تعویض ال سی دی گوشی
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
رایانه و تکنولوژی
/
تعویض تاچ ال سی دی گوشی

تعویض ال سی دی گوشی

از 1415 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعویض ال سی دی گوشی در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت تعویض تاچ ال سی دی(بر اساس نوع گوشی)

250,000 الی 1,000,000 تومان

متوسط قیمت2,250,000 تومانکمینه قیمت500,000 تومانبیشینه قیمت4,000,000 تومان

آنچه درباره تعویض ال سی دی گوشی خواهید خواند

  • تعویض ال سی دی گوشی و تبلت
  • تعمیر ال سی دی گوشی یا تعویض تاچ ال سی دی کدامیک؟!
  • ایرادات رایج که برای ال سی دی گوشی اتفاق می افتند
  • تعمیر ال سی دی گوشی شامل چه قسمت هایی می شود؟
  • تعمیر تاچ گوشی به تنهایی امکان پذیر است؟
  • تعمیر ال سی دی تبلت با قطعات اورجینال
  • تعمیر و تعویض تاچ ال سی دی انواع برندهای گوشی
  • هزینه تعویض ال سی دی موبایل را چگونه کاهش دهیم؟
  • هزینه تعویض تاچ گوشی به چه عواملی بستگی دارد؟
  • تعمیرات و تعویض تاچ ال سی دی گوشی و انواع تبلت را به متخصصین هومسرویز بسپارید

تعویض ال سی دی گوشی و تبلت

شکستن ال سی دیموبایل و تعویض ال سی دی گوشی متاسفانه یکی از متداول ترین و در عین حالبدترین اتفاقاتی است که ممکن است برای موبایل و تبلت پیش بیاید. در بعضی از مواردایرادات را می توان با تعمیر ال سی دی گوشی رفع نمود. اما دربیشتر مواقع تنها راه تعویض ال سی دی موبایل است. به علت بالابودن هزینه تعویض تاچ ال سی دی در خیلی از موارد افراد امیدوارندبا تعمیرات جزئی ایرادات رفع شوند و کار به تعویض ال سی دی گوشی نرسد.در ادامه به روش های تعمیر یا تعویض تاچ ال سی دی موبایل و عوامل موثر بر هزینهتعویض ال سی دی گوشی و تبلت و هزینه تعمیر ال سی دیگوشی می پردازیم.

تعمیر ال سی دی گوشی یا تعویض تاچ ال سی دی کدامیک؟!

ممکن است به هر دلیلیبه صفحه ال سی دی گوشی صدمه وارد شود. قبل از آنکه بخواهید به تعمیر تاچال سی دی سامسونگ بپردازید باید مطمئن شوید ایراد اصلی از کجاست؟ تاچ؟ السی دی؟ یا فلت گوشی؟ در این صورت می توانید بهتر تصمیم بگیرید و اطلاع بهتریاز هزینه تعمیر تاچ ال سی دی گوشی به دست بیاورید. قبل از هر چیزی یکتوضیح اجمالی از اجزای سازنده تاچ ال سی دی گوشی ارائه می دهیم.

· تعمیر و تعویضال سی دی گوشی شکسته

شکستن ال سی دیگوشی بدترین اتفاقی است که ممکن است برای صفحه گوشی پیش بیاید. زیرابرای تعمیر صفحه لمسی گوشی تنها راه تعویض تاچ ال سی دیگوشی یا تبلت است و راهکار دیگری وجود ندارد. البته که هزینه تعویض السی دی شکسته هم به مدل گوشی بستگی دارد. در پاره ای از موارد صرفا ال سیدی ترک برمی دارد و به تاچ گوشی ایرادی وارد نمی شود که در این مواقع می توان تااز کار افتادن تاچ از گوشی استفاده کرد و تعمیر تاچ ال سی دیشکسته را به تعویق انداخت. اما خوب این کار عواقبی نیز به دنبال دارد. زیرا السی دی شکسته در صورت مجاورت با آب ممکن است، رطوبت در داخل آن نفوذ کند و به سایرقطعات گوشی نیز آسیب برسد.

· تعمیر ال سی دیگوشی آب خورده

اگر ال سی دی گوشی یاتبلت دچار آبخوردگی شود با چند نشانه خود را نمایان می کنند. مورد اول اینکه درکنار سوکت شارژر آثاری از سولفاته زدن نمایان شود. اگر لکه های تیره روی ال سی دیگوشی یا تبلت باشد نشان دهنده ی آبخوردگی دستگاه است. همچنین اگر بدون هیچ نشانه ای تنها ال سیدی گوشی خاموش شده است اما دستگاه صدا دارد، در این صورت باید به فکر تعویضال سی دی شکسته باشید. ممکن است در اثر ورود مایعات به داخل گوشی،تاچ بسوزد. در این صورت باید تاچ و ال سی دی موبایل با هم تعویض شوند و نمیتوان تنها به تعمیر ال سی دی موبایل بسنده کرد.

ایرادات رایج که برای ال سی دی گوشی اتفاق می افتند

ال سی دی گوشی ازقطعات حساس و البته گران گوشی ها است که ممکن است به دلایل مختلف دچار ایراد شوند.به طور معمول ال سی دی موبایل یا بر اثر ضربه و یا بر اثر آب خوردگی دچار مشکل میشود. هزینه تعمیر ال سی دی گوشی همیشه نسبت به سایر خدمات تعمیراتموبایل بیشتر خواهد شد. ال سی دی موبایل از قطعات گلسنگهدارند، تاچ، بک لایت و فریم ال سی دی تشکیل شده است که هر نوع ایراد در صفحهنمایش موبایل ممکن است به یکی یا حتی همه آنها مرتبط می شود.

· تعمیر LCD گوشی وقتی صفحه نمایشسیاه شده و روشن نمی شود

بارز ترین دلیل سیاهشدن صفحه موبایل به سوختن ال سی دی مرتبط است. در مواردی که ضربه شدید به ال سی دیگوشی وارد می شود و یا در مجاورت آب قرار می گیرد ممکن است این اتفاق پیش بیاید.تنها راه تعمیر در این مواقع تعویض ال سی دی گوشی است.

· علت کار نکردنتاچ گوشی چیست؟

گاهی گوشی روشن میشود ولی قادر به انجام کاری نیستید زیرا که تاچ کار نمی کند. وارد شدن ضربه به السی دی عامل بروز این اتفاق است. معمولا در این مواقع تاچ گوشی سوخته است و تنهاراه، تعویض تاچ ال سی دی گوشی است.

· سیاه شدن قسمتیاز صفحه گوشی

اگر ضربه به گوشیوارد شود و قسمتی از lcd موبایل سیاه شود این مورد نیز نشان دهنده ی سوختن قسمتی از LCD است و تنها راه تعویض ال سی دی گوشی به طور کاملمی باشد.

· گلس ال سی دیشکسته ولی تاچ گوشی کار می کند

یکی از سوالات رایج کهدر این زمینه مطرح می شود، مربوط به این مورد است که گلس ال سی دی شکسته ولی تاچموبایل سالم است. آیا امکان دارد تنها این قطعه تعویض شود؟ متاسفانه تمام قطعاتمربوط به تاچ و ال سی دی موبایل به هم مرتبط هستند. در موارد این چنینی هم که صفحهترک میخورد ولی تاچ کار می کند تنها راه تعویض ال سی دی گوشی است و مگر در مواردیکه تعمیرکار قطعه را به صورت جدا داشته باشد. که می تواند به تنهایی گلس موبایل راتعویض کند.

· دلیل هنگ کردنتاچ گوشی چیست؟

در بسیاری از مواردمشاهده شده که بر اثر وارد شدن ضربه، آب خوردگی گوشی و همچنین تعویض LCD گوشی با استفاده از قطعات غیر اصل موجب می شودکه تاچ گوشی هنگ می کند. البته دلایل نرم افزاری و نیاز به تعویضباتری گوشی هم می تواند موجب بروز این مشکل شوند.برنامه های مخرب و ویروسی شدن گوشی عامل بروز این مشکل خواهند شد. در تمام اینموارد باید تمام موارد بررسی شوند و علت اصلی شناسایی شود.

· علت به وجودآمدن سایه روی السیدی گوشی چیست؟

یکی از مشکلات رایجبعد از تعویض ال سی دی گوشی سایه افتادن روی صفحه نمایش گوشی است. به این ترتیباصلا نمایش تصاویر کیفیت نداشته و گهگاهی با سایه همراه است. به طور معمول ایراددر قسمت فلت السیدی و یا کانکتور موجب بروز این ایراد می شود. البته در مواردی کهتنها ایراد به این قطعات مربوط است هزینه تعمیر ال سی گوشی مبلغ چندانینخواهد شد.

تعمیر ال سی دی گوشی شامل چه قسمت هایی می شود؟

برای تعمیر صفحهموبایل چندین قسمت مختلف باید بررسی شوند. مورد اول گلسی است که روی صفحهگوشی قرار دارد. البته این گلس با گلس محافظ که توسط کاربر تهیه می شود و محافظتاز خط وخش روی ال سی دی نصب می شود متفاوت است. این گلس از یک شیشه مقاوم تشکیلشده است که روی ال سی دی گوشی قرار می گیرد. در مواقع شکستن صفحه گوشی اگر تاچ وال سی دی به درستی کار کند. تعمیرات ال سی دی هزینه زیادی نخواهد داشتوبه جای تعویض ال سی دی شکسته گوشی تنها این قطعه تعمیر می شود.

قطعه بعدی فریم ال سیدی است که به عنوان قاب ال سی دی است و موجب انسجام اجزای صفحه نمایش می شود. قطعهبعدی تعویض تاچ گوشی می باشد که وظیفه دریافت دستورات کاربر را دارد.اگر بر اثر ضربه و اتفاقات دیگر صفحه هیچ عکس العملی در مقابل لمس کاربر نداشتهباشد این قطعه آسیب دیده است. رفع این ایراد تنها با تعویض تاچ ال سی دیموبایل امکان پذیر است. قطعه آخر نیز مربوط به ال سی دی گوشی است کهدقیقا در زیر تاچ قرار دارد. اگر پس از ضربه صفحه نمایش به کلی سیاه شود بایداقدام به تعویض تاچ ال سی دی نمود.

تعمیر تاچ گوشی به تنهایی امکان پذیر است؟

در مواردی بدون هیچگونه ضربه ای، تاچ دچار ایراداتی می شود. اگر بعضی ار قسمت های تاچ به درستی عملنمی کنند باید با یک تاچ سالم، گوشی تست شود. می توان اقدام به تعویض تاچ نمود.همچنین باید سوکت و آی سی تاچ بررسی شود. اگر ایرادات از اتصالات مربوط به تاچنبود، احتمالا آی سی تاچ سوخته است و باید تعویض شود. قیمت تعمیر تاچ گوشی نسبتبه قیمت تعویض تاچ گوشی کمتر خواهد شد.

تعمیر ال سی دی تبلت با قطعات اورجینال

تعویض ال سی دی تبلتسامسونگ، تعویض ال سی دی تبلت ایسوس، لنوو و سایر برندها تفاوتی با تعویض تاچ LCD گوشی ندارند. تنها تفاوت آنها هزینه تعمیر ال سی دیتبلت است که اغلب بالاتر از موبایل است. زیرا ابعاد تبلت بیشتر از گوشی استاز این رو قیمت تاچ ال سی دی تبلت بالاتر است و البته تعویض تاچ تبلتنیز کمی دشوارتر است و به مهارت بیشتری نیز نیاز دارد.

تعمیر و تعویض تاچ ال سی دی انواع برندهای گوشی

با توجه به ورودانواع گوشی های موبایل پیشرفته که از انواع تکنولوژی های مدرن در صفحه نمایش آنها استفادهشده است طبیعتا پروسه تعمیرات و تعویض آنها باهم تفاوت دارند.

· تعویض ال سی دیگوشی آیفون

تعویض ال سی دی آیفون با توجه به تکنولوژی بکار رفته در آنها،به دقت و تخصص بالایی نیاز دارد. همچنین هزینه تعویض ال سی دی آیفون چون تاچو السیدی قیمت بالایی دارند به همین دلیل ریسک تعویض آنها بالاست و تعمیرکارانهزینه های بالایی را به عنوان دستمزد دریافت می کنند.

تعویض ال سی دی آیفون از دو صفحه نازک شیشه ای و کریستال تشکیلشده است. در هنگام شکستن گوشی آیفون ممکن است آسیب به قسمت شیشه ای وارد شود یاکریستالی. تعمیر ال سی دی گوشی آیفون در در مواردی صفحه شیشه ای شکسته باشد کمترخواهد شد. در مواردی که شکستگی صفحه نمایش سطحی باشد امکان تعمیر LCD گوشی وجود دارد و هزینه تعمیر ال سی دی آیفونکمتر خواهد شد. اما در شکستگی های عمیق و وسیع تنها راه تعویض تاچ گوشی آیفون است.

· تعمیر و تعویضال سی دی گوشی سامسونگ

قبل از تعویض تاچال سی دی سامسونگ باید بررسی شود که مشکلات در صفحه نمایش نرم افزاری هستند یاسخت افزاری؟! در مواردی که ایراد سخت افزاری است و به السیدی آسیب رسیده است تنهاراه تعویض LCDسامسونگ است.مواردی مانند داغ شدن صفحه گوشی، کند شدن عملکرد تاچ موبایل، کم شدن و محو شدنتصاویر همگی نشانه هایی از ایراد در صفحه موبایل است که باید رفع شوند. تعویض السی دی گوشی سامسونگ به علت حساسیت بالا به مهارت بالایی احتیاج دارد.

