پله استیل

پله استیل

از 1323 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت پله استیل در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت پله استیل

توافقی

متوسط قیمت3,900,000 تومانکمینه قیمت800,000 تومانبیشینه قیمت7,000,000 تومان

آنچه درباره پله استیل خواهید خواند

  • طراحی و اجرای انواع راه پله استیل گرد و مارپیچ
  • پله استیل دوبلکس
  • پله استیل حول محور
  • پله استیل پیش ساخته
  • پله استیل اکسپوز
  • پله مفصلی استیل
  • مزایای ساخت پله استیل چیست؟
  • قیمت پله استیل به چه مواردی بستگی دارد؟
  • ساخت و نصب انواع مدل های پله استیل سفارشی و ساده را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

طراحی و اجرای انواع راه پله استیل گرد و مارپیچ

انواع متفاوتی از پله های استیل مانند راه پله استیل گرد، پله استیل مارپیچ، پله استیل استخری، راه پله استیل پیش ساخته و... طراحی شده اند. این متریال به علت استحکام بالا و زیبایی مدرن بی نظیر بیشتر مورد توجه قرار گرفته است. انواع راه پله ها بر اساس نوع فضای داخلی و کاربری محیط طراحی و اجرا می شوند. نصب راه پله استیل نیاز به دقت بالا و علم مهندسی دارد. در طراحی پله های استیل به مواردی مانند میزان فضای در دسترس، ارتفاع طبقات و همچنین نوع دیزاین داخلی و بیرونی ساختمان توجه می شود. در ادامه به معرفی انواع راه پله استیل و همچنین عوامل موثر بر قیمت پله استیل خواهیم پرداخت.

پله استیل دوبلکس

پله دوبلکس یک راه ارتباطی در فضای داخلی ساختمان های یک و نیم طبقه یا دوطبقه می باشد. از طرف دیگر در بیشتر مواقع به علت کم بودن فضای داخلی، بهترین انتخاب جهت استفاده از زیربنای بیشتر طراحی و اجرای پله استیل است. زیرا در عین استحکام و زیبایی بالا دارای قیمت پله استیل مناسب نیز می باشد. این پله ها به صورت تلفیقی با سایر متریال ها مانند چوب، سنگ، شیشه نیز به کار می روند. انواع پله دوبلکس تمام استیل، چوب و استیل، استیل و شیشه و غیره طراحی و اجرا می شوند. قیمت پله استیل به موارد متعددی مانند نوع مدل و ابعاد آن بستگی دارد.

پله استیل حول محور

پله استیل گرد دارای یک ستون استیل گرد، کف استیل و همچنین نرده های استیل می باشد. راه پله استیل مارپیچ به علت حالت کم جا بودن و مناسب برای فضاهای محدود، بیشتر مورد استقبال قرار می گیرند. البته باید توجه نمود که ابعاد پله مارپیچ استیل قابل تغییر است و صرفا برای فضاهای محدود استفاده نمی شوند. در کف پله می توان از چوب ، شیشه و سنگ نیز استفاده نمود. پله استیل حول محور محدودیت پله های سنتی را ندارد و دست طراحان برای ایجاد هر زاویه ای را باز می گذارد. از مهم ترین مزایای پله استیل گرد ماندگاری استیل است. همچنین پله های حول محور با نرده های شیشه ای در دکوراسیون های مدرن نقش بسیار پررنگی دارد.

قیمت پله استیل گرد به طور معمول بر اساس تعداد هر کف پله تعیین می شود. پله های استیل گرد با طراحی خاص نسبت به قیمت پل استیل پیش ساخته معمولی بیشتر است.

پله استیل پیش ساخته

راه پله استیل پیش ساخته به علت صرفه جویی در وقت و هزینه مورد استفاده قرار می گیرد. زیرا استفاده از پله گرد پیش ساخته موجب سرعت بخشیدن در اتمام پروژه مورد نظر می شود. در واقع پله های استیل پیش ساخته از قطعات مهندسی با ابعاد و انداره های مشخص و استاندارد تشکیل شده است. ظاهر پله پیش ساخته استیل ساده است و اغلب در اندازه های کوچک ساخته شده و مناسب برای نصب در فضاهای مسکونی هستند. قیمت پله استیل پیش ساخته نسبت به نمونه های سفارشی بسیار مناسب تر است.

پله استیل اکسپوز

پله اکسپوز ابتدا در فضاهای تجاری و عمومی استفاده می شد. پله اکسپوز از نمونه های مدرنی هستند که کمترین آسیبی به محیط زیست وارد نمی کند. پله اکسپوز کاملا معرف طراحی مدرن است. در واقع استیل و سایر متریال با کیفیت بدون کوچکترین تغییر در ظاهر پله به کار می روند. از مزایای پله اکسپوز استیل می توان به سرعت بالای نصب، طراحی بدون محدودیت، استحکام بالا، امکان ساخت در ابعاد بالا و مناسب برای همه نوع آب و هوا اشاره کرد.

پله مفصلی استیل

پله های استیل مفصلی از طراحی های جدید و مدرنی هستند که به صورت قطعات جدا از هم ساخته شده و در یکدیگر قفل می شوند و به صورت یک راه پله زیبا در می آیند. در این نوع طراحی کف پله هم به صورت صاف و هم به صورت مارپیچ اجرا شود. در این نوع طراحی به استحکام بیشتری نیاز است از این رو از استیل 304 که دارای کیفیت بالاتری است استفاده می شود.

مزایای ساخت پله استیل چیست؟

این پله های استیل به علت ترکیبات آهن، کروم و دیگر فلزات از جمله فلزات بسیار محکم به شمار می آید. فولاد به کار رفته در استیل مقاومت و استحکام آن را به طرز چشم گیری بالا می برد و به این ترتیب این متریال را مناسب ترین مورد برای نصب پله می کنند. قیمت پله استیل نسبتا مناسب است. شاید اگر به قیمت پله استیل نگاه کنید تصور کنید که مبلغ کمی هم نیست. اما اگر بخواهید به جای آن به پله های بتونی فکر کنید. هزینه های ساخت، نگهداری و بازسازی پله های بتنی و چوبی به مرور زمان بیشتر خواهد شد. مورد بعدی امکان ایجاد طرح های منحنی مدرن و متفاوت است که موجب ایجاد ظاهر زیبا در فضای داخلی ویلا یا آپارتمان می شود.

پله های استیل موجب می شوند که از حداقل فضا بیشترین استفاده را ببرید. همچنین می توانید تمام طرح های مورد نظر خود را در فضاهای متفاوت مانند استخر، حیاط ، باغ و ... پیاده سازی کنید و محدودیتی در پیش رو نخواهید داشت.

قیمت پله استیل به چه مواردی بستگی دارد؟

عوامل متعددی در تعیین قیمت پله استیل تاثیر گذار هستند. اولین مورد متراژ و نوع پله مورد نیاز است. خوب بسیار طبیعی است گه ارتفاع بیشتر یعنی تعداد پله های بیشتر و قیمت پله استیل به مراتب بیشتر می شود. زیرا به یراق آلات بیشتر نیاز است و هزینه بیشتری را شامل می شود.

مورد بعدی کیفیت استیل و سایر متریال مورد استفاده در ساخت پله است. طبعا هرچه کیفیت استیل بالاتر باشد، قیمت پله استیل نیز بالاتر می شود. مورد بعدی مدل پله است. قیمت پله استیل سفارشی با طراحی های خاص، طبعا نسبت به قیمت پله پیش ساخته استیل بالاتر است. مورد دیگری که بر هزینه ساخت راه پله استیل تاثیر دارد متریال مورد استفاده در کف پله است. به طور مثال اگر برای کف پله از شیشه استفاده شود باید از یراق آلات مخصوص استفاده شود تا استحکام پله حفظ شود. استفاده از این یراق آلات قیمت پله استیل را افزایش می دهد.

به طور معمول از استیل 201 و و استیل 304 استفاده می شود. استیل 304 مقاومت بیشتری در برابر خورندگی دارد. از این رو قیمت پله استیل 304 نسبت به بقیه بیشتر است.

ساخت و نصب انواع مدل های پله استیل سفارشی و ساده را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

اگر در فکر اجرای راه پله استیل در منزل، محل کار یا مغازه خود هستید و نمی دانید بهترین مدل برای فضای مورد نظر شما چیست. می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید تا ما شما را به برترین شرکت های ساخت و نصب راه پله استیل معرفی کنیم. همیاران ما جهت ارائه قیمت پله و توضیحات لازم با شما تماس می گیرند و جزئیات را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس پله استیل و همچنین ارایه خدمات ساخت و نصب پله استیل گرد نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات جوشکاری و آهنگری ارائه می دهد که شامل جوشکاری سیار, درب حیاط تک پنلی (تک درب), ساخت حفاظ شاخ گوزنی در تراکم و ارتفاع های متفاوت , ساخت حفاظ پنجره , حفاظ استیل بانکی و ساده, حفاظ فرفورژه طرح دار و معمولی, ساخت درب آکاردئونی دو لوزی و سه لوزی, تابلوسازی مغازه , ساخت سوله کارخانه, ساخت کانکس سیار و ثابت, ساخت سایبان حیاط, نصب سایبان کولر آبی, کلیه خدمات آهنگری در پروسه ساخت اسکلت ساختمان, خدمات تراشکاری , جوشکاری پلاستیک می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های خانگی و ساختمانی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس پله استیل

ساخت و نصب پله استیل گرد

نصب پله استیل اکسپوز، حول محور و مارپیچ

طراحی و ساخت انواع پله استیل سفارشی

نصب پله استیل دوبلکس

پله استیل استخری، پله استیل حیاط و باغ

ساخت راه پله استیل به همراه پنل شیشه ای، سنگی و با استفاده از سایر متریال

پله استیل پیش ساخته و آماده و ...

نظرات کاربران

profile picture
یاسمن نیرومند

اقای امیری در زمینه گل و گیاه دارای تحصیلات عالیه و خبره هستند و حین انجام کار توضیحات لازم جهت نگهداری گیاهان رو آموزش دادند و کلیه کارهای لازم را با دقت انجام دادند از زحمات ایشان تشکر دارم

profile picture
اردشیر فضل علی

کیفیت کارشون خیلی عالی بود. همون قیمتی که تو تماس تلفنی داده بودن رو گرفتن. واقعا برخورد خیلی خوبی داشتن. اگه میتونستم امتیاز 50 میدادم بهشون به خاطر اخلاقی که داشتن و رفتار خوبشون با مشتری. حتی بهمون گفتن که اگه مجددا سرویس خواستید با شرکت تماس بگیرید این حرفشون باعث شد من به ایشون و به شرکت هوم سرویز بیشتر از قبل اعتماد کنم. ما هرکاری داشته باشیم از هوم سرویز نیرو میگیریم چون دیگه کیفیت بالای نیروهاشون ثابت شده.

profile picture
حسن شفیعی

بسیار مودب و متخصصص در امر سمپاشی و آشنایی با عمموم سمها

profile picture
مهدی حیدری

من واقعا ممنونم کارمو همون طور که میخواستم عالی انجام شد عالی میشه گفت اقای رجبی استاده ‌پنجره من ۱۰ سال بود ایراد داشت خیلی سرویس کار اومده بود نتونسته بودن ایراده درب و پنجره پیدا کنن ولی واقعا الان راضیم عالی شد

شرایط طراحی و اجرای راه پله استیل اکسپوز، مفصلی و حول محور

قیمت دقیق ساخت پله استیل پس از بازدید و مراجعه حضوری کارشناس مشخص می شود.

هزینه های اعلامی با احتساب یراق آلات و سایر هزینه ها بوده و همیار مجاز به دریافت هیچگونه هزینه اضافه تری را نخواهد داشت.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

painting-stairs-parking-building
نقاشی راه پله و پارکینگ ساختمان
قیمت از 15,000,000 الی 15,000,000 تومان
metal-door-yard
ساخت درب فلزی حیاط
قیمت از 800,000 الی 7,000,000 تومان
shed-construction
ساخت سوله
قیمت از 800,000 الی 7,000,000 تومان
canopy-building
ساخت سایبان
قیمت از 1,700,000 الی 1,700,000 تومان