پارتیشن اداری

پارتیشن اداری

از 1337 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت پارتیشن اداری در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت ساخت پارتیشن دوجداره تمام ام دی اف به همراه شیشه(متر مربع)

2,800,000 تومان

قیمت ساخت پارتیشن تک جداره تمام ام دی اف به همراه شیشه(متر مربع)

2,000,000 تومان

قیمت ساخت پارتیشن دوجداره هایگلاس به همراه شیشه(متر مربع)

3,600,000 تومان

قیمت ساخت پارتیشن تک جداره هایگلاس به همراه شیشه(متر مربع)

2,700,000 تومان

قیمت پرده ولوم دار(متر مربع)

800,000 تومان

قیمت نصب پارتیشن

توافقی

متوسط قیمت10,300,000 تومانکمینه قیمت5,200,000 تومانبیشینه قیمت15,400,000 تومان

آنچه درباره پارتیشن اداری خواهید خواند

  • پارتیشن اداری و خانگی
  • انواع پارتیشن اداری
  • مزایایی ساختپارتیشن اداری و خانگی
  • ساخت پارتیشن متحرک
  • قیمت پارتیشن اداری و خانگی به چه مواردی بستگی دارد؟
  • ساخت و نصب انواع پارتیشن اداری و خانگی ثابت و متحرک را به متخصصینهوم سرویز بسپارید

پارتیشن اداری و خانگی

نصب پارتیشن اداری و خانگی با هدف حداکثر استفاده ازفضای مورد نظر اجرا می شود. ساخت پارتیشن خانگی و نصب پارتیشناداری ام دی اف موجب جداسازی و تفکیک فضای داخلی و همچنین در مواردی بااهداف پوشاندن ایرادات معماری طراحی می شوند. ایرادات معماری مانند قناسی یا کجیدیوار و همچنین ستون های اضافی با نصب پارتیشن به راحتی پنهان می شوند. انواع پارتیشناداری و خانگی بسیار متنوع هستند و در ادامه به معرفی نمونه های پارتیشنبندی اداری و عوامل موثر بر قیمت پارتیشن اداری می پردازیم.

انواع پارتیشن اداری

به صورت کلی بر اساسمکانیزم، پارتیشن‌ اداری و خانگی به دو دسته ثابت و متحرک تقسیم بندی میشوند. در پارتیشن بندی اداری ثابت، انواع سازه روی زمین پیچ و مهره می شوند.همچنین بعضی از پارتیشن‌ها ارتفاع بالایی دارند و به سقف نصب می شوند. ساختپارتیشن متحرک در نقطه تضاد با پارتیشن ثابت قرار دارد. با نصبپارتیشن شناور یا قابل حمل می توان این سازه را به راحتی جابجا کرد. با توجهبه فضای در دسترس می توان انواع پارتیشن را با متریال مختلف طراحی و اجرا نمود. کهدر ادامه به معرفی تعدادی از آنها می پردازیم.

پارتیشن تکجداره

پارتیشن تک جداره در واقع زیرمجموعه ی ساختپارتیشن شیشه ای است. در پارتیشن اداری از پارتیشن شیشه ای تک جداره استفادهمی شود. انواع ساخت پارتیشن شیشه ای به دو صورت فریم دار و فریم لسساخته می شوند. در صورتی که فضای مورد نظرتان محدود است، برای حداکثر استفاده ازفضای موجود، باید اقدام به پارتیشن تک جداره فریم لس کنید. البته در این مدلقطر آلومینیوم به کار رفته بسیار ظریف است تا حدی که می توان را به کل نادیدهگرفت.

پارتیشن شیشه ای فریمدار به وسیله پروفیل های آلومینیومی محافظت می شود. پارتیشن های فریم دار ازمقاومت بالایی برخوردار هستند. همچنین به علت ضخامت بالاتر نسبت به پارتیشن هایتکجداره عایق بهتری در مقابل صدا نیز می باشند.

پارتیشن دوجداره

پارتیشن دوجدارهدارای ساختاری است که هم موجب کاهش رد و بدل شدن صدا می شود و هم عایق حرارتیمحسوب می شوند. در پارتیشن اداری دوجداره، ارتفاع شیشه بر اساس سلیقه مشتری انتخابمی شود. همچنین نور لازم از این شیشه های به راحتی عبور می کند. در مواردی برایکاهش میزان نور ورودی از پرده های کرکره ای هم در بین شیشه ها استفاده می شود. نوعدیگر، نصب پارتیشن دوجداره ام دی اف است که از نوع با کیفیت ترین پارتیشناداری محسوب می شوند. پارتیشن دوجداره ام دی اف از شکیل ترین مواردبرای پارتیشن بندی دفترکار است.

