نصب مه پاش

نصب مه پاش

از 1305 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نصب مه پاش در تابستان 1403 چقدر است؟

عنوانقیمت

قیمت نصب انواع مه پاش برای روف گاردن یا حیاط

توافقی

قیمت تعمیر مه پاش

700,000 الی 1,000,000 تومان

قیمت رفع گرفتگی نازل ها(هر عدد)

100,000 تومان

قیمت سرویس دوره ای مه پاش(تعویض روغن شستشوی مدار)

1,000,000 الی 1,500,000 تومان

قیمت تعویض

توافقی

قیمت تعویض پمپ مه پاش

1,000,000 الی 1,500,000 تومان

قیمت تعمیر و تعویض پمپ فشار قوی

توافقی

قیمت رفع مشکل تابلو برق و تایمر مه پاش

1,000,000 الی 1,500,000 تومان

قیمت حداقل دستمزد و کارشناسی

300,000 تومان

متوسط قیمت1,200,000 تومانکمینه قیمت1,200,000 تومانبیشینه قیمت6,500,000 تومان

آنچه درباره نصب مه پاش خواهید خواند

 • نصب و تعمیر مه پاش خانگی و صنعتی
 • طرز کار مه پاش چگونه است؟
 • انواع مه پاش
 • مه پاش خانگی
 • نصب مه پاش صنعتی
 • نصب مه پاش چهار نازله
 • نصب مه پاش اتوماتیک
 • در چه مکانهایی اقدام به نصب مه پاش می کنند؟
 • اجرای سیستم مه پاش در گلخانه چه مزایایی دارد؟
 • تعمیر مه پاش خانگی و صنعتی
 • قیمت مه پاش به چه مواردی بستگی دارد؟
 • نصب و تعمیرات مه پاش خانگی و صنعتی را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

نصب و تعمیر مه پاش خانگی و صنعتی

سیستم مه پاش در واقع به دستگاهی گفته می شود که از طریق پاشش آب، نقش رطوبت سازی و آبرسانی در محیط را ایفا می کند. مهپاش با نام های دیگری مانند آبپاش، رطوبت ساز خانگی و فوگر نیز شناخته می شوند. این وسیله نقش موثری در جهت خنک کردن و فراهم کردن رطوبت محیط دارد. در صنایع مختلف برای متعادل سازی دمای محیط در فصول گرم سال اقدام به نصب مه پاش صنعتی و نصب مه پاش اتوماتیک می کنند. در ادامه به معرفی انواع مه پاش اتوماتیک و دستی و عوامل موثر بر قیمت نصب و تعمیر مه پاش می پردازیم.

طرز کار مه پاش چگونه است؟

سیستم مه پاش کاربردهای وسیعی دارد. به طور کل طرز کار کلی به این صورت است که پمپ، ذرات بسیار ریز آب را در اندازه های حدود 3 تا 20 میکرون از طریق نازل در محیط پخش می کند. به این ترتیب به علت بسیار ریز بودن انداره ذرات آب و سبک بودن آنها در هوا معلق می مانند و گرمای محیط را از بین خواهد برد. جالب است بدانید اندازه ذرات فوگر به حدی کم است که هیچ آثار رطوبت یا خیسی ایجاد نخواهند کرد.

انواع مه پاش

بر اساس نوع سیستم مه پاش و مکان مورد استفاده از آنها، انواع متنوعی از فوگرها روانه بازار شده اند که در ادامه به معرفی تعدادی از آنها می پردازیم.

مه پاش خانگی

نصب مه پاش خانگی در فضاهایی مانند گلخانه خانگی، پاسیو، بالکن، روف گاردن و غیره کاربرد دارد. این دستگاه ها در مواردی که فشار آب بالا است، نیازی به نصب پمپ ندارند و تنها کافیست نازل به شیر آب وصل شود. قیمت مه پاش خانگی نسبت به نمونه های دیگر مناسب تر است. البته در مواردی که فشار آب خوبی در دسترس نیست باید اقدام به نصب پمپ نیز نمایید.

نصب مه پاش صنعتی

وظیفه اصلی مهپاش صنعتی مانند نمونه های دیگر است که آب را به مه غلیظ تبدیل می کند. نصب مه پاش صنعتی در فضاهای باز و بزرگ انجام می شود. مه ساز صنعتی به سه دسته خطی نازلی ، میستینگ پروانه ای و مدل التراسونیک تقسیم بندی می شوند. این مدل از یک موتور قوی استفاده شده است که آب را تا 200 بار فشرده می کند و آن را به صورت پودری در فضا پخش می کند. این موارد جهت نصب در فضاهای بسیار وسیع، مانند گلخانه های بزرگ و یا جهت نصب در کارخانجات صنعتی مناسب است. این سیستم ها حجیم هستند و صدای زیادی تولید می کنند. همچنین هزینه نگهداری و تعمیر مه پاش صنعتی نسبت به نمونه های دیگر بیشتر است.

نصب مه پاش چهار نازله

همانطور که از نام گذاری این مدل مشخص است دارای پاشش آب در چهار جهت یا 360 درجه هستند. البته این نوع سیستم ها دارای فشار چندانی نیستند و بیشتر برای سیستم گلخانه ای و برای نصب در گاوداری ها در مناطق خشک بیشتر کاربرد دارند.

نصب مه پاش اتوماتیک

سیستم مه پاش اتوماتیک یا رطوبت ساز اتوماتیک برای نصب در فضاها و محوطه های وسیع مانند مرغداری، سالن های پرورش قارچ که نیاز به رطوبت فراوان دارند پیشنهاد می شود.

در چه مکانهایی اقدام به نصب مه پاش می کنند؟

 • مه پاش خانگی
 • مه پاش رستوران
 • مه پاش کافه
 • مه پاش گلخانه
 • مه پاش سالن پرورش قارچ
 • مه پاش مرغداری
 • شهربازی
 • گاوداری
 • تالارهای عروسی و...

اجرای سیستم مه پاش در گلخانه چه مزایایی دارد؟

این سیستم در کنار رطوبت رسانی به گیاهان مزایای دیگری نیز دارد. سیستم فوگر مجهز به نوعی نازل است که با تغییر در سطح مقطع آن می توان قطراتی در ابعاد و اندازه های مختلف در حد پودری در فضا ایجاد نمود. به این ترتیب نصب فوگر گلخانه مصرف آب و سایر محلول ها را به حداقل می رساند. مزیت بعدی قدرت پاشش آب است. به این ترتیب که با نصب مه پاش گلخانه می توان فضای زیادی از گلخانه را در مدت زمان کوتاهی آبیاری نمود. همچنین ذرات ریز موجب خنک شدن محیط نیز می شوند.

همچنین تنها کارایی فوگر در آبیاری گیاهان نیست بلکه می توان با استفاده از این سیستم اقدام به سم پاشی و ضدعفونی کردن محیط نیز نمود.

تعمیر مه پاش خانگی و صنعتی

در کنار کارایی این سیستم موثر، این تجهیزات طی مرور زمان ممکن است دچار ایراداتی شوند و نیاز به تعمیرات مه پاش باشد. تعمیر مه پاش صنعتی بسیار حساس است و باید توسط تعمیرکار حرفه ای انجام شود. زیرا نازل آنها و قدرت بالای آن در صورت عدم آگاهی به راحتی آسیب می بیند. همچنین نحوه تعمیر مه پاش خانگی بدون پمپ با نمونه پمپ دار آن قطعا متفاوت است و پروسه عیب یابی و تعمیر دستگاه مه پاش خانگی با پمپ زمانبرتر است و نیاز به مهارت بالاتری نیز دارد.

قیمت مه پاش به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت نصب مه پاش تحت تاثیر عوامل متعددی است. مورد اول نوع مهپاش است. طبعا قیمت مه پاش خانگی با قیمت مه پاش نازلی صنعتی و اتوماتیک برابری نمی کند. قبل از اعلام هزینه نصب باید فضای مورد نظر بررسی شود تا مناسب ترین مدل توسط نصاب مه پاش پیشنهاد شود. موارد دیگری که در هزینه نصب و راه اندازی آن موثرند شامل نصب پمپ مه پاش، نصب شیلنگ و نصب محل قرار گیری نازل ها است. قیمت تعمیر مه پاش نیز باید پس از بررسی ایرادات توسط متخصص بیان شود و در صورت نیاز به تعویض قطعه، قیمت تعمیرات مه پاش مشخص می گردد.

نصب و تعمیرات مه پاش خانگی و صنعتی را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

اگر در فکر راه اندازی سیستم مه پاش در فضای منزل یا در گلخانه خود هستید باید بگوییم بهترین تصمیم را گرفته اید، زیرا با پرداخت قیمت مه پاش گلخانه تا مقدار بالایی در مصرف انرژی آب و برق و نیروی کار خود صرفه جویی نموده اید. تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید تا متخصصین ما جهت مشاوره و برآورد قیمت نهایی با شما تماس بگیرند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس نصب مه پاش و همچنین ارایه خدمات نصب مه پاش و رطوبت ساز خانگی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات ساختمانی ارائه می دهد که شامل درخواست کارگر ساده ساختمانی و کارگر ساده بنایی, دریل کاری دیوار , کانال سازی کولر ، هواساز و چیلر, شارژ کپسول پودر و گاز آتش نشانی, آکوستیک کردن اتاق خواب, برش لیزری پلکسی, اجرای سقف شیروانی ویلا، آلاچیق و پارکینگ, پیچ و رولپلاک سنگ نما با طناب یا راپل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های خانگی و ساختمانی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس نصب مه پاش

نصب مه پاش و رطوبت ساز خانگی

تعمیر مه پاش خانگی و تعمیر مه ساز صنعتی

نصب مه پاش گلخانه

نصب مه پاش در سالن پرورش قارچ

نصب مه پاش در مرغداری و دامداری ها

نصب مه پاش و رطوبت ساز در تالارهای عروسی و شهربازی ها و ...

نظرات کاربران

profile picture
حجت معینی

از همه نظر عالی و متعهد

profile picture
کاربر جدید

بسیار وقت شناس و منصف و ماهر در انجام کار هستند

profile picture
سمیه خواب نما

ممنون از همیار شرکت سمپاشی سلامت گستر مبین

profile picture
آذر اورنگیان

از کار ایشان بسیار راضی هستم ..یک آدم حرفه ای ، کاربلد، صبور، وقت شناس و منظم .... برای کار مربوط به دربهای سکوریت ایشان را توصیه میکنم

شرایط نصب مه پاش خانگی و صنعتی و تعمیر مه پاش اتوماتیک و دستی

طراحی و اجرای مه پاش بر اساس متراژ محیط و نوع انتظار مشتری گرفته می شود. نتیجه نهایی پس از مشورت با همیار و پیشنهادات از طرفین انجام می شود.

جهت تعمیر مه پاش نیز همیار می بایست ابتدا مورد را بررسی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر نماید.

تهیه لوازم و قطعات درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید

خدمات مرتبط

irrigation-system
سیستم آبیاری قطره ای
قیمت از 3,500,000 الی 21,463,000 تومان
flower-plant-care
مراقبت گل و گیاه
قیمت از 1,000,000 الی 2,500,000 تومان
booth-design-and-construction
غرفه سازی و طراحی غرفه نمایشگاهی
قیمت از 100,000 الی 2,000,000 تومان
shop-signs
ساخت تابلو مغازه
قیمت از 1,100,000 الی 8,000,000 تومان