· تعویض ال سی دیگوشی شیائومی

با ورود بیشتر انواعگوشیهای میان رده و بالا رده شیائومی به بازار خدمات تعمیرات این گوشی ها نیز گرمتر شده است. صفحه نمایش این موبایل ها هم دارای تکنولوژی بالایی هستند. تعمیرتاچ گوشی شیائومی باید توسط متخصصین و با استفاده از ابزارآلات مجهز انجامشود.

هزینه تعویض ال سی دی موبایل را چگونه کاهش دهیم؟

قبل از هر چیزی بایدبیان کنیم قیمت تعویض تاچ ال سی دی اگر خیلی پایین اعلام شود. قطعاایرادی در جریان کار است. زیرا هیچ ارزانی شگفت انگیزی بی دلیل نیست. اما منظور مااز کاهش قیمت تعویض تاچ گوشی این است که بدون واسطه و به طور مسقیماقدام به خرید قطعات کنید. با حذف واسطه طبعا قیمت قطعات کاهش می یابد و به اینترتیب قیمت تعویض ال سی دی گوشی کم می شود.

هزینه تعویض تاچ گوشی به چه عواملی بستگی دارد؟

هزینه تعمیر ال سی دیگوشی بهموارد زیادی بستگی دارد. از این رو نمی توان قیمت ثابتی را به عنوان هزینهتعویض ال سی دی اعلام کرد. در ادامه به معرفی مهم ترین عوامل تاثیرگذار بر قیمتتعویض تاچ ال سی دی می پردازیم.

· حجم خرابی ال سیدی موبایل

از جمله مواردی کهبر قیمت تعمیر ال سی دی گوشی تاثیر دارد نوع آسیب وارد شده به گوشی است.این مورد که آیا تنها تاچ گوشی آسیب دیده یا تمام قطعات تاچ ال سی دی نیاز بهتعمیر دارند، نیز تعیین کننده قیمت تعویض ال سی دی گوشی شیائومی یا سایربرندها است.

مدل و برند گوشیبر هزینه تعویض تاچ ال سی دی گوشی تاثیر دارد

مورد دیگری که تغییردهنده ی قیمت تعویض تاچ گوشی است، برند آن می باشد. به طورمثال هزینه تعمیر تاچ ال سی دی آیفون با هزینه تعویض تاچ ال سی دیگوشی سامسونگ قطعا یکسان نخواهد بود. همچنین سری های متفاوت از یکی برند همدارای هزینه تعویض ال سی دی شکسته یکسان نیستند. به طور مثال هزینه تعویضال سی دی گوشی سامسونگ a51 باهزینه تعویض ال سی دی گوشی a71 یکسان نیست. طبعا هرچه گوشی جدیدتر وترند تر باشد هزینه تعویض تاچ گوشی آن نیز بالاتر است.

· قطعات اصلی یاتقلبی بر هزینه تعویض ال سی دی گوشی موثر است

تفاوتی قیمتی بالاییدر هزینه تعویضLCD و تاچ گوشی با قطعات اصلی و فیک وجود دارد. با استفاده از قطعات بیکیفیت هزینه تعمیر تاچ گوشی کاهش می یابد اما در مدت زمان کوتاهی دوبارهاین ایراد گریبان گیرتان خواهد شد. بعضی از تعمیرکاران برای کاهش قیمتتعویض ال سی دی گوشی اقدام به استفاده از قطعات دست دوم می کنند. البتهما این کار را رد نمی کنیم اما باید تعمیرکار مهارت بالایی در شناسایی قطعه معیوباز سالم داشته باشد. در این صورت هزینه ها کاهش می باید.

تعمیرات و تعویض تاچ ال سی دی گوشی و انواع تبلت را به متخصصین هومسرویز بسپارید

کیفیت تعویض یا تعمیراتتاچ ال سی دی انواع گوشی به دو عامل بستگی دارد. مورد اول خود قطعه تاچ و ال سی دیاست که باید خریداری شود و برای هر برند و سری متفاوت است. مورد بعدی تعمیرکار استکه باید با مهارت کافی به تعمیر و تعویض تاچ ال سی دی گوشی و تبلت بپردازد. شما میتوانید بدون نیاز به مراجعه به نمایندگی ها از خدمات تعویض تاچ ال سی دی گوشیدر محل هوم سرویز بهره مند شوید. متخصصین ما آماده ارائه خدمات در زمینهتعمیر و تعویض انواع گوشی و تبلت از برندهای آیفون، سامسونگ، هواوی، شیائومی،لنوو، ایسوس و غیره هستند.

تنها کافیست به صورترایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست کنید. با ثبت درخواست و درج شماره تماس وآدرس متخصصین ما با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهندداد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعویض ال سی دی گوشی و همچنین ارایه خدمات تعویض ال سی دی گوشی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات موبایل و تبلت ارائه می دهد که شامل تعمیرات موبایل و تبلت, تعمیر باتری موبایل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های رایانه و تکنولوژی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعویض ال سی دی گوشی

تعویض ال سی دی گوشی

تعمیر تاچ تبلت

تعمیرات تاچ گوشی

تعویض تاچ و ال سی دی گوشی

تعمیر ال سی دی گوشی آب خورده و شکسته

تعویض ال سی دی و تعویض فلت انواع گوشی های اپل، سامسونگ، هواوی، شیائومی و...

نظرات کاربران

profile picture
نگار جلودارزاده

بسیار خانم خوش برخورد و کم حرفی بودند و بدون معطلی و وقت کشی و ... کار رو انجام دادن و 6 ساعت کاملا خالص کار کردند

profile picture
مهناز دهقان

خیلی آقای صبور و با حوصله ایی بودن . قفل در من به مشکل برخورد کرد و چفت درب نمیشد که مقصر سازنده در بود ولی ایشون با حوصله تمام در رو درست و اصولی نصب کردند و خیلی ممنونم ازشون و خسته نباشن

profile picture
محمد موسیوند

عالی بودن و پیگیری خوبی داشتند . وقت شناسی هم موردی بود که رضایت منو بیشتر از همه جلب کرد

profile picture
امیر مهرپویا

نیرو پیگیری بودند کار رو دنبال میکردند و از بهترین قطعات استفاده کردند ازشون صمییمانه تشکر میکنم

شرایط تعویض تاچ و ال سی دی موبایل و تبلت

تهیه لوازم و قطعات در خصوص تعویض تاچ ال سی دی گوشی پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد مشاوره لازم را به مشتری ارایه نماید و در صورت تایید مشتری نسبت به تعویض تاچ گوشی اقدام نماید.

همیار موظف است بلافاصله پس از تحویل گوشی وضعیت سلامت ال سی دی گوشی مشتری را بررسی نماید و پس از مشورت با مشتری نسبت به تعویض آن اقدام نماید. به همین ترتیب مشتری نیز پس از انجام تعمیرات می بایست وضعیت دستگاه را بررسی نماید. چنانچه دستگاه دارای عیب یا خرابی باشد بلافاصله به همیار اطلاع رسانی نماید.

تعویض تاچ گوشی انجام شده توسط همیار شامل یک هفته گارانتی همیاران می باشد و در صورت بروز خرابی همیاران می بایست نسبت به رفع مشکل اقدام نماید.

هزینه دقیق تعویض تاچ گوشی پس از بررسی همیار متخصص به مشتریان اعلام خواهد شد، لذا همیاران بر اساس توضیحات مشتری، برآورد اولیه هزینه را به صورت تلفنی به مشتریان ارایه داده و پس از بررسی فیزیکی ال سی دی گوشی قیمت دقیق به مشتریان اعلام می شود. پس از تایید مشتری نسبت به تعویض و یا انصراف از آن اقدام خواهد شد. همیار بدون هماهنگی با مشتری مجوز تعویض ال سی دی موبایل را نخواهد داشت.

همیاران هوم سرویز احراز هویت و صلاحیت شده و دارای مدارک فنی معتبر می باشند و همچنین تضامین و قرارداد مستقلی از ایشان نزد هوم سرویز وجود دارد، ولیکن در حین سپردن خدمات مورد نظر شما به همیاران حتما نظرات و تجربیات سایر مشتریان از خدمات اخذ شده از همیار را ملاک انتخاب و تایید همیار قرار دهید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

تعمیر کنسول بازی
تعمیر کنسول بازی
قیمت از 250,000 الی 400,000 تومان
تعمیر ساعت هوشمند
تعمیر ساعت هوشمند
قیمت از 300,000 الی 1,300,000 تومان
تعمیر لپ تاپ
تعمیر لپ تاپ
قیمت از 400,000 الی 900,000 تومان
تعمیر موبایل
تعمیر موبایل
قیمت از 280,000 الی 930,000 تومان