ساخت کانکس

ساخت کانکس

از 1320 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت ساخت کانکس در تابستان 1403 چقدر است؟

عنوانقیمت

قیمت ساخت کانکس

توافقی

متوسط قیمت6,500,000 تومانکمینه قیمت3,000,000 تومانبیشینه قیمت10,000,000 تومان

آنچه درباره ساخت کانکس خواهید خواند

  • ساخت کانکس
  • انواع کانکس
  • ساخت کانکس در محل چگونه انجام می شود؟
  • مواد اولیه برای احداث کانکس
  • قیمت کانکس به چه عواملی بستگی دارد؟
  • ساخت انواع کانکس را به متخصصین همراه هوم سرویز

ساخت کانکس

کانکس به یک یا چند اتاقک اغلب پیش ساخته گفته می شود که به دو صورت کانکس چرخدار یا متحرک و ثابت تقسیم بندی می شوند. بیشترین استفاده از کانکس سازی در قسمت هایی است که امکان ساختن بنا وجود ندارد. این سازه برای محافظت انسان یا تجهیزات در مقابل عوامل جوی و سایر موارد به کار برده می شوند و موجب صرفه جویی در زمان و هزینه خواهد شد. در همین راستا خیلی از افراد به دنبال آموزش ساخت کانکس با ساندویچ پانل هستند. زیرا در مواقعی که نیاز فوری به مکانی برای استقرار می باشد این مورد بهترین انتخاب پیش رو است. همچنین در مواردی ثابت شده است که قیمت کانکس با ساندویچ پانل نسبت به ساخت سنتی یک سازه در همان ابعاد مبلغ به صرفه تری است. امروزه موارد استفاده از آنها بسیار متنوع شده است. در ادامه به معرفی آنها و عوامل موثر بر قیمت کانکس خواهیم پرداخت.

انواع کانکس

انواع کانکس بر اساس محل مورد نیاز ساخته و عرضه می شوند. تعدادی از آنها شامل ساخت کانکس اداری، کانکس پیش ساخته، کارگاهی، نگهبانی، کانکس دوطبقه، ساندویچ پانل، کانکس تاسیساتی، سرویس بهداشتی و غیره هستند که ادامه به معرفی تعدادی از آنها خواهیم پرداخت.

ساخت کانکس معمولی

این مدل جزو قدیمی ترین ها است. ساخت کانکس معمولی امروزه به علت قیمت کانکس بالا و زمانبر بودن پیشنهاد نمی شود. همچنین به علت استفاده از فلز در این سازه، وزن بالایی دارند و به راحتی قابل حمل و جابجایی نیستند.

ساخت کانکس با ساندویچ پانل

کانکس ساندویچ پنل از دو لایه ورق فلزی اغلب آلومنیوم یا استیل تشکیل شده است که در بین آنها لایه ی عایقی مانند پلی بورتان قرار داده شده است. این سه سطح به خوبی به هم پیوند داده شده اند. سطح رویی آنها اغلب به صورت راه راه است. این مشخصات موجب می شود که این مصالح انتخاب بسیار مناسبی باشند. زیرا وزن بسیار کمی دارند و برای نصب در محل متریال بسیار مناسبی هستند.

ساخت کانکس تاسیساتی

این موارد با اهداف خاص و جهت نگهداری و محافظت از تجهیزات خاصی تعبیه می شوند. ساخت کانکس تاسیساتی به صورت سفارشی و بر اساس نیاز مشتری تولید می شود.

ساخت کانکس سردخانه سیار و ثابت

کانکس سردخانه ای با اهداف مختلف و برای نگهداری از مواد غذایی، لبنیات، میوه و غیره ساخته می شوند. ساخت کانکس سیار و متحرک سردخانه ای نیز از موارد پردرخواست است و به راحتی توسط چرخ ها جابجا می شوند و تنها اجرای تاسیسات مربوط به برق کشی و موتور سردخانه است که باید با دقت انجام شود و قیمت کانکس را بالا می برد.

ساخت کانکس نگهبانی

این سازه ها صرفا برای نگهبانی در قسمت ورودی شرکت ها، پارکینگ و مجتمع ها نصب شوند اغلب در ابعاد کوچک حدود 2 در 2 متر ساخته می شوند. گاهی نیز از ساخت کانکس نگهبانی برای حراست از ساختمان در حال ساخت و حراست از مصالح استفاده می شود که در این صورت ابعاد بزرگتری باید داشته باشند، زیرا اغلب دارای فضای استراحت هم هستند.

کانکس پیش ساخته مسکونی و اداری

کانکس پیش ساخته به سازه ای گفته می شود که در محل دیگری به طور کامل ساخته شده و تنها در محل مورد نظر مونتاژ می شوند. کانکس ویلایی از پر درخواست ترین نمونه های پیش ساخته است. ساخت کانکس مسکونی و ویلایی برای فضاهایی که امکان ساخت و ساز وجود ندارد یا ساخت و ساز هزینه های بسیار بالایی دارد، مورد استفاده قرار می گیرند. کانکس پیش ساخته ویلایی یا مسکونی تمام ویژگی های یک ساختمان معمولی را دارا می باشد. مواردی مانند آشپزخانه، حمام، سرویس بهداشتی و غیره در آن تعبیه شده اند و این سازه ها قابل جابجایی نیز هستند و قیمت کانکس نسبت به سایر موارد مناسب تر است.

کانکس کارگاهی

اغلب در این مورد از متریال بسیار باکیفیت و بادوام استفاده می شود و برای پروژه های عمرانی طولانی مدت و برای پبمانکارانی که به صورت مداوم پروژه های احداثی متفاوتی دارند، جهت اسکان کارگران تعبیه می شوند. این مدل ها وزن و طول عمر بالایی دارند.

ساخت کانکس در محل چگونه انجام می شود؟

کانکس سازی اغلب در کارگاه ها یا کارخانه ها ساخته شده و به محل مورد نظر انتقال داده می شوند. اما در مواردی به علت شرایط، امکان تولید و انتقال وجود ندارد. در این صورت لوازم به محل انتقال داده شده و سپس اقدام به مونتاژ می کنند.

مواد اولیه برای احداث کانکس

در گذشته مواد اولیه تنها فلزات بودند. امروزه ساندویچ پنل جایگزین موارد قبلی شده است. از انواع دیوار کوب کامپوزیت، سرامیک، پارکت می توان برای کف آن استفاده نمود. در ساخت کانکس متحرک و ثابت از متریال های مختلفی استفاده می شود که قیمت کانکس را تحت الشعاع قرار می دهند. همچنین با توجه به شرایط آب و هوایی مواردی مانند کانکس چوبی نیز بنا به سلیقه مشتری انجام می شود.

قیمت کانکس به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت ساخت کانکس به موارد متعددی بستگی دارد. مورد اول اسکلت است. در صورتی که نیاز به مدل سفارشی باشد طبعا قیمت ساخت کانکس سفارشی از نمونه های آماده آن بیشتر خواهد شد. مورد بعدی ابعاد و اندازه آن است. هر چه بزرگتر باشد قیمت کانکس بیشتر می شود. عامل مهم دیگر جنس متریال و کیفیت مواد مورد استفاده است که قیمت کانکس را دستخوش تغییرات زیادی قرار می دهد. به طور کل نمی توان قیمت ثابتی را به عنوان قیمت کانکس ارائه کرد. زیرا که به تعداد سلیقه افراد، تنوع در تجهیزات آن وجود دارد. اگر به دنبال کانکس ارزان هستید باید متریال ارزان تر و همچنین ابعاد کوچکتری را انتخاب کنید.

ساخت انواع کانکس را به متخصصین همراه هوم سرویز

کانکس سازی نیاز به مهارت دارد. در صورت نیاز به دریافت مشاوره در ارتباط با ساخت کانکس سیار و متحرک تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید تا ما شما را به شرکت های ساخت کانکس معتبر معرفی کنیم و به راحتی از مشاوره رایگان و قیمت کانکس در ابعاد مختلف مطلع شوید و تصمیم بگیرید.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس ساخت کانکس و همچنین ارایه خدمات ساخت کانکس سیار و ثابت نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات جوشکاری و آهنگری ارائه می دهد که شامل جوشکاری سیار, درب حیاط تک پنلی (تک درب), ساخت حفاظ شاخ گوزنی در تراکم و ارتفاع های متفاوت , ساخت حفاظ پنجره , حفاظ استیل بانکی و ساده, حفاظ فرفورژه طرح دار و معمولی, ساخت و نصب پله استیل گرد, ساخت درب آکاردئونی دو لوزی و سه لوزی, تابلوسازی مغازه , ساخت سوله کارخانه, ساخت سایبان حیاط, نصب سایبان کولر آبی, کلیه خدمات آهنگری در پروسه ساخت اسکلت ساختمان, خدمات تراشکاری , جوشکاری پلاستیک می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های خانگی و ساختمانی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس ساخت کانکس

ساخت کانکس سیار و ثابت

ساخت کانکس با پنا در باغ، پارک و ...

ساخت کانکس نگهبانی

ساخت کانکس ویلایی و مسکونی

ساخت کانکس کارگاهی

ساخت کانکس تاسیساتی و...

نظرات کاربران

profile picture
عباس فتاحی

دستشون درد نکنه کارشون واقعا تمیز و رضایت بخش بود. از نظر برخورد و اخلاق هم بی‌نظیر بودن. هر آنچه خوبی در یک انسان هست رو دارن آقای حاجی محمدی. بی نهایت ممنونم از آقای حاجی محمدی و مجموعه هوم سرویز.

profile picture
سمانه مبلغ حسینی

خیلی کارشون عالی بود البته من به حرف خودشون هم گوش کردم و خیلی عالی شد

profile picture
پریوش حیدری مقدم

به کارشون وارد بودن و بدون تخریب مشکل مارو حل کردن. بالاترین امتیاز رو میدم بهشون. واقعا رضایت داشتیم از خدمات هوم سرویز🌺

profile picture
محمد سرکاری

کاملا راضی بودم از خدمات هوم سرویز. آقای پارسامهر واقعا مهارت داشتن و مورد تایید هستند👍

شرایط ساخت و نصب کانکس سیار و ثابت ویلایی، مسکونی و نگهبانی

ساخت کانکس با بهترین متریال و ارزانترین قیمت توسط متخصصین هوم سرویز انجام می شود.

قیمت دقیق ساخت کانکس پس از بازدید و مراجعه حضوری کارشناس مشخص می شود.

هزینه های اعلامی با احتساب یراق آلات تجهیزات و دستمزد انجام کار بوده و همیار مجاز به دریافت هیچگونه هزینه اضافه تری را نخواهد داشت.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

turning
تراشکاری
قیمت از 3,000,000 الی 10,000,000 تومان
construction-steel-stair
ساخت پله استیل
قیمت از 3,000,000 الی 10,000,000 تومان
metal-folding-door
ساخت درب آکاردئونی فلزی
قیمت از 6,000,000 الی 6,000,000 تومان
canopy-building
ساخت سایبان
قیمت از 1,700,000 الی 1,700,000 تومان