نصب کاغذ دیواری تبریز

نصب کاغذ دیواری تبریز

از 2193 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نصب کاغذ دیواری تبریز در تابستان 1403 چقدر است؟

عنوانقیمت

قیمت نصب کاغذ دیواری عرض 50و60(هر رول) تبریز

100,000 الی 120,000 تومان

قیمت نصب کاغذ دیواری عرض 70(هر رول) تبریز

120,000 الی 155,000 تومان

قیمت نصب کاغذ دیواری عرض 106(هر رول) تبریز

190,000 الی 250,000 تومان

قیمت نصب کاغذ دیواری سقف(هر رول) تبریز

180,000 الی 300,000 تومان

قیمت کندن کاغذ دیواری(متر مربع) تبریز

20,000 الی 30,000 تومان

قیمت باز وبسته کردن رادیاتور تبریز

90,000 تومان

قیمت زیرسازی تبریز

توافقی

قیمت نصب کاغذ دیئپواری(کمتر از 10 رول) تبریز

1,500,000 تومان

متوسط قیمت2,400,000 تومانکمینه قیمت1,900,000 تومانبیشینه قیمت2,500,000 تومان

بهترین نصاب های کاغذ دیواری تبریز

سیگنال، صفحه‌ی شخصی همیاران است که در آن می‌توانید نمونه کارها، امتیازات، نظرات و توضیحات آن‌ها را مشاهده کنید و به طور مستقیم به آن همیار، درخواست سرویس دهید.

بختیار امیری
همیار همیار
بختیار امیری
امتیاز
5 از 5
شهرام یوسفی
همیار تازه نفس
شهرام یوسفی
امتیاز
4 از 5
مصطفی پیروز
همیار همیار
مصطفی پیروز
امتیاز
4 از 5
حسین احمدی
همیار همیار
حسین احمدی
امتیاز
4.22 از 5
سیامک ترکمن
همیار همیار
سیامک ترکمن
امتیاز
5 از 5
محمد قلیپور
همیار همیار
محمد قلیپور
امتیاز
4.17 از 5
سجاد نام اور
همیار با تجربه
سجاد نام اور
امتیاز
4.93 از 5
خوش نام عزیزایران
همیار با تجربه
خوش نام عزیزایران
امتیاز
4.77 از 5
حسین بهبودپور
همیار با تجربه
حسین بهبودپور
امتیاز
4.95 از 5
میلاد اصغری اسکانلو
همیار همیار
میلاد اصغری اسکانلو
امتیاز
4.64 از 5
محمد نام اور محمد نام آور
همیار با تجربه
محمد نام اور محمد نام آور
امتیاز
4.82 از 5
علی قربانی
همیار با تجربه
علی قربانی
امتیاز
4.88 از 5
رحمان همتی زاده
همیار همیار
رحمان همتی زاده
امتیاز
4.25 از 5

نظرات کاربران

با سلام،جناب آقای نام آور به نحو احسنت کار را انجام و به پایان رساندند.برای انجام کار بعدی حتما از ایشون کمک میگیرم.

profile picture
ندا قشقایی

بسیار وقت شناس بودن ودر کارشون دقیق و حساس و حرفه ای

profile picture
میترا غفارپور

آقای نام ور فوق العاده کارشون تمیز، ظریف و حرفه‌ای بود، از لحاظ اخلاق و رفتار واقعا برخورد محترمانه‌ای داشتند و اجرت کارشون رو منصفانه برآورد کردند، از نظر وقت شناسی هم بی‌نظیر بودن دقیقا سر همون ساعتی که اعلام کردند کار رو تحویل دادند، بنده واقعا از همکاری با ایشون و نتیجه کارشون نهایت رضایت رو دارم هوم سرویز واقعا متخصصانش رو گلچین کرده

profile picture
منیر سیدصالحی

ایشان وقت شناس بوده و عالی کار کردند.از زحماتشون سپاسگزارم

نصب کاغذ دیواری تبریز

شهر تبریز مرکز استان آذربایجان شرقی از شهرهای قدیمی و باستانی ایران و در شمال غربی کشور واقع شده است. جاذبه های گردشگری، صنایع دستی، غذاها و شیرینی های تبریز و آداب و رسوم خاص شهروندان تبریزی، آوازه این شهر را به گوش نقاط مختلف دنیا رسانده است. اکثر شهروندان تبریزی آذری هستند و زبان آنها ترکی آذربایجانی با لهجه تبریزی است. تبریزی ها از قدیم مردمی پیشرو و به روز بوده اند و همواره مشتاق شیوه های مدرن زندگی و استفاده از کسب و کارهای اینترنتی برای خرید کالا و خدمات مورد نیاز هستند. شاید قبلا همشهری های تبریزی برای انجام . نصب کاغذ دیواری تبریز نیاز بود که به سراغ روزنامه می رفتند و یا اینکه در خیابان به دنبال آن می گشتند ولی در حال حاضر و با توسعه کسب و کارهای اینترنتی با جستجوی ساده در اینترنت می توانند از خدمات نصب کاغذ دیواری در شهر تبریز استفاده کنند. استفاده از پلتفرم های خدماتی که به سرعت نیز در حال رشد هستند می تواند بخش بزرگی از دغدغه های شهروندان تبریزی را در خصوص سهولت دسترسی به متخصصین نصب کاغذ دیواری تبریز، اطمینان از سرویس دهنده های نصب کاغذ دیواری ارزان تبریز، امنیت کاربران، استانداردسازی خدمات نصب کاغذ دیواری تبریز و شفاف سازی قیمت نصب کاغذ دیواری تبریز و همینطور پشتیبانی از آن را مرتفع نموده و دسترسی به خدمات را به عنوان نقش تسهیل گر ایفا نمایند.

مطمئنا شهروندان در شهر تبریز صرفا به دنبال مرجعی برای ارایه سرویس نبوده و در برخی موارد نیاز به اخذ مشاوره در خصوص سرویس و یا برآورد قیمت نصب انواع کاغذدیواری با نصاب کاغذ دیواری حرفه ای می باشند و یا در جستجوی سوالات خود در زمینه نصب کاغذ دیواری تبریز نظیر روش نصب کاغذ دیواری پذیرایی و اتاق خواب چگونه است، قیمت کاغذ دیواری بر چه اساسی تغییر می کند، انواع کاغذ دیواری های موجود در بازار، نحوه تشخیص کاغذ دیواری مرغوب از نمونه های بی کیفیت هستند. هوم سرویز تلاش کرده است با ایجاد بسترهای مناسب پاسخگویی دقیق و درستی را به نیازها و انتظارات شهروندان تبریزی در خصوص نصب کاغذ دیواری روی دیوار و سقف با نصاب کاغذ دیواری تبریز ارایه نماید.

نصب کاغذ دیواری روی دیوار و سقف با نصاب کاغذ دیواری تبریز

استفاده از هوم سرویز در شهر تبریز به راحتی امکان پذیر است، همشهری های تبریزی لازم است با ورود به سایت هوم سرویز و انتخاب شهر تبریز و همچنین انتخاب کلمات متناسب با نصب کاغذ دیواری به طور مثال نصب کاغذ دیواری تبریز ,نصاب کاغذ دیواری تبریز ,نصب کاغذ دیواری ارزان تبریز ,قیمت کاغذ دیواری تبریز ,تعویض کاغذ دیواری تبریز ,هزینه نصب کاغذ دیواری تبریز ,قیمت نصب کاغذ دیواری تبریز ,نصب کاغذ دیواری چسبی تبریز ,کاغذدیواری تبریز ,چسباندن کاغذ دیواری تبریز ,دستمزد نصب کاغذ دیواری تبریز ,هزینه دستمزد نصب کاغذ دیواری تبریز ,نصب کاغذ دیواری روی گچ تبریز ,نصب کاغذ دیواری روی کاشی تبریز سرویس مورد نظر را ثبت نمایند. در این قسمت شما می توانید از قیمت نصب کاغذ دیواری و همینطور شرایط نصب کاغذ دیواری روی دیوار و سقف با نصاب کاغذ دیواری تبریز آگاهی یابید. سپس با پاسخگویی به سوالاتی که مشخص کننده نیاز دقیق کاربران در نصب کاغذ دیواری تبریز می باشد سفارش خود را ثبت نمایید. هوم سرویز پس از ثبت سفارش نصب کاغذ دیواری خارجی و ایرانی تبریز و آنالیز آن، همیاران متخصص در خصوص نصب کاغذ دیواری تبریز را به شما نمایش خواهد داد. این همیاران بر اساس تکمیل پروفایل خود و همچنین امتیازاتی که توسط سایر مشتریان تبریزی پس از دریافت خدمات نصب کاغذ دیواری پذیرایی، اتاق خواب و آشپزخانه به ایشان اختصاص یافته، گرید بندی شده اند. شهروندان تبریزی برای مطالعه سوابق و امتیازات متخصصین نصاب کاغذ دیواری حرفه ای برای اجرای سبک های خاص تبریز و نصب کاغذ دیواری می توانند به صفحه پروفایل همیاران که اصطلاحا در هوم سرویز به آن سیگنال همیار اطلاق می شود مراجعه نمایند و پس از بررسی همیار فعال در بهترین نصاب های کاغذ دیواری تبریز، بهترین نصاب های کاغذ دیواری انتخاب نمایند.

بهترین نصاب های کاغذ دیواری تبریز را در هوم سرویز جستجو کنید.

شناسایی نصب کاغذ دیواری روی دیوار و سقف با نصاب کاغذ دیواری در هوم سرویز بر اساس رویه های مشخص و استعلام هویت، محل سکونت، گواهی عدم سوء پیشینه و اطمینان از پیشینه مهارتی و تخصصی افرار صورت می پذیرد، سپس متخصصین نصب کاغذ دیواری وارد پروسه آزمایشی و صحت سنجی می شوند، در این مرحله پس از ارزیابی کیفیتی و مهارتی توسط مشتریانی که از خدمات نصب کاغذ دیواری تبریز همیاران تبریزی استفاده کرده اند و ارایه امتیازات، در خصوص پروسه همکاری ایشان تصمیم گیری خواهد شد. در نهایت متخصصین بهترین نصاب های کاغذ دیواری تبریز بر اساس امتیازات دریافتی از مشتریان رتبه بندی می شوند و نصب کاغذ دیواری تبریز شناسایی و معرفی می شوند.

نصب کاغذ دیواری در هوم سرویز شامل چه خدماتی می شود؟

شهر تبریز شامل کلیه خدمات مورد نظر مشتریان نظیر تعمیرات و مرمت کاغذ دیواری تبریز، زیرسازی کاغذ دیواری تبریز، نصب کاغذ دیواری پذیرایی، اتاق خواب و آشپزخانه تبریز، نصب کاغذ دیواری خارجی و ایرانی تبریز، نصاب کاغذ دیواری حرفه ای برای اجرای سبک های خاص تبریز، نصب کاغد دیواری قابل شستشو تبریز دنبال نصاب کاغذ دیواری حرفه ای تبریز هستی؟ قیمت کاغذ دیواری و اجرای کاغذ دیواری روی گچ، رنگ روغن، کاشی را با قیمت نصب کاغذ دیواری ارزان به هوم سرویز بسپر تبریز می شود.

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس نصب کاغذ دیواری تبریز و همچنین ارایه خدمات نصب کاغد دیواری قابل شستشو نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات دکوراسیون ارائه می دهد که شامل نصب پرده جدید توسط نصاب پرده حرفه ای تبریز, دوخت پرده ساده و شیک تبریز, نصب پوستر کاغذ دیواری تبریز, نصب دیوار پوش پی وی سی تبریز, بازسازی خانه ویلایی تبریز, بازسازی آشپزخانه قدیمی تبریز, طراحی دکوراسیون داخلی تبریز, طراحی دکوراسیون مغازه تبریز, نصب موکت راه پله تبریز, طراحی و اجرای روف گاردن تبریز, ساخت آبنما در حیاط منزل تبریز, محوطه سازی باغ و ویلا تبریز, ساخت آلاچیق ساده فلزی تبریز, ساخت آلاچیق چوبی و پرگولا تبریز, اجرای نمای کامپوزیت ساختمان تبریز, غرفه سازی نمایشگاه تبریز می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های بنایی و دکوراسیون را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات مرتبط

painting
نقاشی ساختمان تبریز
قیمت از 1,700,000 الی 10,000,000 تومان
repair-sofa
تعمیر مبل تبریز
قیمت از 1,000,000 الی 3,500,000 تومان
home-decoration
طراحی دکوراسیون داخلی تبریز
قیمت از 2,000,000 الی 2,000,000 تومان
making-wall-closet
ساخت کمد دیواری تبریز
قیمت از 24,000,000 الی 24,000,000 تومان

سایر عبارت های جستجو شده برای نصب کاغذ دیواری تبریز:

‍‍
 • نصب کاغذ دیواری تبریز
 • نصاب کاغذ دیواری تبریز
 • نصب کاغذ دیواری ارزان تبریز
 • قیمت کاغذ دیواری تبریز
 • تعویض کاغذ دیواری تبریز
 • هزینه نصب کاغذ دیواری تبریز
 • قیمت نصب کاغذ دیواری تبریز
 • نصب کاغذ دیواری چسبی تبریز
 • کاغذدیواری تبریز
 • چسباندن کاغذ دیواری تبریز
 • دستمزد نصب کاغذ دیواری تبریز
 • هزینه دستمزد نصب کاغذ دیواری تبریز
 • نصب کاغذ دیواری روی گچ تبریز
 • نصب کاغذ دیواری روی کاشی تبریز
 • نصب کاغذ دیواری روی چوب تبریز
 • نصب کاغذ دیواری pvc تبریز
 • کاغذ دیواری نانو تبریز
 • نصب کاغذ دیواری مخملی تبریز
 • نصب کاغذ دیواری اتاق کودک تبریز
 • نصب کاغذ دیواری بافت دار تبریز

در این شهر ها می توانید از خدمات هوم سرویز استفاده نمایید:

برخی از محله های شهر تبریز که خدمات نصب کاغذ دیواری در آن ارائه می شود: