نصب ماشین ظرفشویی

نصب ماشین ظرفشویی

از 1386 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نصب ماشین ظرفشویی در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت نصب ماشین ظرفشویی

130,000 الی 190,000 تومان

متوسط قیمت200,000 تومانکمینه قیمت200,000 تومانبیشینه قیمت220,000 تومان

آنچه درباره نصب ماشین ظرفشویی خواهید خواند

  • نصب ماشین ظرفشویی
  • انواع ماشین ظرفشویی کدامند؟
  • نحوه راه اندازیماشین ظرفشویی
  • نصاب ماشین ظرفشویی
  • قیمت نصب ماشین ظرفشویی به چه مواردی بستگی دارد؟
  • خدمات نصب و راه اندازی ماشین ظرفشویی را به نصاب ماشین ظرفشویی هومسرویز بسپارید

نصب ماشین ظرفشویی

نصب ماشین ظرفشویی از تجهیزات مهم در آشپزخانه به حساب میآید که در سالهای اخیر استفاده از آن بیشتر شده است. در همه آشپزخانه ها لوله هایلازم برای راه اندازی ماشین ظرفشویی تعبیه نشده است. از این رو نصبماشین ظرفشویی با چالش هایی روبه رو می شود و تنها با استفاده از راهنماینصب ماشین ظرفشویی نمی توان اقدامات لازم را انجام داد. برای نصب ماشین ظرفشویی باید ازدانش و مهارت فنی برخوردار باشید و از نحوه نصب ماشین ظرفشویی اطلاع داشتهباشید. نصب غیر صحیح ممکن است موجب ایرادات بعدی در ظرفشویی شود. از این رو پیشنهادمی کنیم از نصاب ماشین ظرفشویی کمک بگیرید. در ادامه به معرفی انواع ماشینظرفشویی، روش نصب و عوامل موثر بر هزینه نصب ماشین ظرفشویی می پردازیم.

انواع ماشین ظرفشویی کدامند؟

به طور کل سه دسته ماشینظرفشویی در بازار موجود هستند که مراحل راه اندازی آنها مشابه هم هستند و تنها درابعاد و نحوه قرار گیری در کابینت با هم تفاوت دارند.

نصب ماشینظرفشویی توکار

نصب ماشین ظرفشوییتوکار مخصوصا برای مکان هایی با سبک مدرن پیشنهاد می شود. نصب ماشین ظرفشویی توکاردر زیر سینک انجام می شود و فضای بسیار کمی اشغال می کنند. البته حجم آنها بانمونه مبله تفاوت چندانی ندارند و تنها فاقد بدنه هستند و در داخل کابینت کاملافیکس می شوند.

نصب ماشینظرفشویی ایستاده

مرسوم ترین مدل ازانواع ماشین ظرفشویی مدل مبله است. امروزه فضای مناسب برای نصب ماشین ظرفشوییایستاده در کابینت ها تعبیه می شود.

نصب ماشین ظرفشویی رومیزی

این نوع نصب ماشینظرفشویی رومیزی نیاز به فضای خاصی ندارد و به راحتی حتی روی کابینت در کنار سینکقرار داده می شوند. این مدل ظرفشویی به راحتی جابجا می شود.

نحوه راه اندازیماشین ظرفشویی

آماده سازیکابینت و نصب ماشین ظرفشویی رومیزی

به طور کل اولینمرحله برای نصب ظرفشویی رومیزی و معمولی آماده سازی کابینت است. اغلب جایماشین ظرفشویی در آشپزخانه را در نزدیکی سینک در نظر می گیرند. به این ترتیب هم بهلوله آب ورودی و هم به لوله تخلیه فاضلاب نزدیک می شود و اتصالات به راحتی اجرا میشوند. به خاطر داشته باشید که نباید فاصله ماشین تا لوله فاضلاب بیشتر از 3 مترباشد. زیرا تخلیه به طور کامل انجام نخواهد شد. از چسباندن ماشین به دیوار پشتی وکناره های کابینت جدا خودداری کنید. حداقل فاصله 5 سانتی متری برای گردش هوا دراطراف ماشین ظرفشویی نیاز است.

اتصالات سیم کشیبرای نصب ماشین ظرفشویی

این موضوع که در نحوهراه اندازی ماشین ظرفشویی به پریز برق نیاز می باشد، کاملا واضح است. اما شرایطیبرای این پریز در نظر گرفته شده است که باید رعایت شوند. موضوع اول این که پریزبرق دارای فیوز 15 آمپری باشد. بهتر است از این پریز فقط برای ظرفشویی استفاده شودو نباید از چندین وسیله همزمان استفاده شود. همچنین نباید فاصله پریز تا ماشینزیاد باشد که سیم کشیده شود.

نصب شیلنگ تخلیهماشین ظرفشویی

همانطور که پیش تر همگفتیم شلنگ تخلیه ماشین ظرفشویی اغلب به زیر سینک وصل می شود. البته درمواردی نیز این شلنگ به خروجی فاضلاب لباسشویی متصل می شود. همه این موارد به جایظرفشویی که در نظر گرفته شده است بستگی دارد. شیلنگ تخلیه باید بدون پیچ خوردگی ودارای شیب مناسب باشد. همواره رعایت نکات کلیدی در نحوه نصب ماشین ظرفشویی ازایرادات بعدی جلوگیری می کند. به طور مثال برای جلوگیری از انتشار بوی فاضلاب بایدامکان تجمع آب های آلوده در لوله گرفته شود و نباید گرفتگی در مسیر باشد.

آماده سازی جهتنصب ماشین ظرفشویی

بعد از مهیا کردنمواردی مانند لوله کشی فاضلاب ماشین ظرفشویی و سیم کشی های لازم برای اتصالات برقینوبت به آماده سازی خود ماشین است. البته این موضوغ برای نصب ماشین ظرفشویی رومیزیصدق نمی کند و تنها برای نصب ماشین ظرفشویی ایستاده یا مبله کاربرد دارد. ایتداپایه های ماشین ظرفشویی باید نصب شود و ارتفاع آن نباید از 85 سانتی متر بیشترباشد. در هنگام قرار دادن ماشین ظرفشویی باید توجه داشته باشید که شلنگ تخلیه یاسیم برق در زیر دستگاه قرار نگیرد.

نصب شیلنگ آبماشین ظرفشویی

قبل از هر اقدامیابتدا شیر آب را باز کنید. شلنگ باید کاملا صاف و سالم باشد. محل اتصال با استفادهاز نوار تفلون باید کاملا محکم شود تا نشتی ندهد. تنها نصب شیر آب ماشین ظرفشوییبه آب سرد کفایت می کند.

مرحله آخر ترازکردن ماشین ظرفشویی

اگر پس از نصب احساس کردید ماشین لق می زندو یا درب به سمتی تمایل دارد باید پایه های ماشین ظرفشویی را کاملا تراز کنید. بهاین ترتیب از هر گونه آسیب احتمالی و صدای اضافی در حین شستشو جلوگیری می شود.

نصاب ماشین ظرفشویی

در صورتی که برایتمام مواردی که گفته شد نیاز به فردی متخصص دارید از نصاب ماشین ظرفشوییهوم سرویز کمک بخواهید.

قیمت نصب ماشین ظرفشویی به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت نصب ماشینظرفشویی به مواردمتعددی بستگی دارد. به طور کل قیمت راه اندازی ماشین ظرفشویی مبلغ چندانینیست. بلکه مراحل آماده سازی و اجرای تجهیزات مورد نیاز مانند لوله کشی ماشینظرفشویی و تخلیه آب موردی است که باید فراهم شوند. در صورت نیاز به فراهم کردن اینموارد هزینه نصب ماشین ظرفشویی بالا می رود. به طور مثال اگر نیاز به قراردادن ماشین در کابینت باشد باید در چیدمان کابینت تغییر ایجاد شود و یا برای نصبلوله نیاز به انشعاب گیری می باشد که قیمت نصب ماشین ظرفشویی بالا می رود.

خدمات نصب و راه اندازی ماشین ظرفشویی را به نصاب ماشین ظرفشویی هومسرویز بسپارید

در صورتی که به تازگیجابه جا شده اید و یا قصد نصب ماشین ظرفشویی در فضای جدیدی دارید میتوانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ماجهت اعلام هزینه ها و مشاوره رایگان با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را دراختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس نصب ماشین ظرفشویی و همچنین ارایه خدمات راه اندازی و نصب ماشین ظرفشویی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات شستشو و نظافت ارائه می دهد که شامل تعمیر لباسشویی ایرانی و خارجی, تعمیر ماشین ظرفشویی ایرانی و خارجی, تعمیر اتو بخار ایرانی و خارجی, تعمیر بخارشوی خانگی و صنعتی, نصب لباسشویی دوقلو می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های لوازم خانگی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس نصب ماشین ظرفشویی

راه اندازی و نصب ماشین ظرفشویی

نصب ماشین ظرفشویی رومیزی

نصب ماشین ظرفشویی توکار

نصب شیر آب ظرفشویی و نصب شیلنگ تخلیه ماشین ظرفشویی

نصب ماشین ظرفشویی زیر سینک

نصب ماشین ظرفشویی ال جی، سامسونگ، بوش، پاکشوما، بکو، زیرووات و ...

نظرات کاربران

profile picture
سعید جلالی

کارشون خوب بود فقط کمی عجله داشتند

شرایط نصاب ماشین ظرفشویی توکار و نصب ماشین ظرفشویی رومیزی

همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده جهت نصب ماشین ظرفشویی به مشتری می باشد و مدت زمان صرف شده جهت مشاوره و تامین در فاکتور خدمات وی لحاظ خواهد شد.

همیار می بایست حتی المکان از قطعات دارای گارانتی برای نصب ماشین ظرفشویی استفاده نماید و برگه گارانتی را به مشتری ارایه نماید.

نصب انواع ماشین ظرفشویی را تنها در صورتی که خارج از دوره گارانتی باشند را به همیاران هوم سرویز بسپارید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

لوله بازکنی
لوله بازکنی
قیمت از 400,000 الی 650,000 تومان
تعمیر تردمیل در محل
تعمیر تردمیل در محل
قیمت از 300,000 الی 2,800,000 تومان
سرویس و تعمیر پکیج
سرویس و تعمیر پکیج
قیمت از 400,000 الی 800,000 تومان
شارژ گاز کولر گازی
شارژ گاز کولر گازی
قیمت از 400,000 الی 1,100,000 تومان