ساخت کتابخانه کرج
هوم‌سرویز
/
کرج
/
بنایی و دکوراسیون کرج
/
ساخت کتابخانه و قفسه چوبی کرج

ساخت کتابخانه کرج

از 1209 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت ساخت کتابخانه کرج در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت ساخت کتابخانه ساده ام دی اف (متر مربع) کرج

2,500,000 الی 5,000,000 تومان

قیمت ساخت کتابخانه طرح دار ام ادی اف (متر مربع) کرج

3,000,000 الی 8,000,000 تومان

قیمت قفسه بندی و طبقه بندی کرج

توافقی

متوسط قیمت8,250,000 تومانکمینه قیمت3,500,000 تومانبیشینه قیمت13,000,000 تومان

بهترین تولیدی های کتابخانه و قفسه های چوبی کرج

سیگنال، صفحه‌ی شخصی همیاران است که در آن می‌توانید نمونه کارها، امتیازات، نظرات و توضیحات آن‌ها را مشاهده کنید و به طور مستقیم به آن همیار، درخواست سرویس دهید.

Arayan Tarsim آرایان ترسیم
همیار خبره
Arayan Tarsim آرایان ترسیم
امتیاز
4.95 از 5
سلام خدمت مشتریان عزیز هوم سرویز تیم آرایان ترسیم هستیم از سال 1389 در حال فعالیت در حوزه طراحی و دکوراسیون داخلی و بازسازی منازل و شرکت ها و همچنین ساخت انواع دکورهای چوبی، ساخت کمد دیواری، ساخت کابینت آشپزخانه، ساخت کتابخانه چوبی و کمد جاکفشی و ساخت انواع ویترین و غرفه های نمایشگاهی به صورت سفارشی فعالیت می کنیم. از ابتدای شروع به کار 3 اصل کلی را ملاک کار خودمون قرار دادیم، چون معتقدیم بهترین تبلیغ برای ما رضایت شما مشتریان عزیز هست و این رضایت در گرو رعایت این اصول است. "کیفیت کاری" "تعهد به زمانبندی" "صداقت در رفتار و عمل" روال کار ما به اینصورت است که پس از ثبت سفارش شما در هوم سرویز، بلافاصله کارشناس با شما تماس گرفته و در مورد جزئیات سفارش شما صحبت خواهیم کرد و مشاوره تلفنی به صورت رایگان ارایه داده و سعی می کنیم برآوردی از هزینه سفارش شما ارائه داده و همچنین نمونه کارها خدمت مشتریان ارسال می شود. در صورتیکه تایید اولیه توسط مشتریان محترم داده شود نسبت به بازدید حضوری و بررسی نیازمندی های دقیق مشتری اقدام میکنیم. سپس برای کارهای سفارشی و بزرگ طرح 3D تهیه و پس از تایید مشتری نسبت به تعیین دقیق متریال و یراق آلات مصرفی و تعیین زمانبندی تحویل سفارش اقدام می کنیم. سپس به منظور اطمینان مشتری کلیه موارد طی قرارداد با مشتریان محترم مکتوب خواهد شد. توجه به سلایق و حساسیت مشتری، تیم آرایان ترسیم را نسبت به سایر کسب و کارهای فعال در این حوزه متمایز کرده است. رضایت مشتریان شعار ما نیست. این موارد را می توانید از امتیازات و کامنت های مشتریانی که قبلا از خدمات ما استفاده کردند در پایین همین صفحه مشاهده کنید. تجربه جذاب و متفاوت دکوراسیون با تیم آرایان ترسیم

نظرات کاربران

profile picture
اقای رجبی  

یک گروه کاملا حرفه ای هستند اندازه گیریشون با دقت بود و با حوصله جزئیات مد نظر مارا یادداشت کردند و بر همان اساس ساخت را انجام دادند، ضمنا سفارش را زودتر از زمانی که قرار داد بسته بودیم تحویل داند که جای بسی تشکر داره. خسته نباشند

profile picture
زهرا حسین پور

همه چی عالی👌👌

ساخت کتابخانه چوبی و انواع قفسه دکوری و طبقات با ام دی اف کرج

شهر کرج مرکز استان البرز و در دامنه های جنوبی رشته کوه های البرز قرار دارد و به واسطه آب و هوای بهتر و شرایط زندگی مناسبتر از شهرهای پرجمعیت کشور محسوب می شود. شهر کرج به واسطه موقعیت جغرافیایی و ارتباطی و ظرفیت های موجود از شهرهای مهاجر پذیر کشور محسوب شده و تنوع جمعیتی بالایی قرار دارد. این موضوعات در کنار موضوعات اشتغال مردم در منطقه کرج باعث شده است تا سبک زندگی مردم در شهر کرج تفاوت هایی داشته باشد. به همین منظور و به واسطه مشغله های کاری، مردم شهر کرج استفاده از کسب و کارهای اینترنتی روز به روز در حال افزایش است. به طور مثال شهروندان کرجی اگر در جستجوی ساخت طبقات چوبی، شلف و ساخت کتابخانه چوبی و ام دی اف در شهر کرج باشند و یا به دنبال ساخت قفسه چوبی در کرج باشند، این امکان برایشان فراهم شده است تا از این پس با اطمینان ساخت کتابخانه کرج را به بهترین تولیدی های کتابخانه و قفسه های چوبی کرج سپرده و قیمت کتابخانه چوبی در کرج با همراهی هوم سرویز تجربه کنند.

ساخت کتابخانه چوبی ایستاده شهر کرج

با مراجعه به سایت هوم سرویز در شهر کرج و جستجوی ساخت کتابخانه دیواری کرج، ساخت شلف دیواری و ساخت قفسه کتاب چوبی دیواری و زمینی کرج، ساخت کتابخانه چوبی متحرک و قابل حمل کرج و یا ساخت کتابخانه با ام دی اف و چوب طبیعی کرج راحت تر و با اطمینان بیشتر در کلیه مناطق شهر کرج می توانید از خدمات ساخت کتابخانه کرج خود استفاده کنید.
کافیست وارد سایت هوم سرویز شده و از قسمت بالای صفحه کلمات کلیدی مرتبط با خدمات ساخت کتابخانه کرج مورد نظر خود را سرچ نمایید. به طور مثال: ساخت کتابخانه دیواری کرج ,ساخت کتابخانه چوبی کرج ,مدل کتابخانه کرج ,ساخت قفسه چوبی کرج ,ساخت شلف کرج ,قیمت کتابخانه چوبی کرج ,ساخت کتابخانه در منزل کرج ,ساخت کتابخانه از وسایل دور ریختنی کرج ,ساخت کتابخانه خانگی کرج ,مدل کتابخانه کوچک کرج ,ساخت کتابخانه چوبی ایستاده کرج ,ساخت کتابخانه کنجی کرج ,کتابخانه چوبی مدرن کرج ,قیمت ساخت کتابخانه چوبی کرج و پاسخگویی به یک سری سوالات که مشخص کننده نیاز دقیق شما در ساخت کتابخانه دیواری کرج ,ساخت کتابخانه چوبی کرج ,مدل کتابخانه کرج ,ساخت قفسه چوبی کرج ,ساخت شلف کرج ,قیمت کتابخانه چوبی کرج ,ساخت کتابخانه در منزل کرج ,ساخت کتابخانه از وسایل دور ریختنی کرج ,ساخت کتابخانه خانگی کرج ,مدل کتابخانه کوچک کرج ,ساخت کتابخانه چوبی ایستاده کرج ,ساخت کتابخانه کنجی کرج ,کتابخانه چوبی مدرن کرج ,قیمت ساخت کتابخانه چوبی کرج و پاسخگویی به یک سری سوالات که مشخص کننده نیاز دقیق شما در ساخت کتابخانه کرج می باشد، سفارش خود را در شهر کرج ثبت نمایید و در سریعترین و راحتترین شکل ممکن از ساخت کتابخانه در منزل استفاده کنید.

ساخت کتابخانه دیواری کرج

تو فکر ساخت کتابخانه چوبی در منزل شهر کرج هستی؟ ساخت کتابخانه دیواری در فضای مورد نظر با بهترین متریال و قیمت ساخت کتابخانه ارزان را به هوم سرویز بسپرهوم سرویز با شناسایی و انتخاب سخت گیرانه متخصصین در سطح شهر کرج در خدمات ساخت طبقات چوبی، شلف و ساخت کتابخانه چوبی و ام دی اف شهر کرج دسترسی به طراحی و ساخت کتابخانه چوبی را تسهیل نموده است.خاطر نشان می سازد این انتخاب در دسترس کلیه ساکنین شهر کرج قرار گرفته است که با مطالعه و بررسی سوابق متخصصین و همیاران هوم سرویز و از بین ساخت کتابخانه چوبی و انواع قفسه دکوری و طبقات با ام دی اف کرجی، متخصص مورد نظر خود را پس بررسی نظرات سایر مشتریان در شهر کرج و همینطور مشاهده مدارک و سوابق همیاران فعال در ساخت کتابخانه کرج انتخاب نمایند.

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس ساخت کتابخانه کرج و همچنین ارایه خدمات ساخت کتابخانه در منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات نجاری ارائه می دهد که شامل تعمیر کمد دیواری کرج, ساخت کابینت ام دی اف کرج, ساخت در اتاق خواب ، PVC، MDF, HDF، ABS کرج, تعمیر در چوبی کرج, ساخت کمد دیواری ام دی اف کرج, نصب درب ضدسرقت و درب ضدحریق بدون تخریب کرج, ساخت جاکفشی ساده و طرح دار کرج, ساخت تختخواب دونفره کرج, ساخت میز چوبی با پایه‌های فلزی کرج, ساخت دراور چوبی کرج, پارتیشن اداری و مسکونی کرج, ساخت استند فروشگاهی کرج می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های بنایی و دکوراسیون را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

wooden-shoe-rack
ساخت جاکفشی چوبی کرج
قیمت از 32,000,000 الی 32,000,000 تومان
carpentry
تعمیر کمد، کابینت و نجاری کرج
قیمت از 450,000 الی 1,500,000 تومان
repair-sofa
تعمیر مبل کرج
قیمت از 600,000 الی 7,000,000 تومان
making-wall-closet
ساخت کمد دیواری کرج
قیمت از 50,000 الی 50,000 تومان

سایر عبارت های جستجو شده برای ساخت کتابخانه کرج:

‍‍
 • ساخت کتابخانه دیواری کرج
 • ساخت کتابخانه چوبی کرج
 • مدل کتابخانه کرج
 • ساخت قفسه چوبی کرج
 • ساخت شلف کرج
 • قیمت کتابخانه چوبی کرج
 • ساخت کتابخانه در منزل کرج
 • ساخت کتابخانه از وسایل دور ریختنی کرج
 • ساخت کتابخانه خانگی کرج
 • مدل کتابخانه کوچک کرج
 • ساخت کتابخانه چوبی ایستاده کرج
 • ساخت کتابخانه کنجی کرج
 • کتابخانه چوبی مدرن کرج
 • قیمت ساخت کتابخانه چوبی کرج
 • قیمت کتابخانه چوبی کرج
 • هزینه ساخت کتابخانه کرج
 • قیمت ساخت کتابخانه با ام دی اف کرج
 • ساخت کتابخانه ساده کرج
 • جاکتابی کرج
 • جاکتابی چوبی کرج
 • قیمت ساخت کتابخانه کرج
 • قیمت قفسه کتاب چوبی کرج
 • قیمت دکور چوبی کرج
 • قیمت قفسه چوبی کرج
 • هزینه ساخت کتابخانه چوبی کرج
 • شلف چوبی کرج
 • باکس دیواری چوبی کرج
 • ام دی اف کرج
 • mdf کرج
 • کتابخانه ام دی اف کرج
 • دکور ام دی اف کرج

در این شهر ها می توانید از خدمات هوم سرویز استفاده نمایید: