نصب درب ضد سرقت

نصب درب ضد سرقت

از 1307 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نصب درب ضد سرقت در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت رگلاژ درب ضد سرقت

300,000 الی 600,000 تومان

قیمت نصب درب ضد سرقت(به همراه تخریب بدون هزینه اجناس)

1,300,000 الی 1,700,000 تومان

قیمت نصب درب ضد سرقت(بدون تخریب)

550,000 الی 800,000 تومان

متوسط قیمت800,000 تومانکمینه قیمت800,000 تومانبیشینه قیمت1,000,000 تومان

آنچه درباره نصب درب ضد سرقت خواهید خواند

  • نصب درب ضد سرقت بدون تخریب
  • طریقه نصب درب ضد سرقت
  • ساخت درب ضد سرقت روی چهارچوب قدیمی امکان پذیر است؟
  • قیمت نصب درب ضد سرقت به چه مواردی بستگی دارد؟
  • نصاب درب ضد سرقت در هوم سرویز

نصب درب ضد سرقت بدون تخریب

یکی از مهم ترین مواردی که در راستای مسائل امنیتی و همچنین زیباسازی منازل انجام می شود، نصب درب ضد سرقت است. شاید خیلی از افراد به علت نگرانی هایی که از بابت تخریب و تعویض درب قدیمی با نمونه های جدید دارند برایشان ساخت درب ضد سرقت کار سختی به نظر بیاید. از این رو نصب درب ضد سرقت بدون تخریب یک انتخاب صحیح برای افرادی است که علاقمند به تعویض درب قدیمی با درب ضد سرقت هستند.

در راستای تحقق این اهداف، طبعا باید ابعاد و چارچوب به صورت سفارشی ساخته شوند تا دیگر نیازی به تخریب درب قدیمی نباشد. در روش بدون تخریب، اقدام به نصب چهارچوب درب روی چهارچوب فلزی قدیمی می کنند. از این رو نیازی به تخریب و دوباره سازی نمی باشد. در ادامه به توضیح عوامل موثر بر قیمت نصب درب ضد سرقت خواهیم پرداخت.

طریقه نصب درب ضد سرقت

نحوه نصب درب ضد سرقت ترک، چینی و یا ایرانی پیچیدگی های خاص خود را دارند. مهمترین قسمت در مراحل نصب مرحله اندازه گیری است. پس از اندازه گیری نوبت به ساخت فریم درب می رسد. درب باید یک سانت از فریم درب کوچکتر باشد که درب به خوبی درون فریم جا بگیرد. به طور کل نصب درب در دو مرحله کلی انجام می شود. در مرحله اول فریم درب باید نصب شود و مرحله بعدی مربوط به قرار دادن درب روی فریم می باشد. برای ساخت و نصب چهارچوب درب ضد سرقت باید از پروفیل هایی با ابعاد استاندارد استفاده نمود. پس از نصب چهار چوب باید به نصب درب پرداخت. که با استفاده از چندین روش مختلف قابل اجرا است. که در ادامه به معرفی آنها خواهیم پرداخت.

نصب درب ضد سرقت به وسیله جوش دادن

قبل از نصب دائم درب به فریم باید یک سری اقدامات احتیاطی اولیه و مهم انجام شود، تا اطمینان کسب شود که درب به خوبی قفل و چفت می شود. بعد از بررسی های نهایی، درب در به داخل چهارچوب جا انداخته می شود. در این مرحله باید با استفاده از شاقول درب به خوبی تراز شود. پس از تراز کردن درب در چهارچوب باید درب را چندین مرتبه باز و بسته کنید تا مطمئن شوید درب به خوبی باز و بسته می شود. سپس باید با استفاده از دستگاه جوش در قسمت های تعبیه شده باید چند جوش داده شود تا درب ثابت گردد.

نصب درب ضد سرقت با استفاده از رول بولت

نصب درب با رول بولت یکی دیگر از روش ها می باشد که اغلب برای اتصال درب بر روی دیوارهای بسیار محکم مانند دیوارهای بتنی و آجری پیشنهاد می شود. اتصال درب با رول بلت به هیچ وجه روی دیوارهای بلوکی انتخاب صحیحی نیست و باید ابتدا دیوار با استفاده از سیمان محکم کاری شود و سپس اقدام به نصب درب با رول بولت نمود. در این روش نیز قبل از هر کاری باید از تراز بودن دیوار و چهار چوب درب با شاقول بنایی مطمئن شد و سپس اقدام به اتصال فریم درب نمود. بهترین روش استفاده از رول بولت است.

روش نصب درب ضد سرقت چینی با استفاده از پیچ سرمته ای

در روش نصب درب ضد سرقت با پیچ سرمته ای نیاز به نصب فریم انتظار است. این روش ترکیبی از دو روش قبلی است. پس از بررسی و اطمینان از سالم بودن درب، درب را از بیرون واحد وارد فریم انتظار کرده و آن را با استفاده از شاقول بنایی باید کاملا تراز شود. سپس با استفاده از دریل از محل سوراخ های تعیین شده، اقدام به سوراخ کردن فریم انتظار کرده و پیچ های سر مته ای را با دریل به فریم انتظار وصل می کنیم.

ساخت درب ضد سرقت روی چهارچوب قدیمی امکان پذیر است؟

در صورتی که ابعاد درب ورودی قدیمی بر اساس نظر نصاب درب متناسب با درب مورد انتخاب باشد، اقدام به ساخت و تعویض درب ضد سرقت روی چهارچوب قدیمی می کنند. مدت زمان نصب درب در این روش بسیار کاهش پیدا می کند و نهایت 3 تا 4 ساعت زمان می برد. چهارچوب چوب قدیمی بدون فرزکاری و دست نخورده باقی می ماند. البته تنها موردی که در این بین مطرح می شود مبحث مقاومت و امنیت است، که برای تقویت چهارچوب قدیمی اقدام به ملات ریزی می کنند و بعد از گچکاری اقدام به اجرای درب روی چهارچوب قدیمی می کنند.

قیمت نصب درب ضد سرقت به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت نصب درب ضد سرقت به موارد مختلفی بستگی دارد. مواردی مانند نوع چهارچوب علاوه بر قیمت درب ضد سرقت بر هزینه نصبنیز تاثیر دارد. اگر نصب درب ضد سرقت روی چهارچوب قدیمی انجام شود تا مقدار بالایی در هزینه ها صرفه جویی خواهد شد. مورد بعدی طریقه نصب چهارچوب درب ضد سرقت است که در قیمت آن تاثیر دارد. معمولا قیمت درب ضد سرقت ترک با نمونه های چینی و ایرانی برابری نمی کند و با توجه به المان های مختلف مانند نصب دستگیره درب ، نوع قفل درب و سایر موارد این بازه قیمتی تغییر می کند.

نصاب درب ضد سرقت در هوم سرویز

نصب درب ضد سرقت فوری، تعویض درب ضد سرقت و ساخت درب ضد سرقت سفارشی با همیاران هوم سرویز انجام می شود. در صورت نیاز تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما جهت اعلام هزینه نهایی و ارائه مشاوره لازم با شما تماس خواهند گرفت.

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس نصب درب ضد سرقت و همچنین ارایه خدمات نصب درب ضدسرقت و درب ضدحریق بدون تخریب نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات نجاری ارائه می دهد که شامل تعمیر کمد دیواری, ساخت کابینت ام دی اف, ساخت در اتاق خواب ، PVC، MDF, HDF، ABS, تعمیر در چوبی, ساخت کمد دیواری ام دی اف, ساخت جاکفشی ساده و طرح دار, ساخت تختخواب دونفره , ساخت کتابخانه در منزل, ساخت میز چوبی با پایه‌های فلزی, ساخت دراور چوبی , پارتیشن اداری و مسکونی, ساخت استند فروشگاهی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های بنایی و دکوراسیون را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس نصب درب ضد سرقت

نصب درب ضدسرقت و درب ضدحریق بدون تخریب

تعویض درب ضد سرقت

طراحی و ساخت درب ضد سرقت با اندازه های سفارشی

تعویض درب چوبی قدیمی با درب ضد سرقت جدید

نصب درب ضد سرقت چینی، ترک و ایرانی

نصب درب ضد سرقت روی چهارچوب قدیمی بدون تخریب

نظرات کاربران

profile picture
علی کربلایی زاده

آقای اسکندری کاربلد و ماهر و با انصاف هستند

profile picture
مهناز دهقان

خیلی آقای صبور و با حوصله ایی بودن . قفل در من به مشکل برخورد کرد و چفت درب نمیشد که مقصر سازنده در بود ولی ایشون با حوصله تمام در رو درست و اصولی نصب کردند و خیلی ممنونم ازشون و خسته نباشن

profile picture
مجید روستایی

آقای جوانمرد بسیار صادق و تلاشگر است.

profile picture
Alireza Eghtedar

بسیار کاربلد و پایبند به قول و قرار بسیار راضی هستم از کارشون

شرایط نصب درب ضد سرقت بدون تخریب و روی چهارچوب قدیمی

چنانچه مشتری نیاز به تهیه جنس مناسب توسط همیار داشته باشد، همیار در صورت تهیه می بایست فاکتور نهایی خرید و همچنین هزینه حمل و نقل را به مشتری ارایه نماید.

جهت انتخاب جنس حتما نمونه کارها و نمونه جنس توسط همیار خدمتتان ارایه خواهد شد.

همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

camera-repair
نصب دوربین مدار بسته
قیمت از 950,000 الی 950,000 تومان
home-security-guard
نصب و تعمیر دزدگیر منزل و شرکت
قیمت از 2,100,000 الی 2,100,000 تومان
video-door-phone-installation
نصب آیفون تصویری و صوتی
قیمت از 300,000 الی 3,700,000 تومان
window-fence
ساخت حفاظ پنجره
قیمت از 3,200,000 الی 3,200,000 تومان