user
کاشت ناخن نزدیک من
هوم سرویز
/
قیمت خدمات
/
ترمیم و کاشت ناخن بانوان
/
ترمیم و کاشت ناخن بانوان نزدیک من

کاشت ناخن نزدیک من

از 1268 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

نظرات کاربران

profile picture
دلارام دانشور

عالی به مهمانداری بودن خیلی از کارشون راضی هستم فوق العاده بودن ایشون

profile picture
شبنم شهباز

بسیار عالی بودن تا الان از هیچ جا به این شدت راضی نبودم

profile picture
اعظم معماری
2 ماه پیش |مریم موسوی

بسیار عالی و قهار هستن در امر میزبانی بسیار عالی خوش برخورد با اینکه جوان هستن خیلی با تجربه به امور رسیدگی کردن با اینکه مهمانهای من زیاد بودن اصلا دست پاچه نشدن و کارشون به بهترین نحو انجام دادم از شرکت شما ممنونم که با همکاری با این خانومها به ما مشتری هاهم کمک میکنه که توی مجلس هامون لذت ببریم و نگرانی نداشته باشیم

profile picture
فاطمه میرحسینی

خیلی عالی بود این سرویس لذت بخش بود و اخلاقا هم همکارتون عالی بودن

کاشت ناخن در منزل

داشتن ناخن‌های زیباو مرتب بیشترین تاثیر را بر روی زیبایی دست و پاها دارد. از این رو استفاده از خدماتکاشت ناخن در منزل امروزه بیشتر درخواست می شود. گاهی خانم ها از حالت ناخن های خود رضایتندارند و یا با مشکل شکستن ناخن هایشان همیشه درگیر هستند. از این رو با استفادهاز خدمات متنوع در ارتباط با ناخن، ظاهر دست ها و پاهایشان همیشه آراسته و مرتبخواهد بود. اما ممکن است به دلیل مشغله‌ی زیاد کاری، مسائل بهداشتی و یا داشتنفرزند کوچک وقت رفتن به آرایشگاه را نداشته باشند. به این ترتیب می توانند کلیه خدماتناخن در منزل با بالاترین کیفیت دریافت کنند.

در ادامه به معرفی انواعکاشت ناخن و مباحث مرتبط با آن مانند قیمت کاشت ناخن در منزل خواهیمپرداخت.

انواع خدمات ناخن در منزل

خدمات متنوعی درراستای خدمات مربوط به کاشت ناخون در منزل ارائه می شود که در ادامه بهآنها می پردازیم.

مانیکور وپدیکور

این خدمات موجب سلامتناخون دست و پا می شود. در این خدمات پوست های اضافی اطراف ناخن با وسایل بهداشتیاز قبیل قیچی، لایه‌بردار و ... گرفته شدهو با استفاده از مواد مخصوص اقدامات لازم جهت ترمیم پوست دست و ناخن انجام می شود.سپس با استفاده از سوهان ابعاد و اندازه ناخون ها مرتب می شود.

ژلیش دست و پا :

این روش نوین برایایجاد استحکام بیشتر در ناخون ها پیشنهاد می شود. لاک ژل به واسطه وجود کراتینموجب استحکام بیشتر در صدف ناخن شده و موجب رشد سریع آن خواهد شد. همچنین قیمت اینخدمات نسبت به قیمت کاشت ناخن مناسب تر است.

کاشت ناخن درمنزل :

این خدمات مخصوصافرادی است که ناخون های ضعیفی داشته و یا حالت ناخون هایشان زیبا و خوش فرم نیست.البته این خدمات باید به صورت حرفه ای توسط ناخن کار سیار انجام شود. ناخنکار سیارباید تمام مراحل کاشت ناخن را کاملا اصولی انجام دهد تا نتایج رضایت بخشی داشتهباشد.

ترمیم ناخن دستو پا :

در پی استفاده ازخدمات کاشت، ترمیم کاشت ناخن نیز قرار دارد. در واقع با شروع کاشت باید موعدزمانهای معینی اغلب 21 تا 25 روز را به ترمیم ناخن دست اختصاص دادهشود. البته موعد ترمیم ناخن پا در منزل اغلب به علت رویش آهستهتر، هر 45 روز تا دوماه انجام می شود.

طراحی ناخن درمنزل :

طراحی ناخن در منزل مورد دیگر است بعد ازکلیه خدمات مانند کاشت، ترمیم ناخون، مانیکور و.. قابل انجام است. دیزاین ناخنامروزه بسیار در بین جوانان ترند شده است و نقش بسیار موثری در زیبایی دست و پادارد.

انواع مدل کاشت ناخن سیار

در طی مرور زمان واستقبال زیاد، انواع مختلفی از مواد کاشت روی کار آمدند. که هر کدام از این روش هابر اساس کیفیت و میزان ماندگاری با هم تفاوت دارند. در ادامه به توضیح مختصر والبته مفید در ارتباط با هر کدام از روش کاشت ناخن سیار در منزل خواهیمپرداخت.

کاشت ناخن باقالب

از نمونه های اولیهکاشت و در عین حال بی کیفیت ترین و کم دوام ترین آنها نوع کاشت غالبیناخن است. مدت زمان مورد نیاز کاشت و ترمیم ناخن در منزل این مدل بسیارکمتر از سایر روش ها است. کاشت قالبی برای افرادی که تماس بیشتری با آب دارند اصلاگزینه مناسبی نیست. زیرا ممکن است طی مرور زمان دچار هواگرفتگی شوند. همچنین ایننوع کاشت ناخن دست برای ناخن هایی مناسب است که دارای صدف معمولی ویکدست هستند. زیرا در صورتی که بستر ناخن کمی نا متعارف باشد قالب مورد نظر روی آنقرار نمی گیرد و کاشت با قالب، ظاهر خوبی پیدا نخواهد کرد.

کاشت ناخن باپودر

کاشت ناخن پودری یکی از بهترین روش ها است که ازمقاومت بالایی برخوردار است. کاشت ناخن پودری پایه انواع کاشت هابوده و روش های دیگر از روی این مدل به وجود آمده اند.این روش مناسب برای انواع ناخن است و می تواند تمام عیوب ناخن را به راحتیبپوشاند. با توجه به مزایای زیاد آن قیمت کاشت ناخن با پودر نسبتبه بقیه روش ها کمتر است.

کاشت اکریلیک نسبت به کاشت ژله ای کمی ضخیم تر استو به این ترتیب از مقاومت بالاتری برخوردار است و به راحتی دچار شکستگی نمی شوند.

کاشت ناخن با ژل

کاشت ناخن باژل یک روش زیبا و البته سریع است. از کاشت ژله ای برای کاشتناخن طبیعی استفاده می شود. به علت درخشش و جذابیت زیاد آن برای کاشتناخن کوتاه بسیار مناسب است، زیرا ظاهری بسیار طبیعی و نارک برای ناخن ایجادمی کند.

کاشت ناخون بافرمر

کاشت ناخن با فرمز بهجای تیپ به کار می رود. در واقع برای افزایش بلندی ناخن در حین و دست معمولا ازتیپ استفاده می شود. در حین قرار دادن تیپ باید سوهان کشی بیشتر انجام شود تا تیپروی ناخن قرار بگیرد و صدف ناخن یکدست شود. اما با کاشت با فرمر سوهانکشی کمتری انجام می شود و افزایش قد ناخن طبیعی تر انجام می شود. معمولا از فرمربرای کاشت ناخن کوتاه، کاشت ناخن طبیعی و ترمیمناخن شکسته به کار می رود.

کاشت ناخن بببیبومر

اگر از جمله افرادیهستید که دنبال کاشت ناخن ساده و زیبا هستید این روش بهترینانتخاب برای شماست. در این روش از دو رنگ پودر استفاده می شودکه پودر ها در هم محومی شوند و حالت هایلایتی زیبایی به وجود می آورند. این روش بیبی بومر، کاشت نچرالمحسوب می شود. زیرا معمولا از پودرهای روشن، صورتی و صدفی استفاده می شود.

کاشت گریم ناخن

کاشت ناخن گریم یکی از مدرن ترین روش های کاشت است.این نوع کاشت برای کاشت ناخن کوتاه و دارای صدف پهن استفاده میشود. در کاشت گریم، ناخن صدف سازی و ترمیم ناخن کوتاه انجاممی شود. معمولا ناخن هایی که دارای ظاهر بد هستند به وسیله کاشت گریم میتوانند ظاهر بسیار نو و زیبایی پیدا کنند. کاشت گریم از ماندگاری بالایی برخوداراست و به همین دلایل قیمت کاشت گریم ناخن نسبت به بقیه روش هابیشتر است. کاشت ناخن فرنچ یکی از مدل های پر طرفدار کاشت گریم است.

ترمیم ناخن در منزل با ناخنکار سیار

ترمیم ناخن کاشته شدهبه علت رشد ناخون برای ترمیم بستر آن انجام می شود. تعیین زمان ترمیم ناخن با توجهبه سرعت رشد ناخن، روش کاشت، مرغوبیت مواد کاشت، مهارت ناخنکار سیار و نوع فعالیتروزانه مشتری تعیین می شود. قیمت ترمیم ناخن در منزل نسبت به قیمت کاشتناخن در منزل کمتر است.

بهترین روش کاشت ناخن در خانه چیست؟

خدمات ناخن در منزلبا توجه به مدل و جنس ناخنهای فرد تعیین می شود. هر روش ماندگاری متفاوتی رویناخنهای مشتری ها دارد. همچنین مهارت ناخنکار سیار در اجرای بهترین روش کاشت ناخنتاثیر دارد. در واقع هرچه مراحل کاشت و ترمیم ناخن با مهارت بیشتری انجام شودنتایج بهتری به دنبال خواهد داشت.

به طور کل روشی کهخطوط کاشت در آن مشخص نباشد، صدف ناخن دچار آسیب نشود و سوهان کشی مرتبی انجامشود، بهترین روش است.

عوارض کاشت و ترمیم ناخن در منزل چیست؟

مراحل کاشتناخن باید با نهایت دقت انجام شود. هر گونه عدم مهارت ناخنکار سیار و سهلانگاری در انجام مراحل کاشت ناخن می تواند عوارض بسیار دردناکی را در پی داشتهباشد. تنها چیز واضح در آموزش کاشت ناخن در منزل این است که همهمراحل کاشت مانند ضد قارچ، پرایمر و مواد گذاری باید با دقت و مهارت انجام شود تاعوارضی در پی نداشته باشد. از عوارض شایع کاشت ناخن پا و دست میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

  • امکانایجاد عفونت باکتریایی و قارچی در زیر کاشت در صورت مواد گذاری اشتباه
  • سوهان کشیاشتباه ممکن است به صدف و اطراف ناخن آسیب برساند و موجب اگزما شود.
  • امکانعفونت ناخن در صورت استفاده از مواد غیر استاندارد و عدم استفاده از ضد قارچ

پاک کردن کاشت ناخن

کندن کاشت ناخن درمنزل یا ریمووکاشت نیز از خدماتی است که پیشنهاد می شود توسط ناخنکار سیار در منزل انجامشود تا آسیبی به صدف ناخن وارد نشود. زیراناخن کار با استفاده از مواد مخصوص اقدام به این کار می نماید تا کمترین آسیبی بهصدف ناخون وارد نشود.

قیمت خدمات در منزل به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت کاشت ناخن در منزل تنها وابسته به نوعکاشت است. معمولا قیمت ترمیم ناخن ساده نسبت به قیمت کاشت ناخنبسیار کمتر است.بیشترین هزینه کاشت ناخن مربوط به کاشت گریم و کاشت ژلهای است. همچنین نوع دیزاین و طراحی مانند فرنچ،کروم و غیره نیز مضاعف بر هزینه کاشت ناخن در خانه محاسبه می شود.

خدمات ناخن در منزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

خدمات ناخن درمنزل باید به صورت مداوم هر ماه انجام شود، رفت و آمد و معطلی در آرایشگاههااز مواردی هستند که شاید برای همه خوشایند نباشد. خدمات ترمیم ناخن پا درمنزل از جمله مواردی است که نیاز به محیط ریلکس دارد. به جای انجام اینخدمات ناخن در آرایشگاه می توانید از خدمات کاشت و ترمیم ناخن سریع درمنزل توسط ناخنکار سیار بهره مند شوید.به جای سپری کردن هزینه رفت و آمد و معطلی درآرایشگاه در آرامش، به آراستگی و زیبایی ناخن های دست و پای در خانه برسید.

با ثبت درخواسترایگان در سامانه هوم سرویز شما می توانید از مشاوره رایگان متخصصین ما در اینزمینه برخوردار شوید و در صورت رضایت تمامی خدمات کاشت و ترمیم ناخن در منزل دریافتکنید.

همیار شماییم تاپایان سرویس...​

همیار شماییم تا پایان سرویس...

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

کاشت ابرو
کاشت ابرو
قیمت از 70,000 الی 500,000 تومان
آرایشگر در منزل
آرایشگر در منزل
قیمت از 70,000 الی 500,000 تومان
کوتاهی مو بانوان
کوتاهی مو بانوان
قیمت از 370,000 الی 370,000 تومان
هایلایت و مش مو بانوان
هایلایت و مش مو بانوان
قیمت از 70,000 الی 500,000 تومان

سایر عبارت های جستجو شده برای کاشت ناخن نزدیک من :

‍‍
کاشت ناخن دخترانه نزدیک من
کاشت ناخن پا نزدیک من
کاشت ناخن دست نزدیک من
کاشت ناخن طبیعی نزدیک من
کاشت ناخن نچرال نزدیک من
کاشت ناخن کوتاه نزدیک من
کاشت ناخن عروس نزدیک من
کاشت فرنچ نزدیک من
کاشت ژل نزدیک من
کاشت پودر نزدیک من
مانیکور نزدیک من
پدیکور نزدیک من
کاور نزدیک من
دیزاین نزدیک من
بیبی نزدیک من
بومر نزدیک من
ترمیم ناخن نزدیک من
کاشت گریم نزدیک من
ترمیم کاشت نزدیک من
طراحی کروم نزدیک من
کاشت اکلیلی نزدیک من
کاشت ناخن ژله ای نزدیک من
ترمیم کاشت ژله ای نزدیک من
ترمیم ناخن پا نزدیک من
ترمیم ناخن دست نزدیک من
ترمیم کاشت با فرمر نزدیک من
ترمیم ناخن شکسته نزدیک من
کاشت ناخون نزدیک من
کاشت ناخن، ناخن کار سیار قیمت کاشت ناخن در منزل نزدیک من
کاشت ناخون در منزل کاشت گریم ناخن نزدیک من