ساخت کانکس

ساخت کانکس

از 1320 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت ساخت کانکس در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت ساخت کانکس

توافقی

متوسط قیمت6,500,000 تومانکمینه قیمت3,000,000 تومانبیشینه قیمت10,000,000 تومان

آنچه درباره ساخت کانکس خواهید خواند

  • ساخت کانکس
  • انواع کانکس
  • ساخت کانکس در محل چگونه انجام می شود؟
  • مواد اولیه برای احداث کانکس
  • قیمت کانکس به چه عواملی بستگی دارد؟
  • ساخت انواع کانکس را به متخصصین همراه هوم سرویز

ساخت کانکس

کانکس به یک یا چنداتاقک اغلب پیش ساخته گفته می شود که به دو صورت کانکس چرخدار یا متحرک و ثابت تقسیم بندی می شوند. بیشترین استفاده از کانکس سازی در قسمت هایی استکه امکان ساختن بنا وجود ندارد. این سازه برای محافظت انسان یا تجهیزات در مقابلعوامل جوی و سایر موارد به کار برده می شوند و موجب صرفه جویی در زمان و هزینهخواهد شد. در همین راستا خیلی از افراد به دنبال آموزش ساخت کانکس باساندویچ پانل هستند. زیرا در مواقعی که نیاز فوری به مکانی برای استقرارمی باشد این مورد بهترین انتخاب پیش رو است. همچنین در مواردی ثابت شده است که قیمتکانکس با ساندویچ پانل نسبت به ساخت سنتی یک سازه در همان ابعاد مبلغ به صرفه تریاست. امروزه موارد استفاده از آنها بسیار متنوع شده است. در ادامه به معرفی آنها وعوامل موثر بر قیمت کانکس خواهیم پرداخت.

انواع کانکس

انواع کانکس بر اساسمحل مورد نیاز ساخته و عرضه می شوند. تعدادی از آنها شامل ساخت کانکساداری، کانکس پیش ساخته، کارگاهی، نگهبانی، کانکس دوطبقه،ساندویچ پانل، کانکس تاسیساتی، سرویس بهداشتی و غیره هستند که ادامه به معرفیتعدادی از آنها خواهیم پرداخت.

ساخت کانکسمعمولی

این مدل جزو قدیمیترین ها است. ساخت کانکس معمولی امروزه به علت قیمت کانکس بالاو زمانبر بودن پیشنهاد نمی شود. همچنین به علت استفاده از فلز در این سازه، وزنبالایی دارند و به راحتی قابل حمل و جابجایی نیستند.

ساخت کانکس باساندویچ پانل

کانکس ساندویچ پنل از دو لایه ورق فلزی اغلب آلومنیوم یااستیل تشکیل شده است که در بین آنها لایه ی عایقی مانند پلی بورتان قرار داده شدهاست. این سه سطح به خوبی به هم پیوند داده شده اند. سطح رویی آنها اغلب به صورتراه راه است. این مشخصات موجب می شود که این مصالح انتخاب بسیار مناسبی باشند.زیرا وزن بسیار کمی دارند و برای نصب در محل متریال بسیار مناسبی هستند.

ساخت کانکستاسیساتی

این موارد با اهدافخاص و جهت نگهداری و محافظت از تجهیزات خاصی تعبیه می شوند. ساخت کانکستاسیساتی به صورت سفارشی و بر اساس نیاز مشتری تولید می شود.

ساخت کانکسسردخانه سیار و ثابت

کانکس سردخانه ای بااهداف مختلف و برای نگهداری از مواد غذایی، لبنیات، میوه و غیره ساخته میشوند. ساخت کانکس سیار و متحرک سردخانه ای نیز از موارد پردرخواست است وبه راحتی توسط چرخ ها جابجا می شوند و تنها اجرای تاسیسات مربوط به برق کشی وموتور سردخانه است که باید با دقت انجام شود و قیمت کانکس را بالا می برد.

ساخت کانکسنگهبانی

این سازه ها صرفابرای نگهبانی در قسمت ورودی شرکت ها، پارکینگ و مجتمع ها نصب شوند اغلب در ابعادکوچک حدود 2 در 2 متر ساخته می شوند. گاهی نیز از ساخت کانکس نگهبانی برایحراست از ساختمان در حال ساخت و حراست از مصالح استفاده می شود که در این صورت ابعادبزرگتری باید داشته باشند، زیرا اغلب دارای فضای استراحت هم هستند.

کانکس پیش ساختهمسکونی و اداری

کانکس پیش ساخته بهسازه ای گفته می شود که در محل دیگری به طور کامل ساخته شده و تنها در محل موردنظر مونتاژ می شوند. کانکس ویلایی از پر درخواست ترین نمونه های پیش ساختهاست. ساخت کانکس مسکونی و ویلایی برای فضاهایی که امکان ساخت وساز وجود ندارد یا ساخت و ساز هزینه های بسیار بالایی دارد، مورد استفاده قرار میگیرند. کانکس پیش ساخته ویلایی یا مسکونی تمام ویژگی های یک ساختمان معمولی رادارا می باشد. مواردی مانند آشپزخانه، حمام، سرویس بهداشتی و غیره در آن تعبیه شدهاند و این سازه ها قابل جابجایی نیز هستند و قیمت کانکس نسبت به سایر موارد مناسبتر است.

کانکس کارگاهی

اغلب در این مورد ازمتریال بسیار باکیفیت و بادوام استفاده می شود و برای پروژه های عمرانی طولانی مدتو برای پبمانکارانی که به صورت مداوم پروژه های احداثی متفاوتی دارند، جهت اسکانکارگران تعبیه می شوند. این مدل ها وزن و طول عمر بالایی دارند.

ساخت کانکس در محل چگونه انجام می شود؟

کانکس سازی اغلبدر کارگاه ها یا کارخانه ها ساخته شده و به محل مورد نظر انتقال داده می شوند. امادر مواردی به علت شرایط، امکان تولید و انتقال وجود ندارد. در این صورت لوازمبه محل انتقال داده شده و سپس اقدام به مونتاژ می کنند.

مواد اولیه برای احداث کانکس

در گذشته مواد اولیه تنهافلزات بودند. امروزه ساندویچ پنل جایگزین موارد قبلی شده است. از انواع دیوار کوبکامپوزیت، سرامیک، پارکت می توان برای کف آن استفاده نمود. در ساخت کانکس متحرک وثابت از متریال های مختلفی استفاده می شود که قیمت کانکس را تحت الشعاع قرار میدهند. همچنین با توجه به شرایط آب و هوایی مواردی مانند کانکس چوبی نیز بنا بهسلیقه مشتری انجام می شود.

قیمت کانکس به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت ساخت کانکس بهموارد متعددی بستگی دارد. مورد اول اسکلت است. در صورتی که نیاز به مدل سفارشی باشدطبعا قیمت ساخت کانکس سفارشی از نمونه های آماده آن بیشتر خواهد شد.مورد بعدی ابعاد و اندازه آن است. هر چه بزرگتر باشد قیمت کانکس بیشترمی شود. عامل مهم دیگر جنس متریال و کیفیت مواد مورد استفاده است که قیمت کانکسرا دستخوش تغییرات زیادی قرار می دهد. به طور کل نمی توان قیمت ثابتی را بهعنوان قیمت کانکس ارائه کرد. زیرا که به تعداد سلیقه افراد، تنوعدر تجهیزات آن وجود دارد. اگر به دنبال کانکس ارزان هستید بایدمتریال ارزان تر و همچنین ابعاد کوچکتری را انتخاب کنید.

ساخت انواع کانکس را به متخصصین همراه هوم سرویز

کانکس سازی نیاز به مهارت دارد. در صورت نیاز بهدریافت مشاوره در ارتباط با ساخت کانکس سیار و متحرک تنها کافیست بهصورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید تا ما شما را به شرکت هایساخت کانکس معتبر معرفی کنیم و به راحتی از مشاوره رایگان و قیمت کانکس درابعاد مختلف مطلع شوید و تصمیم بگیرید.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس ساخت کانکس و همچنین ارایه خدمات ساخت کانکس سیار و ثابت نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات جوشکاری و آهنگری ارائه می دهد که شامل جوشکاری سیار, درب حیاط تک پنلی (تک درب), ساخت حفاظ شاخ گوزنی در تراکم و ارتفاع های متفاوت , ساخت حفاظ پنجره , حفاظ استیل بانکی و ساده, حفاظ فرفورژه طرح دار و معمولی, ساخت و نصب پله استیل گرد, ساخت درب آکاردئونی دو لوزی و سه لوزی, تابلوسازی مغازه , ساخت سوله کارخانه, ساخت سایبان حیاط, نصب سایبان کولر آبی, کلیه خدمات آهنگری در پروسه ساخت اسکلت ساختمان, خدمات تراشکاری , جوشکاری پلاستیک می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های خانگی و ساختمانی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس ساخت کانکس

ساخت کانکس سیار و ثابت

ساخت کانکس با پنا در باغ، پارک و ...

ساخت کانکس نگهبانی

ساخت کانکس ویلایی و مسکونی

ساخت کانکس کارگاهی

ساخت کانکس تاسیساتی و...

نظرات کاربران

profile picture
نگار جلودارزاده

بسیار خانم خوش برخورد و کم حرفی بودند و بدون معطلی و وقت کشی و ... کار رو انجام دادن و 6 ساعت کاملا خالص کار کردند

profile picture
بابک شیرزادی

با متانت با اخلاق صبور سزبه زیر و سز به کار خیلی ممنونم از شرکت بابت معرفی ایشون

profile picture
مهناز دهقان

خیلی آقای صبور و با حوصله ایی بودن . قفل در من به مشکل برخورد کرد و چفت درب نمیشد که مقصر سازنده در بود ولی ایشون با حوصله تمام در رو درست و اصولی نصب کردند و خیلی ممنونم ازشون و خسته نباشن

profile picture
محمد موسیوند

عالی بودن و پیگیری خوبی داشتند . وقت شناسی هم موردی بود که رضایت منو بیشتر از همه جلب کرد

شرایط ساخت و نصب کانکس سیار و ثابت ویلایی، مسکونی و نگهبانی

ساخت کانکس با بهترین متریال و ارزانترین قیمت توسط متخصصین هوم سرویز انجام می شود.

قیمت دقیق ساخت کانکس پس از بازدید و مراجعه حضوری کارشناس مشخص می شود.

هزینه های اعلامی با احتساب یراق آلات تجهیزات و دستمزد انجام کار بوده و همیار مجاز به دریافت هیچگونه هزینه اضافه تری را نخواهد داشت.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

تراشکاری
تراشکاری
قیمت از 3,000,000 الی 10,000,000 تومان
ساخت پله استیل
ساخت پله استیل
قیمت از 3,000,000 الی 10,000,000 تومان
ساخت درب آکاردئونی فلزی
ساخت درب آکاردئونی فلزی
قیمت از 350,000 الی 5,000,000 تومان
ساخت سایبان
ساخت سایبان
قیمت از 1,200,000 الی 2,500,000 تومان