نصب بازی کامپیوتری

نصب بازی کامپیوتری

از 1123 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نصب بازی کامپیوتری در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت نصب مجموعه نرم افزارهای عمومی و کاربردی (مانند officeو ....)

200,000 الی 280,000 تومان

قیمت نصب بازی(به ازای هر بازی)

180,000 الی 250,000 تومان

متوسط قیمت300,000 تومانکمینه قیمت250,000 تومانبیشینه قیمت750,000 تومان

آنچه درباره نصب بازی کامپیوتری خواهید خواند

 • ​نصب بازی کامپیوتری در منزل
 • انواع روش های نصب بازی برای کامپیوتر
 • دانلود بازی کامپیوتری چه ایراداتی دارد؟
 • دانلود بازی کامپیوتر چرا طرفداران بیشتر دارد؟
 • در هنگام دانلود بازی کامپیوتر به چه نکاتی باید توجه نمود؟
 • دانلود جدیدترین بازی های کامپیوتر
 • قیمت نصب بازی کامپیوتر در منزل به چه مواردی بستگی دارد؟
 • لیست بازی های کامپیوتری که روی ویندوز نصب می شوند
 • خدمات نصب بازی کامپیوتر در منزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

نصب بازی کامپیوتری در منزل

امروزه اکثر افرادبرای مصارف شخصی و یا برای اهداف کاری خود از یکی از نمونه های کامپیوترهای رومیزییا لپ تاپ استفاده می کنند. در کنار استفاده از این تجهیزات برای کارو کسب و درآمد، یکی دیگر از جاذبه های این سیستم ها برای نصب بازی کامپیوتریاست. ممکن است بعد از مدت ها از بازی های روی سیستم خود خسته شده باشید وقصد نصب بازی کامپیوتر جدید و دانلود بازی کامپیوتری داشتهباشید. یا ممکن است یک گیمر حرفه ای باشید و اکثر بازیهای جدید را تست کرده باشیدو همواره در پی ارتقا کیس خود باشید تا توانایی بازی با تمام نسخه های جدید راداشته باشید. در همه این موارد برای لذت بیشتر باید از نسخه های ارجینال بازیکامپیوتری استفاده کنید تا لذت کافی را از بازی ببرید. گاهی از به دنبال دانلودرایگان بازی کامپیوتری هستید که قطعا این کار بهترین راهکار نیست. با استفاده از خدمات نصب بازیروی کامپیوتر و نصب بازی کامپیوتری روی لپ تاپ هوم سرویز میتوانید به اهداف خود برسید. در ادامه به معرفی انواع بازی های کامپیوتری و همچنینعوامل موثر بر قیمت نصب بازی کامپیوتری در محل می پردازیم.

انواع روش های نصب بازی برای کامپیوتر

اگر تجربه نصببازی روی کامپیوتر را دارید، حتما می دانید که این کار از روش های مختلفیقابل انجام است. نصب بازی کامپیوتری رایگان، دانلود بهترینبازیها، نصب بازی روی کامپیوتر بدون سی دی، نصب بازی از رویفلش در کامپیوتر و از طریق دانلود بازی از اینترنت برایکامپیوتر قابل انجام است. همانطور که می دانید نصب بازی های اندرویدی گوشیهای موبایل، مناسب برای نصب بازی در ویندوز نیستند. البته نوع سیستم نیز در نصب بازی روی لپتاپ اهمیت زیادی دارد. زیرا که برخی از بازی های رایانه ای به سیستم های پیشرفتهتری نیاز دارند که دارای گرافیک بالاتری باشند. اگر بازی یا خاصی روی سیستم نصبنمی شود و یا در حین اجرا هنگ می کند و به درستی اجرا نمی شود. ممکن است علت،نامتناسب بودن سیستم با حجم و گرافیک بازی باشد.

· نصب بازی برایکامپیوتر ازطریق سی دی

انواع سی دی های بازیرا در فروشگاه های لوازم کامپیوتری یافت می شود. باید بیان کنیم که یکی از راحتترین راهنمای نصب بازی در منزل استفاده از سی دی می باشد. به اینصورت که ابتدا CD نصب را در سی دی رام می گذارید تا RUN شود. سی دی ها اغلب به صورت اتومات وخودکار اجرا می شوند. با تایید کاربر سی دی شروع به اجرا می کند. باید دستورالعملها را دقیق انجام دهید. با توجه به حجم بازی و البته سرعت سیستم چند دقیقهای نصب بازی روی کامپیوتر طول خواهد کشید. اگر سی دی به صورتخودکار run نشود با استفاده از File Explorer یا Finder درایو سی دی را باز کنید و برای شروع اجرا،روی بازی دوبار کلیک کنید.

· دانلود بهترینبازی های کامپیوتری از فروشگاه های اینترنتی

بعضی از تولیدکنندگان بازی های دیجیتال، نسخه بازی را به صورت مستقیم در اختیار کاربران قرار میدهند. نصب بازی در منزل از اینترنت برای افرادی که آشنایی وتجربه کافی ندارند کمی دشوارتر است. این بازی ها اغلب به صورت فایل زیپ و فشردهدانلود می شوند و لازم است نرم افزار winrar یا برنامه های مشابه را روی سیستم داشتهباشید تا بازی مورد نظر را از زیپ خارج کنید. پس از دانلود فایل بازی ممکن استنیاز به رمز داشته باشید. رمز را باید از همان منبعی که بازی را دانلود کرده ایددریافت کنید. ابتدا محل نصب بازی کامپیوتری را در سیستم انتخاب کنید همیشهیک کپی روی دسکتاپ نیز حفظ می شود.

· نصب بازی روی لپتاپ از اینترنت

اگر نگران ویروسی شدنسیستم خود هستید. هرگز به دنبال نصب بازی کامپیوتری رایگان و دانلودبازی برای کامپیوتر نباشید. همواره خرید سی دی اورجینال بازی کامپیوتری ویا خرید فایل نصب از فروشگاه های دیجیتال بهترین راهکار است. در این مواقع باپرداخت یک مبلغ مناسب می توانید بازی دلخواه تان را خریداری کنید. خرید از فروشگاههای دیجیتال بسیار ساده می باشد. ابتدا یک حساب کاربری در سایت مورد نظر ایجاد میکنید و سپس سفارش و دانلود بازی کامپیوتری را ثبت کنید. حتی وقتیاز سیستم دیگری نیز استفاده کنید، با ورود به حساب کاربری خود می توانید دوبارهبازی های خریداری شده را روی سیستم جدید نیز نصب کنید.

دانلود بازی کامپیوتری چه ایراداتی دارد؟

طبیعی است که افراددر پی کاهش دادن هزینه نصب بازی در منزل به فکر دانلود بازی کامپیوتریباشند. شاید در نظر خیلی از افراد که در این وادی سررشته چندانی ندارند دانلودرایگان بازی کامپیوتری تفاوت چندانی با نسخه های اورجینال ندارد. اما درواقعیت یکی از بزرگترین مشکلات کاربران این نسخه ها، در نصب بازی های کامپیوتری است. زیرا کهدر حالت عادی نصب بازی کامپیوتری برای لپ تاپ شاید پیچیدگی خاصی نداشتهباشد. اما در هنگام استفاده از نسخه های کرکی همه چیز پیچیده و سخت می شود. باتوجه به این تفاصیر استفاده از خدمات کامپیوتری در محل مانند نصب بازی کامپیوتردر منزل تمام بازی های نسخه های اورجینال را در دسترس خواهید داشت بدون اینکهنیاز به خریداری تک به تک همه آنها باشد. درنتیجه هزینه نصب بازی روی کامپیوتردر این مواقع ارزان تر از روش های دیگر تمام می شود.

دانلود بازی کامپیوتر چرا طرفداران بیشتر دارد؟

همانطور که پیش ترتوضیح دادیم برای خیلی از افراد در کنار کارایی کامپیوتر دانلود بازی برایکامپیوتر یکی از جاذبه های استفاده از کامپیوتر و لپ تاپ به شما می آید. بهاین ترتیب که با توجه به قدرت سیستم خود می توانید اقدام به نصب جدیدترین بازیکامپیوتر کنید و از اوقات فراغت خود بهترین استفاده را ببرید.

لیست بازی هایکامپیوتری امروزبسیار گسترده شده است و به ترتیبی که در هر دسته هزاران بازی در هر روز ساخته وعرضه می شوند. از نصب بازی کامپیوتر فوتبال گرفته تا نصب بازی کامپیوتریجنگی، استراتژیکی و غیره که هر کدام طرفداران مخصوص به خود را دارند. با توجهبه این علایق دانلود بازی کامپیوتری روشی قابل دسترس برای همه کاربران به حساب میآید. نصب بازی روی کامپیوتر یا نصب بازی روی لپ تاپ از آن جهت نسبتبه موبایل طرفداران بیشتری دارد که بازی با موس و کیبورد لذت بیشتری به همراه داردو اصطلاحا گیمینگ فقط با این تجهیزات لذت بخش خواهد بود و حس زنده تری به کاربرانتقال می دهد. همچنین نصب بازی روی لپ تاپ چون از گرافیک بالاتری برخورداراست نیز طرفداران بیشتری دارد.

دانلود بازی برایکامپیوتر همچنینچون صفحه نمایش بزرگتری دارد و میدان دید بیشتری در اختیار فرد قرار می دهد نیزبیشتر درخواست می شود.

در هنگام دانلود بازی کامپیوتر به چه نکاتی باید توجه نمود؟

فرقی نداره به دنبال دانلودرایگان بازی کامپیوتری باشید و یا نصب بازی کامپیوتری اورجینال، باید به ایننکته توجه کنید که حجم بازی کامپیوتری با حجم هاردیسک سیستم شما همخوانی داشتهباشد.

نصب بازی در کامپیوترویندوز 7 و یا حتیدر هنگام دانلود بازی برای کامپیوتر ویندوز 7 یا 10 هیچ گاه از سایتهایی که به صورت پارت بندی فایل ها را ارائه می دهند اقدام به دانلود بازی برایکامپیوتر نکنید. چون ممکن است پارت ها به درستی بارگذاری نشده باشد و یا مشکلداشته باشد.

مورد دیگر که درهنگام دانلود بازی pcباید مطمئن باشید که سیستم شما قدرت اجرای این بازی را دارد یا خیر. زیرا درمواردی به علت ضعیف بودن سیستم ها بازی سنگین بوده و قادر به اجرا نیست. در اینمواقع cpu، رم و گرافیک باید بالاباشد تا نصب بازی کامپیوتر و اجرای آن با مشکلی روبه رو نشود.

دانلود جدیدترین بازی های کامپیوتر

همانطور که پیش همگفته شد هر روزه تعدادی بازی به بازار عرضه می شوند و هر کدام از بازی های قدیمیدر پی ارائه نسخه های آپدیت شده و بروز هستند تا کمترین باگ را داشته باشند ومشکلاتی برای کاربران در پی نداشته باشد. بهترین بازی های کامپیوتری از نظرکاربران به ژانر اول شخص تعلق می گیرد که گیمر یه عنوان یک شخصیت تمام مراحل راپشت سر می گذارد. برای دانلود بازی PCدر این ژانر می توان به نصب بازی GTA اشاره نمود که طرفدارانزیادی دارد.

قیمت نصب بازی کامپیوتر در منزل به چه مواردی بستگی دارد؟

نظریه عموم افراد ایناست که اگر لپتاپ یا کیس را به به مراکز تعمیرات لپ تاپ برای نصببازی کامپیوتری و نرم افزار انتقال بدهند، قیمت نصب بازی روی لپ تاپ کاهشپیدا می کند. در صورتی که این نظریه در خیلی از موارد رفع می شود. گاهی انتقال کیسیا سیستم به مراکز ممکن است چندین روز طول بکشد و البته هزینه رفت و آمد نیز مطرحمی شود. در حالت کلی قیمت نصب بازی در منزل به نوع بازیبستگی دارد.

لیست بازی های کامپیوتری که روی ویندوز نصب می شوند

 • نصب انواعبازی های کامپیوتری
 • نصب بازیکامپیوتری ماشینی
 • نصب بازیکامپیوتری جی تی ای gta
 • نصب بازیکامپیوتری فوتبال
 • نصب بازیکامپیوتری کودکانه
 • نصب بازیکامپیوتری دخترانه
 • نصب بازیکامپیوتری جنگی
 • و……

خدمات نصب بازی کامپیوتر در منزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

اگر به دنبال بهترینبازی های کامپیوتری و نصب بازی کامپیوتری در منزل هستید می توانید رویما حساب کنید. اگر از دانلود بازی رایگان برای کامپیوتر و باگ های پی در پیخسته شده اید. متخصصین ما نسخه های اورجینال بازی را در محل آورده و روی سیستم شمانصب می کنند. نصب بازی PC و نصب بازی روی لپ تاپ با هزینه مناسب در منزل انجام میشود.

برای استفاده از اینخدمات تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید.متخصصین ما جهت مشاوره رایگان و اعلام هزینه های نصب بازی کامپیوتری با شما تماسگرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس نصب بازی کامپیوتری و همچنین ارایه خدمات نصب بازی روی کامپیوتر نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات خدمات کامپیوتر ارائه می دهد که شامل تعمیرات لپ تاپ در محل, نصب و ارتقا ویندوز 10 و ویندوز 8 و..., تعمیر کامپیوتر رومیزی, ریکاوری اطلاعات گوشی موبایل, خدمات کامپیوتری در محل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های رایانه و تکنولوژی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس نصب بازی کامپیوتری

نصب بازی روی کامپیوتر

نصب بازی روی لپ تاپ

نصب انواع بازی های کامپیوتری روز دنیا اورجینال

نصب بازی کامپیوتری فوتبال

نصب بازی کامپیوتری جنگی

نصب بازی کامپیوتری کودکانه و ...

نظرات کاربران

profile picture
مازیار خداداد

خیلی عالی بودند

profile picture
مرتضی مقدم

خیلی عالی و کار درست بودند و به موقع کار را انجام دادند

شرایط نصب بازی برای کامپیوتر و لپ تاپ در محل

تهیه لوازم، قطعات و نرم افزارها در خصوص نصب نرم افزار و بازی پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد مشاوره لازم را به مشتری ارایه نماید و در صورت تایید مشتری اقدام نماید.

همیار موظف است قبل از شروع کار وضعیت سلامت دستگاه مشتری را بررسی نماید و پس از مشورت با مشتری نسبت به نصب بازی اقدام نماید. به همین ترتیب مشتری نیز پس از نصب گیم می بایست وضعیت دستگاه را بررسی نماید. چنانچه دستگاه دارای عیب یا خرابی باشد بلافاصله به همیار اطلاع رسانی نماید.

نصب بازی و گیم انجام شده توسط همیار شامل یک هفته گارانتی همیاران می باشد و در صورت بروز خرابی همیاران می بایست نسبت به رفع مشکل اقدام نماید.

هزینه دقیق نصب بازی پس از بررسی همیار متخصص به مشتریان اعلام خواهد شد، لذا همیاران بر اساس توضیحات مشتری، برآورد اولیه هزینه را به صورت تلفنی به مشتریان ارایه داده و پس از بررسی فیزیکی دستگاه قیمت دقیق خدمت مشتریان ارائه می شود. پس از تایید مشتری نسبت به نصب بازی و یا انصراف از آن اقدام خواهد شد. همیار بدون هماهنگی با مشتری مجوز نصب بازی و گیم را نخواهد داشت.

همیاران هوم سرویز احراز هویت و صلاحیت شده و دارای مدارک فنی معتبر می باشند و همچنین تضامین و قرارداد مستقلی از ایشان نزد هوم سرویز وجود دارد، ولیکن در حین سپردن خدمات نصب بازی و گیم مورد نظر شما به همیاران حتما نظرات و تجربیات سایر مشتریان از خدمات اخذ شده از همیار را ملاک انتخاب و تایید همیار قرار دهید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

تعمیر ساعت هوشمند
تعمیر ساعت هوشمند
قیمت از 530,000 الی 1,500,000 تومان
تعمیر کامپیوتر
تعمیر کامپیوتر
قیمت از 250,000 الی 1,120,000 تومان
تعمیر کنسول بازی
تعمیر کنسول بازی
قیمت از 250,000 الی 400,000 تومان
تعمیر موبایل
تعمیر موبایل
قیمت از 430,000 الی 930,000 تومان