تعمیر ویدئو پروژکتور

تعمیر ویدئو پروژکتور

از 1456 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر ویدئو پروژکتور در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت تعمیر ویدئو پروژکتور

توافقی

متوسط قیمت0 تومانکمینه قیمت0 تومانبیشینه قیمت0 تومان

آنچه درباره تعمیر ویدئو پروژکتور خواهید خواند

 • تعمیر ویدئو پروژکتور
 • تعمیر پروژکتور شامل چه مواردی می شود؟
 • عیب یابی و آموزش تعمیر ویدئو پروژکتور
 • نمایندگی تعمیرات پروژکتور
 • خدمات تعمیرات ویدئوپروژکتور هوم سرویز شامل چه مواردی است؟
 • تعمیرات انواع برندهای پروژکتور که در هوم سرویز پذیرفته می شوند
 • هزینه تعمیر ویدئو پروژکتور به چه مواردی مرتبط است؟
 • تعمیرات تخصصی انواع ویدئو پروژکتور را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

تعمیر ویدئو پروژکتور

تعمیرات ویدئوپروژکتور از خدماتتخصصی هستند که باید با استفاده از تجهیزات پیشرفته انجام شود. این تجهیزات درمکان های متعددی مانند سالن های کنفرانس، مراکز آموزشی، مدارس، دانشگاه ها و ...مورد استفاده قرار می گیرند. در همین راستا و استفاده ممتد از این تجهیزات ممکناست طی مرور زمان با ایراداتی مواجه شوند. انواع ویدئو پروژکتورهای بزرگ، جیبی،چند رسانه ای، تعمیر ویدئو پروژکتور خانگی و ... تولید و عرضه شده اند. در صورتبروز هر گونه ایراد می توانید از خدمات مرکز تعمیرات ویدئو پروژکتور هوم سرویزبهره مند شوید. در ادامه به خدماتی که در تعمیر دیتا پروژکتور ارائه می شود وعوامل موثر بر هزینه تعمیر ویدئو پروژکتور می پردازیم.

تعمیر پروژکتور شامل چه مواردی می شود؟

همانطور که گفته شدپروژکتور از قطعات متعددی تشکیل شده است و در نتیجه تعمیر ویدئو پروژکتور شاملتعمیر و یا تعویض قطعات متعددی می باشد. که در ادامه به معرفی مهم ترین قطعاتی کهدر تعمیر ویدئو پروژکتور مطرح می شود می پردازیم.

· تعمیر لیزرویدئو پروژکتور

ایرادات در زمینهکیفیت تصویر و به هم ریختن رنگ تصویر معمولا به لیزر ویدئو پروژکتور مربوطمی شود. تعمیر لیزر پروژکتور لیزری زمانی که مشکلاتی در به نمایش آمدن تصویر باشدمطرح می شود. تشخیص تعمیر و یا تعویض لنز ویدئو پروژکتور باید پس از بازدیداز دستگاه توسط متخصصین تعمیرات ویدئو پروژکتور اعلام شود.

در صورت نیاز بهتعویض لنز پروژکتور و یا تعمیرات لنز ویدئو پروژکتور حتما باید مراکز تعمیراتویدئو پروژکتور که دارای تخصص لازم در این زمینه هستند مراجعه کرد.

· تعمیر برد ویدئوپروژکتور

یکی از تخصصی ترینخدمات در زمینه تعمیر ویدئو پروژکتورها مربوط به تعمیر برد پروژکتور است.هزینه تعمیر برد ویدئو پروژکتور به میزان ایراد آن بستگی دارد. طبعا اگر قطعاتی ازاین قسمت پروژکتور آسیب دیده باشد که به راحتی پیدا شود و قیمت بالایی نداشته باشدهزینه تعمیرات پروژکتور کمتر می شود. اما متاسفانه در مواردی نیز ممکن استامکان تعمیر برد وجود نداشته باشد باید اقدام به تعویض برد پروژکتور نمود که هزینهبسیار بالایی را در پی خواهد داشت.

· تعویض فیلترویدئو پروژکتور

یکی از مهم ترینقطعاتی که در افزایش طول عمر انواع پروژکتور نقش حیاتی و موثری دارد فیلترهای دیتاپروژکتور است. زیرا که این قطعه از ورود گرد و غبار و هر نوع آلودگی دیگر به داخلدستگاه جلوگیری می کند. با توجه به اهمیت این قطعه در خدمات سرویس ویدئو پروژکتوراولین قطعه ای که بررسی می شود فیلرها هستند. هر چند ماه باید فیلترها تمیز شده ودوباره در جای خود قرار بگیرند. همچنین در مواردی که نیاز باشد باید اقدام به تعویضویدئو پروژکتور نمود.

· تعمیر یا تعویضلامپ تصویر ویدئو پروژکتور

لامپ تصویر یکی دیگراز قطعات مهم و مصرفی در ویدئو پروژکتورها است. این قطعات به طور معمول دارای طولعمر مشخص هستند و پس از مدت زمان مشخص یا باید به تعویض لامپ تصویر ویدئو پروژکتورپرداخت و یا باید یک دستگاه جدید خریداری کنند. ایرادات مربوط لامپ ویدئو پروژکتوردر بیشتر دستگاه ها به صورت آلارم نشان داده می شود. ممکن است کاربران در زماناستفاده از این تجهیزات به این آلارم ها توجه نکنند و موجب ترکیدن لامپ تصویر شودو در این صورت به سایر قطعات نیز آسیب شدید وارد می شود و هزینه تعمیرویدئوپروژکتور بالا می رود.

عیب یابی و آموزش تعمیر ویدئو پروژکتور

کاربران این تجهیزاتممکن است در حین کار با ایرادات ناگهانی روبه رو شوند که در پی پیدا کردن راهیبرای رفع این ایرادات باشند. در ادامه ایرادات شایع و علت بروز آنها را توضیحخواهیم داد.

· علت تغییر رنگتصویر پروژکتور چیست؟

اگر بخش هایی ازتصویر به صورت سایه های زرد، قرمز و یا آبی نمایش داده شوند قطعا باید به سرویس ویدئوپروژکتور بپردازید. به طور معمولا با تمیز کردن و کالیبره کردن ماژول رنگ، مشکل حلخواهد شد. زیرا قطعا ایراد در چرخه رنگ عامل به وجود آمدن این مشکل بوده است. اگربا این مشکل حتی در قسمت بسیار کوچکی از تصویر مواجه شده اید پیشنهاد می کنیم کهسریعا با متخصصین در زمینه تعمیر ویدئو پروژکتور صحبت کنید. زیرا در صورتسهل انگاری ممکن است با ایراداتی نظیر تعویض صفحات پلاریزه که قیمت بالایی دارندگرفتار شوید.

· علت خرابی تصویرپروژکتور چیست؟

به طور کل هر نوعایراد در تصویر ویدئو پروژکتور کلا امکان استفاده از این تجهیزات را به طور کل ازبین می برد. بهترین زاویه برای نمایشتصویر در پروژکتورها کاملا عمود است تا کیفیت تصویر حفظ شود. در صورت عدم رعایتاین مسئله ممکن است با پیچیدگی تصویر روبه رو شوید. پس اگر یک سمت تصویر از سمتدیگر بزرگتر نمایش داده شد ممکن است تنظیمات Keystone به هم خورده باشد. برای رفع این ایراد میتوانید از مرکز تعمیرات ویدئو پروژکتور کمک بگیرید.

· علت داغ شدنبدنه دیتا پروژکتور چیست؟

همانطور که پیش تر همتوضیح داده شد در داخل ویدئوپروژکتور لامپ هایی تعبیه شده است که با روشن بودن درمدت زمان طولانی گرم می شود. به دنبال گرم شدن این قطعه، قطعات دیگر نیز گرم میشوند و بدنه پروجکتور گرم می شود. البته این بالا رفتن دما تا حد نرمال مشکلی ندارد.اما با خارج شدن از حد معمول دستگاه خاموش می شود تا دمای قطعات به مقدار نرمالخود برگردند.

· علت روشن نشدن پروژکتور چیست؟

این ایراد ممکن استبه قطعات زیادی مرتبط باشد. از این رو دستگاه باید توسط یک تعمیرکار ماهر به صورتدقیق عیب یابی شود. به طور معمول ایراد در قطعاتی مانند پاور و برد دیتا پروژکتورممکن است عامل بروز این مشکل باشند. البته قبل از هر عجله ای بررسی کنید منبعتغذیه، سیم ها دوشاخه دیتا پروژکتور دچار ایراد نشده باشند.

· علت پرش تصویرویدئو پروژکتور چیست؟

ایراد در قطعه ایمرسوم به چرخه نور (Carelweel) است. البته ایرادات درهنگام نصب پروژکتور مانند طولانی بودن کابل پروژکتور نیز می تواند موجب پرش تصویردر دیتا پروژکتور شود. برای تعمیر ویدئو پروژکتور باید کابل ها به خوبیبررسی شوند و یا در صورت لزوم اقدام به تعمیر چرخه رنگ نمود.

· علت سیاه شدنبخشی از تصویر در پروژکتور چیست؟

اگر بخشی از تصویردیتاپروجکشن سیاه شده و کم نور شده است احتمالا ایراد از قطعه ای به نام DLP یا ایرادات در منشور نوری است. به طور معمولبا تعویض این قطعه مشکل حل خواهد شد. اما در مواردی مانند گرفته بودن تصویر اغلباین مشکل به لامپ دستگاه مرتبط است.

نمایندگی تعمیرات پروژکتور

تمامی خدمات مربوط بهتعمیر، تعویض قطعات و سرویس پروژکتور در مراکز تعمیر ویدئو پروژکتور انجام می شود.خوشبختانه سازوکار انواع پروژکتورها تفاوت چندانی باهم ندارند. در نمایندگیتعمیرات پروژکتور انواع تجهیزات با استفاده از تجهیزات الکترونیکی اورجینال وباکیفیت و با مناسب ترین هزینه تعمیر ویدئو پروژکتور ارائه می شود. متخصصین دارایدانش و مهارت کافی در زمینه تعمیرات تخصصی هستند و گواهی نامه های معتبر و بینالمللی در این زمینه را دارا هستند.

خدمات قابل ارائه در نمایندگیتعمیرات پروژکتور محدود به برند خاصی نخواهد و تعمیرات انواع ویدئو پروژکتوردر این مراکز پذیرفته می شود.

خدمات تعمیرات ویدئوپروژکتور هوم سرویز شامل چه مواردی است؟

تمامی خدمات مربوط بهسرویس دیتا پروژکتور و تعمیرات تخصصی انواع پروژکتور در هوم سرویز انجام می شودتعدادی از این خدمات شامل:

 • تعمیر فنپروژکتور
 • تعمیراتتخصصی برد دیتا پروژکتور
 • رفعایرادات مربوط به لنز و اپتیک پروژکتور
 • تعمیراتمنبع تغذیه
 • تعویضلامپ دیتا پروژکتور
 • تعمیراتتخصصی تراشه DMD و ... می باشد.

تعمیرات انواع برندهای پروژکتور که در هوم سرویز پذیرفته می شوند

 • تعمیرویدئو پروژکتور زیراکس
 • تعمیردیتا پروژکتور سونی
 • تعمیراتپروژکتور NES
 • تعمیرویدئو پروژکتور فوجیستو
 • تعمیرویدئو پروژکتور شارپ
 • تعمیرویدئو پروژکتور کانن
 • تعمیرویدئو پروژکتور ایسوس

هزینه تعمیر ویدئو پروژکتور به چه مواردی مرتبط است؟

هزینه تعمیر دیتاپروژکتور به مواردمتعددی وابسته است. نمی توان مبلغ ثابتی را به عنوان قیمت تعمیر ویدئو پروژکتوراعلام نمود. در ادامه به معرفی مهم ترین عوامل تاثیرگذار بر هزینه تعمیراتپروژکتور می پردازیم.

· هزینه سرویسویدئو پروژکتور

به طور معمول کمترینهزینه مربوط به هزینه سرویس ویدئو پروژکتور است. در کنار مزایای زیاد و افزایش طولعمر چشمگیر دستگاه، هزینه این خدمات چندان نخواهد بود و بر اساس نوع ویدئوپروژکتور خانگی و ... تغییر می کند.

· میزان خرابیدستگاه بر هزینه تعمیر ویدئوپروژکتور تاثیر دارد

همانطور که پیش تراشاره کردیم خرابی تعدادی از قطعات مانند فن روی قطعات دیگر اثر منفی می گذارد. ازاین رو گاهی خرابی پروژکتور با یک سرویس ساده رفع می شود و گاهی به تعمیرات اساسینیاز دارد که در این صورت هزینه خدمات بالا می روند.

· نوع قطعه معیوببر هزینه تعمیر دیتا پروژکتور تاثیر مستقیم دارد

قطعا نوع قطعه معیوبتاثیر مستقیمی بر هزینه های نهایی و دستمزد تعمیرکار بر تعمیر یا تعویض آن دارد.به طور مثال هزینه تعمیر پاور ویدئو پروژکتور با هزینه تعمیر برد پروژکتوریکسان نخواهد بود.

· تعمیر یا تعویضقطعه پروژکتور

در نهایت نیاز بهتعمیر یا تعویض مورد دیگری است که بر هزینه ها تاثیر دارند. به طور معمول هزینهتعمیرات قطعات کمتر از هزینه تعویض قطعات پروژکتور خواهد بود. خوشبختانه در هومسرویز بیشترین تمرکز متخصصین بر تعمیر قطعات است تا به این وسیله هم هزینه تعمیراترا کاهش داده و هم قطعه اورجینال دستگاه تا حد معمول حفظ شود.

تعمیرات تخصصی انواع ویدئو پروژکتور را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

در صورت نیاز بهتعمیر ویدئو پروژکتور خانگی و یا دیتا پروژکتورهای آموزشی و تعمیر ویدیو پروژکتور اتاق کنفرانس و ... می توانید به صورتتخصصی در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. با ثبت در درخواست رایگان و درجشماره تماس، متخصصین تعمیرکار ویدئو پروژکتور هوم سرویز با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در خصوص نحوه انجام کار و همینطور برآورد هزینه تعمیرات ویدئو پروژکتور در اختیارتانقرار خواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر ویدئو پروژکتور و همچنین ارایه خدمات تعمیر ویدئو پروژکتور خانگی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات لوازم دیجیتال ارائه می دهد که شامل تعمیر ساعت هوشمند, عیب یابی و تعمیر انواع کنسول بازی سونی، ایکس باکس و..., تعمیر تاچ اپل واچ, تعمیر انواع سری پلی استیشن PS1, PS2, PS3, PS4, PS5, تعمیر ایکس باکس 360, تعمیر دسته پلی استیشن, تعمیر ایرپاد شکسته, تعمیر مانیتور LED, تعمیر دوربین عکاسی دیجیتال, تعمیر اسپیکر خانگی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های رایانه و تکنولوژی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر ویدئو پروژکتور

تعمیر ویدئو پروژکتور خانگی

تعمیر دیتا پروژکتور چند رسانه ای

تعمیر ویدئو پروژکتور جیبی

تعمیر فن پروژکتور

تعمیرات تخصصی برد دیتا پروژکتور

رفع ایرادات مربوط به لنز و اپتیک پروژکتور

رفع مشکلات چرخه رنگ ویدئو پروژکتور

تعویض قطعه لامپ پروژکتور

تعمیرات مرتبط با لامپ بلاست ویدئو پروژکتور

تامین قطعات ویدئو پروژکتور

نظرات کاربران

profile picture
نگار جلودارزاده

بسیار خانم خوش برخورد و کم حرفی بودند و بدون معطلی و وقت کشی و ... کار رو انجام دادن و 6 ساعت کاملا خالص کار کردند

profile picture
بابک شیرزادی

با متانت با اخلاق صبور سزبه زیر و سز به کار خیلی ممنونم از شرکت بابت معرفی ایشون

profile picture
مهناز دهقان

خیلی آقای صبور و با حوصله ایی بودن . قفل در من به مشکل برخورد کرد و چفت درب نمیشد که مقصر سازنده در بود ولی ایشون با حوصله تمام در رو درست و اصولی نصب کردند و خیلی ممنونم ازشون و خسته نباشن

profile picture
محمد موسیوند

عالی بودن و پیگیری خوبی داشتند . وقت شناسی هم موردی بود که رضایت منو بیشتر از همه جلب کرد

شرایط تعمیرات دیتا پروژکتور اتاق کنفرانس و چند رسانه ای

تهیه لوازم، قطعات و نرم افزارها در خصوص تعمیر ویدئو پروژکتور پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد مشاوره لازم را به مشتری ارایه نماید و در صورت تایید مشتری تعمیرات ویدئو پروژکتور را انجام دهد.

همیار موظف است بلافاصله پس از تحویل ویدئو پروژکتور وضعیت سلامت دستگاه مشتری را بررسی نماید و پس از مشورت با مشتری نسبت به رفع خرابی ویدئو پروژکتور اقدام نماید. به همین ترتیب مشتری نیز پس از انجام تعمیرات می بایست وضعیت دستگاه را بررسی نماید. چنانچه دستگاه دارای عیب یا خرابی باشد بلافاصله به همیار اطلاع رسانی نماید.

تعمیرات ویدئو پروژکتور انجام شده توسط همیار شامل یک هفته گارانتی همیاران می باشد و در صورت بروز خرابی همیاران می بایست نسبت به رفع مشکل اقدام نماید.

هزینه دقیق تعمیرات و رفع خرابی ویدئو پروژکتور پس از بررسی همیار متخصص به مشتریان اعلام خواهد شد، لذا همیاران بر اساس توضیحات مشتری، برآورد اولیه هزینه را به صورت تلفنی به مشتریان ارایه داده و پس از بررسی فیزیکی دستگاه قیمت دقیق تعمیر ویدئو پروژکتور را به اطلاع مشتریان می رساند. همیار بدون هماهنگی با مشتری مجوز تعمیرات ویدئو پروژکتور را نخواهد داشت.

همیاران هوم سرویز احراز هویت و صلاحیت شده و دارای مدارک فنی معتبر می باشند و همچنین تضامین و قرارداد مستقلی از ایشان نزد هوم سرویز وجود دارد، ولیکن در حین سپردن خدمات مورد نظر شما به همیاران حتما نظرات و تجربیات سایر مشتریان از خدمات اخذ شده از همیار را ملاک انتخاب و تایید همیار قرار دهید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

تعمیر مانیتور
تعمیر مانیتور
در حال بروزرسانی قیمت
شارژ و تعویض کارتریج
شارژ و تعویض کارتریج
قیمت از 300,000 الی 1,560,000 تومان
تعمیر لپ تاپ
تعمیر لپ تاپ
قیمت از 400,000 الی 900,000 تومان
تعمیر اسپیکر خانگی
تعمیر اسپیکر خانگی
قیمت از 4,240,000 الی 4,240,000 تومان