banner

طراحی و ساخت پله استیل

از 1323 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت ساخت و نصب پله استیل آماده و سفارشی

قیمت ساخت و نصب پله استیل آماده و سفارشی

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط طراحی و نصب پله استیل گرد و پیچ

قیمت دقیق ساخت پله استیل پس از بازدید و مراجعه حضوری کارشناس مشخص می شود.

هزینه های اعلامی با احتساب یراق آلات و سایر هزینه ها بوده و همیار مجاز به دریافت هیچگونه هزینه اضافه تری را نخواهد داشت.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

طراحی و ساخت پله استیل ساختمان

با توجه به کیفیت،زیبایی و استحکام بالای فلز استیل، ساخت پله استیل به یکی از مهم ترینالمان ها در ساختمان سازی های مدرن تبدیل شده است. انواع پله پیش ساخته استیل،پله گرد استیل، پله استیل استخری، پله استیل حیاط، پلهاستیل دوبلکس و غیره ساخته می شوند. نصب پله استیل نیاز به دقت بالا و علممهندسی دارد. در طراحی پله استیل به مواردی مانند میزان فضای در دسترس، ارتفاعطبقات و همچنین نوع دیزاین داخلی و بیرونی ساختمان توجه می شود. در ادامه در ارتباطبا انواع پله استیل و همچنین عوامل موثر بر قیمت پله استیل خواهیم پرداخت.

انواع پله استیل کدامند؟

  • پله استیل گرد
  • پله استیل مارپیچ
  • پله استیل حول محور
  • پله استیل اسپیرال
  • پله استیل مفصلی
  • پله استیل استخری
  • پله استیل پیش ساخته
  • پله استیلدوبلکس
  • پله استیلاکسپوز

ساخت پله استیل دوبکس

پله دوبلکس یک راهارتباطی در فضای داخلی ساختمان های یک و نیم طبقه می باشد. پله دوبلکس استیلبه صورت تلفیقی با سایر متریال ها مانند چوب، سنگ، شیشه نیز به کار می روند. انواعپله دوبلکس تمام استیل، پله دوبلکس چوب و استیل، پله دوبلکساستیل و شیشه و غیره طراحی و اجرا می شوند. قیمت پله دوبلکس استیل بهموارد متعددی مانند نوع مدل و ابعاد آن نیز بستگی داد.

ساخت پله استیل گرد ( ساخت پله استیل حول محور)

ساخت پله استیل گرداز یک ستون استیل گرد، کف پله های استیل و همچنین نرده های استیل تشکیل شده است. ساختپله استیل مارپیچ به علت حالت کم جا بودن و مناسب برای فضاهای محدود، بیشترمورد استقبال قرار می گیرند. البته باید توجه نمود که ابعاد پله مارپیچاستیل قابل تغییر است و صرفا برای فضاهای محدود استفاده نمی شوند. در کف پله استیلگرد می توان از چوب ، شیشه و سنگ نیز استفاده نمود. پله استیل حول محور محدودیتپله های سنتی را ندارد و دست طراحان برای ایجاد هر زاویه ای را باز می گذارد. ازمهم ترین مزایای نصب پله استیل گرد ماندگاری استیل است. همچنین ساخت پلهاستیل حول محور با نرده های شیشه ای در دکوراسیون های مدرن نقش بسیار پررنگی دارد.

پله استیل پیش ساخته

پله استیل پیش ساختهبه علت صرفه جویی در وقت و هزینه مورد استفاده قرار می گیرد. زیرا استفاده از پلهگرد پیش ساخته موجب سرعت بخشیدن در اتمام پروژه مورد نظر می شود. در واقع پلهاستیل پیش ساخته از قطعات مهندسی با ابعاد و انداره های مشخص و استاندارد تشکیلشده است. ظاهر پله پیش ساخته استیل ساده است و اغلب در اندازه های کوچک ساخته شدهو مناسب برای نصب در فضاهای مسکونی هستند. قیمت پله پیش ساخته استیل نسبتبه نمونه های سفارشی بسیار مناسب تر است.

ساخت پله استیل اکسپوز

ساخت پله استیلاکسپوز ابتدا درفضاهای تجاری و عمومی استفاده می شد. ساخت پله استیل اکسپوز از نمونه های مدرنیاست که کمترین آسیبی به محیط زیست وارد نمی کند. پله اکسپوز کاملا معرف طراحی مدرناست. در واقع استیل و سایر متریال با کیفیت بدون کوچکترین تغییر در ظاهر پله بهکار می روند. از مزایای نصب پله اکسپوز استیل می توان به سرعت بالای نصب، طراحیبدون محدودیت، استحکام بالا، امکان ساخت در ابعاد بالا و مناسب برای همه نوع آب وهوا اشاره کرد.

مزایای ساخت پله استیل چیست؟

پله استیل به علتترکیبات آهن، کروم و دیگر فلزات از جمله فلزات بسیار محکم به شمار می آید. فولادبه کار رفته در استیل مقاومت و استحکام آن را به طرز چشم گیری بالا می برد و بهاین ترتیب این متریال را مناسب ترین مورد برای نصب پله استیل می کنند. پله استیلاقتصادی است. شاید اگر به قیمت پله استیل نگاه کنید تصور کنید که مبلغ کمیهم نیست. اما اگر بخواهید به جای نصب پله استیل به پله های بتونی فکر کنید. هزینههای ساخت، نگهداری و بازسازی از پله های بتنی و چوبی به مرور زمان بیشتر خواهد شد.مورد بعدی امکان ایجاد طرح های منحنی مدرن و متفاوت در ساخت پله استیل است که موجبایجاد ظاهر زیبا در فضای داخلی ویلا یا آپارتمان می شود.

نصب پله استیل موجب می شود که از حداقل فضا بیشتریناستفاده را ببرید. همچنین می توانید تمام طرح های مورد نظر خود را در فضاهایمتفاوت پیاده سازی کنید و محدودیتی در پیش رو نخواهید داشت. به طور مثال می توانیدبه راحتی اقدام به نصب پله استیل استخر، پله استیل حیاط، پله استیل پاسیو و غیره کنید.

نصب پله استیل در چه فضاهایی به کار برده می شوند؟

پله استیل استخری

پله استیل حیاط

پله استیل دوبلکس

پله استیل باغ و ...

قیمت پله استیل به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه ساخت پله استیل به موارد متعددی بستگی دارد. اولین مورد،کیفیت استیل و سایر متریال مورد استفاده در ساخت پله است. طبعا هرچه کیفیت استیلبالاتر باشد، قیمت پله استیل نیر بالاتر می شود. مورد بعدی مدل پله است. قیمت پلهاستیل سفارشی با طراحی های خاص، طبعا نسبت به قیمت پله پیش ساخته استیلبالاتر است. مورد دیگری که بر نرخ پله استیل تاثیر دارد متریال مورداستفاده در کف پله است. به طور مثال اگر برای کف پله از شیشه استفاده شود باید ازیراق آلات مخصوص استفاده شود تا استحکام پله حفظ شود. استفاده از این یراق آلات قیمتنصب پله استیل را افزایش می دهد.

ساخت انواع پله استیل توسط متخصصین و طراحان حرفه ای هوم سرویز

اگر در فکر نصب پلهاستیل هستید و نمی دانید بهترین مدل پله استیل برای فضای مورد نظر شما چیست. میتوانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید تا ما شما را بهبرترین شرکت های ساخت و نصب پله استیل معرفی کنیم. همیاران ما جهت ارائه قیمت وارائه توضیحات لازم با شما تماس می گیرند و جزئیات را در اختیارتان قرار خواهندداد.

همیار شماییم تا پایانسرویس..

این سرویس شامل خدمات زیر است

طراحی و ساخت انواع پله استیل، پیچ، گرد، حول محور، اکسپوز و ...
نصب پله استیل پیش ساخته و آماده
طراحی و ساخت انواع پله استیل سفارشی
نصب پله استیل دوبلکس
نصب پله استیل استخری، حیاط و باغ
ساخت راه پله استیل به همراه پنل شیشه ای، سنگی و با استفاده از سایر متریال

همیاران سرویس طراحی و ساخت پله استیل

 نظرات کاربران

profile picture
محمودرضا کریمی
2 روز پیش |نیما کریمی

کارشونو خوب انجام دادن و انسان بسیار با اخلاق و خوبی و کاربلدی بودن

profile picture
الهام صدر
3 روز پیش |میثم تونی

خیلی خوب و تمیز کار میکردن حواسشون به تمام ریزه کاری ها بود

profile picture
موسی علیزاده
3 روز پیش |سینا مرادی

همیشه نیروهایی که میفرستین با اخلاق و کاربلدن خیلی از شرکتتون راضی ام

profile picture
خانم مقدم
3 روز پیش |محمدرضا قنبری

خیلی سرویس خوبی بود کارشون خوب بود وسایل آسیبی ندید به موقع اومدن تاخیر نداشتن و از همه نظر عالی

خدمات مرتبط

نقاشی راه پله و پارکینگ ساختمان
نقاشی راه پله و پارکینگ ساختمان
قیمت از 800,000 الی 7,000,000 تومان
ساخت درب فلزی حیاط
ساخت درب فلزی حیاط
قیمت از 600,000 الی 4,200,000 تومان
ساخت سوله
ساخت سوله
قیمت از 800,000 الی 7,000,000 تومان
ساخت سایبان
ساخت سایبان
قیمت از 800,000 الی 7,000,000 تومان