نظافت

۵ دلیل برای کرایه ظروف پذیرایی

برپایی مجالس مهمانی در خوشی ها و ناخوشی ها مرسوم است. مجالس عقد و عروسی، جشن تولد، ولیمه و حتی مراسم عزاداری نیاز به تدارکات زیادی دارد. برای پذیرایی از مهمان ها در مجالس بزرگ، دست تنها نمی توانید همه کارها را انجام دهید. کرایه ظروف پذیرایی، میز و صندلی، لوازم دکوراسیون و ….. بخشی از خدمات مجالس است که توسط شرکت های خدماتی ارائه می شود. آیا به اندازه کافی بشقاب، پیش دستی، کارد و چنگال و … برای پذیرایی از مهمان ها دارید؟

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

چرا کرایه ظروف برای پذیرایی از مهمان ها ضروری است؟

حتی اگر خوشمزه ترین شام را هم که تدارک دیده باشید به تنهایی کافی نیست! تا زمانی که به اندازه همه مهمان ها ظرف و ظروف نداشته باشید نمی توانید آداب پذیرایی را به جا بیاورید. معمولا در هیچ خانه ای لوازم غذاخوری برای مهمان های بیش از ۵۰ یا ۱۰۰ نفر وجود ندارد. هر چه تعداد مهمان ها بیشتر باشد به ظروف پذیرایی زیادتری هم نیاز دارید. از طرفی در نظر بگیرید که موقع برگزاری مجالس امکان شستشوی ظروف و استفاده مجدد از ظروف پذیرایی، وجود ندارد. در واقع احتمالا به بشقاب و قاشق چنگال و … بیشتری نیاز دارید. 

برای مثال تصور کنید در یک مراسم مولودی چند دعوت دعوت دارند؟ چطور می خواهید از این تعداد مهمان پذیرایی کنید. مهماندار خانم برای پذیرایی از مجالس زنانه کارها را انجام می دهد ولی حتما از قبل ظروف پذیرایی را به تعداد مهمان ها  و حتی کمی بیشتر،تهیه کنید. البته این روزها نگهداری از حجم زیاد ظروف در آپارتمان ها امکان پذیر نیست ولی شرکت های تشریفات کار را ساده کرده اند. کافیست با شرکت خدمات مجالس تماس بگیرید و برای هر روزی که می خواهید ظروف را اجاره کنید. در ادامه برخی از مهم ترین دلایل اجاره ظروف را بررسی می کنیم. 

خدمات مجالس و تشریفات عروسی در تهران

اجاره ظروف عروسیپذیرایی از مهمان ها با کرایه ظروف آنلاین
  • کرایه ظروف مقرون به صرفه است

اگر بشقاب، لیوان، قاشق و چنگال و …. به اندازه کافی ندارید دو انتخاب در سر راه تان است. اول اینکه این ظروف را خریداری کنید. این کار بسیار هزینه بر است و اصلا صرفه اقتصادی ندارد. در واقع این لوازم تنها برای یکی دو روز استفاده دارند و برای بقیه ایام نیازی به این وسایل ندارید. دومین راه اینست که ظروف را اجاره کنید. هزینه اجاره لوازم غذاخوری خیلی کمتر از قیمت خرید سرویس های غذاخوری است. بدون نگرانی از هزینه ها می توانید به هر تعداد که می خواهید بشقاب، پیش دستی، سالاد خوری، کارد و چنگال و …. را برای یک شب اجاره کنید. شاید بخواهید یک روز قبل لوازم پذیرایی از مهمان ها را اجاره کنید تا خیال تان بابت پذیرایی راحت باشد. در هر صورت قیمت ناچیزی بابت این کار می پردازید و پس از مهمانی هم وسایل غذاخوری را به شرکت پس می دهید.

  • اجاره ظروف سهل تر است

شرکت های کرایه ظروف کارها را ساده کرده اند در این شرکت ها انواع ظروف برای اجاره ارائه می شود. ظروف چینی و استیل پر طرفدارتر هستند. طرح و نقش های مختلف ظروف پذیرایی خیلی زیاد است و قطعا می توانید بهترین ها را کرایه کنید. کافیست لیستی از چیزهایی را که نیاز دارید تهیه کنید. حتی امکان سفارش آنلاین ظروف برای مجالس هم وجود دارد. به جای اینکه از یک فروشگاه به فروشگاه دیگر بروید و لوازم مورد نیاز را خریداری کنید، همه این وسایل را یکجا تهیه کنید. تنها نکته مهم ، اجاره ظروف پذیرایی با کیفیت است. موقع سفارش بهترین ها را انتخاب کنید به این ترتیب به مهمان های خود احترام گذاشته اید. در هر صورت مبلغ پرداختی در برابر خرید همه این وسایل بسیار کمتر است.

اعزام مهماندار خانم وآقا جهت پذیرایی در مجالس

کرایه ظروف پذیراییخدمات مجالس و ظروف اجاره ای در تهران
  • قدرت انتخاب بیشتری دارید!

وقتی برای خرید ظروف پذیرایی از مهمان به فروشگاه ها مراجعه می کنید، اجناس زیادی را می بیند که هر کدام قیمت متفاوتی دارند. در وهله اول به جیب تان نگاه می کنید. یک نکته جالب در مورد کرایه ظروف پذیرایی وجود دارد و آن تنوع بالا در این وسایل است. حتی می توانید ظروف طلا را برای یک مراسم عروسی لاکچری به قیمت بسیار مناسبی اجاره کنید. امکان انتخاب ظروف ارزان تر و گران تر وجود دارد در واقع با هر میزان بودجه ای که دارید می توانید از بین لوازم موجود، بهترین ها را انتخاب کنید. ظروف هتلی برای پذیرایی از مهمان ها با تنوع زیادی وجود دارد که قدرت انتخاب بیشتری به مشتری می دهد. از طرفی با توجه به هزینه های اندک( در مقایسه با خرید ظروف) نگرانی بابت انتخاب ظروف لوکس نیز وجود ندارد.

  • ظروف کرایه در محل تحویل داده می شود

تدارک یک مراسم بزرگ و با شکوه خیلی وقت گیر است. کارهای زیادی باید انجام دهید ولی شاید زمان کافی نداشته باشید. احتمالا روزهای قبل از مراسم عقد و عروسی اصلا وقت سر خاراندن هم نداشته باشید. در مراسم عزاداری هم که کسی دل و دماغ انجام کارهای تدارکاتی را ندارد. اغلب شرکت ها، سرویس تحویل در محل دارند. به هر میزان بشقاب، قاشق و چنگال یا …. که لازم است را سفارش دهید و وسایل را درب منزل تحویل بگیرید. شرکت های خدمات مجالس با دریافت کمی بیشتر همه این کارها را انجام می دهند. دیگر نیازی نیست برای تحویل ظروف خودتان به انبار شرکت مراجعه کنید این کارها را به اهلش بسپارید و کلی در زمان صرفه جویی کنید. 

  • به هر تعداد که می خواهید سفارش دهید

یکی از مزایای کرایه ظروف پذیرایی از بنگاه های اجاره ای اینست که محدودیتی در تعداد سفارش ندارید! حتی اگر تعداد مهمان ها خیلی بیشتر باشد هم می توانید سفارش خود را ثبت کنید. شرکت های خدمات مجالس آمادگی تحویل ظروف در هر تعداد را دارند. به طور مثال برای یک جشن تولد، نیاز به سرویس میوه خوری دارید و شاید نیازی به ظروف غذاخوری نباشد اما برای شام عروسی علاوه بر میوه خوری به بشقاب و ظروف غذاخوری و حتی ظروف مناسب برای کیک خوری هم احتیاج دارید. یک نکته مهم اینست که تعداد ظروف را کمی بیشتر از تعداد مهمان ها در نظر بگیرید همیشه امکان رسیدن مهمان ناخوانده هم وجود دارد. به هر حال باید برای موارد پیش بینی نشده از قبل آماده باشید. شکستن ظروف هم از احتمالاتی است که اغلب اتفاق می افتد. اصولا ظروف پذیرایی از مهمان هر چه مجلل تر و با شکوه تر باشد، انگار به نوعی کلاس مهمانی هم بالاتر می رود.

خدمات پذیرایی در منزل برای انواع مجالس

کرایه ظروف آنلاینهزینه کرایه ظروف پذیرایی در مجالس چقدر است؟

میدونستی که هوم سرویز، خدمات خدمات مجالس هم ارائه میده؟

قیمت خدمات مجالس هوم سرویز

برگزاری مجالس شادی و عزا هر کدام نیاز به تدارکات خاصی دارد. برخی از تدارکات نظیر میز و صندلی و ظروف پذیرایی از مهمان در هر دو حالت مشترک هستند. نحوه برگزاری مجالس برای هر مشتری متفاوت است. در واقع هر مشتری بنابر شرایط و علایق خود مایل است تا خدمات ویژه ای را دریافت کند. معمولا قیمت سرویس روزانه تشریفات یا قیمت نهایی برگزاری مجالس به صورت توافقی تعیین می شود. برگزار کننده ها با توجه به نیاز هر مجلس، قیمت ها را اعلام می کنند. برای مثال تعداد خدمه پذیرایی همیشه یکسان نیست و بر اساس تعداد مهمان ها در نظر گرفته می شود.

نحوه کار هوم سرویز برای ارائه خدمات مجالس کاملا مشخص است. تعداد خاصی از مجالس معتبر که دارای مدرک و تاییدیه های معتبر هستند، امور برگزاری مجالس و پذیرایی از مهمان را بر عهده می گیرند. کارشناسان خبره شرکت خدمات مجالس پس از تماس با مشتری و ارائه راهنمایی های لازم، در مورد هزینه های برگزاری مجالس اطلاع رسانی می کند. مهم ترین اصل ارائه خدمات با کیفیت و مطابق با نیاز هر مجلس است. لیست خدمات ارائه شده در یک مجلس با مجلس می تواند متفاوت باشد و این به خواسته مشتری ارتباط دارد.

سرویس خدمات مجالس در تهران

خدمات مجالس هوم سرویز شامل صفر تا صد سرویس های پذیرایی از مهمان است. این سرویس توسط موسسات برتر و دارای تاییدیه های معتبر در همه محله های تهران ارائه می شود. خدمات مجالس تهران ویژه مراسم شادی و عزا برگزار می شود. پس از ثبت سفارش رایگان در اپ هوم سرویز، کارشناسان خبره با شما تماس گرفته و در مورد نحوه اجرای مراسم راهنمایی لازم را انجام می دهند. خدمات ارائه شده در هر مجلس با توجه به خواسته مشتری تنظیم شده و تفاوت های زیادی در هر سفارش وجود دارد. تنوع و خلاقیت را با همیاران هوم سرویز تجربه کنید. هزینه خدمات پس از مشورت بر اساس خواسته مشتری تعیین می شود. برای پذیرایی از مهمان ها با ما تماس بگیرید.

ثبت سفارش رایگان سرویس خدمات مجالس از طریق اپلیکیشن هوم سرویز

همیار ما شوید
اگر شما هم توی خدمات مجالس تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا