ساخت کتابخانه رشت
هوم‌سرویز
/
رشت
/
بنایی و دکوراسیون رشت
/
ساخت کتابخانه و قفسه چوبی رشت

ساخت کتابخانه رشت

از 1209 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت ساخت کتابخانه رشت در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت ساخت کتابخانه ساده ام دی اف (متر مربع) رشت

2,500,000 الی 5,000,000 تومان

قیمت ساخت کتابخانه طرح دار ام ادی اف (متر مربع) رشت

3,000,000 الی 8,000,000 تومان

قیمت قفسه بندی و طبقه بندی رشت

توافقی

متوسط قیمت8,250,000 تومانکمینه قیمت3,500,000 تومانبیشینه قیمت13,000,000 تومان

بهترین تولیدی های کتابخانه و قفسه های چوبی رشت

سیگنال، صفحه‌ی شخصی همیاران است که در آن می‌توانید نمونه کارها، امتیازات، نظرات و توضیحات آن‌ها را مشاهده کنید و به طور مستقیم به آن همیار، درخواست سرویس دهید.

Arayan Tarsim آرایان ترسیم
همیار خبره
Arayan Tarsim آرایان ترسیم
امتیاز
4.95 از 5
سلام خدمت مشتریان عزیز هوم سرویز تیم آرایان ترسیم هستیم از سال 1389 در حال فعالیت در حوزه طراحی و دکوراسیون داخلی و بازسازی منازل و شرکت ها و همچنین ساخت انواع دکورهای چوبی، ساخت کمد دیواری، ساخت کابینت آشپزخانه، ساخت کتابخانه چوبی و کمد جاکفشی و ساخت انواع ویترین و غرفه های نمایشگاهی به صورت سفارشی فعالیت می کنیم. از ابتدای شروع به کار 3 اصل کلی را ملاک کار خودمون قرار دادیم، چون معتقدیم بهترین تبلیغ برای ما رضایت شما مشتریان عزیز هست و این رضایت در گرو رعایت این اصول است. "کیفیت کاری" "تعهد به زمانبندی" "صداقت در رفتار و عمل" روال کار ما به اینصورت است که پس از ثبت سفارش شما در هوم سرویز، بلافاصله کارشناس با شما تماس گرفته و در مورد جزئیات سفارش شما صحبت خواهیم کرد و مشاوره تلفنی به صورت رایگان ارایه داده و سعی می کنیم برآوردی از هزینه سفارش شما ارائه داده و همچنین نمونه کارها خدمت مشتریان ارسال می شود. در صورتیکه تایید اولیه توسط مشتریان محترم داده شود نسبت به بازدید حضوری و بررسی نیازمندی های دقیق مشتری اقدام میکنیم. سپس برای کارهای سفارشی و بزرگ طرح 3D تهیه و پس از تایید مشتری نسبت به تعیین دقیق متریال و یراق آلات مصرفی و تعیین زمانبندی تحویل سفارش اقدام می کنیم. سپس به منظور اطمینان مشتری کلیه موارد طی قرارداد با مشتریان محترم مکتوب خواهد شد. توجه به سلایق و حساسیت مشتری، تیم آرایان ترسیم را نسبت به سایر کسب و کارهای فعال در این حوزه متمایز کرده است. رضایت مشتریان شعار ما نیست. این موارد را می توانید از امتیازات و کامنت های مشتریانی که قبلا از خدمات ما استفاده کردند در پایین همین صفحه مشاهده کنید. تجربه جذاب و متفاوت دکوراسیون با تیم آرایان ترسیم

نظرات کاربران

profile picture
اقای رجبی  

یک گروه کاملا حرفه ای هستند اندازه گیریشون با دقت بود و با حوصله جزئیات مد نظر مارا یادداشت کردند و بر همان اساس ساخت را انجام دادند، ضمنا سفارش را زودتر از زمانی که قرار داد بسته بودیم تحویل داند که جای بسی تشکر داره. خسته نباشند

profile picture
زهرا حسین پور

همه چی عالی👌👌

طراحی و ساخت کتابخانه چوبی رشت

شهر رشت یکی از کلانشهرهای ایران و مرکز استان گیلان است. رشت در شمال ایران و در منطقه ای خوش آب و هوا قرار دارد. موقعیت جغرافیایی، طبیعت بکر و زیبا و طعم و مزه غذاهای گیلانی شهر رشت را به شهری رویایی و جذاب مبدل نموده است. از جاذبه های گردشگری شهر رشت می توان به مراکز تفریحی و گردشگری، صنایع دستی رشت و غذاهای محلی و رنگارنگ رشتی اشاره کرد. شهروندان رشتی از دیرباز به با فرهنگ بودن و به اصلاح عامیانه با کلاس بودن شهره بوده اند. این موضوع هم ریشه در نوع رفتار، سبک زندگی و شخصیت های فرهنگی، هنری و مشاهیر این شهر دارد. رشتی ها در سبک زندگی مدرن و استفاده از تکنولوژی و اشاعه کسب و کارهای اینترنتی نیز پیشگام بوده اند. این رویکرد در آن ها باعث شده تا برای رفع نیاز و دریافت خدمات مختلف نظیر ساخت کتابخانه رشت به کسب و کارهای اینترنتی اعتماد کنند و روش های قدیمی و سنتی و دردسرهای آن را به فراموشی بسپرند. این پلتفرم ها نقش تسهیل گر و ارتباطی میان مشتری و سرویس دهنده را ایفا می کنند. با این تفاوت که سرویس دهنده های فعال ساخت کتابخانه رشت ارزیابی و کنترل شده و تلاش شده است بهترین تولیدی های کتابخانه و قفسه های چوبی رشت انتخاب شوند، تعرفه هزینه خدمات ساخت کتابخانه رشت مشخص شده، پشتیبانی لازم از طراحی و ساخت کتابخانه چوبی در شهر رشت صورت می پذیرد و همچنین در روند ارایه خدمات سهولت و اعتماد ایجاد شده است.

ساخت طبقات چوبی، شلف و ساخت کتابخانه چوبی و ام دی اف رشت

به منظور ثبت سفارش طراحی و ساخت کتابخانه چوبی کافیست وارد سایت هوم سرویز شده و از قسمت جستجو شهر رشت را انتخاب و از بین کلمات کلیدی مرتبط با ساخت کتابخانه نظیر ساخت کتابخانه دیواری رشت ,ساخت کتابخانه چوبی رشت ,مدل کتابخانه رشت ,ساخت قفسه چوبی رشت ,ساخت شلف رشت ,قیمت کتابخانه چوبی رشت ,ساخت کتابخانه در منزل رشت ,ساخت کتابخانه از وسایل دور ریختنی رشت ,ساخت کتابخانه خانگی رشت ,مدل کتابخانه کوچک رشت ,ساخت کتابخانه چوبی ایستاده رشت ,ساخت کتابخانه کنجی رشت ,کتابخانه چوبی مدرن رشت ,قیمت ساخت کتابخانه چوبی رشت سرویس مورد نظر را انتخاب نمایید. بدین ترتیب به سرویس طراحی و ساخت کتابخانه چوبی در شهر رشت دسترسی می یابید. پس از پاسخگویی به یک سری سوالات که مشخص کننده نیاز دقیق شما در خدمات ساخت کتابخانه رشت می باشد و دسترسی به تعرفه قیمت طراحی و ساخت کتابخانه چوبی در شهر رشت و مشاهده نظرات سایر همشهریان رشتی که قبلا از خدمات طراحی و ساخت کتابخانه چوبی استفاده نموده اند، می توانید سرویس خود را ثبت نمایید.

هوم سرویز پس از بررسی نیاز کاربران خود و از بین بهترین تولیدی های کتابخانه و قفسه های چوبی، همیاران متخصص در ساخت کتابخانه در منزل را در شهر رشت به شما پیشنهاد خواهد داد. شهروندان در شهر رشت پس از بررسی پروفایل همیاران که اصطلاحا در هوم سرویز سیگنال همیار اطلاق می شود، از بین بهترین تولیدی های کتابخانه و قفسه های چوبی رشت متخصص مورد نظر خود در زمینه طراحی و ساخت کتابخانه چوبی را انتخاب نمایید.

بهترین تولیدی های کتابخانه و قفسه های چوبی رشت را در هوم سرویز جستجو کنید

شناخت و انتخاب بهترین تولیدی های کتابخانه و قفسه های چوبی رشت در هوم سرویز طی یک فرآیند مشخص و پس از طی مراحل احراز مختلف نظیر احراز هویت، محل سکونت، گواهی عدم سوء پیشنیه و مهارت صورت می پذیرد و پس از طی آن متخصصین فعال در ساخت کتابخانه دیواری در شهر رشت به صورت آزمایشی به کار گرفته می شوند و پس از ارزیابی کیفیت توسط کاربرانی که از خدمات ساخت شلف دیواری و ساخت قفسه کتاب چوبی دیواری و زمینی در شهر رشت استفاده می نمایند. همیاران هوم سرویز رتبه بندی و از بین کلیه همیاران،بهترین تولیدی های کتابخانه و قفسه های چوبی رشت به مشتریان معرفی می شوند.
تو فکر ساخت کتابخانه چوبی در منزل رشت هستی؟ ساخت کتابخانه دیواری در فضای مورد نظر با بهترین متریال و قیمت ساخت کتابخانه ارزان را به هوم سرویز بسپر

خدمات قابل ارایه هوم سرویز در طراحی و ساخت کتابخانه چوبی رشت

طراحی و ساخت کتابخانه چوبی شامل کلیه خدمات مورد نظر مشتریان نظیر ساخت کتابخانه در منزل رشت، ساخت کتابخانه دیواری رشت، ساخت شلف دیواری و ساخت قفسه کتاب چوبی دیواری و زمینی رشت، ساخت کتابخانه چوبی متحرک و قابل حمل رشت، ساخت کتابخانه با ام دی اف و چوب طبیعی رشت، طراحی و ساخت کتابخانه در اتاق خواب، پذیرایی و راه پله رشت می شود.

البته شهروندان در شهر رشت در برخی اوقات صرفا در جستجوی یافتن ارایه دهنده خدمات طراحی و ساخت کتابخانه چوبی نبوده و نیاز به دریافت مشاوره و پاسخ مناسب به سوالات خود در زمینه ساخت کتابخانه رشت نظیر ساخت کتابخانه دیواری، ساخت کتابخانه در منزل، انواع مدل ساخت کتابخانه دیواری، آموزش ساخت کتابخانه با ام دی اف هستند. در اینصورت نیز هوم سرویز تلاش کرده این نوع خدمات مشاوره در خصوص طراحی و ساخت کتابخانه چوبی و همینطور برآوردی از قیمت ساخت کتابخانه را نیز ارایه نماید.

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس ساخت کتابخانه رشت و همچنین ارایه خدمات ساخت کتابخانه در منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات نجاری ارائه می دهد که شامل تعمیر کمد دیواری رشت, ساخت کابینت ام دی اف رشت, ساخت در اتاق خواب ، PVC، MDF, HDF، ABS رشت, تعمیر در چوبی رشت, ساخت کمد دیواری ام دی اف رشت, نصب درب ضدسرقت و درب ضدحریق بدون تخریب رشت, ساخت جاکفشی ساده و طرح دار رشت, ساخت تختخواب دونفره رشت, ساخت میز چوبی با پایه‌های فلزی رشت, ساخت دراور چوبی رشت, پارتیشن اداری و مسکونی رشت, ساخت استند فروشگاهی رشت می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های بنایی و دکوراسیون را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

wooden-shoe-rack
ساخت جاکفشی چوبی رشت
قیمت از 32,000,000 الی 32,000,000 تومان
carpentry
تعمیر کمد، کابینت و نجاری رشت
قیمت از 450,000 الی 1,500,000 تومان
repair-sofa
تعمیر مبل رشت
قیمت از 700,000 الی 7,000,000 تومان
making-wall-closet
ساخت کمد دیواری رشت
قیمت از 50,000 الی 50,000 تومان

سایر عبارت های جستجو شده برای ساخت کتابخانه رشت:

‍‍
 • ساخت کتابخانه دیواری رشت
 • ساخت کتابخانه چوبی رشت
 • مدل کتابخانه رشت
 • ساخت قفسه چوبی رشت
 • ساخت شلف رشت
 • قیمت کتابخانه چوبی رشت
 • ساخت کتابخانه در منزل رشت
 • ساخت کتابخانه از وسایل دور ریختنی رشت
 • ساخت کتابخانه خانگی رشت
 • مدل کتابخانه کوچک رشت
 • ساخت کتابخانه چوبی ایستاده رشت
 • ساخت کتابخانه کنجی رشت
 • کتابخانه چوبی مدرن رشت
 • قیمت ساخت کتابخانه چوبی رشت
 • قیمت کتابخانه چوبی رشت
 • هزینه ساخت کتابخانه رشت
 • قیمت ساخت کتابخانه با ام دی اف رشت
 • ساخت کتابخانه ساده رشت
 • جاکتابی رشت
 • جاکتابی چوبی رشت
 • قیمت ساخت کتابخانه رشت
 • قیمت قفسه کتاب چوبی رشت
 • قیمت دکور چوبی رشت
 • قیمت قفسه چوبی رشت
 • هزینه ساخت کتابخانه چوبی رشت
 • شلف چوبی رشت
 • باکس دیواری چوبی رشت
 • ام دی اف رشت
 • mdf رشت
 • کتابخانه ام دی اف رشت
 • دکور ام دی اف رشت

در این شهر ها می توانید از خدمات هوم سرویز استفاده نمایید:

برخی از محله های شهر رشت که خدمات ساخت کتابخانه در آن ارائه می شود: