تعویض روکش صندلی ماشین
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
تعمیر و سرویس خودرو
/
نصب روکش صندلی خودرو در محل

تعویض روکش صندلی ماشین

از 1285 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعویض روکش صندلی ماشین در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت نصب روکش صندلی خودرو ایرانی

350,000 الی 450,000 تومان

قیمت نصب روکش صندلی خودرو خارجی

550,000 الی 650,000 تومان

متوسط قیمت400,000 تومانکمینه قیمت400,000 تومانبیشینه قیمت450,000 تومان

آنچه درباره تعویض روکش صندلی ماشین خواهید خواند

  • تعویض روکش صندلی ماشین در محل
  • آموزش نصب روکش صندلی خودرو
  • آموزش نصب و تعویض روکش صندلی عقب ماشین
  • انواع روکش صندلی اتومبیل
  • نصب روکش صندلی پارچه ای یا چرمی کدام دوام بیشتری دارد؟
  • رنگ روکش صندلی و فرمان را بر چه اساسی باید انتخاب کرد؟
  • انواع روش نصب روکش صندلی ماشین در منزل
  • مزایای خدمات تودوزی در محل و نصب روکش صندلی ماشین در محل
  • هزینه تعویض روکش صندلی خودرو به چه مواردی وابسته است؟
  • نصب روکش صندلی خودرو در محل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

تعویض روکش صندلی ماشین در محل

از جمله اقداماتی کهبرای زیبا سازی داخلی کابین خودرو انجام می شود نصب روکش صندلی خودرو یا تودوزیماشین است. زیرا روکش های فابریک مخصوصا در خودروهای داخلی زیبایی چندانیندارند. تعویض روکش صندلی ماشین با دو هدف انجام می شود. زمانی که خودرویصفر خریداری کرده اید، برای حفظ سلامت صندلی خودروها و همچنین تعویض روکش صندلیخودرو کارکرده برای زیباسازی و نوسازی داخل ماشین. در ادامه به مزایای نصب روکشصندلی خودرو در محل و همچنین عوامل موثر بر قیمت نصب روکش صندلی خودرو وقیمت تودوزی ماشین در محل می پردازیم.

آموزش نصب روکش صندلی خودرو

بسیاری از افراد مایلهستند خودشان اقدام به نصب روکش صندلی خودرو کنند. قبل از هر توضیحی بایدبگوییم که نحوه نصب روکش صندلی ماشین برای افرادی که پیش زمینه ای در اینرشته کارها ندارند سخت است و ممکن است مدت زمان طولانی را بگیرد. تعداد روکش‌هامعمولا ۱۲ تکه می باشند. چهار عدد مربوط به کفی صندلی و چهار عدد تکیه‌گاه صندلیجلو و عقب می باشد. و تعدادی سری که در خودروهای مختلف متفاوت هستند.

تعویض روکشصندلی جلو

نصب روکش صندلی جلوماشین مربوط بهقسمت کف روکش یا نشیمنگاه و پشتی صندلی است. آموزش نصب روکش صندلی خودرومعمولا از کف یا نشیمنگاه صندلی شروع می شود. ابتدا روکش صندلی را روی صندلی قراردهید و با دست به نحوی که همه دوخت ها روی هم قرار بگیرند کفی را تنظیم کنید، درواقع اینکار برای تمیزی کار انجام می شود. سپس کش های روکش دومی را به زیر صندلیفرستاده و کش ها را در زیر فنر صندلی گره بزنید.

نصب روکش تکیهگاه یا پشتی صندلی

پس از تعویض روکشصندلی نوبت به نصب روکش کفی صندلی است. باید اقدام به درآوردن صندلی عقب ماشینکنید. زیرا بدون در آوردن صندلی عقب اینکار امکان پذیر نیست. برای این کار هم،دوخت ها را روی هم قرار دهید. باید از میان فاصله بین پشتی و کفی صندلی کش‌ها رابه زیر صندلی جلویی انتقال دهید و در زیر فنرها گره بزنید. مهم ترین نکته این مورداست که باید کش ها در هنگام نصب روکش صندلی عقب ماشین کاملا محکم شوند.

آموزش نصب و تعویض روکش صندلی عقب ماشین

برای روکش کردن صندلیپشتی هم باید تمام مراحل بالا تکرار شوند. مانند موارد قبل از قسمت کف روکش صندلییا نشیمنگاه صندلی پشت باید شروع شود. اما برای روکش کردن صندلی عقب ماشین بایدقسمت نشیمنگاه کاملا جدا شود. برای روکش کردن تکیه گاه صندلی عقب خودرو، چون اینقسمت قابل جدا شدن نیست در داخل ماشین انجام می شود. البته در خودروهایی که صندلیعقب یک تکه هستند مانند صندلی های جلویی انجام می شود. این توضیحات برای نصب روکشخودروهای داخلی و خارجی مخصوصا پژو ۴۰۵، پژو پارس، سمند، پژو ۲۰۶، تیبا و پرایدتقریبا یکسان است و تفاوت چندانی باهم ندارند.

انواع روکش صندلی اتومبیل

به طور کل روکش هایصندلی در سه دسته روکش چرمی، روکش پارچه ای، و ترکیبی تقسیم بندی می شوند. انتخابآنها بر اساس لوکس بودن خودرو، قیمت روکش صندلی خودرو، مدل خودرو شاسی یا سدانبودن، خودرو خانواده یا مجرد، آب و هوای منطقه و البته میزان نگهداری فرد وابستهاست.

نصب روکش صندلی پارچه ای یا چرمی کدام دوام بیشتری دارد؟

قبل از پاسخ به اینسوال باید بگوییم که دوام تا قسمت زیادی به نوع نگهداری از خودرو بستگی دارد. امابه طور کل روکش پارچه ای ماشین دوام بیشتری دارد. این نوع روکش صندلی ماشین دارایتنوع بیشتری هستند و قیمت مناسب تری دارند. در ارتباط با نصب روکش صندلی ماشینچرم نیز ظاهر زیباتر، اسپرت تر و همچنین راحتی در نظافت از مزیت های آن است.اما در صورتی که از نمونه های بی کیفیت استفاده شود ممکن است به مرور زمان پوستپوست شوند. از طرف دیگر روکش صندلی پارچه‌ای خودرو نسبت به مواد شوینده غیراستاندارد حساس هستند و ممکن است زودتر دچار ساییدگی و پوسیدگی شوند.

رنگ روکش صندلی و فرمان را بر چه اساسی باید انتخاب کرد؟

باید هارمونی بیناجزای داخلی کابین مانند جلو داشبورد و رنگ کمربند ایمنی برقرار باشد. به طور مثالاگر رنگ های غالب در داخل کابین طوسی است استفاده از رنگ روکش صندلی مشکی ظاهرشیکی به داخل خودرو می بخشد.

انواع روش نصب روکش صندلی ماشین در منزل

روکش صندلی بر اساسمدل دوخت و همچنین تجهیزات همراه به روش های مختلفی نصب می شوند. در بعضی از مواردبه صورت چسبی، زیپی و نمونه هایی هم به صورت کش دار هستند. بهترین روکش صندلیماشین از نوع زیپی است زیرا پروسه نصب آنها راحت تر است.

مزایای خدمات تودوزی در محل و نصب روکش صندلی ماشین در محل

همانطور که می دانیدپروسه نصب روکش صندلی ماشین طولانی است و نیاز به زمان زیادی دارد. از اینرو نصابان پیشنهاد می کنند که در زمان تعویض روکش صندلی اتومبیل، ماشین را درمراکز مربوطه گذاشته و چندین ساعت بعد برگردند. با ارائه این خدمات در محل میتوانید بدون نگرانی اقدام به نصب روکش صندلی ماشین در محل بپردازید. بااینکار بدون دغدغه ترافیک و معطل شدن چند ساعته تمام این خدمات درب منزل انجام میشوند.

هزینه تعویض روکش صندلی خودرو به چه مواردی وابسته است؟

قیمت تودوزی ماشین و هزینه تعویض روکش صندلی خودرو در محلبه موارد متعددی وابسته است. در درجه اول نوع روکش در قیمت نصب روکش صندلیماشین تاثیر دارد. قیمت روکش صندلی چرم خودرو بیشتر از نمونه های پارچهای است. البته این موارد به جنس و برند روکش صندلی خودرو وابسته است. مورد دیگرمدل خودرو است. هر چه مدل خودرو بالاتر باشد جزئیات بیشتری باید در نصب روکش صندلیخودرو رعایت شود از این رو اجرت تعویض روکش صندلی ماشین بیشتر می شود.البته برای نمونه های داخلی که سبک صندلی ها با هم یکسان هستند تقریبا قیمت نصبروکش صندلی خودروها با هم برابری می کنند. همچنین خدمات همراه با تودوزی ماشینمانند نصب کفی ضد آب؛ نصب کفی ثندوق عقب و دورفرمان و.. بر قیمت تودوزی ماشینتاثیر دارند.

نصب روکش صندلی خودرو در محل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

برای دریافت خدماتتودوزی ماشین و نصب و تعویض انواع روکش صندلی خودرو در محل تنها کافیست به صورترایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما جهت معرفی انواع روکشصندلی و ارائه خدمات نصب در محل با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتانقرار خواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعویض روکش صندلی ماشین و همچنین ارایه خدمات خدمات تودوزی ماشین نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات صندلی خودرو ارائه می دهد که شامل تعمیرات انواع صندلی خودرو سدان، شاسی، ون، اتوبوس و... می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های تعمیر و سرویس خودرو را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعویض روکش صندلی ماشین

خدمات تودوزی ماشین

نصب روکش صندلی خودرو در محل

نصب روکش صندلی چرم، پارچه ای، کتان و ترکیبی

نصب کفی صندوق عقب و کفی خودرو

دوخت دورفرمان خودرو

تعویض روکش صندلی انواع خودرو ایرانی و خارجی

نظرات کاربران

profile picture
امیر مهرپویا

نیرو پیگیری بودند کار رو دنبال میکردند و از بهترین قطعات استفاده کردند ازشون صمییمانه تشکر میکنم

profile picture
مهدی دوده

واقعا بی عیب و نقص واقعا سریع واقعا عالی و به صرفه هرچی بگم راجب تیم خوب هوم سرویز کم گفتم 2 تا شیشه سکوریت داشتم که لق شده بود و هر آن امکان داشت بشکنه نیرو خودشون رو سریع رسوندن و دمشون گرم

profile picture
اسدالله بنی ادم

کارشون حرف نداشت وسایل آسیب ندید و با نظم و دقت کار رو انجام دادن و به اصطلاح سمبل کاری نمیکردند و این خودش نقطه قوت هست

profile picture
نازیلا عمادی

کاربلد بودن خودشون زمانبندی خوبی برای کارها داشتند و با مهمان ها رفتار خوبی داشتند

شرایط تعویض روکش صندلی خودرو

چنانچه مشتری نیاز به همفکری یا تهیه روکش مناسب توسط همیار داشته باشد، همیار در صورت تهیه می بایست فاکتور نهایی خرید را به مشتری ارایه نماید.

کلیه قیمت های اعلامی در سرویس تعویض روکش صندلی خودرو با احتساب هزینه جنس نوع روکش صندلی خودرو و اجرت تعویض آن می باشد و همیار مجاز به اخذ هزینه مازاد تحت هر عنوانی از مشتری نیست.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

نصب شیشه دودی
نصب شیشه دودی
قیمت از 1,100,000 الی 1,200,000 تومان
نصب دزدگیر و GPS خودرو
نصب دزدگیر و GPS خودرو
قیمت از 200,000 الی 1,500,000 تومان
سیستم صوتی و ضبط خودرو
سیستم صوتی و ضبط خودرو
قیمت از 350,000 الی 700,000 تومان
واکس و پولیش خودرو
واکس و پولیش خودرو
قیمت از 1,000,000 الی 1,900,000 تومان