نصب اجاق گاز

نصب اجاق گاز

از 1387 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نصب اجاق گاز در پاییز 1401 چقدر است؟

قیمت نصب اجاق گاز رومیزی

140,000 الی 250,000 تومان

قیمت نصب اجاق گاز معمولی

120,000 الی 170,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

نصب اجاق گاز رومیزی، ایستاده و مبلی

اجاق گاز یکی از اصلی ترین تجهیزات مورد استفاده در آشپزخانه است که بسیاری از افراد با تصور اینکه نصب اجاق گاز رومیزی با ایستاده کار چندان سختی نیست بدون توجه به استاندارد نصب اجاق گاز اقدام به این کار می کنند. در صورتی که رعایت تمام نکات برای آموزش نصب اجاق گاز فردار و رومیزی بسیار با اهمیت است و باید موارد ایمنی به طور کامل رعایت شود. در صورت عدم رعایت موارد ایمنی ممکن است خسارات جبران ناپذیری در پی داشته باشد. در ادامه به نحوه نصب گاز رومیزی شیشه ای یا ایستاده و همچنین عوامل موثر بر قیمت نصب گاز رومیزی و گاز فردار می پردازیم.

آموزش مراحل نصب اجاق گاز

جهت آموزش نحوه نصب اجاق گاز باید اولین نکته ای که مد نظر قرار دهید رعایت نکات ایمنی است. اجاق گاز به عنوان پرکاربرد ترین و البته خطرناک ترین وسیله آشپزخانه شناخته می شود. که با رعایت استاندارد نصب اجاق گاز می توانید از بروز خسارات در آینده به طور کامل جلوگیری کنید. در واقع در توضیح آموزش مراحل نصب گاز رومیزی مهمترین نکات رعایت نکات در ارتباط با محل قرارگیری اجاق گاز می باشد. به طوری که پیشنهاد می شود هیچگاه یخچال، سینک و اجاق گاز را در یک سمت قرار ندهید. زیرا موجب کاهش طول عمر یخچال و موجب ایجاد حادثه در اجاق گاز می شود.

راهنمای نصب اجاق گاز رومیزی

در هنگام نصب اجاق گاز صفحه ای یا نصب اجاق گاز ایستاده و مبله باید موارد زیر را تا حد توان خود و بر اساس فضای آشپزخانه رعایت کنید.

  • از نصب گاز رومیزی در کنار پنجره و در مجاورت پرده خودداری کنید. زیرا ممکن است به علت وزش باد و برخورد پرده به شعله اجاق گاز خطرات جبران ناپذیری ایجاد شوند.
  • در هنگام نصب اجاق گاز صفحه شیشه ای دقت کنید که گاز کاملا زیر هود قرار بگیرد. از نصب گاز ایستاده یا مبله در کنار شیلنگ گاز و یا شلنگ آب بپرهیزید. زیرا حرارت ممکن است به شلنگ آسیب برساند و موجب بروز خطر شود.
  • حداقل فاصله ی لوله کشی گاز از کاشی آشپزخانه باید 10 سانتی متر. حداقل فاصله لوله از گاز صفحه ای باید 20 سانتی متر باشد.
  • دقت کنید از نصب گاز ایستاده در مجاورت لوله گاز بپرهیزید. زیرا مجاورت شعله گار با لوله کشی گاز می تواند بسیار خطرآفرین و حادثه ساز باشد.
  • در صورتی که گاز جدید خریداری کرده اید. هیچگاه بدون حضور تکنسین خدمات پس از فروش اقدام به باز کردن جعبه اجاق گازنکنید. زیرا در صورت باز کردن جعبه بدون تکنسین دستگاه شما از گارانتی خارج می شود.

نصب گاز رومیزی داخل کابینت

نحوه نصب گاز رومیزی روی کابینت نیاز به مهارت دارد. برای قرارگیری گاز روی کابینت باید ابتدا صفحه کابینت برش داده شود. سطح زیرکار کابینت باید بر اساس طرح مورد نظر برش داشته شود. همچنین باید از تجهیزات مناسب مانند بست، شیلنگ و سرشیلنگی مناسب استفاده شود.

جهت نصب گاز رومیزی شیشه ای روی کابینت باید محل قرارگیری لبه های گاز روی کابینت از نوار دور گاز رومیزی و درز بندی لاستیکی استفاده شود. با استفاده از درزبند و نصب نوار دور گاز رومیزی از عبور جرم و گرد و غبار به زیرگاز و تکان خوردن گاز جلوگیری می شود.

آموزش نصب اجاق گاز ایستاده فردار یا مبله

جهت نصب اجاق گاز ایستاده فردار یا مبله موارد زیر باید انجام شود:

  • قبل از شروع باید بست گاز و شیلنگ استاندارد تهیه شود.
  • اجاق گاز باید در محل مورد نظر قرار داد و پایه ها باید کاملا تراز باشند.
  • سپس شیلنگ را به شیر وصل نموده و بست را محکم کنید. سپس باید اقدام به نصب سیم ارت اجاق گاز کنید. طریقه نصب سیم ارت اجاق گاز در راهنمای نصب گاز رومیزی آمده است.

آموزش راه اندازی فر اجاق گاز

نحوه راه اندازی فراجاق گاز به ترتیبی است که ولوم ترموستات را باید به طور همزمان با فندک بچرخوانید. اگر تمام تنظیمات اجاق گاز مانند ترموکوپل، فندک، بوبین و مشعل فر درست عمل کنند. نحوه راه اندازی فر اجاق گاز کار سختی نخواهد بود. برای اینکه شعله های اجاق روشن بمانند و زود خاموش نشوند، برای چند ثانیه ولوم ترموستات را باز نگه دارید و سپس فندک بزنید.

قیمت نصب اجاق گاز به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت نصب و راه اندازی اجاق گاز به موارد متعددی بستگی دارد. اولین مورد مدل گاز است. قیمت نصب اجاق گاز رومیزی با قیمت نصب گاز ایستاده یکسان نیست. برای نصب گاز صفحه ای روی کابینت باید کابینت آماده باشد و هزینه های برش و آماده سازی و به همراه عایق بندی دور اجاق گاز نیز بر هزینه نصب اضافه می شود. ولی در راه اندازی گازهای ایستاده نیازی به این موارد نیست. تنها قیمت به نصب اتصالات و تنظیمات گاز مربوط است.

خدمات نصب انواع برندهای اجاق گاز توسط متخصصین هوم سرویز

متخصصین هوم سرویز آماده ارائه خدمات با کیفیت در زمینه نصب انواع گاز رومیزی، گاز ایستاده و گاز صفحه شیشه ای در برندهای کن، نوژن، استیل البرز،اجاق گاز آلتون و سایر برندهای معتبر می باشند. در صورت نیاز به این خدمات تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما جهت اعلام قیمت نصب اجاق گاز رومیزی و ایستاده با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس نصب اجاق گاز و همچنین ارایه خدمات نصب اجاق گاز رومیزی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات لوازم گازسوز ارائه می دهد که شامل عیب یابی و تعمیر انواع فر برقی گازی در محل, نصب بخاری گازی و جابجایی لوله بخاری , سرویس اجاق گاز رومیزی و فردار می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های لوازم خانگی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس نصب اجاق گاز

نصب اجاق گاز رومیزی

نصب اجاق گاز ایستاده

نصب گاز رومیزی شیشه ای روی کابینت

راه اندازی انواع اجاق گاز

تنظیمات فر اجاق گاز

نصب گاز توکار به همراه عایق کاری و راه اندازی سایر تجهیرات همراه و....

نظرات کاربران

profile picture
علیرضا جلیل پور

بسیار انسان دوست داشتنی و با شخصیت و کاربلد و حرفه ایی بودند و کار را دلسوزانه انجام دادند واقعا متشکرم ازشون

شرایط نصب گاز رومیزی یا صفحه ای روی کابینت

همیار می بایست ابتدا اجاق گاز و محل نصب را بررسی نموده و در رضایت مشتری اقدام به نصب اجاق گاز نماید.

همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده جهت نصب اجاق گاز می باشد.

نصب لوازم گازسوز را تنها در صورتی که خارج از دوره گارانتی باشند را به همیاران هوم سرویز بسپارید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

نصب ماشین ظرفشویی
نصب ماشین ظرفشویی
قیمت از 265,000 الی 360,009 تومان
تعمیر قهوه ساز و اسپرسوساز
تعمیر قهوه ساز و اسپرسوساز
قیمت از 100,000 الی 300,000 تومان
نصب و تعمیر پنکه
نصب و تعمیر پنکه
قیمت از 350,000 الی 700,000 تومان
تعمیر بخارشو
تعمیر بخارشو
قیمت از 600,000 الی 650,000 تومان

خدمات نصب اجاق گاز در این شهرها ارائه می شود: