همکاری با هوم سرویز

شما یک کسب و کار دارید یا متخصص حرفه‌ای هستید، همکاری با شما افتخار ماست

به هوم سرویز به پیوندید

تعمیرات و خدمات فنی

قیمت نصب سرامیک دیوار چقدر است؟

به "هوم سرویز"

خدمات فنی، نظافتی و تعمیراتی

منازل و شرکت ها

خوش آمدید!

021-91001332

سرامیک یکی از پر مصرف ترین مصالح ساختمانی است که قابلیت نصب در هر فضایی را دارد. به طور معمول در موقع بازسازی منزل، سرامیک های قدیمی نیز تعویض می شوند. انواع سرامیک را می توان برای پوشش کف و دیوارهای سرویس بهداشتی، آشپزخانه، تراس و .... به کار برد. هزینه نصب کاشی و سرامیک همیشه یکسان نیست و تحت تاثیر عوامل مختلفی قرار دارد. در این مطلب همه مواردی که روی قیمت نصب سرامیک دیوار و کف تاثیر می گذارند را معرفی می کنیم.

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

نصب کاشی و سرامیک

سرامیک در مقایسه با سنگ قیمت مناسب تری دارد! نصاب حرفه ای می تواند سرامیک دیوار را در زمان بسیار کوتاهی نصب کرد. هزینه نصب سرامیک شامل قیمت خرید و دستمزد نصاب است. پس از ثبت سفارش در سامانه هوم سرویز هماهنگی برای بازدید رایگان و قیمت گذاری انجام می شود. نوسازی کفپوش های سرویس بهداشتی تصمیم مهمی است که بهتر است با مشورت انجام شود. هر نوع سرامیک را نمی توان در این فضا نصب کرد. معمولا سرامیک کارها توصیه می کنند که اندازه ابعاد سرامیک را متناسب با فضا انتخاب کنید تا کمترین پرتی را داشته باشید. 

چگونه کاشی کاری آشپزخانه را انجام دهیم؟

قیمت نصب سرامیک دیوار دستشوییابعاد استاندارد سرامیک سرویس بهداشتی چقدر است؟

عوامل تاثیرگذار روی قیمت نصب سرامیک دیوار

همه سرامیک کارها متری کار می کنند. به این ترتیب هزینه نصب سرامیک بر اساس متراژ دیوار مشخص می شود. منظور از متراژ دیوار، طول و عرض آن نیست بلکه هر متر مربع از سرامیک که برای پوشش دیوار استفاده می شود، ملاک کار است. پرت ها و دور ریزها را هم در نظر بگیرید. به طور معمول سرامیک ها در بسته بندی های چند تایی و به صورت متر مربعی به فروش می رسند. باز شدن هر بسته به مفهوم استفاده شدن از آن است پس زیاد روی یکی دو سرامیک باقی مانده، حساس نباشید.

۹ عامل اثرگذار بر قیمت نصب کاشی و سرامیک

قیمت نصب سرامیک دیوار در اندازه مختلف

یکی از ملاک های تعیین قیمت برای نصب سرامیک، اندازه و ابعاد سرامیک مورد نظر است. موقع خرید سرامیک علاوه بر طرح و رنگ به ابعاد ان نیز توجه کنید. ابعاد سرامیک تاثیر زیادی در زیبایی آن دارد. نحوه چینش سرامیک ها ارتباط مستقیم با اندازه هر سرامیک دارد. با انتخاب سرامیک هایی با ابعاد بزرگتر می توانید فضا را بزرگتر از اندازه واقعی نشان دهید. اما سرامیک های کوچک تر و کاشی کاری هم بسیار پر طرفدار هستند. در برخی از منازل ترکیبی از سرامیک های کوچک و بزرگ در طراحی به کار رفته است. انواع کاشی و سرامیک ۲۰ در ۲۰، ۳۰ در ۶۰ تا ۳۰ در ۱۲۰ را می توان در آشپزخانه و حمام نصب کرد. سرامیک های بزرگتر سطح بیشتری را پوشش می دهند و اجرای سریع تری دارند. همین موضوع می تواند هزینه ها را تغییر دهد.

زمان نصب سرامیک دیوار

اگر چه دستمزد نصاب به صورت متر مربع تعیین می شود ولی برخی موارد قیمت ها را افزایش می دهد. چنانچه محل نصب دسترسی مناسبی نداشته باشد، عملیات نصب سرامیک به سختی و در زمان طولانی تری انجام می شود. هر موردی که موجب افزایش زمان پروزه شود در نهایت هزینه های پرداختی را افزایش می دهد. برای مثال در منزل یک از آشنایان برای نصب سرامیک دیوار دستشویی، لازم بود تا نصاب وان، توالت فرنگی، شوفاژ و ... را جا به جا کند تا بتواند دیوار پشت این تجهیزات را سرامیک کند! این عملیات کلی زمان صرف کرد و زمان تلف شده هزینه ها را افزایش داد.

بهترین رنگ کاشی توالت کدام است؟

قیمت نصب سرامیک دیوار حمامنصب کاشی و سرامیک در حمام و توالت

قیمت نصب سرامیک دیوار  حمام

از نظر فنی تفاوتی بین دیوار دستشویی و حمام وجود ندارد. معمولا به هنگام نوسازی بنا با هدف زیباسازی سرویس بهداشتی، سرامیک های جدید نصب می شود. در این صورت نیازی به کندن سرامیک های قبلی نیست و سرامیک ها روی مترایل قبلی نصب می شوند. اما در مواردی که دیوار نمور باشد یا ترکیدگی لوله و نشتی دیده شود کار قدری مشکل تر است. در این موارد ابتدا سطح زیرکار بازسازی شده و سپس سرامیک دیوار نصب می شود. هزینه رفع نم و رطوبت یا عایق کاری حمام به قیمت نهایی افزوده خواهد شد. خرده کاری ها و تعمیرات قبل از نصب سرامیک دیوار انجام می شود.

جنس کاشی و سرامیک

سرامیک ها از سیمان، سنگ، بتون و متریال متفاوتی تولید می شوند. برخی از سرامیک های مدل جدید برای آشپزخانه های اوپن طراحی شده که دارای بافت برجسته و ویژگی های تزئینی است. این سرامیک ها مناسب نصب در سرویس بهداشتی و حمام نیستند زیرا در مجاورت رطوبت مستعد رشد قارچ و باکتری هستند. سرامیک های بافت دار حس سنگ و چوب را القا می کنند و ظاهر زیبایی دارند. از انواع سرامیک های تزئینی و مدل جدید که بگذریم همه سرامیک های ساده نیز دارای درجه بندی هستند. دستمزد نصب سرامیک های درجه یک از برندهای معروف اندکی متفاوت است. مهم تر از بحث قیمت، مهارت نصاب است. سرامیک کارهای حرفه ای مهارت زیادی در نصب کاشی و سرامیک دارند و با کمترین میزان هدر دهی، کار را اجرا می کنند. این امر صرفه جویی زیادی برایتان دارد.

چگونه بهترین مدل کاشی سرویس بهداشتی کوچک را انتخاب کنیم؟
هزینه نصب سرامیک دیوارنصب سرامیک دیوار سرویس بهداشتی

قیمت نصب کاشی و سرامیک هوم سرویز

عنوانقیمت از(تومان)قیمت تا(تومان)
کاشی کاری(متر مربع)
3000040000
کاشی کاری(متر مربع)- بیش از 50 متر مربع2500030000
سرامیک کاری(متر مربع)
3000040000
سرامیک کاری(متر مربع)- بیش از 50 متر مربع
2500030000
موزاییک کاری(متر مربع)
2000023000
سنگ آنتیک(متر مربع)
6000090000
کاشی کاری راه پله(متر مربع)
3000035000
کاشی کاری شمشیری کنار پله(متر طول)
3500040000
سنگ اسلب(متر مربع)
5500065000
قرنیز(متر طول)- در صورت درخواست جداگانه قرنیز
1500021000
دوغاب کف حمام و سرویس بهداشتی با مواد خارجی (متراژ کمتر از 4 متر)
400000500000
دوغاب کف حمام و سرویس بهداشتی با سیمان و پودر سنگ (متراژ کمتر از 4 متر)
200000300000
خرده کاری(کمتر از 10 متر)
توافقی
بیشتر بخوانید
مدل های متنوع کاشی آشپزخانه بین کابینت مدرن

خدمات کاشی و سرامیک در تهران

سرویس نصب کاشی و سرامیک هوم سرویز در ساختمان های مسکونی، تجاری و اداری خدمات متنوعی را ارائه می دهد استفاده از نیروهای محلی و ارائه خدمات به صورت منطقه ای موجب شده تا قیمت نصب سرامیک دیوار کاشی و سرامیک کف تا حد زیادی کاهش داشته باشد. ثبت سفارش از طریق اپ هوم سرویز رایگان بوده و هزینه ای بابت حق عضویت و یا آبونمان  از مشتری دریافت نمی شود. این سرویس شامل مشاوره رایگان برای انتخاب نوع و مدل کاشی است. چنانچه در مورد انتخاب کاشی نیاز به مشورت دارید با ما تماس بگیرید. خدمات خرده کاری کاشی و سرامیک در سطح تهران پذیرفته می شود. هزینه های اعلام شده در جدول بالا شامل قیمت مصالح نیست و تنها شامل دستمزد می شود. در صورت تهیه مصالح توسط سرامیک کار، حتما فاکتور خرید را دریافت کنید. قبل از ثبت سفارش، از چند سرامیک کار دیگر استعلام بگیرید. 

 سفارش رایگان نصب کاشی و سرامیک را از طریق اپلیکیشن هوم سرویز ثبت کنید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن