تعویض ال سی دی گوشی
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
رایانه و تکنولوژی
/
تعویض تاچ ال سی دی گوشی

تعویض ال سی دی گوشی

از 1415 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعویض ال سی دی گوشی در پاییز 1401 چقدر است؟

قیمت تعویض ال سی دی گوشی

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

تعمیر ال سی دی گوشی و تعویض تاچ ال سی دی گوشی و تبلت

یکی از متداول ترین و در عین حال بدترین اتفاقاتی که ممکن است برای موبایل و تبلت پیش بیاید، آسیب رسیدن به تاچ یا ال سی دی گوشی شکسته است. در بعضی از موارد ایرادات را می توان با تعمیر ال سی دی گوشی رفع نمود. اما در بیشتر مواقع تنها راه تعویض ال سی دی موبایل است. اما تشخیص این موضوع که با تعمیر ال سی دی تبلت مشکل حل خواهد شد یا باید به کل به تعویض ال سی دی تبلت یا موبایل پرداخته شود تنها به بررسی تخصصی دستگاه توسط تعمیرکار گوشی نیاز است. به علت بالا بودن هزینه تعویض تاچ ال سی دی در خیلی از موارد افراد امیدوارند با تعمیرات جزئی ایرادات رفع شوند و کار به تعویض تاچ ال سی دی موبایل نرسد. در ادامه به روش های تعمیر یا تعویض تاچ ال سی دی موبایل و عوامل موثر بر هزینه تعویض ال سی دی گوشی و تبلت و هزینه تعمیر ال سی دی گوشی می پردازیم.

تعمیر و تعویض ال سی دی گوشی شکسته

شکستن ال سی دی گوشی بدترین اتفاقی است که ممکن است برای صفحه گوشی پیش بیاید. زیرا برای تعمیر صفحه لمسی گوشی تنها راه تعویض تاچ ال سی دی گوشی یا تبلت است و راهکار دیگری وجود ندارد. البته که هزینه تعمیر تاچ ال سی دی شکسته هم به مدل گوشی بستگی دارد. در پاره ای از موارد صرفا ال سی دی ترک برمی دارد و به تاچ گوشی ایرادی وارد نمی شود که در این مواقع می توان تا از کار افتادن تاچ از گوشی استفاده کرد و تعمیر تاچ ال سی دی شکسته گوشی را به تعویق انداخت. اما خوب این کار عواقبی نیز به دنبال دارد. زیرا ال سی دی شکسته در صورت مجاورت با آب ممکن است، رطوبت در داخل آن نفوذ کند و به سایر قطعات گوشی نیز آسیب برسد.

تعمیر ال سی دی گوشی آب خورده

اگر ال سی دی گوشی یا تبلت دچار آبخوردگی شود با چند نشانه خود را نمایان می کنند. مورد اول اینکه در کنار سوکت شارژر آثاری از سولفاته زدن نمایان شود. اگر لکه های تیره روی ال سی دی گوشی یا تبلت باشد نشان دهنده ی آبخوردگی دستگاه است. همچنین اگر بدون هیچ نشانه ای تنها ال سی دی گوشی خاموش شده است اما دستگاه صدا دارد، در این صورت باید به فکر تعویض ال سی دی شکسته گوشی باشید. ممکن است در اثر ورود مایعات به داخل گوشی، تاچ بسوزد. در این صورت باید تاچ و ال سی دی موبایل با هم تعویض شوند و نمی توان تنها به تعمیر ال سی دی موبایل بسنده کرد. باید بیان کنیم که تعمیر و تعویض ال سی دی گوشی آبخورده شامل گارانتی نمی شود و خودتان باید به دنبال تعمیرکار و تعمیرات ال سی دی گوشی باشید زیرا نمایندگی تعمیرات گوشی هیچ گونه مسئولیتی را در این مواقع قبول نمی کنند.

تعمیر ال سی دی گوشی یا تعویض تاچ ال سی دی کدامیک؟!

ممکن است به هر دلیلی به صفحه ال سی دی گوشی صدمه وارد شود. قبل از آنکه بخواهید به تعمیر تاچ ال سی دی سامسونگ بپردازد باید مطمئن شوید ایراد اصلی از کجاست؟ تاچ؟ ال سی دی؟ یا فلت گوشی ؟ در این صورت می توانید بهتر تصمیم بگیرید و اطلاع بهتری از هزینه تعمیر تاچ ال سی دی گوشی به دست بیاورید. قبل از هر چیزی یک توضیح اجمالی از اجزای سازنده تاچ ال سی دی گوشی ارائه می دهیم.

تعمیر صفحه لمسی گوشی شامل چه قسمت هایی می شود؟

برای تعمیر صفحه لمسی چند قسمت مختلف باید بررسی شوند. مورد اول گلسی است که روی صفحه گوشی قرار دارد. البته این گلس با گلس محافظی که برای محافظت بیشتر توسط خریدار تهیه می شود و محافظت از خط وخش روی ال سی دی نصب می شود متفاوت است. این گلس از یک شیشه مقاوم تشکیل شده است که روی ال سی دی گوشی قرار می گیرد. در مواقع شکستن صفحه گوشی اگر تاچ و ال سی دی به درستی کار کند. تعمیرات ال سی دی هزینه زیادی نخواهد داشت وبه جای تعویض ال سی دی شکسته گوشی تنها این قطعه تعمیر می شود.

قطعه بعدی فریم ال سی دی است که به عنوان قاب ال سی دی است و موجب انسجام اجزای صفحه نمایش می شود. قطعه بعدی تعویض تاچ گوشی می باشد که وظیفه دریافت دستورات کاربر را دارد. اگر بر اثر ضربه و اتفاقات دیگر صفحه هیچ عکس العملی در مقابل لمس کاربر نداشته باشد این قطعه آسیب دیده است. رفع این ایراد تنها با تعویض تاچ ال سی دی موبایل امکان پذیر است. قطعه آخر نیز مربوط به ال سی دی گوشی است که دقیقا در زیر تاچ قرار دارد. اگر پس از ضربه صفحه نمایش به کلی سیاه شود باید اقدام به تعویض تاچ ال سی دی موبایل نمود .

تعمیر تاچ گوشی به تنهایی امکان پذیر است؟

در مواردی بدون هیچ گونه ضربه ای، تاچ دچار ایراداتی می شود. اگر بعضی ار قسمت های تاچ به درستی عمل نمی کنند باید با یک تاچ سالم، گوشی تست شود. می توان اقدام به تعویض تاچ تنها نمود. باید سوکت و آی سی تاچ بررسی شود. اگر ایرادات از اتصالات مربوط به تاچ نبود، احتمالا آی سی تاچ سوخته است و باید تعویض شود. قیمت تعمیر تاچ گوشی نسبت به قیمت تعویض تاچ گوشی متفاوت است.

تعمیر ال سی دی تبلت با قطعات اورجینال

تعویض ال سی دی تبلت سامسونگ، تعویض ال سی دی تبلت ایسوس، لنوو و سایر برندها تفاوتی با تعویض تاچ ال سی دی گوشی ندارند. تنها تفاوت آنها هزینه تعمیر ال سی دی تبلت است که اغلب بالاتر از موبایل است. زیرا ابعاد تبلت بیشتر از گوشی است از این رو قیمت تاچ ال سی دی تبلت بالاتر است و البته تعویض تاچ تبلت نیز کمی دشوارتر است و به مهارت بیشتری نیز نیاز دارد.

هزینه تعویض ال سی دی موبایل را چگونه کاهش دهیم؟

قبل از هر چیزی باید بیان کنیم قیمت تعویض تاچ ال سی دی اگر خیلی پایین اعلام شود. قطعا ایرادی در جریان کار است. زیرا هیچ ارزانی شگفت انگیزی بی دلیل نیست. اما منظور ما از کاهش قیمت تعویض تاچ گوشی این است که بدون واسطه و به طور مسقیم اقدام به خرید قطعات کنید. با حذف واسطه طبعا قیمت قطعات کاهش می یابد و به این ترتیب قیمت تعویض ال سی دی موبایل کم می شود.

هزینه تعویض تاچ گوشی به چه عواملی بستگی دارد؟

هزینه تعمیر ال سی دی گوشی به موارد زیادی بستگی دارد. از جمله مواردی که بر قیمت تعمیر ال سی دی گوشی تاثیر دارد نوع آسیب وارد شده به گوشی است. این مورد که آیا تنها تاچ گوشی آسیب دیده یا تمام قطعات تاچ ال سی دی نیاز به تعمیر دارند، نیز تعیین کننده قیمت تعمیر ال سی دی گوشی شیائومی یا سایر برندها است. مورد دیگری که تغییر دهنده ی قیمت تعویض تاچ گوشی است، برند گوشی می باشد. به طور مثال هزینه تعمیر تاچ ال سی دی آیفون با هزینه تعویض تاچ ال سی دی گوشی سامسونگ قطعا یکسان نخواهد بود. همچنین سری های متفاوت از یکی برند هم دارای هزینه تعویض ال سی دی شکسته یکسان نیستند. به طور مثال هزینه تعویض ال سی دی گوشی سامسونگ a51 با هزینه تعویض ال سی دی گوشی a71 یکسان نیست. طبعا هرچه گوشی جدیدتر و ترند تر باشد هزینه تعویض تاچ گوشی آن نیز بالاتر است. قطعات اصلی یا تقلبی بر هزینه تعویض ال سی دی موبایل موثر است

تفاوتی قیمتی بالایی در هزینه تعویضLCD ال سی دی گوشی و تاچ گوشی با قطعات اصلی و فیک وجود دارد. با استفاده از قطعات بی کیفیت هزینه تعمیر تاچ گوشی کاهش می یابد اما در مدت زمان کوتاهی دوباره این ایراد گریبان گیرتان خواهد شد. بعضی از تعمیرکاران برای کاهش هزینه تعمیر ال سی دی موبایل اقدام به استفاده از کالای دست دوم می کنند. البته ما این کار را رد نمی کنیم اما باید تعمیرکار مهارت بالایی در شناسایی قطعه معیوب از سالم داشته باشد. در این صورت هزینه ها کاهش می باید.

تعمیرات و تعویض تاچ ال سی دی انواع گوشی های آیفون، سامسونگ، شیائومی و هواوی در هوم سرویز

تعمیرات تاچ ال سی دی انواع گوشی به دو عامل بستگی دارد. مورد اول خود قطعه تاچ و ال سی دی است که باید خریداری شود و برای هر برند و سری های متفاوت از آن برند متفاوت است و مورد بعدی تعمیرکار است که باید با مهارت به تعمیر و تعویض تاچ ال سی دی گوشی و تبلت بپردازد. شما می توانید بدون نیاز به مراجعه به نمایندگی ها از خدمات تعویض تاچ ال سی دی گوشی در محل هوم سرویز بهره مند شوید. متخصصین ما آماده ارائه خدمات در زمینه تعمیر و تعویض انواع گوشی و تبلت از برندهای آیفون، سامسونگ، هواوی، شیائومی، لنوو، ایسوس و غیره هستند.

تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست کنید متخصصین ما جهت مشاوره و اعلام هزینه تعویضlcd تاچ السی دی گوشی با شما تماس خواهند گرفت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعویض ال سی دی گوشی و همچنین ارایه خدمات تعمیر صفحه لمسی موبایل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات موبایل و تبلت ارائه می دهد که شامل تعمیر انواع تبلت و گوشی در برندهای مختلف, تعمیر باتری موبایل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های رایانه و تکنولوژی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعویض ال سی دی گوشی

تعمیر صفحه لمسی موبایل

تعمیر تاچ تبلت

تعمیرات تاچ گوشی

تعویض تاچ و ال سی دی گوشی

تعمیر ال سی دی گوشی آب خورده و شکسته

تعویض ال سی دی و تعویض فلت انواع گوشی های اپل، سامسونگ، هواوی، شیائومی و...

نظرات کاربران

profile picture
مریم تورانی

خیلی سریع و فرز کار کردند تو 4 ساعت همه جارو برق انداختن دستشون درد نکنه هردفعه با ایشون سرویس میخواهم

profile picture
مصطفی محسنی

خیلی خوب بودند وبه طور کامل و با دقت نظافت را انجام دادند

profile picture
الهام مربان

خیلی ازشون راضی بودم اسم ایشونو گذاشتم جزء منتخبینم که هربار با ایشون سرویس بگیرم ممنونم

profile picture
حسین تقی

هم از لحاظ خوش قولی هم از لحاظ کیفیت قطعه ایی که استفاده کردند عالی بود واقعا منظم و مرتب کارو انجام دادند

شرایط تعویض تاچ و ال سی دی موبایل و تبلت

تهیه لوازم و نرم افزارها در خصوص تعمیر تاچ ال سی دی گوشی در صورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور را به مشتری ارایه نماید.

در هنگام تحویل گرفتن موبایل و تبلت، ابتدا وضعیت دستگاه بررسی شده و رسید به شما ارایه خواهد شد و موارد و مشکلات دستگاه اعلام شده توسط شما، داخل رسید قید خواهد شد.

نفر اعزامی به عنوان پیک، نفرات مطمئن و حائز صلاحیت بوده و ما به ازای تحویل گوشی به شما رسید تحویل می دهند. ضمنا بابت دریافت و تحویل گوشی در محل شما هیچ هزینه ای دریافت نخواهد شد.

تعمیرات انجام شده توسط همیار شامل یک هفته گارانتی واقعی می باشد.

گارانتی تعویض قطعات یک ماهه می باشد و چنانچه قطعه یا قطعات تعویضی طی یک ماه دارای هر گونه ایراد یا عیبی باشد شامل گارانتی خواهد بود.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

تعمیر کنسول بازی
تعمیر کنسول بازی
قیمت از 300,000 الی 600,000 تومان
تعمیر ساعت هوشمند
تعمیر ساعت هوشمند
قیمت از 500,000 الی 4,000,000 تومان
تعمیر لپ تاپ
تعمیر لپ تاپ
قیمت از 50,000 الی 1,200,000 تومان
تعمیر موبایل
تعمیر موبایل
قیمت از 350,000 الی 350,000 تومان

خدمات تعویض ال سی دی گوشی در این شهرها ارائه می شود: