تعویض ال سی دی گوشی
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
رایانه و تکنولوژی
/
تعویض تاچ ال سی دی گوشی

تعویض ال سی دی گوشی

از 1415 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعویض ال سی دی گوشی در زمستان 1401 چقدر است؟

قیمت تعویض تاچ ال سی دی(بر اساس نوع گوشی)

150,000 الی 700,000 تومان

متوسط قیمت2,250,000 تومانکمینه قیمت500,000 تومانبیشینه قیمت4,000,000 تومان

آنچه درباره تعویض ال سی دی گوشی خواهید خواند

  • تعمیر ال سی دی گوشی و تعویض تاچ ال سی دی گوشی و تبلت
  • تعمیر و تعویض ال سی دی گوشی شکسته
  • تعمیر ال سی دی گوشی آب خورده
  • تعمیر ال سی دی گوشی یا تعویض تاچ ال سی دی کدامیک؟!
  • تعمیر تاچ گوشی به تنهایی امکان پذیر است؟
  • تعمیر ال سی دی تبلت با قطعات اورجینال
  • هزینه تعویض ال سی دی موبایل را چگونه کاهش دهیم؟
  • هزینه تعویض تاچ گوشی به چه عواملی بستگی دارد؟
  • تعمیرات و تعویض تاچ ال سی دی انواع گوشی های آیفون، سامسونگ، شیائومیو هواوی در هوم سرویز

تعمیر ال سی دی گوشی و تعویض تاچ ال سی دی گوشی و تبلت

یکی از متداول ترین ودر عین حال بدترین اتفاقاتی که ممکن است برای موبایل و تبلت پیش بیاید، آسیب رسیدنبه تاچ یا ال سی دی گوشی شکسته است. در بعضی از موارد ایرادات را می توانبا تعمیر ال سی دی گوشی رفع نمود. اما در بیشتر مواقع تنهاراه تعویض ال سی دی موبایل است. اما تشخیص این موضوع که با تعمیرال سی دی تبلت مشکل حل خواهد شد یا باید به کل به تعویض ال سی دی تبلتیا موبایل پرداخته شود تنها به بررسی تخصصی دستگاه توسط تعمیرکارگوشی نیاز است. به علت بالا بودن هزینه تعویض تاچ ال سی دی درخیلی از موارد افراد امیدوارند با تعمیرات جزئی ایرادات رفع شوند و کار به تعویضتاچ ال سی دی موبایل نرسد. در ادامه به روش های تعمیر یا تعویض تاچ ال سی دیموبایل و عوامل موثر بر هزینه تعویض ال سی دی گوشی و تبلت و هزینهتعمیر ال سی دی گوشی می پردازیم.

تعمیر و تعویض ال سی دی گوشی شکسته

شکستن ال سی دیگوشی بدترین اتفاقی است که ممکن است برای صفحه گوشی پیش بیاید. زیرا برای تعمیرصفحه لمسی گوشی تنها راه تعویض تاچ ال سی دی گوشی یا تبلت است وراهکار دیگری وجود ندارد. البته که هزینه تعمیر تاچ ال سی دی شکستههم به مدل گوشی بستگی دارد. در پاره ای از موارد صرفا ال سی دی ترک برمی داردو به تاچ گوشی ایرادی وارد نمی شود که در این مواقع می توان تا از کار افتادن تاچاز گوشی استفاده کرد و تعمیر تاچ ال سی دی شکسته گوشی رابه تعویق انداخت. اما خوب این کار عواقبی نیز به دنبال دارد. زیرا ال سی دی شکستهدر صورت مجاورت با آب ممکن است، رطوبت در داخل آن نفوذ کند و به سایر قطعات گوشینیز آسیب برسد.

تعمیر ال سی دی گوشی آب خورده

اگر ال سی دی گوشی یاتبلت دچار آبخوردگی شود با چند نشانه خود را نمایان می کنند. مورد اول اینکه درکنار سوکت شارژر آثاری از سولفاته زدن نمایان شود. اگر لکه های تیره روی ال سی دیگوشی یا تبلت باشد نشان دهنده ی آبخوردگی دستگاه است. همچنین اگر بدون هیچ نشانه ای تنها ال سیدی گوشی خاموش شده است اما دستگاه صدا دارد، در این صورت باید به فکر تعویضال سی دی شکسته گوشی باشید. ممکن است در اثر ورود مایعات به داخل گوشی،تاچ بسوزد. در این صورت باید تاچ و ال سی دی موبایل با هم تعویض شوند و نمی توانتنها به تعمیر ال سی دی موبایل بسنده کرد. باید بیان کنیم کهتعمیر و تعویض ال سی دی گوشی آبخورده شامل گارانتی نمی شود و خودتان باید به دنبالتعمیرکار و تعمیرات ال سی دی گوشی باشید زیرا نمایندگی تعمیراتگوشی هیچ گونه مسئولیتی را در این مواقع قبول نمی کنند.

تعمیر ال سی دی گوشی یا تعویض تاچ ال سی دی کدامیک؟!

ممکن است به هر دلیلیبه صفحه ال سی دی گوشی صدمه وارد شود. قبل از آنکه بخواهید به تعمیر تاچال سی دی سامسونگ بپردازد باید مطمئن شوید ایراد اصلی از کجاست؟ تاچ؟ السی دی؟ یا فلت گوشی ؟ در این صورت می توانید بهتر تصمیم بگیرید و اطلاع بهتری از هزینهتعمیر تاچ ال سی دی گوشی به دست بیاورید. قبل از هر چیزی یک توضیح اجمالی ازاجزای سازنده تاچ ال سی دی گوشی ارائه می دهیم.

تعمیر صفحه لمسیگوشی شامل چه قسمت هایی می شود؟

برای تعمیر صفحهلمسی چند قسمت مختلف باید بررسی شوند. مورد اول گلسی است که روی صفحه گوشیقرار دارد. البته این گلس با گلس محافظی که برای محافظت بیشتر توسط خریدار تهیه میشود و محافظت از خط وخش روی ال سی دی نصب می شود متفاوت است. این گلس از یک شیشهمقاوم تشکیل شده است که روی ال سی دی گوشی قرار می گیرد. در مواقع شکستن صفحه گوشیاگر تاچ و ال سی دی به درستی کار کند. تعمیرات ال سی دی هزینه زیادی نخواهدداشت وبه جای تعویض ال سی دی شکسته گوشی تنها این قطعه تعمیر می شود.

قطعه بعدی فریم ال سیدی است که به عنوان قاب ال سی دی است و موجب انسجام اجزای صفحه نمایش می شود. قطعهبعدی تعویض تاچ گوشی می باشد که وظیفه دریافت دستورات کاربر را دارد. اگربر اثر ضربه و اتفاقات دیگر صفحه هیچ عکس العملی در مقابل لمس کاربر نداشته باشداین قطعه آسیب دیده است. رفع این ایراد تنها با تعویض تاچ ال سی دی موبایلامکان پذیر است. قطعه آخر نیز مربوط به ال سی دی گوشی است که دقیقا در زیر تاچقرار دارد. اگر پس از ضربه صفحه نمایش به کلی سیاه شود باید اقدام به تعویض تاچال سی دی موبایل نمود .

تعمیر تاچ گوشی به تنهایی امکان پذیر است؟

در مواردی بدون هیچگونه ضربه ای، تاچ دچار ایراداتی می شود. اگر بعضی ار قسمت های تاچ به درستی عملنمی کنند باید با یک تاچ سالم، گوشی تست شود. می توان اقدام به تعویض تاچ تنهانمود. باید سوکت و آی سی تاچ بررسی شود. اگر ایرادات از اتصالات مربوط به تاچنبود، احتمالا آی سی تاچ سوخته است و باید تعویض شود. قیمت تعمیر تاچ گوشینسبت به قیمت تعویض تاچ گوشی متفاوت است.

تعمیر ال سی دی تبلت با قطعات اورجینال

تعویض ال سی دی تبلتسامسونگ، تعویض ال سی دی تبلت ایسوس، لنوو و سایر برندها تفاوتی با تعویض تاچ السی دی گوشی ندارند. تنها تفاوت آنها هزینه تعمیر ال سی دی تبلت استکه اغلب بالاتر از موبایل است. زیرا ابعاد تبلت بیشتر از گوشی است از این رو قیمتتاچ ال سی دی تبلت بالاتر است و البته تعویض تاچ تبلت نیز کمی دشوارتر است وبه مهارت بیشتری نیز نیاز دارد.

هزینه تعویض ال سی دی موبایل را چگونه کاهش دهیم؟

قبل از هر چیزی بایدبیان کنیم قیمت تعویض تاچ ال سی دی اگر خیلی پایین اعلام شود. قطعا ایرادیدر جریان کار است. زیرا هیچ ارزانی شگفت انگیزی بی دلیل نیست. اما منظور ما ازکاهش قیمت تعویض تاچ گوشی این است که بدون واسطه و به طور مسقیم اقدام بهخرید قطعات کنید. با حذف واسطه طبعا قیمت قطعات کاهش می یابد و به این ترتیب قیمتتعویض ال سی دی موبایل کم می شود.

هزینه تعویض تاچ گوشی به چه عواملی بستگی دارد؟

هزینه تعمیر ال سی دیگوشی بهموارد زیادی بستگی دارد. از جمله مواردی که بر قیمت تعمیر ال سی دی گوشی تاثیردارد نوع آسیب وارد شده به گوشی است. این مورد که آیا تنها تاچ گوشی آسیب دیده یاتمام قطعات تاچ ال سی دی نیاز به تعمیر دارند، نیز تعیین کننده قیمت تعمیر السی دی گوشی شیائومی یا سایر برندها است. مورد دیگری که تغییر دهنده ی قیمتتعویض تاچ گوشی است، برند گوشی می باشد. به طور مثال هزینه تعمیر تاچ السی دی آیفون با هزینه تعویض تاچ ال سی دی گوشی سامسونگ قطعا یکساننخواهد بود. همچنین سری های متفاوت از یکی برند هم دارای هزینه تعویض ال سی دیشکسته یکسان نیستند. به طور مثال هزینه تعویض ال سی دی گوشی سامسونگ a51 با هزینه تعویض ال سی دی گوشی a71 یکسان نیست. طبعا هرچه گوشی جدیدتر وترند تر باشد هزینه تعویض تاچ گوشی آن نیز بالاتر است. قطعات اصلی یا تقلبیبر هزینه تعویض ال سی دی موبایل موثر است

تفاوتی قیمتی بالاییدر هزینه تعویضLCD ال سی دی گوشی و تاچ گوشی با قطعات اصلی و فیکوجود دارد. با استفاده از قطعات بی کیفیت هزینه تعمیر تاچ گوشی کاهش مییابد اما در مدت زمان کوتاهی دوباره این ایراد گریبان گیرتان خواهد شد. بعضی ازتعمیرکاران برای کاهش هزینه تعمیر ال سی دی موبایل اقدام به استفاده ازکالای دست دوم می کنند. البته ما این کار را رد نمی کنیم اما باید تعمیرکار مهارتبالایی در شناسایی قطعه معیوب از سالم داشته باشد. در این صورت هزینه ها کاهش میباید.

تعمیرات و تعویض تاچ ال سی دی انواع گوشی های آیفون، سامسونگ، شیائومیو هواوی در هوم سرویز

تعمیرات تاچ ال سی دیانواع گوشی به دو عامل بستگی دارد. مورد اول خود قطعه تاچ و ال سی دی است که بایدخریداری شود و برای هر برند و سری های متفاوت از آن برند متفاوت است و مورد بعدیتعمیرکار است که باید با مهارت به تعمیر و تعویض تاچ ال سی دی گوشی و تبلتبپردازد. شما می توانید بدون نیاز به مراجعه به نمایندگی ها از خدمات تعویض تاچال سی دی گوشی در محل هوم سرویز بهره مند شوید. متخصصین ما آماده ارائه خدماتدر زمینه تعمیر و تعویض انواع گوشی و تبلت از برندهای آیفون، سامسونگ، هواوی،شیائومی، لنوو، ایسوس و غیره هستند.

تنها کافیست به صورترایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست کنید متخصصین ما جهت مشاوره و اعلام هزینهتعویضlcd تاچ السی دی گوشی با شما تماس خواهند گرفت.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعویض ال سی دی گوشی و همچنین ارایه خدمات تعمیر صفحه لمسی موبایل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات موبایل و تبلت ارائه می دهد که شامل تعمیر انواع تبلت و گوشی در برندهای مختلف, تعمیر باتری موبایل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های رایانه و تکنولوژی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعویض ال سی دی گوشی

تعمیر صفحه لمسی موبایل

تعمیر تاچ تبلت

تعمیرات تاچ گوشی

تعویض تاچ و ال سی دی گوشی

تعمیر ال سی دی گوشی آب خورده و شکسته

تعویض ال سی دی و تعویض فلت انواع گوشی های اپل، سامسونگ، هواوی، شیائومی و...

نظرات کاربران

profile picture
بهنام قرنجی

واقعا با حوصله و با حساسیت بالا کار کردند و کار تمیزی هم تحویل دادند

profile picture
عاطفه سلیمانی

اقای مشهدی فوق العاده عالی بودند تشکر ویژه میکنم ازشون

profile picture
سمیه مقدسی

خوب بودند تنها مشکلی داشتند یکمی کند بودند ولی در عوض خیلییی خوش اخلاق بودند

profile picture
مهشاد طباطبایی

عالی بودند ، هرچی بگم از تمیز بودنشون کم گفتم و با جون و دل کار کردند انگار خونه خودشون بود ممنونم واقعا

شرایط تعویض تاچ و ال سی دی موبایل و تبلت

تهیه لوازم و نرم افزارها در خصوص تعمیر تاچ ال سی دی گوشی در صورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور را به مشتری ارایه نماید.

در هنگام تحویل گرفتن موبایل و تبلت، ابتدا وضعیت دستگاه بررسی شده و رسید به شما ارایه خواهد شد و موارد و مشکلات دستگاه اعلام شده توسط شما، داخل رسید قید خواهد شد.

نفر اعزامی به عنوان پیک، نفرات مطمئن و حائز صلاحیت بوده و ما به ازای تحویل گوشی به شما رسید تحویل می دهند. ضمنا بابت دریافت و تحویل گوشی در محل شما هیچ هزینه ای دریافت نخواهد شد.

تعمیرات انجام شده توسط همیار شامل یک هفته گارانتی واقعی می باشد.

گارانتی تعویض قطعات یک ماهه می باشد و چنانچه قطعه یا قطعات تعویضی طی یک ماه دارای هر گونه ایراد یا عیبی باشد شامل گارانتی خواهد بود.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

تعمیر کنسول بازی
تعمیر کنسول بازی
قیمت از 350,000 الی 1,400,000 تومان
تعمیر ساعت هوشمند
تعمیر ساعت هوشمند
قیمت از 500,000 الی 500,000 تومان
تعمیر لپ تاپ
تعمیر لپ تاپ
قیمت از 150,000 الی 150,000 تومان
تعمیر موبایل
تعمیر موبایل
قیمت از 500,000 الی 4,000,000 تومان