banner
قیمت خدمات
/
لوازم خانگی
/
نصب و تعمیر پنکه

نصب و تعمیر پنکه

از 1085 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر انواع پنکه سقفی، رومیزی و سقفی

قیمت تعویض پایه

50,000 الی 90,000 تومان

قیمت تعويض گلوئي

50,000 الی 90,000 تومان

قیمت تعويض استاتوريا جعبه دنده و تعميرموتور

70,000 الی 110,000 تومان

قیمت تايمريا سوئيچ انواع پنكه

60,000 الی 105,000 تومان

قیمت تعويض سيم برق

45,000 الی 80,000 تومان

قیمت تعويض بدنه سوئيچ پنكه پايه بلند

60,000 الی 110,000 تومان

قیمت تعويض پايه پنكه تلسكوپي

75,000 الی 150,000 تومان

قیمت تعويض برد پنكه هاي كنترل دار

80,000 الی 170,000 تومان

قیمت تعويض موتور كامل پنكه

80,000 الی 180,000 تومان

قیمت تعويض موتور گردان افقي يا عمودي پنكه كنترل دار

75,000 الی 170,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط سرویس و تعمیرات پنکه کنترل دار و سقفی

همیار می بایست ابتدا عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر وسیله برقی نماید.

همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده توسط وی می باشد و مدت زمان صرف شده جهت مشاوره و تامین در فاکتور خدمات وی لحاظ خواهد شد.

همیار می بایست حتی المکان از قطعات دارای گارانتی برای تعمیر لوازم برقی استفاده نماید و برگه گارانتی را به مشتری ارایه نماید.

نصب و تعمیر لوازم برقی را تنها در صورتی که خارج از دوره گارانتی باشند را به همیاران هوم سرویز بسپارید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

تعمیر پنکه رومیزی، ایستاده و سقفی در منزل

پنکه بدون شک قدیمی ترین وسیله خنک کننده ی ساخته دست بشر است که در نمونه های مختلفی طراحی و تولید شده است. با توجه به حجم بالای تقاضا برای این وسیله، انواع متفاوتی پنکه ساخته و روانه بازار شده است. با توجه به قدمت استفاده و تنوع زیاد درخواست برای تعمیرات پنکه نیز رو به افزایش  باشد پرداخت هزینه تعمیرات پنکه سقفی یا رومیزی گزینه بهتری نسبت به خرید یک نمونه جدید است. از انواع پنکه می توان به نصب پنکه سقفی لوستری، نصب پنکه دیواری، پنکه ایستاده، پنکه رومیزی و پنکه رطوبت زا اشاره کرد. معمولا قسمت موتوری و نحوه ی کارکرد تمامی انواع پنکه ها به یک صورت می باشد. در صورتی که شاهد اشکال و ایراداتی در پنکه هستید و مایلید به عیب یابی و تعمیر پنکه در محل بپردازید. با ما در ادامه آموزش تعمیرات پنکه در محل و عیب یابی و تعمیر پنکه ایستاده، تعمیر پنکه رومیزی و سقفی خواهیم پرداخت. همچنین به عوامل تاثیرگذار بر قیمت تعمیر پنکه نیز خواهیم پرداخت.

عیب یابی پنکه و آموزش تعمیرات پنکه در منزل

تعمیر پنکه پایه دار، تعمیرات پنکه ایستاده، تعمیر پنکه سقفی لوستری، تعمیرات پنکه رومیزی، تعمیر پنکه زمینی، تعمیر پنکه پایه بلند و... نیاز به دانش فنی و تجربه عملی دارد. قبل از اینکه تعمیرات پنکه را شروع کنید به فکر پیدا کردن مشکل و علت خرابی و از کار افتادن پنکه باشید. یادگیری آموزش تعمیر پنکه زمینی بسیار مهم است و می تواند زودتر ایرادات را رفع کند.

علت روشن نشدن پنکه چیست؟

ممکن است یکباره متوجه شوید که پنکه روشن نمی شود. در این مواقع مشکل اصلی می تواند عدم رسیدن جریان برق به موتور یا ایراد در سیم کشی داخلی پنکه باشد. پس دراولین قدم پریز را چک کنید. در صورتی که پنکه ایستاده یا رومیزی شما روشن نمی شود ممکن است ایراد از دوشاخه باشد، که باید تعویض شود. همچنین سیم ورودی به صفحه کلید پنکه قطع شده باشد یا در سیم پیچی پنکه اتصالی ایجاد شده باشد. اگر اطمینان حاصل کردید که برق در داخل پنکه جریان دارد ایراد ممکن است به موتور پنکه برگردد. درنهایت موتور پنکه سوخته یا نیم سوز شده است و نیاز به تعمیر یا تعویض موتور پنکه است.

