گچ کاری

گچ کاری

از 1091 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت گچ کاری در تابستان 1403 چقدر است؟

عنوانقیمت

قیمت گچ کاری روی سطوح صاف(متر مربع)

100,000 الی 150,000 تومان

قیمت گچ کاری روی سطوح ناصاف به همراه زیرسازی(متر مربع)

170,000 الی 250,000 تومان

قیمت اجرای ابزار ساده(متر طول)

300,000 الی 450,000 تومان

قیمت اجرای ابزار قاشقی(متر طول)

300,000 الی 400,000 تومان

قیمت نصب هلال اپن با ابزار(متر طول)

500,000 الی 1,000,000 تومان

قیمت نصب هلال اپن بدون ابزار(متر طول)

300,000 الی 700,000 تومان

قیمت اجرای ابزار گلوئی (متر طول)

300,000 الی 400,000 تومان

قیمت گچکاری و گچبری متراژ کمتر از 10 متر

2,000,000 الی 2,500,000 تومان

قیمت حداقل دستمزد و کارشناسی

300,000 تومان

متوسط قیمت2,700,000 تومانکمینه قیمت1,000,000 تومانبیشینه قیمت5,200,000 تومان

آنچه درباره گچ کاری خواهید خواند

  • گچ کاری سقف پذیرایی و دیوار ساختمان
  • انواع گچبری مدرن در ساختمان سازی
  • گچ کاری اپن آشپزخانه
  • انواع گچبری در فضای داخلی ساختمان
  • گچ کار ماهر ساختمان
  • مراحل گچ کاری ساختمان
  • ابزار گچ کاری و گچ بری سقف ساده
  • هزینه گچ کاری ساختمان در هوم سرویز چقدر است؟
  • خدمات گچ کاری ساختمان را به کچ کار ماهر هوم سرویز بسپارید

گچ کاری سقف پذیرایی و دیوار ساختمان

گچ کاری ساختمان آخرین مرحله از نازک کاری ساختمان است. استفاده از گچ به شکل گچ کاری های سنتی به دلیل قیمت مناسب، کاربرد ساده و رنگ پذیری از دیرباز مرسوم بوده است. امروزه نیز بر اساس سبک خانه ها از انواع گچ کاری مدرن در گچ کاری دیوار و گچ کاری سقف خانه استفاده می شود. امروزه گچبری سقف پذیرایی، دیوار و ستون گچ کاری سقف و دیوار ساختمان از پردرخواست ترین موارد مربوط به گچ کاری ساختمان هستند. در ادامه به انواع روش های گچ کاری سقف پذیرایی و گچکاری دیوار ساختمان و عوامل موثر بر قیمت گچ کاری ساختمان می پردازیم.

انواع گچبری مدرن در ساختمان سازی

خدمات گچ بری ساختمان شامل گچ کاری سقف، گچ بری سقف، ابزار نورمخفی، گچبری دور لوستر، گچبری بالای شومینه، گچ بری پشت تلویزیون، گلویی جدید، گچ کاری اپن، گچ بری آرک آشپزخانه، گچ بری ورساج، گچ بری نما رومی و انواع گچ بری های سلیقه ای به سفارش مشتری می باشد.

گچ کاری اپن آشپزخانه

گچ کاری اپن آشپزخانه هماهنگی کامل با دیوارهای گچی دارد. مدل آرک اپن گچی طوری است که حس نوستالژیک به فضا می دهد. نمونه هایی از این مدل آرک را در خانه های قدیمی و ویلایی دیده می شود. البته گچ کاری اپن این روزها با متریال آماده انجام می شود. به این ترتیب که پس از اندازه گیری ابعاد آرک، طراحی انجام می شود و پانل ها به صورت آماده، به محل ارسال می شود. گچ کار، پانل ها را روی راویز اپن آشپزخانه قرار داده و پانل های گچی آرک را به هم وصل می کند. این تکنولوژی در سال های اخیر بسیار پر طرفدار شده زیرا سرعت عمل در ساخت آرگ اپن گچی بالاتر رفته و مهم تر اینکه ریخت و پاش و کثیف کاری های قبل را ندارد.

انواع گچبری در فضای داخلی ساختمان

سبک و سیاق گچبری های قدیمی از نظر تکنیکی شباهت زیادی به کار گچکاران امروزی دارد. البته از نظر تجهیزات و ابزار، تحولاتی در این زمینه روی داده که کار گچکارها را ساده تر کرده است. با همه اینها تنها چیزی که موجب برتری یک گچکار با دیگری می شود، توانایی کار با گچ بر روی دیوار و سقف است. با توجه به کیفیت متریال گچ و تکنیک های به کار رفته در آن، برای فضای داخلی مناسب است. کار با گچ برای فضای بیرونی و مناطقی که تحت شرایط آب و هوایی متغیر هستند، مناسب نیست. در ادامه با برخی از معروف ترین طرح های گچ کاری ساختمان و قیمت گچکاری آنها آشنا می شویم.

گچکاری دیوار : طرح های زمینه ای و سطح

این نوع طراحی بر روی سقف و دیوار قابل اجرا است و یک سطح کلی را با نظمی خاص در بر می گیرد. با استفاده از این شیوه می توان قاب های گچی را نیز بر روی دیوارهای گچی ایجاد کرد که زیبایی خاصی دارند. طرح های تذهیب، مقرنس و اقسام گل های ریز و درشت به همراه طرح های درخواستی مشتری، قابل اجرا در طرح های زمینه ای می باشد.

گچ کاری ساختمان : طرح های حاشیه ای

این شیوه اغلب در کناره و حاشیه سقف ها، گوشه های راه پله، کناره های راهرو و همه گوشه ها و زوایا اجرا می شود. برای نمونه اجرای یک شاخه درخت مو با برگ ها و میوه های برجسته برای حاشیه بسیار جلوه زیبایی دارد. گره، تذهیب، چَنگ و چُدن و بسیاری از نقوش سنتی و مدرن را می توان برای امتداد حاشیه در نظر گرفت.

گچکاری سقف پذیرایی : طرح های خاص

این نوع به صورت تکی و ویژه برای اماکن خاص سفارش داده می شود. اغلب کار به صورت مجزا آماده شده و بر روی سازه نصب می شود. بهترین مکان برای استفاده از این طرح ها، سر در، گچکاری دیوار بالای شومینه، سر قاب و روی ستون ها می باشد. تنوع در طرح های خاص بسیار زیاد است.

گچ کار ماهر ساختمان

قبل از هر توضیحی باید بگوییم که مهارت گچبر ساختمان با گچ کار ساختمان یکی نیست. در واقعیت یک گچبر را می توان یک گچ کار نیز محسوب کرد. اما هر گچکاری مهارت لازم در زمینه گچبری ساختمان را ندارد. اگر بخواهیم نگاه اجمالی به گچ کاری سقف اتاق خواب داشته باشیم، خدمات گچ کاری ساختمان شامل کشیدن چند لایه گچ روی دیوار و سفید کردن دیوار است که موجب صاف و یک دست شدن سقف و دیوار منزل و ساختمان می شود. اما گچبری سقف پذیرایی و اتاق خواب نقوش برجسته ای هستند که یا به صورت آماده و یا به صورت دستی توسط ابزار گچبری اجرا می شوند

به بیان دیگر گچکاری دیوار و گچ کاری سقف ساختمان یک امر ضروری برای نازک کاری ساختمان است که توسط گچکار ساختمان اجرا می شود. ابتدا سطح کار گچکاری می شود به این ترتیب زمینه با گچ، سفید کاری می شود و نقش سفارشی روی گچ ایجاد می شود. نقش برجسته برای نقوش گل، بته و نقوش هندسی انتخاب خوبی است و برجستگی لازم را ایجاد می کند.

مراحل گچ کاری ساختمان

گچ کاری ساختمان مرحله نازک کاری و سفیدکاری ساختمان محسوب می شود. این کار طیف عظیمی از فعالیت های گچکار را شامل می شود. از مراحل ابتدایی مانند کشیدن گچ و خاک یا کشیدن گچ ساده روی دیوار شروع می شود و تا خلق آثار هنری ادامه پیدا می کند. قبل از توضیح درباره مراحل گچ کاری دیوار و سقف ساختمان باید بیان کنیم که این کار باید با دقت و حوصله زیاد انجام شود. یکی از دلایل نچسبیدن گچ و یا ریختن گچ، مقدار آب مخلوط شده با گچ می باشد. پیشنهاد می کنیم که ملات گچ را با آب شرب سرد تهیه کنید. این کار را به آرامی انجام دهید تا گچ گلوله نشود. بعد از تهیه یک محلول یکدست بررسی کنید که خمیر شما آماده است یا خیر! به یاد داشته باشید که باید گچ را به آب اضافه کنید نه آب را به گچ این مهم ترین ترفند برای تهیه ملات گچ می باشد.

برای تست خمیر یک تکه چوب را در گچ فرو ببرید، اگر به طور قائم در ملات ایستاد پس گچ آماده است. در ادامه باید به وسیله ابزار گچکاری کمچه و ماله اقدام به گچ کاری دیوار نمایید. فرآیند ماله کشیدن را از پایین به سمت بالا ادامه دهید و طی هر بار ماله کشیدن باید 5 تا 10 سانتی متر از دیوار را پوشش دهید. باید در حین گچ کاری دیوار و گچ کاری سقف سعی کنید در همه قسمت ها فشار ثابت وارد کنید تا سطح صافی را ایجاد کنید.

ابزار گچ کاری و گچ بری سقف ساده

گچبری سقف ساده و شیک از ابزارهای خاصی مانند قاشقی، دمبر، بومخوار، وردنگی، کاردک، ماله، استانبولی، نقالی، پرگار، الک ، گونیا ، گلویی و کشو زنی استفاده می شود. تمامی این ابزار بر اساس نوع نقشه مد نظر از ابزار گچ کاری سقف ساده تا ابزار نور مخفی گچ کاری همه باهم مشترک هستند.

هزینه گچ کاری ساختمان در هوم سرویز چقدر است؟

قیمت گچ کاری ساختمان به متراژ دیوار یا سقف و نوع زیرسازی دیوار و سقف بستگی دارد. هرچه دیوار مسطح تر باشد قیمت گچکاری دیوار و سقف بیشتر می شود. در حالت معمول قیمت گچ کاری ساختمان به صورت متری اعلام می شود. البته هزینه تهیه مصالح از هزینه دستمزد گچ کاری دیوار و سقف جدا است. هزینه گچبری نیز با توجه به نوع درخواست مشتری به صورت حضوری اعلام می شود.

خدمات گچ کاری ساختمان را به کچ کار ماهر هوم سرویز بسپارید

گچ کاری ساختمان و گچ بری ساختمان از آن دسته از اقدامات می باشند که بیشترین سهم در کیفیت کار به هنر دست گچ کار در بر می گردد. در واقع هیچ عامل دیگری بر نتیجه نهایی به اندازه گچ کار حرفه ای تاثیرگزار نیست. اگر نیاز به خدمات گچکاری دارید، شما برای دسترسی به گچ کار حرفه ای چند کلیک فاصله دارید. می توانید بهترین استادکاران را با دستمزد گچ کار ساختمان منصفانه در کنار خود داشته باشید.

برای اطلاع از قیمت گچ کاری دیوار و سقف می توانید اپلیکیشن هوم سرویز را نصب کنید. با اپلیکیشن و سایت هوم سرویز می توانید بروزترین قیمت گچبری سقف پذیرایی، قیمت گچبری دستی، قیمت گچبری دور لوستر و به طور کل از قیمت گچ کاری ساختمان را برای قسمت های مختلف مطلع شوید. همیاران ما در کمترین زمان ممکن جهت مشاوره و اعلام قیمت با شما تماس گرفته و در محل حضور پیدا می کنند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...​

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس گچ کاری و همچنین ارایه خدمات گچکاری ساختمان با کمک گچ کار ماهر نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات بنایی ارائه می دهد که شامل سرامیک کاری کف ساختمان , سنگ کاری نمای ساختمان با کمک سنگ کار ماهر, کاشی کار ماهر برای کاشی کاری منزل, تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه, رفع نم دیوار بدون تخریب, نصب قرنیز پی وی سی با کمک نصاب قرنیز حرفه ای, تعویض توالت ایرانی با فرنگی به همراه اجرای تاسیسات, دوغاب سرامیک حمام, خدمات بنایی نازک کاری ساختمان, سیمان کاری دیوار باغ و سیمانکاری دیوار حیاط, دیوار کشی و دیوار چینی دور باغ و حیاط, خاکبرداری ساختمان با کمک شرکت گودبرداری و خاکبرداری معتبر, تخریب دیوار مشترک و تخریب دیوار حایل, تخریب ساختمان کلنگی و فرسوده, حمل نخاله با نیسان و وانت, اجاره داربست فلزی و داربست بندی نمای ساختمان, آجر چینی دیوار باغ و منزل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های بنایی و دکوراسیون را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس گچ کاری

گچکاری ساختمان با کمک گچ کار ماهر

گچ کاری دیوار، گچ کاری سقف، اپن و ستون

گچبری پیش ساخته و گچ بری دستی و ابزار زنی روی دیوار، سقف و ستون

گچبری دیوار پذیرایی و اتاق خواب

سفیدکاری و نارک کاری دیوار و سقف ساختمان

تعمیرات گچ و لکه گیری و گچ کاری مجدد سقف و دیوار نم زده

تعمیر گچ بری و ابزار گچی

گچ کاری با دستگاه، ابزار و گچ پاش

نظرات کاربران

profile picture
مژگان کیانوش

در یک کلام فوق العاده بودن شریف، مودب و کاربلد بودن. خدا به کسب و کار و زندگیشون برکت بده. ما خیلی راضی بودیم.

profile picture
محمودرضا مجتهدی

گچکار خیلی ماهری بودن واقعا راضی بودم از کارشون خوش اخلاق و کاربلد👍

profile picture
مهدی تباشیر

بسیار با ادب و کار بلد ممنون از لطف و مهارت شما

profile picture
مژگان مسترشد

کارشون عالی بود ممنونم از شما برای چنین نیروی متخصص و عالی که برام فرستادین

شرایط گچکاری ساختمان و گچبری سقف و دیوار مدرن و سنتی

چنانچه نیاز به تهیه جنس مناسب توسط همیار باشد، همیار در صورت تهیه اقلام می بایست فاکتور نهایی خرید را به مشتری ارایه نماید.

نمونه کارهای گچکاری و گچبری توسط گچکار قابل ارایه می باشد.

همیار موظف است پس از اتمام کار، محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل دهد.

هزینه گچکاری برای متراژهای کمتر از ده متر به صورت توافقی بوده و توسط همیار اعلام می شود.

درتعیین قیمت گچبری نوع ابزار مورد استفاده و متراژ و نوع طرح تعیین کننده است.

همیار معرفی شده از نظر احراز هویت و عدم سوء پیشینه مورد تایید سامانه هوم سرویز بوده و هوم سرویز مسئولیتی در قبال نحوه انجام کار همیار نخواهد داشت لذا پیشنهاد می کنیم حتما نسبت به عقد قرارداد با همیار پس از توافق نهایی توجه فرمایید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

patina
پتینه کاری و نقاشی روی سقف و دیوار
قیمت از 20,000,000 الی 20,000,000 تومان
wooden-shoe-rack
ساخت جاکفشی چوبی
قیمت از 32,000,000 الی 32,000,000 تومان
parquet-installation-repair
نصب پارکت
قیمت از 28,000,000 الی 28,000,000 تومان
making-wall-closet
ساخت کمد دیواری
قیمت از 24,000,000 الی 24,000,000 تومان