تعمیر اتو

تعمیر اتو

از 1169 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر اتو در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت تعمیر و تعویض المنت اتو

200,000 الی 450,000 تومان

قیمت تعمیر و تعویض زیره اتو

180,000 الی 250,000 تومان

قیمت تعمیر و تعویض سیم برق اتو

200,000 الی 250,000 تومان

قیمت تعمیر و تعویض مخزن آب اتو

250,000 الی 330,000 تومان

قیمت تعمیر و تعویض شاستی اتو

200,000 الی 250,000 تومان

متوسط قیمت1,500,000 تومانکمینه قیمت1,500,000 تومانبیشینه قیمت1,500,000 تومان

آنچه درباره تعمیر اتو خواهید خواند

 • تعمیر اتو
 • انواع اتو برقی
 • عیب یابی و تعمیر اتو بخار مخزن دار و پرسی
 • نمایندگی تعمیرات اتو بخار
 • انواع خدمات نمایندگی تعمیر اتو برقی هوم سرویز شاملموارد زیر می باشد :
 • تمام برندهایی اتو که در هوم سرویز تعمیر می شوند
 • هزینه تعمیر اتو بخار و مخزن دار به چه مواردی بستگی دارد؟
 • تعمیرات اتو بخار مخزن دار، تعمیر اتو معمولی و تعمیر اتو پرس را بهمتخصصین هوم سرویز بسپارید

تعمیر اتو

تعمیر اتو بخار از مواردی است که نمی توان انجام آن را بهتعویق انداخت. زیرا که خرابی اتو بخار مصادف می شود با یک ظاهرآشفته و ناخوشایند. این تجهیزات ممکن است به دلایل محتلف دچار ایراداتی شوند ونیاز به تعمیرات اتو بخار مخزن دار و تعمیر اتو پرس باشد. در مواردیبا آموزش تعمیر اتو بخار شما می توانید ایرادات سطحی را به تنهایی بدونحضور تعمیرکار اتو بخار رفع کنید ولی در موارد شدیدتر به حضور متخصص نیازاست. در ادامه به معرفی انواع اتو بخار و عیب یابی و تعمیرات اتو بخار وعوامل موثر بر قیمت تعمیر اتو بخار می پردازیم.

انواع اتو برقی

· تعمیر اتو بخارخانگی

این نوع اتو ازپرمصرف‌ترین‌ها انواع اتو است که در مصارف خانگی مورد استفاده قرار می گیرند. درتمام منازل یک نمونه از آنها پیدا می شود. در تعمیر اتو بخار در برخی مواردنیاز به تعویض قطعه نیاز دارد. تعمیر اتو بخار باید با دقت انجام شود و هرتعمیرکار اتو بخار نمی تواند از پس این خدمات بر بیایند. استفاده از قطعات باکیفیت و اورجینال تامین کننده کیفیت اتو بخار است.

· تعمیر اتو پرسی

تعمیر اتو پرس خانگی از موارد پر درخواست است. از ایناتو برای اتو زدن پارچه، ملحفه، پیراهن مردانه و انواع شلوار استفاده می شود.خرابی اتوی پرسی هم ممکن است به دلایل مختلف ایجاد شود. تعمیر اتو پرسفرآیند پیچیده تری دارد و به مهارت تعمیرکار اتو برقی نیاز دارد. مواردیمانند داغ نشدن اتو پرس، بخار ندادن اتو پرس، پاره شدن سیم اتوپرس و شکستن دسته اتو و غیره مواردی هستند که برای این تجهیرات اتفاق می افتدو به تعمیر اتو پرس در منزل نیاز است.

· تعمیر اتو بخارمخزن دار

اتو بخارهای خانگی سایزکوچک تری دارند و دارای یک مخزن آب کوچک هستند. اما اتو بخار مخزن دار که امروزهبیشتر مورد توجه قرار گرفته است دارای یک مخزن آب متصل به خود است که تا چند روزآب اتو را برای ایجاد بخار تامین می کند. ما در این مقاله قصد داریم تاراهکارهای عیب یابی و تعمیر اتو بخار، تعمیر اتو بخار مخزن دار،تعمیر اتو پرس را برایتان شرح دهیم که در موارد جزیی خودتان بتوانیددست به کار شوید. یا اینکه در هنگام مراجعه به نمایندگی تعمیر اتو بخار خانگی بتوانیداطلاعات درست در اختیار تعمیرکاران بدهید.

عیب یابی و تعمیر اتو بخار مخزن دار و پرسی

· تعمیر اتو بخار:علت برق داشتن کفی اتو چیست؟

تعمیر کفیاتو زمانیکه کف اتو برق دارد باید المنت اتو بررسی شود. اگر المنت اتو خرابشده باشد برق در بدنه اتو جریان پیدا می کند. باید قبل از هر موضوعی به خاطر داشتهباشید که استفاده از اتو زمانی که این مشکل را دارد، بسیار خطرناک می باشد. چونالمنت در اتوهای جدید به صورت پرسی است کلا باید به تعویض المنت اتوبخار پرداخته شود و قطعه قابل تعمیر نیست. همچنین ایراد در سیم پیچی اتو واتصالی اتو نیز ممکن است عامل ایجاد این اتفاق باشد.

· تعمیر اتو مخزندار :علت داغ نشدن اتو بخار

داغ نشدن اتو بخار دودلیل اصلی دارد. دلیل اول ممکن است در اتصالی در سیم برق اتو باشد که برق رابه اتو نرساتده و اتو گرم نمی شود. در این مواقع با تعویض سیم اتو بخار مشکل حل میشود. دومین ایراد نیز به ترموستات اتو مربوط است که تعمیر ترموستات اتو بخار بایدتوسط تعمیرکار اتو بخار انجام شود.

· سرویس اتو بخار:علت داغ شدن زیاد اتو بخار چیست؟

گرمای اتو بایداعتدال داشته باشد. داغ شدن بیش از حد اتو قطعا نشانه هایی از ایراد در اتو رانشان می دهد. این ایراد نیز با به خرابی ترموستات اتو بر می گردد. اگر ایراد ازترموستات نباشد ممکن است کلید تنظیم دمای اتو خراب شده باشد.

· تعمیرات اتوبخار مخزن دار :علت کم شدن گرمای اتو بخار چیست؟

کم شدن گرمای اتو میتواند دلایل زیادی داشته باشد. اگر سیم کشی اتو بخار به اشتباهانجام شده باشد، گرمای اتو بسیار کاهش پیدا می کند. در صورتی که به دنبال آموزشتعمیرات اتو بخار هستید حتما دقت کنید که اگر در پیاده سازی نقشه سیم کشیاتو بخار لامپ و المنت به صورت سری به هم وصل شوند. احتمال پایین آمدن حرارت اتومی باشد.

تعویض سیم کشی اتو به وسیله تعمیرکار اتو میتواند این مشکل را رفع کند. البته از علت های دیگر افت گرمای اتو، عدم تنظیمبودن ترموستات است که نمی توان از آن غافل شد.

· تعمیر اتو پرس ومخزن دار :علت روشن نشدن اتو چیست؟

اگر اتو روشن نمی شودایراد را در برق رسانی دستگاه باید جستجو کنید. گاهی اتصالی در سیم اتو و قطعی دردو شاخه موجب روشن نشدن اتو می شود. که در این مواقع باید به تعویض سیم اتوبخار و دوشاخه پرداخت. اگر با بررسی این دو مورد به نتیجه نرسیده اید. ایرادبعدی را باید در سیم کشی مدار اتو و برد اتو جستجو کنید. جهت تعمیر اتو بخارخانگی در منزل باید درپوش اتو را باز کنید و اتصالات مدارالکتریکی را بررسی کنید.

· تعمیر اتو مخزندار :چرا لامپ اتو روشن می شود اما اتو حرارتی تولید نمی کند؟

در واقع این اتفاقنشان می دهد که برق در دستگاه جریان دارد اما قطعه ای که باید حرارت تولید کندوظیفه خود را انجام نمی دهد. این قطعه حیاتی در اتو، المنت نام دارد. پس اگر بابررسی سیم کشی اتو متوجه شدید که ایرادی در این قسمت نیست با تعویض المنت اتو توسطتعمیرکار اتو بخار مشکل حل خواهد شد. به علت تخصصی بودن نحوه تعویض المنت اتوبخار باید این کار را به افراد متخصص سپرد.

· تعمیر اتو بخارایستاده :علت چکه کردن آب از کف اتو چیست؟

اگر هنگام خروج بخار، قطرات آب نیز از کفاتو ریزش می کند. این به این معنی است که دمای اتو کم است. همچنین تنظیم نبودنترموستات موجب بروز این ایراد می شود. جهت آموزش تعمیر اتو باید برایتانشرح دهیم که چگونه دمای اتو را افزایش دهید.

برای تعمیر اتو درمنزل ابتدا شاسی خروج بخار از اتو را به سمت پایین فشار دهید. ولومترموستات را در جهت عقربه های ساعت زیاد کنید. سپس شاسی را رها کنید. اگر ایراد ازدمای پایین باشد باید مشکل حل شده باشد. در غیر این صورت خود ترموستات مشکل دارد وباید به تعمیر ترموستات اتو پرداخت.

· تعمیر اتوایستاده :علت خارج نشدن بخار از منافذ اتو بخار چیست؟

عدم خروج بخار ازمنافذ اتو، جزو آن دسته از ایراداتی هست که اکثر افرادی که از آب معمولی در مخزن اتوبخار استفاده می کنند اغلب با آن مواجه می شوند. زیرا رسوبات آهکی آب این منافذ رامسدود کرده و مانع از خروج بخار می شوند .بهترین راهکار برای تعمیرات اتو مخزن دار و تعمیراتو پرس استفاده از جوهر نمک است. با ریختن قطرات جوهر نمک در منافذ اتو اینرسوبات از بین خواهند رفت.

نمایندگی تعمیرات اتو بخار

با توجه به مصرف زیاداز اتو پدیدار شدن ایرادات در این وسیله یک چیز کاملا طبیعی است. به طوری که اکثرافرادی که از این وسیله استفاده می کنند حداقل یکبار پیش آماده که به تعمیر اتوبخار خانگی نیاز پیدا کنند. با توجه به بالارفتن قیمت لوازمخانگی برقی امروزه قضیه تعمیرات باید اصولی تر و تخصصی تر انجام شوند.هوم سرویز نمایندگی تعمیر اتو بخار مخزن دار و تعمیر اتو پرسی،با کادر مجرب خود آماده ارائه خدمات در خصوص انواع برندهای موجود در بازار میباشند.

انواع خدمات نمایندگی تعمیر اتو برقی هوم سرویز شاملموارد زیر می باشد :

 • تعمیرصفحه کلید اتو
 • تعمیرترموستات اتو
 • تعمیرالمنت اتو
 • تعمیر کفاتو بخار
 • تعمیرمجموعه بی متال اتو
 • تعویض سیماتو بخار
 • تعمیرکلیدهای ولومی اتو
 • تعویضالمنت اتو بخار

تمام برندهایی اتو که در هوم سرویز تعمیر می شوند

 • تعمیراتاتو دلونگی
 • تعمیراتاتو پارس خزر
 • تعمیر اتوفیلیپس
 • تعمیر اتوپاناسونیک
 • تعمیر اتوبوش
 • تعمیر اتوناسیونال
 • تعمیراتاتو تفال
 • تعمیر اتوبلک اند دکر و ....

هزینه تعمیر اتو بخار و مخزن دار به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه تعمیر اتو بخار به موارد متعددی بستگی دارد. مهم ترینعامل مهم در تغییر قیمت تعمیر اتو بخار استفاده از قطعات اورجینال با کیفیتدر هنگام تعویض قطعات است. مدل اتو مورد دیگری است که بر قیمت تعمیر اتو بخارتاثیر دارد. طبعا تعمیرات اتو ناسیونال قدیمی با قیمت تعمیر اتو بخار مخزن داریکسان نیست. نوع قطعه معیوب مورد دیگری است هزینه ها تاثیر دارد. هزینه تعمیر پمپاتو بخار با قیمت تعمیر برد اتو بخار یکسان نیست. همچنین در صورتی که قطعهتعویض شود نسبت به تعمیر قطعات هزینه تعمیر اتو افزایش پیدا می کند. همچنیناستفاده از قطعات ارجینال مورد دیگری هستند که قیمت تعمیرات اتو را تغییر می دهند.قطعات فیک به علت کیفیت پایین قیمت کمتری دارند و دستمزد تعمیر اتو را کاهش میدهند اما کارایی چندانی نیز نخواهند داشت.

تعمیرات اتو بخار مخزن دار، تعمیر اتو معمولی و تعمیر اتو پرس را بهمتخصصین هوم سرویز بسپارید

در صورتی که به تعمیراتو بخار و تعمیر اتو مخزن دار نیاز دارید می توانید به صورترایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. در تعمیرگاه تخصصی لوازم خانگیهوم سرویز هدف نهایی، تعمیرات قطعات اتو می باشد. تا بدین ترتیب همدر هزینه تعمیرات اتو بخار و هزینه تعمیرات اتو پرس شماصرفه جویی شود و هم قطعه فابریک دستگاه حفظ شود. متخصصین ما جهت مشاوره رایگان واعلام هزینه ها با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهندداد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر اتو و همچنین ارایه خدمات تعمیر اتو بخار ایرانی و خارجی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات شستشو و نظافت ارائه می دهد که شامل تعمیر لباسشویی ایرانی و خارجی, راه اندازی و نصب ماشین ظرفشویی, تعمیر ماشین ظرفشویی ایرانی و خارجی, تعمیر بخارشوی خانگی و صنعتی, نصب لباسشویی دوقلو می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های لوازم خانگی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر اتو

تعمیر اتو بخار ایرانی و خارجی

تعمیر اتو بخار ایستاده و تعمیر اتو پرس

تعمیر اتو مخزن دار

تعویض المنت اتو

تعمیر دسته ی اتو

تعمیر یا تعویض کف اتو بخار

تعویض سیم اتو بخار و ...

نظرات کاربران

profile picture
محمد موسیوند

عالی بودن و پیگیری خوبی داشتند . وقت شناسی هم موردی بود که رضایت منو بیشتر از همه جلب کرد

profile picture
امیر مهرپویا

نیرو پیگیری بودند کار رو دنبال میکردند و از بهترین قطعات استفاده کردند ازشون صمییمانه تشکر میکنم

profile picture
مهدی دوده

واقعا بی عیب و نقص واقعا سریع واقعا عالی و به صرفه هرچی بگم راجب تیم خوب هوم سرویز کم گفتم 2 تا شیشه سکوریت داشتم که لق شده بود و هر آن امکان داشت بشکنه نیرو خودشون رو سریع رسوندن و دمشون گرم

profile picture
اسدالله بنی ادم

کارشون حرف نداشت وسایل آسیب ندید و با نظم و دقت کار رو انجام دادن و به اصطلاح سمبل کاری نمیکردند و این خودش نقطه قوت هست

شرایط تعمیر اتو ایستاده، تعمیرات اتو پرسی و اتو بخار خانگی

همیار می بایست ابتدا عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر اتو بخار و اتو پرس نماید.

همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده توسط وی می باشد و مدت زمان صرف شده جهت مشاوره و تامین در فاکتور خدمات وی لحاظ خواهد شد.

همیار می بایست حتی المکان از قطعات دارای گارانتی برای تعمیر اتو بخار یا اتو پرس استفاده نماید و برگه گارانتی را به مشتری ارایه نماید.

تعمیر اتو بخار یا اتو پرسی را تنها در صورتی که خارج از دوره گارانتی باشند را به همیاران هوم سرویز بسپارید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

خشکشویی و اتوی لباس
خشکشویی و اتوی لباس
قیمت از 200,000 الی 520,000 تومان
پرده شویی
پرده شویی
قیمت از 600,000 الی 1,900,000 تومان
خشک شویی مبل
خشک شویی مبل
قیمت از 400,000 الی 750,000 تومان
تعمیر یخچال و فریزر
تعمیر یخچال و فریزر
قیمت از 280,000 الی 1,100,000 تومان