banner

ساخت کانکس با ساندویچ پنل

از 1320 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت ساخت کانکس کارگاهی، نگهبانی و ویلایی

قیمت ساخت کانکس کارگاهی، نگهبانی و ویلایی

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط طراحی، ساخت و نصب انواع کانکس سیار و ثابت

ساخت کانکس با بهترین متریال و ارزانترین قیمت توسط متخصصین هوم سرویز انجام می شود.

قیمت دقیق ساخت کانکس پس از بازدید و مراجعه حضوری کارشناس مشخص می شود.

هزینه های اعلامی با احتساب یراق آلات تجهیزات و دستمزد انجام کار بوده و همیار مجاز به دریافت هیچگونه هزینه اضافه تری را نخواهد داشت.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

ساخت کانکس چه مزایایی دارد؟

کانکس به یک یا چند اتاقک پیش ساخته گفته می شود که قابل حمل و جابه جایی هستند. در کل کانکس ها به دو صورت کانکس چرخدار و کانکس ثابت تقسیم بندی می شوند. که این دو در موارد متفاوتی کاربرد دارند. بیشترین موارد کانکس سازی در قسمت هایی انجام می شود که امکان ساختن بنا وجود ندارد. این سازه برای محافظت انسان یا تجهیزات در مقابل عوامل جوی و سایر موارد به کار برده می شوند. احداث کانکس موجب صرفه جویی در زمان و هزینه خواهد شد. در همین راستا خیلی از افراد به دنبال آموزش ساخت کانکس با ساندویچ پانل هستند. زیرا در مواقعی که نیاز فوری به مکانی برای استقرار می باشد تولید کانکس بهترین انتخاب پیش رو است. همچنین در مواردی ثابت شده است که هزینه تولید کانکس با ساندویچ پانل نسبت به ساخت سنتی یک سازه در همان ابعاد مبلغ به صرفه تری است. امروزه کاربرد کانکس ها بسیار متنوع شده است. حتی در مواردی مانند کارخانه ها قسمت های مختلف به وسیله کانکس راه اندازی شده و مورد بهره برداری قرار می گیرند. همچنین در فضاهایی مانند باغ یا ویلا که صرفا نیاز به یک محل اسکان است از احداث کانکس ویلایی یا کانکس مسکونی استفاده می کنند. در ادامه به معرفی انواع کانکس و عوامل موثر بر هزینه ساخت کانکس خواهیم پرداخت.

انواع کانکس

انواع کانکس بر اساس محل مورد نیاز ساخته و عرضه می شوند. تعدادی از آنها شامل ساخت کانکس اداری، کانکس فروشگاهی، کانکس ویلایی، کانکس پیش ساخته، کانکس کارگاهی، کانکس نگهبانی، کانکس دوطبقه، کانکس ساندویچ پانل، کانکس معمولی، کانکس کلبه ای، کانکس تاسیساتی، کانکس سرویس بهداشتی و غیره هستند که ادامه به معرفی تعدادی از آنها خواهیم پرداخت.

کانکس معمولی

کانکس معمولی جزو قدیمی ترین نوع کانکس ها است. ساخت کانکس معمولی امروزه به علت هزینه ساخت کانکس بالا و زمانبر بودن پیشنهاد نمی شود. همچنین به علت استفاده از فلز در این سازه، وزن بالایی دارند و به راحتی قابل حمل و جابجایی نیستند.

کانکس با ساندویچ پانل

کانکس ساندویچ پنل از دو لایه ورق فلزی اغلب آلومنیوم یا استیل تشکیل شده است که در بین آنها لایه ی عایقی مانند پلی بورتان قرار داده شده است. این سه سطح به خوبی به هم پیوند داده شده اند. سطح رویی آنها اغلب به صورت راه راه است. این مشخصات موجب می شود که این مصالح انتخاب بسیار مناسبی برای احداث کانکس باشند. زیرا وزن بسیار کمی دارند و برای اجرای کانکس در محل متریال بسیار مناسبی هستند.

کانکس تاسیساتی

کانکس تاسیساتی با اهداف خاص و جهت نگهداری و محافظت از تجهیزات خاصی تعبیه می شوند. ساخت کانکس تاسیساتی به صورت سفارشی و بر اساس نیاز مشتری تولید می شود.

کانکس سردخانه سیار و ثابت

کانکس سردخانه ای با اهداف مختلف و برای نگهداری از مواد غذایی، لبنیات، میوه و غیره ساخته می شوند. ساخت کانکس سیار و متحرک سردخانه ای نیز از موارد پردرخواست است و به راحتی توسط چرخ ها جابجا می شوند و تنها اجرای تاسیسات مربوط به برق کشی و موتور سردخانه باید با دقت انجام شود. میزان ضخامت دیوار کانکس بر اساس نوع کاربری سردخانه تعیین می شود.

کانکس نگهبانی

کیوسک نگهبانی نیز نام دیگر کانکس های نگهبانی هستند. این کانکس ها اگر صرفا برای نگهبانی در قسمت ورودی شرکت ها، پارکینگ و مجتمع ها نصب شوند اغلب در ابعاد کوچک حدود 2 در 2 متر ساخته می شوند. گاهی نیز از ساخت کانکس نگهبانی برای حراست از ساختمان در حال ساخت و حراست از مصالح استفاده می شود که در این صورت این کانکس ها ابعاد بزرگتری باید داشته باشند، زیرا اغلب دارای فضای استراحت هم هستند.

کانکس پیش ساخته مسکونی و اداری

کانکس پیش ساخته به سازه ای گفته می شود که در محل دیگری به طور کامل ساخته شده و تنها در محل مورد نظر مونتاژ می شوند. کانکس ویلایی از پر درخواست ترین نمونه های کانکس پیش ساخته است. ساخت کانکس مسکونی و ویلایی برای فضاهایی که امکان ساخت و ساز وجود ندارد یا ساخت و ساز هزینه های بسیار بالایی دارد، مورد استفاده قرار می گیرند. کانکس پیش ساخته ویلایی یا مسکونی تمام ویژگی های یک ساختمان معمولی را دارا می باشد. مواردی مانند آشپزخانه، حمام، سرویس بهداشتی و غیره در آن تعبیه شده اند و این سازه ها قابل جابجایی نیز هستند.

کانکس کارگاهی

اغلب در ساخت کانکس کارگاهی از متریال بسیار باکیفیت و بادوام استفاده می شود. کانکس کارگاهی برای پروژه های عمرانی طولانی مدت و برای پبمانکارانی که به صورت مداوم پروژه های احداثی متفاوتی دارند، جهت اسکان کارگران تعبیه می شوند. این کانکس ها وزن و طول عمر بالایی دارند.

ساخت کانکس در محل چگونه انجام می شود؟

 کانکس سازی اغلب در کارگاه ها یا کارخانه های تولید کانکس ساخته شده و به محل مورد نظر انتقال داده می شوند. اما در مواردی به علت شرایط، امکان تولید و انتقال کانکس وجود ندارد. در این صورت لوازم کانکس سازی به محل انتقال داده شده و سپس اقدام به ساختن می کنند.

مواد اولیه برای احداث کانکس

در گذشته مواد اولیه کانکس فلزات بودند. امروزه ساندویچ پنل جایگزین موارد قبلی شده است. از انواع دیوار کوب کامپوزیت، سرامیک، پارکت می توان برای کف کانکس استفاده نمود. در کانکس ثابت و کانکس متحرک از متریال های مختلفی استفاده می شود. زیرا در ساخت کانکس متحرک نمونه های سبک تر انتخاب و اجرا می شوند. همچنین با توجه به شرایط آب و هوایی مواردی مانند کانکس چوبی نیز بنا به سلیقه مشتری انجام می شود.

قیمت کانکس به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت ساخت کانکس به موارد متعددی بستگی دارد. مورد اول اسکلت کانکس است. در صورتی که نیاز به کانکس سفارشی باشد طبعا قیمت ساخت کانکس سفارشی از نمونه های آماده آن بیشتر خواهد شد. مورد بعدی ابعاد و اندازه کانکس است. هر چه کانکس بزرگتر باشد هزینه ساخت کانکس بیشتر می شود. عامل مهم دیگر جنس متریال و کیفیت مواد مورد استفاده از کانکس است که قیمت تولید کانکس را دستخوش تغییرات زیادی قرار می دهد. به طور کل نمی توان قیمت ثابتی را به عنوان قیمت کانکس ارائه کرد. زیرا که به تعداد سلیقه افراد، تنوع در کانکس و تجهیزات آن وجود دارد. اگر به دنبال کانکس ارزان هستید باید متریال ارزان تر و همچنین ابعاد کوچکتری را انتخاب کنید.

ساخت انواع کانکس توسط شرکت کانکس سازی معتبر با کمک هوم سرویز

کانکس سازی نیاز به مهارت دارد. در صورت نیاز به دریافت مشاوره در ارتباط با ساخت کانکس سیار، کانکس مسکونی، کانکس ویلایی یا کانکس نگهبانی و کارگاهی تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید تا ما شما را به شرکت های ساخت کانکس معتبر معرفی کنیم و به راحتی از مشاوره رایگان و قیمت کانکس سازی در ابعاد مختلف مطلع شوید و تصمیم بگیرید.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

این سرویس شامل خدمات زیر است

ساخت کانکس مسکونی چوبی و ساندویچ پنل در باغ، پارکها و مناطق توریستی
ساخت کانکس کارگاهی
ساخت کانکس نگهبانی
ساخت کانکس دفتری و مدیریتی
ساخت کانکس ویلایی
ساخت انواع کانکس تاسیساتی و ...

 نظرات کاربران

profile picture
احمد رستم پور
3 روز پیش |محمد امانی

کارشون بینظیره عالی بودن تو کارشون اخلاقا حرفه ای کار عالی بود

profile picture
طیبه صفایی
4 روز پیش |مهدی میرامانی

من خیلی راضی بودم هم کار خوب تحویل دادن لوازمو قیمت مناسب آوردن و اجرت کارشونم خیلی مناسب بود عالی از همه نظر

profile picture
مهدی اقاکثیری
4 روز پیش |مهدی گلوی

واقعا عالی از شما هم ممنونم خیلی کار تمیز و با اخلاق بودن

profile picture
سعید سلیمانی

عالی بود کارشون و بسیار انسان شریف و دوست داشتنی ای بودن در کارشون بسیار مهارت داشتن

خدمات مرتبط

تراشکاری
تراشکاری
قیمت از 3,000,000 الی 10,000,000 تومان
ساخت پله استیل
ساخت پله استیل
قیمت از 3,000,000 الی 10,000,000 تومان
ساخت درب آکاردئونی فلزی
ساخت درب آکاردئونی فلزی
قیمت از 3,300,000 الی 3,400,000 تومان
ساخت سایبان
ساخت سایبان
قیمت از 3,000,000 الی 10,000,000 تومان