header

عایق بندی صدای اتاق و اکوستیک درب

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت اکوستیک کردن و عایق کاری ساختمان به وسیله انواع پنل آکوستیک

شرایط سرویس عایق بندی صدا و آکوستیک اتاق و درب

• این سرویس شامل مشاوره، کارشناسی و برآورد هزینه و اجرای عایق بندی صدا، صوت و آکوستیک کردن اتاق و درب ها توسط همیاران متخصص هوم سرویز می شود.

• همیاران این حوزه از میان متخصصین معتبر و دارای مجوز اتحادیه انتخاب شده اند.

• همیار جهت طراحی و عایق بندی صدا و آکوستیک کردن اتاق ها و درب ها موظف است ابتدا از محل بازدید نموده و پس از طراحی و تایید مشتری نسبت به عقد قرارداد مکتوب اقدام نماید.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی عایق بندی صدا و آکوستیک اتاق و درب

مزایای عایق بندی صدا و آکوستیک اتاق

اگر در یک آپارتمان زندگی می کنید و  با شنیدن مکالمات همسایگان دیگر یا سر و صداهای ساختمان از دیوارها و درب ها احساس ناراحتی می کنید. احتمالا به عایق بندی صدای ساختمان فکر کرده اید. متاسفانه دیوارها و درب های غیر استاندارد این صداها را با شدت بیشتری منعکس می کنند. به طور کل اگر صدای رفت و آمد طبقه بالایی خود را می شنوید یا سرو صداهای مهمان های طبقه کناری شما را اذیت می کنند. می توانید تمام این موارد را را رفع کنید. با عایق بندی صدا در ساختمان از طریق آکوستیک اتاق و درب یا لمسه کوبی درب کاملا می توانید این مشکلات را از میان بردارید.

متاسفانه در شرایط کنونی با شلوغ شدن شهرها ، سازندگان منازل بیشتر به دنبال افزایش حاشیه سود خود هستند. به همین علت اقدامات لازم جهت آکوستیک کردن درب و پنجره ها را انجام نمی دهند. تا هزینه بیشتری برایشان ایجاد نشود. همه فضاهای یک خانه مسکونی یا یک دفتر کار نیاز به عایق بندی صدا ندارند. مواردی مانند عایق صوتی اتاق خواب و یا آکوستیک کردن دفتر کار در برابر صداها باعث افزایش کیفیت زندگی شخصی و کاری افراد خواهد شد.

آکوستیک کردن دیوار منزل

اکوستیک کردن دیوار منزل یکی از راهکارهای مفید برای جلوگیری از آلودگی صوتی است. متاسفانه آلودگی صوتی یکی از پیامدهای زندگی در شهرهای بزرگ مانند تهران است. آلودگی صوتی برای سلامتی روحی و جسمی انسان مضر می باشد. به همین علت افراد برای در امان ماندن از آسیب‌های آن اقدام به استفاده از عایق صوتی یا آکوستیک کردن دیوار و درب منازل و لمسه کوبی درب می کنند. بهترین زمان ایجاد عایق صوتی و آکوستیک اتاق و درب، مرحله ساخت آپارتمان است. اما خوب هیچ وقت دیر نیست.

آکوستیک ساختمان‌های آماده

در مواردی که ساختمان بدون اکوستیک کردن دیوار و عایق صوتی کف آپارتمان ساخته شود. ممکن است ساکنین بعد از سکونت در ساختمان، تصمیم به عایق‌بندی صدا در ساختمانکنند. در این صورت از پنل‌های آکوستیک که به صورت تخته‌ای و یا به صورت بافتی موجود هستند استفاده می شود. اغلب آنها روی دیوارها به صورت روکار نصب می شوند.

انواع فوم آکوستیک و موارد استفاده آنها

فوم آکوستیک یا ابر آکوستیک در واقع یک نوع فوم ضد صدا است. عایق ضد صدا آکوستیک با جذب صداها، کاهش ارتعاشات صدا و نهایتا موجب از بین بردن آلودگی صوتی می شود. فوم های آکوستیک در انواع ضخامت ها، چگالی های مختلف طراحی و ساخته شده اند. انواع متعدد فوم های عایق صدا بر اساس طراحی، شکل و کاربرد آن ها تقسیم بندی می شوند.

فوم شانه تخم مرغی

از پر کاربرد ترین موارد در عایق بندی صدای دیوار و عایق بندی صدا پنجره فوم شانه تخم مرغی است. فوم شانه تخم مرغی نوعی عایق صوتی روکار است. این نوع عایق صوتی ظاهر مورد پسندی دارد. همچنین قیمت آکوستیک اتاق در راستای استفاده از این فوم ها نیز مناسب تر تمام خواهد شد.

فوم عایق دو رو صاف

نحوه نصب عایق صوتی در یک اتاق به صورت چسبی و ساده می باشد. نحوه نصب عایق صوتی ساده با چسب فوم های اکوستیک انجام می شود. فوم آکوستیک دو رو صاف برای عایق بندی صدا در ساختمان و عایق صوتی کف آپارتمان بسیار مناسب است. در نوع چسبی آنها نیازی به استفاده چسب مضاعف نخواهد بود.

 عایق آکوستیک هرمی

ساخت اتاق آکوستیک برای استودیو‌های ضبط صدا از این نوع عایق استفاده می شود. نصب عایق صوتی روکار برای مکان های مختلف استفاده می شود. این فوم از عبور صدا با فرکانس بالا جلوگیری می کند.

لمسه کوبی درب جهت ایجاد عایق صوتی

يکي از روش های صداگیری درب، ساخت درب آکوستیک با لمسه کوبی است. لمسه کاری درب دقیقا به صورت لمسه دوزی انجام می شود. تنها تفاوتشان این است که در این روش دیگر نیازی به دوخت چرم نیست. یک دیگر از مزایای لمسه کاری درب آکوستیگ ضد صدا امکان ایجاد طرحها و اشکال متنوع تر است. مورد دیگر اینکه آکوستیک کردن درب به کمک لمسه کوبی باعث می شود عایق زیر چرم درب آکوستیک با ضخامت بیشتری باقی بماند. 

درب آکوستيک چرمی ضد صدا با استفاده از عايق اسفنجي دورو یا صاف با چگالی حدود بین 25 کیلوگرم بر متر مربع و ضخامت 2 تا 3 سانتیمتر انجام می شود. همچنین برای روکش عایق صونی نیز از چرم مصنوعی یا پارچه های مخملی استفاده می شود.

عایق بندی صدا و آکوستیک اتاق توسط بهترین ها در هوم سرویز

 در صورتی که نیاز به لمسه کاری درب، اجرای عایق بندی دیوار و درب در منزل یا شرکت ها هستید. میتوانید از متخصصین ما کمک بخواهید. همانطور که می دانید در کنار کیفیت متریال میزان مهارت اجرا کننده نیز در کیفیت نهایی کار بسیار تاثیر گذار است. متخصصین هوم سرویز در جهت انتخاب بهترین متریال و نحوه نصب عایق صوتی بهترین راهکارها را پیش روی شما خواهند گذاشت.

هزینه آکوستیک کردن اتاق و محل کار در هوم سرویز

هنگام خرید فوم های آکوستیک درب و عایق صدا می بایست المان های مختلفی مانند جنس، موارد کاربرد، ضخامت و انعطاف پذیری آنها را مد نظر قرار داد. همانطور که پیش تر معرفی کردیم. فوم های عایق صدا انواع مختلفی دارند و در قیمت نیز با یکدیگر تفاوت های چشمگیری دارند. استفاده از کارشناسان متخصص هوم سرویز در مورد خرید عایق اکوستیک به افراد کمک می کند تا هزینه های اضافی پرداخت نکنند.

قیمت آکوستیک اتاق بر اساس ابعاد اتاق و نوع متریال درخواستی متفاوت است. جهت اطلاع دقیق قیمت درب آکوستیک ضد صدا، قیمت اکوستیک اتاق و قیمت عایق صوتی اتاق خواب میتوانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. همیاران ما اطلاعات لازم درباره انواع عایق آکوستیک درب، اکوستیک کردن اتاق ، استودیو ، موتورخانه و صداگیری و البته قیمت پنل اکوستیک را در اختیار شما قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...​

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi