banner

نصب درب ضد سرقت

از 1307 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت ساخت و تعویض درب ضد سرقت

قیمت نصب درب ضد سرقت

120,000 الی 170,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط ساخت و نصب درب ضد سرقت روی انواع چهارچوب

چنانچه مشتری نیاز به تهیه جنس مناسب توسط همیار داشته باشد، همیار در صورت تهیه می بایست فاکتور نهایی خرید و همچنین هزینه حمل و نقل را به مشتری ارایه نماید.

جهت انتخاب جنس حتما نمونه کارها و نمونه جنس توسط همیار خدمتتان ارایه خواهد شد.

همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

نصب درب ضد سرقت بدون تخریب

یکی از مهم ترین مواردی که در راستای مسائل امنیتی و همچنین زیباسازی منازل انجام می شود، نصب درب ضد سرقت است. شاید خیلی از افراد به علت نگرانی هایی که از بابت تخریب و تعویض درب قدیمی با نمونه های جدید دارند برایشان ساخت درب ضد سرقت کار سختی به نظر بیاید. از این رو نصب درب ضد سرقت بدون تخریب یک انتخاب صحیح برای افرادی است که علاقمند به تعویض درب قدیمی با درب ضد سرقت هستند.

در راستای تحقق این اهداف، طبعا باید ابعاد و چارچوب به صورت سفارشی ساخته شوند تا دیگر نیازی به تخریب درب قدیمی نباشد. در روش بدون تخریب، اقدام به نصب چهارچوب درب روی چهارچوب فلزی قدیمی می کنند. از این رو نیازی به تخریب و دوباره سازی نمی باشد. در ادامه به توضیح عوامل موثر بر هزینه نصب درب ضد سرقت و قیمت ساخت درب ضد سرقت خواهیم پرداخت.

طریقه نصب درب ضد سرقت

نحوه نصب درب ضد سرقت ترک، چینی و یا ایرانی پیچیدگی های خاص خود را دارند. مهمترین قسمت در مراحل نصب مرحله اندازه گیری است. پس از اندازه گیری نوبت به ساخت فریم درب می رسد. درب باید یک سانت از فریم درب کوچکتر باشد که درب به خوبی درون فریم جا بگیرد. به طور کل نصب درب در دو مرحله کلی انجام می شود. در مرحله اول فریم درب باید نصب شود و مرحله بعدی مربوط به قرار دادن درب روی فریم می باشد. برای ساخت و نصب چهارچوب درب ضد سرقت باید از پروفیل هایی با ابعاد استاندارد استفاده نمود. پس از نصب چهار چوب باید به نصب درب پرداخت. که با استفاده از چندین روش مختلف قابل اجرا است. که در ادامه به معرفی آنها خواهیم پرداخت.

نصب درب ضد سرقت به وسیله جوش دادن

قبل از نصب دائم درب به فریم باید یک سری اقدامات احتیاطی اولیه و مهم انجام شود، تا اطمینان کسب شود که درب به خوبی قفل و چفت می شود. بعد از بررسی های نهایی، درب در به داخل چهارچوب جا انداخته می شود. در این مرحله باید با استفاده از شاقول درب به خوبی تراز شود. پس از تراز کردن درب در چهارچوب باید درب را چندین مرتبه باز و بسته کنید تا مطمئن شوید درب به خوبی باز و بسته می شود. سپس باید با استفاده از دستگاه جوش در قسمت های تعبیه شده باید چند جوش داده شود تا درب ثابت گردد.

نصب درب ضد سرقت با استفاده از رول بولت

نصب درب با رول بولت یکی دیگر از روش ها می باشد که اغلب برای اتصال درب بر روی دیوارهای بسیار محکم مانند دیوارهای بتنی و آجری پیشنهاد می شود. اتصال درب با رول بلت به هیچ وجه روی دیوارهای بلوکی انتخاب صحیحی نیست و باید ابتدا دیوار با استفاده از سیمان محکم کاری شود و سپس اقدام به نصب درب با رول بولت نمود. در این روش نیز قبل از هر کاری باید از تراز بودن دیوار و چهار چوب درب با شاقول بنایی مطمئن شد و سپس اقدام به اتصال فریم درب نمود. بهترین روش استفاده از رول بولت است.

روش نصب درب ضد سرقت چینی با استفاده از پیچ  سرمته ای

در روش نصب درب ضد سرقت با پیچ سرمته ای نیاز به نصب فریم انتظار است. این روش ترکیبی از دو روش قبلی است. پس از بررسی و اطمینان از سالم بودن درب، درب را از بیرون واحد وارد فریم انتظار کرده و آن را با استفاده از شاقول بنایی باید کاملا تراز شود. سپس با استفاده از دریل از محل سوراخ های تعیین شده، اقدام به سوراخ کردن فریم انتظار کرده و پیچ های سر مته ای را با دریل به فریم انتظار وصل می کنیم.

ساخت درب ضد سرقت روی چهارچوب قدیمی امکان پذیر است؟

در صورتی که ابعاد درب ورودی قدیمی بر اساس نظر نصاب درب متناسب با درب مورد انتخاب باشد، اقدام به ساخت و تعویض درب ضد سرقت روی چهارچوب قدیمی می کنند. مدت زمان نصب درب در این روش بسیار کاهش پیدا می کند و نهایت 3 تا 4 ساعت زمان می برد. چهارچوب چوب قدیمی بدون فرزکاری و دست نخورده باقی می ماند. البته تنها موردی که در این بین مطرح می شود مبحث مقاومت و امنیت است، که برای تقویت چهارچوب قدیمی اقدام به ملات ریزی می کنند و بعد از گچکاری اقدام به اجرای درب روی چهارچوب قدیمی می کنند.

هزینه نصب درب ضد سرقت به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت نصب درب ضد سرقت به موارد مختلفی بستگی دارد. مواردی مانند نوع چهارچوب علاوه بر قیمت درب ضد سرقت بر هزینه نصبنیز تاثیر دارد. اگر نصب درب ضد سرقت روی چهارچوب قدیمی انجام شود تا مقدار بالایی در هزینه ها صرفه جویی خواهد شد. مورد بعدی طریقه نصب چهارچوب درب ضد سرقت است که در قیمت آن تاثیر دارد. معمولا قیمت درب ضد سرقت ترک با نمونه های چینی و ایرانی برابری نمی کند و با توجه به المان های مختلف مانند نصب دستگیره درب ، نوع قفل درب و سایر موارد این بازه قیمتی تغییر می کند.

نصاب درب ضد سرقت در هوم سرویز

نصب درب ضد سرقت فوری، تعویض درب ضد سرقت و ساخت درب ضد سرقت سفارشی با همیاران هوم سرویز انجام می شود. در صورت نیاز تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما جهت اعلام هزینه نهایی و ارائه مشاوره لازم با شما تماس خواهند گرفت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

این سرویس شامل خدمات زیر است

ساخت و نصب درب چوبی ضدسرقت و درب ضدحریق بدون تخریب
تعویض درب ضد سرقت
طراحی و ساخت درب ضد سرقت با اندازه های سفارشی
تعویض درب چوبی قدیمی با درب ضد سرقت جدید
نصب درب ضد سرقت چینی، ترک و ایرانی
نصب درب ضد سرقت روی چهارچوب قدیمی بدون تخریب

همیاران سرویس نصب درب ضد سرقت

 نظرات کاربران

profile picture
احمد رستم پور
3 روز پیش |محمد امانی

کارشون بینظیره عالی بودن تو کارشون اخلاقا حرفه ای کار عالی بود

profile picture
طیبه صفایی
4 روز پیش |مهدی میرامانی

من خیلی راضی بودم هم کار خوب تحویل دادن لوازمو قیمت مناسب آوردن و اجرت کارشونم خیلی مناسب بود عالی از همه نظر

profile picture
مهدی اقاکثیری
4 روز پیش |مهدی گلوی

واقعا عالی از شما هم ممنونم خیلی کار تمیز و با اخلاق بودن

profile picture
سعید سلیمانی

عالی بود کارشون و بسیار انسان شریف و دوست داشتنی ای بودن در کارشون بسیار مهارت داشتن

خدمات مرتبط

نصب دوربین مدار بسته
نصب دوربین مدار بسته
قیمت از 300,000 الی 450,000 تومان
نصب و تعمیر دزدگیر منزل و شرکت
نصب و تعمیر دزدگیر منزل و شرکت
قیمت از 100,000 الی 300,000 تومان
نصب آیفون تصویری و صوتی
نصب آیفون تصویری و صوتی
قیمت از 180,000 الی 550,000 تومان
ساخت حفاظ پنجره
ساخت حفاظ پنجره
قیمت از 1,500,000 الی 2,900,000 تومان