رنگ آمیزی درب حیاط
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
بنایی و دکوراسیون
/
نقاشی درب حیاط ساختمان

رنگ آمیزی درب حیاط

از 1418 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت رنگ آمیزی درب حیاط در تابستان 1403 چقدر است؟

عنوانقیمت

قیمت نقاشی و رنگ کاری انواع درب و پنجره ساده

750,000 الی 1,900,000 تومان

قیمت نقاشی و رنگ کاری انواع درب ورودی طرح دار

1,800,000 الی 3,500,000 تومان

متوسط قیمت4,000,000 تومانکمینه قیمت3,000,000 تومانبیشینه قیمت4,800,000 تومان

آنچه درباره رنگ آمیزی درب حیاط خواهید خواند

  • رنگ آمیزی درب حیاط و پارکینگ
  • انواع نقاشی درب حیاط
  • رنگ طلایی یا کرم برای رنگ آمیزی درب حیاط منزل
  • بهترین رنگ درب حیاط منزل قدیمی چیست؟
  • رنگ آمیزی درب حیاط آهنی با چه وسایلی انجام می شود؟
  • رنگ آمیزی درب حیاط خانه به چه صورت انجام می شود؟
  • هزینه نقاشی درب آهنی حیاط و پارکینگ به چه مواردی بستگی دارد؟
  • نقاشی درب پارکینگ، حیاط و باغ توسط متخصصین هوم سرویز

رنگ آمیزی درب حیاط و پارکینگ

درب های آهنی از طول عمر بالایی برخوردارند و با نگهداری صحیح می توان سالیان سال از آنها استفاده نمود. رنگ آمیزی درب حیاط نیز از جمله اقدامات اولیه ای می باشد که موجب افزایش طول عمر دربهای حیاطی می شود. همچنین نقاشی درب حیاط اگر با اصول درست و با رعایت المان های ترکیب رنگ صحیح انجام شود، زیبایی زیادی به نمای بیرونی خانه می بخشد. زیرا که رنگ در حیاط اولین موردی است که در هنگام ورود منزل با آن موجه می شویم. موارد متعددی در کیفیت رنگ آمیزی درب حیاط و رنگ آمیزی درب پارکینگ موثر هستند. اولین مورد انتخاب رنگ متناسب با نمای ساختمان است. زیرا با انتخاب صحیح رنگ برای رنگ آمیزی درب آهنی حیاط ساده می توان ظاهر زیبایی به آن بخشید.

در ادامه به معرفی بهترین رنگ درب حیاط و همچنین عوامل موثر بر هزینه رنگ آمیزی درب حیاط و دستمزد نقاشی درب پارکینگ خواهیم پرداخت.

انواع نقاشی درب حیاط

رنگ درب حیاط ساده

رنگ دروازه حیاط یکی از مهم ترین انتخاب ها برای منزل است. انتخاب رنگ درب پارکینگ باید بر اساس نمای کلی خانه انجام شود تا بهترین جلوه را به ساختمان بدهد. رنگ درب ساختمان اگر به صورت اصولی اجرا شود موجب افزایش طول عمر درب می شود. از آنجایی که درب اکثر خانه ها و ویلاها از جنس فلز هستند، هر چند سال یکبار را باید به مرمت و ترمیم درب حیاطی پرداخت. رنگ آمیزی درب حیاط ساده از جمله موارد پردرخواست است. از این رو طی کردن مراحل صحیح در رنگ کردن دروازه حیاط و رنگ در ورودی منزل بسیار حائز اهمیت است. با رنگ درب حیاط ساده می توان در کمال سادگی زیبایی زیادی را به ورودی منزل بخشید. در ادامه توضیحاتی درباره انواع ترکیب رنگ و نکات روانشناسی رنگ درب پارکینگ می پردازیم.

رنگ درب حیاط مشکی

انتخاب رنگ تیره مانند رنگ مشکی برای رنگ آمیزی درب حیاط زیبایی زیادی به نمای خانه می بخشد. رنگ مشکی گزینه مناسبی برای نقاشی درب حیاط خانه های بزرگ است. نقاشی درب حیاط خانه هم با استفاده از مشکی مات و هم نمونه براق انجام می شود. اما استفاده از نمونه مات انتخاب بهتری برای رنگ درب فلزی است زیرا ماندگاری بیشتری دارد و یکدست تر ایجاد می شود. رنگ سیاه برای رنگ درب فرفورژه آهنی نیز مناسب است. نقاشی درب حیاط به رنگ مشکی با همه ی ورودی ها متناسب می باشد و هم به علت اینکه طی مرور زمان تغییر رنگ نمی دهد، مقرون به صرفه تر است زیرا تا چند سال از ترمیم رنگ در حیاط راحت خواهید بود.

رنگ سرمه ای درب حیاط

رنگ سرمه ای از مواردی است که اغلب به صورت ترکیبی با رنگ هایی مانند طلایی برای رنگ درب آهنی حیاط به کار می رود. زیرا به کار بردن رنگ سرمه ای به تنهایی برای رنگ درب فلزی حیاط و نقاشی در حیاط مناسب نیست و ظاهر یکنواختی و سردی دارد.

نقاشی درب پارکینگ قهوه ای

رنگ قهوه ای یکی از محبوب ترین رنگ ها برای نقاشی درب پارکینگ و نقاشی درب حیاط نفررو است. این رنگ به علت تطابق با اکثر نماها بیشتر مورد توجه قرار می گیرد. اما شاید همیشه هم بهترین انتخاب نباشد! ترکیب رنگ قهوه ای با رنگ سفید یا کرم انتخاب بهتری است.

رنگ سفید برای نقاشی درب حیاط خانه

رنگ سفید برای نقاشی درب حیاط همیشه احساس خاص تمیز بودن را به همراه دارد. اما انتخاب این رنگ به عنوان رنگ درب حیاطی ایراداتی نیز دارد و آن هم مسئله نظافت است. زیرا رنگ سفید درب، به راحتی آلودگی را نشان می دهد و طی گذر زمان و عوامل جوی و محیطی اغلب کدر می شود.

رنگ طوسی برای نقاشی درب حیاط منزل

رنگ آمیزی درب حیاط منزل به رنگ طوسی قابلیت هماهنگی زیاد با دیوارهای مجاور را دارد. همچنین رنگ آمیزی درب حیاط آهنی به رنگ طوسی حالت مدرن و جدیدی دارد. البته این رنگ شیک چون زیرمجموعه رنگ سیاه است حس امنیت را نیز به افراد انتقال می دهد. تفاوتی ندارد سبک خانه تان مدرن یا سنتی است در هر صورت انتخاب رنگ طوسی برای رنگ آمیزی درب حیاط آهنی یکی از بهترین انتخاب ها است.

رنگ درب حیاط سفید و مسی

این رنگ برای رنگ آمیزی درب حیاط فلزی مدرن انتخاب هوشمندانه ای است. در ساختمانهای مدرن استفاده از این رنگ ها در کنار هم هماهنگی بی نظیری ایجاد می کنند.

رنگ طلایی یا کرم برای رنگ آمیزی درب حیاط منزل

رنگ طلایی معمولا برای رنگ آمیزی در ورودی ساختمان های کلاسیک استفاده می شود. همچنین برای رنگ آمیزی درب حیاط فرفورژه از رنگ های طلایی با کرم نیز استفاده می شود. اگر از سنگ های مدرن در نمای خانه اسنفاده شده باشد بهترین انتخاب رنگ آمیزی درب حیاطی با استفاده از رنگ طلایی و ترکیب با رنگ کرم یا سفید است.

بهترین رنگ درب حیاط منزل قدیمی چیست؟

در هر صورت بهترین انتخاب رنگ برای رنگ آمیزی درب آهنی ساده و رنگ درب فلزی ساده برای خانه های قدیمی استفاده از رنگ های تیره مانند مشکی و قهوه ای است. زیرا این رنگ ها عیوب درهای قدیمی را به خوبی می پوشانند. البته می توان روی رنگ درب فلزی حیاط نقوشی با رنگ های دیگری نیز ایجاد نمود.

رنگ آمیزی درب حیاط آهنی با چه وسایلی انجام می شود؟

اگر خودتان مایل به رنگ آمیزی درب حیاط قدیمی و یا رنگ کاری درب باغ خود هستید باید ابتدا بهترین رنگ در حیاط را خریداری کنید. زیرا استفاده از رنگ های بی کیفیت فقط موجب هدررفت سرمایه و زحمتان خواهد شد. علاوه بر رنگ به وسایلی مانند سمباده برای تراشیدن رنگ قدیمی یا آثار زنگ زدگی روی درب نیز نیاز دارید. همچنین به ماده بتونه کاری برای رفع ناهمواری های درب و در نهایت به قلمو و غلطک رنگ نیاز دارید تا کارتان را آغاز کنید.

رنگ آمیزی درب حیاط خانه به چه صورت انجام می شود؟

برای شروع اجرای رنگ درب فلری حیاط ابتدا باید زیرسازی های لازم انجام شود. تفاوتی ندارد در همه موارد مانند رنگ آمیزی درب حیاط مدرسه و یا رنگ آمیزی درب باغ باید طبق اصول پیش رفت، تا نتیجه نهایی قابل قبول باشد.

برای نقاشی درب حیاط باید در صورت امکان درب را از چارچوب جدا کنید. سپس درب را به خوبی تمیز کرده و تمام گرد و غبار را از روی درب بردارید. در مرحله بعدی در نقاشی درب حیاط باید سطح درب به خوبی سمباده زده شود و تمام آثار زنگ زدگی به خوبی پاک شوند. سپس تمام قسمت های زنگ زده درب آهنی باید بتونه کاری شود. در غیر این صورت رنگ درب فلزی به خوبی روی سطح نمی نشیند نتیجه خوبی به دست نمی آید. در نهایت باید یک لایه ضد رنگ زده شود و پس از خشک شدن آستری ضد زنگ باید اقدام به نقاشی در حیاط نمود.

هزینه نقاشی درب آهنی حیاط و پارکینگ به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت نقاشی درب حیاط به موارد متعددی بستگی دارد. اولین موردی که به هزینه رنگ آمیزی درب حیاط بستگی دارد وضعیت درب است. به طور مثال اگر درب دارای زنگ زدگی های زیادی باشد و برای نقاشی درب حیاط زیرسازی بیشتری نیاز باشد طبعا دستمزد نقاشی درب حیاط نیز بیشتر می شود. مورد بعدی اندازه درب است هرچه درب بزرگتر باشد قیمت رنگ آمیزی درب حیاط بیشتر می شود. طرح رنگ آمیزی مورد بعدی است طبعا هزینه رنگ آمیزی درب حیاط ساده با رنگ آمیزی درب ورودی فرفورژه یکسان نمی باشد.

اگر نیاز به تغییرات کلی در رنگ باشد معمولا رنگ زیرین باید به خوبی برداشته شود و بستر صافی مهیا شود و همین موضوع اجرت نقاشی درب حیاط را افزایش می دهد. در کل قیمت نقاشی درب آهنی حیاط باید به صورت حضوری توسط متخصص در محل انجام شود.

نقاشی درب پارکینگ، حیاط و باغ توسط متخصصین هوم سرویز

در صورت نیاز به دریافت خدمات رنگ آمیزی درب پارکینگ و حیاط می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت نام کنید و از مشاوره متخصصین ما بهره مند شوید. متخصصین ما توضسحات لازم را در ارتباط با بهترین رنگ و قیمت نقاشی درب حیاطی در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس رنگ آمیزی درب حیاط و همچنین ارایه خدمات نقاشی درب حیاط نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات نقاشی ارائه می دهد که شامل نقاشی نمای ساختمان, نقاشی راه پله دیوار , پتینه کاری ساختمان, اجرای بلکا دیوار , خدمات نقاشی ساختمان می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های بنایی و دکوراسیون را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس رنگ آمیزی درب حیاط

نقاشی درب حیاط

نقاشی درب آهنی فرفورژه

رنگ آمیزی در حیاط و پارکینگ

سمباده کشی، رفع زنگ زدگی و بتونه کاری درب آهنی

رنگ آمیزی درب حیاط خانه های ویلایی، آپارتمان ها، محتمع های مسکونی و مدرسه

رنگ آمیزی و نقاشی درب باغ و درب پارکینگ کشویی و ساده

نقاشی درب آهنی طرح چوب و انواع ترکیب رنگ مسی، نقره ای و ...

نظرات کاربران

profile picture
رامینا رستگار

از هر نظر عالی ....به همه دوستان ....پبشنهاد مبدهم فقط فقط ....اقای پور قربانی را برای کارشان انتخاب کنند ....به امید بهترینها برای ایشان

profile picture
حسین ویسی

ایشان بسیار نیروی مودب و خوبی بودند...کار هم متوسط به بالا انجام داد...دستمزد منصفانه بود...خیلی راضی هستم

profile picture
* دیانت

کارشون از هر نظر عالی بود و با توجه به قیمتی که گرفتند خیلی عالی کارشون انجام دادند بسیار اقای با وجدان و منصفی بودند ممنونم

شرایط نقاشی درب آهنی حیاط ویلا، آپارتمان و مجتمع های مسکونی

چنانچه مشتری نیاز به همفکری و یا تهیه جنس مناسب توسط همیار باشد، همیار در صورت تهیه می بایست فاکتور نهایی خرید را به مشتری ارایه نماید.

همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

درتعیین قیمت نقاشی درب حیاط، نوع رنگ مورد استفاده و اندازه درب و نوع زیرکاری تعیین کننده است.

همیار می بایست حداقل دو یا سه بار(بستگی به غلظت رنگ و سطحی که قرار است رنگ آمیزی روی آن صورت گیرد) سطوح مورد نظر را نقاشی کند.

برای سهولت در نقاشی به شما پیشنهاد می کنیم قبل از شروع کار، محیط اطراف محل مورد نظر را خالی نموده و وسایل خود را بسته بندی نمایید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

cleaning-residential-office-tower
نظافت برج های مسکونی و اداری
قیمت از 1,000,000 الی 1,000,000 تومان
virtual-sky
آسمان مجازی
قیمت از 250,000 الی 2,000,000 تومان
floor-polishing
کفسابی
قیمت از 1,000,000 الی 3,000,000 تومان
facade-washing
نماشویی
قیمت از 2,500,000 الی 3,000,000 تومان