banner
قیمت خدمات
/
خانگی و ساختمانی
/
نصب و تعمیر مه پاش

نصب انواع مه پاش خانگی، نیمه صنعتی و صنعتی

از 1305 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نصب و تعمیرات مه پاش خانگی و صنعتی

قیمت کارشناسی و براورد هزینه اجرا

150,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط نصب و تعمیر مه پاش اتوماتیک و دستی

طراحی و اجرای مه پاش بر اساس متراژ محیط و نوع انتظار مشتری گرفته می شود. نتیجه نهایی پس از مشورت با همیار و پیشنهادات از طرفین انجام می شود.

جهت تعمیر مه پاش نیز همیار می بایست ابتدا مورد را بررسی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر نماید.

تهیه لوازم و قطعات درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

نصب و تعمیر انواع مه پاش خانگی و صنعتی

سیستم مه پاش در واقع به دستگاهی گفته می شود که از طریق پاشش آب، نقش رطوبت سازی و آبرسانی در محیط را ایفا می کند. نصب مه پاش با نام های دیگری مانند آبپاش، رطوبت ساز خانگی و فوگر نیز شناخته می شوند. این وسیله نقش موثری در جهت خنک کردن و فراهم کردن رطوبت محیط دارد. در صنایع مختلف برای متعادل سازی دمای محیط در فصول گرم سال اقدام به نصب مه پاش صنعتی و نصب مه پاش اتوماتیک می کنند. در ادامه به معرفی انواع مه پاش اتوماتیک و دستی و عوامل موثر بر قیمت نصب مه پاش و تعمیر مه پاش می پردازیم.

طرز کار مه پاش چگونه است؟

سیستم مه پاش کاربردهای وسیعی دارد. به طور کل طرز کار سیستم مه پاش اینگونه است که پمپ مه پاش، ذرات بسیار ریز آب را در اندازه های حدود 3 تا 20 میکرون از طریق نازل در محیط پخش می کند. به این ترتیب به علت بسیار ریز بودن انداره ذرات آب و سبک بودن آنها در هوا معلق می مانند و گرمای محیط را از بین خواهد برد. جالب است بدانید اندازه ذرات مه پاش فوگر به حدی کم است که هیچ آثار رطوبت یا خیسی ایجاد نخواهند کرد.

انواع مه پاش

بر اساس نوع سیستم مه پاش و مکان مورد استفاده از آنها، انواع متنوعی از فوگرها روانه بازار شده اند که در ادامه به معرفی تعدادی از آنها می پردازیم.

 مه پاش خانگی

نصب مه پاش خانگی در فضاهایی مانند گلخانه خانگی، پاسیو، بالکن، روف گاردن و غیره کاربرد دارد. مه پاش خانگی در مواردی که فشار آب بالا است، نیازی به نصب پمپ ندارند. برای نصب مه پاش خانگی تنها نازل به شیر آب وصل می شود. قیمت نصب مه پاش دستی خانگی نسبت به نمونه های دیگر مناسب تر است. البته در مواردی که فشار آب خوبی در دسترس نیست در کنار پرداخت قیمت مه پاش خانگی باید اقدام به نصب پمپ نیز نمایید.

نصب مه پاش صنعتی

وظیفه اصلی سمپاش صنعتی مانند نمونه های دیگر است که آب را به مه غلیظ تبدیل می کند. نصب مه پاش صنعتی در فضاهای باز و بزرگ انجام می شود. مه ساز صنعتی به سه دسته خطی نازلی ، میستینگ پروانه ای و مدل التراسونیک تقسیم بندی می شوند. در مه پاش نازلی از یک موتور قوی استفاده شده است که آب را تا 200 بار فشرده می کند و آن را به صورت پودری در فضا پخش می کند. رطوبت ساز خطی در فضاهایی مانند مه پاش رستوران، کافی شاپ، ویلا و همچنین به عنوان مه پاش قارچ و مه پاش گلخانه مورد استفاده قرار می گیرند.

سیستم مه پاش و میست صنعتی مناسب جهت نصب در فضاهای بسیار وسیع بزرگ مانند گلخانه های بزرگ و یا جهت نصب در کارخانجات صنعتی مناسب است. سیستم میست صنعتی یا مه پاش دیواری حجیم هستند و صدای زیادی تولید می کنند. همچنین هزینه نگهداری و تعمیر مه پاش صنعتی میست نسبت به نمونه های دیگر بیشتر است.

نصب مه پاش چهار نازله

همانطور که از نام گذاری این نوع مه پاش مشخص است دارای پاشش آب در چهار جهت یا 360 درجه هستند. البته این نوع سیستم ها دارای فشار چندانی نیستند و بیشتر برای سیستم گلخانه ای و برای نصب در گاوداری ها در مناطق خشک بیشتر کاربرد دارند.

نصب مه پاش اتوماتیک

سیستم مه پاش اتوماتیک یا رطوبت ساز اتوماتیک برای نصب در فضاها و محوطه های وسیع مانند مه پاش مرغداری، سالن های پرورش قارچ که نیاز به رطوبت فراوان دارند پیشنهاد می شود.

در چه مکانهایی اقدام به نصب مه پاش می کنند؟

  • مه پاش خانگی
  • مه پاش رستوران
  • مه پاش کافه
  • مه پاش گلخانه
  • مه پاش سالن پرورش قارچ
  • مه پاش مرغداری
  • شهربازی
  • گاوداری
  • تالارهای عروسی و...

اجرای سیستم مه پاش در گلخانه چه مزایایی دارد؟

نصب مه پاش گلخانه در کنار مزیت رطوبت رسانی به گیاهان مزایای دیگری نیز دارد. سیستم فوگر مجهز به نوعی نازل است که با تغییر در سطح مقطع آن می توان قطراتی در ابعاد و اندازه های مختلف در حد پودری در فضا ایجاد نمود. به این ترتیب نصب فوگر گلخانه مصرف آب و سایر محلول ها را به حداقل می رساند. مزیت بعدی قدرت پاشش آب است. به این ترتیب که با نصب مه پاش گلخانه می توان فضای زیادی از گلخانه را در مدت زمان کوتاهی آبیاری نمود. همچنین ذرات ریز موجب خنک شدن محیط نیز می شوند.

همچنین تنها کارایی فوگر یا مه پاش گلخانه ای در آبیاری گیاهان نیست بلکه می توان با استفاده از این سیستم اقدام به سم پاشی و ضدعفونی کردن محیط نیز نمود.

تعمیر مه پاش خانگی و صنعتی

در کنار کارایی این سیستم موثر، این تجهیزات طی مرور زمان ممکن است دچار ایراداتی شوند و نیاز به تعمیرات مه پاش باشد. تعمیر مه پاش صنعتی بسیار حساس است و باید توسط تعمیرکار مه پاش حرفه ای انجام شود. زیرا نازل این مه پاش و قدرت بالای آن در صورت عدم آگاهی به راحتی آسیب می بیند. همچنین نحوه تعمیر مه پاش خانگی بدون پمپ با نمونه پمپ دار آن قطعا متفاوت است و پروسه عیب یابی و تعمیر دستگاه مه پاش خانگی با پمپ زمانبرتر است و نیاز به مهارت بالاتری نیز دارد.

قیمت نصب و تعمیر مه پاش به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت نصب مه پاش تحت تاثیر عوامل متعددی است. مورد اول نوع مهپاش است. طبعا قیمت مه پاش خانگی با قیمت مه پاش نازلی صنعتی و اتوماتیک برابری نمی کند. قبل از اعلام هزینه نصب مه پاش باید فضای مورد نظر بررسی شود تا مناسب ترین مه پاش توسط نصاب مه پاش پیشنهاد شود. موارد دیگری که در هزینه نصب و راه اندازی مه پاش موثرند شامل نصب پمپ مه پاش، نصب شیلنگ و نصب محل قرار گیری نازل ها است. هزینه تعمیر مه پاش نیز باید پس از بررسی ایرادات توسط متخصص بیان شود و در صورت نیاز به تعویض قطعه، قیمت تعمیرات مه پاش مشخص می گردد.

نصب و تعمیرات مه پاش خانگی و صنعتی توسط متخصصین هوم سرویز

اگر در فکر راه اندازی سیستم مه پاش در فضای منزل یا در گلخانه خود هستید باید بگوییم بهترین تصمیم را گرفته اید، زیرا با پرداخت قیمت مه پاش گلخانه  تا مقدار بالایی در مصرف انرژی آب و برق و نیروی کار خود صرفه جویی نموده اید. تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید تا متخصصین ما جهت مشاوره و برآورد قیمت نهایی با شما تماس بگیرند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

این سرویس شامل خدمات زیر است

نصب و تعمیر مه پاش و رطوبت ساز خانگی
نصب و تعمیر مه پاش و مه ساز صنعتی
نصب مه پاش گلخانه
نصب مه پاش در سالن پرورش قارچ
نصب مه پاش در مرغداری و دامداری ها
نصب مه پاش و رطوبت ساز در تالارهای عروسی و شهربازی ها و ...

 نظرات کاربران

profile picture
محمودرضا کریمی
2 روز پیش |نیما کریمی

کارشونو خوب انجام دادن و انسان بسیار با اخلاق و خوبی و کاربلدی بودن

profile picture
الهام صدر
3 روز پیش |میثم تونی

خیلی خوب و تمیز کار میکردن حواسشون به تمام ریزه کاری ها بود

profile picture
موسی علیزاده
3 روز پیش |سینا مرادی

همیشه نیروهایی که میفرستین با اخلاق و کاربلدن خیلی از شرکتتون راضی ام

profile picture
خانم مقدم
3 روز پیش |محمدرضا قنبری

خیلی سرویس خوبی بود کارشون خوب بود وسایل آسیبی ندید به موقع اومدن تاخیر نداشتن و از همه نظر عالی

خدمات مرتبط

سیستم آبیاری باغچه و فضای سبز
سیستم آبیاری باغچه و فضای سبز
قیمت از 100,000 الی 2,000,000 تومان
مراقبت گل و گیاه
مراقبت گل و گیاه
قیمت از 320,000 الی 700,000 تومان
غرفه سازی و طراحی غرفه نمایشگاهی
غرفه سازی و طراحی غرفه نمایشگاهی
قیمت از 100,000 الی 2,000,000 تومان
ساخت تابلو مغازه
ساخت تابلو مغازه
قیمت از 100,000 الی 2,000,000 تومان