تراشکاری رشت

تراشکاری رشت

از 1427 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تراشکاری رشت در بهار 1402 چقدر است؟

قیمت تراشکاری رشت رشت

توافقی

متوسط قیمت2,700,000 تومانکمینه قیمت400,000 تومانبیشینه قیمت5,000,000 تومان

بهترین تراشکاری های رشت

سیگنال، صفحه‌ی شخصی همیاران است که در آن می‌توانید نمونه کارها، امتیازات، نظرات و توضیحات آن‌ها را مشاهده کنید و به طور مستقیم به آن همیار، درخواست سرویس دهید.

مرتضی رحیمی
همیار خبره
مرتضی رحیمی
امتیاز
4.8 از 5

نظرات کاربران

profile picture
فریده طهماسب نظامی

خوب بودند و با سرعتی که انتظار داشتم کار کردند و خیلی تمیز و خوب و دلسوزانه کار کردند انگار واقعا برای مادر خودشون کار میکردند تشکر میکنم

profile picture
افسانه نیک سرشت

خیلی اقای مودب و محترم و صبوری بودند و خیلی عالی کار کردند ازشون نهایت تشکر را میکنم

profile picture
عظیمه محجوبی

سر تایم اومدن و وقت را هدر ندادند و خیلی سریع و خوب کار کردند

profile picture
پویا براتی

ممنون از هوم سرویز و اقای رزاقی خیلی خیلی عالی بود خوشحالم به هوم سرویز اعتماد کردم😍

تراشکار ماهر و تراشکاری رشت

شهر رشت یکی از کلانشهرهای ایران و مرکز استان گیلان است. رشت در شمال ایران و در منطقه ای خوش آب و هوا قرار دارد. موقعیت جغرافیایی، طبیعت بکر و زیبا و طعم و مزه غذاهای گیلانی شهر رشت را به شهری رویایی و جذاب مبدل نموده است. از جاذبه های گردشگری شهر رشت می توان به مراکز تفریحی و گردشگری، صنایع دستی رشت و غذاهای محلی و رنگارنگ رشتی اشاره کرد. شهروندان رشتی از دیرباز به با فرهنگ بودن و به اصلاح عامیانه با کلاس بودن شهره بوده اند. این موضوع هم ریشه در نوع رفتار، سبک زندگی و شخصیت های فرهنگی، هنری و مشاهیر این شهر دارد. رشتی ها در سبک زندگی مدرن و استفاده از تکنولوژی و اشاعه کسب و کارهای اینترنتی نیز پیشگام بوده اند. این رویکرد در آن ها باعث شده تا برای رفع نیاز و دریافت خدمات مختلف نظیر تراشکاری رشت به کسب و کارهای اینترنتی اعتماد کنند و روش های قدیمی و سنتی و دردسرهای آن را به فراموشی بسپرند. این پلتفرم ها نقش تسهیل گر و ارتباطی میان مشتری و سرویس دهنده را ایفا می کنند. با این تفاوت که سرویس دهنده های فعال تراشکاری رشت ارزیابی و کنترل شده و تلاش شده است بهترین تراشکاری های رشت انتخاب شوند، تعرفه هزینه خدمات تراشکاری رشت مشخص شده، پشتیبانی لازم از تراشکار ماهر و تراشکاری در شهر رشت صورت می پذیرد و همچنین در روند ارایه خدمات سهولت و اعتماد ایجاد شده است.

تراشکاری cnc‌ و خدمات تراشکاری با ابزار تراشکاری دقیق رشت

به منظور ثبت سفارش تراشکار ماهر و تراشکاری کافیست وارد سایت هوم سرویز شده و از قسمت جستجو شهر رشت را انتخاب و از بین کلمات کلیدی مرتبط با تراشکاری نظیر تراشکاری رشت ,تراشکاری cnc رشت ,هزینه تراشکاری رشت ,قیمت تراشکاری رشت ,تراشکار ماهر رشت ,تراشکاری فلزات رشت ,تراشکاری خودرو رشت ,ابزار تراشکاری رشت ,تراشکاری توپی موتور رشت ,تراشکاری دیسک ترمز رشت ,تراش کاری ماشین رشت ,تراشکاری میل لنگ رشت ,قیمت تراشکاری رشت ,تراشکاری سیلندر رشت سرویس مورد نظر را انتخاب نمایید. بدین ترتیب به سرویس تراشکار ماهر و تراشکاری در شهر رشت دسترسی می یابید. پس از پاسخگویی به یک سری سوالات که مشخص کننده نیاز دقیق شما در خدمات تراشکاری رشت می باشد و دسترسی به تعرفه قیمت تراشکار ماهر و تراشکاری در شهر رشت و مشاهده نظرات سایر همشهریان رشتی که قبلا از خدمات تراشکار ماهر و تراشکاری استفاده نموده اند، می توانید سرویس خود را ثبت نمایید.

هوم سرویز پس از بررسی نیاز کاربران خود و از بین بهترین تراشکاری های، همیاران متخصص در خدمات تراشکاری را در شهر رشت به شما پیشنهاد خواهد داد. شهروندان در شهر رشت پس از بررسی پروفایل همیاران که اصطلاحا در هوم سرویز سیگنال همیار اطلاق می شود، از بین بهترین تراشکاری های رشت متخصص مورد نظر خود در زمینه تراشکار ماهر و تراشکاری را انتخاب نمایید.

بهترین تراشکاری های رشت را در هوم سرویز جستجو کنید

شناخت و انتخاب بهترین تراشکاری های رشت در هوم سرویز طی یک فرآیند مشخص و پس از طی مراحل احراز مختلف نظیر احراز هویت، محل سکونت، گواهی عدم سوء پیشنیه و مهارت صورت می پذیرد و پس از طی آن متخصصین فعال در تراشکاری صنعتی در شهر رشت به صورت آزمایشی به کار گرفته می شوند و پس از ارزیابی کیفیت توسط کاربرانی که از خدمات تراشکاری cnc در شهر رشت استفاده می نمایند. همیاران هوم سرویز رتبه بندی و از بین کلیه همیاران،بهترین تراشکاری های رشت به مشتریان معرفی می شوند.

خدمات قابل ارایه هوم سرویز در تراشکار ماهر و تراشکاری رشت

تراشکار ماهر و تراشکاری شامل کلیه خدمات مورد نظر مشتریان نظیر خدمات تراشکاری رشت، تراشکاری صنعتی رشت، تراشکاری cnc رشت، تراشکاری میل لنگ رشت، تراشکاری دیسک ترمز رشت، تراشکاری خودرو و تراشکاری توپی موتور خودرو رشت می شود.

البته شهروندان در شهر رشت در برخی اوقات صرفا در جستجوی یافتن ارایه دهنده خدمات تراشکار ماهر و تراشکاری نبوده و نیاز به دریافت مشاوره و پاسخ مناسب به سوالات خود در زمینه تراشکاری رشت نظیر تراشکاری چیست، خدمات فرزکاری، سفارش کار تراشکاری، تراشکاری CNC هستند. در اینصورت نیز هوم سرویز تلاش کرده این نوع خدمات مشاوره در خصوص تراشکار ماهر و تراشکاری و همینطور برآوردی از قیمت تراشکاری را نیز ارایه نماید.

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تراشکاری رشت و همچنین ارایه خدمات خدمات تراشکاری نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات جوشکاری و آهنگری ارائه می دهد که شامل جوشکاری سیار رشت, درب حیاط تک پنلی (تک درب) رشت, ساخت حفاظ شاخ گوزنی در تراکم و ارتفاع های متفاوت رشت, ساخت حفاظ پنجره رشت, حفاظ استیل بانکی و ساده رشت, حفاظ فرفورژه طرح دار و معمولی رشت, ساخت و نصب پله استیل گرد رشت, ساخت درب آکاردئونی دو لوزی و سه لوزی رشت, تابلوسازی مغازه رشت, ساخت سوله کارخانه رشت, ساخت کانکس سیار و ثابت رشت, ساخت سایبان حیاط رشت, نصب سایبان کولر آبی رشت, کلیه خدمات آهنگری در پروسه ساخت اسکلت ساختمان رشت, جوشکاری پلاستیک رشت می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های خانگی و ساختمانی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

ساخت تابلو مغازه رشت
ساخت تابلو مغازه رشت
قیمت از 7,000,000 الی 7,500,000 تومان
برش لیزری رشت
برش لیزری رشت
قیمت از 400,000 الی 5,000,000 تومان
نصب سقف شیروانی رشت
نصب سقف شیروانی رشت
قیمت از 850,000 الی 850,000 تومان
ساخت استند رشت
ساخت استند رشت
قیمت از 400,000 الی 5,000,000 تومان

سایر عبارت های جستجو شده برای تراشکاری رشت:

‍‍
 • تراشکاری رشت
 • تراشکاری cnc رشت
 • هزینه تراشکاری رشت
 • قیمت تراشکاری رشت
 • تراشکار ماهر رشت
 • تراشکاری فلزات رشت
 • تراشکاری خودرو رشت
 • ابزار تراشکاری رشت
 • تراشکاری توپی موتور رشت
 • تراشکاری دیسک ترمز رشت
 • تراش کاری ماشین رشت
 • تراشکاری میل لنگ رشت
 • قیمت تراشکاری رشت
 • تراشکاری سیلندر رشت
 • فرزکاری رشت
 • تراشکاری cnc رشت
 • تراشکاری سی ان سی رشت
 • قیمت تراشکاری صنعتی رشت
 • قالب سازی رشت
 • قالبسازی رشت

در این شهر ها می توانید از خدمات هوم سرویز استفاده نمایید:

برخی از محله های شهر رشت که خدمات تراشکاری در آن ارائه می شود: