تعمیر یو پی اس

تعمیر یو پی اس

از 1447 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر یو پی اس در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت تعمیر یو پی اس

2,000,000 الی 5,000,000 تومان

قیمت تعویض باتری یو پی اس

1,500,000 تومان

متوسط قیمت0 تومانکمینه قیمت0 تومانبیشینه قیمت0 تومان

آنچه درباره تعمیر یو پی اس خواهید خواند

 • تعمیر یو پی اس صنعتی و خانگی را به متخصصین بسپارید
 • در تعمیر و نگهداری ups به چه مواردی باید دقت شود؟
 • تعمیر ups در محل انجام می شود؟
 • تعمیر یو پی اس سه فاز صنعتی و تعمیر یوپی اس تک فاز
 • تعمیر باتری یو پی اس UPS امکان پذیر است؟
 • تعمیر برد یو پی اس
 • خدمات نگهداری از ups شامل چه مواردی می شود؟
 • عیب یابی و آموزش تعمیر یو پی اس
 • خدمات تعمیرات یو پی اس هوم سرویز شامل چه مواردی است؟
 • هزینه تعمیر یو پی اس یه چه مواردی وابسته است؟
 • نحوه ثبت درخواست در هوم سرویز برای تعمیرات یو پی اس چگونه است؟

تعمیر یو پی اس صنعتی و خانگی را به متخصصین بسپارید

با توجه به بالا رفتن قیمت یو پی اس قطعا تعویض این دستگاه ها تصمیم مقرون به صرفه ای نخواهد بود. به این ترتیب تعمیر یو پی اس به صرفه تر خواهد بود. تنها موردی که باید توجه شود این مورد است که خدمات تعمیرات یو پی اس را به متخصصین در این زمینه بسپارید. خدمات سرویس و نگهداری یو پی اس مربوط به تعمیر یو پی اس کرکره برقی، تعمیر یو پی اس فاراتل، تعمیر یو پی اس آسانسور و ... است. در ادامه به مواردی که باید تعمیر UPS توجه شود و عوامل تاثیر گذار بر هزینه تعمیر یو پی اس می پردازیم.

در تعمیر و نگهداری ups به چه مواردی باید دقت شود؟

شاید مهمترین دلیل نیاز به تعمیر ups عدم نصب صحیح این تجهیزات است. زیرا نصب غیر اصولی هم به خود دستگاه آسیب وارد می کند و هم موجب بروز خطرات جانی و مالی می شود. موارد دیگری که در هنگام تعمیر ups باید مورد نظر قرار بگیرد که سیستم ها با سری کردن تعداد 8 نهایت 20 عدد باطری ولت 240 ولت dc تولید می کنند. رعایت نکات ایمنی در هنگام نصب یو پی اس و تعمیر آن الزامی است. زیرا عدم رعایت موارد ایمنی ممکن است ایجاد برق گرفتگی نماید.

باتری های یو پی اس جریان بسیار بالایی را در موقع اتصال کوتاه ایجاد می کنند که این موارد در هنگام اتصال بین قطب های باتری موجب سوختن ups و انفجار می شود. همچنین در صورتی که توان خروجی یو پی اس با توان مصرفی دستگاه های متصل به ups تطابق نداشته باشد موجب فشار به دستگاه و آسیب به دستگاه شده و در نهایت نیاز به تعمیر دستگاه ups می شود.

تعمیر ups در محل انجام می شود؟

همانطور که پیش تر هم گفته شد این دستگاه ها در تامین انرژی مورد نیاز برای تجهیزات مختلف استفاده می شود. به این ترتیب با خدمات تعمیر UPS در محل خیال کاربران از کیفیت خدمات یو پی اس و سرعت انجام تعمیرات راحت خواهد بود. در بیشتر موارد بررسی دستگاه و پروسه تعمیرات یو پی اس در محل مورد نظر انجام می شود و نیازی به جابجایی دستگاه نیست. به طور کل موارد زیر در خدمات تعمیر UPS ارائه می شود.

 • تست عملکرد یو پی اس و تست باتری UPS
 • عیب یابی دستگاه با تحلیل مدار یو پی اس
 • سرویس و گردگیری UPS
 • بررسی برق ورودی و خروجی از دستگاه
 • کنترل نوع بار مصرفی دستگاه و ...

