نصب درب ضد سرقت

نصب درب ضد سرقت

از 1307 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نصب درب ضد سرقت در پاییز 1401 چقدر است؟

قیمت تعمیر قفل درب ضد سرقت

100,000 الی 500,000 تومان

قیمت رگلاژ درب ضد سرقت

150,000 الی 250,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

نصب درب ضد سرقت بدون تخریب

یکی از مهم ترین مواردی که در راستای مسائل امنیتی و همچنین زیباسازی منازل انجام می شود، نصب درب ضد سرقت است. شاید خیلی از افراد به علت نگرانی هایی که از بابت تخریب و تعویض درب قدیمی با نمونه های جدید دارند برایشان ساخت درب ضد سرقت کار سختی به نظر بیاید. از این رو نصب درب ضد سرقت بدون تخریب یک انتخاب صحیح برای افرادی است که علاقمند به تعویض درب قدیمی با درب ضد سرقت هستند.

در راستای تحقق این اهداف، طبعا باید ابعاد و چارچوب به صورت سفارشی ساخته شوند تا دیگر نیازی به تخریب درب قدیمی نباشد. در روش بدون تخریب، اقدام به نصب چهارچوب درب روی چهارچوب فلزی قدیمی می کنند. از این رو نیازی به تخریب و دوباره سازی نمی باشد. در ادامه به توضیح عوامل موثر بر قیمت نصب درب ضد سرقت خواهیم پرداخت.

طریقه نصب درب ضد سرقت

نحوه نصب درب ضد سرقت ترک، چینی و یا ایرانی پیچیدگی های خاص خود را دارند. مهمترین قسمت در مراحل نصب مرحله اندازه گیری است. پس از اندازه گیری نوبت به ساخت فریم درب می رسد. درب باید یک سانت از فریم درب کوچکتر باشد که درب به خوبی درون فریم جا بگیرد. به طور کل نصب درب در دو مرحله کلی انجام می شود. در مرحله اول فریم درب باید نصب شود و مرحله بعدی مربوط به قرار دادن درب روی فریم می باشد. برای ساخت و نصب چهارچوب درب ضد سرقت باید از پروفیل هایی با ابعاد استاندارد استفاده نمود. پس از نصب چهار چوب باید به نصب درب پرداخت. که با استفاده از چندین روش مختلف قابل اجرا است. که در ادامه به معرفی آنها خواهیم پرداخت.

نصب درب ضد سرقت به وسیله جوش دادن

قبل از نصب دائم درب به فریم باید یک سری اقدامات احتیاطی اولیه و مهم انجام شود، تا اطمینان کسب شود که درب به خوبی قفل و چفت می شود. بعد از بررسی های نهایی، درب در به داخل چهارچوب جا انداخته می شود. در این مرحله باید با استفاده از شاقول درب به خوبی تراز شود. پس از تراز کردن درب در چهارچوب باید درب را چندین مرتبه باز و بسته کنید تا مطمئن شوید درب به خوبی باز و بسته می شود. سپس باید با استفاده از دستگاه جوش در قسمت های تعبیه شده باید چند جوش داده شود تا درب ثابت گردد.

نصب درب ضد سرقت با استفاده از رول بولت

نصب درب با رول بولت یکی دیگر از روش ها می باشد که اغلب برای اتصال درب بر روی دیوارهای بسیار محکم مانند دیوارهای بتنی و آجری پیشنهاد می شود. اتصال درب با رول بلت به هیچ وجه روی دیوارهای بلوکی انتخاب صحیحی نیست و باید ابتدا دیوار با استفاده از سیمان محکم کاری شود و سپس اقدام به نصب درب با رول بولت نمود. در این روش نیز قبل از هر کاری باید از تراز بودن دیوار و چهار چوب درب با شاقول بنایی مطمئن شد و سپس اقدام به اتصال فریم درب نمود. بهترین روش استفاده از رول بولت است.

روش نصب درب ضد سرقت چینی با استفاده از پیچ سرمته ای

در روش نصب درب ضد سرقت با پیچ سرمته ای نیاز به نصب فریم انتظار است. این روش ترکیبی از دو روش قبلی است. پس از بررسی و اطمینان از سالم بودن درب، درب را از بیرون واحد وارد فریم انتظار کرده و آن را با استفاده از شاقول بنایی باید کاملا تراز شود. سپس با استفاده از دریل از محل سوراخ های تعیین شده، اقدام به سوراخ کردن فریم انتظار کرده و پیچ های سر مته ای را با دریل به فریم انتظار وصل می کنیم.

ساخت درب ضد سرقت روی چهارچوب قدیمی امکان پذیر است؟

در صورتی که ابعاد درب ورودی قدیمی بر اساس نظر نصاب درب متناسب با درب مورد انتخاب باشد، اقدام به ساخت و تعویض درب ضد سرقت روی چهارچوب قدیمی می کنند. مدت زمان نصب درب در این روش بسیار کاهش پیدا می کند و نهایت 3 تا 4 ساعت زمان می برد. چهارچوب چوب قدیمی بدون فرزکاری و دست نخورده باقی می ماند. البته تنها موردی که در این بین مطرح می شود مبحث مقاومت و امنیت است، که برای تقویت چهارچوب قدیمی اقدام به ملات ریزی می کنند و بعد از گچکاری اقدام به اجرای درب روی چهارچوب قدیمی می کنند.

قیمت نصب درب ضد سرقت به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت نصب درب ضد سرقت به موارد مختلفی بستگی دارد. مواردی مانند نوع چهارچوب علاوه بر قیمت درب ضد سرقت بر هزینه نصبنیز تاثیر دارد. اگر نصب درب ضد سرقت روی چهارچوب قدیمی انجام شود تا مقدار بالایی در هزینه ها صرفه جویی خواهد شد. مورد بعدی طریقه نصب چهارچوب درب ضد سرقت است که در قیمت آن تاثیر دارد. معمولا قیمت درب ضد سرقت ترک با نمونه های چینی و ایرانی برابری نمی کند و با توجه به المان های مختلف مانند نصب دستگیره درب ، نوع قفل درب و سایر موارد این بازه قیمتی تغییر می کند.

نصاب درب ضد سرقت در هوم سرویز

نصب درب ضد سرقت فوری، تعویض درب ضد سرقت و ساخت درب ضد سرقت سفارشی با همیاران هوم سرویز انجام می شود. در صورت نیاز تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما جهت اعلام هزینه نهایی و ارائه مشاوره لازم با شما تماس خواهند گرفت.

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس نصب درب ضد سرقت و همچنین ارایه خدمات نصب درب ضدسرقت و درب ضدحریق بدون تخریب نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات نجاری ارائه می دهد که شامل تعمیر کمد دیواری, ساخت کابینت ام دی اف, ساخت در اتاق خواب ، PVC، MDF, HDF، ABS, تعمیر در چوبی, ساخت کمد دیواری ام دی اف، هایگلاس و ممبران, ساخت جاکفشی ساده و طرح دار, ساخت تختخواب دونفره , ساخت کتابخانه در منزل, ساخت میز چوبی با پایه‌های فلزی, ساخت دراور چوبی , پارتیشن اداری و مسکونی, ساخت استند فروشگاهی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های بنایی و دکوراسیون را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس نصب درب ضد سرقت

نصب درب ضدسرقت و درب ضدحریق بدون تخریب

تعویض درب ضد سرقت

طراحی و ساخت درب ضد سرقت با اندازه های سفارشی

تعویض درب چوبی قدیمی با درب ضد سرقت جدید

نصب درب ضد سرقت چینی، ترک و ایرانی

نصب درب ضد سرقت روی چهارچوب قدیمی بدون تخریب

نظرات کاربران

profile picture
مریم تورانی

خیلی سریع و فرز کار کردند تو 4 ساعت همه جارو برق انداختن دستشون درد نکنه هردفعه با ایشون سرویس میخواهم

profile picture
مصطفی محسنی

خیلی خوب بودند وبه طور کامل و با دقت نظافت را انجام دادند

profile picture
الهام مربان

خیلی ازشون راضی بودم اسم ایشونو گذاشتم جزء منتخبینم که هربار با ایشون سرویس بگیرم ممنونم

profile picture
حسین تقی

هم از لحاظ خوش قولی هم از لحاظ کیفیت قطعه ایی که استفاده کردند عالی بود واقعا منظم و مرتب کارو انجام دادند

شرایط نصب درب ضد سرقت بدون تخریب و روی چهارچوب قدیمی

چنانچه مشتری نیاز به تهیه جنس مناسب توسط همیار داشته باشد، همیار در صورت تهیه می بایست فاکتور نهایی خرید و همچنین هزینه حمل و نقل را به مشتری ارایه نماید.

جهت انتخاب جنس حتما نمونه کارها و نمونه جنس توسط همیار خدمتتان ارایه خواهد شد.

همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

نصب دوربین مدار بسته
نصب دوربین مدار بسته
قیمت از 370,000 الی 400,000 تومان
نصب و تعمیر دزدگیر منزل و شرکت
نصب و تعمیر دزدگیر منزل و شرکت
قیمت از 100,000 الی 100,000 تومان
نصب آیفون تصویری و صوتی
نصب آیفون تصویری و صوتی
قیمت از 180,000 الی 600,000 تومان
ساخت حفاظ پنجره
ساخت حفاظ پنجره
قیمت از 2,610,000 الی 12,000,000 تومان

خدمات نصب درب ضد سرقت در این شهرها ارائه می شود: