header

تعمیر انواع تلویزیون در محل

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت عیب یابی و تعمیر انواع تلویزیون با ضمانت قطعات

شرایط سرویس تعمیر تلویزیون

• همیار می بایست ابتدا عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر تلویزیون نماید.

• همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده جهت تعمیر تلویزیون توسط وی می باشد و مدت زمان صرف شده جهت مشاوره و تامین در فاکتور خدمات وی لحاظ خواهد شد.

• همیار می بایست حتی المکان از قطعات دارای گارانتی برای تعمیر تلویزیون استفاده نماید و برگه گارانتی را به مشتری ارایه نماید.

• تعمیر تلویزیون را تنها در صورتی که خارج از دوره گارانتی باشند را به همیاران هوم سرویز بسپارید.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی تعمیر تلویزیون

تعمیر تلویزیون در محل

قطعا تلویزیون قدیمی ترین و پر کاربرد ترین وسیله خانگی است. به طوری که اگر هر وسیله دیگری مثل لباسشویی یا ظرف شویی ایرادی پیدا کنند، حداقل تا چند روز بدون این وسایل نیز می توان مدتی دوام آورد. اما اگر ایرادی در تلویزیون ایجاد شود در اسرع وقت باید به تعمیر تلویزیون ال ای دی پرداخت. وابستگی و اهمیت به تلویزیون باعث روی کار آمدن انواع متفاوت و هوشمندی از تلویزیون ها شده است. این تنوع زیاد موجب شده تا در صورت بروز ایراد در نصب و تعمیر تلویزیون ای سی دی به تعمیرکاران تازه کار و بی تجربه اعتماد نکنیم.
نصب تلویزیون در منزل و تعمیر تلویزیون در منزل در صورتی که شامل گارانتی شرکت سازنده باشد، فقط و فقط باید به تعمیرکاران منتخب همان شرکت سپرده شود .ولی مبحث ما برای زمانی است که دستگاه شامل گارانتی نمی باشد. در این زمان جستجو تعمیرکار تلویزیون ال ای دی، جهت تعمیر تلویزیون در منزل را باید کاملا جدی گرفت.

عیب یابی و تعمیر تلویزیون در منزل

علت خرابی های بزرگ در تلویزیون این است که ما ایرادات کوچک را یا متوجه نشده ایم یا در صورت متوجه شدن سریعا رفع نکرده ایم و پشت گوش انداخته ایم. هر گونه ایراد هر چه قدر کوچک،  باید عیب یابی شود و زود اقدام به تعمیر تلویزیون   LCD  شود. برای عیب یابی و تعمیرات تلویزیون باید دانش مهندسی لازم را دارا باشید. البته ما در ادامه سعی میکنید تا ایرادات شایع و منشا این ایرادات را برایتان شرح دهیم. تا در هنگام تماس با تعمیرکار بتوانید اطلاعات لازم در اختیار آنها قرار دهید. پیشنهاد می کنیم که خودتان به صورت نا آگاهانه اقدام به تعمیرات نکنید تا هزینه های بالاتری را متحمل نشوید.

چرا تلویزیون سامسونگ صدا دارد ولی تصویر پخش نمیکند؟

این ایراد شایع به علت بروز اشکال در قسمت بک لایت تلویزیون است . خوشبختانه این ایراد توسط تعمیرکار تلویزیون ال ای دی در منزل قابل رفع است. برای تست، یک چراغ قوه را روی صفحه ای ای دی یا ال سی دی بتابانید و ببینید که تصویر کمرنگ آیا دیده می شود یا خیر؟ اگر اصلا تصویری دیده نشد مین برد مدار خراب شده است و باید احتمالا تعویض شود. اگر تصویر کمرنگی دیده شد ایراد از بک لایت تلویزیون است.
علت دو تکه شدن تصویر ( تاریک و روشن شدن ) در تلویزیون ال ای دی چیست؟
علت این ایراد بروز خرابی در صفحه نمایش تلویزیون ال ای دی و پیکسل ها است. این ایراد یا در اثر ضربه یا  وارد شدن ولتاژ بالای برق ایجاد می شود. در این زمان سعی کنید تلویزیون را زیاد حرکت ندهید و با متخصصین تعمیر تلویزیون در منزل تماس بگیرید.

چرا تلویزیون خاموش روشن میشود؟

معمولا علت های خاموش، روشن شدن تلویزیون ال سی دی یا ال ای دی یتواند یکی از عوامل زیر می باشد.

  • نوسانات برقی
  • ممکن است یکی از کابل های برق تلویزیون یا کابل های دستگاه گیرنده مانند کواکسیال و یا حتی HDMI دچار قطعی یا اتصالی شده باشد.
  • ایراد در مین برد تلویزیون
  • ممکن است برد پاور تلویزیون دچار ایراد شده باشد.

رایج ترین علت این ایراد، خرابی در قسمت مین برد تلویزیون هست. در هنگام بروز این ایراد سریعا با متخصصین نصب و تعمیر تلویزیون تماس بگیرید. زیرا در صورت توجه نکردن و عدم رفع این مشکل امکان سوختن کل مین برد دستگاه وجود دارد.

علت دیر روشن شدن تلویزیون ال ای دی چیست؟

گاهی پیش می آید که دکمه پاور را فشار می دهید. کنترل یا دکمه تعبیه شده روی دستگاه عمل میکند ولی تلویزیون دیر روشن میشود. باید بدانید که این نقطه شروع  ایرادات بزرگ در تلویزیون شماست و ممکن است به کلی دیگر روشن نشود و هزینه بالایی برایتان ایجاد شود. این ایراد به بخش مین برد تلویزیون مربوط میشود.

چرا تلویزیون اسمارت به wifi وصل نمیشود؟

عامل اتصال تمام تلویزیون های هوشمند سخت افزار WIFI است. که در لپ تاپ ها نیز عینا همین قطعه کارگزاری شده است. در صورتی که با آپدیت نرم افزار فریمور تلوزیون در هنگام تعمیر این مشکل حل نشد. قطعه مذبور باید به کل  تعویض شود.

نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ

تلویزیون LED و LCD  سامسونگ خیلی زود توانستند طرفداران خاص خود را در ایران پیدا کنند. اکثر تلویزیون موجود در بازار توسط برند کره ای سامسونگ تولید شده اند.

ال ای دی های سامسونگ به علت کیفیت بالای صفحه نمایش و مصرف انرژی کمتر در بازار بیشتر محبوب شده اند.  البته ال سی دی های سامسونگ نیز با توجه به قیمت مناسب خود نیز طرفداران خود را دارند. با توجه به حجم بالای درخواست در بازار ایران نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ در تهران و شهرستانها رو به افزایش میباشد. مطمئننا هر وسیله برقی که زیاد مورد استفاده قرار بگیرد امکان بروز ایرادات در آن نیز افزایش پیدا میکند. ازین رو تعمیر تلویزیون سامسونگ نیز ازمواردی است که استفاده کنندگان از تلویزیون های سامسونگ گهگداری به آن نیاز پیدا خواهند کرد.

تعمیر تلویزیون ال جی

سری جدید تلویزیون های الجی سری OLED هستند. از آنجایی که تلویزیون های  ال جی مجهز به فناوری روز دنیا هستند.  باید تعمیرات تلویزیون ال جی در تهران به تعمیرکار تلویزیون ال جی متخصص سپرده شود. نیاز است یک تیم متخصص و آشنا به تکنولوژی روز، تلویزیون شما را عیب یابی کنند. دقت داشته باشید که عیب یابی تلویزیون ال جی کار آسانی نیست و باید با دقت فراوان این کار پیچیده انجام بگیرد تا تعمیر تلویزیون الجی نیز به درستی و بدون آسیب به سایر قطعات انجام شود.

تعمیر تلویزیون سونی

هر گونه ایراد هر چه قدر کوچک در تلویزیون سونی ،  باید سریعا عیب یابی و تعمیر تلویزیون سونی انجام شود. برای عیب یابی و تعمیرات تلویزیون سونی ابتدا باید جدول عیب یابی سونی را در منو تلویزیون فعال کنید. ابتدا تلویزیون را در حالت استند بای قرار دهید. سپس دکمه display را فشار دهید. و سپس عدد 5 و بعد ولوم مثبت را بزنید. و بعد تلویزیون را روشن کنید .در منوی ظاهر شده ایرادات تلویزیون سونی نمایش داده میشود  در این صورت راحت تر می توان به تعمیرات تلویزیون سونی پرداخته می شود. و یا در هنگام تماس با تعمیرکار میتوانید اطلاعات واقعی را در اختیار آنها قرار دهید.

تعمیر تلویزیون پاناسونیک در منزل

برند پاناسونیک نیز یکی از برندهای معتبر ژاپنی میباشد. که اکثر تلویزیون های قدیمی از این برند بوده اند. ازین رو تعمیرات تلویزیون قدیمی پاناسونیک نیز از مواردی است که افراد به دنبال تعمیرکار ماهر می گردند. تعمیرات تلویزیون پاناسونیک در هوم سرویز به دست مهندسان کار کشته و ماهر انجام می شود.

با توجه به قدمت این برند و تمرکز چندین ساله بر ساختار و اجزا این دستگاه توانایی تعمیرات تلویزیون پاناسونیک را به صورت کامل دارند. بکارگیری از جدیدترین ترفندها در تعمیرات تلویزیون پاناسونیک این امکان را فراهم می آورد تا کاربران  پس از تعمیر، لذت کار با یک دستگاه نو و بی عیب و نقص را تجربه کنند.

تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن

یکی از برندهای پرطرفدار و البته با کیفیت ایرانی تلویزیون ایکس ویژن است. که جایگاه ویژه ای بین ایرانی ها به علت کیفیت و قیمت مناسب نسبت به رقبای خارجی خود پیدا کرده است. ایکس ویژن توانست با تامین توقع خریداران خود، محصولات زیادی را به فروش برساند . از آن جایی که تلویزیون نیز مانند هر وسیله برقی مصرفی دیگر در خانه ها ممکن است دچار استهلاک شوند. و یا در صورت عدم نگهداری صحیح ضربه ببینند. مبحث تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن در تهران نیز اهمیت بسیاری پیدا کرده است. در واقع با سپری شدن عمر مفید، هر برند تلویزیونی نیاز به عیب یابی و تعمیر تلویزیون در محل  پیدا می کنند. که آن را باید به تعمیرکار تلویزیون ایکس ویژن سپرده شود.

تعمیرکار تلویزیون حرفه ای در تهران

همانطور که پیش تر بیان شد با توجه پیشرفته شدن تلویزیون ها در هنگام نصب و تعمیر تلویزیون علم و مهارت تعمیرکار تلویزیون قبل از هر موضوعی باید مد نظر قرار بگیرد. دانش به روز شده تعمیرکاران نقش مهمی در کیفیت عیب یابی و نصب تلویزیون و تعمیرات تلویزیون در تهران خواهد داشت.
مهارت تعمیرکار موجب میشود ، تا در بسیاری از موارد به جای تعویض قطعه به تعمیر قطعات در هنگام تعمیرات تلویزیون پرداخته شود. این عملکرد هم موجب کاهش هزینه تعمیر تلویزیون میشود و هم قطعه ارجینال تلویزیون حفظ خواهد شد.
هوم سرویز با کمک گیری از بهترین متخصصین نصب و تعمیر تلویزیون سونی ، ال جی و سامسونگ آماده سرویس دهی و تعمیر تلویزیون آنلاین به مشتریان خود است.

نصب تلویزیون سامسونگ، ال جی و سایر برندها

استفاده از تعمیرکار تلویزیون صرفا برای امور مربوط به تعمیرات نمیباشد. گاهی برای نصب تلویزیون روی پایه میز ، نصب تلویزیون روی دیوار و سایر اقدامات نیز می توانید از متخصصین کمک بگیرید تا تنظیمات به درستی انجام شود و خیالتان از بابت نصب صحیح و اصولی راحت باشد.

تعمیر تلویزیون در منزل با هزینه باورنکردنی

با توجه به بزرگ شدن ابعاد تلویزیون ها قطعا جابجایی و حمل و نقل این وسیله تا محل مورد نظر صرفا برای عیب یابی تلویزیون کار آسانی نیست. ممکن است در حین جابجایی ایراد به مراتب بالاتری به صفحه تلویزیون وارد شود، که هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ یا هزینه تعمیر تلویزیون ال جی را چند برابر کند.
خوب پس به جای تمامی این مشغله ها شما میتوانید جهت خدمات نصب یا تعمیر تلویزیون ال جی یا سایر برندهای خود تعمیرکاران هوم سرویز را در کمترین زمان ممکن در کنار خود داشته باشید و از قیمت تعمیر تلویزیون بر اساس نرخ اتحادیه بهره مند شوید.

مزایای تعمیر تلویزیون در منزل چیست؟

  • وقت و هزینه ای بابت جابجایی صرف نمی کنید. هر زمانی که منزل هستید ، تعمیرکاران برای کمک به شما اعزام میشوند و میتوانید از خدمات تعمیر تلویزیون آنلاین بهره مند شوید.
  • از احتمال بروز خرابی بیشتر در حین جابجایی جلوگیری میکنید.
  • به تمامی مراحل نصب تلویزیون در منزل و تعمیر تلویزیون نظارت میکنید و اطمینان کسب میکنید که تعمیرکاران از مهارت لازم برخوردارند.
  • و اینکه دیگر چندین روز بدون تلویزیون نمی مانید و در کمترین زمان ممکن مشکلتان رفع خواهد شد.

تعمیر تلویزیون در تهران را با خیال آسوده به متخصصین حرفه ای هوم سرویز بسپارید:

اگر به خانه جدید نقل مکان کردید و نیاز به نصب تلویزیون و تعمیر تلویزیون ال جی و یا هر برند دیگری دارید با ما تماس بگیرید. ما بهترین متخصصین تعمیر تلویزیون در تهران برای کلیه برند های سامسونگ ، ای جی و سونی را از سراسر تهران به کار گرفته ایم تا در هر زمان و مکانی در تهران نیاز به تعمیرکار داشتید در زیر یک ساعت برایتان اعزام کنیم.
پس فقط کافیست در هوم سرویز به رایگان درخواست خودتان را ثبت کنید و روز و ساعت را مشخص کنید تا همیاران ما در کمترین زمان ممکن در کنار شما باشند.
همیار شماییم تا پایان سرویس ...

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi