user
نصب و تعمیر پنکه

نصب و تعمیر پنکه

از 1085 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نصب و تعمیر پنکه در تابستان 1401 چقدر است؟

قیمت تعویض پایه پنکه

50,000 الی 90,000 تومان

قیمت تعويض گلوئي پنکه

100,000 الی 120,000 تومان

قیمت تعمیر و تعويض استاتور يا جعبه دنده پنکه

200,000 الی 250,000 تومان

قیمت تعویض تايمر پنکه

100,000 الی 150,000 تومان

قیمت تعويض سيم برق پنکه

100,000 الی 130,000 تومان

قیمت تعويض بدنه سوئيچ پنكه پايه بلند

200,000 الی 250,000 تومان

قیمت تعويض پايه پنكه تلسكوپي

100,000 الی 150,000 تومان

قیمت تعمیر و تعويض موتور كامل پنكه

150,000 الی 230,000 تومان

قیمت تعمیر و تعويض موتور گردان افقي يا عمودي پنكه كنترل دار

100,000 الی 150,000 تومان

قیمت تعویض پروانه پنکه

100,000 الی 150,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

تعمیر پنکه رومیزی، ایستاده و سقفی در منزل

پنکه بدون شک قدیمیترین وسیله خنک کننده ی ساخته دست بشر است که در نمونه های مختلفی طراحی و تولیدشده است. با توجه به حجم بالای تقاضا برای این وسیله، انواع متفاوتی پنکه ساخته وروانه بازار شده است. با توجه به قدمت استفاده و تنوع زیاد درخواست برای تعمیراتپنکه نیز رو به افزایش باشد پرداخت هزینه تعمیرات پنکه سقفی یارومیزی گزینه بهتری نسبت به خرید یک نمونه جدید است. از انواع پنکه می توان به نصبپنکه سقفی لوستری، نصب پنکه دیواری، پنکه ایستاده، پنکهرومیزی و پنکه رطوبت زا اشاره کرد. معمولا قسمت موتوری و نحوه ی کارکرد تمامیانواع پنکه ها به یک صورت می باشد. در صورتی که شاهد اشکال و ایراداتی در پنکههستید و مایلید به عیب یابی و تعمیر پنکه در محل بپردازید. با مادر ادامه آموزش تعمیرات پنکه در محل و عیب یابی و تعمیر پنکهایستاده، تعمیر پنکه رومیزی و سقفی خواهیم پرداخت. همچنین به عوامل تاثیرگذاربر قیمت تعمیر پنکه نیز خواهیم پرداخت.

عیب یابی پنکه و آموزش تعمیرات پنکه در منزل

تعمیر پنکه پایه دار، تعمیرات پنکه ایستاده، تعمیرپنکه سقفی لوستری، تعمیرات پنکه رومیزی، تعمیر پنکه زمینی، تعمیرپنکه پایه بلند و... نیاز به دانش فنی و تجربه عملی دارد. قبل ازاینکه تعمیرات پنکه را شروع کنید به فکر پیدا کردن مشکل و علت خرابی و از کارافتادن پنکه باشید. یادگیری آموزش تعمیر پنکه زمینی بسیار مهماست و می تواند زودتر ایرادات را رفع کند.

علت روشن نشدنپنکه چیست؟

ممکن است یکباره متوجهشوید که پنکه روشن نمی شود. در این مواقع مشکل اصلی می تواند عدم رسیدن جریان برقبه موتور یا ایراد در سیم کشی داخلی پنکه باشد. پس دراولینقدم پریز را چک کنید. در صورتی که پنکه ایستاده یا رومیزی شما روشن نمی شود ممکناست ایراد از دوشاخه باشد، که باید تعویض شود. همچنین سیم ورودی به صفحه کلید پنکهقطع شده باشد یا در سیم پیچی پنکه اتصالی ایجاد شده باشد. اگر اطمینان حاصل کردیدکه برق در داخل پنکه جریان دارد ایراد ممکن است به موتور پنکه برگردد.درنهایت موتور پنکه سوخته یا نیم سوز شده است و نیاز به تعمیر یا تعویض موتورپنکه است.

علت کم شدن سرعتپنکه چیست؟

در این مواقع زمانروشن کردن، موتور پنکه سعی می کند روشن شود و صدای هوم می دهدولی پره ها به حرکت در نمی آیند. در اکثر این مواقع ایراد مربوطبه خازن راه انداز و یا نیم سوز شدن بوش پنکه می باشد. برای تشخیص بهتردر زمان تعمیر پنکه سقفی، در صورتی که با کلید 1 یا 2 پنکه حرکت نمیکند. اما با قرار دادن پنکه بر روی شماره 3 یعنی بالاترین ولتاژ، پنکه روشن شود.ایراد از سمت بوش است. در بعضی موارد در هنگام تعمیر پنکه سقفی، سروصدایپنکه تنها با روغن کاری از بین می رود. متاسفانه علت سرو صدای بعضی از پنکه هاصرفا از کیفیت پایین قطعات استفاده شده در ساخت آنها می باشد و به اصطلاح مشکلکارخانه ای است. در این موارد تعمیر پنکه رومیزی تنها با تعویضقطعات بی کیفیت امکان پذیر خواهد بود.

علت لرزش پنکهچیست؟

لرزش پنکه از مواردخطرناکی محسوب میشود که حتما باید به سرعت عیب یابی و تعمیر پنکه انجامشود. در هنگام تعمیر پنکه ایستاده و یا تعمیر پنکه رومیزی ایراد وارده میتواندناشی از گشاد شدن بوش باشد. علت لرزش پنکه سقفی می تواند ناشی ازتاب برداشتن پروانه باشد. در تعمیر پنکه سقفی باید پره ها بالانس شود، از آنجاییکه این کار نیاز به مهارت بالایی دارد. ازین رو در این موارد بیشتر پروانهتعویض می گردد.

علت داغ شدنموتور پنکه چیست؟

شایع ترین علت داغشدن پنکه در هنگام کارکردن، نیم سوز شدن سیم پیچ پنکه است. البته ایراددر خازن و بوش پنکه هم می تواند موجب داغ شدن موتور پنکه شود.

پنکه سقفی روشنشده ولی حرکت نمی کند

گریپاژ موتور اینمشکل را ایجاد کرده است. ابتدا با دست پروانه ها را حرکت دهید اگر چرخش پروانه هاسخت و یا غیر ممکن باشد، مشکل همین گریپاژ کردن موتور است. نیم سوز شدن موتور،ایراد در خازن ها و سیم پیچی اصلی نیز می تواند این مشکل را به وجود آورد. در اینصورت نیاز به کمک دارید و به تنهایی نمی توانید همه کارهای تعمیراتی را به تنهاییانجام دهید. خدمات تعمیر پنکه سقفی، تعمیر پنکه پایه بلند و تعمیراتپنکه رومیزی توسط متخصصین هوم سرویز انجام می شود.

تعمیر پنکه در محل توسط تعمیرکار پنکه هوم سرویز

با توجه به تولید وعرضه انواع پنکه های متفاوت تعمیرات پنکه در محل باید توسط تعمیرکارپنکه آموزش دیده و ماهر انجام شود. در هوم سرویز نصب و تعمیرات انواع پنکهمانند تعمیر پنکه کنترل دار، تعمیر پنکه رومیزی، تعمیرپنکه سقفی، تعمیر پنکه ایستاده توسط متخصصین و دارندگان مجوزو مدارک حرفه ای انجام می شود.

نصب انواع پنکه در هوم سرویز

قطعا طریقه نصب پنکهایستاده در نظر خیلی از افراد کار آسانی به نظر می آید. اما هر کار هر چند سادهاگر اصولی انجام نشود بعدها موجب اتفاقات ناخوشایندی خواهد شد. نصب پنکه سقفی باید کاملا حرفه ای انجام شود زیراهم به لحاظ ایمنی وهم کیفیت کار پنکه ممکن است کارایی نهایی و مطلوب را نداشتهباشد. در صورتی که به خدمات نصب پنکهایستاده نانیوا، نصب پنکه پایه بلند، نصب پنکه سقفی قدیمی، نصبپنکه سقفی به سقف، نصب پنکه دیواری نیاز دارید می توانید ازهمکاران ما کمک بخواهید.

قیمت تعمیر پنکه به چه مواردی بستگی دارد؟

خرابی پنکه و نیاز بهتعمیر پنکه در محل، ممکن است به قطعات مختلفی مرتبط است. از این رو هزینهتعمیرات پنکه هم ممکن است به دلایل مختلفی تغییر کند. به طور کل نوع پنکهسقفی، رومیزی، معمولی یا ایستاده بر قیمت تعمیرات پنکه تاثیر دارد. قطعه یاقطعات معیوب نیز در برآورد دستمزد تعمیر پنکه تاثیر دارد. تعمیر قطعات یاتعویض قطعات مورد دیگری است که بر اجرت تعمیرات پنکه تاثیر دارد. به طورمثال در صورت نیاز به تعویض موتور پنکه نسبت به که تعویض پره های پنکه قیمت یکسانیندارد. همچنین هزینه تعمیر پنکه سقفی با اجرت تعمیرپنکه ایستاده تفاوت دارد.

نرخ تمامی خدمات قابلارائه در خصوص تعمیر پنکه رومیزی و ایستاده، تعمیر پنکه مه پاش، تعمیر پنکه سقفیبه صورت کاملا مشخص در سامانه هوم سرویز بیان شده است. در ابتدا باید عیب یابیتوسط تعمیرکار انجام شود و سپس قیمت قطعات و اجرت تعمیر یا تعویض قطعات بر اساسنرخ اتحادیه تعمیرات پنکه ارائه می شود.

نصب و تعمیرات انواع پنکه را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

جستجو برایتعمیرکاران معتبر که با اطمینان خاطر لوازم برقی را جهت تعمیر به بیرون از منزلو تعمیرگاه تعمیر پنکه انتقال بدهند کار راحتی نیست. از طرفی پیدا کردنتعمیرکار حرفه ای نیز نیاز به صرف زمان زیادی دارد. هوم سرویز با در نظر گرفتنتمامی جوانب افرادی متخصص و مورد اطمینان را گردآوری کرده است تا در کمترین زمانممکن جهت تعمیرات پنکه در محل حضور پیدا کنند. کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز درخواست خود را ثبت کنید متخصصین ما جهت مشاوره رایگان واعلام هزینه با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس نصب و تعمیر پنکه و همچنین ارایه خدمات تعمیر پنکه کنترل دار سقفی، دیواری و رومیزی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات لوازم خانگی برقی ارائه می دهد که شامل سرویس و تعمیر انواع بخاری برقی، هیتر برقی و تعمیر کرسی برقی, تعمیرات تخصصی انواع جاروبرقی سطلی و معمولی ایرانی و خارجی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های لوازم خانگی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس نصب و تعمیر پنکه

تعمیر پنکه کنترل دار سقفی، دیواری و رومیزی

نصب پنکه سقفی و دیواری

تعمیر برد پنکه کنترل دار و تعمیر موتور پنکه های رومیزی و دیواری

تعمیر و تعویض پایه پنکه ایستاده

تعویض سیم پیچی یا تعویض موتور پنکه

سرویس پنکه و تمیز کردن و بررسی کلیه قطعات پنکه در محل

نظرات کاربران

profile picture
مهدی نوری مقدم

کاملا راضی هستم خیلی سریع و به موقع با رفع مشکل تحویلمون دادن

شرایط سرویس و تعمیرات پنکه کنترل دار و سقفی

همیار می بایست ابتدا عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر وسیله برقی نماید.

همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده توسط وی می باشد و مدت زمان صرف شده جهت مشاوره و تامین در فاکتور خدمات وی لحاظ خواهد شد.

همیار می بایست حتی المکان از قطعات دارای گارانتی برای تعمیر لوازم برقی استفاده نماید و برگه گارانتی را به مشتری ارایه نماید.

نصب و تعمیر لوازم برقی را تنها در صورتی که خارج از دوره گارانتی باشند را به همیاران هوم سرویز بسپارید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

تعمیر بخارشو
تعمیر بخارشو
در حال بروزرسانی قیمت
تعمیر چای ساز
تعمیر چای ساز
قیمت از 650,000 الی 650,000 تومان
نصب و تعمیر مایکروویو
نصب و تعمیر مایکروویو
قیمت از 1,100,000 الی 1,100,000 تومان
سرویس و تعمیر کولر گازی و اسپیلت
سرویس و تعمیر کولر گازی و اسپیلت
قیمت از 450,000 الی 1,500,000 تومان

خدمات نصب و تعمیر پنکه در این شهرها ارائه می شود:

نصب و تعمیر پنکه تهران
نصب و تعمیر پنکه کرج
نصب و تعمیر پنکه شیراز
نصب و تعمیر پنکه مشهد