تعمیرات شبکه

تعمیرات شبکه

از 1443 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیرات شبکه در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت عیب‌یابی و تعمیر تجهیزات شبکه

توافقی

قیمت تعویض و به‌روزرسانی سخت‌افزارهای معیوب یا قدیمی

توافقی

قیمت بررسی و تعویض کابل‌ها و اتصالات

توافقی

قیمت عیب‌یابی و تعمیر کامپیوترها و لپ‌تاپ‌ها

توافقی

قیمت به‌روزرسانی و تعویض قطعات سخت‌افزاری

توافقی

متوسط قیمت4,000,000 تومانکمینه قیمت4,000,000 تومانبیشینه قیمت4,000,000 تومان

آنچه درباره تعمیرات شبکه خواهید خواند

 • تعمیرات شبکه وایرلس و کابل کشی شده
 • خدمات تعمیرات شبکه
 • مزایای تعمیرات تجهیزات شبکه چیست؟
 • ایرادات متداول شبکه و تعمیر شبکه
 • تعمیرات شبکه به چند طریق انجام می شود؟
 • مراحل تعمیر شبکه در محل
 • تعمیر دوره ای شبکه چیست؟
 • هزینه تعمیرات شبکه به چه مواردی وابسته است؟
 • تعمیرات شبکه هوم سرویز

تعمیرات شبکه وایرلس و کابل کشی شده

تعمیرات شبکه کامپیوتری برای همه استفاده کنندگان از این تجهیزات مانند شرکت ها و حتی مصرف کنندگان خانگی جزو مواردی است که دیر یا زود به علت به نیاز بروزرسانی شبکه و یا عیب یابی شبکه مورد نیاز است. به این ترتیب هر چه تعمیر شبکه کامپیوتری زودتر انجام شود و عیب یابی با دقت بیشتری انجام شود، شبکه در مواجه با خطاها ایمن تر خواهد بود. البته هر کدام از ایرادات و خطاهای شبکه راه حل های متفاوتی دارند.

خدمات تعمیرات شبکه امروزه توسط شرکت تعمیرات شبکه ارائه می شود. خدمات تعمیرات شبکه شامل رفع ایرادات نرم افزاری و سخت افزاری شبکه است. تعمیرات شبکه کامپیوتر باید به صورت تخصصی انجام شود. زیرا در صورت ایراد در شبکه ها هر گونه انتقال داده و اطلاعات بین اعضای شبکه مختل خواهد شد. در ادامه به معرفی خدمات تعمیرات شبکه و عوامل موثر به هزینه تعمیرات شبکه می پردازیم.

خدمات تعمیرات شبکه

همانطور که در ابتدای مطلب بیان شد شبکه ها به دلایل مختلف دچار ایراد می شوند و برای فراهم کردن بستری برای استفاده از شبکه ها باید هر چه زودتر اقدام به تعمیرات شبکه های کامپیوتری نمود. خدمات تعمیرات شبکه ممکن است مربوط به موارد سخت افزاری، نرم افزاری و یا خدمات پسیو یا اکتیو شبکه باشد. در صورتی که تعمیرات به درستی انجام شود، از بروز ایرادات بزرگتر در سرعت و عملکرد سیستم جلوگیری می شود.

مزایای تعمیرات تجهیزات شبکه چیست؟

· بالا بردن سرعت شبکه

طبعا زمانی که تجهیزات شبکه به درستی وظایف خود را انجام ندهند و در تعامل با یکدیگر سرعت خوبی نداشته باشند، نیاز به تعمیرات شبکه در محل است. هر گونه اختلال در شبکه روی سرعت و عملکرد شبکه تاثیر بدی می گذارد. از این رو با استفاده از تعمیرات تجهیزات شبکه و یا تعویض آنها کیفیت شبکه بالا می رود.

· تعمیر شبکه کامپیوتری سریع و به موقع

این تجهیزات نقش بسیار پر رنگی در کسب و کارهای کوچک و بزرگ دارند. به این ترتیب هر گونه قطعی و مشکل ممکن است موجب ضررهای مالی شوند. از این رو داشتن سرعت در عیب یابی شبکه و انجام تعمیرات شبکه به موقع از بروز اتفاقات بزرگتر جلوگیری می کند.

· بالا بردن ضریب ایمنی شبکه

با بروز هر نوع ایراد در شبکه های کامپیوتری ممکن است اطلاعات شبکه به خطر بیوفتند. در این مواقع تنها چیز مهم برای عیب یابی شبکه و تعمیرات شبکه باید به موقع رفع شود، تا امنیت اطلاعات شبکه حفظ شود. تعمیرات تجهیزات شبکه در صورتی که دارای قرارداد خدمات پشتیبانی شبکه باشید توسط این افراد انجام می شود.

ایرادات متداول شبکه و تعمیر شبکه

هر قسمت از شبکه های کامپیوتری ممکن است به دلایل مختلف دچار ایراد شوند. ایرادات کوچک مانند قطع و وصلی های جزئی تا از کار افتادن کامل شبکه ایراداتی هستند که ممکن است برای شبکه های کامپیوتری اتفاق بیوفتد. در ادامه به معرفی رایج ترین ایرادات در شبکه می پردازیم.

 • قطع شدن اینترنت
 • از کار افتادن اتصالات
 • عدم انتقال داده بین تجهیزات
 • وصل نشدم به وای فای
 • خرابی سخت افزارها
 • ایرادات در کابل کشی شبکه
 • تعمیرات تستر شبکه
 • تعمیرات تلفن تحت شبکه
 • تداخل در شبکه ها و...

تعمیرات شبکه به چند طریق انجام می شود؟

· تعمیرات شبکه آنلاین

بر اساس نوع ایراد شاید در مواردی تنها شرکت تعمیرات شبکه با وصل شدن به سیستم از راه دور به صورت ریموتی اقدام به تعمیر شبکه های کامپیوتری می کند.

· تعمیر شبکه تلفنی

در صورتی ایرادات مربوط به شبکه چندان با اهمیت و ساختاری نباشند. با مشاوره تلفنی و ارائه راهکارها می توان مشکل مربوطه را از راه دور رفع نمود. البته این مورد شامل ایرادات و تعمیر پسیو شبکه نیست.

· تعمیرات شبکه در محل

در صورت بروز ایرادات اساسی در شبکه تنها راه حل تعمیر شبکه در محل توسط متخصصین است. مواردی مانند تعمیر تجهیزات شبکه از مواردی است که باید متخصصین در محل حاضر شده و اقدام به عیب یابی شبکه و تعمیر شبکه در محل کنند.

مراحل تعمیر شبکه در محل

· عیب یابی شبکه کامپیوتری

اولین مرحله از تعمیرات شبکه مربوط به عیب یابی شبکه است. در این مرحله تمام قسمت های شبکه بررسی می شود. در مرحله اول تمام قسمت های سخت افزاری و نرم افزاری شبکه به طور مجزا بررسی شود. اگر ایراد از قسمت های نرم افزاری باشد مشکلات با به روز رسانی برنامه ها رفع خواهد شد. اگر هم تشخیص به ایراد در بخش های سخت افزاری شبکه باشد باید اقدام به تعمیرات تجهیزات شبکه نمود. برای عیب یابی صحیح و سریع تر تمام نقشه کابل کشی شبکه مجددا بررسی می شود.

· تعمیر شبکه

پس از عیب یابی و پیدا کردن منشا ایرادات در شبکه نوبت به تعمیرات شبکه می رسد. فردی که اقدام به تعمیر شبکه در محل می کند باید اشنایی کاملی با تعمیرات تجهیزات پسیو شبکه مانند کابل ها، سوکت ها، سوییچ ها و سایر اتصالات داشته باشد. همچنین در صورت ایرادات در بخش نرم افزاری فرد باید به خوبی بتواند نرم افزارها را عیب یابی، آپدیت و یا دوباره راه اندازی کند.

· تعمیر سیستم عامل شبکه

یکی از بخش هایی که اغلب بیشتر دچار مشکل می شود سیستم عامل شبکه است. در موارد حادتر نیاز است سیستم عامل دوباره نصب شود و یا اگر حجم ایرادات وسیع باشد سیستم باید آپدیت شوند.

