رنگ آمیزی درب حیاط
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
بنایی و دکوراسیون
/
نقاشی درب حیاط ساختمان

رنگ آمیزی درب حیاط

از 1418 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت رنگ آمیزی درب حیاط در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت نقاشی و رنگ کاری انواع درب و پنجره ساده

550,000 الی 1,500,000 تومان

قیمت نقاشی و رنگ کاری انواع درب ورودی طرح دار

1,500,000 الی 2,500,000 تومان

متوسط قیمت4,000,000 تومانکمینه قیمت2,000,000 تومانبیشینه قیمت5,000,000 تومان

آنچه درباره رنگ آمیزی درب حیاط خواهید خواند

  • رنگ آمیزی درب حیاط و پارکینگ
  • انواع نقاشی درب حیاط
  • رنگ طلایی یا کرم برای رنگ آمیزی درب حیاط منزل
  • بهترین رنگ درب حیاط منزل قدیمی چیست؟
  • رنگ آمیزی درب حیاط آهنی با چه وسایلی انجام می شود؟
  • رنگ آمیزی درب حیاط خانه به چه صورت انجام می شود؟
  • هزینه نقاشی درب آهنی حیاط و پارکینگ به چه مواردی بستگی دارد؟
  • نقاشی درب پارکینگ، حیاط و باغ توسط متخصصین هوم سرویز

رنگ آمیزی درب حیاط و پارکینگ

درب های آهنی از طولعمر بالایی برخوردارند و با نگهداری صحیح می توان سالیان سال از آنها استفادهنمود. رنگ آمیزی درب حیاط نیز از جمله اقدامات اولیه ای می باشدکه موجب افزایش طول عمر دربهای حیاطی می شود. همچنین نقاشی درب حیاط اگربا اصول درست و با رعایت المان های ترکیب رنگ صحیح انجام شود، زیبایی زیادی بهنمای بیرونی خانه می بخشد. زیرا که رنگ در حیاط اولین موردی است که درهنگام ورود منزل با آن موجه می شویم. موارد متعددی در کیفیت رنگ آمیزی دربحیاط و رنگ آمیزی درب پارکینگ موثر هستند. اولین مورد انتخابرنگ متناسب با نمای ساختمان است. زیرا با انتخاب صحیح رنگ برای رنگ آمیزی دربآهنی حیاط ساده می توان ظاهر زیبایی به آن بخشید.

در ادامه بهمعرفی بهترین رنگ درب حیاط و همچنین عوامل موثر بر هزینه رنگآمیزی درب حیاط و دستمزد نقاشی درب پارکینگ خواهیمپرداخت.

انواع نقاشی درب حیاط

رنگ درب حیاطساده

رنگ دروازه حیاط یکی از مهم ترین انتخاب ها برای منزلاست. انتخاب رنگ درب پارکینگ باید بر اساس نمای کلی خانه انجامشود تا بهترین جلوه را به ساختمان بدهد. رنگ درب ساختمان اگر بهصورت اصولی اجرا شود موجب افزایش طول عمر درب می شود. از آنجایی که درب اکثر خانهها و ویلاها از جنس فلز هستند، هر چند سال یکبار را باید به مرمت و ترمیم دربحیاطی پرداخت. رنگ آمیزی درب حیاط ساده از جمله موارد پردرخواستاست. از این رو طی کردن مراحل صحیح در رنگ کردن دروازه حیاط و رنگدر ورودی منزل بسیار حائز اهمیت است. با رنگ درب حیاط ساده می توان در کمالسادگی زیبایی زیادی را به ورودی منزل بخشید. در ادامه توضیحاتی درباره انواع ترکیبرنگ و نکات روانشناسی رنگ درب پارکینگ می پردازیم.

رنگ درب حیاطمشکی

انتخاب رنگ تیرهمانند رنگ مشکی برای رنگ آمیزی درب حیاط زیبایی زیادی به نمای خانه میبخشد. رنگ مشکی گزینه مناسبی برای نقاشی درب حیاط خانه های بزرگاست. نقاشی درب حیاط خانه هم با استفاده از مشکی مات و هم نمونه براقانجام می شود. اما استفاده از نمونه مات انتخاب بهتری برای رنگ درب فلزی استزیرا ماندگاری بیشتری دارد و یکدست تر ایجاد می شود. رنگ سیاه برای رنگ دربفرفورژه آهنی نیز مناسب است. نقاشی درب حیاط به رنگ مشکی با همه ی ورودی هامتناسب می باشد و هم به علت اینکه طی مرور زمان تغییر رنگ نمی دهد، مقرون به صرفهتر است زیرا تا چند سال از ترمیم رنگ در حیاط راحت خواهید بود.

رنگ سرمه ای دربحیاط

رنگ سرمه ای ازمواردی است که اغلب به صورت ترکیبی با رنگ هایی مانند طلایی برای رنگ دربآهنی حیاط به کار می رود. زیرا به کار بردن رنگ سرمه ای به تنهاییبرای رنگ درب فلزی حیاط و نقاشی در حیاط مناسبنیست و ظاهر یکنواختی و سردی دارد.

نقاشی دربپارکینگ قهوه ای

رنگ قهوه ای یکی ازمحبوب ترین رنگ ها برای نقاشی درب پارکینگ و نقاشی دربحیاط نفررو است. این رنگ به علت تطابق با اکثر نماها بیشتر مورد توجهقرار می گیرد. اما شاید همیشه هم بهترین انتخاب نباشد! ترکیب رنگ قهوه ای با رنگسفید یا کرم انتخاب بهتری است.

رنگ سفید براینقاشی درب حیاط خانه

رنگ سفید برای نقاشیدرب حیاط همیشه احساس خاص تمیز بودن را به همراه دارد. اما انتخاب این رنگ بهعنوان رنگ درب حیاطی ایراداتی نیز دارد و آن هم مسئله نظافت است. زیرا رنگ سفیددرب، به راحتی آلودگی را نشان می دهد و طی گذر زمان و عوامل جوی و محیطی اغلب کدرمی شود.

رنگ طوسی براینقاشی درب حیاط منزل

رنگ آمیزی درب حیاطمنزل بهرنگ طوسی قابلیت هماهنگی زیاد با دیوارهای مجاور را دارد. همچنین رنگآمیزی درب حیاط آهنی به رنگ طوسی حالت مدرن و جدیدی دارد. البتهاین رنگ شیک چون زیرمجموعه رنگ سیاه است حس امنیت را نیز به افراد انتقال می دهد.تفاوتی ندارد سبک خانه تان مدرن یا سنتی است در هر صورت انتخاب رنگ طوسیبرای رنگ آمیزی درب حیاط آهنی یکی از بهترین انتخاب ها است.

رنگ درب حیاطسفید و مسی

این رنگ برای رنگآمیزی درب حیاط فلزی مدرن انتخاب هوشمندانه ای است. در ساختمانهایمدرن استفاده از این رنگ ها در کنار هم هماهنگی بی نظیری ایجاد می کنند.

رنگ طلایی یا کرم برای رنگ آمیزی درب حیاط منزل

رنگ طلایی معمولابرای رنگ آمیزی در ورودی ساختمان های کلاسیک استفاده می شود. همچنینبرای رنگ آمیزی درب حیاط فرفورژه از رنگ های طلایی با کرم نیز استفاده میشود. اگر از سنگ های مدرن در نمای خانه اسنفاده شده باشد بهترین انتخاب رنگ آمیزیدرب حیاطی با استفاده از رنگ طلایی و ترکیب با رنگ کرم یا سفید است.

بهترین رنگ درب حیاط منزل قدیمی چیست؟

در هر صورت بهترینانتخاب رنگ برای رنگ آمیزی درب آهنی ساده و رنگ درب فلزی ساده برایخانه های قدیمی استفاده از رنگ های تیره مانند مشکی و قهوه ای است. زیرا این رنگها عیوب درهای قدیمی را به خوبی می پوشانند. البته می توان روی رنگ درب فلزی حیاطنقوشی با رنگ های دیگری نیز ایجاد نمود.

رنگ آمیزی درب حیاط آهنی با چه وسایلی انجام می شود؟

اگر خودتان مایلبه رنگ آمیزی درب حیاط قدیمی و یا رنگ کاری درب باغ خودهستید باید ابتدا بهترین رنگ در حیاط را خریداری کنید. زیرا استفاده از رنگ های بیکیفیت فقط موجب هدررفت سرمایه و زحمتان خواهد شد. علاوه بر رنگ به وسایلی مانندسمباده برای تراشیدن رنگ قدیمی یا آثار زنگ زدگی روی درب نیز نیاز دارید. همچنینبه ماده بتونه کاری برای رفع ناهمواری های درب و در نهایت به قلمو و غلطک رنگ نیازدارید تا کارتان را آغاز کنید.

رنگ آمیزی درب حیاط خانه به چه صورت انجام می شود؟

برای شروع اجرایرنگ درب فلری حیاط ابتدا باید زیرسازی های لازم انجام شود. تفاوتی ندارد درهمه موارد مانند رنگ آمیزی درب حیاط مدرسه و یا رنگ آمیزی درب باغ بایدطبق اصول پیش رفت، تا نتیجه نهایی قابل قبول باشد.

برای نقاشی دربحیاط باید در صورت امکان درب را از چارچوب جدا کنید. سپس درب را به خوبی تمیزکرده و تمام گرد و غبار را از روی درب بردارید. در مرحله بعدی در نقاشی دربحیاط باید سطح درب به خوبی سمباده زده شود و تمام آثار زنگ زدگی به خوبی پاکشوند. سپس تمام قسمت های زنگ زده درب آهنی باید بتونه کاری شود. در غیر اینصورت رنگ درب فلزی به خوبی روی سطح نمی نشیند نتیجه خوبی به دست نمیآید. در نهایت باید یک لایه ضد رنگ زده شود و پس از خشک شدن آستری ضد زنگ بایداقدام به نقاشی در حیاط نمود.

هزینه نقاشی درب آهنی حیاط و پارکینگ به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت نقاشی درب حیاط به موارد متعددی بستگی دارد. اولینموردی که به هزینه رنگ آمیزی درب حیاط بستگی دارد وضعیت درب است.به طور مثال اگر درب دارای زنگ زدگی های زیادی باشد و برای نقاشی درب حیاط زیرسازیبیشتری نیاز باشد طبعا دستمزد نقاشی درب حیاط نیز بیشتر می شود. موردبعدی اندازه درب است هرچه درب بزرگتر باشد قیمت رنگ آمیزی درب حیاطبیشتر می شود. طرح رنگ آمیزی مورد بعدی است طبعا هزینه رنگ آمیزی درب حیاطساده با رنگ آمیزی درب ورودی فرفورژه یکسان نمی باشد.

اگر نیاز به تغییراتکلی در رنگ باشد معمولا رنگ زیرین باید به خوبی برداشته شود و بستر صافی مهیا شودو همین موضوع اجرت نقاشی درب حیاط را افزایش می دهد. در کل قیمتنقاشی درب آهنی حیاط باید به صورت حضوری توسط متخصص در محل انجام شود.

نقاشی درب پارکینگ، حیاط و باغ توسط متخصصین هوم سرویز

در صورت نیاز بهدریافت خدمات رنگ آمیزی درب پارکینگ و حیاط می توانید به صورترایگان در سامانه هوم سرویز ثبت نام کنید و از مشاوره متخصصین ما بهره مند شوید.متخصصین ما توضسحات لازم را در ارتباط با بهترین رنگ و قیمت نقاشی دربحیاطی در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس رنگ آمیزی درب حیاط و همچنین ارایه خدمات نقاشی درب حیاط نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات نقاشی ارائه می دهد که شامل نقاشی نمای ساختمان, نقاشی راه پله دیوار , پتینه کاری ساختمان, اجرای بلکا دیوار , خدمات نقاشی ساختمان می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های بنایی و دکوراسیون را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس رنگ آمیزی درب حیاط

نقاشی درب حیاط

نقاشی درب آهنی فرفورژه

رنگ آمیزی در حیاط و پارکینگ

سمباده کشی، رفع زنگ زدگی و بتونه کاری درب آهنی

رنگ آمیزی درب حیاط خانه های ویلایی، آپارتمان ها، محتمع های مسکونی و مدرسه

رنگ آمیزی و نقاشی درب باغ و درب پارکینگ کشویی و ساده

نقاشی درب آهنی طرح چوب و انواع ترکیب رنگ مسی، نقره ای و ...

نظرات کاربران

profile picture
* دیانت

کارشون از هر نظر عالی بود و با توجه به قیمتی که گرفتند خیلی عالی کارشون انجام دادند بسیار اقای با وجدان و منصفی بودند ممنونم

شرایط نقاشی درب آهنی حیاط ویلا، آپارتمان و مجتمع های مسکونی

چنانچه مشتری نیاز به همفکری و یا تهیه جنس مناسب توسط همیار باشد، همیار در صورت تهیه می بایست فاکتور نهایی خرید را به مشتری ارایه نماید.

همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

درتعیین قیمت نقاشی درب حیاط، نوع رنگ مورد استفاده و اندازه درب و نوع زیرکاری تعیین کننده است.

همیار می بایست حداقل دو یا سه بار(بستگی به غلظت رنگ و سطحی که قرار است رنگ آمیزی روی آن صورت گیرد) سطوح مورد نظر را نقاشی کند.

برای سهولت در نقاشی به شما پیشنهاد می کنیم قبل از شروع کار، محیط اطراف محل مورد نظر را خالی نموده و وسایل خود را بسته بندی نمایید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

نظافت برج های مسکونی و اداری
نظافت برج های مسکونی و اداری
قیمت از 250,000 الی 2,000,000 تومان
آسمان مجازی
آسمان مجازی
قیمت از 250,000 الی 2,000,000 تومان
کفسابی
کفسابی
قیمت از 300,000 الی 3,000,000 تومان
نماشویی
نماشویی
قیمت از 2,500,000 الی 5,000,000 تومان