banner
قیمت خدمات
/
بنایی و دکوراسیون
/
ساخت و نصب پارتیشن

ساخت پارتیشن اداری

از 1337 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت ساخت انواع پارتیشن اداری و مسکونی با ام دی اف

قیمت کارشناسی و براورد هزینه اجرا

150,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط ساخت پارتیشن دوجداره و تک جداره ام دی اف و شیشه سکوریت

چنانچه مشتری نیاز به تهیه جنس مناسب توسط همیار داشته باشد، همیار در صورت تهیه می بایست فاکتور نهایی خرید و همچنین هزینه حمل و نقل را به مشتری ارایه نماید.

طراحی سه بعدی کار در صورت عقد قرارداد هیچگونه هزینه ای برای مشتری نخواهد داشت. در صورتیکه که منجر به عقد قرارداد نشود مبلغ 100 تا 200 هزار تومان هزینه خواهد بود.

جهت انتخاب جنس حتما نمونه کارها و نمونه جنس توسط همیار خدمتتان ارایه خواهد شد.

همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

ساخت و نصب پارتیشن اداری و خانگی

نصب پارتیشن با هدف حداکثر استفاده از فضای مورد نظر اجرا می شود. ساخت پارتیشن خانگی و نصب پارتیشن اداری ام دی اف موجب جداسازی و تفکیک فضای داخلی و همچنین در مواردی با اهداف پوشاندن ایرادات معماری طراحی می شوند. ایرادات معماری مانند قناسی یا کجی دیوار و همچنین ستون های اضافی با نصب پارتیشن به راحتی پنهان می شوند. انواع پارتیشن اداری و خانگی بسیار متنوع هستند و در ادامه به معرفی نمونه های پارتیشن بندی اداری و عوامل موثر بر هزینه نصب پارتیشن می پردازیم.

انواع پارتیشن اداری

به صورت کلی بر اساس مکانیزم، ساخت پارتیشن‌ اداری و خانگی به دو دسته ثابت و متحرک تقسیم بندی می شوند. در پارتیشن بندی اداری ثابت، انواع سازه روی زمین پیچ و مهره می شوند. همچنین بعضی از پارتیشن‌ها ارتفاع بالایی دارند و به سقف نصب می شوند. ساخت پارتیشن متحرک در نقطه تضاد با پارتیشن ثابت قرار دارد. با نصب پارتیشن شناور یا قابل حمل می توان این سازه را به راحتی جابجا کرد. با توجه به فضای در دسترس می توان انواع پارتیشن را با متریال مختلف طراحی و اجرا نمود. که در ادامه به معرفی تعدادی از آنها می پردازیم.

ساخت پارتیشن تک جداره

نصب پارتیشن تک جداره در واقع زیرمجموعه ی ساخت پارتیشن شیشه ای است. نصب پارتیشن شیشه ای تک جداره برای محیط های اداری انتخاب مناسبی است. انواع ساخت پارتیشن شیشه ای به دو صورت فریم دار و فریم لس ساخته می شوند. در صورتی که فضای مورد نظرتان محدود است، برای حداکثر استفاده از فضای موجود، باید اقدام به نصب پارتیشن تک جداره فریم لس کنید. البته در این مدل قطر آلومینیوم به کار رفته بسیار ظریف است تا حدی که می توان را به کل نادیده گرفت.

نصب پارتیشن شیشه ای فریم دار به وسیله پروفیل های آلومینیومی محافظت می شود. پارتیشن های فریم دار از مقاومت بالایی برخوردار هستند. همچنین به علت ضخامت بالاتر نسبت به پارتیشن های تکجداره عایق بهتری در مقابل صدا نیز می باشند.

ساخت پارتیشن دوجداره

نصب پارتیشن دوجداره دارای ساختاری است که هم موجب کاهش رد و بدل شدن صدا می شود و هم عایق حرارتی محسوب می شوند. در نصب پارتیشن اداری دوجداره، ارتفاع شیشه بر اساس سلیقه مشتری انتخاب می شود. همچنین نور لازم از این شیشه های به راحتی عبور می کند. در مواردی برای کاهش میزان نور ورودی از پرده های کرکره ای هم در بین شیشه ها استفاده می شود. نوع دیگر، نصب پارتیشن دوجداره ام دی اف است که از نوع با کیفیت ترین پارتیشن بندی اداری محسوب می شوند. پارتیشن دوجداره ام دی اف از شکیل ترین موارد برای پارتیشن بندی دفترکار است.

نصب پارتیشن ام دی اف

از مزایای ساخت پارتیشن با ام دی اف‌ mdf عایق صوتی بودن این سازه است که از انتقال صداهای زیاد در قسمت های تفکیک شده جلوگیری می کند. همچنین پارتیشن بندی با ام دی اف از مقاومت بالایی برخوردار است و نسبت به سابیده شدن و پوسیدگی مقاوم می باشند. همچنین هزینه نصب پارتیش ام دی اف نسبت به نمونه های چوبی و شیشه ای مناسب تر است.

ساخت پارتیشن با چوب

ساخت پارتیشن چوبی بیشتر در نصب پارتیشن خانگی استفاده می شود. مواردی مانند جداسازی فضای تعویض لباس در اتاق های با ابعاد بزرگتر به وسیله ساخت پارتیشن با چوب اجرا می شود. همچنین در مغازه ها برای ایجاد اتاق پرو لباس می توان از پارتیشن بندی با چوب استفاده نمود که علاوه بر کارایی، ظاهر زیبا و مدرنی به فروشگاه می بخشد. ساخت و نصب پارتیشن با چوب در فضاهایی مانند اتاق‌های پذیرایی، اتاق خواب‌، غذاخوری و نشیمن مناسب هستند.

نصب پراتیشن پی وی سی

ساخت پارتیشن پی وی سی PVCدر فضاهای مختلف اداری و خانگی و برای مصارف مختلفی پیشنهاد می شود. از مزایای نصب پارتیشن pvc سبک بودن، پایین بودن هزینه نصب پارتیشن پی وی سی، قابلیت نصب در محیط های مرطوب و قابلیت نظافت راحت اشاره نمود.

نصب پارتیشن شیشه سکوریت

نصب پارتیشن شیشه سکوریت نیز در فضاهایی که نیاز به محدود کردن فضای بصری نیست، استفاده می شود. شیشه سکوریت در این نوع پارتیشن بندی اداری از مقاومت بالایی برخوردار است و نور را به خوبی از خود منعکس می کند. ظاهر پارتیشن شیشه ای بسیار ساده است و به دو صورت فریم دار و فریم لس اجرا می شوند.

 مزایایی ساخت پارتیشن در خانه و محیط کار

اولین مورد از مزایای پارتیشن بندی فضا، تفکیک و جداسازی فضا است. مورد بعدی اینکه بنا بر نیاز کاربر مانع دید می شوند و فضای خصوصی ایجاد می کنند. در محیط های اداری موجب سازماندهی فضا، افزایش راندمان و کارایی کارکنان یک قسمت می شود و موجب می شود محیط کاری افراد در ارتباط  مستقیم با هم نباشند. مورد اخر اینکه هزینه ساخت و نصب پارتیشن نسبت به ساخت دیوار، گزینه به صرفه تری است و در زمان کوتاه تری اجرا و نصب می شوند.

ساخت پارتیشن متحرک

در محیط های استیجاری و یا در فضاهای محدود در دفتر کار و یا منازل که امکان ساخت دیوار وجود ندارد اقدام به ساخت پارتیشن متحرک می کنند. به طور مثال در ساخت و نصب پارتیشن خانگی در خانه هایی که یه صورت باز طراحی شده است، موجب ایجاد حریم شخصی برای انجام فعالیت های روزانه فرد می شود. از بارزترین کاربردهای نصب پارتیشن خانگی متحرک ایجاد حریمی بین نشیمن، راهرو و اتاق خواب ها می باشد.

هزینه نصب پارتیشن اداری و خانگی به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت نصب پارتیشن اداری و خانگی به موارد مختلفی بستگی دارد. مهم ترین عامل که در هزینه ساخت پارتیشن اداری موثر است نوع متریال و جنس پارتیشن می باشد. قیمت ساخت پارتیشن اداری به نوع متریال و تک جداره و دو جداره بودن آن بستگی دارد. مورد بعدی نیز متراژ کار است. همچنین در صورتی که در پارتیشن بندی اداری نیاز به ایجاد درب و پنجره باشد، هزینه ساخت و نصب پارتیشن بیشتر خواهد شد.

ساخت و نصب انواع پارتیشن اداری و خانگی ثابت و متحرک توسط متخصصین هوم سرویز

امروزه نصب پارتیشن ام دی اف دوجداره، نصب پارتیشن شیشه ای دوجداره و تک جداره و همچنین ساخت پارتیشن متحرک چوبی بیشتر مورد استقبال قرار می گیرد. اما خوب در طراحی هایی خاص ساخت پارتیشن آلومینیومی و چوبی هم بر اساس طراحی فضا درخواست می شود. به طور کل در صورت نیاز به هر گونه پارتیشن بندی خانگی و اداری می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست کنید. متخصصین ما جهت مشاوره رایگان و اعلام دقیق قیمت نصب پارتیشن مورد نظرتان با شما تماس خواهند گرفت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

 

این سرویس شامل خدمات زیر است

ساخت و نصب پارتیشن اداری و مسکونی
پارتیشن بندی چوبی، فلزی و آلومینیومی، ام دی اف و پی وی دسی
ساخت پارتیشن اداری مدرن
ساخت پارتیشن چوبی متحرک و ثابت
ساخت پارتیشن و جدا کننده با شیشه سکوریت دوجداره و ساده
طراحی و ساخت پارتیشن خانگی برای پذیرایی

همیاران سرویس ساخت پارتیشن اداری

 نظرات کاربران

profile picture
محمودرضا کریمی
2 روز پیش |نیما کریمی

کارشونو خوب انجام دادن و انسان بسیار با اخلاق و خوبی و کاربلدی بودن

profile picture
الهام صدر
3 روز پیش |میثم تونی

خیلی خوب و تمیز کار میکردن حواسشون به تمام ریزه کاری ها بود

profile picture
موسی علیزاده
3 روز پیش |سینا مرادی

همیشه نیروهایی که میفرستین با اخلاق و کاربلدن خیلی از شرکتتون راضی ام

profile picture
خانم مقدم
3 روز پیش |محمدرضا قنبری

خیلی سرویس خوبی بود کارشون خوب بود وسایل آسیبی ندید به موقع اومدن تاخیر نداشتن و از همه نظر عالی

خدمات مرتبط

نظافت شرکت و محل کار
نظافت شرکت و محل کار
قیمت از 185,000 الی 245,000 تومان
کابل کشی شبکه
کابل کشی شبکه
قیمت از 150,000 الی 150,000 تومان
ساخت میز و صندلی چوبی
ساخت میز و صندلی چوبی
قیمت از 1,000,000 الی 15,000,000 تومان
ساخت استند
ساخت استند
قیمت از 1,000,000 الی 15,000,000 تومان