· تعمیر تجهیزات شبکه

تجهیزات پسیو و یا حتی اکتیو شبکه ممکن است به دلایل مختلف دچار ایراداتی شوند. هر گونه ایرادات در تجهیزات، سرعت و کیفیت عملکرد سیستم را تحت تاثیر قرار می دهند. به این ترتیب باید ایرادات سریعا پیدا شده و رفع شوند تا شبکه به فعالیت خود ادامه دهد. تجهیزات شبکه شامل روتر، سوییچ، کامپیوترها، پرینترها و سایر قطعات هستند. فرد متخصص باید تمام این تجهیزات را بشناسد و توانایی تعمیرات همه ی آنها را داشته باشد.

· ارتقاء شبکه

گاهی ایرادات شبکه تنها با ارتقا سخت افزارها و نرم افزارها رفع خواهد شد. این اقدامات با هدف های مختلفی انجام می شود. در مواردی اگر بخواهید نرم افزار و سخت افزارهای جدیدی به سیستم اضافه کنید یا با کندی شبکه روبه رو هستید با ارتقاء شبکه کامپیوتری مشکلات رفع خواهد شد.

· تعویض تجهیزات شبکه

گاهی حجم خرابی و ایرادات در تجهیزات به حدی بالا است که تعمیرات شبکه چندان به صرفه نیست. تنها باید اقدام به تعویض تجهیزات نمود. با استفاده از خدمات تعمیرات شبکه هوم سرویز ماهرترین متخصصین در محل حاضر می شوند و تمام قطعات را بررسی نموده و بهترین راهکار را در جهت کارایی بهتر که هزینه تعمیرات شبکه مناسب تری داشته باشند خدمات ارائه می دهند.

تعمیر دوره ای شبکه چیست؟

نوعی از تعمیرات هستند که هرگاه سیستم دچار ایرادی شود اقدام به تعمیر شبکه در محل می کنند. اما نوعی دیگر از تعمیرات هستند که بیشتر به پیشگیری شباهت دارند. به این ترتیب طبق زمان بندی تعمیر دوره ای در دوره های زمانی مشخص انجام می شود. مواردی مانند بررسی تجهیزات تعمیر مودم، تعمیر دوربین مداربسته و تعمیرات سرور، تعمیر و تعویض قطعات، بررسی نرم افزارها و غیره انجام می شود.

هزینه تعمیرات شبکه به چه مواردی وابسته است؟

تعرفه تعمیرات شبکه به موارد متعددی وابسته است و نمی توان هزینه ثابتی را به عنوان قیمت تعمیر شبکه اعلام نمود. در ادامه به معرفی مهم ترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت تعمیر شبکه می پردازیم.

· نوع شبکه راه اندازی شده

نوع شبکه راه اندازی شده و برند تجهیزات مورد دیگری است که بر قیمت تعمیرات شبکه تاثیر دارد. هزینه تعمیر شبکه وایرلس و قیمت تعمیر شبکه کابل کشی شده با هم یکسان نیست. چون از تجهیزات و برند های متعددی شامل می شود که هزینه تعمیر را بالا برده و یا کاهش می دهد.

· نوع ایراد بر هزینه تعمیر شبکه تاثیر دارد

بروز هر مشکل در شبکه به قطعه و یا قسمت مورد در سخت افزار و نرم افزار شبکه مرتبط است. چنانچه ایراد نرم افزاری باشد هزینه تعمیرات شبکه اغلب کمتر خواهد شد.

· تعمیر و یا تعویض تجهیزات شبکه

هزینه تعمیر تجهیزات شبکه به نوع و حجم ایرادات مربوط می باشد. چنانچه ایراد سطحی باشد و تنها با تعمیر قطعات مشکل رفع شود هزینه تعمیر تجهیزات شبکه کمتر خواهد شد. اما در صورتی که حجم خسارات زیاد باشد، تنها با هزینه تعمیر شبکه نه تنها مشکل رفع نخواهد شد بلکه در آینده موجب هزینه های اضافی خواهد شد. در نتیجه با تعویض تجهیزات و خرید تجهیزات جدید مشکل رفع خواهد شد که در این صورت هزینه تعمیرات شبکه بالا می رود.

تعمیرات شبکه هوم سرویز

جهت ثبت درخواست و صحبت با بهترین کارشناسان تعمیرات شبکه در این زمینه تنها کافیست به صورت رایگان در هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. با پاسخ به چند سوال و درج شماره تماس، همیاران متخصص تعمیرات شبکه هوم سرویز جهت مشاوره و اعلام هزینه ها با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در خصوص نحوه اجرا و همینطور برآورد هزینه تعمیرات شبکه در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیرات شبکه و همچنین ارایه خدمات تعمیرات شبکه وایرلس نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات خدمات شبکه و سرور ارائه می دهد که شامل نصب و راه اندازی دستگاه ups خانگی و صنعتی, بررسی و رفع علت قطعی اینترنت و خرابی مودم, کابل کشی شبکه پسیو و داکت کشی شبکه , نصب و راه اندازی شبکه بی‌سیم ( وایرلس)، کابلی و ترکیبی, خدمات شبکه کامپیوتری, خدمات پشتیبانی شبکه حضوری, راه اندازی سرور خانگی, تعمیر یو پی اس صنعتی, راه اندازی مرکز تلفنی VOIP, طراحی و نصب شبکه فیبر نوری, راه اندازی سیستم های نظارتی برای تامین امنیت شبکه می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های رایانه و تکنولوژی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیرات شبکه

تعمیرات شبکه وایرلس

خدمات تعمیر شبکه کامپیوتری کابل کشی شده

تعمیر سیستم عامل شبکه

تعمیر تجهیزات شبکه

تعویض تجهیزات شبکه

تعمیر منابع تغذیه شبکه

تعمیر دوره ای شبکه

عیب یابی و تعمیرات نرم افزاری شبکه

نظرات کاربران

profile picture
مهرشاد شمس

مودب و متین و ماهر در کار

شرایط تعمیرات شبکه کامپیوتری وایرلس و کابل کشی شده

تهیه لوازم، قطعات و نرم افزارها در خصوص تعمیر شبکه پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد مشاوره لازم را به مشتری ارایه نماید و در صورت تایید مشتری تعمیرات شبکه را انجام دهد.

همیار موظف است بلافاصله پس از حضور در محل وضعیت سیستم شبکه مشتری را بررسی نماید و پس از مشورت با مشتری نسبت به رفع خرابی شبکه اقدام نماید. به همین ترتیب مشتری نیز پس از انجام تعمیرات می بایست وضعیت را بررسی نماید. چنانچه سیستم شبکه دارای عیب یا خرابی باشد بلافاصله به همیار اطلاع رسانی نماید.

تعمیرات شبکه انجام شده توسط همیار شامل یک هفته گارانتی همیاران می باشد و در صورت بروز خرابی همیاران می بایست نسبت به رفع مشکل شبکه اقدام نماید.

هزینه دقیق تعمیرات و رفع خرابی شبکه پس از بررسی همیار متخصص به مشتریان اعلام خواهد شد، لذا همیاران بر اساس توضیحات مشتری، برآورد اولیه هزینه را به صورت تلفنی به مشتریان ارایه داده و پس از بررسی سیستم شبکه قیمت دقیق تعمیرات شبکه را به مشتریان ارائه نماید. همیار بدون هماهنگی با مشتری مجوز تعمیرات شبکه را نخواهد داشت.

همیاران هوم سرویز احراز هویت و صلاحیت شده و دارای مدارک فنی معتبر می باشند و همچنین تضامین و قرارداد مستقلی از ایشان نزد هوم سرویز وجود دارد، ولیکن در حین سپردن خدمات مورد نظر شما به همیاران حتما نظرات و تجربیات سایر مشتریان از خدمات اخذ شده از همیار را ملاک انتخاب و تایید همیار قرار دهید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

network-cabling
کابل کشی شبکه
قیمت از 3,900,000 الی 3,900,000 تومان
laptop-repair
تعمیر لپ تاپ
قیمت از 2,130,000 الی 2,130,000 تومان
monitor-repair
تعمیر مانیتور
قیمت از 1,820,000 الی 1,820,000 تومان
data-recovery
بازیابی اطلاعات
قیمت از 4,000,000 الی 4,000,000 تومان