علت کم شدن سرعت پنکه چیست؟

در این مواقع زمان روشن کردن، موتور پنکه سعی می کند روشن شود و صدای هوم می دهد ولی پره ها به حرکت در نمی آیند. در اکثر این مواقع ایراد مربوط به خازن راه انداز و یا نیم سوز شدن بوش پنکه می باشد. برای تشخیص بهتر در زمان تعمیر پنکه سقفی، در صورتی که با کلید 1 یا 2 پنکه حرکت نمی کند. اما با قرار دادن پنکه بر روی شماره 3 یعنی بالاترین ولتاژ، پنکه روشن شود. ایراد از سمت بوش است. در بعضی موارد در هنگام تعمیر پنکه سقفی، سروصدای پنکه تنها با روغن کاری از بین می رود. متاسفانه علت سرو صدای بعضی از پنکه ها صرفا از کیفیت پایین قطعات استفاده شده در ساخت آنها می باشد و به اصطلاح مشکل کارخانه ای است. در این موارد تعمیر پنکه رومیزی تنها با تعویض قطعات بی کیفیت امکان پذیر خواهد بود.

علت لرزش پنکه چیست؟

لرزش پنکه از موارد خطرناکی محسوب میشود که حتما باید به سرعت عیب یابی و تعمیر پنکه انجام شود. در هنگام تعمیر پنکه ایستاده و یا تعمیر پنکه رومیزی ایراد وارده میتواند ناشی از گشاد شدن بوش باشدعلت لرزش پنکه سقفی می تواند ناشی از تاب برداشتن پروانه باشد. در تعمیر پنکه سقفی باید پره ها بالانس شود، از آنجایی که این کار  نیاز به مهارت بالایی دارد. ازین رو در این موارد بیشتر پروانه تعویض می گردد.

علت داغ شدن موتور پنکه چیست؟

شایع ترین علت داغ شدن پنکه در هنگام کارکردن، نیم سوز شدن سیم پیچ پنکه است. البته ایراد در خازن و بوش پنکه هم می تواند موجب داغ شدن موتور پنکه شود.

پنکه سقفی روشن شده ولی حرکت نمی کند

گریپاژ موتور این مشکل را ایجاد کرده است. ابتدا با دست پروانه ها را حرکت دهید اگر چرخش پروانه ها سخت و یا غیر ممکن باشد، مشکل همین گریپاژ کردن موتور است. نیم سوز شدن موتور، ایراد در خازن ها و سیم پیچی اصلی نیز می تواند این مشکل را به وجود آورد. در این صورت نیاز به کمک دارید و به تنهایی نمی توانید همه کارهای تعمیراتی را به تنهایی انجام دهید. خدمات تعمیر پنکه سقفی، تعمیر پنکه پایه بلند و تعمیرات پنکه رومیزی توسط متخصصین هوم سرویز انجام می شود.

تعمیر پنکه در محل توسط  تعمیرکار پنکه هوم سرویز

با توجه به تولید و عرضه انواع پنکه های متفاوت تعمیرات پنکه در محل باید توسط تعمیرکار پنکه آموزش دیده و ماهر انجام شود. در هوم سرویز نصب و تعمیرات انواع پنکه مانند تعمیر پنکه کنترل دار، تعمیر پنکه رومیزی، تعمیر پنکه سقفی، تعمیر پنکه ایستاده توسط متخصصین و دارندگان مجوز و مدارک حرفه ای انجام می شود.

نصب انواع پنکه در هوم سرویز

قطعا طریقه نصب پنکه ایستاده در نظر خیلی از افراد کار آسانی به نظر می آید. اما هر کار هر چند ساده اگر اصولی انجام نشود بعدها موجب اتفاقات ناخوشایندی خواهد شد. نصب پنکه سقفی باید کاملا حرفه ای انجام شود زیرا هم به لحاظ ایمنی وهم کیفیت کار پنکه ممکن است کارایی نهایی و مطلوب را نداشته باشد. در صورتی که به خدمات  نصب پنکه ایستاده نانیوا، نصب پنکه پایه بلند، نصب پنکه سقفی قدیمی، نصب پنکه سقفی به سقف، نصب پنکه دیواری نیاز دارید می توانید از همکاران ما کمک بخواهید.

قیمت تعمیر پنکه به چه مواردی بستگی دارد؟

خرابی پنکه و نیاز به تعمیر پنکه در محل، ممکن است به قطعات مختلفی مرتبط است. از این رو هزینه تعمیرات پنکه هم ممکن است به دلایل مختلفی تغییر کند. به طور کل نوع پنکه سقفی، رومیزی، معمولی یا ایستاده بر قیمت تعمیرات پنکه تاثیر دارد. قطعه یا قطعات معیوب نیز در برآورد دستمزد تعمیر پنکه تاثیر دارد. تعمیر قطعات یا تعویض قطعات مورد دیگری است که بر اجرت تعمیرات پنکه تاثیر دارد. به طور مثال در صورت نیاز به تعویض موتور پنکه نسبت به که تعویض پره های پنکه قیمت یکسانی ندارد. همچنین هزینه تعمیر پنکه سقفی با اجرت تعمیر پنکه ایستاده تفاوت دارد.

نرخ تمامی خدمات قابل ارائه در خصوص تعمیر پنکه رومیزی و ایستاده، تعمیر پنکه مه پاش، تعمیر پنکه سقفی به صورت کاملا مشخص در سامانه هوم سرویز بیان شده است. در ابتدا باید عیب یابی توسط تعمیرکار انجام شود و سپس قیمت قطعات و اجرت تعمیر یا تعویض قطعات بر اساس نرخ اتحادیه تعمیرات پنکه ارائه می شود.

نصب و تعمیرات انواع پنکه را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

جستجو برای تعمیرکاران معتبر که با اطمینان خاطر لوازم برقی را جهت تعمیر به بیرون از منزل و تعمیرگاه تعمیر پنکه انتقال بدهند کار راحتی نیست. از طرفی پیدا کردن تعمیرکار حرفه ای نیز نیاز به صرف زمان زیادی دارد. هوم سرویز با در نظر گرفتن تمامی جوانب افرادی متخصص و مورد اطمینان را گردآوری کرده است تا در کمترین زمان ممکن جهت تعمیرات پنکه در محل حضور پیدا کنند. کافیست به صورت رایگان در  سامانه هوم سرویز درخواست خود را ثبت کنید متخصصین ما جهت مشاوره رایگان و اعلام هزینه با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

این سرویس شامل خدمات زیر است

تعمیر پنکه کنترل دار سقفی، دیواری و رومیزی
نصب پنکه سقفی و دیواری
تعمیر برد پنکه کنترل دار و تعمیر موتور پنکه های رومیزی و دیواری
تعمیر و تعویض پایه پنکه ایستاده
تعویض سیم پیچی یا تعویض موتور پنکه
سرویس پنکه و تمیز کردن و بررسی کلیه قطعات پنکه در محل

همیاران سرویس نصب و تعمیر پنکه

 نظرات کاربران

profile picture
احمد رستم پور
3 روز پیش |محمد امانی

کارشون بینظیره عالی بودن تو کارشون اخلاقا حرفه ای کار عالی بود

profile picture
طیبه صفایی
4 روز پیش |مهدی میرامانی

من خیلی راضی بودم هم کار خوب تحویل دادن لوازمو قیمت مناسب آوردن و اجرت کارشونم خیلی مناسب بود عالی از همه نظر

profile picture
مهدی اقاکثیری
4 روز پیش |مهدی گلوی

واقعا عالی از شما هم ممنونم خیلی کار تمیز و با اخلاق بودن

profile picture
سعید سلیمانی

عالی بود کارشون و بسیار انسان شریف و دوست داشتنی ای بودن در کارشون بسیار مهارت داشتن

خدمات مرتبط

تعمیر بخارشو
تعمیر بخارشو
در حال بروزرسانی قیمت
تعمیر چای ساز
تعمیر چای ساز
قیمت از 350,000 الی 400,000 تومان
نصب و تعمیر مایکروویو
نصب و تعمیر مایکروویو
قیمت از 280,000 الی 580,000 تومان
سرویس و تعمیر کولر گازی و اسپیلت
سرویس و تعمیر کولر گازی و اسپیلت
قیمت از 350,000 الی 850,000 تومان