نصب مه پاش

نصب مه پاش

از 1305 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نصب مه پاش در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت نصب انواع مه پاش برای روف گاردن یا حیاط

توافقی

قیمت تعمیر مه پاش

توافقی

متوسط قیمت1,050,000 تومانکمینه قیمت100,000 تومانبیشینه قیمت2,000,000 تومان

آنچه درباره نصب مه پاش خواهید خواند

 • نصب و تعمیر مه پاش خانگی و صنعتی
 • طرز کار مه پاش چگونه است؟
 • انواع مه پاش
 • مه پاش خانگی
 • نصب مه پاش صنعتی
 • نصب مه پاش چهار نازله
 • نصب مه پاش اتوماتیک
 • در چه مکانهایی اقدام به نصب مه پاش می کنند؟
 • اجرای سیستم مه پاش در گلخانه چه مزایایی دارد؟
 • تعمیر مه پاش خانگی و صنعتی
 • قیمت مه پاش به چه مواردی بستگی دارد؟
 • نصب و تعمیرات مه پاش خانگی و صنعتی را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

نصب و تعمیر مه پاش خانگی و صنعتی

سیستم مه پاش در واقع به دستگاهی گفته می شود کهاز طریق پاشش آب، نقش رطوبت سازی و آبرسانی در محیط را ایفا میکند. مهپاش با نام های دیگری مانند آبپاش، رطوبت ساز خانگی و فوگر نیزشناخته می شوند. این وسیله نقش موثری در جهت خنک کردن و فراهم کردن رطوبت محیطدارد. در صنایع مختلف برای متعادل سازی دمای محیط در فصول گرم سال اقدام به نصبمه پاش صنعتی و نصب مه پاش اتوماتیک می کنند. در ادامهبه معرفی انواع مه پاش اتوماتیک و دستی و عوامل موثر بر قیمت نصب و تعمیر مهپاش می پردازیم.

طرز کار مه پاش چگونه است؟

سیستم مه پاش کاربردهای وسیعی دارد. به طور کل طرزکار کلی به این صورت است که پمپ، ذرات بسیار ریز آب را در اندازه های حدود 3تا 20 میکرون از طریق نازل در محیط پخش می کند. به این ترتیب به علتبسیار ریز بودن انداره ذرات آب و سبک بودن آنها در هوا معلق می مانند و گرمای محیطرا از بین خواهد برد. جالب است بدانید اندازه ذرات فوگر به حدی کم است که هیچآثار رطوبت یا خیسی ایجاد نخواهند کرد.

انواع مه پاش

بر اساس نوع سیستم مهپاش و مکان مورد استفاده از آنها، انواع متنوعی از فوگرها روانه بازار شده اند کهدر ادامه به معرفی تعدادی از آنها می پردازیم.

مه پاش خانگی

نصب مه پاش خانگی درفضاهایی مانند گلخانه خانگی، پاسیو، بالکن، روف گاردن و غیره کاربرد دارد. ایندستگاه ها در مواردی که فشار آب بالا است، نیازی به نصب پمپ ندارند و تنها کافیستنازل به شیر آب وصل شود. قیمت مه پاش خانگی نسبت به نمونه های دیگرمناسب تر است. البته در مواردی که فشار آب خوبی در دسترس نیست باید اقدام به نصبپمپ نیز نمایید.

نصب مه پاش صنعتی

وظیفه اصلی مهپاشصنعتی مانند نمونه های دیگر است که آب را به مه غلیظ تبدیل می کند. نصب مهپاش صنعتی در فضاهای باز و بزرگ انجام می شود. مه ساز صنعتی بهسه دسته خطی نازلی ، میستینگ پروانه ای و مدل التراسونیک تقسیم بندی می شوند. اینمدل از یک موتور قوی استفاده شده است که آب را تا 200 بار فشرده می کند و آنرا به صورت پودری در فضا پخش می کند. این موارد جهت نصب در فضاهای بسیاروسیع، مانند گلخانه های بزرگ و یا جهت نصب در کارخانجات صنعتی مناسب است. این سیستمها حجیم هستند و صدای زیادی تولید می کنند. همچنین هزینه نگهداری و تعمیرمه پاش صنعتی نسبت به نمونه های دیگر بیشتر است.

نصب مه پاش چهار نازله

همانطور که از نامگذاری این مدل مشخص است دارای پاشش آب در چهار جهت یا 360 درجه هستند. البته ایننوع سیستم ها دارای فشار چندانی نیستند و بیشتر برای سیستم گلخانه ای و برای نصبدر گاوداری ها در مناطق خشک بیشتر کاربرد دارند.

نصب مه پاش اتوماتیک

سیستم مه پاشاتوماتیک یا رطوبت ساز اتوماتیک برای نصب در فضاها و محوطه های وسیعمانند مرغداری، سالن های پرورش قارچ که نیاز به رطوبت فراوان دارند پیشنهاد میشود.

در چه مکانهایی اقدام به نصب مه پاش می کنند؟

 • مه پاشخانگی
 • مه پاشرستوران
 • مه پاشکافه
 • مه پاشگلخانه
 • مه پاشسالن پرورش قارچ
 • مه پاشمرغداری
 • شهربازی
 • گاوداری
 • تالارهایعروسی و...

اجرای سیستم مه پاش در گلخانه چه مزایایی دارد؟

این سیستم در کناررطوبت رسانی به گیاهان مزایای دیگری نیز دارد. سیستم فوگر مجهز به نوعی نازل استکه با تغییر در سطح مقطع آن می توان قطراتی در ابعاد و اندازه های مختلف در حدپودری در فضا ایجاد نمود. به این ترتیب نصب فوگر گلخانه مصرف آب و سایر محلولها را به حداقل می رساند. مزیت بعدی قدرت پاشش آب است. به این ترتیب که با نصبمه پاش گلخانه می توان فضای زیادی از گلخانه را در مدت زمان کوتاهی آبیارینمود. همچنین ذرات ریز موجب خنک شدن محیط نیز می شوند.

همچنین تنها کاراییفوگر در آبیاری گیاهان نیست بلکه می توان با استفاده از این سیستم اقدام به سمپاشی و ضدعفونی کردن محیط نیز نمود.

تعمیر مه پاش خانگی و صنعتی

در کنار کارایی اینسیستم موثر، این تجهیزات طی مرور زمان ممکن است دچار ایراداتی شوند و نیازبه تعمیرات مه پاش باشد. تعمیر مه پاش صنعتی بسیارحساس است و باید توسط تعمیرکار حرفه ای انجام شود. زیرا نازل آنها و قدرتبالای آن در صورت عدم آگاهی به راحتی آسیب می بیند. همچنین نحوه تعمیر مه پاشخانگی بدون پمپ با نمونه پمپ دار آن قطعا متفاوت است و پروسه عیب یابی و تعمیردستگاه مه پاش خانگی با پمپ زمانبرتر است و نیاز به مهارت بالاترینیز دارد.

قیمت مه پاش به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت نصب مه پاش تحتتاثیر عوامل متعددی است. مورد اول نوع مهپاش است. طبعا قیمت مهپاش خانگی با قیمت مه پاش نازلی صنعتی و اتوماتیکبرابری نمی کند. قبل از اعلام هزینه نصب باید فضای مورد نظر بررسی شود تامناسب ترین مدل توسط نصاب مه پاش پیشنهاد شود. موارد دیگری کهدر هزینه نصب و راه اندازی آن موثرند شامل نصب پمپ مه پاش، نصب شیلنگ ونصب محل قرار گیری نازل ها است. قیمت تعمیر مه پاش نیز باید پس از بررسیایرادات توسط متخصص بیان شود و در صورت نیاز به تعویض قطعه، قیمت تعمیراتمه پاش مشخص می گردد.

نصب و تعمیرات مه پاش خانگی و صنعتی را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

اگر در فکر راهاندازی سیستم مه پاش در فضای منزل یا در گلخانه خود هستید باید بگوییم بهترین تصمیمرا گرفته اید، زیرا با پرداخت قیمت مه پاش گلخانه تا مقداربالایی در مصرف انرژی آب و برق و نیروی کار خود صرفه جویی نموده اید. تنها کافیستبه صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید تا متخصصین ما جهت مشاورهو برآورد قیمت نهایی با شما تماس بگیرند.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس نصب مه پاش و همچنین ارایه خدمات نصب مه پاش و رطوبت ساز خانگی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات ساختمانی ارائه می دهد که شامل درخواست کارگر ساده ساختمانی و کارگر ساده بنایی, دریل کاری دیوار , کانال سازی کولر ، هواساز و چیلر, شارژ کپسول پودر و گاز آتش نشانی, آکوستیک کردن اتاق خواب, برش لیزری پلکسی, اجرای سقف شیروانی ویلا، آلاچیق و پارکینگ, پیچ و رولپلاک سنگ نما با طناب یا راپل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های خانگی و ساختمانی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس نصب مه پاش

نصب مه پاش و رطوبت ساز خانگی

تعمیر مه پاش خانگی و تعمیر مه ساز صنعتی

نصب مه پاش گلخانه

نصب مه پاش در سالن پرورش قارچ

نصب مه پاش در مرغداری و دامداری ها

نصب مه پاش و رطوبت ساز در تالارهای عروسی و شهربازی ها و ...

نظرات کاربران

profile picture
امیر مهرپویا

نیرو پیگیری بودند کار رو دنبال میکردند و از بهترین قطعات استفاده کردند ازشون صمییمانه تشکر میکنم

profile picture
مهدی دوده

واقعا بی عیب و نقص واقعا سریع واقعا عالی و به صرفه هرچی بگم راجب تیم خوب هوم سرویز کم گفتم 2 تا شیشه سکوریت داشتم که لق شده بود و هر آن امکان داشت بشکنه نیرو خودشون رو سریع رسوندن و دمشون گرم

profile picture
اسدالله بنی ادم

کارشون حرف نداشت وسایل آسیب ندید و با نظم و دقت کار رو انجام دادن و به اصطلاح سمبل کاری نمیکردند و این خودش نقطه قوت هست

profile picture
نازیلا عمادی

کاربلد بودن خودشون زمانبندی خوبی برای کارها داشتند و با مهمان ها رفتار خوبی داشتند

شرایط نصب مه پاش خانگی و صنعتی و تعمیر مه پاش اتوماتیک و دستی

طراحی و اجرای مه پاش بر اساس متراژ محیط و نوع انتظار مشتری گرفته می شود. نتیجه نهایی پس از مشورت با همیار و پیشنهادات از طرفین انجام می شود.

جهت تعمیر مه پاش نیز همیار می بایست ابتدا مورد را بررسی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر نماید.

تهیه لوازم و قطعات درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

سیستم آبیاری قطره ای
سیستم آبیاری قطره ای
قیمت از 3,800,000 الی 11,000,000 تومان
مراقبت گل و گیاه
مراقبت گل و گیاه
قیمت از 700,000 الی 1,500,000 تومان
غرفه سازی و طراحی غرفه نمایشگاهی
غرفه سازی و طراحی غرفه نمایشگاهی
قیمت از 100,000 الی 2,000,000 تومان
ساخت تابلو مغازه
ساخت تابلو مغازه
قیمت از 700,000 الی 3,500,000 تومان