banner
قیمت خدمات
/
خانگی و ساختمانی
/
ساخت حفاظ استیل پنجره و بالکن

ساخت حفاظ استیل پشت پنجره

از 1322 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت طراحی و ساخت حفاظ استیل پنجره و بالکن

قیمت طراحی و ساخت حفاظ استیل پنجره و بالکن

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط ساخت حفاظ استیل ضدسرقت درب و پنجره

قیمت دقیق حفاظ استیل پنجره و بالکن پس از بازدید و مراجعه حضوری کارشناس مشخص می شود.

هزینه های اعلامی با احتساب یراق آلات و سایر هزینه ها بوده و همیار مجاز به دریافت هیچگونه هزینه اضافه تری را نخواهد داشت.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

ساخت حفاظ استیل پنجره چه مزایایی دارد؟

با گسترده شدن صنعت ساختمان سازی استفاده از متریال باکیفیت هم در نظر سازنده و هم از نظر خریدار ارزش زیادی پیدا کرده است. ساخت حفاظ استیل پنجره و ساخت حفاظ بالکن نیز زیر مجموعه این موارد است. زیرا استیل هم از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است و هم ظاهر بسیار شکیل و زیبایی دارد. از این رو نصب حفاظ استیل بالکن و پنجره و درب ورودی در هر شرایط آب و هوایی و هر موقعیت مکانی مناسب است. البته در کنار زیبایی و طول عمر بالای این حفاظ ها، مورد دیگری که به طرفداران این متریال اضافه کرد مبحث امنیت و ضد سرقت بودن آنها است. زیرا در ساخت نرده استیل بالکن و ساخت نرده استیل پنجره دوجداره ضد سرقت معمولا از چندین ردیف میله آهنی استفاده می شود و روی آنها از روکشی از استیل پوشانیده می شود. در ادامه به معرفی انواع حفاظ استیل و عوامل موثر بر هزینه ساخت حفاظ استیل می پردازیم.

ساخت حفاظ استیل در چه فضاهایی کاربرد دارد؟

ساخت نرده استیل هم در فضاهای خارجی و در فضاهای داخلی ساختمان کاربرد دارد. در ادامه به بیشترین قسمت هایی که ساخت نرده استیل تاکید می شود خواهیم پرداخت.

ساخت حفاظ استیل بانکی

این نوع حفاظ تنها منحصر به ساخت در بانکها نیستند. در واقع نصب حفاظ استیل بانکی در مکانهایی که نیاز به امنیت و مراقبت بیشتری دارند، تاکید می شود. حفاظ استیل بانکی در مکانهایی مانند مغازه های طلافروشی، صرافی ها، پاساژها، مراکز اعتباری و موسسات مالی اجرا می شود. اجزای سازنده این نوع حفاظ بسیار با کیفیت هستند و برای تحمل فشار بالا طراحی و اجرا می شوند. ضخامت متریال به کار رفته در این نوع حفاظ ها بیشتر است و از نوع استنلس استیل ضد زنگ می باشند. ساخت نرده استیل به دو صورت ثابت و متحرک بنا به درخواست افراد طراحی و اجرا می شوند. از نمونه ثابت اغلب به عنوان حفاظ استیل پشت پنجره و از نمونه متحرک آنها به عنوان نرده استیل برای درهای ورودی ساختمان و حفاظ استیل درب آپارتمان استفاده می شود.

حفاظ استیل پنجره دوجداره

یکی از مهمترین لوازم و تجهیزاتی که اغلب به همراه پنجره دو جداره باید نصب شود، حفاظ استیل پنجره دوجداره است. البته این مدل مطمئنا تنها انتخاب پیش روی افراد نیست، اما قطعا بهترین انتخاب است!!!

ساخت حفاظ استیل پنجره دوجداره مزیت های زیادی دارد که مهترین موارد آنها زیبایی و امنیت بالای آنها است. البته هزینه ساخت حفاظ استیل پنجره دوجداره نیز نسبت به سایر متریال ها بالاتر است که کاملا این موضوع طبیعی است. نرده استیل پنجره دوجداره در تمام شرایط آب و هوایی به کار برده می شوند و مقاوت بالایی نسبت به خوردگی، رنگ پریدگی و یا خراش دارند و همچنین نظافت آنها نیز بسیار راحت است.

ساخت و نصب حفاظ استیل تراس (بالکن)

حفاظ استیل بالکن در طبقات پایینی ساختمان بیشتر جنبه امنیتی دارد. بالکن ساختمان به عنوان فضایی از واحد که بخش بیرون راه دارد، از امنیت کمتری برخوردار است. برای افزایش امنیت در فضای بالکن باید به نصب حفاظ استیل بالکن پرداخته شود به این ترتیب از سقوط ناگهانی اشیا و افراد جلوگیری می شود.

قیمت ساخت حفاظ استیل تراس نسبت به موارد آهنی و چوبی قیمت بالاتری داشته باشند، اما باید به خاطر داشته باشید که سارقین، فکر عبور از نرده استیل بالکن و پنجره را نخواهند کرد زیرا اصلا کار راحتی نیست.

ساخت حفاظ استیل استخر

نصب حفاظ استیل دور استخر از آن دسته از مواردی است که هم به علت ایجاد امنیت و هم به علت ایجاد ظاهر لوکس و زیبا کاربرد دارد. ساخت نرده استیل استخر به علت مقاومت بالا در مقابل آب و زنگ زدگی استفاه می شود. اغلب برای نصب نرده استخر از نوع استیل 304 استفاده می شود. زیرا این نوع استیل در برابر رطوبت بسیار مقاوم است. البته قیمت استیل 304 کمی نسبت به سایر موارد بیشتر تخمین زده می شود که آن هم به علت کیفیت بالای آن است

نصب نرده استیل راه پله

حفاظ نرده ای استیل اغلب در تراس و راه پله نصب می شود. با توجه به خاصیت انعطاف پذیری و شکل پذیری بالای استیل، می توان سازه های متنوع و شکیل از این مترال را طراحی کرد. تنوع طرح و مدل استیل بسیار متنوع است. اما نصب ساده و سریع حفاظ بیشترین علت محبوبیت آن است. حفاظ نرده ای استیل روی سنگ راه پله ها و در کنار دیواره پله ها قابل نصب است. به علت شکل پذیری فوق العاده استیل، می توان خمش و پیچش لازم را با توجه به طراحی و شکل راه پله ایجاد کرد. نصب نرده استیل در مقایسه با نرده های چوبی، فضای کمتری را اشغال می کند. سرعت بالای نصب نرده استیل به خصوص در هنگام ساخت و ساز بنا یک مزیت بزرگ است که موجب صرفه جویی در هزینه ها نیز می شود.

مدل های نرده استیل پنجره و بالکن

انواع محافظ استیل پنجره و بالکن در طرح های مختلف وجود دارند که هر کدام از آنها زیبایی منحصر به فردی دارند و مناسب مکان های مختلف بر اساس نیاز کاربر هستند. که در ادامه به معرفی تعدادی از پر طرفدارترین مدل های نصب نرده استیل خواهیم پرداخت.

حفاظ استیل پنجره دیوارکوب

از این نوع حفاظ برای برج های بلند، آپارتمانهای معمولی و یا حتی در خانه های ویلایی استفاده می شود. در ساخت نرده استیل دیوارکوب از دو نوع آلیاژ استیل 304 و 201 استفاده می شود. که مقاومت نوع 304 بسیار بالاتر است. در حفاظ استیل پشت پنجره دیوارکوب از چند ردیف لوله استیل که به صورت افقی در کنار هم به کار رفته اند تشکیل می شود. این لوله ها با استفاده از یراق آلات مخصوص به دیوارهای اطراف پنجره متصل می شوند. در این روش هیچ گونه جوشکاری انجام نمی شود.

حفاظ استیل پنجره هلالی

یکی از زیباترین روش های اجرا حفاظ استیل، روش هلالی است. در این نوع حفاظ، میله های استیل عمودی کمی حالت خمیدگی به سمت بیرون دارند و به صورت عمودی و موازی در کنار هم قرار می گیرند. جهت ساخت حفاظ استیل بالکن صورت هلالی باید از آلیاژ 304 استفاده نمود.

حفاظ استیل پنجره افقی

 این نوع حفاظ در کنار سادگی زیبایی زیادی به همراه دارند. همچنین نصب حفاظ استیل پنجره افقی دارای مقاومت و امنیت بالایی است. این لوله ها به صورت موازی و افقی در فاصله 12 تا 15 سانتی متری از هم قرار می گیرند. قیمت ساخت حفاظ استیل پنجره بر اساس ابعاد پنجره و تعداد لوله های استیل تعیین می شود.

قیمت حفاظ استیل تراس و بالکن بر چه اساسی تعیین می شود؟

قیمت حفاظ استیل به موارد متعددی بستگی دارد. متریال های مختلف با کیفیت های مختلفی موجود هستند که هزینه های هر کدام با هم متفاوت هستند. مورد بعدی اینکه قیمت حفاظ استیل پنجره با توجه به این مورد که حفاظ ساخته شده برای محافظت از چه مکانی طراحی شده اند و از چه نوع لوله و پروفیلی استفاده شده وابسته است. برای مثال قیمت هر متر حفاظ استیل پنجره از قیمت حفاظ استیل درب های ورودی کمتر است.

در حفاظ استیل بالکن و تراس معمولا به علت اینکه در فضای بیرون ساختمان نصب می شوند باید از آلیاژ استیل مرغوب استفاده نمود. به همین دلیل قیمت حفاظ استیل بالکن و قیمت حفاظ استیل تراس در مقایسه با سایر موارد بیشتر است. قیمت حفاظ استیل بانکی نسبت به سایر موارد بیشتر است زیرا از متریال بسیار مرغوب تر و خالص تری ساخته شده است.

سفارش ساخت و نصب انواع حفاظ پنجره، بالکن و تراس توسط برترین نصابان هوم سرویز

همانطور که پیشتر اعلام کردیم قیمت حفاظ بانکی نسبت به سایر متریال ها بیشتر است. اما باید بیان کنیم که آلیاژهای مختلف از استیل قیمت های متفاوتی دارند و شما باید مطمئن باشید که با پرداخت هزینه منصفانه بهترین متریال را دریافت خواهید نمود. شرکت هوم سرویز با همکاری بهترین نصاب ها آماده ارائه مشاوره و ساخت انواع حفاظ بر اساس بودجه مد نظر شما هستند. با ثبت درخواست رایگان در سامانه هوم سرویز می توانید از مشاوره رایگان متخصصین ما بهره مند شوید.

همیار شماییم تا پایان سرویس...​​

این سرویس شامل خدمات زیر است

ساخت حفاظ استیل بانکی و ساده
طراحی و ساخت حفاظ استیل پنجره
ساخت حفاظ استیل درب ورودی
ساخت حفاظ استیل استخر
ساخت حفاظ استیل راه پله و راهرو
نصب حفاظ استیل ضد سرقت پنجره دو جداره و پنجره آهنی ساده

همیاران سرویس ساخت حفاظ استیل پشت پنجره

 نظرات کاربران

profile picture
احمد رستم پور
3 روز پیش |محمد امانی

کارشون بینظیره عالی بودن تو کارشون اخلاقا حرفه ای کار عالی بود

profile picture
طیبه صفایی
4 روز پیش |مهدی میرامانی

من خیلی راضی بودم هم کار خوب تحویل دادن لوازمو قیمت مناسب آوردن و اجرت کارشونم خیلی مناسب بود عالی از همه نظر

profile picture
مهدی اقاکثیری
4 روز پیش |مهدی گلوی

واقعا عالی از شما هم ممنونم خیلی کار تمیز و با اخلاق بودن

profile picture
سعید سلیمانی

عالی بود کارشون و بسیار انسان شریف و دوست داشتنی ای بودن در کارشون بسیار مهارت داشتن

خدمات مرتبط

توری پلیسه ای
توری پلیسه ای
قیمت از 670,000 الی 2,000,000 تومان
نصب و تعمیر دزدگیر منزل و شرکت
نصب و تعمیر دزدگیر منزل و شرکت
قیمت از 1,000,000 الی 9,000,000 تومان
ساخت درب آکاردئونی فلزی
ساخت درب آکاردئونی فلزی
قیمت از 3,300,000 الی 3,400,000 تومان
پرده شویی
پرده شویی
قیمت از 600,000 الی 1,500,000 تومان