تعویض روکش صندلی ماشین
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
تعمیر و سرویس خودرو
/
نصب روکش صندلی خودرو در محل

تعویض روکش صندلی ماشین

از 1285 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعویض روکش صندلی ماشین در پاییز 1401 چقدر است؟

قیمت تعویض روکش صندلی ماشین

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

تعویض روکش صندلی ماشین در محل

از جمله اقداماتی که برای زیبا سازی داخلی کابین خودرو انجام می شود نصب روکش صندلی خودرو یا تودوزی ماشین است. زیرا روکش های فابریک مخصوصا در خودروهای داخلی زیبایی چندانی ندارند. تعویض روکش صندلی ماشین با دو هدف انجام می شود. زمانی که خودروی صفر خریداری کرده اید، برای حفظ سلامت صندلی خودروها و همچنین تعویض روکش صندلی خودرو کارکرده برای زیباسازی و نوسازی داخل ماشین. در ادامه به مزایای نصب روکش صندلی خودرو در محل و همچنین عوامل موثر بر قیمت نصب روکش صندلی خودرو و قیمت تودوزی ماشین در محل می پردازیم.

آموزش نصب روکش صندلی خودرو

بسیاری از افراد مایل هستند خودشان اقدام به نصب روکش صندلی خودرو کنند. قبل از هر توضیحی باید بگوییم که نحوه نصب روکش صندلی ماشین برای افرادی که پیش زمینه ای در این رشته کارها ندارند سخت است و ممکن است مدت زمان طولانی را بگیرد. تعداد روکش‌ها معمولا ۱۲ تکه می باشند. چهار عدد مربوط به کفی صندلی و چهار عدد تکیه‌گاه صندلی جلو و عقب می باشد. و تعدادی سری که در خودروهای مختلف متفاوت هستند.

تعویض روکش صندلی جلو

نصب روکش صندلی جلو ماشین مربوط به قسمت کف روکش یا نشیمنگاه و پشتی صندلی است. آموزش نصب روکش صندلی خودرو معمولا از کف یا نشیمنگاه صندلی شروع می شود. ابتدا روکش صندلی را روی صندلی قرار دهید و با دست به نحوی که همه دوخت ها روی هم قرار بگیرند کفی را تنظیم کنید، در واقع اینکار برای تمیزی کار انجام می شود. سپس کش های روکش دومی را به زیر صندلی فرستاده و کش ها را در زیر فنر صندلی گره بزنید.

نصب روکش تکیه گاه یا پشتی صندلی

پس از تعویض روکش صندلی نوبت به نصب روکش کفی صندلی است. باید اقدام به درآوردن صندلی عقب ماشین کنید. زیرا بدون در آوردن صندلی عقب اینکار امکان پذیر نیست. برای این کار هم، دوخت ها را روی هم قرار دهید. باید از میان فاصله بین پشتی و کفی صندلی کش‌ها را به زیر صندلی جلویی انتقال دهید و در زیر فنرها گره بزنید. مهم ترین نکته این مورد است که باید کش ها در هنگام نصب روکش صندلی عقب ماشین کاملا محکم شوند.

آموزش نصب و تعویض روکش صندلی عقب ماشین

برای روکش کردن صندلی پشتی هم باید تمام مراحل بالا تکرار شوند. مانند موارد قبل از قسمت کف روکش صندلی یا نشیمنگاه صندلی پشت باید شروع شود. اما برای روکش کردن صندلی عقب ماشین باید قسمت نشیمنگاه کاملا جدا شود. برای روکش کردن تکیه گاه صندلی عقب خودرو، چون این قسمت قابل جدا شدن نیست در داخل ماشین انجام می شود. البته در خودروهایی که صندلی عقب یک تکه هستند مانند صندلی های جلویی انجام می شود. این توضیحات برای نصب روکش خودروهای داخلی و خارجی مخصوصا پژو ۴۰۵، پژو پارس، سمند، پژو ۲۰۶، تیبا و پراید تقریبا یکسان است و تفاوت چندانی باهم ندارند.

انواع روکش صندلی اتومبیل

به طور کل روکش های صندلی در سه دسته روکش چرمی، روکش پارچه ای، و ترکیبی تقسیم بندی می شوند. انتخاب آنها بر اساس لوکس بودن خودرو، قیمت روکش صندلی خودرو، مدل خودرو شاسی یا سدان بودن، خودرو خانواده یا مجرد، آب و هوای منطقه و البته میزان نگهداری فرد وابسته است.

نصب روکش صندلی پارچه ای یا چرمی کدام دوام بیشتری دارد؟

قبل از پاسخ به این سوال باید بگوییم که دوام تا قسمت زیادی به نوع نگهداری از خودرو بستگی دارد. اما به طور کل روکش پارچه ای ماشین دوام بیشتری دارد. این نوع روکش صندلی ماشین دارای تنوع بیشتری هستند و قیمت مناسب تری دارند. در ارتباط با نصب روکش صندلی ماشین چرم نیز ظاهر زیباتر، اسپرت تر و همچنین راحتی در نظافت از مزیت های آن است. اما در صورتی که از نمونه های بی کیفیت استفاده شود ممکن است به مرور زمان پوست پوست شوند. از طرف دیگر روکش صندلی پارچه‌ای خودرو نسبت به مواد شوینده غیر استاندارد حساس هستند و ممکن است زودتر دچار ساییدگی و پوسیدگی شوند.

رنگ روکش صندلی و فرمان را بر چه اساسی باید انتخاب کرد؟

باید هارمونی بین اجزای داخلی کابین مانند جلو داشبورد و رنگ کمربند ایمنی برقرار باشد. به طور مثال اگر رنگ های غالب در داخل کابین طوسی است استفاده از رنگ روکش صندلی مشکی ظاهر شیکی به داخل خودرو می بخشد.

انواع روش نصب روکش صندلی ماشین در منزل

روکش صندلی بر اساس مدل دوخت و همچنین تجهیزات همراه به روش های مختلفی نصب می شوند. در بعضی از موارد به صورت چسبی، زیپی و نمونه هایی هم به صورت کش دار هستند. بهترین روکش صندلی ماشین از نوع زیپی است زیرا پروسه نصب آنها راحت تر است.

مزایای خدمات تودوزی در محل و نصب روکش صندلی ماشین در محل

همانطور که می دانید پروسه نصب روکش صندلی ماشین طولانی است و نیاز به زمان زیادی دارد. از این رو نصابان پیشنهاد می کنند که در زمان تعویض روکش صندلی اتومبیل، ماشین را در مراکز مربوطه گذاشته و چندین ساعت بعد برگردند. با ارائه این خدمات در محل می توانید بدون نگرانی اقدام به نصب روکش صندلی ماشین در محل بپردازید. با اینکار بدون دغدغه ترافیک و معطل شدن چند ساعته تمام این خدمات درب منزل انجام می شوند.

هزینه تعویض روکش صندلی خودرو به چه مواردی وابسته است؟

قیمت تودوزی ماشین و هزینه تعویض روکش صندلی خودرو در محل به موارد متعددی وابسته است. در درجه اول نوع روکش در قیمت نصب روکش صندلی ماشین تاثیر دارد. قیمت روکش صندلی چرم خودرو بیشتر از نمونه های پارچه ای است. البته این موارد به جنس و برند روکش صندلی خودرو وابسته است. مورد دیگر مدل خودرو است. هر چه مدل خودرو بالاتر باشد جزئیات بیشتری باید در نصب روکش صندلی خودرو رعایت شود از این رو اجرت تعویض روکش صندلی ماشین بیشتر می شود. البته برای نمونه های داخلی که سبک صندلی ها با هم یکسان هستند تقریبا قیمت نصب روکش صندلی خودروها با هم برابری می کنند. همچنین خدمات همراه با تودوزی ماشین مانند نصب کفی ضد آب؛ نصب کفی ثندوق عقب و دورفرمان و.. بر قیمت تودوزی ماشین تاثیر دارند.

نصب روکش صندلی خودرو در محل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

برای دریافت خدمات تودوزی ماشین و نصب و تعویض انواع روکش صندلی خودرو در محل تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما جهت معرفی انواع روکش صندلی و ارائه خدمات نصب در محل با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعویض روکش صندلی ماشین و همچنین ارایه خدمات خدمات تودوزی ماشین نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات صندلی خودرو ارائه می دهد که شامل تعمیرات انواع صندلی خودرو سدان، شاسی، ون، اتوبوس و... می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های تعمیر و سرویس خودرو را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعویض روکش صندلی ماشین

خدمات تودوزی ماشین

نصب روکش صندلی خودرو در محل

نصب روکش صندلی چرم، پارچه ای، کتان و ترکیبی

نصب کفی صندوق عقب و کفی خودرو

دوخت دورفرمان خودرو

تعویض روکش صندلی انواع خودرو ایرانی و خارجی

نظرات کاربران

profile picture
الهام مربان

خیلی ازشون راضی بودم اسم ایشونو گذاشتم جزء منتخبینم که هربار با ایشون سرویس بگیرم ممنونم

profile picture
حسین تقی

هم از لحاظ خوش قولی هم از لحاظ کیفیت قطعه ایی که استفاده کردند عالی بود واقعا منظم و مرتب کارو انجام دادند

profile picture
اسماعیل دیبایی

ایشون بسیار خوش برخورد و عالی بودند و راضی بودم ازشون

profile picture
محمد توکلی
1 هفته پیش |همیار مهدی یزدی

کارشونو مرتب و منظم انجام دادند بسیار وقت شناس و مودب ممنونم

شرایط تعویض روکش صندلی خودرو

چنانچه مشتری نیاز به همفکری یا تهیه روکش مناسب توسط همیار داشته باشد، همیار در صورت تهیه می بایست فاکتور نهایی خرید را به مشتری ارایه نماید.

کلیه قیمت های اعلامی در سرویس تعویض روکش صندلی خودرو با احتساب هزینه جنس نوع روکش صندلی خودرو و اجرت تعویض آن می باشد و همیار مجاز به اخذ هزینه مازاد تحت هر عنوانی از مشتری نیست.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

نصب شیشه دودی
نصب شیشه دودی
قیمت از 650,000 الی 800,000 تومان
نصب دزدگیر و GPS خودرو
نصب دزدگیر و GPS خودرو
قیمت از 300,000 الی 900,000 تومان
سیستم صوتی و ضبط خودرو
سیستم صوتی و ضبط خودرو
قیمت از 300,000 الی 1,500,000 تومان
واکس و پولیش خودرو
واکس و پولیش خودرو
قیمت از 550,000 الی 1,500,000 تومان

خدمات تعویض روکش صندلی ماشین در این شهرها ارائه می شود: