تعمیر یو پی اس

تعمیر یو پی اس

از 1447 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر یو پی اس در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت تعمیر یو پی اس

2,000,000 الی 5,000,000 تومان

قیمت تعویض باتری یو پی اس

1,500,000 تومان

متوسط قیمت0 تومانکمینه قیمت0 تومانبیشینه قیمت0 تومان

آنچه درباره تعمیر یو پی اس خواهید خواند

 • تعمیر یو پی اس صنعتی و خانگی را به متخصصینبسپارید
 • در تعمیر و نگهداری ups به چه مواردی باید دقت شود؟
 • تعمیر ups در محل انجام می شود؟
 • تعمیر یو پی اس سه فاز صنعتی و تعمیر یوپی اس تکفاز
 • تعمیر باتری یو پی اس UPS امکانپذیر است؟
 • تعمیر برد یو پی اس
 • خدمات نگهداری از ups شامل چه مواردی می شود؟
 • عیب یابی و آموزش تعمیر یو پی اس
 • خدمات تعمیرات یو پی اس هوم سرویز شامل چه مواردیاست؟
 • هزینه تعمیر یو پی اس یه چه مواردی وابسته است؟
 • نحوه ثبت درخواست در هوم سرویز برای تعمیرات یوپی اس چگونه است؟

تعمیر یو پی اس صنعتی و خانگی را به متخصصینبسپارید

با توجه به بالا رفتن قیمت یو پی اس قطعا تعویض این دستگاه ها تصمیممقرون به صرفه ای نخواهد بود. به این ترتیب تعمیر یو پی اس به صرفه تر خواهدبود. تنها موردی که باید توجه شود این مورد است که خدمات تعمیرات یو پی اسرا به متخصصین در این زمینه بسپارید. خدمات سرویس و نگهداری یو پی اس مربوط به تعمیریو پی اس کرکره برقی، تعمیر یو پی اس فاراتل، تعمیر یو پی اسآسانسور و ... است. در ادامه به مواردی که باید تعمیر UPSتوجه شود و عوامل تاثیر گذار بر هزینه تعمیر یو پی اس می پردازیم.

در تعمیر و نگهداری ups به چه مواردی باید دقت شود؟

شاید مهمترین دلیل نیاز به تعمیر ups عدم نصب صحیح اینتجهیزات است. زیرا نصب غیر اصولی هم به خود دستگاه آسیب وارد می کند و هم موجببروز خطرات جانی و مالی می شود. موارد دیگری که در هنگام تعمیر ups باید مورد نظر قرار بگیرد که سیستم هابا سری کردن تعداد 8 نهایت 20 عدد باطری ولت 240 ولت dc تولید می کنند. رعایت نکات ایمنی درهنگام نصب یوپی اس و تعمیر آن الزامی است. زیرا عدم رعایت موارد ایمنی ممکن استایجاد برق گرفتگی نماید.

باتری های یو پی اس جریان بسیار بالایی را در موقع اتصال کوتاه ایجادمی کنند که این موارد در هنگام اتصال بین قطب های باتری موجب سوختن ups و انفجار می شود. همچنین در صورتی کهتوان خروجی یو پی اس با توان مصرفی دستگاه های متصل به ups تطابق نداشته باشدموجب فشار به دستگاه و آسیب به دستگاه شده و در نهایت نیاز به تعمیردستگاه ups می شود.

تعمیر ups در محل انجام می شود؟

همانطور که پیش تر هم گفته شد این دستگاه ها در تامین انرژی مورد نیازبرای تجهیزات مختلف استفاده می شود. به این ترتیب با خدمات تعمیر UPS در محل خیال کاربران از کیفیت خدمات یو پیاس و سرعت انجام تعمیرات راحت خواهد بود. در بیشتر موارد بررسی دستگاه و پروسهتعمیرات یو پی اس در محل مورد نظر انجام می شود و نیازی به جابجایی دستگاه نیست.به طور کل موارد زیر در خدمات تعمیر UPS ارائه می شود.

 • تستعملکرد یو پی اس و تست باتری UPS
 • عیب یابیدستگاه با تحلیل مدار یو پی اس
 • سرویس وگردگیری UPS
 • بررسیبرق ورودی و خروجی از دستگاه
 • کنترلنوع بار مصرفی دستگاه و ...

تعمیر یو پی اس سه فاز صنعتی و تعمیر یوپی اس تکفاز

تعمیر یو پی اس سه فاز بیشتر در کارخانجات و کارگاه های صنعتی برایحفاظت از دستگاه های گران قیمت درخواست می شود. این دستگاه ها از برق سه فاز برایذخیره انرژی مورد نیاز استفاده می کنند و به این ترتیب برق مورد نیاز را به صورتسه فاز در صورت نیاز به دستگاه ها بر می گرداند. تعمیر باتری یو پی اس سه فاز نسبتبه سایر سخت تر بوده و هزینه تعمیر یو پی اس سه فاز بیشتر می شود.

تعمیر باتری یو پی اس UPS امکانپذیر است؟

مهمترین قطعه این وسیله که در واقع کارایی این وسیله را نشان می دهدباتری این دستگاه است. در بعضی از موارد تنها نیاز به تعمیر باتری UPS است. بعضی از مدل های باتری یو پی اس غیرقابل تعمیر و احیا شدن هستند. در بعضی از موارد نیز اگر مشکلی در شارژ باتری و یاکالیبراسیون باتری یو پی اس باشد این مشکل قابل رفع شدن است.

تعمیر برد یو پی اس

یکی از تخصصی ترین موارد مربوط به خدمات یو پی اس به تعمیر برد یوپی اس مربوط می شود. تعمیرات برد UPS باید توسط کارشناس UPS بررسی و تعمیر شود. افرادی باید دست بهتعمیرات برد یو پی اس بزنند که توانایی عیب یابی دقیق این قطعات را دارا باشند. درتعمیرات برد UPS باید مدارهای الکترونیک دستگاه به خوبیبررسی شود و بر اساس استانداردهای شرکت سازنده کنترل شوند.

خدمات نگهداری از ups شامل چه مواردی می شود؟

نگهداری ups شامل بررسیولتاژ ورودی و خروجی به دستگاه، تست عملکرد باتری ups ، گردگیری و نظافتقطعات، تست فرکانس های ورودی و خروجی و بررسی مصرف انرژی باتری از اقداماتی است کهبعد از راه اندازی باید به صورت ممتد انجام شود. خدمات نگهداری و سرویس ups باید موجب افزایش عمر مفید این تجهیزاتشده و از خرابی زودرس آن جلوگیری می کند. برای اجرای بهتر خدمات سرویس ونگهداری یو پی اس بهتر است از ورود گرد و غبار به دستگاه و وارد شدنضربه به دستگاه جلوگیری شود. به طور کل موارد زیر در زمان سرویس یو پی اس انجام می شود.

 • تستولتاژ باتری های دستگاه یو پی اس
 • کنترلدمای باتری یو پی اس
 • بررسیمیزان سلامت باتری یو پی اس
 • کنترلسیم ارت متصل به ups
 • بررسیدمای محیط و بررسی محل نصب دستگاه
 • گردگیریبردها و فن یو پی اس
 • کنترلتوان مصرفی
 • کنترلامپر و ولتاژ ورودی و خروجی

عیب یابی و آموزش تعمیر یو پی اس

همانطور که پیش تر توضیح داده شد این دستگاه ها پیجیده هستند و ازقطعات و برد پیچیده تشکیل شده اند. لذا تنها افرادی از پس تعمیر یو پی اس بر میآیند که آموزش تعمیر یو پی اس را به صورت تخصصی گذرانده باشند و دارایتجربه کافی در این زمینه باشند. اما داشتن اطلاعاتی هرچند محدود به شما کمک می کندتا عیب یابی های سطحی را انجام داده و بتوانید اطلاعات جامع تری در هنگام خبر کردنکارشناس یو پی اس در اختیار ایشان قرار دهید. در ادامه به صورت مختصر به معرفیایرادات شایع در این دستگاه ها و علت های آنها می پردازیم

· علت روشن نشدن دستگاه یو پی اس چیست؟

در این مواقع ابتدا کابل های ورودی بررسی می شوند که دچار قطعی نشدهباشند. سپس فیوز های دستگاه و برد یو پی اس باید بررسی شود.

· علت شارژ نشدن باتری UPS چیست؟

در این مواثع اتصالات باتری بررسی می شود. اگر ایراد از این قسمت هانباشد کابل ها، فیوز و اتصالات مدار بخش باتری جز به جز باید عیب یابی شوند.

· علت خطاها و ارور های دستگاه چیست؟

در این مواقع باید برد یو پی اس به طور دقیق بررسی شود و به تحلیلمدار یو بی اس پرداخته شود. علل مختلفی مانند به هم خوردن اتصالات، عدم عملکرد فن،سنسورها ممکن است موجب ایراد در مدار و بروز خطا و ارور روی نمایشگر دستگاه شوند.

· علت شارژ نشدن باتری یو پی اس چیست؟

اگر بعد از بررسی مشخص شود همه اتصالات به درستی قرار گرفته اند وباطری مشکلی ندارد. ایراد به برد دستگاه بر می گردد که باید به خوبی عیب یابی وتعمیر شود.

خدمات تعمیرات یو پی اس هوم سرویز شامل چه مواردیاست؟

 • تعمیر یوپی اس خانگی
 • تعمیر یوپی اس آسانسور
 • تعمیر یوپی اس کرکره برقی
 • تعمیر یوپی اس صنعتی
 • تعمیر یوپی اس فاراتل
 • تعمیر یوپی اس APC و سایر برندهای ایرانی و خارجی

هزینه تعمیر یو پی اس یه چه مواردی وابسته است؟

قیمت تعمیر یو پی اس به موارد متعددی وابسته است. نمی توان محدودهقیمتی برای این خدمات در نظر گرفت. اما چیزی که واضح است صرف هزینه تعمیرات یوپی اس در مقابل هزینه تعویض آن به صرفه تر است. در ادامه به معرفی مهم ترینعوامل تاثیرگذار بر هزینه تعمیر UPS می پردازیم.

· تعمیر یو پی اس ایرانی و خارجی

یکی از مهمترین موارد تاثیرگذار بر هزینه تعمیر یو پی اس مربوط به امکانتامین قطعات است. این دستگاهها از قطعات و بردهای متعددی تشکیل شده اند که در صورتخرابی هر کدام ممکن است برای پیدا کرده قطعه مورد نظر در بازار با چالش روبه روشوید. قطعات یو پی اس هاس ایرانی طبعا راحت تر پیدا شده و هزینه به نسبت کمتریدارند. از این رو هزینه تعمیر یو پی اس کمتری در نهایت خواهند داشت.

· برند دستگاه (تعمیر یو پی اس فاراتل، APS و ...)

پس از ایرانی و خارجی بودن مورد دیگر برند دستگاه است. به طور مثالممکن است تعمیر یو پی اس فاراتل قطعات گران تری نسبت به تعمیر یو پی اس APC داشته باشند که همین مورد هزینه ها را تغییرمی دهد.

· تعمیر یا تعویض قطعات بر هزینه تعمیرات UPS تاثیر دارند

طبعا اگر قطعات قابل تعمیر باشند هزینه های کلی به طور چشم گیری کاهشپیدا می کند. متخصصین ما با هدف تعمیر قطعات به جای تعویض آنها سعی در کم کردنهزینه تعمیر یو پی اس و همچنین حفظ قطعات فابریک دستگاه را دارند.

 • نوع قطعه یا قطعات معیوب یو پی اس

همچنین نوع قطعه مورد دیگری است. طبیعتا تعمیر فن یو پی اس هزینه ایبرابر با هزینه تعمیر باتری یو پی اس و یا حتی برد دستگاه ندارد. لذا نوع ایراد ونوع قطعه هزینه های نهایی را تعیین می کند که تمام این موارد پس از عیب یابی مشخصمی شود.

نحوه ثبت درخواست در هوم سرویز برای تعمیرات یوپی اس چگونه است؟

جهت اطلاع از هزینه ها و مشورت با تعمیرکار یو پی اس هوم سرویز تنها کافیست ثبت درخواسترایگان انجام دهید. با ثبت درخواست خدمات یو پی اس (UPS) و درج شماره تماس، همیاران هوم سرویز با شماتماس گرفته و ضمن ارائه برآورد قیمت تعمیر یو پی اس توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر یو پی اس و همچنین ارایه خدمات تعمیر یو پی اس صنعتی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات خدمات شبکه و سرور ارائه می دهد که شامل نصب و راه اندازی دستگاه ups خانگی و صنعتی, بررسی و رفع علت قطعی اینترنت و خرابی مودم, کابل کشی شبکه پسیو و داکت کشی شبکه , نصب و راه اندازی شبکه بی‌سیم ( وایرلس)، کابلی و ترکیبی, خدمات شبکه کامپیوتری, خدمات پشتیبانی شبکه حضوری, تعمیرات شبکه وایرلس, راه اندازی سرور خانگی, راه اندازی مرکز تلفنی VOIP, طراحی و نصب شبکه فیبر نوری, راه اندازی سیستم های نظارتی برای تامین امنیت شبکه می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های رایانه و تکنولوژی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر یو پی اس

تعمیر یو پی اس صنعتی

نگهداری ups

تعمیر یو پی اس کرکره برقی و درب اتوماتیک

تعمیر یو پی اس آسانسور و بالابر

تعمیر یو پی اس خانگی

یو پی اس تجهیزات کامپیوتری و سرور

تعمیر یو پی اس ایرانی، فاراتل، APS

نظرات کاربران

profile picture
نگار جلودارزاده

بسیار خانم خوش برخورد و کم حرفی بودند و بدون معطلی و وقت کشی و ... کار رو انجام دادن و 6 ساعت کاملا خالص کار کردند

profile picture
بابک شیرزادی

با متانت با اخلاق صبور سزبه زیر و سز به کار خیلی ممنونم از شرکت بابت معرفی ایشون

profile picture
مهناز دهقان

خیلی آقای صبور و با حوصله ایی بودن . قفل در من به مشکل برخورد کرد و چفت درب نمیشد که مقصر سازنده در بود ولی ایشون با حوصله تمام در رو درست و اصولی نصب کردند و خیلی ممنونم ازشون و خسته نباشن

profile picture
محمد موسیوند

عالی بودن و پیگیری خوبی داشتند . وقت شناسی هم موردی بود که رضایت منو بیشتر از همه جلب کرد

شرایط تعمیر یو پی اس خانگی تک فاز و تعمیر UPS صنعتی سه فاز

تهیه لوازم، قطعات و نرم افزارها در خصوص تعمیر یو پی اس پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد مشاوره لازم را به مشتری ارایه نماید و در صورت تایید مشتری تعمیرات ups را انجام دهد.

همیار موظف است بلافاصله پس از حضور در محل مشتری وضعیت سلامت دستگاه مشتری را بررسی نماید و پس از مشورت با مشتری نسبت به رفع خرابی یو پی اس اقدام نماید. به همین ترتیب مشتری نیز پس از انجام تعمیرات می بایست وضعیت دستگاه را بررسی نماید. چنانچه دستگاه دارای عیب یا خرابی باشد بلافاصله به همیار اطلاع رسانی نماید.

تعمیرات یوی پی اس انجام شده توسط همیار شامل یک هفته گارانتی همیاران می باشد و در صورت بروز خرابی همیاران می بایست نسبت به رفع مشکل اقدام نماید.

هزینه دقیق تعمیرات یو پی اس (ups) پس از بررسی همیار متخصص به مشتریان اعلام خواهد شد، لذا همیاران بر اساس توضیحات مشتری، برآورد اولیه هزینه را به صورت تلفنی به مشتریان ارایه داده و پس از بررسی فیزیکی دستگاه یو پی اس، قیمت دقیق خدمت مشتریان ارائه می شود. همیار بدون هماهنگی با مشتری مجوز تعمیرات یو پی اس را نخواهد داشت.

همیاران هوم سرویز احراز هویت و صلاحیت شده و دارای مدارک فنی معتبر می باشند و همچنین تضامین و قرارداد مستقلی از ایشان نزد هوم سرویز وجود دارد، ولیکن در حین سپردن خدمات مورد نظر شما به همیاران حتما نظرات و تجربیات سایر مشتریان از خدمات اخذ شده از همیار را ملاک انتخاب و تایید همیار قرار دهید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

نصب و راه اندازی سرور
نصب و راه اندازی سرور
در حال بروزرسانی قیمت
تعمیر ویدئو پروژکتور
تعمیر ویدئو پروژکتور
در حال بروزرسانی قیمت
خدمات شبکه
خدمات شبکه
در حال بروزرسانی قیمت
خدمات کامپیوتری
خدمات کامپیوتری
در حال بروزرسانی قیمت