user
نصب لباسشویی
هوم سرویز
/
قیمت خدمات
/
لوازم خانگی
/
نصب ماشین لباسشویی

نصب لباسشویی

از 1384 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نصب لباسشویی در تابستان 1401 چقدر است؟

قیمت نصب کامل ماشین لباسشویی

120,000 الی 180,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

نصب ماشین لباسشویی

راه اندازی این وسایلنیاز به راهنمای نصب ماشین لباسشویی دارد. نصب دستگاه کارکرده با دستگاهتازه خریداری شده کمی تفاوت دارد. با توجه به اینکه از دستگاه قبلا استفاده شدهبهتر است قبل از نصب و راه اندازی مجدد، ماشین لباسشویی تمیز شود. اگر در زمینه نصب و راه اندازی ماشینلباسشویی مشکل دارید می توانید از نصاب ماشین لباسشویی کمک بگیرید. همانطورکه می دانید بیشترین ایراداتی که ممکن است برای قطعات لباسشویی اتفاق بیوفتند ازناشی از ایرادات در نصب آن است. به همین علت راه اندازی این تجهیزات باید کاملااصولی انجام شود. در ادامه به طریقه نصب ماشین لباسشویی و عوامل موثر بر هزینهنصب ماشین لباسشویی می پردازیم.

طریقه نصب ماشین لباسشویی ( لوله کشی ماشین لباسشویی)

اگر لباسشویی را بهتازگی خرید کرده اید، خدمات توسط شرکت سازنده و نمایندگی مورد نظر انجام می شود.اما اگر دستگاه در دوره گارانتی نمی باشد و بعد از جایجایی و یا اسباب کشی در پیراه اندازی ماشین لباسشویی هستید، در این ادامه به آموزش نصب لباسشوییبه صورت مرحله به مرحله می پردازیم.

ابتدا باید یک مکانمناسب برای قرار دادن لباسشویی انتخاب کنید البته در بسیاری از خانه ها این فضاهااز قبل تعبیه شده است. مکان مورد نظر باید کاملا صاف و بدون برآمدگی یا تو رفتگیباشد. همچنین باید لوله کشی ماشین لباسشویی و جای شلنگ لباسشویی ازپیش تعبیه شده باشد. دسترسی به آب سرد و گرم و همچنین تخلیه فاضلاب باید در نظر گرفته شده باشد. نصب لباسشویی باید بهدور از اجاق گاز، رادیاتورها و شومینه باشد.

اگر محل قرارگیریماشین لباسشویی تراز نیست، از چوب یا اشیا دیگر برای تراز کردن استفاده نکنید بلکهبا تغییر در سایز پایه های لباسشویی می توانید لباسشویی را در شرایط ایده آلی قراردهید. از چسباندن لباسشویی به دیوار خودداری کنید و حداقل 10 سانتی متر فاصلهبگذارید. همچنین لباسشویی باید حداقل با زمین دو سانتی متر فاصله داشته باشد تاگردش هوا به راحتی صورت بگیرد.

راهنمای نصبماشین لباسشویی (اتصالات برقی)

برای دو شاخه برقماشین لباسشویی از پریز بدون سه راهی استفاده کنید. سیم باید بدون کشیدگی به برقبرسد. سیم برق باید کاملا سالم و بدون خراشیدگی باشد.

آموزش نصب شیلنگماشین لباسشویی

شیلنگ ورودی آب را به شیر آب گرم و سرد وصل کنید. شیر آب ورودی نباید فشار بسیار بالایی داشتهباشد. در این صورت باید از دستگاه فشارشکن استفاده شود. فراموش نکنید شیر آب راکاملا با تفلون ببندید تا چکه نداشته باشد. با استفاده از کاتالوگ دستگاه لباسشوییطریقه صحیح نصب را انجام دهید. وصل کردن اتصالات آب ورودی به دستگاه کار دشوارینیست ولی اگر قبلا اینکار را انجام نداده اید از یک متخصص کمک بگیرید. شیر آب راباز کنید و از عدم نشتی آن مطمئن شوید. در صورت وجود نشتی، اتصالات را مجددا محکمکنید. در برخی از آپارتمان ها برای آب گرم و سرد از شیرهای جداگانه استفاده نمیشود و یا تنها شیر آب سرد وجود دارد. در این مورد می توان از سری تبدیل برای اتصالشیرآلات و آب ورودی به دستگاه استفاده کرد.شلنگ آب نباید دارای پیچ خوردگی باشد.

در راهنماینصب ماشین لباسشویی آماده است که اتصال قرمز مخصوص آب گرم و شلنگ آب لباسشوییبا اتصال آبی مخصوص آب سرد است.

اتصالات خروجیفاضلاب و نصب سیستم تخلیه لباسشویی

شیلنگ تخلیه آب را بهخروجی فاضلاب وصل کنید. به طور معمول خروجی فاضلاب لباسشویی در حدود ۵۰ سانتیمتراز زمین بالاتر است. درپوش با قطر مناسب را روی خروجی وصل کرده و شیلنگ را به لولهخروجی وصل کنید. شلنگ تخلیه ماشین لباسشویی تا لوله فاضلاب نباید هیچ گونه پیچ وتابی داشته باشد. ارتفاع شلنگ تخلیه در راهنمای نصب ماشین لباسشویی یک متر اعلامشده است تا تخلیه کامل انجام شود. شیلنگ خروجی آب نباید دارای پیچ‌خوردگی و خمشدگی باشد. در این مورد دقت لازم را داشته باشید. اگر شلنگ تخلیه دچار پوسیدگیشده، از یک شلنگ نو استفاده کنید.

اگر باید شلنگ تخلیهرا در سینک ظرفشویی قرار دهید حتما شلنگ تخلیه را با یک تکه پارچه یا زنجیر به شیرآب ببندید تا از سینک جدا نشود.

قیمت نصب ماشین لباسشویی به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه نصب لباسشویی به موارد متعددی بستگی دارد و نمی تواننرخ ثابتی را به آن اختصاص داد. تمام مدل های لباسشویی پس از خرید شامل نصب رایگانهستند و نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای نیست. اما در غیر این صورت هزینه نصبلباسشویی با توجه به اینکه نیاز به نصب کامل دستگاه باشد و یا تنها نصبشیر لباسشویی مد نظر باشد تفاوت دارد. همچنین مدل لباسشویی مورد دیگری است کهبر اجرت نصاب لباسشویی تاثیر دارد. دستگاه های جدیدتر قیمت نصب بالاتریدارند. همچنین در صورتی که نیاز به ایجاد شرایط مانند لوله کشی لباس شویی، شیرآلاتو ... باشد هزینه نصب لباسشویی بیشتر می شود.

خدمات نصب و راه اندازی انواع لباسشویی را به نصاب لباسشویی هوم سرویزبسپارید

در صورت دیگر نیاز بهدریافت خدمات راه اندازی و نصب لباس شویی تنها کافیست به صورت رایگان درسامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. همیاران ما جهت مشاوره رایگان و اعلام هزینهراه اندازی لباسشویی با شما تماس گرفته و توضیحات لارم را در اختیارتان قرارخواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس نصب لباسشویی و همچنین ارایه خدمات نصبلباسشوییدوقلو نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات شستشو و نظافت ارائه می دهد که شامل تعمیر انواع لباسشویی ایرانی و خارجی, راه اندازی و نصب ماشین ظرفشویی, تعمیر انواع ماشین ظرفشویی ایرانی و خارجی, تعمیر انواع اتو بخار ایرانی و خارجی, تعمیر انواع بخارشوی خانگی و صنعتی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های لوازم خانگی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس نصب لباسشویی

نصب لباسشویی دوقلو

نصب لباسشویی درب از جلو

جابجایی ماشین لباسشویی به همراه لوله کشی مجدد

نصب شیر تخلیه ماشین لباسشویی

نصب انواع لباسشویی‌های بوش ، سامسونگ، ال‌جی، پاکشوما، آبسال، ایندزیت، اسنوا، مدیا، زیروات و...

نظرات کاربران

profile picture
بیک محمدی
2 ماه پیش |اصغر اسمعیلی

انسان خوب و خوش اخلاق و مهربونی بودن کارشون هم خیلی تمیز بود

profile picture
sajad sajad

بسیار عالی بود کارون مهربان عالی دلسوز و با تجربه بودن واژه کم میارم ایشون از همه لحاظ جزء عالی ترین ها هستن

profile picture
علی میناوند
2 ماه پیش |مرتضی جوزانی

خیلی کارشون خوب بود انقدر با صبر و حوصله کار من و انجام دادن و همه چیو توضیح دادن که من فکر میکنم سری بعد خودم بتونم توری نصب کنم ممنونم از تیم خوبتون

profile picture
زینب گل پسند
2 ماه پیش |مهدی داودوندی

برخورد خیلی خوب و محترمانه ای داشتن با کمترین قیمت کارمو خیلی زود انجام دادن و آوردن

شرایط جابجایی و نصب لباسشویی به همراه لوله کشی

همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده جهت نصب ماشین لباسشویی می باشد و مدت زمان صرف شده جهت مشاوره و تامین قطعات ماشین لباسشویی در فاکتور خدمات وی لحاظ خواهد شد.

همیار می بایست حتی المکان از قطعات دارای گارانتی برای نصب و لوله کشی ماشین لباسشویی استفاده نماید و برگه گارانتی را به مشتری ارایه نماید.

نصب ماشین لباسشویی را تنها در صورتی که خارج از دوره گارانتی باشند را به همیاران هوم سرویز بسپارید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

تعمیر جاروبرقی
تعمیر جاروبرقی
قیمت از 190,000 الی 650,000 تومان
تعمیر فر برقی و گازی
تعمیر فر برقی و گازی
قیمت از 80,000 الی 320,000 تومان
تعمیر چرخ گوشت
تعمیر چرخ گوشت
قیمت از 80,000 الی 320,000 تومان
تعمیر چای ساز
تعمیر چای ساز
قیمت از 600,000 الی 650,000 تومان

خدمات نصب لباسشویی در این شهرها ارائه می شود:

نصب لباسشویی تهران
نصب لباسشویی کرج
نصب لباسشویی شیراز
نصب لباسشویی مشهد