نصب نرم افزار

نصب نرم افزار

از 1123 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نصب نرم افزار در بهار 1402 چقدر است؟

قیمت نصب مجموعه نرم افزارهای عمومی و کاربردی (مانند officeو ....)

80,000 الی 150,000 تومان

قیمت نصب نرم افزار ویژه تخصصی (به ازای هر پکیج نرم افزاری)

80,000 الی 150,000 تومان

قیمت نصب بازی(به ازای هر بازی)

80,000 الی 130,000 تومان

متوسط قیمت150,000 تومانکمینه قیمت100,000 تومانبیشینه قیمت430,000 تومان

آنچه درباره نصب نرم افزار خواهید خواند

 • ​نصب نرم افزار و نصب بازی کامپیوتری درمنزل
 • نصب بازی روی کامپیوتر و لپ تاپ
 • انواع روش های نصب بازی برای کامپیوتر
 • نصب نرم افزار در منزل
 • قیمت نصب نرم افزار و قیمت نصب بازی کامپیوتر در منزل به چه مواردیبستگی دارد؟
 • انواع نرم افزار کامپیوتر و بازی هایی که روی ویندوز نصب می شوند
 • خدمات نصب نرم افزار در منزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

نصب نرم افزار و نصب بازی کامپیوتری درمنزل

امروزه اکثر افرادبرای مصارف شخصی و یا برای اهداف کاری خود از یکی از نمونه های کامپیوترهای رومیزییا لپ تاپ استفاده می کنند. استفاده بهینه از لپ تاپ و سیستم ها به واسطه نصبنرم افزار میسر می شود. در کنار این موضوع یکی از بزرگترین جاذبه های سیستمهای کامپیوتری توانایی آنها در نصب نرم افزار بازی یا نصب بازی کامپیوتری در لپ تاپ و سیستم می باشد. ممکن استبعد از مدت ها از بازی های روی سیستم خود خسته شده باشید. قصد نصب بازیکامپیوتر جدید و دانلود نرم افزار کاربردی برای کامپیوتر دارید. حتیممکن است یک گیمر حرفه ای باشید و اکثر بازیهای جدید را تست کرده باشید و هموارهدر پی ارتقا کیس خود باشید تا توانایی بازی با تمام نسخه های جدید را داشته باشید.در همه این موارد برای لذت بیشتر باید از نسخه های ارجینال انواع نرم افزارهااستفاده کنید تا لذت کافی را از بازی و سایر برنامه ها ببرید. همچنین اگر به دنبالنصب نرم افزار کاربردی برای کامپیوتر و نصب نرم افزارهای تخصصیهستید. گاهی دانلود نسخه رایگان بازی و نرم افزارها بهترینراهکار نیست. با استفاده از خدماتنصب بازی روی کامپیوتر و خدمات نصب نرم افزارهای در منزل هوم سرویز میتوانید به اهداف خود برسید. در ادامه به معرفی انواع نرم افزارها و همچنین عواملموثر بر قیمت نصب نرم افزار در منزل می پردازیم.

نصب بازی روی کامپیوتر و لپ تاپ

با رشد تکنولوژی وهمه گیر شدن استفاده از انواع رایانه در منزل، شیوه زندگی افراد هم عوض شده است.یکی از مورد استقبال ترین سرگرمی بین کودکان و نوجوانان امروزی بازی های کامپیوتریاست . انصافا برخی از بازی های رایانه ای به قدری جذاب هستند که در بین بزرگسالاننیز بسیار پر طرفدار شده است. بعضب از گیمرها یا به اصطلاح بازی خورها بایدجدیدترین بازی های روز دنیا را روی لپ تاپ شخصی خود همیشه داشته باشند. البتهرعایت اعتدال در این زمینه برای حفظ کیفیت زندگی و سلامتی حائز اهمیت است. از این رو با نصب بازی روی لپ تاپ هااوقات فراغت خود را می گذرانند.

انواع روش های نصب بازی برای کامپیوتر

اگر تجربه نصببازی کامپیوتری را دارید، حتما می دانید که این کار از روش های مختلفیقابل انجام است. نصب بازی کامپیوتری رایگان ، دانلود بهترین بازیها، نصببازی روی کامپیوتر بدون سی دی، نصب بازی از روی فلش در کامپیوتر واز طریق دانلودبازی از اینترنت برای کامپیوتر قابل انجام است. همانطور که می دانید نصب بازیهای اندرویدی گوشی های موبایل مناسب برای نصب بازی در ویندوز نیستند. البته نوع سیستم نیز در نصب نرم افزار بازیاهمیت زیادی دارد. زیرا که برخی از بازی های رایانه ای به سیستم های پیشرفته ترینیاز دارند که دارای گرافیک بالاتری باشند. اگر بازی یا نرم افزار خاصی روی سیستمنصب نمی شود و یا در حین اجرا هنگ می کند و به درستی اجرا نمی شود. ممکن است علت،نامتناسب بودن سیستم با حجم و گرافیک بازی یا نرم افزار باشد.

· نصب نرم افزارکاربردی برای کامپیوتر و بازی ازطریق سی دی

انواع سی دی های بازیو نرم افزار را در فروشگاه های لوازم کامپیوتری یافت می شود. باید بیان کنیم کهیکی از راحت ترین راهنمای نصب نرم افزار و بازی در منزل استفادهاز سی دی می باشد. به این صورت که ابتدا CD نصب را در سی دی رام می گذارید تا RUN شود. سی دی ها اغلب به صورت اتومات وخودکار اجرا می شوند. با تایید کاربر سی دی شروع به اجرا می کند. باید دستورالعملها را دقیق انجام دهید. با توجه به حجم بازی و البته سرعت سیستم چند دقیقهای نصب نرم افزار و بازی طول خواهد کشید. اگر سی دی به صورت خودکار run نشود با استفاده از File Explorer یا Finder درایو سی دی را باز کنید و برای شروع اجرا،روی برنامه دوبار کلیک کنید.

· دانلود بهترینبازی از فروشگاه های اینترنتی برای کامپیوتر

بعضی از تولیدکنندگان بازی های دیجیتال ، نسخه بازی را به صورت مستقیم در اختیار کاربران قرارمی دهند. نصب بازی در منزل از اینترنت برای افرادی که آشنایی و تجربه کافیندارند کمی دشوارتر است. این بازی ها اغلب به صورت فایل زیپ و فشرده دانلود میشوند و لازم است نرم افزارwinrar یا نرمافزارهای مشابه را روی سیستم داشته باشید تا بازی یا نرم افزار مورد نظر را از زیپخارج کنید. پس از دانلود فایل بازی ممکن است نیاز به رمز داشته باشید. رمز را بایداز همان منبعی که بازی را دانلود کرده اید دریافت کنید. ابتدا محل نصب رادر سیستمانتخاب کنید همیشه یک کپی روی دسکتاپ نیز حفظ می شود.

· نصب بازی روی لپتاپ از اینترنت

اگر نگران ویروسی شدنسیستم خود هستید. هرگز به دنبال نصب بازی کامپیوتری رایگان و دانلودبازی pc نباشید. همواره خرید سیدی اورجینال و یا خرید فایل نصب از فروشگاه های دیجیتال بهترین راهکار است. در اینمواقع با پرداخت یک مبلغ مناسب می توانید بازی دلخواه تان را خریداری کنید. خریداز فروشگاه های دیجیتال بسیار ساده می باشد. ابتدا یک حساب کاربری در سایت موردنظر ایجاد می کنید و سپس سفارش و دانلود بازی کامپیوتری را ثبت کنید.حتی وقتی از سیستم دیگری نیز استفاده کنید، با ورود به حساب کاربری خود می توانیددوباره بازی های خریداری شده را روی سیستم جدید نیز نصب کنید.

نصب نرم افزار در منزل

به طور معمول یکرایانه خوب قابلیت نصب انواع نرم افزارهای سازگار با ویندوز را دارد. برخی از نرمافزارها عمومی هستند و همه کاربران با آن سر و کار دارند مثلا نصب نرم افزارoffice که بدون آن روزمان شب نمی شود. برخی از نرمافزارها حرفه ای تر هستند مثل نصب نرم افزار مالی و نصب فتوشاپ و…به هر حال وقتی یک رایانه یا لپ تاپ در خانه وجود داشته باشد، انواع نرم افزارهایعمومی و کاربردی یا تخصصی و حرفه ای را نیز می توان بر روی آن استفاده کرد. به طورمعمول نصب نرم افزار لپ تاپ در منزل از طریق روش های زیر انجام می شود.

· نصب نرم افزاردر منزل از طریق CD-ROM

به ترتیبی که انواعسی دی نرم افزار هنوز هم در فروشگاه های لوازم رایانه به فروش می رسد. برای نصب باقرار دادن دیسک در محفظهCD-ROM خیلی سادهمی توان برنامه را نصب کرد. دستورالعمل نصب توسط دیسک به کاربر داده می شود ومعمولا با چند کلیک روی دکمهnext کار نصببه سادگی تمام می شود.

· نصب نرم افزاردر منزل از طریق وب

امروزه متداول ترینراه برای نصب نرم افزار، دانلود آن است. سایت های زیادی در سراسر جهان نرم افزارهارا به صورت پولی و یا به رایگان در اختیار کاربران قرار می دهند. در این صورتداشتن یک خط اینترنت برای بارگیری نرم افزار و نصب آن روی سیستم ویندوز کافی است.حتی مرورگرهای کاربردی نظیرGoogle Chrome هم بهرایگان از طریق وب سایت اصلی ارائه می شود. اگر چه شبهات زیادی در مورد نرمافزارهای رایگان وجود دارد ولی بسیاری از کاربران خانگی ترجیح می دهند از این شیوهاستفاده کنند. یک نکته مهم در این زمینه وجود دارد و آن امکان ویروسی شدن سیستم بادانلود نرم افزارهای رایگان است.

· نصب نرم افزاردر منزل از فروشگاه مایکروسافت

اگر نمی دانید نرمافزارهای مورد نظرتان را از کجا نصب کنید یا به دنبال وب سایت های امن هستید ازفروشگاه مایکروسافت کمک بگیرید.Windows Store یا Microsoft Store برنامه فروشگاهی مایکروسافت برای کاربراناینترنتی است! این فروشگاه به توسعه دهندگان هم اجازه می دهد تا نرم افزارهای خودرا برای فروش روی فروشگاه عرضه کند. البته استفاده از فروشگاه مایکروسافت برایویندوز ۸ به بالا کاربردی است و بقیه نسخه ها در کار با آن مشکل دارند.

قیمت نصب نرم افزار و قیمت نصب بازی کامپیوتر در منزل به چه مواردیبستگی دارد؟

نظریه عموم افزاد ایناست که اگر لپتاپ یا کیس را به به مراکز تعمیرات لپ تاپ برای نصب بازیکامپیوتری و نرم افزار انتقال بدهند قیمت نصب نرم افزار کاهش پیدا میکند. در صورتی که این نظریه در خیلی از موارد رفع می شود. گاهی انتقال کیس یاسیستم به مراکز ممکن است چندین روز طول بکشد و البته هزینه رفت و آمد نیز مطرح میشود. در حالت کلی قیمت نصب نرم افزار و بازی در منزل بهنوع برنامه بستگی دارد.

به طور مثال علاوه بربازی های رایانه ای، نرم افزارهای کاربردی دیگری نیز مورد نیاز افراد می باشد.فردی که از کامپیوتر استفاده می کند به طور قطع به مجموعه ای نصب نرم افزارهایعمومی و کاربردی نیز نیاز پیدا خواهد کرد. روی همه سیستم های خانگی حداقل نرمافزارoffice برای رفعنیازهای روزمره نصب می شود. البته گاهی نیاز به پکیج های نرم افزاری ویژه ای نیزبرای متخصصین وجود دارد. برای مثال نرم افزارهای گرافیکی یا حسابداری و … کمیتخصصی تر هستند و کاربرد عمومی ندارند. هزینه نصب بازی کامپیوتری و نرمافزار با توجه به نوع آن متغیر است. به طور کلی همه نرم افزارها به صورت پکیج نصبمی شوند و هر پکیج یک قیمت مشخص دارد.

انواع نرم افزار کامپیوتر و بازی هایی که روی ویندوز نصب می شوند

 • نصب نرم افزار فتوشاپ
 • نصب نرم افزار آفیس
 • نصب نرم‌افزار گرافیکی کرلCorel Draw
 • نصب انواع آنتی ویروس ها(Antivirus)
 • نصب انواع پلیر های صوتی و تصویری
 • نصب نرم افزار اتوکد(CAD)
 • نصب نرم افزار dmax3
 • نصب نرم افزار مخصوص املاک و بنگاه ها
 • نصب نرم افزار افترافکت
 • نصب نرم افزار حسابداری
 • نصب نرم افزارهای مهندسی
 • نصب انواع بازی های کامپیوتری
 • نصب بازی کامپیوتری ماشینی
 • نصب بازی کامپیوتری جی تی ای gta
 • نصب بازی کامپیوتری فوتبال
 • نرم افــزار ویژوال استودیــوVISUAL STUDIOIntroduction
 • نرم افزارMatlab
 • و……

خدمات نصب نرم افزار در منزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

نصب نرم افزارهایعمومی و کاربردی ، نصب نرم افزار بازی و نصب نرم افزار ویژه تخصصی توسطتکنیسین کامپیوتر در محل هوم سرویز انجام می شود. نصب نرم افزارهای گرافیکینظیر فوتوشاپ، افترافکت و ….، نصب نرم افزارهای صوتی و تصویری،نصب انواع بازی هایرایانه ای در منزل پذیرفته می شود. چنانچه نیاز به نرم افزارهای تخصصی دارید بهصورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. نصب نرم افزارهای معماری،املاک، حسابداری و...توسط متخصصین در محل انجام می شود. متخصصین ما جهت مشاورهرایگان، معرفی لیست نرم افزارها و قیمت نصب نرم افزارهای بازی به صورت شفافاطلاعات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس نصب نرم افزار و همچنین ارایه خدمات نصب نرم افزارهای کاربردی کامپیوتر نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات خدمات کامپیوتر ارائه می دهد که شامل عیب یابی و تعمیرات لپ تاپ و نوت بوک در محل, نصب و ارتقا ویندوز 10 و ویندوز 8 و..., تعمیر کامپیوتر رومیزی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های رایانه و تکنولوژی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس نصب نرم افزار

نصب نرم افزارهای کاربردی کامپیوتر

نصب نرم افزارهای تخصصی کامپیوتر

ارتقا نرم افزارهای کامپیوتر

نصب نرم افزار آفیس

نصب فتوشاپ

نصب برنامه های تخصصی حسابداری و مهندسی در محل

نصب انواع بازی های کامپیوتری روز دنیا اورجینال

نظرات کاربران

profile picture
مرتضی مقدم

خیلی عالی و کار درست بودند و به موقع کار را انجام دادند

شرایط نصب نرم افزارهای تخصصی حسابداری و مهندسی

نصب هر نوع نرم افزار پس از مشورت با مشتری انجام می شود.پلیس فتا:امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

تعمیر ساعت هوشمند
تعمیر ساعت هوشمند
قیمت از 500,000 الی 500,000 تومان
تعمیر کامپیوتر
تعمیر کامپیوتر
قیمت از 350,000 الی 1,090,000 تومان
تعمیر کنسول بازی
تعمیر کنسول بازی
قیمت از 300,000 الی 500,000 تومان
تعمیر موبایل
تعمیر موبایل
در حال بروزرسانی قیمت