پله استیل

پله استیل

از 1323 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت پله استیل در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت پله استیل

توافقی

متوسط قیمت3,900,000 تومانکمینه قیمت800,000 تومانبیشینه قیمت7,000,000 تومان

آنچه درباره پله استیل خواهید خواند

  • طراحی و اجرای انواع راه پله استیل گرد و مارپیچ
  • پله استیل دوبلکس
  • پله استیل حول محور
  • پله استیل پیش ساخته
  • پله استیل اکسپوز
  • پله مفصلی استیل
  • مزایای ساخت پله استیل چیست؟
  • قیمت پله استیل به چه مواردی بستگی دارد؟
  • ساخت و نصب انواع مدل های پله استیل سفارشی و ساده را به متخصصین هومسرویز بسپارید

طراحی و اجرای انواع راه پله استیل گرد و مارپیچ

انواع متفاوتی از پلههای استیل مانند راه پله استیل گرد، پله استیل مارپیچ، پلهاستیل استخری، راه پله استیل پیش ساخته و... طراحی شده اند. این متریالبه علت استحکام بالا و زیبایی مدرن بی نظیر بیشتر مورد توجه قرار گرفته است. انواعراه پله ها بر اساس نوع فضای داخلی و کاربری محیط طراحی و اجرا می شوند. نصب راهپله استیل نیاز به دقت بالا و علم مهندسی دارد. در طراحی پله های استیل بهمواردی مانند میزان فضای در دسترس، ارتفاع طبقات و همچنین نوع دیزاین داخلی وبیرونی ساختمان توجه می شود. در ادامه به معرفی انواع راه پله استیل و همچنینعوامل موثر بر قیمت پله استیل خواهیم پرداخت.

پله استیل دوبلکس

پله دوبلکس یک راهارتباطی در فضای داخلی ساختمان های یک و نیم طبقه یا دوطبقه می باشد. از طرفدیگر در بیشتر مواقع به علت کم بودن فضای داخلی، بهترین انتخاب جهت استفاده اززیربنای بیشتر طراحی و اجرای پله استیل است. زیرا در عین استحکام و زیبایی بالادارای قیمت پله استیل مناسب نیز می باشد. این پله ها به صورت تلفیقی باسایر متریال ها مانند چوب، سنگ، شیشه نیز به کار می روند. انواع پله دوبلکستمام استیل، چوب و استیل، استیل و شیشه و غیره طراحی و اجرا میشوند. قیمت پله استیل به موارد متعددی مانند نوع مدل و ابعاد آن بستگی دارد.

پله استیل حول محور

پله استیل گرد دارای یک ستون استیل گرد، کف استیل وهمچنین نرده های استیل می باشد. راه پله استیل مارپیچ به علتحالت کم جا بودن و مناسب برای فضاهای محدود، بیشتر مورد استقبال قرار می گیرند.البته باید توجه نمود که ابعاد پله مارپیچ استیل قابل تغییر است و صرفابرای فضاهای محدود استفاده نمی شوند. در کف پله می توان از چوب ، شیشه و سنگ نیزاستفاده نمود. پله استیل حول محور محدودیت پله های سنتی را ندارد ودست طراحان برای ایجاد هر زاویه ای را باز می گذارد. از مهم ترین مزایای پله استیلگرد ماندگاری استیل است. همچنین پله های حول محور با نرده های شیشه ای دردکوراسیون های مدرن نقش بسیار پررنگی دارد.

قیمت پله استیل گرد به طور معمول بر اساس تعداد هر کف پله تعیینمی شود. پله های استیل گرد با طراحی خاص نسبت به قیمت پل استیل پیش ساخته معمولی بیشتراست.

پله استیل پیش ساخته

راه پله استیل پیشساخته به علت صرفه جویی در وقت و هزینه مورد استفاده قرار می گیرد. زیرا استفادهاز پله گرد پیش ساخته موجب سرعت بخشیدن در اتمام پروژه مورد نظر می شود.در واقع پله های استیل پیش ساخته از قطعات مهندسی با ابعاد و انداره هایمشخص و استاندارد تشکیل شده است. ظاهر پله پیش ساخته استیل ساده است و اغلب دراندازه های کوچک ساخته شده و مناسب برای نصب در فضاهای مسکونی هستند. قیمتپله استیل پیش ساخته نسبت به نمونه های سفارشی بسیار مناسب تر است.

پله استیل اکسپوز

پله اکسپوز ابتدادر فضاهای تجاری و عمومی استفاده می شد. پله اکسپوز از نمونه های مدرنی هستند کهکمترین آسیبی به محیط زیست وارد نمی کند. پله اکسپوز کاملا معرف طراحی مدرن است.در واقع استیل و سایر متریال با کیفیت بدون کوچکترین تغییر در ظاهر پله به کار میروند. از مزایای پله اکسپوز استیل می توان به سرعت بالای نصب، طراحی بدون محدودیت،استحکام بالا، امکان ساخت در ابعاد بالا و مناسب برای همه نوع آب و هوا اشاره کرد.

پله مفصلی استیل

پله های استیل مفصلیاز طراحی های جدید و مدرنی هستند که به صورت قطعات جدا از هم ساخته شده و دریکدیگر قفل می شوند و به صورت یک راه پله زیبا در می آیند. در این نوع طراحی کفپله هم به صورت صاف و هم به صورت مارپیچ اجرا شود. در این نوع طراحی به استحکامبیشتری نیاز است از این رو از استیل 304 که دارای کیفیت بالاتری است استفاده میشود.

مزایای ساخت پله استیل چیست؟

این پله های استیل به علتترکیبات آهن، کروم و دیگر فلزات از جمله فلزات بسیار محکم به شمار می آید. فولادبه کار رفته در استیل مقاومت و استحکام آن را به طرز چشم گیری بالا می برد و بهاین ترتیب این متریال را مناسب ترین مورد برای نصب پله می کنند. قیمت پله استیلنسبتا مناسب است. شاید اگر به قیمت پله استیل نگاه کنید تصورکنید که مبلغ کمی هم نیست. اما اگر بخواهید به جای آن به پله های بتونی فکر کنید.هزینه های ساخت، نگهداری و بازسازی پله های بتنی و چوبی به مرور زمان بیشتر خواهدشد. مورد بعدی امکان ایجاد طرح های منحنی مدرن و متفاوت است که موجب ایجاد ظاهرزیبا در فضای داخلی ویلا یا آپارتمان می شود.

پله های استیل موجبمی شوند که از حداقل فضا بیشترین استفاده را ببرید. همچنین می توانید تمام طرح هایمورد نظر خود را در فضاهای متفاوت مانند استخر، حیاط ، باغ و ... پیاده سازی کنیدو محدودیتی در پیش رو نخواهید داشت.

قیمت پله استیل به چه مواردی بستگی دارد؟

عوامل متعددی درتعیین قیمت پله استیل تاثیر گذار هستند. اولین مورد متراژ و نوع پله موردنیاز است. خوب بسیار طبیعی است گه ارتفاع بیشتر یعنی تعداد پله های بیشتر و قیمتپله استیل به مراتب بیشتر می شود. زیرا به یراق آلات بیشتر نیاز است و هزینهبیشتری را شامل می شود.

مورد بعدی کیفیتاستیل و سایر متریال مورد استفاده در ساخت پله است. طبعا هرچه کیفیت استیل بالاترباشد، قیمت پله استیل نیز بالاتر می شود. مورد بعدی مدل پله است. قیمتپله استیل سفارشی با طراحی های خاص، طبعا نسبت به قیمت پله پیش ساختهاستیل بالاتر است. مورد دیگری که بر هزینه ساخت راه پله استیل تاثیردارد متریال مورد استفاده در کف پله است. به طور مثال اگر برای کف پله از شیشهاستفاده شود باید از یراق آلات مخصوص استفاده شود تا استحکام پله حفظ شود. استفادهاز این یراق آلات قیمت پله استیل را افزایش می دهد.

به طور معمول ازاستیل 201 و و استیل 304 استفاده می شود. استیل 304 مقاومت بیشتری در برابرخورندگی دارد. از این رو قیمت پله استیل 304 نسبت به بقیه بیشتر است.

ساخت و نصب انواع مدل های پله استیل سفارشی و ساده را به متخصصین هومسرویز بسپارید

اگر در فکر اجرای راهپله استیل در منزل، محل کار یا مغازه خود هستید و نمی دانید بهترین مدل برای فضایمورد نظر شما چیست. می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواستنمایید تا ما شما را به برترین شرکت های ساخت و نصب راه پله استیل معرفی کنیم.همیاران ما جهت ارائه قیمت پله و توضیحات لازم با شما تماس می گیرند و جزئیات رادر اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس پله استیل و همچنین ارایه خدمات ساخت و نصب پله استیل گرد نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات جوشکاری و آهنگری ارائه می دهد که شامل جوشکاری سیار, درب حیاط تک پنلی (تک درب), ساخت حفاظ شاخ گوزنی در تراکم و ارتفاع های متفاوت , ساخت حفاظ پنجره , حفاظ استیل بانکی و ساده, حفاظ فرفورژه طرح دار و معمولی, ساخت درب آکاردئونی دو لوزی و سه لوزی, تابلوسازی مغازه , ساخت سوله کارخانه, ساخت کانکس سیار و ثابت, ساخت سایبان حیاط, نصب سایبان کولر آبی, کلیه خدمات آهنگری در پروسه ساخت اسکلت ساختمان, خدمات تراشکاری , جوشکاری پلاستیک می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های خانگی و ساختمانی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس پله استیل

ساخت و نصب پله استیل گرد

نصب پله استیل اکسپوز، حول محور و مارپیچ

طراحی و ساخت انواع پله استیل سفارشی

نصب پله استیل دوبلکس

پله استیل استخری، پله استیل حیاط و باغ

ساخت راه پله استیل به همراه پنل شیشه ای، سنگی و با استفاده از سایر متریال

پله استیل پیش ساخته و آماده و ...

نظرات کاربران

profile picture
مهناز دهقان

خیلی آقای صبور و با حوصله ایی بودن . قفل در من به مشکل برخورد کرد و چفت درب نمیشد که مقصر سازنده در بود ولی ایشون با حوصله تمام در رو درست و اصولی نصب کردند و خیلی ممنونم ازشون و خسته نباشن

profile picture
محمد موسیوند

عالی بودن و پیگیری خوبی داشتند . وقت شناسی هم موردی بود که رضایت منو بیشتر از همه جلب کرد

profile picture
امیر مهرپویا

نیرو پیگیری بودند کار رو دنبال میکردند و از بهترین قطعات استفاده کردند ازشون صمییمانه تشکر میکنم

profile picture
مهدی دوده

واقعا بی عیب و نقص واقعا سریع واقعا عالی و به صرفه هرچی بگم راجب تیم خوب هوم سرویز کم گفتم 2 تا شیشه سکوریت داشتم که لق شده بود و هر آن امکان داشت بشکنه نیرو خودشون رو سریع رسوندن و دمشون گرم

شرایط طراحی و اجرای راه پله استیل اکسپوز، مفصلی و حول محور

قیمت دقیق ساخت پله استیل پس از بازدید و مراجعه حضوری کارشناس مشخص می شود.

هزینه های اعلامی با احتساب یراق آلات و سایر هزینه ها بوده و همیار مجاز به دریافت هیچگونه هزینه اضافه تری را نخواهد داشت.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

نقاشی راه پله و پارکینگ ساختمان
نقاشی راه پله و پارکینگ ساختمان
قیمت از 6,800,000 الی 6,800,000 تومان
ساخت درب فلزی حیاط
ساخت درب فلزی حیاط
قیمت از 3,000,000 الی 3,000,000 تومان
ساخت سوله
ساخت سوله
قیمت از 800,000 الی 7,000,000 تومان
ساخت سایبان
ساخت سایبان
قیمت از 1,200,000 الی 2,500,000 تومان