نصب ماشین لباسشویی
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
لوازم خانگی
/
نصب ماشین لباسشویی

نصب ماشین لباسشویی

از 1384 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نصب ماشین لباسشویی در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت نصب کامل ماشین لباسشویی

280,000 الی 350,000 تومان

متوسط قیمت350,000 تومانکمینه قیمت300,000 تومانبیشینه قیمت350,000 تومان

آنچه درباره نصب ماشین لباسشویی خواهید خواند

  • نصب ماشین لباسشویی
  • طریقه نصب ماشین لباسشویی ال جی و ...
  • قیمت نصب ماشین لباسشویی ال جی و برندهای دیگر به چه مواردی بستگیدارد؟
  • خدمات نصب لباسشویی پاکشوما، دوو، سامسونگ و... را به نصاب لباسشوییهوم سرویز بسپارید

نصب ماشین لباسشویی

نصب ماشین لباسشویی در نظر بسیاری از افراد کار بسیار سادهاست. البته در مواردی نصب ماشین لباسشویی سامسونگ، نصب لباسشویی ال جی،پاکشوما، دوو شرایط متفاوتی دارد و باید از نصاب ماشین لباسشویی کمک گرفت.

راه اندازی این وسایلنیاز به راهنمای نصب ماشین لباسشویی دارد. نصب ماشین لباسشویی کارکرده بادستگاه تازه خریداری شده کمی تفاوت دارد. با توجه به اینکه از دستگاه قبلا استفادهشده بهتر است قبل از نصب و راه اندازی مجدد، ماشین لباسشویی تمیز شود. همانطور که می دانیدبیشترین ایراداتی که ممکن است برای قطعات لباسشویی اتفاق بیوفتند از ناشی ازایرادات در نصب آن است. به همین علت راه اندازی این تجهیزات باید کاملا اصولیانجام شود. در ادامه به طریقه نصب ماشین لباسشویی و عوامل موثر بر هزینهنصب ماشین لباسشویی می پردازیم.

طریقه نصب ماشین لباسشویی ال جی و ...

اگر لباسشویی را بهتازگی خرید کرده اید، خدمات توسط شرکت سازنده و نمایندگی مورد نظر انجام می شود.اما اگر دستگاه در دوره گارانتی نمی باشد و بعد از جابجایی و یا اسباب کشی در پیراه اندازی ماشین لباسشویی هستید، در این ادامه به آموزش نصبلباسشویی به صورت مرحله به مرحله می پردازیم.

تعیین محل مناسببرای نصب لباسشویی سامسونگ

ابتدا باید یک مکانمناسب برای نصب لباسشویی انتخاب کنید البته در بسیاری از خانه ها این فضاها از قبلتعبیه شده است. مکان مورد نظر باید کاملا صاف و بدون برآمدگی یا تو رفتگی باشد.همچنین باید ماشین لباسشویی و جای شلنگ لباسشویی از پیش تعبیه شده باشد. دسترسی بهآب سرد و گرم و همچنین تخلیه فاضلاب باید در نظر گرفته شده باشد. نصبلباسشویی باید به دور از اجاق گاز، رادیاتورها و شومینه باشد.

اگر محل قرارگیریماشین لباسشویی تراز نیست، از چوب یا اشیا دیگر برای تراز کردن استفاده نکنید بلکهبا تغییر در سایز پایه های لباسشویی می توانید لباسشویی را در شرایط ایده آلی قراردهید. از چسباندن لباسشویی به دیوار خودداری کنید و حداقل 10 سانتی متر فاصلهبگذارید. همچنین لباسشویی باید حداقل با زمین دو سانتی متر فاصله داشته باشد تاگردش هوا به راحتی صورت بگیرد.

راهنمای نصبماشین لباسشویی (اتصالات برقی)

برای دو شاخه برقماشین لباسشویی از پریز بدون سه راهی استفاده کنید. سیم باید بدون کشیدگی به برقبرسد. سیم برق باید کاملا سالم و بدون خراشیدگی باشد.

آموزش نصب شیلنگماشین لباسشویی

شیلنگ ورودی آب را به شیر آب گرم و سرد وصل کنید. شیر آب ورودی نباید فشار بسیار بالایی داشتهباشد. در این صورت باید از دستگاه فشارشکن استفاده شود. فراموش نکنید شیر آب راکاملا با تفلون ببندید تا چکه نداشته باشد. با استفاده از کاتالوگ دستگاه لباسشوییطریقه صحیح نصب را انجام دهید. وصل کردن اتصالات آب ورودی به دستگاه کار دشوارینیست ولی اگر قبلا اینکار را انجام نداده اید از یک متخصص کمک بگیرید. شیر آب راباز کنید و از عدم نشتی آن مطمئن شوید. در صورت وجود نشتی، اتصالات را مجددا محکمکنید. در برخی از آپارتمان ها برای آب گرم و سرد از شیرهای جداگانه استفاده نمیشود و یا تنها شیر آب سرد وجود دارد. در این مورد می توان از سری تبدیل برای اتصالشیرآلات و آب ورودی به دستگاه استفاده کرد.شلنگ آب نباید دارای پیچ خوردگی باشد.

در راهنماینصب ماشین لباسشویی آماده است که اتصال قرمز مخصوص آب گرم و شلنگ آب لباسشوییبا اتصال آبی مخصوص آب سرد است.

اتصالات خروجیفاضلاب و نصب سیستم تخلیه لباسشویی

شیلنگ تخلیه آب را بهخروجی فاضلاب وصل کنید. به طور معمول خروجی فاضلاب لباسشویی در حدود ۵۰ سانتیمتراز زمین بالاتر است. درپوش با قطر مناسب را روی خروجی وصل کرده و شیلنگ را به لولهخروجی وصل کنید. شلنگ تخلیه ماشین لباسشویی تا لوله فاضلاب نباید هیچ گونه پیچ وتابی داشته باشد. ارتفاع شلنگ تخلیه در راهنمای نصب ماشین لباسشویی یک متر اعلامشده است تا تخلیه کامل انجام شود. شیلنگ خروجی آب نباید دارای پیچ‌خوردگی و خمشدگی باشد. در این مورد دقت لازم را داشته باشید. اگر شلنگ تخلیه دچار پوسیدگیشده، از یک شلنگ نو استفاده کنید.

اگر باید شلنگ تخلیهرا در سینک ظرفشویی قرار دهید حتما شلنگ تخلیه را با یک تکه پارچه یا زنجیر به شیرآب ببندید تا از سینک جدا نشود.

قیمت نصب ماشین لباسشویی ال جی و برندهای دیگر به چه مواردی بستگیدارد؟

هزینه نصب ماشینلباسشویی به مواردمتعددی بستگی دارد و نمی توان نرخ ثابتی را به آن اختصاص داد. در صورت خریداری نصبماشین لباسشویی سامسونگ، دوو، ال جی بدون دریافت هزینه نصب لباسشویی بهصورت خدمات پس از فروش ارائه می شود. تمام مدل های لباسشویی پس از خرید شامل نصبرایگان هستند و نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای نیست. اما در غیر این صورت هزینهنصب لباسشویی با توجه به اینکه نیاز به نصب کامل دستگاه باشد و یا تنها نصبشیر لباسشویی مد نظر باشد تفاوت دارد. همچنین مدل لباسشویی مورد دیگری است که بر اجرتنصاب لباسشویی تاثیر دارد. دستگاه های جدیدتر قیمت نصب ماشین لباسشوییبالاتری دارند. به طور کل هر موردی که طریقه نصب لباسشویی را از شرایط عادی خارجکند و موجب ایجاد چالش برای نصب ماشین لباسشویی شود هزینه نصب ماشین لباسشویی راتغییر می دهد. همچنین در صورتی که نیاز به ایجاد شرایط مانند لوله کشی لباس شویی،شیرآلات و ... باشد هزینه نصب ماشین لباسشویی بیشتر می شود.

در کنار این موارد نصبلباسشویی اگر از نصاب ماشین لباسشویی خدماتی مانند سرویس، شستشو، جرمگیری،تعویض برخی قطعات و اجزا و ... را نیز انجام دهد قیمت نصب لباسشویی بیشتر خواهدشد. برای اطلاع از هزینه نصب لباسشویی سامسونگ، نصب ماشین لباسشویی پاکشوما میتوانید به رایگان از هوم سرویز قیمت بگیرید.

خدمات نصب لباسشویی پاکشوما، دوو، سامسونگ و... را به نصاب لباسشوییهوم سرویز بسپارید

در صورت دیگر نیاز بهدریافت خدمات راه اندازی و نصب لباس شویی تنها کافیست به صورت رایگان در سامانههوم سرویز ثبت درخواست نمایید. همیاران ما جهت مشاوره رایگان و اعلام هزینه نصبماشین لباسشویی با شما تماس گرفته و توضیحات لارم را در اختیارتان قرار خواهندداد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس نصب ماشین لباسشویی و همچنین ارایه خدمات نصب لباسشویی دوقلو نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات شستشو و نظافت ارائه می دهد که شامل تعمیر لباسشویی ایرانی و خارجی, راه اندازی و نصب ماشین ظرفشویی, تعمیر ماشین ظرفشویی ایرانی و خارجی, تعمیر اتو بخار ایرانی و خارجی, تعمیر بخارشوی خانگی و صنعتی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های لوازم خانگی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس نصب ماشین لباسشویی

نصب لباسشویی دوقلو

نصب ماشین لباسشویی درب از جلو

جابجایی ماشین لباسشویی

نصب شیر تخلیه ماشین لباسشویی

نصب ماشین لباسشویی به همراه لوله کشی

نصب لباسشویی بوش ، نصب ماشین لباسشویی سامسونگ، ال‌جی، پاکشوما، آبسال، ایندزیت، اسنوا، مدیا، زیروات و...

نظرات کاربران

profile picture
مهدیه حسین‌آبادی

اقای نوبهار اقای خوب و ماهری بودند و ممنونم از هوم سرویز بابت پیگیریشون

profile picture
عادل محمودى

عالی عالی اقای خوبی بودند ممنونم

profile picture
محمدرضا فرخی

بسیار تکنسین ماهر کاری خوش برخورد و محترم بسیار ازشن راضی هستیم از این به بعد در هر اثاث کشی مزاحمشون میشیم ممنون

profile picture
ارمین قاسمی

خیلی زحمت کشیدن دستشون درد نکنه ممنونم ازشون کار را عالی انجام دادند

شرایط جابجایی لباسشویی و نصب لباسشویی دوقلو

همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده جهت نصب ماشین لباسشویی می باشد و مدت زمان صرف شده جهت مشاوره و تامین قطعات ماشین لباسشویی در فاکتور خدمات وی لحاظ خواهد شد.

همیار می بایست حتی المکان از قطعات دارای گارانتی برای نصب و لوله کشی ماشین لباسشویی استفاده نماید و برگه گارانتی را به مشتری ارایه نماید.

نصب ماشین لباسشویی را تنها در صورتی که خارج از دوره گارانتی باشند را به همیاران هوم سرویز بسپارید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

تعمیر جاروبرقی
تعمیر جاروبرقی
قیمت از 300,000 الی 2,300,000 تومان
تعمیر فر برقی و گازی
تعمیر فر برقی و گازی
قیمت از 500,000 الی 1,480,000 تومان
تعمیر چرخ گوشت
تعمیر چرخ گوشت
قیمت از 80,000 الی 320,000 تومان
تعمیر چای ساز
تعمیر چای ساز
قیمت از 900,000 الی 1,200,000 تومان