بستگی دارد؟
 • تعمیرات اتو بخار مخزن دار، تعمیر اتو معمولی و تعمیر اتو پرس را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

تعمیر اتو

تعمیر اتو بخار از مواردی است که نمی توان انجام آن را به تعویق انداخت. زیرا که خرابی اتو بخار مصادف می شود با یک ظاهر آشفته و ناخوشایند. این تجهیزات ممکن است به دلایل محتلف دچار ایراداتی شوند و نیاز به تعمیرات اتو بخار مخزن دار و تعمیر اتو پرس باشد. در مواردی با آموزش تعمیر اتو بخار شما می توانید ایرادات سطحی را به تنهایی بدون حضور تعمیرکار اتو بخار رفع کنید ولی در موارد شدیدتر به حضور متخصص نیاز است. در ادامه به معرفی انواع اتو بخار و عیب یابی و تعمیرات اتو بخار و عوامل موثر بر قیمت تعمیر اتو بخار می پردازیم.

انواع اتو برقی

· تعمیر اتو بخار خانگی

این نوع اتو از پرمصرف‌ترین‌ها انواع اتو است که در مصارف خانگی مورد استفاده قرار می گیرند. در تمام منازل یک نمونه از آنها پیدا می شود. در تعمیر اتو بخار در برخی موارد نیاز به تعویض قطعه نیاز دارد. تعمیر اتو بخار باید با دقت انجام شود و هر تعمیرکار اتو بخار نمی تواند از پس این خدمات بر بیایند. استفاده از قطعات با کیفیت و اورجینال تامین کننده کیفیت اتو بخار است.

· تعمیر اتو پرسی

تعمیر اتو پرس خانگی از موارد پر درخواست است. از این اتو برای اتو زدن پارچه، ملحفه، پیراهن مردانه و انواع شلوار استفاده می شود. خرابی اتوی پرسی هم ممکن است به دلایل مختلف ایجاد شود. تعمیر اتو پرس فرآیند پیچیده تری دارد و به مهارت تعمیرکار اتو برقی نیاز دارد. مواردی مانند داغ نشدن اتو پرس، بخار ندادن اتو پرس، پاره شدن سیم اتو پرس و شکستن دسته اتو و غیره مواردی هستند که برای این تجهیرات اتفاق می افتد و به تعمیر اتو پرس در منزل نیاز است.

· تعمیر اتو بخار مخزن دار

اتو بخارهای خانگی سایز کوچک تری دارند و دارای یک مخزن آب کوچک هستند. اما اتو بخار مخزن دار که امروزه بیشتر مورد توجه قرار گرفته است دارای یک مخزن آب متصل به خود است که تا چند روز آب اتو را برای ایجاد بخار تامین می کند. ما در این مقاله قصد داریم تا راهکارهای عیب یابی و تعمیر اتو بخار، تعمیر اتو بخار مخزن دار، تعمیر اتو پرس را برایتان شرح دهیم که در موارد جزیی خودتان بتوانید دست به کار شوید. یا اینکه در هنگام مراجعه به نمایندگی تعمیر اتو بخار خانگی بتوانید اطلاعات درست در اختیار تعمیرکاران بدهید.

عیب یابی و تعمیر اتو بخار مخزن دار و پرسی

· تعمیر اتو بخار: علت برق داشتن کفی اتو چیست؟

تعمیر کفی اتو زمانیکه کف اتو برق دارد باید المنت اتو بررسی شود. اگر المنت اتو خراب شده باشد برق در بدنه اتو جریان پیدا می کند. باید قبل از هر موضوعی به خاطر داشته باشید که استفاده از اتو زمانی که این مشکل را دارد، بسیار خطرناک می باشد. چون المنت در اتوهای جدید به صورت پرسی است کلا باید به تعویض المنت اتو بخار پرداخته شود و قطعه قابل تعمیر نیست. همچنین ایراد در سیم پیچی اتو و اتصالی اتو نیز ممکن است عامل ایجاد این اتفاق باشد.

· تعمیر اتو مخزن دار : علت داغ نشدن اتو بخار

داغ نشدن اتو بخار دو دلیل اصلی دارد. دلیل اول ممکن است در اتصالی در سیم برق اتو باشد که برق را به اتو نرساتده و اتو گرم نمی شود. در این مواقع با تعویض سیم اتو بخار مشکل حل می شود. دومین ایراد نیز به ترموستات اتو مربوط است که تعمیر ترموستات اتو بخار باید توسط تعمیرکار اتو بخار انجام شود.

· سرویس اتو بخار : علت داغ شدن زیاد اتو بخار چیست؟

گرمای اتو باید اعتدال داشته باشد. داغ شدن بیش از حد اتو قطعا نشانه هایی از ایراد در اتو را نشان می دهد. این ایراد نیز با به خرابی ترموستات اتو بر می گردد. اگر ایراد از ترموستات نباشد ممکن است کلید تنظیم دمای اتو خراب شده باشد.

· تعمیرات اتو بخار مخزن دار : علت کم شدن گرمای اتو بخار چیست؟

کم شدن گرمای اتو می تواند دلایل زیادی داشته باشد. اگر سیم کشی اتو بخار به اشتباه انجام شده باشد، گرمای اتو بسیار کاهش پیدا می کند. در صورتی که به دنبال آموزش تعمیرات اتو بخار هستید حتما دقت کنید که اگر در پیاده سازی نقشه سیم کشی اتو بخار لامپ و المنت به صورت سری به هم وصل شوند. احتمال پایین آمدن حرارت اتو می باشد.

تعویض سیم کشی اتو به وسیله تعمیرکار اتو می تواند این مشکل را رفع کند. البته از علت های دیگر افت گرمای اتو، عدم تنظیم بودن ترموستات است که نمی توان از آن غافل شد.

· تعمیر اتو پرس و مخزن دار : علت روشن نشدن اتو چیست؟

اگر اتو روشن نمی شود ایراد را در برق رسانی دستگاه باید جستجو کنید. گاهی اتصالی در سیم اتو و قطعی در دو شاخه موجب روشن نشدن اتو می شود. که در این مواقع باید به تعویض سیم اتو بخار و دوشاخه پرداخت. اگر با بررسی این دو مورد به نتیجه نرسیده اید. ایراد بعدی را باید در سیم کشی مدار اتو و برد اتو جستجو کنید. جهت تعمیر اتو بخار خانگی در منزل باید درپوش اتو را باز کنید و اتصالات مدار الکتریکی را بررسی کنید.

· تعمیر اتو مخزن دار : چرا لامپ اتو روشن می شود اما اتو حرارتی تولید نمی کند؟

در واقع این اتفاق نشان می دهد که برق در دستگاه جریان دارد اما قطعه ای که باید حرارت تولید کند وظیفه خود را انجام نمی دهد. این قطعه حیاتی در اتو، المنت نام دارد. پس اگر با بررسی سیم کشی اتو متوجه شدید که ایرادی در این قسمت نیست با تعویض المنت اتو توسط تعمیرکار اتو بخار مشکل حل خواهد شد. به علت تخصصی بودن نحوه تعویض المنت اتو بخار باید این کار را به افراد متخصص سپرد.

· تعمیر اتو بخار ایستاده : علت چکه کردن آب از کف اتو چیست؟

اگر هنگام خروج بخار، قطرات آب نیز از کف اتو ریزش می کند. این به این معنی است که دمای اتو کم است. همچنین تنظیم نبودن ترموستات موجب بروز این ایراد می شود. جهت آموزش تعمیر اتو باید برایتان شرح دهیم که چگونه دمای اتو را افزایش دهید.

برای تعمیر اتو در منزل ابتدا شاسی خروج بخار از اتو را به سمت پایین فشار دهید. ولوم ترموستات را در جهت عقربه های ساعت زیاد کنید. سپس شاسی را رها کنید. اگر ایراد از دمای پایین باشد باید مشکل حل شده باشد. در غیر این صورت خود ترموستات مشکل دارد و باید به تعمیر ترموستات اتو پرداخت.

· تعمیر اتو ایستاده : علت خارج نشدن بخار از منافذ اتو بخار چیست؟

عدم خروج بخار از منافذ اتو، جزو آن دسته از ایراداتی هست که اکثر افرادی که از آب معمولی در مخزن اتو بخار استفاده می کنند اغلب با آن مواجه می شوند. زیرا رسوبات آهکی آب این منافذ را مسدود کرده و مانع از خروج بخار می شوند .بهترین راهکار برای تعمیرات اتو مخزن دار و تعمیر اتو پرس استفاده از جوهر نمک است. با ریختن قطرات جوهر نمک در منافذ اتو این رسوبات از بین خواهند رفت.

نمایندگی تعمیرات اتو بخار

با توجه به مصرف زیاد از اتو پدیدار شدن ایرادات در این وسیله یک چیز کاملا طبیعی است. به طوری که اکثر افرادی که از این وسیله استفاده می کنند حداقل یکبار پیش آماده که به تعمیر اتو بخار خانگی نیاز پیدا کنند. با توجه به بالارفتن قیمت لوازم خانگی برقی امروزه قضیه تعمیرات باید اصولی تر و تخصصی تر انجام شوند. هوم سرویز نمایندگی تعمیر اتو بخار مخزن دار و تعمیر اتو پرسی، با کادر مجرب خود آماده ارائه خدمات در خصوص انواع برندهای موجود در بازار می باشند.

انواع خدمات نمایندگی تعمیر اتو برقی هوم سرویز شامل موارد زیر می باشد :

 • تعمیر صفحه کلید اتو
 • تعمیر ترموستات اتو
 • تعمیر المنت اتو
 • تعمیر کف اتو بخار
 • تعمیر مجموعه بی متال اتو
 • تعویض سیم اتو بخار
 • تعمیر کلیدهای ولومی اتو
 • تعویض المنت اتو بخار

تمام برندهایی اتو که در هوم سرویز تعمیر می شوند

 • تعمیرات اتو دلونگی
 • تعمیرات اتو پارس خزر
 • تعمیر اتو فیلیپس
 • تعمیر اتو پاناسونیک
 • تعمیر اتو بوش
 • تعمیر اتو ناسیونال
 • تعمیرات اتو تفال
 • تعمیر اتو بلک اند دکر و ....

هزینه تعمیر اتو بخار و مخزن دار به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه تعمیر اتو بخار به موارد متعددی بستگی دارد. مهم ترین عامل مهم در تغییر قیمت تعمیر اتو بخار استفاده از قطعات اورجینال با کیفیت در هنگام تعویض قطعات است. مدل اتو مورد دیگری است که بر قیمت تعمیر اتو بخار تاثیر دارد. طبعا تعمیرات اتو ناسیونال قدیمی با قیمت تعمیر اتو بخار مخزن دار یکسان نیست. نوع قطعه معیوب مورد دیگری است هزینه ها تاثیر دارد. هزینه تعمیر پمپ اتو بخار با قیمت تعمیر برد اتو بخار یکسان نیست. همچنین در صورتی که قطعه تعویض شود نسبت به تعمیر قطعات هزینه تعمیر اتو افزایش پیدا می کند. همچنین استفاده از قطعات ارجینال مورد دیگری هستند که قیمت تعمیرات اتو را تغییر می دهند. قطعات فیک به علت کیفیت پایین قیمت کمتری دارند و دستمزد تعمیر اتو را کاهش می دهند اما کارایی چندانی نیز نخواهند داشت.

تعمیرات اتو بخار مخزن دار، تعمیر اتو معمولی و تعمیر اتو پرس را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

در صورتی که به تعمیر اتو بخار و تعمیر اتو مخزن دار نیاز دارید می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. در تعمیرگاه تخصصی لوازم خانگی هوم سرویز هدف نهایی، تعمیرات قطعات اتو می باشد. تا بدین ترتیب هم در هزینه تعمیرات اتو بخار و هزینه تعمیرات اتو پرس شما صرفه جویی شود و هم قطعه فابریک دستگاه حفظ شود. متخصصین ما جهت مشاوره رایگان و اعلام هزینه ها با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر اتو و همچنین ارایه خدمات تعمیر اتو بخار ایرانی و خارجی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات شستشو و نظافت ارائه می دهد که شامل تعمیر لباسشویی ایرانی و خارجی, راه اندازی و نصب ماشین ظرفشویی, تعمیر ماشین ظرفشویی ایرانی و خارجی, تعمیر بخارشوی خانگی و صنعتی, نصب لباسشویی دوقلو می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های لوازم خانگی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر اتو

تعمیر اتو بخار ایرانی و خارجی

تعمیر اتو بخار ایستاده و تعمیر اتو پرس

تعمیر اتو مخزن دار

تعویض المنت اتو

تعمیر دسته ی اتو

تعمیر یا تعویض کف اتو بخار

تعویض سیم اتو بخار و ...

نظرات کاربران

profile picture
ایمان زعیم

واقعا از پیگیری هوم سرویز خیلی ممنونم. بسیار محترم و کاربلد بودن آقای خادمی. در یک کلام آدم حسابی بودن.

profile picture
جواد فردباقری

راضی بودم اتو رو تعمیر کردن و به موقع هم تحویل دادن. وقت شناس بودن

شرایط تعمیر اتو ایستاده، تعمیرات اتو پرسی و اتو بخار خانگی

همیار می بایست ابتدا عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر اتو بخار و اتو پرس نماید.

همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده توسط وی می باشد و مدت زمان صرف شده جهت مشاوره و تامین در فاکتور خدمات وی لحاظ خواهد شد.

همیار می بایست حتی المکان از قطعات دارای گارانتی برای تعمیر اتو بخار یا اتو پرس استفاده نماید و برگه گارانتی را به مشتری ارایه نماید.

تعمیر اتو بخار یا اتو پرسی را تنها در صورتی که خارج از دوره گارانتی باشند را به همیاران هوم سرویز بسپارید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

laundry
خشکشویی و اتوی لباس
قیمت از 1,300,000 الی 1,300,000 تومان
curtains-washing
پرده شویی
قیمت از 1,800,000 الی 3,500,000 تومان
dry-cleaning-couch
خشک شویی مبل
قیمت از 750,000 الی 1,300,000 تومان
repair-refrigerators
تعمیر یخچال و فریزر
قیمت از 1,050,000 الی 3,500,000 تومان