banner
قیمت خدمات
/
رایانه و تکنولوژی
/
نصب نرم افزار و بازی

نصب نرم افزار و بازی

از 1123 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نصب انواع بازی کامپیوتری|نصب انواع نرم افزارهای کاربردی

قیمت نصب مجموعه نرم افزارهای عمومی و کاربردی (مانند officeو ....)

50,000 الی 70,000 تومان

قیمت نصب نرم افزار ویژه تخصصی (به ازای هر پکیج نرم افزاری)

50,000 الی 70,000 تومان

قیمت نصب نرم افزار بازی

40,000 الی 55,000 تومان

قیمت نصب آنتی ویروس (Free)

40,000 الی 60,000 تومان

قیمت نصب آنتی ویروس (Orginal)

40,000 الی 60,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط نصب نرم افزار و بازی

نصب هر نوع نرم افزار پس از مشورت با مشتری انجام می شود. پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

​نصب بازی کامپیوتری در منزل

یکی از بزرگترین جاذبه های سیستم های کامپیوتری توانایی آنها در نصب نرم افزار بازی در لپ تاپ و سیستم میباشد. ممکن است بعد از مدت ها از بازی های روی سیستم خود خسته شده باشید. قصد نصب بازی و نرم افزارهای جدید روی سیستم خود را دارید. ممکن است یک گیمر حرفه ای باشید و اکثر بازیهای جدید را تست کرده باشید و همواره در پی ارتقا کیس خود باشید تا توانایی بازی با تمام نسخه های جدید را داشته باشید. حتی ممکن است یک کاربر ساده باشید که تنها در ساعات بیکاری خود دست به بازی بزنید.

در هردو این گروها برای لذت بیشتر باید از نسخه های ارجینال استفاده کنید تا لذت کافی را از بازی ببرید. گاهی دانلود نسخه رایگان بازی ها بهترین راهکار نیست.


اهمیت نصب بازی در ویندوز

با رشد تکنولوژی و همه گیر شدن استفاده از انواع رایانه در منزل، شیوه زندگی افراد هم عوض شده است. یکی از مورد استقبال ترین سرگرمی بین کودکان و نوجوانان امروزی بازی های کامپیوتری است . انصافا برخی از بازی های رایانه ای به قدری جذاب هستند که در بین بزرگسالان نیز بسیار پر طرفدار شده است. بعضب از گیمرها یا به اصطلاح بازی خورها باید جدیدترین بازی های روز دنیا را روی لپ تاپ شخصی خود همیشه داشته باشند. البته رعایت اعتدال در این زمینه برای حفظ کیفیت زندگی و سلامتی حائز اهمیت است.

انواع روش های نصب بازی در منزل

اگر تجربه نصب بازی کامپیوتری را دارید، حتما می دانید که این کار از روش های مختلفی قابل انجام است. نصب بازی کامپیوتری رایگان ، نصب بازی روی کامپیوتر بدون سی دی، نصب بازی از روی فلش در کامپیوتر و از طریق  دانلود بازی از اینترنت برای کامپیوتر قابل انجام است. همانطور که میدانید نصب بازی های اندرویدی گوشی های موبایل مناسب برای نصب بازی در ویندوز نیستند. البته نوع سیستم نیز در نصب نرم افزار بازی اهمیت زیادی دارد. زیرا که برخی از بازی های رایانه ای به سیستم های پیشرفته تری نیاز دارند که دارای گرافیک بالاتری باشند. اگر بازی یا نرم افزار خاصی روی سیستم نصب نمی شود و یا در حین اجرا هنگ میکند و به درستی اجرا نمی شود. ممکن است علت، نامتناسب بودن سیستم با حجم و گرافیک بازی یا نرم افزار باشد.

نصب نرم افزار و بازی ازطریق سی دی

انواع سی دی های بازی و نرم افزار را در فروشگاه های لوازم کامپیوتری یافت می شود. باید بیان کنیم که یکی از راحت ترین راههای نصب نرم افزار و بازی در منزل استفاده از سی دی می باشد. به این صورت که ابتدا CD نصب را در سی دی رام می گذارید تا RUN شود. سی دی ها اغلب به صورت اتومات و خودکار اجرا می شوند. با تایید کاربر سی دی شروع به اجرا می کند. باید دستورالعمل ها را دقیق انجام دهید. با توجه به حجم بازی و البته سرعت سیستم چند دقیقه ای نصب نرم افزار و بازی طول خواهد کشید. اگر سی دی به صورت خودکار run نشود با استفاده از File Explorer یا Finder درایو سی دی را باز کنید و برای شروع اجرا، روی برنامه دوبار کلیک کنید.

