بازیابی اطلاعات

بازیابی اطلاعات

از 1455 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت بازیابی اطلاعات در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت بازخوانی اطلاعات فلش

350,000 الی 800,000 تومان

قیمت بازخوانی اطلاعات هارد

1,500,000 الی 3,500,000 تومان

متوسط قیمت0 تومانکمینه قیمت0 تومانبیشینه قیمت0 تومان

آنچه درباره بازیابی اطلاعات خواهید خواند

  • بازیابی اطلاعات هارد و بازیابي اطلاعات گوشی
  • انواع خدمات بازیابی اطلاعات
  • نحوه بازیابی اطلاعات هارد چگونه است؟
  • ویژگی های مرکز بازیابی اطلاعات هوم سرویز
  • هزینه بازیابی اطلاعات چقدر است؟
  • خدمات بازیابی و ریکاوری هارد، فلش و مموری را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

بازیابی اطلاعات هارد و بازیابي اطلاعات گوشی

بازیابی اطلاعات به اقداماتی گفته می شود که در راستای آن، اقدام به بازگرداندن اطلاعات پاک شده از گوشی موبایل، کامپیوتر و لپ تاپ، بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال یا اینترنال، فلش مموری و ... گفته می شود. بازیابی و ریکاوری اطلاعات با استفاده از نرم افزارهای مخصوص و با استفاده از تکنیک های روز انجام می شود. بر خلاف نظر خیلی از افراد، بازیابي اطلاعات شاخه ی بسیار تخصصی است و دارای پیچیدگی های مختص به خود می باشد. ریکاوری اطلاعات گوشی و بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال اگر درست و اصولی انجام نشود و در پاره ای موارد موجب از دست رفتن دائمی و همیشگی اطلاعات می شود. پس اگر مهارت کافی در این زمینه را ندارید اقدام به بازیابی و ریکاوری اطلاعات نکنید.

بهترین راهکار برای بازیابی اطلاعات گوشی به طور مثال بازیابی فیلم های پاک شده گوشی و ریکاوری فایل های پاک شده مراجعه به مرکز ریکاوری است. مرکز بازیابی اطلاعات اقدام به بازیابي اطلاعات هارد دیسک، بازیابی اطلاعات فلش و بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال و ... می کنند. متخصصین هوم سرویز خدمات ریکاوری و بازیابی را به صورت تخصصی انجام می دهند. در ادامه به محدوده ارائه خدمات بازیابی و ریکاوری اطلاعات و عوامل موثر بر هزینه بازیابی اطلاعات و قیمت ریکاوری هارد خواهیم پرداخت.

انواع خدمات بازیابی اطلاعات

پاک شدن اطلاعات ممکن است برای انواع حافظه های جانبی و هارد دیسک ها و انواع وسایل مانند گوشی موبایل، لپ تاپ و کامپیوتر و حتی هارد و تعمیر دی وی آر اتفاق بیوفتد.

· بازیابي اطلاعات کامپیوتر

اطلاعات ذخیره شده در کامپیوتر ممکن است به دلایل مختلف مانند ویروسی شدن، سوختن هارد و ... دچار ایراد شوند. البته در مواردی هم در اثر اشتباهات کابر اطلاعات از روی سیستم ناخواسته پاک می شوند. به طور مثال در هنگام نصب ویندوز فایل های ویندوز قبلی پاک می شوند. بازیابي اطلاعات کامپیوتر با استفاده از نرم افزارهای مخصوص انجام می گیرد. به طور حتم کاربران عادی خودشان به تنهایی نمی توانند اقدام به ریکاوری هارد لپتاپ نمایند.

· ریکاوری فایل های پاک شده

اگر فایل ها و اطلاعات به طور کامل حذف نشده باشند تا مدت زمان مشخص اطلاعات در بخش Recycle bin کامپیوتر یا لپ تاپ باقی می ماند. زمانی مسئله مربوط به ریکاوری اطلاعات پاک شده مطرح می شود که اطلاعات به طور کامل پاک شده باشند. در این صورت هم چندین راهکار در پیش روی شماست. می توانید از قسمت پشتیبانی اطلاعات ویندوز اقدام به بازیابي اطلاعات پاک شده کنید. راهکار بعدی استفاده از نرم افزارها و برنامه بازیابی اطلاعات است. البته این موضوع که تا چه میزان این نرم افزارها قابل اعتماد هستند و می توان با استناد بر آنها ریکاوری اطلاعات را انجام داد جواب نامعلومی دارد!! مرکز تخصصی بازیابی اطلاعات بهترین راهکار برای افرادی است که اطلاعات پاک شده برایشان ارزشمند است و مایل هستند اطلاعات را برگردانند.

· بازیابی اطلاعات لپ تاپ

ریکاوری هارد لپ تاپ نیز برای بازیابی اطلاعات پاک شده، بازیابي اطلاعات هارد فرمت شده، از بین رفتن پارتیشن ها، ویروسی شدن و سایر عوامل ممکن است ایجاد شوند. به این ترتیب خدمات ریکاوری اطلاعات لپ تاپ و تعمیرات لپ تاپ در محل با استفاده از تجهیزات پیشرفته مانند pc3000 انجام می شود.

· ریکاوری هارد فرمت شده

برای بازیابی اطلاعات هارد فرمت شده تنها راه مراجعه به مراکز تخصصی ریکاوری و بازیابي اطلاعات با دستگاه pc3000 است. البته باز هم تاکید می کنیم اگر اطلاعات حذف شده برایتان بسیار ارزشمند است و مایل به پرداخت هزینه بازیابی اطلاعات هستید. در غیر این صورت می توانید از نرم افزارهای موجود در اینترنت کمک بگیرید و اگر کلا اطلاعات را هم از دست دادید چندان ناراحت نخواهید شد.

· بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال و اینترنال

ریکاوری هارد اکسترنال تنها با مراجعه به مراکز معتبر انجام می شود. به طور کل تنها راه بازیابي اطلاعات هارد اکسترنال و اینترنال همانطور که گفته شد با استفاده از PC3000 قابل انجام است. البته به خاطر داشته باشید که تمام مراکز دارای نرم افزار پیشرفته نیستند و تنها تعداد معدودی هستند که خدمات ریکاوری هارد اکسترنال را ارائه می دهند.

· ریکاوری اطلاعات موبایل

بازیابی اطلاعات گوشی شامل بازیابی تمام اطلاعات مربوط به پیام ها، ایمیلها، فیلم ها، دفترچه تلفن، عکس و ... است. به طور کل تمام اطلاعات گوشی ممکن است بر اثر عوامل مختلفی مانند ویروسی شدن، تعمیر گوشی، ریسک فکتوری کردن گوشی و ... حذف شوند. ریکاوری اندروید با ریکاوری IOS تفاوت دارد. با استفاده از نرم افزارهای و برنامه بازیابی اطلاعات گوشی مختلف می توان این اقدامات را انجام داد و البته در مواردی هم ریکاوری اطلاعات موبایل همیشه به این روش قابل انجام نیست. البته رعایت این نکته الزامی است که اگر با پاک شدن اطلاعات گوشی مواجه شده اید اقدام به نصب فایل جدیدتری نکنید.

· بازیابی اطلاعات هارد سوخته

هارد دیسک ها امروزه کاربردهای فراوانی دارند. ممکن است جهت حفظ خاطرات خانوادگی و شخصی استفاده شود و یا برای حفظ اسناد مهم کاری. اما کابوسی که ممکن است برای همه استفاده کنندگان از این تجهیزات رخ دهد سوختن هارد دیسک و بازیابی اطلاعات هارد سوخته است. در واقع بازیابي اطلاعات هارد سوخته زمانی مطرح می شود که برد هارد سوخته باشد. در غیر این صورت تنها هارد شناسایی نمی شود. ریکاوری هارد دیسک بر اساس نوع مشکل ایجاد شده انجام می شود. همانطور که می دانید هارد دیسک ها از دو بخش فیزیکال و لاجیکالی تشکیل شده اند. بازیابی اطلاعات هارد سوخته کار چندان راحتی نیست و هزینه بازیابي اطلاعات هارد نسبتا بالاست زیرا با استفاده از تجهیزات و نرم فزارهای پیشرفته انجام می شود.

· ریکاوری مموری فرمت شده و SD card

فلش مموری، رم و SD card از حافظه های قابل حمل و موقت هستند. این قطعات هم ممکن است به دلایل مختلف اطلاعات خود را از دست بدهند. ریکاری مموری، ریکاوری رم فرمت شده نیز توسط متخصصین بازیابي اطلاعات قابل برگرداندن هستند. البته قبل از هر کاری باید متخصصین را از طریقه حذف شدن اطلاعات و اقدامات انجام شده بعدی مطلع کنید. زیرا متاسفانه ممکن است کاربران ناخواسته برای برگرداندن اطلاعات مموری اقداماتی انجام دهند که پروسه بازیابی اطلاعات را سخت تر و یا غیر ممکن بسازند.

نحوه بازیابی اطلاعات هارد چگونه است؟

با استفاده از نرم افزار پیشرفته Pc3000 می توان به قطعات سخت افزاری هارد دسترسی پیدا کرد. این نرم افزار نظیر موتور، هد و سکتورهای هارد دسترسی پیدا می کند. این نرم افزار فایل ها و ماژول ها را به صورت دستی کنترل می کند و موجب دسترسی به فایل های پاک شده می شود.

ویژگی های مرکز بازیابی اطلاعات هوم سرویز

در کنار کیفیت انجام کار مهم ترین موضوع امنیت اطلاعات است. زیرا ممکن است افراد نگرانی هایی از بابت انتشار اطلاعات شخصی یا کاری داشته باشند. از این رو کارشناسان ما کاملا متعهد بوده و با استفاده از دانش و تکنولوژی روز اقدام به بازیابی اطلاعات و تعمیر هارد دیسک می نمایند.

هزینه بازیابی اطلاعات چقدر است؟

هزینه بازیابي اطلاعات به موارد متعددی وابسته است. نمی توان مبلغ ثابتی را به عنوان قیمت ریکاوری هارد اختصاص داد. در ادامه به مهم ترین عوامل موثر بر هزینه بازیابي اطلاعات هارد خواهیم پرداخت.

· هزینه بازیابي اطلاعات بر اساس حجم حافظه مورد نیاز تغییر می کند

طبیعتا هزینه بازیابی اطلاعات هارد SSD با هزینه بازیابی اطلاعات رم تفاوت دارد. هر چه حجم حافظه بیشتر باشد مدت زمان بیشتری برای بازیابي اطلاعات نیاز است و هزینه بازیابی اطلاعات هارد بیشتر می شود.

· عدم دستکاری توسط افراد ناوارد

اگر بعد از، از دست رفتن اطلاعات هیچ کاری انجام ندهید یعنی بهتر کار را انجام داده اید! در واقع در بسیاری از موارد مشاهده شده که افراد ناوارد با استفاده از تجهیزات و نرم افزارهای نامناسب اقدام به ریکاوری اطلاعات می کنند. این دستکاری ها پروسه بازیابی اطلاعات را سخت تر کرده و موجب بالا رفتن هزینه بازیابي اطلاعات هارد می شود.

· میزان خرابی و آسیب هارد دیسک

باید به طور دقیق بررسی شود که هارد، لپ تاپ، فلش یا مموری چقدر آسیب دیده است و برای ریکاوری اطلاعات چه اقداماتی باید انجام شود. در مواقعی که تنها نیاز به رفع ایرادات نرم افزاری برای بازیابي اطلاعات باشد هزینه بازیابی اطلاعات مبلغ چندانی نخواهد شد. اما اگر برای پروسه ریکاوری اطلاعات هارد دیسک باید به تعمیرات هارد هم انجام شود قطعا هزینه ها بیشتر خواهد شد.

· نیاز و یا عدم نیاز به تعویض قطعه

اگر هارد با مشکل سخت افزاری رو به رو باشد. گاهی نیاز است برای بازیابي اطلاعات قطعه معیوب تعویض شود تا اطلاعات ریکاوری شوند. تعمیر یا تعویض قطعه بر هزینه بازیابی اطلاعات هارد سوخته تاثیر دارد. طبیعتا در صورت تعویض قطعات، قیمت قطعه به روز مشخص و اعلام می شود.

خدمات بازیابی و ریکاوری هارد، فلش و مموری را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

در صورتی که به خدمات بازیابی اطلاعات و ریکاوری هارد اکسترنال نیاز دارید می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. با ثبت درخواست، درج شماره تماس متخصصین ریکاروی هارد هوم سرویز با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در ارتباط با نحوه بازیابي اطلاعات و هزینه بازیابی اطلاعات پاک شده در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس بازیابی اطلاعات و همچنین ارایه خدمات ریکاوری اطلاعات گوشی موبایل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات خدمات کامپیوتر ارائه می دهد که شامل تعمیرات لپ تاپ در محل, نصب ویندوز 10 , تعمیر کامپیوتر رومیزی, نصب بازی روی کامپیوتر, خدمات کامپیوتری در محل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های رایانه و تکنولوژی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس بازیابی اطلاعات

ریکاوری اطلاعات گوشی موبایل

بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال و اینترنال

بازیابي اطلاعات کامپیوتر

بازیابی اطلاعات فلش

ریکاوری فایل های پاک شده

ریکاوی اطلاعات پاک شده لپ تاپ

بازیابی اطلاعات هارد که اطلاعات به قصد و یا اشتباهی پاک (Delete) شده است.

