نظافت و پذیراییهوم سرویز

خدمات پذیرایی در منزل برای انواع مجالس

خدمات پذیرایی در منزل با کادر ورزیده و آموزش دیده. اعزام مهماندار خانم و آقا برای پذیرایی در منزل از سرویس های فعال هوم سرویز در تهران است. سرویس پذیرایی از مهمانان شامل تدارکات قبل و بعد از مهمانی نیز می شود. کادر پذیرایی با اونیفورم مخصوص و بسیار منظم در مراسم حاضر می شوند. ما پذیرای مهمان های شما در منزل خودتان هستیم. شبی خاطره انگیز و رویایی را در کنار مهمان ها تجربه کنید و کارهای پذیرایی و نظافتی را به حرفه ای ها بسپارید.

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

خدمات پذیرایی در منزل چیست؟

طیف وسیعی از خدمات در این سرویس ارائه می شود. از اعزام مهماندار گرفته تا تزئینات مجالس و هر چیزی که برای برگزاری یک مجلس سطح بالا لازم است را می توانید سفارش دهید. چیدن میز غذا، تهیه مواد غذایی، شستشوی ظروف، تمیز کردن منزل و …. وقت گیر و پر زحمت است. شرکت های خدماتی با اعزام مهماندارهای حرفه ای،رفاه بیشتری را فراهم کرده اند. جزئیات کار بستگی به نوع مجلس و مهمانی دارد. گاهی برای شادی و گاهی برای عزاداری یک مراسم خانوادگی در خانه ای برگزار می شود. مهماندار با دانستن اینکه برای پذیرایی از مهمان ها به چه نوع مجلسی می رود، از قبل خود را برای خدمت رسانی آماده م کند. برخی از مهم ترین مجالس پذیرایی در منازل را در ادامه معرفی می کنیم.

  • خدمات پذیرایی در جشن تولد

تولد هر کس مهم ترین روز در زندگی اش می باشد. با برپایی جشن تولد عزیزان تان در منزل به نوعی به او یاداوری می کنید که دوستش دارید. این جشن یک مهمانی ساده نیست و لازم است تا خیلی چیزها را از قبل آماده کنید. اگر برای برگزاری جشن به کمک نیاز دارید با سرویس خدمات پذیرایی هوم سرویز تماس بگیرید. صفر تا صد تدارکات جشن تولد در خدمات پذیرایی در منزل انجام می شود. بادکنک آرایی، ریسه و کاغذ کشی، تهیه غذا و دسر، تزئین میز بر اساس تم تولد و پذیرایی از مهمان ها همگی موجب می شود تا خاطره این جشن تا سالها قراموش نشود. 

اعزام مهماندار خانم وآقا جهت پذیرایی در مجالس

خدمات پذیرایی در منزل حرفه ایسرویس پذیرایی از مهمانان
  • خدمات پذیرایی در منزل و مراسم عقد

هر گونه اشتباه و سهل انگاری در این مراسم به بهای خراب شدن بهترین شی زندگی تان تمام می شود. برای اینکه یک شب عالی داشته باشید و بتوانید از مهمانان عزیزتان پذیرایی شایسته ای به عمل آورید حتما به خدمات پذیرایی مجالس هوم سرویز نیاز پیدا می کنید. نگران تزئینات اتاق عقد، چیدن میز شام یا پذیرایی از مهمان ها نباشید. ما با اعزام مهماندار خانم جهت پذیرایی در قسمت بانوان و مهماندار آقا برای قسمت آقایان، کارتان را راحت می کنیم. تیم پذیرایی از مهمانان همگی دارای ظاهر موجه و لباس متحدالشکل هستند.  مهماندارها تجربه شرکت در مجالس زیادی را دارند و می دانند چگونه بهترین خدمات را در مجلس عقد ارائه دهند. استقبال از مهمان ها و خوشامدگویی بخشی از وظایف مهماندار است.

پیشنهاد مطالعه: کارگر نظافت منزل پاره وقت در تهران

  • خدمات پذیرایی مجالس مولودی

خدمات مراسم مولودی در سالروز ولادت ائمه یکی از محبوب ترین سرویس های خدماتی است. برگزاری مجالس مولودی و شادی ولادت ائمه در منزل، شیرینی و دشواری های خود را دارد. گاهی تعداد مهمان ها زیاد است و صاحبخانه نمی تواند به تنهایی از عهده پدیرایی بر بیاید. خدمات پذیرایی در منازل شامل اعزام مهماندار به مجالس مولودی نیز می شود. تهیه و تدارک لقمه مخصوص مولودی، پذیرایی از مهمان ها به طوری که در شان و شخصیت صاحبخانه باشد و … همگی بخشی از سرویس های خدماتی پذیرایی است که توسط بهترین شرکت های خدماتی ارائه می شود. معمولا در این مجالس مهماندارها به صورت ساعتی و یا برای نیمه وقت بنابر خواسته شما به مجلس اعزام می شوند تا در تدارک جشن مولودی و کارهای نظافتی پس از جشن، کمک حال تان باشند.

وظیفه کارگر برای پذیرایی در مجالس چیست؟

هزینه خدمات پذیرایی در منزلخدمات پذیرایی در منزل
  • خدمات مراسم عزاداری در ایام وفات و شهادت

این سرویس تنها شامل مجالس جشن و ولیمه نمی شود. پذیرایی از مهمان ها در مراسم سوگواری معصومین بسیار مهم است. تهیه و تدارکات برای مراسم عزاداری و پذیرایی از مهمان ها کاری نیست که یک نفر به تنهایی انجام دهد. معمولا کارگر آقا و خانم برای سرویس دهی بهتر در این مراسم مورد نیاز است. در همه مجالس عزاداری غذا سرو می شود و مدیریت سرو غذا به شرکت خدمات پذیرایی سپرده می شود.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات خدمات مجالس هم ارائه میده؟
  • خدمات مجالس ترحیم

خدمات پذیرایی در منزل شامل سرویس های ختم و مجالس ترحیم نیز می شود. تهیه و تدارک لوازم پذیرایی در مجلس ترحیم از چند ساعت قبل شروع می شود. قبل از اینکه مهمان ها وارد شوند باید ظرف خرما، حلوا، دسته گل ترحیم و همه جزئیات دیگر آماده باشد. لازم است تا برای مهمان های نزدیک وعده غذایی مناسبی آماده شود. مهماندار پذیرایی مجالس آموزش های لازم در زمینه سرویس دهی در مجالس ترحیم را دیده و می داند چگونه پذیرایی از سوگواران را انجام دهد. پذیرایی از مهمان های تازه وارد با چای و خرما، استقبال از مهمان ها در نهایت ادب و احرتان بخشی از وظایف مهمانداران است.

سرویس پذیرایی از مهمان ها

سفارش خدمات پذیرایی در منزل

عنوان(به روز رسانی سال 1400)قیمت(تومان)
مهماندار پذیرایی روزانه(8 ساعته)
350000
هر ساعت اضافه40000

خدمات پذیرایی در منزل هوم سرویز

پذیرایی از مهمان ها در مراسم جشن و شادی یا عزداری و سوگورای را به تیم حرفه ای مهمانداران هوم سرویز یسپارید. خدمات پذیرایی عروسی، تولد، جشن، ترحیم و مراسم خاص طبق استانداردهای بالا ارائه می شود. مهماندارهای اعزامی دارای ظاهر آراسته و پوشش شیک هستند و به خوبی با آداب پذیرایی ، خوشامدگویی و مشایعت مهمان آشنایی دارند. امین بودن، درستکاری، چشم پاکی و وقت شناسی از خصوصیات بارز مهماندارهای اعزام شده به منزل است. جهت سفارش رایگان خدمات پذیرایی از قبل سفارش خود را در اپلیکیشن هوم سرویز ثبت کنید. به این ترتیب در روز مهمانی استرس و نگرانی ندارید زیرا حرفه ای ها مدیریت مجلس را بر عهده دارند. اعزام مهماندار آقا و خانم در همه مناطق تهران امکان پذیر است. جهت هماهنگی اقدامات لازم انجام می شود.

ثبت سفارش رایگان سرویس پذیرایی از مهمانان از طریق اپلیکیشن هوم سرویز

همیار ما شوید
اگر شما هم توی خدمات مجالس تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا