بازیابی اطلاعات

بازیابی اطلاعات

از 1455 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت بازیابی اطلاعات در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت بازخوانی اطلاعات فلش

350,000 الی 800,000 تومان

قیمت بازخوانی اطلاعات هارد

1,500,000 الی 3,500,000 تومان

متوسط قیمت0 تومانکمینه قیمت0 تومانبیشینه قیمت0 تومان

آنچه درباره بازیابی اطلاعات خواهید خواند

  • بازیابی اطلاعات هارد و بازیابي اطلاعات گوشی
  • انواع خدمات بازیابی اطلاعات
  • نحوه بازیابی اطلاعات هارد چگونه است؟
  • ویژگی های مرکز بازیابی اطلاعات هوم سرویز
  • هزینه بازیابی اطلاعات چقدر است؟
  • خدمات بازیابی و ریکاوری هارد، فلش و مموری را به متخصصین هوم سرویزبسپارید

بازیابی اطلاعات هارد و بازیابي اطلاعات گوشی

بازیابی اطلاعات به اقداماتی گفته می شود که در راستای آن،اقدام به بازگرداندن اطلاعات پاک شده از گوشی موبایل، کامپیوتر و لپ تاپ، بازیابیاطلاعات هارد اکسترنال یا اینترنال، فلش مموری و ... گفته می شود. بازیابی و ریکاوریاطلاعات با استفاده از نرم افزارهای مخصوص و با استفاده از تکنیک های روز انجام میشود. بر خلاف نظر خیلی از افراد، بازیابي اطلاعات شاخه ی بسیار تخصصی است ودارای پیچیدگی های مختص به خود می باشد. ریکاوری اطلاعات گوشی و بازیابیاطلاعات هارد اکسترنال اگر درست و اصولی انجام نشود و در پاره ای موارد موجباز دست رفتن دائمی و همیشگی اطلاعات می شود. پس اگر مهارت کافی در این زمینه راندارید اقدام به بازیابی و ریکاوری اطلاعات نکنید.

بهترین راهکار برایبازیابی اطلاعات گوشی به طور مثال بازیابی فیلم های پاک شده گوشی و ریکاوریفایل های پاک شده مراجعه به مرکز ریکاوری است. مرکز بازیابی اطلاعات اقدام به بازیابياطلاعات هارد دیسک، بازیابی اطلاعات فلش و بازیابی اطلاعات هارداکسترنال و ... می کنند. متخصصین هوم سرویز خدمات ریکاوری و بازیابی را به صورتتخصصی انجام می دهند. در ادامه به محدوده ارائه خدمات بازیابی و ریکاوری اطلاعات وعوامل موثر بر هزینه بازیابی اطلاعات و قیمت ریکاوری هارد خواهیمپرداخت.

انواع خدمات بازیابی اطلاعات

پاک شدن اطلاعات ممکناست برای انواع حافظه های جانبی و هارد دیسک ها و انواع وسایل مانند گوشی موبایل،لپ تاپ و کامپیوتر و حتی هارد و تعمیردی وی آر اتفاق بیوفتد.

· بازیابي اطلاعاتکامپیوتر

اطلاعات ذخیره شده درکامپیوتر ممکن است به دلایل مختلف مانند ویروسی شدن، سوختن هارد و ... دچار ایرادشوند. البته در مواردی هم در اثر اشتباهات کابر اطلاعات از روی سیستم ناخواسته پاکمی شوند. به طور مثال در هنگام نصب ویندوز فایل های ویندوز قبلی پاک میشوند. بازیابي اطلاعات کامپیوتر با استفاده از نرم افزارهای مخصوص انجام میگیرد. به طور حتم کاربران عادی خودشان به تنهایی نمی توانند اقدام به ریکاوری هاردلپتاپ نمایند.

· ریکاوری فایلهای پاک شده

اگر فایل ها واطلاعات به طور کامل حذف نشده باشند تا مدت زمان مشخص اطلاعات در بخش Recycle binکامپیوتر یا لپ تاپ باقی می ماند. زمانی مسئله مربوط به ریکاوریاطلاعات پاک شده مطرح می شود که اطلاعات به طور کامل پاک شده باشند. در این صورتهم چندین راهکار در پیش روی شماست. می توانید از قسمت پشتیبانی اطلاعات ویندوزاقدام به بازیابي اطلاعات پاک شده کنید. راهکار بعدی استفاده از نرم افزارها وبرنامه بازیابی اطلاعات است. البته این موضوع که تا چه میزان این نرم افزارها قابلاعتماد هستند و می توان با استناد بر آنها ریکاوری اطلاعات را انجام داد جوابنامعلومی دارد!! مرکز تخصصی بازیابی اطلاعات بهترین راهکار برای افرادی است کهاطلاعات پاک شده برایشان ارزشمند است و مایل هستند اطلاعات را برگردانند.

· بازیابی اطلاعاتلپ تاپ

ریکاوری هارد لپ تاپنیز برای بازیابی اطلاعات پاک شده، بازیابي اطلاعات هارد فرمت شده، از بینرفتن پارتیشن ها، ویروسی شدن و سایر عوامل ممکن است ایجاد شوند. به این ترتیبخدمات ریکاوری اطلاعات لپ تاپ و تعمیراتلپ تاپ در محل با استفاده از تجهیزات پیشرفته مانند pc3000 انجام می شود.

· ریکاوری هاردفرمت شده

برای بازیابیاطلاعات هارد فرمت شده تنها راه مراجعه به مراکز تخصصی ریکاوری و بازیابياطلاعات با دستگاه pc3000است. البته باز هم تاکید می کنیم اگر اطلاعات حذف شده برایتان بسیار ارزشمند است ومایل به پرداخت هزینه بازیابی اطلاعات هستید. در غیر این صورت می توانید ازنرم افزارهای موجود در اینترنت کمک بگیرید و اگر کلا اطلاعات را هم از دست دادیدچندان ناراحت نخواهید شد.

· بازیابی اطلاعاتهارد اکسترنال و اینترنال

ریکاوری هارداکسترنال تنها با مراجعه به مراکز معتبر انجام می شود. به طور کل تنها راه بازیابياطلاعات هارد اکسترنال و اینترنال همانطور که گفته شد با استفاده از PC3000 قابل انجام است. البته به خاطر داشته باشیدکه تمام مراکز دارای نرم افزار پیشرفته نیستند و تنها تعداد معدودی هستند که خدماتریکاوری هارد اکسترنال را ارائه می دهند.

· ریکاوری اطلاعاتموبایل

بازیابی اطلاعات گوشی شامل بازیابی تمام اطلاعات مربوط به پیامها، ایمیلها، فیلم ها، دفترچه تلفن، عکس و ... است. به طور کل تمام اطلاعات گوشیممکن است بر اثر عوامل مختلفی مانند ویروسی شدن، تعمیر گوشی، ریسک فکتوری کردن گوشی و ... حذف شوند. ریکاوری اندروید باریکاوری IOS تفاوت دارد. با استفادهاز نرم افزارهای و برنامه بازیابی اطلاعات گوشی مختلف می توان این اقدامات راانجام داد و البتهدر مواردی هم ریکاوری اطلاعات موبایل همیشه به این روش قابل انجام نیست.البته رعایت این نکته الزامی است که اگر با پاک شدن اطلاعات گوشی مواجه شده ایداقدام به نصب فایل جدیدتری نکنید.

· بازیابی اطلاعاتهارد سوخته

هارد دیسک ها امروزهکاربردهای فراوانی دارند. ممکن است جهت حفظ خاطرات خانوادگی و شخصی استفاده شود ویا برای حفظ اسناد مهم کاری. اما کابوسی که ممکن است برای همه استفاده کنندگان ازاین تجهیزات رخ دهد سوختن هارد دیسک و بازیابی اطلاعات هارد سوخته است. درواقع بازیابي اطلاعات هارد سوخته زمانی مطرح می شود که برد هارد سوخته باشد.در غیر این صورت تنها هارد شناسایی نمی شود. ریکاوری هارد دیسک بر اساس نوع مشکلایجاد شده انجام می شود. همانطور که می دانید هارد دیسک ها از دو بخش فیزیکال ولاجیکالی تشکیل شده اند. بازیابی اطلاعات هارد سوخته کار چندان راحتی نیستو هزینه بازیابي اطلاعات هارد نسبتا بالاست زیرا با استفاده از تجهیزات ونرم فزارهای پیشرفته انجام می شود.

· ریکاوری مموریفرمت شده و SD card

فلش مموری، رم و SD card از حافظه های قابل حمل و موقت هستند. اینقطعات هم ممکن است به دلایل مختلف اطلاعات خود را از دست بدهند. ریکاری مموری، ریکاوریرم فرمت شده نیز توسط متخصصین بازیابي اطلاعات قابل برگرداندن هستند. البتهقبل از هر کاری باید متخصصین را از طریقه حذف شدن اطلاعات و اقدامات انجام شدهبعدی مطلع کنید. زیرا متاسفانه ممکن است کاربران ناخواسته برای برگرداندن اطلاعاتمموری اقداماتی انجام دهند که پروسه بازیابی اطلاعات را سخت تر و یا غیر ممکنبسازند.

نحوه بازیابی اطلاعات هارد چگونه است؟

با استفاده از نرمافزار پیشرفته Pc3000 می توان به قطعات سختافزاری هارد دسترسی پیدا کرد. این نرم افزار نظیر موتور، هد و سکتورهای هارددسترسی پیدا می کند. این نرم افزار فایل ها و ماژول ها را به صورت دستی کنترل میکند و موجب دسترسی به فایل های پاک شده می شود.

ویژگی های مرکز بازیابی اطلاعات هوم سرویز

در کنار کیفیت انجامکار مهم ترین موضوع امنیت اطلاعات است. زیرا ممکن است افراد نگرانی هایی از بابتانتشار اطلاعات شخصی یا کاری داشته باشند. از این رو کارشناسان ما کاملا متعهدبوده و با استفاده از دانش و تکنولوژی روز اقدام به بازیابی اطلاعات و تعمیر هارددیسک می نمایند.

هزینه بازیابی اطلاعات چقدر است؟

هزینه بازیابياطلاعات به موارد متعددی وابسته است. نمی توان مبلغ ثابتی را به عنوان قیمتریکاوری هارد اختصاص داد. در ادامه به مهم ترین عوامل موثر بر هزینه بازیابياطلاعات هارد خواهیم پرداخت.

· هزینه بازیابياطلاعات بر اساس حجم حافظه مورد نیاز تغییر می کند

طبیعتا هزینه بازیابیاطلاعات هارد SSD با هزینه بازیابی اطلاعاترم تفاوت دارد. هر چه حجم حافظه بیشتر باشد مدت زمان بیشتری برای بازیابي اطلاعاتنیاز است و هزینه بازیابی اطلاعات هارد بیشتر می شود.

· عدم دستکاریتوسط افراد ناوارد

اگر بعد از، از دسترفتن اطلاعات هیچ کاری انجام ندهید یعنی بهتر کار را انجام داده اید! در واقع دربسیاری از موارد مشاهده شده که افراد ناوارد با استفاده از تجهیزات و نرم افزارهاینامناسب اقدام به ریکاوری اطلاعات می کنند. این دستکاری ها پروسه بازیابیاطلاعات را سخت تر کرده و موجب بالا رفتن هزینه بازیابي اطلاعات هارد میشود.

· میزان خرابی وآسیب هارد دیسک

باید به طور دقیق بررسی شود که هارد، لپ تاپ،فلش یا مموری چقدر آسیب دیده است و برای ریکاوری اطلاعات چه اقداماتی باید انجامشود. در مواقعی که تنها نیاز به رفع ایرادات نرم افزاری برای بازیابي اطلاعات باشدهزینه بازیابی اطلاعات مبلغ چندانی نخواهد شد. اما اگر برای پروسه ریکاوری اطلاعاتهارد دیسک باید به تعمیرات هارد هم انجام شود قطعا هزینه ها بیشتر خواهد شد.

· نیاز و یا عدمنیاز به تعویض قطعه

اگر هارد با مشکل سختافزاری رو به رو باشد. گاهی نیاز است برای بازیابي اطلاعات قطعه معیوب تعویض شودتا اطلاعات ریکاوری شوند. تعمیر یا تعویض قطعه بر هزینه بازیابی اطلاعات هاردسوخته تاثیر دارد. طبیعتا در صورت تعویض قطعات، قیمت قطعه به روز مشخص و اعلاممی شود.

خدمات بازیابی و ریکاوری هارد، فلش و مموری را به متخصصین هوم سرویزبسپارید

در صورتی که به خدماتبازیابی اطلاعات و ریکاوری هارد اکسترنال نیاز دارید می توانید به صورترایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. با ثبت درخواست، درج شماره تماس متخصصین ریکاروی هارد هوم سرویز با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در ارتباط با نحوه بازیابياطلاعات و هزینه بازیابی اطلاعات پاک شده در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس بازیابی اطلاعات و همچنین ارایه خدمات ریکاوری اطلاعات گوشی موبایل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات خدمات کامپیوتر ارائه می دهد که شامل تعمیرات لپ تاپ در محل, نصب و ارتقا ویندوز 10 و ویندوز 8 و..., تعمیر کامپیوتر رومیزی, نصب بازی روی کامپیوتر, خدمات کامپیوتری در محل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های رایانه و تکنولوژی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس بازیابی اطلاعات

ریکاوری اطلاعات گوشی موبایل

بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال و اینترنال

بازیابي اطلاعات کامپیوتر

بازیابی اطلاعات فلش

ریکاوری فایل های پاک شده

ریکاوی اطلاعات پاک شده لپ تاپ

بازیابی اطلاعات هارد که اطلاعات به قصد و یا اشتباهی پاک (Delete) شده است.

بازیابی اطلاعات هارد که اطلاعات کد شده و با کارکترهای غیر عادی نمایش داده می شوند.

بازیابی اطلاعات هارد که جهت دسترسی هارد دیسک ابتدا سیستم درخواست ورود رمز (پسوورد) می نماید.

بازیابی اطلاعات هارد سوخته

ریکاوری هارد فرمت شده

بازیابی اطلاعات بعد از پارتیشن بندی هارد

بازیابی اطلاعات هارد با مشکل فریموری

بازیابی اطلاعات هاردی که صدا میدهد

نظرات کاربران

profile picture
نگار جلودارزاده

بسیار خانم خوش برخورد و کم حرفی بودند و بدون معطلی و وقت کشی و ... کار رو انجام دادن و 6 ساعت کاملا خالص کار کردند

profile picture
بابک شیرزادی

با متانت با اخلاق صبور سزبه زیر و سز به کار خیلی ممنونم از شرکت بابت معرفی ایشون

profile picture
مهناز دهقان

خیلی آقای صبور و با حوصله ایی بودن . قفل در من به مشکل برخورد کرد و چفت درب نمیشد که مقصر سازنده در بود ولی ایشون با حوصله تمام در رو درست و اصولی نصب کردند و خیلی ممنونم ازشون و خسته نباشن

profile picture
محمد موسیوند

عالی بودن و پیگیری خوبی داشتند . وقت شناسی هم موردی بود که رضایت منو بیشتر از همه جلب کرد

شرایط بازیابی اطلاعات هارد دیسک و ریکاوری هارد فرمت شده

تهیه لوازم، قطعات و نرم افزارها در خصوص بازیابی اطلاعات پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد مشاوره لازم را به مشتری ارایه نماید و در صورت تایید مشتری نسبت به بازیابی اطلاعات گوشی و کامپیوتر مشتری اقدام نماید.

همیار موظف است بلافاصله پس از تحویل گوشی یا کامپیوتر یا هارد وضعیت سلامت دستگاه مشتری را بررسی نماید و پس از مشورت با مشتری نسبت به بازیابی اطلاعات آن اقدام نماید. به همین ترتیب مشتری نیز پس از بازیابی اطلاعات می بایست وضعیت دستگاه را بررسی نماید. چنانچه اطلاعات بازیابی شده دارای عیب یا خرابی باشد بلافاصله به همیار اطلاع رسانی نماید.

خدمات ریکاوری اطلاعات توسط همیار شامل یک هفته گارانتی همیاران می باشد و در صورت بروز مشکل همیاران می بایست نسبت به رفع مشکل اقدام نماید.

هزینه دقیق ریکاوری اطلاعات گوشی، هارد و فلش پس از بررسی همیار متخصص به مشتریان اعلام خواهد شد، لذا همیاران بر اساس توضیحات مشتری، برآورد اولیه هزینه را به صورت تلفنی به مشتریان ارایه داده و پس از بررسی فیزیکی دستگاه کامپیوتر، گوشی و یا هارد، قیمت دقیق بازیابی اطلاعات را به مشتریان ارائه می نمایند. همیار بدون هماهنگی با مشتری مجوز بازیابی اطلاعات را نخواهد داشت.

همیاران هوم سرویز احراز هویت و صلاحیت شده و دارای مدارک فنی معتبر می باشند و همچنین تضامین و قرارداد مستقلی از ایشان نزد هوم سرویز وجود دارد، ولیکن در حین سپردن خدمات مورد نظر شما به همیاران حتما نظرات و تجربیات سایر مشتریان از خدمات اخذ شده از همیار را ملاک انتخاب و تایید همیار قرار دهید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

امنیت شبکه
امنیت شبکه
در حال بروزرسانی قیمت
تعمیر کامپیوتر
تعمیر کامپیوتر
قیمت از 250,000 الی 1,120,000 تومان
تعمیر موبایل
تعمیر موبایل
قیمت از 430,000 الی 930,000 تومان
نصب محافظ برق ساختمان
نصب محافظ برق ساختمان
قیمت از 200,000 الی 300,000 تومان