دانلود بازی از اینترنت برای کامپیوتر

بعضی از تولید کنندگان بازی های دیجیتال ، نسخه بازی را به صورت مستقیم در اختیار کاربران قرار می دهند. نصب بازی در منزل از اینترنت برای افرادی که آشنایی و تجربه کافی ندارند کمی دشوارتر است. این بازی ها اغلب به صورت فایل زیپ و فشرده دانلود می شوند و لازم است نرم افزار winrar یا نرم افزارهای مشابه را روی سیستم داشته باشید تا بازی یا نرم افزار مورد نظر را از زیپ خارج کنید. پس از دانلود فایل بازی ممکن است نیاز به رمز داشته باشید. رمز را باید از همان منبعی که بازی را دانلود کرده اید دریافت کنید. ابتدا محل نصب رادر سیستم انتخاب کنید همیشه یک کپی روی دسکتاپ نیز حفظ می شود.

نصب بازی برای لب تاب از اینترنت

اگر نگران ویروسی شدن سیستم خود هستید. هرگز به دنبال نصب بازی کامپیوتری رایگان نباشید. همواره خرید سی دی اورجینال و یا خرید فایل نصب از فروشگاه های دیجیتال بهترین راهکار است. در این مواقع با پرداخت یک مبلغ مناسب می توانید بازی دلخواه تان را خریداری کنید. خرید از فروشگاه های دیجیتال بسیار ساده می باشد. ابتدا یک حساب کاربری در سایت مورد نظر ایجاد می کنید و سپس سفارش و دانلود بازی در کامپیوتر را ثبت کنید. حتی وقتی از سیستم دیگری نیز استفاده کنید، با ورود به حساب کاربری خود می توانید دوباره بازی های خریداری شده را روی سیستم جدید نیز نصب کنید.

هزینه نصب نرم افزار و بازی در منزل

نظریه عموم افزاد این است که اگر لپتاپ یا کیس را به به مراکز تعمیرات لپ تاپ برای نصب بازی و نرم افزار انتقال بدهند قیمت این خدمات کاهش پیدا میکند. در صورتی که این نظریه در خیلی از موارد رفع می شود. گاهی انتقال کیس یا سیستم به مراکز ممکن است چندین روز طول بکشد و البته هزینه رفت و آمد نیز مطرح می شود. در حالت کلی قیمت نصب نرم افزار و بازی در منزل به نوع برنامه بستگی دارد.

به طور مثال علاوه بر بازی های رایانه ای، نرم افزارهای کاربردی دیگری نیز مورد نیاز افراد مبیباشد. فردی که از کامپیوتر استفاده می کند به طور قطع به مجموعه ای از نرم افزارهای عمومی و کاربردی نیز نیاز پیدا خواهد کرد. روی همه سیستم های خانگی حداقل نرم افزار office برای رفع نیازهای روزمره نصب می شود. البته گاهی نیاز به پکیج های نرم افزاری ویژه ای نیز برای متخصصین وجود دارد. برای مثال نرم افزارهای گرافیکی یا حسابداری و … کمی تخصصی تر هستند و کاربرد عمومی ندارند. هزینه نصب بازی و نرم افزار با توجه به نوع آن متغیر است. به طور کلی همه نرم افزارها به صورت پکیج نصب می شوند و هر پکیج یک قیمت مشخص دارد.

خدمات نصب نرم افزار و بازی در محل هوم سرویز

نصب نرم افزارهای عمومی و کاربردی ، نصب نرم افزار بازی و نصب نرم افزار ویژه تخصصی توسط تکنیسین کامپیوتر در محل هوم سرویز انجام می شود. بسیاری از خانواده ها ترجیح می دهند رایانه شخصی را از منزل خارج نکنند و از خدمات درب منزل استفاده کنند. در صورت نیاز به خدمات نصب نرم افزار در شمال تهران، غرب، شرق و جنوب تهران می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید.
همیار شماییم تا پایان سرویس...


همیاران سرویس نصب نرم افزار و بازی

 نظرات کاربران

profile picture
احمد رستم پور
3 روز پیش |محمد امانی

کارشون بینظیره عالی بودن تو کارشون اخلاقا حرفه ای کار عالی بود

profile picture
طیبه صفایی
4 روز پیش |مهدی میرامانی

من خیلی راضی بودم هم کار خوب تحویل دادن لوازمو قیمت مناسب آوردن و اجرت کارشونم خیلی مناسب بود عالی از همه نظر

profile picture
مهدی اقاکثیری
4 روز پیش |مهدی گلوی

واقعا عالی از شما هم ممنونم خیلی کار تمیز و با اخلاق بودن

profile picture
سعید سلیمانی

عالی بود کارشون و بسیار انسان شریف و دوست داشتنی ای بودن در کارشون بسیار مهارت داشتن

خدمات مرتبط

تعمیر ساعت هوشمند
تعمیر ساعت هوشمند
در حال بروزرسانی قیمت
تعمیر کامپیوتر
تعمیر کامپیوتر
قیمت از 180,000 الی 500,000 تومان
تعمیر کنسول بازی
تعمیر کنسول بازی
قیمت از 300,000 الی 3,200,000 تومان
تعمیر موبایل
تعمیر موبایل
قیمت از 2,700,000 الی 2,700,000 تومان