تعمیر ویدئو پروژکتور

تعمیر ویدئو پروژکتور

از 1456 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر ویدئو پروژکتور در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت تعمیر ویدئو پروژکتور

توافقی

متوسط قیمت0 تومانکمینه قیمت0 تومانبیشینه قیمت0 تومان

آنچه درباره تعمیر ویدئو پروژکتور خواهید خواند

 • تعمیر ویدئو پروژکتور
 • تعمیر پروژکتور شامل چه مواردی می شود؟
 • عیب یابی و آموزش تعمیر ویدئو پروژکتور
 • نمایندگی تعمیرات پروژکتور
 • خدمات تعمیرات ویدئوپروژکتور هوم سرویز شامل چه مواردی است؟
 • تعمیرات انواع برندهای پروژکتور که در هوم سرویز پذیرفته می شوند
 • هزینه تعمیر ویدئو پروژکتور به چه مواردی مرتبط است؟
 • تعمیرات تخصصی انواع ویدئو پروژکتور را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

تعمیر ویدئو پروژکتور

تعمیرات ویدئو پروژکتور از خدمات تخصصی هستند که باید با استفاده از تجهیزات پیشرفته انجام شود. این تجهیزات در مکان های متعددی مانند سالن های کنفرانس، مراکز آموزشی، مدارس، دانشگاه ها و ... مورد استفاده قرار می گیرند. در همین راستا و استفاده ممتد از این تجهیزات ممکن است طی مرور زمان با ایراداتی مواجه شوند. انواع ویدئو پروژکتورهای بزرگ، جیبی، چند رسانه ای، تعمیر ویدئو پروژکتور خانگی و ... تولید و عرضه شده اند. در صورت بروز هر گونه ایراد می توانید از خدمات مرکز تعمیرات ویدئو پروژکتور هوم سرویز بهره مند شوید. در ادامه به خدماتی که در تعمیر دیتا پروژکتور ارائه می شود و عوامل موثر بر هزینه تعمیر ویدئو پروژکتور می پردازیم.

تعمیر پروژکتور شامل چه مواردی می شود؟

همانطور که گفته شد پروژکتور از قطعات متعددی تشکیل شده است و در نتیجه تعمیر ویدئو پروژکتور شامل تعمیر و یا تعویض قطعات متعددی می باشد. که در ادامه به معرفی مهم ترین قطعاتی که در تعمیر ویدئو پروژکتور مطرح می شود می پردازیم.

· تعمیر لیزر ویدئو پروژکتور

ایرادات در زمینه کیفیت تصویر و به هم ریختن رنگ تصویر معمولا به لیزر ویدئو پروژکتور مربوط می شود. تعمیر لیزر پروژکتور لیزری زمانی که مشکلاتی در به نمایش آمدن تصویر باشد مطرح می شود. تشخیص تعمیر و یا تعویض لنز ویدئو پروژکتور باید پس از بازدید از دستگاه توسط متخصصین تعمیرات ویدئو پروژکتور اعلام شود.

در صورت نیاز به تعویض لنز پروژکتور و یا تعمیرات لنز ویدئو پروژکتور حتما باید مراکز تعمیرات ویدئو پروژکتور که دارای تخصص لازم در این زمینه هستند مراجعه کرد.

· تعمیر برد ویدئو پروژکتور

یکی از تخصصی ترین خدمات در زمینه تعمیر ویدئو پروژکتورها مربوط به تعمیر برد پروژکتور است. هزینه تعمیر برد ویدئو پروژکتور به میزان ایراد آن بستگی دارد. طبعا اگر قطعاتی از این قسمت پروژکتور آسیب دیده باشد که به راحتی پیدا شود و قیمت بالایی نداشته باشد هزینه تعمیرات پروژکتور کمتر می شود. اما متاسفانه در مواردی نیز ممکن است امکان تعمیر برد وجود نداشته باشد باید اقدام به تعویض برد پروژکتور نمود که هزینه بسیار بالایی را در پی خواهد داشت.

· تعویض فیلتر ویدئو پروژکتور

یکی از مهم ترین قطعاتی که در افزایش طول عمر انواع پروژکتور نقش حیاتی و موثری دارد فیلترهای دیتا پروژکتور است. زیرا که این قطعه از ورود گرد و غبار و هر نوع آلودگی دیگر به داخل دستگاه جلوگیری می کند. با توجه به اهمیت این قطعه در خدمات سرویس ویدئو پروژکتور اولین قطعه ای که بررسی می شود فیلرها هستند. هر چند ماه باید فیلترها تمیز شده و دوباره در جای خود قرار بگیرند. همچنین در مواردی که نیاز باشد باید اقدام به تعویض ویدئو پروژکتور نمود.

· تعمیر یا تعویض لامپ تصویر ویدئو پروژکتور

لامپ تصویر یکی دیگر از قطعات مهم و مصرفی در ویدئو پروژکتورها است. این قطعات به طور معمول دارای طول عمر مشخص هستند و پس از مدت زمان مشخص یا باید به تعویض لامپ تصویر ویدئو پروژکتور پرداخت و یا باید یک دستگاه جدید خریداری کنند. ایرادات مربوط لامپ ویدئو پروژکتور در بیشتر دستگاه ها به صورت آلارم نشان داده می شود. ممکن است کاربران در زمان استفاده از این تجهیزات به این آلارم ها توجه نکنند و موجب ترکیدن لامپ تصویر شود و در این صورت به سایر قطعات نیز آسیب شدید وارد می شود و هزینه تعمیر ویدئوپروژکتور بالا می رود.

عیب یابی و آموزش تعمیر ویدئو پروژکتور

کاربران این تجهیزات ممکن است در حین کار با ایرادات ناگهانی روبه رو شوند که در پی پیدا کردن راهی برای رفع این ایرادات باشند. در ادامه ایرادات شایع و علت بروز آنها را توضیح خواهیم داد.

· علت تغییر رنگ تصویر پروژکتور چیست؟

اگر بخش هایی از تصویر به صورت سایه های زرد، قرمز و یا آبی نمایش داده شوند قطعا باید به سرویس ویدئو پروژکتور بپردازید. به طور معمولا با تمیز کردن و کالیبره کردن ماژول رنگ، مشکل حل خواهد شد. زیرا قطعا ایراد در چرخه رنگ عامل به وجود آمدن این مشکل بوده است. اگر با این مشکل حتی در قسمت بسیار کوچکی از تصویر مواجه شده اید پیشنهاد می کنیم که سریعا با متخصصین در زمینه تعمیر ویدئو پروژکتور صحبت کنید. زیرا در صورت سهل انگاری ممکن است با ایراداتی نظیر تعویض صفحات پلاریزه که قیمت بالایی دارند گرفتار شوید.

· علت خرابی تصویر پروژکتور چیست؟

به طور کل هر نوع ایراد در تصویر ویدئو پروژکتور کلا امکان استفاده از این تجهیزات را به طور کل از بین می برد. بهترین زاویه برای نمایش تصویر در پروژکتورها کاملا عمود است تا کیفیت تصویر حفظ شود. در صورت عدم رعایت این مسئله ممکن است با پیچیدگی تصویر روبه رو شوید. پس اگر یک سمت تصویر از سمت دیگر بزرگتر نمایش داده شد ممکن است تنظیمات Keystone به هم خورده باشد. برای رفع این ایراد می توانید از مرکز تعمیرات ویدئو پروژکتور کمک بگیرید.

· علت داغ شدن بدنه دیتا پروژکتور چیست؟

همانطور که پیش تر هم توضیح داده شد در داخل ویدئوپروژکتور لامپ هایی تعبیه شده است که با روشن بودن در مدت زمان طولانی گرم می شود. به دنبال گرم شدن این قطعه، قطعات دیگر نیز گرم می شوند و بدنه پروجکتور گرم می شود. البته این بالا رفتن دما تا حد نرمال مشکلی ندارد. اما با خارج شدن از حد معمول دستگاه خاموش می شود تا دمای قطعات به مقدار نرمال خود برگردند.

· علت روشن نشدن پروژکتور چیست؟

این ایراد ممکن است به قطعات زیادی مرتبط باشد. از این رو دستگاه باید توسط یک تعمیرکار ماهر به صورت دقیق عیب یابی شود. به طور معمول ایراد در قطعاتی مانند پاور و برد دیتا پروژکتور ممکن است عامل بروز این مشکل باشند. البته قبل از هر عجله ای بررسی کنید منبع تغذیه، سیم ها دوشاخه دیتا پروژکتور دچار ایراد نشده باشند.

· علت پرش تصویر ویدئو پروژکتور چیست؟

ایراد در قطعه ای مرسوم به چرخه نور (Carelweel) است. البته ایرادات در هنگام نصب پروژکتور مانند طولانی بودن کابل پروژکتور نیز می تواند موجب پرش تصویر در دیتا پروژکتور شود. برای تعمیر ویدئو پروژکتور باید کابل ها به خوبی بررسی شوند و یا در صورت لزوم اقدام به تعمیر چرخه رنگ نمود.

· علت سیاه شدن بخشی از تصویر در پروژکتور چیست؟

اگر بخشی از تصویر دیتاپروجکشن سیاه شده و کم نور شده است احتمالا ایراد از قطعه ای به نام DLP یا ایرادات در منشور نوری است. به طور معمول با تعویض این قطعه مشکل حل خواهد شد. اما در مواردی مانند گرفته بودن تصویر اغلب این مشکل به لامپ دستگاه مرتبط است.

نمایندگی تعمیرات پروژکتور

تمامی خدمات مربوط به تعمیر، تعویض قطعات و سرویس پروژکتور در مراکز تعمیر ویدئو پروژکتور انجام می شود. خوشبختانه سازوکار انواع پروژکتورها تفاوت چندانی باهم ندارند. در نمایندگی تعمیرات پروژکتور انواع تجهیزات با استفاده از تجهیزات الکترونیکی اورجینال و باکیفیت و با مناسب ترین هزینه تعمیر ویدئو پروژکتور ارائه می شود. متخصصین دارای دانش و مهارت کافی در زمینه تعمیرات تخصصی هستند و گواهی نامه های معتبر و بین المللی در این زمینه را دارا هستند.

خدمات قابل ارائه در نمایندگی تعمیرات پروژکتور محدود به برند خاصی نخواهد و تعمیرات انواع ویدئو پروژکتور در این مراکز پذیرفته می شود.

خدمات تعمیرات ویدئوپروژکتور هوم سرویز شامل چه مواردی است؟

تمامی خدمات مربوط به سرویس دیتا پروژکتور و تعمیرات تخصصی انواع پروژکتور در هوم سرویز انجام می شود تعدادی از این خدمات شامل:

 • تعمیر فن پروژکتور
 • تعمیرات تخصصی برد دیتا پروژکتور
 • رفع ایرادات مربوط به لنز و اپتیک پروژکتور
 • تعمیرات منبع تغذیه
 • تعویض لامپ دیتا پروژکتور
 • تعمیرات تخصصی تراشه DMD و ... می باشد.

تعمیرات انواع برندهای پروژکتور که در هوم سرویز پذیرفته می شوند

 • تعمیر ویدئو پروژکتور زیراکس
 • تعمیر دیتا پروژکتور سونی
 • تعمیرات پروژکتور NES
 • تعمیر ویدئو پروژکتور فوجیستو
 • تعمیر ویدئو پروژکتور شارپ
 • تعمیر ویدئو پروژکتور کانن
 • تعمیر ویدئو پروژکتور ایسوس

هزینه تعمیر ویدئو پروژکتور به چه مواردی مرتبط است؟

هزینه تعمیر دیتا پروژکتور به موارد متعددی وابسته است. نمی توان مبلغ ثابتی را به عنوان قیمت تعمیر ویدئو پروژکتور اعلام نمود. در ادامه به معرفی مهم ترین عوامل تاثیرگذار بر هزینه تعمیرات پروژکتور می پردازیم.

· هزینه سرویس ویدئو پروژکتور

به طور معمول کمترین هزینه مربوط به هزینه سرویس ویدئو پروژکتور است. در کنار مزایای زیاد و افزایش طول عمر چشمگیر دستگاه، هزینه این خدمات چندان نخواهد بود و بر اساس نوع ویدئو پروژکتور خانگی و ... تغییر می کند.

· میزان خرابی دستگاه بر هزینه تعمیر ویدئوپروژکتور تاثیر دارد

همانطور که پیش تر اشاره کردیم خرابی تعدادی از قطعات مانند فن روی قطعات دیگر اثر منفی می گذارد. از این رو گاهی خرابی پروژکتور با یک سرویس ساده رفع می شود و گاهی به تعمیرات اساسی نیاز دارد که در این صورت هزینه خدمات بالا می روند.

· نوع قطعه معیوب بر هزینه تعمیر دیتا پروژکتور تاثیر مستقیم دارد

قطعا نوع قطعه معیوب تاثیر مستقیمی بر هزینه های نهایی و دستمزد تعمیرکار بر تعمیر یا تعویض آن دارد. به طور مثال هزینه تعمیر پاور ویدئو پروژکتور با هزینه تعمیر برد پروژکتور یکسان نخواهد بود.

· تعمیر یا تعویض قطعه پروژکتور

در نهایت نیاز به تعمیر یا تعویض مورد دیگری است که بر هزینه ها تاثیر دارند. به طور معمول هزینه تعمیرات قطعات کمتر از هزینه تعویض قطعات پروژکتور خواهد بود. خوشبختانه در هوم سرویز بیشترین تمرکز متخصصین بر تعمیر قطعات است تا به این وسیله هم هزینه تعمیرات را کاهش داده و هم قطعه اورجینال دستگاه تا حد معمول حفظ شود.

تعمیرات تخصصی انواع ویدئو پروژکتور را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

در صورت نیاز به تعمیر ویدئو پروژکتور خانگی و یا دیتا پروژکتورهای آموزشی و تعمیر ویدیو پروژکتور اتاق کنفرانس و ... می توانید به صورت تخصصی در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. با ثبت در درخواست رایگان و درج شماره تماس، متخصصین تعمیرکار ویدئو پروژکتور هوم سرویز با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در خصوص نحوه انجام کار و همینطور برآورد هزینه تعمیرات ویدئو پروژکتور در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر ویدئو پروژکتور و همچنین ارایه خدمات تعمیر ویدئو پروژکتور خانگی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات لوازم دیجیتال ارائه می دهد که شامل تعمیر ساعت هوشمند, عیب یابی و تعمیر انواع کنسول بازی سونی، ایکس باکس و..., تعمیر تاچ اپل واچ, تعمیر انواع سری پلی استیشن PS1, PS2, PS3, PS4, PS5, تعمیر ایکس باکس 360, تعمیر دسته پلی استیشن, تعمیر ایرپاد شکسته, تعمیر مانیتور LED, تعمیر دوربین عکاسی دیجیتال, تعمیر اسپیکر خانگی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های رایانه و تکنولوژی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر ویدئو پروژکتور

تعمیر ویدئو پروژکتور خانگی

تعمیر دیتا پروژکتور چند رسانه ای

تعمیر ویدئو پروژکتور جیبی

تعمیر فن پروژکتور

تعمیرات تخصصی برد دیتا پروژکتور

رفع ایرادات مربوط به لنز و اپتیک پروژکتور

رفع مشکلات چرخه رنگ ویدئو پروژکتور

تعویض قطعه لامپ پروژکتور

تعمیرات مرتبط با لامپ بلاست ویدئو پروژکتور

تامین قطعات ویدئو پروژکتور

نظرات کاربران

profile picture
بهزاد صمیمی

از کیفیت و سرعت کار آقای پسندیده بسیار راضی بودم. با تشکر

profile picture
سهیلا ایمانی

دستشون درد نکنه خوب بود و راضی هستم

profile picture
نفیسه علی اکبر

از هوم سرویز تشکر میکنم تعمیرات به خوبی انجام شد

profile picture
نفیسه علی اکبر

اون چیزی که میخواستم در زاهر دراوردند و ممنونم باید استفاده کنیم ببینیم خوبه یا نه درکل کار خوبی تحویل دادند

شرایط تعمیرات دیتا پروژکتور اتاق کنفرانس و چند رسانه ای

تهیه لوازم، قطعات و نرم افزارها در خصوص تعمیر ویدئو پروژکتور پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد مشاوره لازم را به مشتری ارایه نماید و در صورت تایید مشتری تعمیرات ویدئو پروژکتور را انجام دهد.

همیار موظف است بلافاصله پس از تحویل ویدئو پروژکتور وضعیت سلامت دستگاه مشتری را بررسی نماید و پس از مشورت با مشتری نسبت به رفع خرابی ویدئو پروژکتور اقدام نماید. به همین ترتیب مشتری نیز پس از انجام تعمیرات می بایست وضعیت دستگاه را بررسی نماید. چنانچه دستگاه دارای عیب یا خرابی باشد بلافاصله به همیار اطلاع رسانی نماید.

تعمیرات ویدئو پروژکتور انجام شده توسط همیار شامل یک هفته گارانتی همیاران می باشد و در صورت بروز خرابی همیاران می بایست نسبت به رفع مشکل اقدام نماید.

هزینه دقیق تعمیرات و رفع خرابی ویدئو پروژکتور پس از بررسی همیار متخصص به مشتریان اعلام خواهد شد، لذا همیاران بر اساس توضیحات مشتری، برآورد اولیه هزینه را به صورت تلفنی به مشتریان ارایه داده و پس از بررسی فیزیکی دستگاه قیمت دقیق تعمیر ویدئو پروژکتور را به اطلاع مشتریان می رساند. همیار بدون هماهنگی با مشتری مجوز تعمیرات ویدئو پروژکتور را نخواهد داشت.

همیاران هوم سرویز احراز هویت و صلاحیت شده و دارای مدارک فنی معتبر می باشند و همچنین تضامین و قرارداد مستقلی از ایشان نزد هوم سرویز وجود دارد، ولیکن در حین سپردن خدمات مورد نظر شما به همیاران حتما نظرات و تجربیات سایر مشتریان از خدمات اخذ شده از همیار را ملاک انتخاب و تایید همیار قرار دهید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

monitor-repair
تعمیر مانیتور
قیمت از 1,820,000 الی 1,820,000 تومان
charging-cartridges
شارژ و تعویض کارتریج
قیمت از 650,000 الی 1,520,000 تومان
laptop-repair
تعمیر لپ تاپ
قیمت از 2,130,000 الی 2,130,000 تومان
speaker-repair
تعمیر اسپیکر خانگی
قیمت از 1,600,000 الی 2,650,000 تومان