banner
قیمت خدمات
/
لوازم خانگی
/
نصب ماشین ظرفشویی

نصب ماشین ظرفشویی

از 1386 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت هزینه نصب و راه اندازی ماشین ظرفشویی

قیمت نصب ماشین ظرفشویی(کلیه متعلقات مانند شیرآلات و لوله)

100,000 الی 170,000 تومان

قیمت نصب شیر ماشین ظرفشویی(هر عدد)

50,000 الی 80,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط نصاب ماشین ظرفشویی توکار و ایستاده

همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده جهت نصب ماشین ظرفشویی به مشتری می باشد و مدت زمان صرف شده جهت مشاوره و تامین در فاکتور خدمات وی لحاظ خواهد شد.

همیار می بایست حتی المکان از قطعات دارای گارانتی برای نصب ماشین ظرفشویی استفاده نماید و برگه گارانتی را به مشتری ارایه نماید.

نصب انواع ماشین ظرفشویی را تنها در صورتی که خارج از دوره گارانتی باشند را به همیاران هوم سرویز بسپارید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

نصب ماشین ظرفشویی

ماشین ظرفشویی ازتجهیزات مهم در آشپزخانه به حساب می آید که در سالهای اخیر استفاده از آن بیشتر شدهاست. در همه آشپزخانه ها لوله کشی های لازم برای راه اندازی ماشین ظرفشوییتعبیه نشده است. از این رو نصب ماشین ظرفشویی با چالش هایی روبه رو می شودو تنها با استفاده از راهنمای نصب ماشین ظرفشویی نمی توان اقدامات لازم راانجام داد. برای نصب ماشین ظرفشویی باید از دانش ومهارت فنی برخوردار باشید و از نحوه نصب ماشین ظرفشویی اطلاع داشته باشید.نصب غیر صحیح ممکن است موجب ایرادات بعدی در ظرفشویی شود. از این رو پیشنهاد میکنیم از نصاب ماشین ظرفشویی کمک بگیرید. در ادامه به معرفی انواع ماشینظرفشویی، روش نصب و عوامل موثر بر هزینه نصب ماشین ظرفشویی می پردازیم.

انواع ماشین ظرفشویی کدامند؟

به طور کل سه دستهماشین ظرفشویی در بازار موجود هستند که مراحل راه اندازی آنها مشابه هم هستند وتنها در ابعاد و نحوه قرار گیری در کابینت با هم تفاوت دارند.

نصب ماشینظرفشویی توکار

ماشین های ظرفشوییتوکار مخصوصا برای خانه هایی با سبک مدرن پیشنهاد می شود. نصب ماشین ظرفشوییتوکار در زیر سینک انجام می شود و فضای بسیار کمی اشغال می کنند. البته حجمآنها با نمونه مبله تفاوت چندانی ندارند و تنها فاقد بدنه هستند و در داخل کابینتکاملا فیکس می شوند.

نصب ماشینظرفشویی ایستاده

مرسوم ترین مدل ازانواع ماشین ظرفشویی مدل مبله است. امروزه فضای مناسب برای نصب ماشین ظرفشوییایستاده در کابینت ها تعبیه می شود.

نصب ماشین ظرفشویی رومیزی

این نوع ماشینظرفشویی نیاز به فضای خاصی ندارد و به راحتی حتی روی کابینت در کنار سینک قرارداده می شوند. این مدل ظرفشویی به راحتی جابجا می شود.

 نحوه راه اندازیماشین ظرفشویی

آماده سازی کابینتو لوله کشی ماشین ظرفشویی رومیزی

به طور کل اولینمرحله برای نصب ظرفشویی رومیزی و معمولی آماده سازی کابینت است. اغلب جایماشین ظرفشویی در آشپزخانه را در نزدیکی سینک در نظر می گیرند. به این ترتیبهم به لوله آب ورودی و هم به لوله تخلیه فاضلاب نزدیک می شود و اتصالات به راحتی اجرامی شوند. به خاطر داشته باشید که نباید فاصله ماشین تا لوله فاضلاب بیشتر از 3 مترباشد. زیرا تخلیه به طور کامل انجام نخواهد شد. از چسباندن ماشین به دیوار پشتی وکناره های کابینت جدا خودداری کنید. حداقل فاصله 5 سانتی متری برای گردش هوا دراطراف ماشین ظرفشویی نیاز است.

اتصالات سیم کشیبرای نصب ماشین ظرفشویی

این موضوع که در نحوهراه اندازی ماشین ظرفشویی به پریز برق نیاز می باشد، کاملا واضح است. اماشرایطی برای این پریز در نظر گرفته شده است که باید رعایت شوند. موضوع اول این کهپریز برق دارای فیوز 15 آمپری باشد. بهتر است از این پریز فقط برای ظرفشوییاستفاده شود و نباید از چندین وسیله همزمان استفاده شود. همچنین نباید فاصله پریزتا ماشین زیاد باشد که سیم کشیده شود.

نصب شیلنگ تخلیهماشین ظرفشویی

همانطور که پیش تر همگفتیم شلنگ تخلیه ماشین ظرفشویی اغلب به زیر سینک وصل می شود. البته درمواردی نیز این شلنگ به خروجی فاضلاب لباسشویی متصل می شود. همه این موارد به جایظرفشویی که در نظر گرفته شده است بستگی دارد. شیلنگ تخلیه باید بدون پیچ خوردگی ودارای شیب مناسب باشد. همواره رعایت نکات کلیدی از ایرادات بعدی جلوگیری می کند.به طور مثال برای جلوگیری از انتشار بوی فاضلاب باید امکان تجمع آب های آلوده درلوله گرفته شود و نباید گرفتگی در مسیر باشد.

آماده سازیماشین ظرفشویی

بعد از مهیا کردنمواردی مانند لوله کشی فاضلاب ماشین ظرفشویی و سیم کشی های لازم برای اتصالات برقینوبت به آماده سازی خود ماشین است. البته این موضوغ برای نصب ماشین ظرفشوییرومیزی صدق نمی کند و تنها برای نصب ماشین ظرفشویی ایستاده یا مبله کاربرددارد. ایتدا پایه های ماشین ظرفشویی باید نصب شود و ارتفاع آن نباید از 85 سانتیمتر بیشتر باشد. در هنگام قرار دادن ماشین ظرفشویی باید توجه داشته باشید که شلنگتخلیه یا سیم برق در زیر دستگاه قرار نگیرد.

نصب شیلنگ آبماشین ظرفشویی

قبل از هر اقدامیابتدا شیر آب را باز کنید. شلنگ باید کاملا صاف و سالم باشد. محل اتصال با استفادهاز نوار تفلون باید کاملا محکم شود تا نشتی ندهد. تنها نصب شیر آب ماشینظرفشویی به آب سرد کفایت می کند.

مرحله آخر جایماشین ظرفشویی در آشپزخانه را کاملا تراز کنید

 اگر پس از نصب احساس کردید ماشین لق می زندو یا درب به سمتی تمایل دارد باید پایه های ماشین ظرفشویی را کاملا تراز کنید. بهاین ترتیب از هر گونه آسیب احتمالی و صدای اضافی در حین شستشو جلوگیری می شود.

قیمت نصب ماشین ظرفشویی به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت نصب ماشینظرفشویی به مواردمتعددی بستگی دارد. به طور کل قیمت راه اندازی ماشین ظرفشویی مبلغ چندانی نیست.بلکه مراحل آماده سازی و اجرای تجهیزات مورد نیاز مانند لوله کشی ماشین ظرفشویی وتخلیه آب موردی است که باید فراهم شوند. در صورت نیاز به فراهم کردن این موارد هزینهنصب ماشین ظرفشویی بالا می رود. به طور مثال اگر نیاز به قرار دادن ماشین درکابینت باشد باید در چیدمان کابینت تغییر ایجاد شود و یا برای لوله کشی نیاز بهانشعاب گیری می باشد.

خدمات نصب و راه اندازی انواع ماشین ظرفشویی توسط متخصصین هوم سرویز 

در صورتی که به تازگیجابه جا شده اید و یا قصد نصب ماشین ظرفشویی در فضای جدیدی دارید می توانید  به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبتدرخواست نمایید. متخصصین ما جهت اعلام هزینه ها و مشاوره رایگان با شما تماس گرفتهو توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایانسرویس...

این سرویس شامل خدمات زیر است

راه اندازی و نصب ماشین ظرفشویی
لوله کشی ماشین ظرفشویی رومیزی و توکار و نصب شیر آب و شیلنگ تخلیه ماشین ظرفشویی
نصب ماشین ظرفشویی زیر سینک
نصب ماشین ظرفشویی ال جی، سامسونگ، بوش، پاکشوما، بکو، زیرووات و ...

همیاران سرویس نصب ماشین ظرفشویی

 نظرات کاربران

profile picture
محمودرضا کریمی
2 روز پیش |نیما کریمی

کارشونو خوب انجام دادن و انسان بسیار با اخلاق و خوبی و کاربلدی بودن

profile picture
الهام صدر
3 روز پیش |میثم تونی

خیلی خوب و تمیز کار میکردن حواسشون به تمام ریزه کاری ها بود

profile picture
موسی علیزاده
3 روز پیش |سینا مرادی

همیشه نیروهایی که میفرستین با اخلاق و کاربلدن خیلی از شرکتتون راضی ام

profile picture
خانم مقدم
3 روز پیش |محمدرضا قنبری

خیلی سرویس خوبی بود کارشون خوب بود وسایل آسیبی ندید به موقع اومدن تاخیر نداشتن و از همه نظر عالی

خدمات مرتبط

لوله بازکنی
لوله بازکنی
قیمت از 250,000 الی 400,000 تومان
تعمیر تردمیل در محل
تعمیر تردمیل در محل
قیمت از 120,000 الی 370,000 تومان
سرویس و تعمیر پکیج
سرویس و تعمیر پکیج
قیمت از 250,000 الی 800,000 تومان
شارژ گاز کولر گازی
شارژ گاز کولر گازی
قیمت از 650,000 الی 650,000 تومان