پارتیشن اداری

پارتیشن اداری

از 1337 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت پارتیشن اداری در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت ساخت پارتیشن دوجداره تمام ام دی اف به همراه شیشه(متر مربع)

2,800,000 تومان

قیمت ساخت پارتیشن تک جداره تمام ام دی اف به همراه شیشه(متر مربع)

2,000,000 تومان

قیمت ساخت پارتیشن دوجداره هایگلاس به همراه شیشه(متر مربع)

3,600,000 تومان

قیمت ساخت پارتیشن تک جداره هایگلاس به همراه شیشه(متر مربع)

2,700,000 تومان

قیمت پرده ولوم دار(متر مربع)

800,000 تومان

قیمت نصب پارتیشن

توافقی

متوسط قیمت9,000,000 تومانکمینه قیمت9,000,000 تومانبیشینه قیمت9,000,000 تومان

آنچه درباره پارتیشن اداری خواهید خواند

 • پارتیشن سازی اداری و خانگی با بهترین قیمت
 • نحوه دریافت خدمات ساخت پارتیشن در هوم سرویز چگونه است؟
 • انواع پارتیشن اداری
 • پارتیشن بندی فضای اتاق به چند طریق انجام می شود؟
 • پارتیشن بندی دفتر کار چه مزایایی دارد؟
 • پارتیشن اداری ارزان
 • مراحل طراحی پارتیشن اداری
 • قیمت پارتیشن اداری و خانگی به چه مواردی بستگی دارد؟
 • ساخت و نصب پارتیشن اداری و خانگی ثابت و متحرک را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

پارتیشن سازی اداری و خانگی با بهترین قیمت

طراحی و ساخت پارتیشن اداری با هدف استفاده موثر از حداقل فضا انجام می شود. پارتیشن سازی اداری موجب جداسازی و تفکیک فضا و در مواردی با هدف پوشاندن ایرادات معماری، طراحی و اجرا می شود و در سبک طراحی و دکوراسیون ادارای و شرکت ها با استقبال زیادی مواجه شده است. انواع پارتیشن اداری و خانگی متنوع هستند. در ادامه به انواع پارتیشن سازی اداری و همچنین عوامل موثر بر قیمت پارتیشن اداری می پردازیم.

نحوه دریافت خدمات ساخت پارتیشن در هوم سرویز چگونه است؟

در صورتی که قصد طراحی و ساخت پارتيشن اداري را دارید تنها کافیست مراحل ساده زیر را طی کنید تا با بهترین پارتیشن سازی ها بدون واسط و به همراه عکس و نمونه کار مشورت کنید.

· ثبت سفارش رایگان

در ابتدا تنها کافیست از طریق سایت، اپلیکیشن هوم سرویز و یا تماس مستقیم با شماره 90002021 سفارش خودتان را ثبت کنید. در ثبت سفارش اولیه نوع پارتیشن سازی، جنس پارتيشن مد نظر و زمان و مکان مورد نیاز برای دریافت خدمات را مشخص می کنید.

· تماس پارتیشن سازی جهت ارائه توضیحات نهایی

پس از ثبت درخواست، متخصصین ساخت پارتيشن اداري، جهت اطلاغ دقیق از خواسته مشتری و همچنین اعلام قیمت پارتیشن و ارائه نمونه کار پارتیشن اداری تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

· اعزام متخصصین به محل

پس از توافقات اولیه در ارتباط با قیمت نصب پارتیشن متخصصین جهت اندازه گیری دقیق و اعلام قیمت نهایی به محل مراجعه خواهند نمود. پس از توافقات در ارتباط با متریال مورد نیاز در ساخت پارتیشن قیمت نهایی اعلام می گردد.

انواع پارتیشن اداری

پارتیشن بندی دفتر کار از راهکارهای موثر در طراحی دکوراسیون داخلی شرکت ها است. این اقدامات موجب زیباتر شدن و استفاده بهینه از فضا می شود. در زمان پارتیشن سازی دفتر کار، هدف نظم دادن به فضا است. انواع پارتیشن اداری بر اساس تعداد کارمندان، نوع لوازم و مبلمان اداری و متراژ فضا طراحی و اجرا می شود.

به صورت کلی بر اساس مکانیزم، پارتيشن اداري‌ و خانگی به دو دسته ثابت و متحرک تقسیم بندی می شوند. در پارتیشن اداری ثابت، انواع سازه روی زمین پیچ و مهره می شوند. همچنین بعضی از پارتيشن ها ارتفاع بالایی دارند و به سقف نصب می شوند. ساخت پارتیشن متحرک در نقطه تضاد با ثابت قرار دارد. با نصب پارتيشن شناور یا قابل حمل می توان این سازه را به راحتی جابجا کرد. با توجه به فضای در دسترس می توان انواع پارتيشن را با متریال مختلف طراحی و اجرا نمود. در ادامه به معرفی تعدادی از آنها می پردازیم.

· پارتیشن شیشه ای

پارتيشن شيشه اي از موارد پرتقاضا محسوب می شود و در بیشتر فضاهای اداری از این نوع استفاده می شود. زیرا که این متریال نور را از خود عبور داده و موجب کم شدن هزینه های برق می شود. همچنین از انواع شیشه مات، شفاف و ... می توان استفاده نمود.

· پارتیشن چوبی

از گرانترین موارد پارتیشن چوبی است که به علت استفاده از چوب طبیعی قیمت پارتیشن بالا می رود. تنها عیب وارده به این پارتیشن ها حساس بودن این متریال به آب بوده و در فضاهای مرطوب اصلا پیشنهاد می شود.

· نصب پارتیشن ام دی اف

از مزایای ساخت پارتیشن با ام دی اف‌ mdf عایق صوتی بودن این سازه است که از انتقال صداهای زیاد در قسمت های تفکیک شده جلوگیری می کند. همچنین پارتیشن با ام دی اف از مقاومت بالایی برخوردار است و نسبت به سابیده شدن و پوسیدگی مقاوم می باشند. همچنین قیمت پارتیشن ام دی اف نسبت به نمونه های چوبی و شیشه ای مناسب تر است. دقت کنید برای ساخت پارتیشن نیاز به یک پارتیشن ساز مجرب و حرفه ای دارید و سپردن کار به یک نجار ساده ممکن است شما را دچار دردسر کند.

· ساخت پارتیشن اداری با پی وی سی

ساخت پارتیشن پی وی سی PVCدر فضاهای مختلف اداری و خانگی و برای مصارف مختلفی پیشنهاد می شود. از مزایای پارتیشن pvc سبک بودن، پایین بودن قیمت پارتیشن پی وی سی، قابلیت نصب در محیط های مرطوب و قابلیت نظافت راحت، اشاره نمود.

· پارتیشن اداری با شیشه سکوریت

نصب پارتیشن شیشه سکوریت نیز در فضاهایی که نیاز به محدود کردن فضای بصری نیست، استفاده می شود. شیشه سکوریت در این نوع پارتیشن اداری از مقاومت بالایی برخوردار است و نور را به خوبی از خود منعکس می کند. ظاهر این نوع پارتیشن سازی بسیار ساده است و به دو صورت فریم دار و فریم لس اجرا می شوند.

· پارتیشن دوجداره

پارتیشن دوجداره مانند پنجره دوجداره دارای ساختاری است که هم موجب کاهش رد و بدل شدن صدا می شود و هم عایق حرارتی محسوب می شوند. در پارتیشن اداری دوجداره، ارتفاع شیشه بر اساس سلیقه مشتری انتخاب می شود. همچنین نور لازم از این شیشه های به راحتی عبور می کند. در مواردی برای کاهش میزان نور ورودی از پرده های کرکره ای هم در بین شیشه ها استفاده می شود. نوع دیگر، نصب پارتيشن دوجداره ام دی اف است که بسیار باکیفیت است. پارتیشن دوجداره ام دی اف از شکیل ترین موارد برای پارتیشن بندی دفترکار است.

پارتیشن بندی فضای اتاق به چند طریق انجام می شود؟

پارتیشن بندی اداری و یا دفترکار کم هزینه ترین راه برای بهینه سازی فضای مدنظر محسوب می شود. در ادامه به راهکارهای تنوع در ساخت انواع پارتيشن ها می پردازیم.

· ساخت پارتیشن متحرک در فضاهای خانگی

در محیط های استیجاری و یا در فضاهای محدود در دفتر کار و یا منازل که امکان ساخت دیوار وجود ندارد اقدام به ساخت پارتیشن متحرک می کنند. به طور مثال در پارتیشن خانگی در خانه هایی که یه صورت باز طراحی شده است، موجب ایجاد حریم شخصی برای انجام فعالیت های روزانه فرد می شود.

· پارتیشن اداری تاشو

اگر به دنبال ساخت پارتیشن ارزان هستید بهترین انتخاب پیش رو برای شما این نوع است. این نوع پارتیشن بندی فضای اتاق محدود بهترین گزینه محسوب می شود و کل قطعات روی لوله های باریک سرهم بندی می شوند. پارتیشن اداری تاشو از مواد سبک و قابل حمل تشکیل شده است و به طور کل برای تشکیل فضاهای موقت بهترین گزینه است.

· ساخت پارتیشن کشویی

نوع دیگری از پارتیشن متحرک مربوط به مدل کشویی است که به صورت تلسکوپی جمع می شوند. در مواردی که فضا بسیار محدود و تنگ است.

پارتیشن بندی دفتر کار چه مزایایی دارد؟

طراحی و ساخت پارتيشن اداري مزایای زیادی برای کارکنان و مراجعه کنندگان در پی دارد.

 • موجب خصوصی سازی فضا برای کارکنان خواهد شد تا با تمرکز بیشتری به وظایف خود بپردازند.
 • در فضاهای محدود می توان استفاده بهتر و موثرتری از فضا نمود.
 • ساخت پارتیشن دوجداره موجب می شود کارمندان در فضای ساکت تری بدون مزاحمت و سر و صدا وظایفشان را انجام دهند.
 • پارتیشن دفترکار موجب می شود در هزینه و زمان صرفه جویی کنید.
 • همچنین در مواردی که نیاز به جابجایی دفترکار باشد می توانید پارتيشن ها را به فضای جدید انتقال دهید.

پارتیشن اداری ارزان

همانطور که توضیح داده شد متریال مورد استفاده در طراحی پارتیشن نقش اساسی در برآورد قيمت پارتيشن اداري دارد. از این رو اگر به دنبال پارتیشن اداری ارزان هستید باید به دنبال متریال ارزانتر، مانند پارتیشن ام دی اف و یا شیشه در محیط های اداری استفاده کنید که نسبت به سایر جدا کننده ها قیمت مناسب تری دارند.

مراحل طراحی پارتیشن اداری

اگر به دنبال خرید پارتیشن اداری هستید. باید از مراحل نصب پارتیشن اطلاع داشته باشید.

ü بازدید حضوری: در بازدید اولیه پس از انتخاب نوع پارتيشن و متریال اقدام به اندازه گیری می کنند و متخصصین طرح اولیه را ارائه می دهند.

ü تایید طراحی: پس از طراحی سه بعدی، تصمیمات نهایی گرفته شده و تولیدات آغاز می شود.

ü نصب پراتیشن اداری: پس از آماده سازی در مرحله آخر متریال به فضا انتقال داده شده و نصب می شوند.

قیمت پارتیشن اداری و خانگی به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت نصب پارتیشن اداری و خانگی به موارد مختلفی بستگی دارد. مهم ترین عامل که در هزینه ساخت پارتیشن اداری موثر است نوع متریال و جنس بکار رفته می باشد. در ادامه به معرفی عوامل موثر بر قيمت پارتيشن می پردازیم.

· متریال مورد استفاده بر قیمت پارتیشن تاثیر دارد

انواع متنوعی از پارتيشن موجود هستند که هر کدام مزایای متفاوتی دارند. همچنین امکان ساخت پارتیشن ام دی اف به صورت ترکیبی هم وجود دارد که هر کدام از این موارد هزینه های متفاوتی دارند.

· متراژ کار بر هزینه ساخت پارتیشن تاثیر دارد

طبیعتا بالا بودن فضا به معنای نیاز بیشتر به متریال بوده و طبیعتا هزینه ساخت پارتیشن اداری بالا می رود.

· نحوه نصب پارتیشن

همچنین در صورتی که در پارتیشن بندی اداری نیاز به ایجاد درب و پنجره باشد، هزینه ساخت و نصب پارتیشن اداری بیشتر خواهد شد.

ساخت و نصب پارتیشن اداری و خانگی ثابت و متحرک را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

امروزه نصب پارتیشن ام دی اف و همچنین ساخت پارتیشن متحرک چوبی بیشتر مورد استقبال قرار می گیرد. اما خوب در طراحی هایی خاص ساخت پارتیشن آلومینیومی و چوبی هم بر اساس طراحی فضا جذاب می شود. چنانچه قصد طراحی و ساخت پارتیشن ادارای را دارید، پیشنهاد میکنیم به راحتی و با اطمینان از بهترین پارتیشن سازی هوم سرویز مشاوره رایگان گرفته و پس از برآورد قیمت پارتیشن دفتر کار و همچنین مشاهده نمونه کارها تصمیم خود را بگیرید.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس پارتیشن اداری و همچنین ارایه خدمات پارتیشن اداری و مسکونی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات نجاری ارائه می دهد که شامل تعمیر کمد دیواری, ساخت کابینت ام دی اف, ساخت در اتاق خواب ، PVC، MDF, HDF، ABS, تعمیر در چوبی, ساخت کمد دیواری ام دی اف, نصب درب ضدسرقت و درب ضدحریق بدون تخریب, ساخت جاکفشی ساده و طرح دار, ساخت تختخواب دونفره , ساخت کتابخانه در منزل, ساخت میز چوبی با پایه‌های فلزی, ساخت دراور چوبی , ساخت استند فروشگاهی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های بنایی و دکوراسیون را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس پارتیشن اداری

پارتیشن اداری و مسکونی

ساخت پارتیشن تک جداره

پراتیشن سازی اداری با پی وی سی

ساخت پارتیشن چوبی متحرک و ثابت

پارتیشن دوجداره

طراحی و ساخت پارتیشن خانگی برای پذیرایی

پارتیشن بندی چوبی، فلزی و آلومینیومی، ام دی اف و پی وی دسی

نظرات کاربران

profile picture
فاطمه احمدی

متشکرم از هوم سرویز. آقای لطیفی کارشونو خیلی دقیق و خوب انجام دادن و قیمتی که اعلام کردن هم واقعا منصفانه بود. 🤩👌

profile picture
فهیمه امیرخانی

بسیار عالی.منصف،وقت شناس،ماهر،سرعت عمل خوب.

profile picture
عادل رخشان

بسیار منصفانه بود قیمتاشون. همچنین سریع و تمیز کار کردن.

profile picture
فریماه آریانی

بسیار عالی و به بهترین شکل انجام شد. از ایشان به دلیل وظیفه شناسی و دقت در کار بسیار ممنونم .همچنین از هوم سرویس بابت معرفی همیارهای خبره و متخصص سپاسگزارم.

شرایط ساخت پارتیشن دوجداره و تک جداره و ساخت پارتیشن ام دی اف

جهت انتخاب جنس پارتیشن حتما نمونه کارها و نمونه جنس توسط همیار خدمتتان ارایه خواهد شد.

قیمت اعلام شده توسط هوم سرویز برای ساخت و نصب پارتیشن بر حسب هزینه جنس و اجرت کار بوده و مبلغ اعلام شده در لیست قیمت ها، کلیه هزینه های ساخت را شامل می شود. قیمت نهایی ساخت پارتیشن شامل هزینه ساخت به اضافه 10 درصد هزینه حمل و نصب خواهد بود. همیار متخصص ساخت پارتیشن اجازه دریافت هیچگونه هزینه اضافه ای، مازاد بر قیمت های اعلام شده را نخواهد داشت.

طراحی سه بعدی کار در صورت عقد قرارداد هیچگونه هزینه ای برای مشتری نخواهد داشت. در صورتیکه که منجر به عقد قرارداد نشود مبلغ 300 تا 500 هزار تومان هزینه خواهد بود.

همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

office-cleaning
نظافت شرکت و محل کار
قیمت از 440,000 الی 610,000 تومان
network-cabling
کابل کشی شبکه
قیمت از 3,900,000 الی 3,900,000 تومان
wooden-tables-chairs
ساخت میز و صندلی چوبی
قیمت از 5,200,000 الی 15,400,000 تومان
stand-construction
ساخت استند
قیمت از 5,200,000 الی 15,400,000 تومان