رفو کردن فرش رشت

رفو کردن فرش رشت

از 1394 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت رفو کردن فرش رشت در زمستان 1401 چقدر است؟

قیمت رفو کردن فرش رشت رشت

توافقی

متوسط قیمت1,087,000 تومانکمینه قیمت435,000 تومانبیشینه قیمت1,535,000 تومان

بهترین کارگاه های رفوی فرش رشت

سیگنال، صفحه‌ی شخصی همیاران است که در آن می‌توانید نمونه کارها، امتیازات، نظرات و توضیحات آن‌ها را مشاهده کنید و به طور مستقیم به آن همیار، درخواست سرویس دهید.

کارخانه قالیشویی ادیب ۱۳۴۰
همیار همیار
کارخانه قالیشویی ادیب ۱۳۴۰
ScoreButton
4.5 از 5

نظرات کاربران

profile picture
امیر وزیریان

اکی بود و فرشمون به خوبی رفو شد

profile picture
فاطمه جوانمرد  

عاللی واقعا عالی. واقعا کیفیت کار بسیار بالا و عالی بود

profile picture
بهزاد صفاريان

کار رفوگری فرششون حرف نداشت

رفوگری فرش در منزل رشت

شهر رشت یکی از کلانشهرهای ایران و مرکز استان گیلان است. رشت در شمال ایران و در منطقه ای خوش آب و هوا قرار دارد. موقعیت جغرافیایی، طبیعت بکر و زیبا و طعم و مزه غذاهای گیلانی شهر رشت را به شهری رویایی و جذاب مبدل نموده است. از جاذبه های گردشگری شهر رشت می توان به مراکز تفریحی و گردشگری، صنایع دستی رشت و غذاهای محلی و رنگارنگ رشتی اشاره کرد. شهروندان رشتی از دیرباز به با فرهنگ بودن و به اصلاح عامیانه با کلاس بودن شهره بوده اند. این موضوع هم ریشه در نوع رفتار، سبک زندگی و شخصیت های فرهنگی، هنری و مشاهیر این شهر دارد. رشتی ها در سبک زندگی مدرن و استفاده از تکنولوژی و اشاعه کسب و کارهای اینترنتی نیز پیشگام بوده اند. این رویکرد در آن ها باعث شده تا برای رفع نیاز و دریافت خدمات مختلف نظیر رفو کردن فرش رشت به کسب و کارهای اینترنتی اعتماد کنند و روش های قدیمی و سنتی و دردسرهای آن را به فراموشی بسپرند. این پلتفرم ها نقش تسهیل گر و ارتباطی میان مشتری و سرویس دهنده را ایفا می کنند. با این تفاوت که سرویس دهنده های فعال رفو کردن فرش رشت ارزیابی و کنترل شده و تلاش شده است بهترین کارگاه های رفوی فرش رشت انتخاب شوند، تعرفه هزینه خدمات رفو کردن فرش رشت مشخص شده، پشتیبانی لازم از رفوگری فرش در منزل رشت در شهر رشت صورت می پذیرد و همچنین در روند ارایه خدمات سهولت و اعتماد ایجاد شده است.

تعمیر و رفو کردن فرش سوخته و رفوی فرش پاره رشت

به منظور ثبت سفارش رفوگری فرش در منزل رشت کافیست وارد سایت هوم سرویز شده و از قسمت جستجو شهر رشت را انتخاب و از بین کلمات کلیدی مرتبط با رفو کردن فرش نظیر رفوی فرش در منزل رشت ,رفوی فرش ماشینی رشت ,رفو کردن فرش رشت ,رفوگری فرش سوخته رشت ,هزینه رفو فرش ماشینی رشت ,تعمیر فرش رشت ,رفوگری فرش دستبافت رشت ,قیمت رفو فرش دستبافت رشت ,قیمت رفوی فرش ماشینی رشت ,تعمیر فرش رشت ,رفو فرش ماشینی رشت ,رفو فرش دستبافت رشت ,رفوی فرش ابریشم رشت ,رفوگری فرش دستی رشت سرویس مورد نظر را انتخاب نمایید. بدین ترتیب به سرویس رفوگری فرش در منزل رشت در شهر رشت دسترسی می یابید. پس از پاسخگویی به یک سری سوالات که مشخص کننده نیاز دقیق شما در خدمات رفو کردن فرش رشت می باشد و دسترسی به تعرفه قیمت رفوگری فرش در منزل در شهر رشت و مشاهده نظرات سایر همشهریان رشتی که قبلا از خدمات رفوگری فرش در منزل استفاده نموده اند، می توانید سرویس خود را ثبت نمایید.

هوم سرویز پس از بررسی نیاز کاربران خود و از بین رفوگری فرش در منزل رشت، همیاران متخصص در بهترین کارگاه های رفوی فرش رشت را در شهر رشت به شما پیشنهاد خواهد داد. شهروندان در شهر رشت پس از بررسی پروفایل همیاران که اصطلاحا در هوم سرویز سیگنال همیار اطلاق می شود، از بین رفوگری فرش در منزل و رفو فرش دستبافت و ماشینی متخصص مورد نظر خود در زمینه بهترین کارگاه های رفوی فرش رشت را انتخاب نمایید.

رفوگری فرش در منزل رشت رشت را در هوم سرویز جستجو کنید

شناخت و انتخاب بهترین کارگاه های رفوی فرش در هوم سرویز طی یک فرآیند مشخص و پس از طی مراحل احراز مختلف نظیر احراز هویت، محل سکونت، گواهی عدم سوء پیشنیه و مهارت صورت می پذیرد و پس از طی آن متخصصین فعال در بهترین کارگاه های رفوی فرش رشت در شهر رشت به صورت آزمایشی به کار گرفته می شوند و پس از ارزیابی کیفیت توسط کاربرانی که از خدمات رفو کردن فرش و تعمیر شیرازه فرش دستبافت و ماشینی در شهر رشت استفاده می نمایند. همیاران هوم سرویز رتبه بندی و از بین کلیه همیاران،رفو فرش سوخته و رفو فرش پاره شده به مشتریان معرفی می شوند.
بهترین کارگاه های رفوی فرش رشت

خدمات قابل ارایه هوم سرویز در رفوگری فرش رشت و رفو کردن فرش در منزل یک هنر است. تعمیر فرش دستبافت و رفوی فرش ماشینی و دستبافت را با قیمت رفوی فرش سوخته مناسب به هوم سرویز بسپرید

رفوگری فرش در منزل رشت شامل کلیه خدمات مورد نظر مشتریان نظیر رفوگری فرش در منزل رشت رشت، رفوگری فرش در منزل و رفو فرش دستبافت و ماشینی رشت، رفو کردن فرش و تعمیر شیرازه فرش دستبافت و ماشینی رشت، رفو فرش سوخته و رفو فرش پاره شده رشت، ترمیم رنگ فرش دستبافت و ماشینی رشت، ترمیم و تعمیر چله فرش دستبافت و ماشینی رشت می شود.

البته شهروندان در شهر رشت در برخی اوقات صرفا در جستجوی یافتن ارایه دهنده خدمات ترمیم ریشه فرش های دستبافت و ماشینی نبوده و نیاز به دریافت مشاوره و پاسخ مناسب به سوالات خود در زمینه رفوگری فرش در منزل رشت نظیر رفو کردن فرش رشت، رفوی فرش ماشینی و دستبافت را به متخصصین بسپارید، رفوگری فرش چیست و چه زمانی به رفو کردن فرش نیاز است، مرمت و رفوی فرش ماشینی هستند. در اینصورت نیز هوم سرویز تلاش کرده این نوع خدمات مشاوره در خصوص چه خدماتی در رفوگری فرش انجام می شود و همینطور برآوردی از رفوگری فرش در منزل رشت را نیز ارایه نماید.

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس رفو کردن فرش رشت و همچنین ارایه خدمات رفوگری فرش در منزل و رفو فرش دستبافت و ماشینی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات قالیشویی و خشکشویی ارائه می دهد که شامل قالیشویی در بهترین کارخانه قالیشویی رشت, شستشوی موکت در منزل رشت, مبل شویی در منزل رشت, شستشوی خوشخواب و شستشوی تشک طبی رشت, اتوشویی و خشکشویی کت و شلوار و پیراهن مردانه رشت, رنگ کردن لباس در خشکشویی رشت, پرده شویی و خشکشویی پرده رشت می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های نظافت و پذیرایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

شستشوی تشک رشت
شستشوی تشک رشت
قیمت از 300,000 الی 320,000 تومان
خشکشویی و اتوی لباس رشت
خشکشویی و اتوی لباس رشت
قیمت از 315,000 الی 500,000 تومان
رنگرزی لباس رشت
رنگرزی لباس رشت
قیمت از 90,000 الی 90,000 تومان
لحاف و تشک دوزی رشت
لحاف و تشک دوزی رشت
قیمت از 1,400,000 الی 2,900,000 تومان

سایر عبارت های جستجو شده برای رفو کردن فرش رشت:

‍‍
 • رفوی فرش در منزل رشت
 • رفوی فرش ماشینی رشت
 • رفو کردن فرش رشت
 • رفوگری فرش سوخته رشت
 • هزینه رفو فرش ماشینی رشت
 • تعمیر فرش رشت
 • رفوگری فرش دستبافت رشت
 • قیمت رفو فرش دستبافت رشت
 • قیمت رفوی فرش ماشینی رشت
 • تعمیر فرش رشت
 • رفو فرش ماشینی رشت
 • رفو فرش دستبافت رشت
 • رفوی فرش ابریشم رشت
 • رفوگری فرش دستی رشت
 • قیمت رفوی فرش ابریشمی رشت
 • هزینه رفو کردن فرش رشت
 • قیمت رفو کردن فرش رشت
 • مرمت فرش دستی رشت
 • مرمت فرش ماشینی رشت
 • رفوی فرش ماشینی رشت
 • رفوی فرش دستی رشت
 • رفوی فرش دستبافت رشت
 • قیمت رفوی فرش رشت

در این شهر ها می توانید از خدمات هوم سرویز استفاده نمایید:

برخی از محله های شهر رشت که خدمات رفو کردن فرش در آن ارائه می شود: