نصب درب ضد سرقت

نصب درب ضد سرقت

از 1307 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نصب درب ضد سرقت در بهار 1402 چقدر است؟

قیمت رگلاژ درب ضد سرقت

300,000 الی 600,000 تومان

قیمت نصب درب ضد سرقت(به همراه تخریب بدون هزینه اجناس)

1,300,000 الی 1,700,000 تومان

قیمت نصب درب ضد سرقت(بدون تخریب)

550,000 الی 800,000 تومان

متوسط قیمت1,000,000 تومانکمینه قیمت700,000 تومانبیشینه قیمت1,050,000 تومان

آنچه درباره نصب درب ضد سرقت خواهید خواند

  • نصب درب ضد سرقت بدون تخریب
  • طریقه نصب درب ضد سرقت
  • ساخت درب ضد سرقت روی چهارچوب قدیمی امکان پذیر است؟
  • قیمت نصب درب ضد سرقت به چه مواردی بستگی دارد؟
  • نصاب درب ضد سرقت در هوم سرویز

نصب درب ضد سرقت بدون تخریب

یکی از مهم ترین مواردی که در راستای مسائل امنیتی و همچنین زیباسازیمنازل انجام می شود، نصب درب ضد سرقت است. شاید خیلی ازافراد به علت نگرانی هایی که از بابت تخریب و تعویض درب قدیمی با نمونه های جدیددارند برایشان ساخت درب ضد سرقت کار سختی به نظربیاید. از این رو نصب درب ضد سرقت بدون تخریب یکانتخاب صحیح برای افرادی است که علاقمند به تعویض درب قدیمی با دربضد سرقت هستند.

در راستای تحقق این اهداف، طبعا باید ابعاد و چارچوب به صورت سفارشی ساخته شوند تادیگر نیازی به تخریب درب قدیمی نباشد. در روش بدون تخریب، اقدام به نصب چهارچوب درب روی چهارچوبفلزی قدیمی می کنند. از این رو نیازی به تخریب و دوباره سازی نمیباشد. در ادامه به توضیح عوامل موثر بر قیمت نصب درب ضد سرقت خواهیم پرداخت.

طریقه نصب درب ضد سرقت

نحوه نصب درب ضد سرقت ترک، چینی و یاایرانی پیچیدگی های خاص خود را دارند. مهمترین قسمت در مراحل نصب مرحله اندازهگیری است. پس از اندازه گیری نوبت به ساخت فریم درب می رسد. درب باید یک سانت از فریم درب کوچکترباشد که درب به خوبی درون فریم جا بگیرد. به طور کل نصب درب در دو مرحله کلی انجاممی شود. در مرحله اول فریم درب باید نصب شود و مرحله بعدی مربوط به قرار دادن دربروی فریم می باشد. برای ساخت و نصب چهارچوب درب ضد سرقت بایداز پروفیل هایی با ابعاد استاندارد استفاده نمود. پس از نصب چهار چوب باید به نصب درب پرداخت.که با استفاده از چندین روش مختلف قابل اجرا است. که در ادامه به معرفی آنهاخواهیم پرداخت.

نصب درب ضد سرقت به وسیله جوش دادن

قبل از نصب دائم درب به فریم باید یک سری اقدامات احتیاطی اولیه و مهمانجام شود، تا اطمینان کسب شود که درب به خوبی قفل و چفت می شود. بعد از بررسی هاینهایی، درب در به داخل چهارچوب جا انداخته می شود. در این مرحله باید با استفادهاز شاقول درب به خوبی تراز شود. پس از تراز کردن درب در چهارچوب باید درب را چندینمرتبه باز و بسته کنید تا مطمئن شوید درب به خوبی باز و بسته می شود. سپس باید بااستفاده از دستگاه جوش در قسمت های تعبیه شده باید چند جوش داده شود تا درب ثابتگردد.

نصب درب ضد سرقت با استفاده از رول بولت

نصب درب با رول بولت یکی دیگر از روش ها می باشد که اغلب برای اتصالدرب بر روی دیوارهای بسیار محکم مانند دیوارهای بتنی و آجری پیشنهاد می شود. اتصالدرب با رول بلت به هیچ وجه روی دیوارهای بلوکی انتخاب صحیحی نیست و باید ابتدادیوار با استفاده از سیمان محکم کاری شود و سپس اقدام به نصب درب با رول بولتنمود. در این روش نیزقبل از هر کاری باید از تراز بودن دیوار و چهار چوب درب با شاقول بنایی مطمئن شد وسپس اقدام به اتصال فریم درب نمود. بهترینروش استفاده از رول بولت است.

روش نصب درب ضد سرقت چینی با استفاده از پیچ سرمته ای

در روش نصب درب ضد سرقت با پیچ سرمته ای نیازبه نصب فریم انتظار است. این روش ترکیبی از دو روشقبلی است. پس از بررسی و اطمینان از سالم بودن درب، درب را از بیرون واحدوارد فریم انتظار کرده و آن را با استفاده از شاقولبنایی باید کاملا تراز شود. سپس با استفاده از دریل از محل سوراخ های تعیین شده،اقدام به سوراخ کردن فریم انتظار کرده و پیچ های سر مته ای را با دریل به فریمانتظار وصل می کنیم.

ساخت درب ضد سرقت روی چهارچوب قدیمی امکان پذیر است؟

در صورتی که ابعاد درب ورودی قدیمی بر اساسنظر نصاب درب متناسببا درب مورد انتخاب باشد، اقدام به ساخت و تعویض درب ضد سرقت رویچهارچوب قدیمی می کنند. مدت زمان نصب درب در این روش بسیارکاهش پیدا می کند و نهایت 3 تا 4 ساعت زمان می برد. چهارچوب چوب قدیمی بدونفرزکاری و دست نخورده باقی می ماند. البته تنها موردی که در این بین مطرح می شودمبحث مقاومت و امنیت است، که برای تقویت چهارچوب قدیمی اقدام به ملات ریزی می کنندو بعد از گچکاری اقدام به اجرای درب روی چهارچوب قدیمی میکنند.

قیمت نصب درب ضد سرقت به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت نصب درب ضد سرقت به مواردمختلفی بستگی دارد. مواردی مانند نوع چهارچوب علاوه بر قیمت دربضد سرقت بر هزینه نصبنیز تاثیر دارد. اگر نصبدرب ضد سرقت روی چهارچوب قدیمی انجام شود تا مقدار بالایی در هزینهها صرفه جویی خواهد شد. مورد بعدی طریقه نصب چهارچوب درب ضد سرقت استکه در قیمت آن تاثیر دارد. معمولا قیمت درب ضد سرقت ترک با نمونه های چینیو ایرانی برابری نمی کند و با توجه به المان های مختلف مانند نصبدستگیره درب ، نوع قفل درب و سایر موارد این بازهقیمتی تغییر می کند.

نصاب درب ضد سرقت در هوم سرویز

نصب درب ضد سرقت فوری، تعویض درب ضد سرقت و ساخت درب ضد سرقت سفارشی باهمیاران هوم سرویز انجام می شود. در صورت نیاز تنها کافیست به صورت رایگان درسامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما جهت اعلام هزینه نهایی و ارائهمشاوره لازم با شما تماس خواهند گرفت.

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس نصب درب ضد سرقت و همچنین ارایه خدمات نصب درب ضدسرقت و درب ضدحریق بدون تخریب نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات نجاری ارائه می دهد که شامل تعمیر کمد دیواری, ساخت کابینت ام دی اف, ساخت در اتاق خواب ، PVC، MDF, HDF، ABS, تعمیر در چوبی, ساخت کمد دیواری ام دی اف، هایگلاس و ممبران, ساخت جاکفشی ساده و طرح دار, ساخت تختخواب دونفره , ساخت کتابخانه در منزل, ساخت میز چوبی با پایه‌های فلزی, ساخت دراور چوبی , پارتیشن اداری و مسکونی, ساخت استند فروشگاهی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های بنایی و دکوراسیون را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس نصب درب ضد سرقت

نصب درب ضدسرقت و درب ضدحریق بدون تخریب

تعویض درب ضد سرقت

طراحی و ساخت درب ضد سرقت با اندازه های سفارشی

تعویض درب چوبی قدیمی با درب ضد سرقت جدید

نصب درب ضد سرقت چینی، ترک و ایرانی

نصب درب ضد سرقت روی چهارچوب قدیمی بدون تخریب

نظرات کاربران

profile picture
خانم منوچهری

خیلی مودب، محترم و دلسوز بودندو در تمامی مراحل به این دقت میکردند ک ما از روند کار رضابت داشته باشیم متشکرم

profile picture
علی مدرسی

بسیار ادم متشخص و در انجام کار هم دقیق و به نحو احسن انجام دادند

profile picture
عباس لاری

خیلی کارشون خوب و مناسب و درجه یک بود تشکر میکنم

شرایط نصب درب ضد سرقت بدون تخریب و روی چهارچوب قدیمی

چنانچه مشتری نیاز به تهیه جنس مناسب توسط همیار داشته باشد، همیار در صورت تهیه می بایست فاکتور نهایی خرید و همچنین هزینه حمل و نقل را به مشتری ارایه نماید.

جهت انتخاب جنس حتما نمونه کارها و نمونه جنس توسط همیار خدمتتان ارایه خواهد شد.

همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

نصب دوربین مدار بسته
نصب دوربین مدار بسته
قیمت از 800,000 الی 2,000,000 تومان
نصب و تعمیر دزدگیر منزل و شرکت
نصب و تعمیر دزدگیر منزل و شرکت
قیمت از 400,000 الی 5,500,000 تومان
نصب آیفون تصویری و صوتی
نصب آیفون تصویری و صوتی
قیمت از 200,000 الی 600,000 تومان
ساخت حفاظ پنجره
ساخت حفاظ پنجره
قیمت از 1,000,000 الی 1,000,000 تومان