پارتیشن اداری

پارتیشن اداری

از 1337 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت پارتیشن اداری در زمستان 1402 چقدر است؟

قیمت ساخت پارتیشن دوجداره تمام ام دی اف به همراه شیشه(متر مربع)

2,800,000 تومان

قیمت ساخت پارتیشن تک جداره تمام ام دی اف به همراه شیشه(متر مربع)

2,000,000 تومان

قیمت ساخت پارتیشن دوجداره هایگلاس به همراه شیشه(متر مربع)

3,600,000 تومان

قیمت ساخت پارتیشن تک جداره هایگلاس به همراه شیشه(متر مربع)

2,700,000 تومان

قیمت پرده ولوم دار(متر مربع)

800,000 تومان

قیمت نصب پارتیشن

توافقی

متوسط قیمت9,000,000 تومانکمینه قیمت9,000,000 تومانبیشینه قیمت9,000,000 تومان

آنچه درباره پارتیشن اداری خواهید خواند

  • پارتیشن اداری و خانگی
  • انواع پارتیشن اداری
  • مزایایی ساخت پارتیشن اداری و خانگی
  • ساخت پارتیشن متحرک
  • قیمت پارتیشن اداری و خانگی به چه مواردی بستگی دارد؟
  • ساخت و نصب انواع پارتیشن اداری و خانگی ثابت و متحرک را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

پارتیشن اداری و خانگی

نصب پارتیشن اداری و خانگی با هدف حداکثر استفاده از فضای مورد نظر اجرا می شود. ساخت پارتیشن خانگی و نصب پارتیشن اداری ام دی اف موجب جداسازی و تفکیک فضای داخلی و همچنین در مواردی با اهداف پوشاندن ایرادات معماری طراحی می شوند. ایرادات معماری مانند قناسی یا کجی دیوار و همچنین ستون های اضافی با نصب پارتیشن به راحتی پنهان می شوند. انواع پارتیشن اداری و خانگی بسیار متنوع هستند و در ادامه به معرفی نمونه های پارتیشن بندی اداری و عوامل موثر بر قیمت پارتیشن اداری می پردازیم.

انواع پارتیشن اداری

به صورت کلی بر اساس مکانیزم، پارتیشن‌ اداری و خانگی به دو دسته ثابت و متحرک تقسیم بندی می شوند. در پارتیشن بندی اداری ثابت، انواع سازه روی زمین پیچ و مهره می شوند. همچنین بعضی از پارتیشن‌ها ارتفاع بالایی دارند و به سقف نصب می شوند. ساخت پارتیشن متحرک در نقطه تضاد با پارتیشن ثابت قرار دارد. با نصب پارتیشن شناور یا قابل حمل می توان این سازه را به راحتی جابجا کرد. با توجه به فضای در دسترس می توان انواع پارتیشن را با متریال مختلف طراحی و اجرا نمود. که در ادامه به معرفی تعدادی از آنها می پردازیم.

پارتیشن تک جداره

پارتیشن تک جداره در واقع زیرمجموعه ی ساخت پارتیشن شیشه ای است. در پارتیشن اداری از پارتیشن شیشه ای تک جداره استفاده می شود. انواع ساخت پارتیشن شیشه ای به دو صورت فریم دار و فریم لس ساخته می شوند. در صورتی که فضای مورد نظرتان محدود است، برای حداکثر استفاده از فضای موجود، باید اقدام به پارتیشن تک جداره فریم لس کنید. البته در این مدل قطر آلومینیوم به کار رفته بسیار ظریف است تا حدی که می توان را به کل نادیده گرفت.

پارتیشن شیشه ای فریم دار به وسیله پروفیل های آلومینیومی محافظت می شود. پارتیشن های فریم دار از مقاومت بالایی برخوردار هستند. همچنین به علت ضخامت بالاتر نسبت به پارتیشن های تکجداره عایق بهتری در مقابل صدا نیز می باشند.

پارتیشن دوجداره

پارتیشن دوجداره دارای ساختاری است که هم موجب کاهش رد و بدل شدن صدا می شود و هم عایق حرارتی محسوب می شوند. در پارتیشن اداری دوجداره، ارتفاع شیشه بر اساس سلیقه مشتری انتخاب می شود. همچنین نور لازم از این شیشه های به راحتی عبور می کند. در مواردی برای کاهش میزان نور ورودی از پرده های کرکره ای هم در بین شیشه ها استفاده می شود. نوع دیگر، نصب پارتیشن دوجداره ام دی اف است که از نوع با کیفیت ترین پارتیشن اداری محسوب می شوند. پارتیشن دوجداره ام دی اف از شکیل ترین موارد برای پارتیشن بندی دفترکار است.

نصب پارتیشن ام دی اف

از مزایای ساخت پارتیشن با ام دی اف‌ mdf عایق صوتی بودن این سازه است که از انتقال صداهای زیاد در قسمت های تفکیک شده جلوگیری می کند. همچنین پارتیشن بندی با ام دی اف از مقاومت بالایی برخوردار است و نسبت به سابیده شدن و پوسیدگی مقاوم می باشند. همچنین قیمت پارتیش ام دی اف نسبت به نمونه های چوبی و شیشه ای مناسب تر است.

پارتیشن چوبی

پارتیشن چوبی بیشتر در نصب پارتیشن خانگی استفاده می شود. مواردی مانند جداسازی فضای تعویض لباس در اتاق های با ابعاد بزرگتر به وسیله ساخت پارتیشن با چوب اجرا می شود. همچنین در مغازه ها برای ایجاد اتاق پرو لباس می توان از پارتیشن بندی با چوب استفاده نمود که علاوه بر کارایی، ظاهر زیبا و مدرنی به فروشگاه می بخشد. ساخت و نصب پارتیشن با چوب در فضاهایی مانند اتاق‌های پذیرایی، اتاق خواب‌، غذاخوری و نشیمن مناسب هستند.

پراتیشن اداری با پی وی سی

ساخت پارتیشن پی وی سی PVCدر فضاهای مختلف اداری و خانگی و برای مصارف مختلفی پیشنهاد می شود. از مزایای پارتیشن pvc سبک بودن، پایین بودن قیمت پارتیشن پی وی سی، قابلیت نصب در محیط های مرطوب و قابلیت نظافت راحت اشاره نمود.

پارتیشن اداری با شیشه سکوریت

نصب پارتیشن شیشه سکوریت نیز در فضاهایی که نیاز به محدود کردن فضای بصری نیست، استفاده می شود. شیشه سکوریت در این نوع پارتیشن اداری از مقاومت بالایی برخوردار است و نور را به خوبی از خود منعکس می کند. ظاهر پارتیشن شیشه ای بسیار ساده است و به دو صورت فریم دار و فریم لس اجرا می شوند.

مزایایی ساخت پارتیشن اداری و خانگی

اولین مورد از مزایای پارتیشن بندی فضا، تفکیک و جداسازی فضا است. مورد بعدی اینکه بنا بر نیاز کاربر مانع دید می شوند و فضای خصوصی ایجاد می کنند. پارتیشن اداریدر محیط های اداری موجب سازماندهی فضا، افزایش راندمان و کارایی کارکنان یک قسمت می شود و موجب می شود محیط کاری افراد در ارتباط مستقیم با هم نباشند. مورد اخر اینکه هزینه ساخت و نصب پارتیشن نسبت به ساخت دیوار، گزینه به صرفه تری است و در زمان کوتاه تری اجرا و نصب می شوند.

ساخت پارتیشن متحرک

در محیط های استیجاری و یا در فضاهای محدود در دفتر کار و یا منازل که امکان ساخت دیوار وجود ندارد اقدام به ساخت پارتیشن متحرک می کنند. به طور مثال در پارتیشن خانگی در خانه هایی که یه صورت باز طراحی شده است، موجب ایجاد حریم شخصی برای انجام فعالیت های روزانه فرد می شود. از بارزترین کاربردهای نصب پارتیشن خانگی متحرک ایجاد حریمی بین نشیمن، راهرو و اتاق خواب ها می باشد.

قیمت پارتیشن اداری و خانگی به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت نصب پارتیشن اداری و خانگی به موارد مختلفی بستگی دارد. مهم ترین عامل که در هزینه ساخت پارتیشن اداری موثر است نوع متریال و جنس پارتیشن می باشد. قیمت ساخت پارتیشن اداری به نوع متریال و تک جداره و دو جداره بودن آن بستگی دارد. مورد بعدی نیز متراژ کار است. همچنین در صورتی که در پارتیشن بندی اداری نیاز به ایجاد درب و پنجره باشد، هزینه ساخت و نصب پارتیشن اداری بیشتر خواهد شد.

ساخت و نصب انواع پارتیشن اداری و خانگی ثابت و متحرک را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

امروزه نصب پارتیشن ام دی اف دوجداره، نصب پارتیشن شیشه ای دوجداره و تک جداره و همچنین ساخت پارتیشن متحرک چوبی بیشتر مورد استقبال قرار می گیرد. اما خوب در طراحی هایی خاص ساخت پارتیشن آلومینیومی و چوبی هم بر اساس طراحی فضا درخواست می شود. به طور کل در صورت نیاز به هر گونه پارتیشن بندی خانگی و اداری می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست کنید. متخصصین ما جهت مشاوره رایگان و اعلام دقیق قیمت نصب پارتیشن مورد نظرتان با شما تماس خواهند گرفت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس پارتیشن اداری و همچنین ارایه خدمات پارتیشن اداری و مسکونی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات نجاری ارائه می دهد که شامل تعمیر کمد دیواری, ساخت کابینت ام دی اف, ساخت در اتاق خواب ، PVC، MDF, HDF، ABS, تعمیر در چوبی, سفارش ساخت کمد دیواری ام دی اف، هایگلاس و ممبران, نصب درب ضدسرقت و درب ضدحریق بدون تخریب, ساخت جاکفشی ساده و طرح دار, ساخت تختخواب دونفره , ساخت کتابخانه در منزل, ساخت میز چوبی با پایه‌های فلزی, ساخت دراور چوبی , ساخت استند فروشگاهی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های بنایی و دکوراسیون را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس پارتیشن اداری

پارتیشن اداری و مسکونی

پارتیشن تک جداره

پراتیشن اداری با پی وی سی

ساخت پارتیشن چوبی متحرک و ثابت

پارتیشن دوجداره

طراحی و ساخت پارتیشن خانگی برای پذیرایی

پارتیشن بندی چوبی، فلزی و آلومینیومی، ام دی اف و پی وی دسی

نظرات کاربران

profile picture
خانم ده نمکی

امتیاز 5 وااقعا کمه برای ایشون از مرحله به مرحله کار برامون عکس و فیلم میفرستاد پاسخگوییشون خیلی عالی بود و از طرز برخورد و رفتارشون بی نهایت رضایت داشتم و اتفاقا به دخترمم معرفیشون کردم بابت انجام کار ممنون از هوم سرویس اصلا فکرشو نمیکردم اینقدر عالی باشید

profile picture
حمیدرضا صابری

بسیار خوش برخورد سریع و حواس جمع بود همیار من و پیشنهاد میکنم به بقیه دوستان

profile picture
مهدی جلالپور

کیفیت کار بسیار بالا بود لکه بری ها بدرستی انجام شد ممنونم

profile picture
ابوالفضل زنگنه

من هم سرویس نقاشی داشتم و هم سرویس دوغاب ممنونم واقعا هردو سرویسی ک گرفتم عالی بود تشکر میکنم

شرایط ساخت پارتیشن دوجداره و تک جداره و ساخت پارتیشن ام دی اف

جهت انتخاب جنس پارتیشن حتما نمونه کارها و نمونه جنس توسط همیار خدمتتان ارایه خواهد شد.

قیمت اعلام شده توسط هوم سرویز برای ساخت و نصب پارتیشن بر حسب هزینه جنس و اجرت کار بوده و مبلغ اعلام شده در لیست قیمت ها، کلیه هزینه های ساخت را شامل می شود. قیمت نهایی ساخت پارتیشن شامل هزینه ساخت به اضافه 10 درصد هزینه حمل و نصب خواهد بود. همیار متخصص ساخت پارتیشن اجازه دریافت هیچگونه هزینه اضافه ای، مازاد بر قیمت های اعلام شده را نخواهد داشت.

طراحی سه بعدی کار در صورت عقد قرارداد هیچگونه هزینه ای برای مشتری نخواهد داشت. در صورتیکه که منجر به عقد قرارداد نشود مبلغ 300 تا 500 هزار تومان هزینه خواهد بود.

همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

office-cleaning
نظافت شرکت و محل کار
قیمت از 385,000 الی 530,000 تومان
network-cabling
کابل کشی شبکه
قیمت از 700,000 الی 4,000,000 تومان
wooden-tables-chairs
ساخت میز و صندلی چوبی
قیمت از 5,200,000 الی 15,400,000 تومان
stand-construction
ساخت استند
قیمت از 5,200,000 الی 15,400,000 تومان