بازیابی اطلاعات هارد که اطلاعات کد شده و با کارکترهای غیر عادی نمایش داده می شوند.

بازیابی اطلاعات هارد که جهت دسترسی هارد دیسک ابتدا سیستم درخواست ورود رمز (پسوورد) می نماید.

بازیابی اطلاعات هارد سوخته

ریکاوری هارد فرمت شده

بازیابی اطلاعات بعد از پارتیشن بندی هارد

بازیابی اطلاعات هارد با مشکل فریموری

بازیابی اطلاعات هاردی که صدا میدهد

نظرات کاربران

profile picture
هانیه مصطفایی

ما مودم رو پیش 3 نفر بردیم ولی اصلا نتونستن تشخیص بدن مشکل چیه ولی ایشون هم تشخیص و هم تعمیرشون درجه 1 بود و حتی تا دیر وقت داشتند مودم رو چک میکردند که کامل درست شده باشه

profile picture
حسین نصیری

کارشون خوب بود ممنونم به خوبی راهنمایی کردند

profile picture
مجتبوی

واقعا از همه نظر عالی و تخصصی بودن ایشون

profile picture
مجید اکبری
1 سال پیش |همیار رضا شمس

خیلی خوب بود و سریع هم تعمیرات انجام شد و تحویل دادند دستشون درد نکنه

شرایط بازیابی اطلاعات هارد دیسک و ریکاوری هارد فرمت شده

تهیه لوازم، قطعات و نرم افزارها در خصوص بازیابی اطلاعات پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد مشاوره لازم را به مشتری ارایه نماید و در صورت تایید مشتری نسبت به بازیابی اطلاعات گوشی و کامپیوتر مشتری اقدام نماید.

همیار موظف است بلافاصله پس از تحویل گوشی یا کامپیوتر یا هارد وضعیت سلامت دستگاه مشتری را بررسی نماید و پس از مشورت با مشتری نسبت به بازیابی اطلاعات آن اقدام نماید. به همین ترتیب مشتری نیز پس از بازیابی اطلاعات می بایست وضعیت دستگاه را بررسی نماید. چنانچه اطلاعات بازیابی شده دارای عیب یا خرابی باشد بلافاصله به همیار اطلاع رسانی نماید.

خدمات ریکاوری اطلاعات توسط همیار شامل یک هفته گارانتی همیاران می باشد و در صورت بروز مشکل همیاران می بایست نسبت به رفع مشکل اقدام نماید.

هزینه دقیق ریکاوری اطلاعات گوشی، هارد و فلش پس از بررسی همیار متخصص به مشتریان اعلام خواهد شد، لذا همیاران بر اساس توضیحات مشتری، برآورد اولیه هزینه را به صورت تلفنی به مشتریان ارایه داده و پس از بررسی فیزیکی دستگاه کامپیوتر، گوشی و یا هارد، قیمت دقیق بازیابی اطلاعات را به مشتریان ارائه می نمایند. همیار بدون هماهنگی با مشتری مجوز بازیابی اطلاعات را نخواهد داشت.

همیاران هوم سرویز احراز هویت و صلاحیت شده و دارای مدارک فنی معتبر می باشند و همچنین تضامین و قرارداد مستقلی از ایشان نزد هوم سرویز وجود دارد، ولیکن در حین سپردن خدمات مورد نظر شما به همیاران حتما نظرات و تجربیات سایر مشتریان از خدمات اخذ شده از همیار را ملاک انتخاب و تایید همیار قرار دهید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

network-security
امنیت شبکه
در حال بروزرسانی قیمت
computer-repair
تعمیر کامپیوتر
قیمت از 900,000 الی 1,800,000 تومان
mobile-services
تعمیر موبایل
قیمت از 150,000 الی 150,000 تومان
surge-protector
نصب محافظ برق ساختمان
قیمت از 3,200,000 الی 3,200,000 تومان