user
تعمیر کامپیوتر نزدیک من
هوم سرویز
/
قیمت خدمات
/
تعمیر کامپیوتر
/
تعمیر کامپیوتر نزدیک من

تعمیر کامپیوتر نزدیک من

از 1125 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

نظرات کاربران

profile picture
دلارام دانشور

عالی به مهمانداری بودن خیلی از کارشون راضی هستم فوق العاده بودن ایشون

profile picture
شبنم شهباز

بسیار عالی بودن تا الان از هیچ جا به این شدت راضی نبودم

profile picture
اعظم معماری
2 ماه پیش |مریم موسوی

بسیار عالی و قهار هستن در امر میزبانی بسیار عالی خوش برخورد با اینکه جوان هستن خیلی با تجربه به امور رسیدگی کردن با اینکه مهمانهای من زیاد بودن اصلا دست پاچه نشدن و کارشون به بهترین نحو انجام دادم از شرکت شما ممنونم که با همکاری با این خانومها به ما مشتری هاهم کمک میکنه که توی مجلس هامون لذت ببریم و نگرانی نداشته باشیم

profile picture
فاطمه میرحسینی

خیلی عالی بود این سرویس لذت بخش بود و اخلاقا هم همکارتون عالی بودن

خدمات تعمیر کامپیوتر در محل

کامپیوتر عضو جداییناپذیر از زندگی امروزی به شمار می آیند. به کمک انواع کامپیوتر بسیاری از فعالیتها در زندگی روزمره و کاری خود را انجام می دهیم. از این رو در زمان بروز ایراد وخطا در این وسایل مطمئنا همه یا قسمتی از فعالیت های ما با مشکل مواجه خواهد شد. تعمیرکامپیوتر به طور کل به دو دسته تعمیرات نرم افزاری کامپیوتر و تعمیراتسخت افزاری کامپیوتر تقسیم می شوند. قطعاتی مانند رم، هارد، مادربرد،کارت گرافیک و … در دسته سخت افزار کامپیوترها هستند. قسمت نرم افزار تعمیرکامپیوتر نیز شامل برنامه ها و نرم افزارهایی است که روی کامپیوتر نصب می شوند. درصورت خرابی کامپیوتر جهت بررسی هر دو این موارد به تعمیرات کامپیوتر درمحل نیاز است در ادامه به معرفی انواع خدمات کامپیوتری در محل و عواملموثر بر هزینه تعمیر کامپیوتر در منزل می پردازیم.

تعمیر کامپیوتر در محل بهجای جابجایی کامپیوترها!!

یکی از بهترین خدماتدر راستای تعمیرات کامپیوتر، ارائه خدمات تعمیر کامپیوتر در محل و درمنزل است. برای تعمیر کیس کامپیوتر، ریسک‌ تعمیر رایانه در تعمیرگاهغیر مجاز مانند بروز ایرادات فیزیکی و خرابی کامپیوتر کاهش پیدا می کند. خدمات عیبیابی و تعمیر رایانه در محل موجب صرفه جویی در زمان شما می شود.استفاده از خدمات تعمیرات کامپیوتر سیار از لحاظ امنیتی نیز مورد توجهقرار گرفته است. در واقع دیگر نگران حفظ اطلاعات شخصی خود نیستید. زیرا کامپیوترکیس خود را به تعمیرگاه دیگری انتقال نمی دهید و تمام مراحل تعمیراتکیس کامپیوتر تحت نظارت خودتان انجام می شود.

این روزها دیگراستفاده از خدمات سیار و درب منزل، در بین افراد بسیار رایج شده است. مهم‌تریندلیل آن هم این است که با استفاده از خدمات تعمیرات کامپیوتر آنلاین دیگرنیازی به مراجعه به مراکز و نمایندگی تعمیر کامپیوتر نیست. تنها با یکتماس، کار تعمیرات کامپیوتر در منزل و یا محیط کارتان در کوتاه‌ترینزمان ممکن انجام می شود.

خدمات تعمیرات رایانه (نرم افزاری و سخت افزاری)

اگر ایراد از قسمتسخت افزار کامپیوتر باشد، تعمیرات سیستم کامپیوتر می تواند شامل تعمیریا تعویض قطعات کیس باشد. تعدادی از قطعات کامپیوتر مانند کارت گرافیکو مادر برد در یک سری موارد قابل تعمیر هستند. بعضی از قطعاتمانند هارد اگر دچار ایراد شوند و بسوزند قابل تعمیر نیستند و باید بهکل تعویض شوند.

خوشبختانه در بسیاریاز موارد ایرادات و ارورهایی که بر روی سیستم شما نمایش داده می شود به علتایرادات در قسمت نرم افزاری سیستم است. که در این مواقع تعمیرات کامپیوتردر محل بهترین و سریع ترین راه کار است. همچنین سرویسکامپیوتر در محل از جمله اقداماتی هستند که موجب کمتر شدن امکان ایجادخرابی در سیستم ها می شود.

تعمیر کامپیوتر آنلاین چیست؟

زمان بروز ایراد درسیستم خود می توانید از موسسات تعمیر کامپیوتر خانگی فعال در زمینه عیبیابی و تعمیر آنلاین رایانه کمک بخواهید. پروسه تعمیرات آنلاین در محل به اینصورت است که در ابتدا افراد متخصص در زمینه عیب یابی سعی می کنند با توضیحات شماعیب یابی اولیه را انجام دهد. سپس کارشناسان ما به صورت حضوری به محل مراجعه میکنند. تمام جوانت سیستم یا لپ تاپ شما را از جهات سخت افزاری و نرم افزاری موردبررسی قرار می دهند. پس از ریشه یابی و پیدا کردن دلیل اصلی ایراد اعلام می کنندکه سیستم شما قابلیت تعمیرات در محل را دارا می باشند یا خیر.

برخی از عیب ها وایرادات ایجاد شده می تواند تنها ناشی از مشکلات نرم افزاری باشد. تنها با تعویضویندوز یا نصب نرم افزار های خاص دوباره بر روی سیستم مشکل کامل رفع خواهد شد.

خدمات تعمیرات کامپیوتر شامل چه مواردی می شود؟

تعمیر کامپیوتر درمنزل تنهابا کمک یک تعمیرکار و متخصص حاذق در این زمینه امکان پذیر است. در این شلوغی وترافیک جابجایی کامپیوتر و انتقال آن به تعمیرگاه دردسرهای خود را دارد. که تماماین مسائل با استفاده از خدمات تعمیرات کامپیوتر در محل رفع می شود.

بسیاری از مشکلاتکامپیوتر مانند تعمیر کامپیوتر خاموش، داغ شدن سیستم، پریدن تصویر، هنگ کردنکامپیوتر و غیره باید به سرعت توسط تعمیرکار کامپیوتر بررسی و رفع شود.کمک از امداد کامپیوتر و تعمیر رایانه در منزل راه حل بسیارمناسبی در این مواقع می باشد.

تعمیرکامپیوتر یکی از خدمات پردرخواست هوم سرویز است. بسیاری از افرادبرای تعمیرات کیس کامپیوتر خود به دنبال امداد کامپیوتر سریعو فوری هستند. کل اینترنت را برای پیدا کردن سایت تعمیرات کامپیوتر خوبزیر و رو می‌کنند. تعدادی دیگر از افراد نیز به دنبال آموزش رایگانتعمیرات کامپیوتر هستند. اما آموزش تعمیرات کامپیوتر درخیلی از موارد در صورتی که سررشته خوبی در این زمینه نداشته باشید، کار راه اندازنخواهد بود. تعمیر کامپیوتر خانگی یکی از چالش‌های امروزی است. خدماتتعمیر کامپیوتر در منزل و محل کار به دو دسته تعمیرات نرم افزار وتعمیرات سخت افزار کامپیوتر دسته بندی می شوند.

· خدمات نرمافزاری کامپیوتر

این سرویس شامل نصبنرم افزارهای مورد نیاز و همچنین ارتقا نرم افزارهای قبلی است. نصب نرم افزارهای کاربردیو تخصصی برای بهینه سازی ویندوز الزامی است ولی حتما هر سیستمی نیاز به یک آنتیویروس قوی دارد. استفاده از نسخه های کرک شده نرم افزارها احتمال آلوده شدن سیستمرا افزایش می دهد. برایتعمیرات نرم افزاری نیز تعمیر کامپیوتر تلفنی و تعمیر، خدماتکامپیوتر در محل، تعمیر کامپیوتر از راه دور یکی از پرطرفدارترینخدمات تعمیرات درب منزل هوم سرویز است.

· خدمات سختافزاری کامپیوتر

ارتقا سیستم هایقدیمی با قطعات به روزتر می تواند در کارایی و بهبود عملکرد کامپیوتر موثر باشد.تعمیرات سخت افزاری شامل تعویض قطعات و جایگزینی قطعات با کیفیت است. استفاده ازقطعات اصلی و دارای گارانتی برای تعمیرات کامیپوتر موجب بازدهی بهتر سیستم می شود.برای تعمیرات سخت افزار، متخصص مربوطه اقدام به تعمیر کیس کامپیوتر می کند و قطعاتمختلف در کیس را بررسی و تست می کند.

تعمیر قطعاتکامپیوتر

پس از عیب یابی سیستمکامپیوتر توسط متخصص باید اقدامات لازم در راستای تعمیر یا تعویض قطعه مورد نظرانجام شود. اگر سیستم عامل کاملا سالم باشد و برنامه ها و درایورها به درستی نصب وراه اندازی شده باشند. در مواردی می توان اقدام به تعمیر پاور کامپیوتر، تعمیرمادر برد کامپیوتر، تعمیر cpu،تعمیر هارد کامپیوتر و پورت ها و اتصالات لازم نمود. البته مواردی مانند تعمیرکیبورد و اسپیکر نیز انجام می شود. مهمترین قطعاتی که در سیستم کامپیوتر نیاز به سرویس و تعمیرات دارند عبارت اند از:

 • تعمیر بردپاور کامپیوتر
 • تعمیر CPU کامپیوتر
 • تعمیرمادربرد کامپیوتر
 • تعمیرکارت گرافیک کامپیوتر
 • تعمیر رمکامپیوتر
 • تعمیرهارد کامپیوتر
 • تعمیراتکیبورد، اسپیکر و ...

سرویس کامپیوتر در محل

سرویس کامپیوتر ازبروز ایرادات وسیع تر جلوگیری می کند و از خراب شدن قطعات اساسی جلوگیری می کند.با سرویس کامپیوتر اختلالات شناسایی می شوند. در خدمات سرویس کامپیوترموارد زیر بررسی می شوند.

 • بادگیری وگردگیری قطعات داخل کامپیوتر
 • دسته‌بندیو نظم بخشیدن به کابل‌های داخل کامپیوتر
 • بررسیاتصالات داخلی کیس کامپیوتر
 • بررسیمادربرد کیس
 • بررسی فنکامپیوتر

تعمیرات کیس کامپیوتر

حمل و نقل رایانه هایرومیزی به دلیل حجم بزرگ و سنگینی کیس و تعدد تجهیزات رایانه های خانگی، در صورتبروز اختلال، تعمیر کامپیوتر خانگی همواره دردسر ساز بوده است.لذا یافتن راهی برای تعمیر رایانه خانگی و تعمیر کامپیوترقدیمی بدون نیاز به رفتن تعمیرگاه یکی از درخواست های افراد است.

تعمیرات کامپیوترخانگی آنلاین پشتیبانی خدماتکامپیوتری به صورت مجازی و از طریق اینترنت انجام می شود. در تعمیراتکامپیوتر آنلاین محدودیت زمانی و مکانی وجود ندارد. کاربران در هر ساعت ازشبانه روز قادر به ارتباط با کارشناسان و متخصصان سخت افزار خواهند بود.

هزینه تعمیر کامپیوتر به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه تعمیراتکامپیوتر براساس نوع خرابی و نوع سیستم متفاوت می باشد. تعمیرات کامپیوتر شامل موارد متعددیاست. از ایرادات ساده نرم افزاری تا موارد بسیار حاد مانند سوختن هارد و قطعاتاساسی دیگر. به این ترتیب نرخ خدمات کامپیوتری مبلغ ثابتی نیست. قیمتتعمیرات کامپیوتر در محل بر اساس نوع ایراد که سختافزاری یا نرم افزاری است باید بررسی شود. معمولا بیشترین قیمت تعمیرکامپیوتر و تعمیر کیس کامپیوتر مربوط به تعویض قطعات می باشد. هزینهخدمات نرم افزاری به صورت ثابت است و شامل قیمت تعویض ویندوز و درایورها می شود.خدمات نرم‌افزاری (نصب ویندوز، برنامه‌های کاربردی و ...) مبلغثابتی هستند. اما در صورت نیاز به تعمیرات سخت‌افزار کامپیوتر، هزینه تعمیر کیسکامپیوتر و تعویض قطعات به قیمت روز قطعات مورد نظر در بازار وابسته است. در کنار قیمت قطعه، اجرت تعویض قطعاتنیز به فاکتور نهایی اضافه می شود.

خدمات تعمیرات انواع کامپیوترهای خانگی، رومیزی و اداری توسط متخصصینهوم سرویز

تعمیر انواع کامپیوترهای خانگی، حرفه ای، گیمینگ و غیره توسط متخصصین ما انجام می شود. فقط کافیست بهصورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید تا متخصصین ما جهت مشاورهرایگان و تخمین هزینه تعمیرات کامپیوتر با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را دراختیارتان قرار دهند.

همیار شماییم تاپایان سرویس...​

همیار شماییم تا پایان سرویس...

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

تعمیر کنسول بازی
تعمیر کنسول بازی
قیمت از 550,000 الی 1,500,000 تومان
شارژ و تعویض کارتریج
شارژ و تعویض کارتریج
قیمت از 150,000 الی 1,100,000 تومان
نصب و نگهداری شبکه
نصب و نگهداری شبکه
در حال بروزرسانی قیمت
تعمیر موبایل
تعمیر موبایل
در حال بروزرسانی قیمت

سایر عبارت های جستجو شده برای تعمیر کامپیوتر نزدیک من :

‍‍
عیب یابی کامپیوتر نزدیک من
تعمیر کامپیوتر نزدیک من
تعمیرات کامپیوتر نزدیک من
تعمیر کیس کامپیوتر نزدیک من
تعمیر مانیتور کامپیوتر نزدیک من
تعمیر رایانه نزدیک من
تعمیر کارت گرافیک نزدیک من
هزینه تعمیر کامپیوتر نزدیک من
قیمت تعمیر کامپیوتر نزدیک من
تعمیرکار کامپیوتر نزدیک من
سرویسکار کامپیوتر نزدیک من
تعویض کارت گرافیک تعمیرات کامپیوتر در محل نزدیک من
خدمات کامپیوتری در محل نزدیک من
هزینه تعمیر کامپیوتر نزدیک من
تعمیر کیس کامپیوتر نزدیک من
خدمات تعمیرات کامپیوتر آنلاین نزدیک من
سرویس کامپیوتر در محل نزدیک من
تعمیر کامپیوتر در منزل نزدیک من
تعمیر رایانه در محل نزدیک من
تعمیر کامپیوتر خانگی نزدیک من
تعمیر مادربرد کامپیوتر نزدیک من
تعمیر هارد کامپیوتر نزدیک من
تعمیرات کیبورد نزدیک من
تعمیر cpu کامپیوتر نزدیک من