نصب پارتیشن امدی اف

از مزایای ساختپارتیشن با ام دی اف‌ mdf عایقصوتی بودن این سازه است که از انتقال صداهای زیاد در قسمت های تفکیک شده جلوگیریمی کند. همچنین پارتیشن بندی با ام دی اف از مقاومت بالایی برخوردار است و نسبت بهسابیده شدن و پوسیدگی مقاوم می باشند. همچنین قیمت پارتیش ام دی اف نسبتبه نمونه های چوبی و شیشه ای مناسب تر است.

پارتیشن چوبی

پارتیشن چوبی بیشتردر نصب پارتیشن خانگی استفاده می شود. مواردی مانند جداسازی فضای تعویضلباس در اتاق های با ابعاد بزرگتر به وسیله ساخت پارتیشن با چوب اجرا میشود. همچنین در مغازه ها برای ایجاد اتاق پرو لباس می توان از پارتیشنبندی با چوب استفاده نمود که علاوه بر کارایی، ظاهر زیبا و مدرنی بهفروشگاه می بخشد. ساخت و نصب پارتیشن با چوب در فضاهایی مانند اتاق‌های پذیرایی،اتاق خواب‌، غذاخوری و نشیمن مناسب هستند.

پراتیشن اداریبا پی وی سی

ساخت پارتیشن پی ویسی PVCدر فضاهای مختلف اداری و خانگی و برایمصارف مختلفی پیشنهاد می شود. از مزایای پارتیشن pvc سبک بودن، پایین بودن قیمتپارتیشن پی وی سی، قابلیت نصب در محیط های مرطوب و قابلیت نظافت راحت اشاره نمود.

پارتیشن اداریبا شیشه سکوریت

نصب پارتیشن شیشهسکوریت نیز در فضاهایی که نیاز به محدود کردن فضای بصری نیست، استفاده می شود.شیشه سکوریت در این نوع پارتیشن اداری از مقاومت بالایی برخوردار است و نور را بهخوبی از خود منعکس می کند. ظاهر پارتیشن شیشه ای بسیار ساده است و به دوصورت فریم دار و فریم لس اجرا می شوند.

مزایایی ساختپارتیشن اداری و خانگی

اولین مورد از مزایایپارتیشن بندی فضا، تفکیک و جداسازی فضا است. مورد بعدی اینکه بنا بر نیاز کاربرمانع دید می شوند و فضای خصوصی ایجاد می کنند. پارتیشن اداریدر محیط های اداریموجب سازماندهی فضا، افزایش راندمان و کارایی کارکنان یک قسمت می شود و موجب میشود محیط کاری افراد در ارتباط مستقیم با هم نباشند. مورد اخر اینکههزینه ساخت و نصب پارتیشن نسبت به ساخت دیوار، گزینه به صرفه تری است و در زمانکوتاه تری اجرا و نصب می شوند.

ساخت پارتیشن متحرک

در محیط های استیجاریو یا در فضاهای محدود در دفتر کار و یا منازل که امکان ساخت دیوار وجود ندارداقدام به ساخت پارتیشن متحرک می کنند. به طور مثال در پارتیشن خانگی درخانه هایی که یه صورت باز طراحی شده است، موجب ایجاد حریم شخصی برای انجام فعالیتهای روزانه فرد می شود. از بارزترین کاربردهای نصب پارتیشن خانگی متحرک ایجادحریمی بین نشیمن، راهرو و اتاق خواب ها می باشد.

قیمت پارتیشن اداری و خانگی به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت نصب پارتیشن اداری و خانگی به موارد مختلفی بستگی دارد.مهم ترین عامل که در هزینه ساخت پارتیشن اداری موثر است نوع متریال وجنس پارتیشن می باشد. قیمت ساخت پارتیشن اداری به نوع متریال وتک جداره و دو جداره بودن آن بستگی دارد. مورد بعدی نیز متراژ کار است. همچنین درصورتی که در پارتیشن بندی اداری نیاز به ایجاد درب و پنجره باشد، هزینه ساخت و نصبپارتیشن اداری بیشتر خواهد شد.

ساخت و نصب انواع پارتیشن اداری و خانگی ثابت و متحرک را به متخصصینهوم سرویز بسپارید

امروزه نصبپارتیشن ام دی اف دوجداره، نصب پارتیشن شیشه ای دوجداره و تکجداره و همچنین ساخت پارتیشن متحرک چوبی بیشتر مورد استقبال قرار می گیرد. اما خوبدر طراحی هایی خاص ساخت پارتیشن آلومینیومی و چوبی هم بر اساس طراحی فضادرخواست می شود. به طور کل در صورت نیاز به هر گونه پارتیشن بندی خانگی و اداری میتوانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست کنید. متخصصین ما جهتمشاوره رایگان و اعلام دقیق قیمت نصب پارتیشن مورد نظرتان با شما تماس خواهندگرفت.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس پارتیشن اداری و همچنین ارایه خدمات پارتیشن اداری و مسکونی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات نجاری ارائه می دهد که شامل تعمیر کمد دیواری, ساخت کابینت ام دی اف, ساخت در اتاق خواب ، PVC، MDF, HDF، ABS, تعمیر در چوبی, سفارش ساخت کمد دیواری ام دی اف، هایگلاس و ممبران, نصب درب ضدسرقت و درب ضدحریق بدون تخریب, ساخت جاکفشی ساده و طرح دار, ساخت تختخواب دونفره , ساخت کتابخانه در منزل, ساخت میز چوبی با پایه‌های فلزی, ساخت دراور چوبی , ساخت استند فروشگاهی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های بنایی و دکوراسیون را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس پارتیشن اداری

پارتیشن اداری و مسکونی

پارتیشن تک جداره

پراتیشن اداری با پی وی سی

ساخت پارتیشن چوبی متحرک و ثابت

پارتیشن دوجداره

طراحی و ساخت پارتیشن خانگی برای پذیرایی

پارتیشن بندی چوبی، فلزی و آلومینیومی، ام دی اف و پی وی دسی

نظرات کاربران

profile picture
مهناز دهقان

خیلی آقای صبور و با حوصله ایی بودن . قفل در من به مشکل برخورد کرد و چفت درب نمیشد که مقصر سازنده در بود ولی ایشون با حوصله تمام در رو درست و اصولی نصب کردند و خیلی ممنونم ازشون و خسته نباشن

profile picture
محمد موسیوند

عالی بودن و پیگیری خوبی داشتند . وقت شناسی هم موردی بود که رضایت منو بیشتر از همه جلب کرد

profile picture
امیر مهرپویا

نیرو پیگیری بودند کار رو دنبال میکردند و از بهترین قطعات استفاده کردند ازشون صمییمانه تشکر میکنم

profile picture
مهدی دوده

واقعا بی عیب و نقص واقعا سریع واقعا عالی و به صرفه هرچی بگم راجب تیم خوب هوم سرویز کم گفتم 2 تا شیشه سکوریت داشتم که لق شده بود و هر آن امکان داشت بشکنه نیرو خودشون رو سریع رسوندن و دمشون گرم

شرایط ساخت پارتیشن دوجداره و تک جداره و ساخت پارتیشن ام دی اف

جهت انتخاب جنس پارتیشن حتما نمونه کارها و نمونه جنس توسط همیار خدمتتان ارایه خواهد شد.

قیمت اعلام شده توسط هوم سرویز برای ساخت و نصب پارتیشن بر حسب هزینه جنس و اجرت کار بوده و مبلغ اعلام شده در لیست قیمت ها، کلیه هزینه های ساخت را شامل می شود. قیمت نهایی ساخت پارتیشن شامل هزینه ساخت به اضافه 10 درصد هزینه حمل و نصب خواهد بود. همیار متخصص ساخت پارتیشن اجازه دریافت هیچگونه هزینه اضافه ای، مازاد بر قیمت های اعلام شده را نخواهد داشت.

طراحی سه بعدی کار در صورت عقد قرارداد هیچگونه هزینه ای برای مشتری نخواهد داشت. در صورتیکه که منجر به عقد قرارداد نشود مبلغ 300 تا 500 هزار تومان هزینه خواهد بود.

همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

نظافت شرکت و محل کار
نظافت شرکت و محل کار
قیمت از 340,000 الی 470,000 تومان
کابل کشی شبکه
کابل کشی شبکه
قیمت از 250,000 الی 3,500,000 تومان
ساخت میز و صندلی چوبی
ساخت میز و صندلی چوبی
قیمت از 5,200,000 الی 15,400,000 تومان
ساخت استند
ساخت استند
قیمت از 5,200,000 الی 15,400,000 تومان