تعمیر یو پی اس سه فاز صنعتی و تعمیر یوپی اس تک فاز

تعمیر یو پی اس سه فاز بیشتر در کارخانجات و کارگاه های صنعتی برای حفاظت از دستگاه های گران قیمت درخواست می شود. این دستگاه ها از برق سه فاز برای ذخیره انرژی مورد نیاز استفاده می کنند و به این ترتیب برق مورد نیاز را به صورت سه فاز در صورت نیاز به دستگاه ها بر می گرداند. تعمیر باتری یو پی اس سه فاز نسبت به سایر سخت تر بوده و هزینه تعمیر یو پی اس سه فاز بیشتر می شود.

تعمیر باتری یو پی اس UPS امکان پذیر است؟

مهمترین قطعه این وسیله که در واقع کارایی این وسیله را نشان می دهد باتری این دستگاه است. در بعضی از موارد تنها نیاز به تعمیر باتری UPS است. بعضی از مدل های باتری یو پی اس غیر قابل تعمیر و احیا شدن هستند. در بعضی از موارد نیز اگر مشکلی در شارژ باتری و یا کالیبراسیون باتری یو پی اس باشد این مشکل قابل رفع شدن است.

تعمیر برد یو پی اس

یکی از تخصصی ترین موارد مربوط به خدمات یو پی اس به تعمیر برد یو پی اس مربوط می شود. تعمیرات برد UPS باید توسط کارشناس UPS بررسی و تعمیر شود. افرادی باید دست به تعمیرات برد یو پی اس بزنند که توانایی عیب یابی دقیق این قطعات را دارا باشند. در تعمیرات برد UPS باید مدارهای الکترونیک دستگاه به خوبی بررسی شود و بر اساس استانداردهای شرکت سازنده کنترل شوند.

خدمات نگهداری از ups شامل چه مواردی می شود؟

نگهداری ups شامل بررسی ولتاژ ورودی و خروجی به دستگاه، تست عملکرد باتری ups ، گردگیری و نظافت قطعات، تست فرکانس های ورودی و خروجی و بررسی مصرف انرژی باتری از اقداماتی است که بعد از راه اندازی باید به صورت ممتد انجام شود. خدمات نگهداری و سرویس ups باید موجب افزایش عمر مفید این تجهیزات شده و از خرابی زودرس آن جلوگیری می کند. برای اجرای بهتر خدمات سرویس و نگهداری یو پی اس بهتر است از ورود گرد و غبار به دستگاه و وارد شدن ضربه به دستگاه جلوگیری شود. به طور کل موارد زیر در زمان سرویس یو پی اس انجام می شود.

 • تست ولتاژ باتری های دستگاه یو پی اس
 • کنترل دمای باتری یو پی اس
 • بررسی میزان سلامت باتری یو پی اس
 • کنترل سیم ارت متصل به ups
 • بررسی دمای محیط و بررسی محل نصب دستگاه
 • گردگیری بردها و فن یو پی اس
 • کنترل توان مصرفی
 • کنترل امپر و ولتاژ ورودی و خروجی

عیب یابی و آموزش تعمیر یو پی اس

همانطور که پیش تر توضیح داده شد این دستگاه ها پیجیده هستند و از قطعات و برد پیچیده تشکیل شده اند. لذا تنها افرادی از پس تعمیر یو پی اس بر می آیند که آموزش تعمیر یو پی اس را به صورت تخصصی گذرانده باشند و دارای تجربه کافی در این زمینه باشند. اما داشتن اطلاعاتی هرچند محدود به شما کمک می کند تا عیب یابی های سطحی را انجام داده و بتوانید اطلاعات جامع تری در هنگام خبر کردن کارشناس یو پی اس در اختیار ایشان قرار دهید. در ادامه به صورت مختصر به معرفی ایرادات شایع در این دستگاه ها و علت های آنها می پردازیم

· علت روشن نشدن دستگاه یو پی اس چیست؟

در این مواقع ابتدا کابل های ورودی بررسی می شوند که دچار قطعی نشده باشند. سپس فیوز های دستگاه و برد یو پی اس باید بررسی شود.

· علت شارژ نشدن باتری UPS چیست؟

در این مواثع اتصالات باتری بررسی می شود. اگر ایراد از این قسمت ها نباشد کابل ها، فیوز و اتصالات مدار بخش باتری جز به جز باید عیب یابی شوند.

· علت خطاها و ارور های دستگاه چیست؟

در این مواقع باید برد یو پی اس به طور دقیق بررسی شود و به تحلیل مدار یو بی اس پرداخته شود. علل مختلفی مانند به هم خوردن اتصالات، عدم عملکرد فن، سنسورها ممکن است موجب ایراد در مدار و بروز خطا و ارور روی نمایشگر دستگاه شوند.

· علت شارژ نشدن باتری یو پی اس چیست؟

اگر بعد از بررسی مشخص شود همه اتصالات به درستی قرار گرفته اند و باطری مشکلی ندارد. ایراد به برد دستگاه بر می گردد که باید به خوبی عیب یابی و تعمیر شود.

خدمات تعمیرات یو پی اس هوم سرویز شامل چه مواردی است؟

 • تعمیر یو پی اس خانگی
 • تعمیر یو پی اس آسانسور
 • تعمیر یو پی اس کرکره برقی
 • تعمیر یو پی اس صنعتی
 • تعمیر یو پی اس فاراتل
 • تعمیر یو پی اس APC و سایر برندهای ایرانی و خارجی

هزینه تعمیر یو پی اس یه چه مواردی وابسته است؟

قیمت تعمیر یو پی اس به موارد متعددی وابسته است. نمی توان محدوده قیمتی برای این خدمات در نظر گرفت. اما چیزی که واضح است صرف هزینه تعمیرات یو پی اس در مقابل هزینه تعویض آن به صرفه تر است. در ادامه به معرفی مهم ترین عوامل تاثیرگذار بر هزینه تعمیر UPS می پردازیم.

· تعمیر یو پی اس ایرانی و خارجی

یکی از مهمترین موارد تاثیرگذار بر هزینه تعمیر یو پی اس مربوط به امکان تامین قطعات است. این دستگاهها از قطعات و بردهای متعددی تشکیل شده اند که در صورت خرابی هر کدام ممکن است برای پیدا کرده قطعه مورد نظر در بازار با چالش روبه رو شوید. قطعات یو پی اس هاس ایرانی طبعا راحت تر پیدا شده و هزینه به نسبت کمتری دارند. از این رو هزینه تعمیر یو پی اس کمتری در نهایت خواهند داشت.

· برند دستگاه (تعمیر یو پی اس فاراتل، APS و ...)

پس از ایرانی و خارجی بودن مورد دیگر برند دستگاه است. به طور مثال ممکن است تعمیر یو پی اس فاراتل قطعات گران تری نسبت به تعمیر یو پی اس APC داشته باشند که همین مورد هزینه ها را تغییر می دهد.

· تعمیر یا تعویض قطعات بر هزینه تعمیرات UPS تاثیر دارند

طبعا اگر قطعات قابل تعمیر باشند هزینه های کلی به طور چشم گیری کاهش پیدا می کند. متخصصین ما با هدف تعمیر قطعات به جای تعویض آنها سعی در کم کردن هزینه تعمیر یو پی اس و همچنین حفظ قطعات فابریک دستگاه را دارند.

 • نوع قطعه یا قطعات معیوب یو پی اس

همچنین نوع قطعه مورد دیگری است. طبیعتا تعمیر فن یو پی اس هزینه ای برابر با هزینه تعمیر باتری یو پی اس و یا حتی برد دستگاه ندارد. لذا نوع ایراد و نوع قطعه هزینه های نهایی را تعیین می کند که تمام این موارد پس از عیب یابی مشخص می شود.

نحوه ثبت درخواست در هوم سرویز برای تعمیرات یو پی اس چگونه است؟

جهت اطلاع از هزینه ها و مشورت با تعمیرکار یو پی اس هوم سرویز تنها کافیست ثبت درخواست رایگان انجام دهید. با ثبت درخواست خدمات یو پی اس (UPS) و درج شماره تماس، همیاران هوم سرویز با شما تماس گرفته و ضمن ارائه برآورد قیمت تعمیر یو پی اس توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر یو پی اس و همچنین ارایه خدمات تعمیر یو پی اس صنعتی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات خدمات شبکه و سرور ارائه می دهد که شامل نصب و راه اندازی دستگاه ups خانگی و صنعتی, بررسی و رفع علت قطعی اینترنت و خرابی مودم, کابل کشی شبکه پسیو و داکت کشی شبکه , نصب و راه اندازی شبکه بی‌سیم ( وایرلس)، کابلی و ترکیبی, خدمات شبکه کامپیوتری, خدمات پشتیبانی شبکه حضوری, تعمیرات شبکه وایرلس, راه اندازی سرور خانگی, راه اندازی مرکز تلفنی VOIP, طراحی و نصب شبکه فیبر نوری, راه اندازی سیستم های نظارتی برای تامین امنیت شبکه می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های رایانه و تکنولوژی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر یو پی اس

تعمیر یو پی اس صنعتی

نگهداری ups

تعمیر یو پی اس کرکره برقی و درب اتوماتیک

تعمیر یو پی اس آسانسور و بالابر

تعمیر یو پی اس خانگی

یو پی اس تجهیزات کامپیوتری و سرور

تعمیر یو پی اس ایرانی، فاراتل، APS

نظرات کاربران

profile picture
نفیسه علی اکبر

از هوم سرویز تشکر میکنم تعمیرات به خوبی انجام شد

profile picture
نفیسه علی اکبر

اون چیزی که میخواستم در زاهر دراوردند و ممنونم باید استفاده کنیم ببینیم خوبه یا نه درکل کار خوبی تحویل دادند

profile picture
یاشا پورامین

همه چی اکیه تا الان و مشکلی بوجود نیامده ممنون

profile picture
امیرمحمد زند

هم از رفتارشون راضی بودم هم نحوه عملکرشون خیلی عالی

شرایط تعمیر یو پی اس خانگی تک فاز و تعمیر UPS صنعتی سه فاز

تهیه لوازم، قطعات و نرم افزارها در خصوص تعمیر یو پی اس پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد مشاوره لازم را به مشتری ارایه نماید و در صورت تایید مشتری تعمیرات ups را انجام دهد.

همیار موظف است بلافاصله پس از حضور در محل مشتری وضعیت سلامت دستگاه مشتری را بررسی نماید و پس از مشورت با مشتری نسبت به رفع خرابی یو پی اس اقدام نماید. به همین ترتیب مشتری نیز پس از انجام تعمیرات می بایست وضعیت دستگاه را بررسی نماید. چنانچه دستگاه دارای عیب یا خرابی باشد بلافاصله به همیار اطلاع رسانی نماید.

تعمیرات یوی پی اس انجام شده توسط همیار شامل یک هفته گارانتی همیاران می باشد و در صورت بروز خرابی همیاران می بایست نسبت به رفع مشکل اقدام نماید.

هزینه دقیق تعمیرات یو پی اس (ups) پس از بررسی همیار متخصص به مشتریان اعلام خواهد شد، لذا همیاران بر اساس توضیحات مشتری، برآورد اولیه هزینه را به صورت تلفنی به مشتریان ارایه داده و پس از بررسی فیزیکی دستگاه یو پی اس، قیمت دقیق خدمت مشتریان ارائه می شود. همیار بدون هماهنگی با مشتری مجوز تعمیرات یو پی اس را نخواهد داشت.

همیاران هوم سرویز احراز هویت و صلاحیت شده و دارای مدارک فنی معتبر می باشند و همچنین تضامین و قرارداد مستقلی از ایشان نزد هوم سرویز وجود دارد، ولیکن در حین سپردن خدمات مورد نظر شما به همیاران حتما نظرات و تجربیات سایر مشتریان از خدمات اخذ شده از همیار را ملاک انتخاب و تایید همیار قرار دهید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

server-installation
نصب و راه اندازی سرور
در حال بروزرسانی قیمت
video-projector-repair
تعمیر ویدئو پروژکتور
در حال بروزرسانی قیمت
network-services
خدمات شبکه
قیمت از 300,000 الی 300,000 تومان
computer-service
خدمات کامپیوتری
قیمت از 400,000 الی 1,850,000 تومان