نصب بازی کامپیوتری

نصب بازی کامپیوتری

از 1123 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نصب بازی کامپیوتری در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت نصب مجموعه نرم افزارهای عمومی و کاربردی (مانند officeو ....)

200,000 الی 280,000 تومان

قیمت نصب بازی(به ازای هر بازی)

180,000 الی 250,000 تومان

متوسط قیمت1,000,000 تومانکمینه قیمت700,000 تومانبیشینه قیمت1,800,000 تومان

آنچه درباره نصب بازی کامپیوتری خواهید خواند

 • ​نصب بازی کامپیوتری در منزل
 • انواع روش های نصب بازی برای کامپیوتر
 • دانلود بازی کامپیوتری چه ایراداتی دارد؟
 • دانلود بازی کامپیوتر چرا طرفداران بیشتر دارد؟
 • در هنگام دانلود بازی کامپیوتر به چه نکاتی باید توجه نمود؟
 • دانلود جدیدترین بازی های کامپیوتر
 • قیمت نصب بازی کامپیوتر در منزل به چه مواردی بستگی دارد؟
 • لیست بازی های کامپیوتری که روی ویندوز نصب می شوند
 • خدمات نصب بازی کامپیوتر در منزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

نصب بازی کامپیوتری در منزل

امروزه اکثر افراد برای مصارف شخصی و یا برای اهداف کاری خود از یکی از نمونه های کامپیوترهای رومیزی یا لپ تاپ استفاده می کنند. در کنار استفاده از این تجهیزات برای کار و کسب و درآمد، یکی دیگر از جاذبه های این سیستم ها برای نصب بازی کامپیوتری است. ممکن است بعد از مدت ها از بازی های روی سیستم خود خسته شده باشید و قصد نصب بازی کامپیوتر جدید و دانلود بازی کامپیوتری داشته باشید. یا ممکن است یک گیمر حرفه ای باشید و اکثر بازیهای جدید را تست کرده باشید و همواره در پی ارتقا کیس خود باشید تا توانایی بازی با تمام نسخه های جدید را داشته باشید. در همه این موارد برای لذت بیشتر باید از نسخه های ارجینال بازی کامپیوتری استفاده کنید تا لذت کافی را از بازی ببرید. گاهی از به دنبال دانلود رایگان بازی کامپیوتری هستید که قطعا این کار بهترین راهکار نیست. با استفاده از خدمات نصب بازی روی کامپیوتر و نصب بازی کامپیوتری روی لپ تاپ هوم سرویز می توانید به اهداف خود برسید. در ادامه به معرفی انواع بازی های کامپیوتری و همچنین عوامل موثر بر قیمت نصب بازی کامپیوتری در محل می پردازیم.

انواع روش های نصب بازی برای کامپیوتر

اگر تجربه نصب بازی روی کامپیوتر را دارید، حتما می دانید که این کار از روش های مختلفی قابل انجام است. نصب بازی کامپیوتری رایگان، دانلود بهترین بازیها، نصب بازی روی کامپیوتر بدون سی دی، نصب بازی از روی فلش در کامپیوتر و از طریق دانلود بازی از اینترنت برای کامپیوتر قابل انجام است. همانطور که می دانید نصب بازی های اندرویدی گوشی های موبایل، مناسب برای نصب بازی در ویندوز نیستند. البته نوع سیستم نیز در نصب بازی روی لپ تاپ اهمیت زیادی دارد. زیرا که برخی از بازی های رایانه ای به سیستم های پیشرفته تری نیاز دارند که دارای گرافیک بالاتری باشند. اگر بازی یا خاصی روی سیستم نصب نمی شود و یا در حین اجرا هنگ می کند و به درستی اجرا نمی شود. ممکن است علت، نامتناسب بودن سیستم با حجم و گرافیک بازی باشد.

· نصب بازی برای کامپیوتر ازطریق سی دی

انواع سی دی های بازی را در فروشگاه های لوازم کامپیوتری یافت می شود. باید بیان کنیم که یکی از راحت ترین راهنمای نصب بازی در منزل استفاده از سی دی می باشد. به این صورت که ابتدا CD نصب را در سی دی رام می گذارید تا RUN شود. سی دی ها اغلب به صورت اتومات و خودکار اجرا می شوند. با تایید کاربر سی دی شروع به اجرا می کند. باید دستورالعمل ها را دقیق انجام دهید. با توجه به حجم بازی و البته سرعت سیستم چند دقیقه ای نصب بازی روی کامپیوتر طول خواهد کشید. اگر سی دی به صورت خودکار run نشود با استفاده از File Explorer یا Finder درایو سی دی را باز کنید و برای شروع اجرا، روی بازی دوبار کلیک کنید.

· دانلود بهترین بازی های کامپیوتری از فروشگاه های اینترنتی

بعضی از تولید کنندگان بازی های دیجیتال، نسخه بازی را به صورت مستقیم در اختیار کاربران قرار می دهند. نصب بازی در منزل از اینترنت برای افرادی که آشنایی و تجربه کافی ندارند کمی دشوارتر است. این بازی ها اغلب به صورت فایل زیپ و فشرده دانلود می شوند و لازم است نرم افزار winrar یا برنامه های مشابه را روی سیستم داشته باشید تا بازی مورد نظر را از زیپ خارج کنید. پس از دانلود فایل بازی ممکن است نیاز به رمز داشته باشید. رمز را باید از همان منبعی که بازی را دانلود کرده اید دریافت کنید. ابتدا محل نصب بازی کامپیوتری را در سیستم انتخاب کنید همیشه یک کپی روی دسکتاپ نیز حفظ می شود.

· نصب بازی روی لپ تاپ از اینترنت

اگر نگران ویروسی شدن سیستم خود هستید. هرگز به دنبال نصب بازی کامپیوتری رایگان و دانلود بازی برای کامپیوتر نباشید. همواره خرید سی دی اورجینال بازی کامپیوتری و یا خرید فایل نصب از فروشگاه های دیجیتال بهترین راهکار است. در این مواقع با پرداخت یک مبلغ مناسب می توانید بازی دلخواه تان را خریداری کنید. خرید از فروشگاه های دیجیتال بسیار ساده می باشد. ابتدا یک حساب کاربری در سایت مورد نظر ایجاد می کنید و سپس سفارش و دانلود بازی کامپیوتری را ثبت کنید. حتی وقتی از سیستم دیگری نیز استفاده کنید، با ورود به حساب کاربری خود می توانید دوباره بازی های خریداری شده را روی سیستم جدید نیز نصب کنید.

دانلود بازی کامپیوتری چه ایراداتی دارد؟

طبیعی است که افراد در پی کاهش دادن هزینه نصب بازی در منزل به فکر دانلود بازی کامپیوتری باشند. شاید در نظر خیلی از افراد که در این وادی سررشته چندانی ندارند دانلود رایگان بازی کامپیوتری تفاوت چندانی با نسخه های اورجینال ندارد. اما در واقعیت یکی از بزرگترین مشکلات کاربران این نسخه ها، در نصب بازی های کامپیوتری است. زیرا که در حالت عادی نصب بازی کامپیوتری برای لپ تاپ شاید پیچیدگی خاصی نداشته باشد. اما در هنگام استفاده از نسخه های کرکی همه چیز پیچیده و سخت می شود. با توجه به این تفاصیر استفاده از خدمات کامپیوتری در محل مانند نصب بازی کامپیوتر در منزل تمام بازی های نسخه های اورجینال را در دسترس خواهید داشت بدون اینکه نیاز به خریداری تک به تک همه آنها باشد. درنتیجه هزینه نصب بازی روی کامپیوتر در این مواقع ارزان تر از روش های دیگر تمام می شود.

دانلود بازی کامپیوتر چرا طرفداران بیشتر دارد؟

همانطور که پیش تر توضیح دادیم برای خیلی از افراد در کنار کارایی کامپیوتر دانلود بازی برای کامپیوتر یکی از جاذبه های استفاده از کامپیوتر و لپ تاپ به شما می آید. به این ترتیب که با توجه به قدرت سیستم خود می توانید اقدام به نصب جدیدترین بازی کامپیوتر کنید و از اوقات فراغت خود بهترین استفاده را ببرید.

لیست بازی های کامپیوتری امروز بسیار گسترده شده است و به ترتیبی که در هر دسته هزاران بازی در هر روز ساخته و عرضه می شوند. از نصب بازی کامپیوتر فوتبال گرفته تا نصب بازی کامپیوتری جنگی، استراتژیکی و غیره که هر کدام طرفداران مخصوص به خود را دارند. با توجه به این علایق دانلود بازی کامپیوتری روشی قابل دسترس برای همه کاربران به حساب می آید. نصب بازی روی کامپیوتر یا نصب بازی روی لپ تاپ از آن جهت نسبت به موبایل طرفداران بیشتری دارد که بازی با موس و کیبورد لذت بیشتری به همراه دارد و اصطلاحا گیمینگ فقط با این تجهیزات لذت بخش خواهد بود و حس زنده تری به کاربر انتقال می دهد. همچنین نصب بازی روی لپ تاپ چون از گرافیک بالاتری برخوردار است نیز طرفداران بیشتری دارد.

دانلود بازی برای کامپیوتر همچنین چون صفحه نمایش بزرگتری دارد و میدان دید بیشتری در اختیار فرد قرار می دهد نیز بیشتر درخواست می شود.

در هنگام دانلود بازی کامپیوتر به چه نکاتی باید توجه نمود؟

فرقی نداره به دنبال دانلود رایگان بازی کامپیوتری باشید و یا نصب بازی کامپیوتری اورجینال، باید به این نکته توجه کنید که حجم بازی کامپیوتری با حجم هاردیسک سیستم شما همخوانی داشته باشد.

نصب بازی در کامپیوتر ویندوز 7 و یا حتی در هنگام دانلود بازی برای کامپیوتر ویندوز 7 یا 10 هیچ گاه از سایت هایی که به صورت پارت بندی فایل ها را ارائه می دهند اقدام به دانلود بازی برای کامپیوتر نکنید. چون ممکن است پارت ها به درستی بارگذاری نشده باشد و یا مشکل داشته باشد.

مورد دیگر که در هنگام دانلود بازی pc باید مطمئن باشید که سیستم شما قدرت اجرای این بازی را دارد یا خیر. زیرا در مواردی به علت ضعیف بودن سیستم ها بازی سنگین بوده و قادر به اجرا نیست. در این مواقع cpu، رم و گرافیک باید بالا باشد تا نصب بازی کامپیوتر و اجرای آن با مشکلی روبه رو نشود.

دانلود جدیدترین بازی های کامپیوتر

همانطور که پیش هم گفته شد هر روزه تعدادی بازی به بازار عرضه می شوند و هر کدام از بازی های قدیمی در پی ارائه نسخه های آپدیت شده و بروز هستند تا کمترین باگ را داشته باشند و مشکلاتی برای کاربران در پی نداشته باشد. بهترین بازی های کامپیوتری از نظر کاربران به ژانر اول شخص تعلق می گیرد که گیمر یه عنوان یک شخصیت تمام مراحل را پشت سر می گذارد. برای دانلود بازی PCدر این ژانر می توان به نصب بازی GTA اشاره نمود که طرفداران زیادی دارد.

قیمت نصب بازی کامپیوتر در منزل به چه مواردی بستگی دارد؟

نظریه عموم افراد این است که اگر لپتاپ یا کیس را به به مراکز تعمیرات لپ تاپ برای نصب بازی کامپیوتری و نرم افزار انتقال بدهند، قیمت نصب بازی روی لپ تاپ کاهش پیدا می کند. در صورتی که این نظریه در خیلی از موارد رفع می شود. گاهی انتقال کیس یا سیستم به مراکز ممکن است چندین روز طول بکشد و البته هزینه رفت و آمد نیز مطرح می شود. در حالت کلی قیمت نصب بازی در منزل به نوع بازی بستگی دارد.

لیست بازی های کامپیوتری که روی ویندوز نصب می شوند

 • نصب انواع بازی های کامپیوتری
 • نصب بازی کامپیوتری ماشینی
 • نصب بازی کامپیوتری جی تی ای gta
 • نصب بازی کامپیوتری فوتبال
 • نصب بازی کامپیوتری کودکانه
 • نصب بازی کامپیوتری دخترانه
 • نصب بازی کامپیوتری جنگی
 • و……

خدمات نصب بازی کامپیوتر در منزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

اگر به دنبال بهترین بازی های کامپیوتری و نصب بازی کامپیوتری در منزل هستید می توانید روی ما حساب کنید. اگر از دانلود بازی رایگان برای کامپیوتر و باگ های پی در پی خسته شده اید. متخصصین ما نسخه های اورجینال بازی را در محل آورده و روی سیستم شما نصب می کنند. نصب بازی PC و نصب بازی روی لپ تاپ با هزینه مناسب در منزل انجام می شود.

برای استفاده از این خدمات تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما جهت مشاوره رایگان و اعلام هزینه های نصب بازی کامپیوتری با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس نصب بازی کامپیوتری و همچنین ارایه خدمات نصب بازی روی کامپیوتر نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات خدمات کامپیوتر ارائه می دهد که شامل تعمیرات لپ تاپ در محل, نصب ویندوز 10 , تعمیر کامپیوتر رومیزی, ریکاوری اطلاعات گوشی موبایل, خدمات کامپیوتری در محل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های رایانه و تکنولوژی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس نصب بازی کامپیوتری

نصب بازی روی کامپیوتر

نصب بازی روی لپ تاپ

نصب انواع بازی های کامپیوتری روز دنیا اورجینال

نصب بازی کامپیوتری فوتبال

نصب بازی کامپیوتری جنگی

نصب بازی کامپیوتری کودکانه و ...

نظرات کاربران

profile picture
فرشید T

خیلی با حوصله کار رو پیش بردن

profile picture
مجتبوی

واقعا از همه نظر عالی و تخصصی بودن ایشون

profile picture
مازیار خداداد

خیلی عالی بودند

profile picture
مرتضی مقدم

خیلی عالی و کار درست بودند و به موقع کار را انجام دادند

شرایط نصب بازی برای کامپیوتر و لپ تاپ در محل

تهیه لوازم، قطعات و نرم افزارها در خصوص نصب نرم افزار و بازی پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد مشاوره لازم را به مشتری ارایه نماید و در صورت تایید مشتری اقدام نماید.

همیار موظف است قبل از شروع کار وضعیت سلامت دستگاه مشتری را بررسی نماید و پس از مشورت با مشتری نسبت به نصب بازی اقدام نماید. به همین ترتیب مشتری نیز پس از نصب گیم می بایست وضعیت دستگاه را بررسی نماید. چنانچه دستگاه دارای عیب یا خرابی باشد بلافاصله به همیار اطلاع رسانی نماید.

نصب بازی و گیم انجام شده توسط همیار شامل یک هفته گارانتی همیاران می باشد و در صورت بروز خرابی همیاران می بایست نسبت به رفع مشکل اقدام نماید.

هزینه دقیق نصب بازی پس از بررسی همیار متخصص به مشتریان اعلام خواهد شد، لذا همیاران بر اساس توضیحات مشتری، برآورد اولیه هزینه را به صورت تلفنی به مشتریان ارایه داده و پس از بررسی فیزیکی دستگاه قیمت دقیق خدمت مشتریان ارائه می شود. پس از تایید مشتری نسبت به نصب بازی و یا انصراف از آن اقدام خواهد شد. همیار بدون هماهنگی با مشتری مجوز نصب بازی و گیم را نخواهد داشت.

همیاران هوم سرویز احراز هویت و صلاحیت شده و دارای مدارک فنی معتبر می باشند و همچنین تضامین و قرارداد مستقلی از ایشان نزد هوم سرویز وجود دارد، ولیکن در حین سپردن خدمات نصب بازی و گیم مورد نظر شما به همیاران حتما نظرات و تجربیات سایر مشتریان از خدمات اخذ شده از همیار را ملاک انتخاب و تایید همیار قرار دهید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

smartwatch-repair
تعمیر ساعت هوشمند
قیمت از 300,000 الی 300,000 تومان
computer-repair
تعمیر کامپیوتر
قیمت از 1,500,000 الی 2,400,000 تومان
gaming-console-repair
تعمیر کنسول بازی
قیمت از 700,000 الی 1,000,000 تومان
mobile-services
تعمیر موبایل
قیمت از 150,000 الی 150,000 تومان