حفاظ استیل
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
خانگی و ساختمانی
/
ساخت حفاظ استیل پنجره و بالکن

حفاظ استیل

از 1322 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت حفاظ استیل در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت حفاظ استیل

توافقی

متوسط قیمت800,000 تومانکمینه قیمت750,000 تومانبیشینه قیمت8,500,000 تومان

آنچه درباره حفاظ استیل خواهید خواند

  • حفاظ استیل
  • ساخت حفاظ استیل در چه فضاهایی کاربرد دارد؟
  • مدل های نرده استیل پنجره و بالکن
  • قیمت حفاظ استیل تراس و بالکن بر چه اساسی تعیین می شود؟
  • سفارش ساخت و نصب انواع حفاظ پنجره، بالکن و تراس را به متخصصین هومسرویز بسپارید

حفاظ استیل

با گسترده شدن صنعتساختمان سازی استفاده از متریال باکیفیت هم در نظر سازنده و هم از نظر خریدار ارزشزیادی پیدا کرده است. ساخت حفاظ استیل پنجره و حفاظاستیل بالکن نیز زیر مجموعه این موارد است. زیرا استیل هم از مقاومتبسیار بالایی برخوردار است و هم ظاهر بسیار شکیل و زیبایی دارد. از این رو حفاظاستیل بالکن و پنجره و درب ورودی در هر شرایط آب و هوایی و هرموقعیت مکانی مناسب است. البته در کنار زیبایی و طول عمر بالای این حفاظ ها،مورد دیگری که به طرفداران این متریال اضافه کرد مبحث امنیت و ضد سرقت بودن آنهااست. زیرا در ساخت نرده استیل بالکن و ساخت نرده استیلپنجره دوجداره معمولا از چندین ردیف میله آهنی استفاده می شود و روی آنها ازروکشی از استیل پوشانیده می شود. در ادامه به معرفی انواع حفاظ استیل بالکنو پنجره و عوامل موثر بر قیمت حفاظ استیل می پردازیم.

ساخت حفاظ استیل در چه فضاهایی کاربرد دارد؟

ساخت نرده استیل هم در فضاهای خارجی و در فضاهایداخلی ساختمان کاربرد دارد. در ادامه به بیشترین قسمت هایی که ساخت نرده استیل تاکیدمی شود خواهیم پرداخت.

حفاظ استیلبانکی

حفاظ استیل بانکی تنها منحصر به ساخت در بانکها نیستند. درواقع حفاظ استیل بانکی در مکانهایی که نیاز به امنیت و مراقبت بیشتریدارند، تاکید می شود. حفاظ استیل بانکی در مکانهایی مانند مغازه هایطلافروشی، صرافی ها، پاساژها، مراکز اعتباری و موسسات مالی اجرا می شود. اجزایسازنده این نوع حفاظ بسیار با کیفیت هستند و برای تحمل فشار بالا طراحی و اجرا میشوند. ضخامت متریال به کار رفته در این نوع حفاظ ها بیشتر است و از نوع استنلساستیل ضد زنگ می باشند. ساخت نرده استیل به دو صورت ثابت ومتحرک بنا به درخواست افراد طراحی و اجرا می شوند. از نمونه ثابت اغلب بهعنوان حفاظ استیل پشت پنجره و از نمونه متحرک آنها به عنوان نردهاستیل برای درهای ورودی ساختمان و حفاظ استیل درب آپارتمان استفادهمی شود.

حفاظ استیلپنجره دوجداره

یکی از مهمترین لوازمو تجهیزاتی که اغلب به همراه پنجره دو جداره باید نصب شود، حفاظ استیلپنجره دوجداره است. البته این مدل مطمئنا تنها انتخاب پیش روی افرادنیست، اما قطعا بهترین انتخاب است!!!

حفاظ استیل پنجرهدوجداره مزیتهای زیادی دارد که مهترین موارد آنها زیبایی و امنیت بالای آنها است. البته قیمتحفاظ استیل پنجره دوجداره نیز نسبت به سایر متریال ها بالاتر است که کاملااین موضوع طبیعی است. نرده استیل پنجره دوجداره در تمام شرایط آب و هوایی به کاربرده می شوند و مقاوت بالایی نسبت به خوردگی، رنگ پریدگی و یا خراش دارند و همچنیننظافت آنها نیز بسیار راحت است.

حفاظ استیل تراس(بالکن)

حفاظ استیل بالکن در طبقات پایینی ساختمان بیشتر جنبهامنیتی دارد. بالکن ساختمان به عنوان فضایی از واحد که بخش بیرون راه دارد، ازامنیت کمتری برخوردار است. برای افزایش امنیت در فضای بالکن باید به حفاظاستیل بالکن پرداخته شود به این ترتیب از سقوط ناگهانی اشیا و افرادجلوگیری می شود.

قیمت حفاظ استیل تراس نسبت به موارد آهنی و چوبی بیشتر است،اما باید به خاطر داشته باشید که سارقین، فکر عبور از نرده استیل بالکن وپنجره را نخواهند کرد زیرا اصلا کار راحتی نیست.

حفاظ استیلاستخر

در کنار حفاظاستیل بالکن، نصب حفاظ استیل دور استخر از آن دسته از مواردی استکه هم به علت ایجاد امنیت و هم به علت ایجاد ظاهر لوکس و زیبا کاربرد دارد. ساخت نرده استیل استخر به علتمقاومت بالا در مقابل آب و زنگ زدگی استفاه می شود. اغلب برای نصب نرده استخر ازنوع استیل 304 استفاده می شود. زیرا این نوع استیل در برابر رطوبت بسیارمقاوم است. البته قیمت استیل 304 کمی نسبت به سایر موارد بیشتر تخمینزده می شود که آن هم به علت کیفیت بالای آن است

نصب نرده استیلراه پله

حفاظ نرده ای استیل اغلب در تراس و راه پله نصب می شود.با توجه به خاصیت انعطاف پذیری و شکل پذیری بالای استیل، می توان سازه های متنوع وشکیل از این مترال را طراحی کرد. تنوع طرح و مدل استیل بسیار متنوع است. اما نصبساده و سریع حفاظ بیشترین علت محبوبیت آن است. حفاظ نرده ای استیل روی سنگ راه پلهها و در کنار دیواره پله ها قابل نصب است. به علت شکل پذیری فوق العاده استیل، میتوان خمش و پیچش لازم را با توجه به طراحی و شکل راه پله ایجاد کرد. نصب نردهاستیل در مقایسه با نرده های چوبی، فضای کمتری را اشغال می کند. سرعت بالاینصب نرده استیل به خصوص در هنگام ساخت و ساز بنا یک مزیت بزرگ است که موجب صرفهجویی در هزینه ها نیز می شود.

مدل های نرده استیل پنجره و بالکن

حفاظ استیلپنجره و حفاظ استیل بالکن در طرح های مختلف وجود دارند که هر کدام از آنهازیبایی منحصر به فردی دارند و مناسب مکان های مختلف بر اساس نیاز کاربر هستند. کهدر ادامه به معرفی تعدادی از پر طرفدارترین مدل های نصب نردهاستیل خواهیم پرداخت.

حفاظ استیلپنجره دیوارکوب

از این نوع حفاظ استیلپنجره برای برج های بلند، آپارتمانهای معمولی و یا حتی در خانه های ویلایی استفادهمی شود. در ساخت نرده استیل دیوارکوب از دو نوع آلیاژ استیل 304 و 201استفاده می شود. که مقاومت نوع 304 بسیار بالاتر است. در حفاظ استیل پشتپنجره دیوارکوب از چند ردیف لوله استیل که به صورت افقی در کنار هم به کاررفته اند تشکیل می شود. این لوله ها با استفاده از یراق آلات مخصوص به دیوارهایاطراف پنجره متصل می شوند. در این روش هیچ گونه جوشکاری انجام نمی شود.

حفاظ استیل تراسو پنجره هلالی

یکی از زیباترین روشهای اجرا حفاظ استیل، روش هلالی است. در این نوع حفاظ، میله های استیل عمودیکمی حالت خمیدگی به سمت بیرون دارند و به صورت عمودی و موازی در کنار هم قرار میگیرند. جهت ساخت حفاظ استیل بالکن صورت هلالی باید از آلیاژ 304استفاده نمود. قیمت هر متر حفاظ استیل بالکن بر اساس مدل مورد نظر تعیین میشود.

حفاظ استیل تراسافقی

این نوع حفاظ در کنار سادگی زیبایی زیادیبه همراه دارند. همچنین نصب حفاظ استیل پنجره افقی دارای مقاومت و امنیتبالایی است. این لوله ها به صورت موازی و افقی در فاصله 12 تا 15 سانتی متری از همقرار می گیرند. قیمت ساخت حفاظ استیل پنجره بر اساس ابعاد پنجره و تعدادلوله های استیل تعیین می شود.

قیمت حفاظ استیل تراس و بالکن بر چه اساسی تعیین می شود؟

قیمت حفاظ استیل و قیمت هر متر حفاظ استیل بهموارد متعددی بستگی دارد. متریال های مختلف با کیفیت های مختلفی موجود هستند کههزینه های هر کدام با هم متفاوت هستند. مورد بعدی اینکه قیمت حفاظ استیلپنجره با توجه به این مورد که حفاظ ساخته شده برای محافظت از چه مکانیطراحی شده اند و از چه نوع لوله و پروفیلی استفاده شده وابسته است. برایمثال قیمت هر متر حفاظ استیل پنجره از قیمت حفاظ استیل دربهای ورودی کمتر است.

در حفاظاستیل بالکن و تراس معمولا به علت اینکه در فضای بیرون ساختمان نصب میشوند باید از آلیاژ استیل مرغوب استفاده نمود. به همین دلیل قیمت حفاظ استیلبالکن و قیمت حفاظ استیل تراس در مقایسه با سایر موارد بیشتراست. قیمت حفاظ استیل بانکی نسبت به سایر موارد بیشتر است زیرااز متریال بسیار مرغوب تر و خالص تری ساخته شده است.

سفارش ساخت و نصب انواع حفاظ پنجره، بالکن و تراس را به متخصصین هومسرویز بسپارید

همانطور که پیشتراعلام کردیم قیمت حفاظ بانکی نسبت به سایر متریال ها بیشتر است.اما باید بیان کنیم که آلیاژهای مختلف از استیل قیمت های متفاوتی دارند و شما بایدمطمئن باشید که با پرداخت هزینه منصفانه بهترین متریال را دریافت خواهید نمود.شرکت هوم سرویز با همکاری بهترین نصاب ها آماده ارائه مشاوره و ساخت انواع حفاظاستیل بر اساس بودجه مد نظر شما هستند. با ثبت درخواست رایگان در سامانه هومسرویز می توانید از مشاوره رایگان متخصصین ما بهره مند شوید.

همیار شماییم تاپایان سرویس...​​

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس حفاظ استیل و همچنین ارایه خدمات حفاظ استیل بانکی و ساده نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات جوشکاری و آهنگری ارائه می دهد که شامل جوشکاری سیار, درب حیاط تک پنلی (تک درب), ساخت حفاظ شاخ گوزنی در تراکم و ارتفاع های متفاوت , ساخت حفاظ پنجره , حفاظ فرفورژه طرح دار و معمولی, ساخت و نصب پله استیل گرد, ساخت درب آکاردئونی دو لوزی و سه لوزی, تابلوسازی مغازه , ساخت سوله کارخانه, ساخت کانکس سیار و ثابت, ساخت سایبان حیاط, نصب سایبان کولر آبی, کلیه خدمات آهنگری در پروسه ساخت اسکلت ساختمان, خدمات تراشکاری , جوشکاری پلاستیک می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های خانگی و ساختمانی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس حفاظ استیل

حفاظ استیل بانکی و ساده

حفاظ استیل پنجره

حفاظ استیل درب ورودی

حفاظ استیل بالکن

ساخت حفاظ استیل استخر

حفاظ استیل راه پله و راهرو

نصب حفاظ استیل ضد سرقت پنجره دو جداره و پنجره آهنی ساده

نظرات کاربران

profile picture
امیر مهرپویا

نیرو پیگیری بودند کار رو دنبال میکردند و از بهترین قطعات استفاده کردند ازشون صمییمانه تشکر میکنم

profile picture
مهدی دوده

واقعا بی عیب و نقص واقعا سریع واقعا عالی و به صرفه هرچی بگم راجب تیم خوب هوم سرویز کم گفتم 2 تا شیشه سکوریت داشتم که لق شده بود و هر آن امکان داشت بشکنه نیرو خودشون رو سریع رسوندن و دمشون گرم

profile picture
اسدالله بنی ادم

کارشون حرف نداشت وسایل آسیب ندید و با نظم و دقت کار رو انجام دادن و به اصطلاح سمبل کاری نمیکردند و این خودش نقطه قوت هست

profile picture
نازیلا عمادی

کاربلد بودن خودشون زمانبندی خوبی برای کارها داشتند و با مهمان ها رفتار خوبی داشتند

شرایط ساخت حفاظ استیل بالکن و تراس ضدسرقت

قیمت دقیق حفاظ استیل پنجره و بالکن پس از بازدید و مراجعه حضوری کارشناس مشخص می شود.

هزینه های اعلامی با احتساب یراق آلات و سایر هزینه ها بوده و همیار مجاز به دریافت هیچگونه هزینه اضافه تری را نخواهد داشت.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

توری پلیسه ای
توری پلیسه ای
قیمت از 400,000 الی 2,700,000 تومان
نصب و تعمیر دزدگیر منزل و شرکت
نصب و تعمیر دزدگیر منزل و شرکت
قیمت از 1,700,000 الی 2,000,000 تومان
ساخت درب آکاردئونی فلزی
ساخت درب آکاردئونی فلزی
قیمت از 350,000 الی 6,200,000 تومان
پرده شویی
پرده شویی
قیمت از 600,000 الی 1,900,000 تومان