banner
قیمت خدمات
/
رایانه و تکنولوژی
/
تعویض تاچ ال سی دی گوشی

تعویض تاچ و ال سی دی گوشی

از 1415 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر و تعویض ال سی دی و تاچ موبایل و تبلت با قطعات اورجینال

قیمت تعمیر و تعویض ال سی دی و تاچ موبایل و تبلت با قطعات اورجینال

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط تعویض تاچ و ال سی دی موبایل و تبلت

تهیه لوازم و نرم افزارها در خصوص تعمیر تاچ ال سی دی گوشی در صورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور را به مشتری ارایه نماید.

در هنگام تحویل گرفتن موبایل و تبلت، ابتدا وضعیت دستگاه بررسی شده و رسید به شما ارایه خواهد شد و موارد و مشکلات دستگاه اعلام شده توسط شما، داخل رسید قید خواهد شد.

نفر اعزامی به عنوان پیک، نفرات مطمئن و حائز صلاحیت بوده و ما به ازای تحویل گوشی به شما رسید تحویل می دهند. ضمنا بابت دریافت و تحویل گوشی در محل شما هیچ هزینه ای دریافت نخواهد شد.

تعمیرات انجام شده توسط همیار شامل یک هفته گارانتی واقعی می باشد.

گارانتی تعویض قطعات یک ماهه می باشد و چنانچه قطعه یا قطعات تعویضی طی یک ماه دارای هر گونه ایراد یا عیبی باشد شامل گارانتی خواهد بود.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

تعمیر یا تعویض تاچ ال سی دی گوشی و تبلت

یکی از متداول ترین و در عین حال بدترین اتفاقاتی که ممکن است برای موبایل و تبلت پیش بیاید، آسیب رسیدن به تاچ یا ال سی دی گوشی است. در بعضی از موارد ایرادات را می توان با تعمیر ال سی دی گوشی رفع نمود. اما در بیشتر مواقع تنها راه تعویض ال سی دی گوشی است. اما اینکه بفهمم با تعمیر ال سی دی تبلت مشکل حل خواهد شد یا باید به کل به تعویض ال سی دی تبلت یا موبایل باید پرداخته شود تنها به بررسی تخصصی دستگاه توسط تعمیرکار گوشی نیاز است. به علت بالا بودن هزینه تعویض تاچ ال سی دی در خیلی از موارد افراد امیدوارند با تعمیرات جزئی ایرادات رفع شوند و کار به تعویض تاچ ال سی دی نرسد. در ادامه به روش های تعمیر یا تعویض تاچ ال سی دی گوشی هاب مختلف و عوامل موثر بر هزینه تعویض ال سی دی گوشی و تبلت می پردازیم.

تعمیر ال سی دی شکسته

شکستن ال سی دی گوشی بدترین اتفاقی است که ممکن است برای صفحه گوشی بیوفتد. زیرا برای تعمیر شکستن صفحه گوشی تنها راه تعویض تاچ ال سی دی گوشی یا تبلت است و راهکار دیگری وجود ندارد. البته که هزینه تعمیر تاچ ال سی دی شکسته هم به مدل گوشی بستگی دارد. در پاره ای از موارد صرفا ال سی دی ترک برمی دارد و به تاچ گوشی ایرادی وارد نمی شود که در این مواقع می توان تا از کار افتادن تاچ از گوشی استفاده کرد و تعمیر تاچ  ال سی دی شکسته گوشی را به تعویق انداخت. اما خوب این کار عواقبی نیز به دنبال دارد. زیرا ال سی دی شکسته در صورت مجاورت با آب ممکن است، رطوبت در داخل آن نفوذ کند و به سایر قطعات گوشی نیز آسیب برسد.

تعمیر ال سی دی گوشی آب خورده

اگر ال سی دی گوشی یا تبلت دچار آبخوردگی شود با چند نشانه خود را نمایان می کنند. مورد اول اینکه در کنار سوکت شارژر آثاری از سولفاته زدن نمایان شود. اگر لکه های تیره روی ال سی دی گوشی یا تبلت باشد نشان دهنده ی آبخوردگی دستگاه است.  همچنین اگر بدون هیچ نشانه ای تنها ال سی دی گوشی خاموش شده است اما دستگاه صدا دارد، در این صورت باید به فکر تعویض ال سی دی گوشی باشید. ممکن است در اثر ورود مایعات به داخل گوشی، تاچ بسوزد. در این صورت باید تاچ و ال سی دی موبایل با هم تعویض شوند و نمی توان تنها به تعمیر ال سی دی موبایل بسنده کرد. باید بیان کنیم که تعمیر و تعویض ال سی دی گوشی آبخورده شامل گارانتی نمی شود و خودتان باید به دنبال تعمیرکار گوشی و تعمیرات ال سی دی گوشی باشید زیرا نمایندگی تعمیرات گوشی هیچ گونه مسئولیتی را در این مواقع قبول نمی کنند.

تعمیر ال سی دی گوشی یا تعویض تاچ ال سی دی کدامیک؟!

ممکن است به هر دلیلی به صفحه ال سی دی گوشی صدمه وارد شود. قبل از آنکه بخواهید به تعمیر تاچ ال سی دی سامسونگ بپردازد باید مطمئن شوید ایراد اصلی از کجاست؟ تاچ؟ ال سی دی؟ یا فلت گوشی ؟ در این صورت می توانید بهتر تصمیم بگیرید و اطلاع بهتری از هزینه تعمیر تاچ ال سی دی گوشی به دست بیاورید. قبل از هر چیزی یک توضیح اجمالی از اجزای سازنده تاچ ال سی دی گوشی ارائه می دهیم.

گلس ال سی دی موبایل

البته منظور از گلس آن پوشش ضد خشی نیست که روی صفحه گوشی گذاشته می شود. منظور قطعه اصلی از صفحه گوشی است که از تاچ ال سی دی مراقبت می کند. این قسمت یک لایه شیشه ای است که نسبت به حرکت انگشتان دست حساس است.

ال سی دی موبایل

لایه بعدی خود ال سی دی گوشی است که وظیفه نمایش تصویر و نمایش رنگ ها را بر عهده دارد.

فریم ال سی دی موبایل

فریم ال سی دی در واقع یک قاب است که اجزای متفاوت تاچ و ال سی دی روی آن نصب می شوند و در کنار هم نگاه داشته می شوند. اگر در هنگام شکستن ال سی دی گوشی، صفحه به صورت تار عنکبوتی بشود ولی تمام دستورات را تاچ به خوبی اجرا کند، این اتفاق بیانگر این موضوع است که گلس شیشه ای موبایل شکسته شده است اما تاچ ال سی دی گوشی سالم است. در بعضی از گوشی ها این دو قطعه از هم جدا هستند و می توان آنها را به تنهایی تعویض کرد. اما در صورتی که تاچ و ال سی دی گوشی به هم متصل باشند، باید تعویض تاچ و ال سی دی گوشی باهم انجام شود.

تعمیر تاچ گوشی به تنهایی امکان پذیر است؟

در مواردی بدون هیچ گونه ضربه ای، تاچ دچار ایراداتی می شود. اگر بعضی ار قسمت های تاچ به درستی عمل نمی کنند باید با یک تاچ سالم، گوشی تست شود. باید سوکت و آی سی تاچ بررسی شود. اگر ایرادات از اتصالات مربوط به تاچ نبود، احتمالا آی سی تاچ سوخته است و باید تعویض شود.

تعمیر ال سی دی تبلت با قطعات اورجینال

تعویض ال سی دی تبلت سامسونگ، تعویض ال سی دی تبلت ایسوس، لنوو و سایر برندها تفاوتی با تعویض تاچ ال سی دی گوشی ندارند. تنها تفاوت آنها هزینه تعمیر ال سی دی تبلت است که اغلی بالاتر از موبایل است. زیرا ابعاد تبلت بیشتر از گوشی است از این رو قیمت تاچ ال سی دی تبلت بالاتر است و البته تعویض تاچ تبلت نیز کمی دشوارتر است و به مهارت بیشتری نیز نیاز دارد.

هزینه تعمیر ال سی دی گوشی به چه عواملی بستگی دارد؟

هزینه تعمیر ال سی دی گوشی به موارد زیادی بستگی دارد. از جمله مواردی که بر قیمت تعمیر ال سی دی گوشی تاثیر دارد نوع آسیب وارد شده به گوشی است. این مورد که آیا تنها تاچ گوشی آسیب دیده یا تمام قطعات تاچ ال سی دی نیاز به تعمیر دارند، نیز تعیین کننده هزینه تعمیر ال سی دی گوشی شیائومی یا سایر برندها است. مورد دیگری که تغییر دهنده ی قیمت تعویض تاچ ال سی دی است، برند گوشی می باشد. به طور مثال هزینه تعمیر تاچ ال سی دی آیفون با هزینه تعویض تاچ ال سی دی گوشی سامسونگ قطعا یکسان نخواهد بود. همچنین سری های متفاوت از یکی برند هم دارای هزینه تعویض ال سی دی یکسان نیستند. به طور مثال هزینه تعویض ال سی دی گوشی سامسونگ a51  با هزینه تعویض ال سی دی گوشی a71 یکسان نیست. طبعا هرچه گوشی جدیدتر و ترند تر باشد هزینه تعمیرات تاچ ال سی دی آن نیز بالاتر است.

تعمیرات و تعویض تاچ ال سی دی انواع گوشی های آیفون، سامسونگ، شیائومی و هواوی در هوم سرویز

تعمیرات تاچ ال سی دی انواع گوشی به دو عامل بستگی دارد. مورد اول خود قطعه تاچ و ال سی دی است که باید خریداری شود و برای هر برند و سری های متفاوت از آن برند متفاوت است و مورد بعدی تعمیرکار گوشی است که باید با مهارت به تعمیر و تعویض تاچ ال سی دی گوشی و تبلت بپردازد. شما می توانید بدون نیاز به مراجعه به نمایندگی ها از خدمات تعویض تاچ ال سی دی گوشی در محل هوم سرویز بهره مند شوید. متخصصین ما آماده ارائه خدمات در زمینه تعمیر و تعویض انواع گوشی و تبلت از برندهای آیفون، سامسونگ، هواوی، شیائومی، لنوو، ایسوس و غیره هستند.

تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست کنید متخصصین ما جهت مشاوره و اعلام هزینه تعویض تاچ ال سی دی گوشی با شما تماس خواهند گرفت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

 نظرات کاربران

profile picture
احمد رستم پور
3 روز پیش |محمد امانی

کارشون بینظیره عالی بودن تو کارشون اخلاقا حرفه ای کار عالی بود

profile picture
طیبه صفایی
4 روز پیش |مهدی میرامانی

من خیلی راضی بودم هم کار خوب تحویل دادن لوازمو قیمت مناسب آوردن و اجرت کارشونم خیلی مناسب بود عالی از همه نظر

profile picture
مهدی اقاکثیری
4 روز پیش |مهدی گلوی

واقعا عالی از شما هم ممنونم خیلی کار تمیز و با اخلاق بودن

profile picture
سعید سلیمانی

عالی بود کارشون و بسیار انسان شریف و دوست داشتنی ای بودن در کارشون بسیار مهارت داشتن

خدمات مرتبط

تعمیر کنسول بازی
تعمیر کنسول بازی
قیمت از 300,000 الی 3,200,000 تومان
تعمیر ساعت هوشمند
تعمیر ساعت هوشمند
قیمت از 500,000 الی 4,000,000 تومان
تعمیر لپ تاپ
تعمیر لپ تاپ
قیمت از 1,790,000 الی 1,790,000 تومان
تعمیر موبایل
تعمیر موبایل
قیمت از 2,700,000 الی 2,700,000 تومان