بنایی و دکوراسیون

تعمیر درب شیشه سکوریت

شیشه ها از متریال اصلی در ساختمان سازی هستند. پنجره های ساختمان، درب های شیشه ای بنا و حتی راه پله های شیشه ای را می توان در اغلب ساختمان های شهر دید. صنایع شیشه بری و آینه در چند سال گذشته دستخوش تغییرات زیادی بوده است. این روزها شیشه های سکوریت با توجه به کیفیت بالایی که دارند جای شیشه های ساده را گرفته اند. نصب و اجرای درب شیشه ای در ساختمان های تجاری و مسکونی به وفور دیده می شود. در صورت هر اشکال و ایرادی امکان تعمیر درب شیشه سکوریت نیز وجود دارد که عمر سازه را افزایش می دهد.

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

شیشه سکوریت چیست؟

شیشه ضد گلوله یا سکوریت نوعی شیشه به خصوص است. در فرایند تولید این محصول شیشه تحت شوک های حرارتی و مکانیکی قرار می گیرد. در طی این عملیات مقاومت شیشه بسیار بالاتر رفته و حالت شکنندگی و ضعیف بودن آن کاملا ترمیم می شود. شوک حرارتی به شیشه باعث افزایش مقاومت آن در برابر ضربه، فشار و تغییرات دمایی می شود. در واقع متریال اصلی ساخت شیشه های سکوریت همان شیشه خام است ولی در فرایند سکوریت سازی، ماهیت شیشه به کل تغییر می کند. محوصل نهایی از نظر خواص فیزیکی و شکل ظاهری شباهتی به شیشه های معمولی ندارد. بزرگترین تفاوت این محصول با شیشه های ساده در سختی و مقاومت بالای آن است. این دو ویژگی محبوبیت شیشه های سکوریت را افزایش داده و تقاضا برای نصب درب شیشه سکوریت هر روز بیشتر می شود.

این شیشه ها در انواع شفاف و بیرنگ تا شیشه های رنگی و مات تولید می شوند.

هزینه تعمیر درب شیشه سکوریتتعمیرات درب شیشه سکوریت

کاربرد شیشه سکوریت

شیشه ظریف در طی مراحل تولید و تحمل شوک های دمایی تبدیل به شیشه ای سخت و مقاوم می شود. این شیشه ها نشکن هستند و کاربرد زیادی در صنایع مختلف دارند. شیشه ای شکسته بسیار خطرناک هستند و به همین دلیل در مواردی که خطر جدی وجود دارد از شیشه های سکوریت استفاده می شود. حتی در دستگاه های بسیار حساس نیز به جای شیشه ساده از انواع شیشه سکوریت استفاده شده است. برای مثال شیشه نمایشگر مانیتور از انواع شیشه ای سکوریت ساخته شده است. این شیشه به سادگی نمی شکند و حتی در مقابل خش و خراشیدگی هم بسیار مقاوم است. شیشه های تلفن همراه هم از همین متریال ساخته شده اند. شیشه های اتومبیل نیز می تواند امنیت سرنشینان را در موقع تصادفات تضمین کند. این شیشه خرد نمی شود و به صورت شبکه تار عنکبوتی شکسته می شود. شیشه سکوریت کاربرد فراوانی دارند از جمله:

  • ساخت کابین های شیشه ای تلفن
  • شیشه های داخلی و آینه کاری
  • ایستگاه های اتوبوس شیشه ای
  • پانل های خورشیدی 
  • پله های ساختمان های تجاری
  • جدا کننده های داخلی در مراکز تجاری

درب شیشه سکوریت

یکی از پر کاربردترین موارد استفاده از شیشه های سکوریت در درب ورودی ساختمان است. درب های شیشه ای باید در برابر ضربات ناگهانی مقاومت خوبی داشته باشند. برای محافظت بیشتر همیشه درب ها با شیشه سکوریت ساخته می شوند.  درب ورودی ساختمان های تجاری، اداری و حتی مجتمع های مسکونی از همین شیشه های ضد گلوله و نشکن ساخته شده است. علاوه بر درب اصلی بنا، درب های بالکن و شیشه های پنجره نیز با شیشه سکوریت ایمن تر خواهد شد. این محصول ضریب ایمنی ساختمان را بالاتر برده و ظاهر خوبی هم دارد! در اغلب ساختمان های لوکس می توان درب های شیشه ای سکوریت را مشاهده کرد.

چگونه با آینه ها دکوراسیون را متحول کنیم؟ آینه کاری

خدمات تعمیر درب شیشه سکوریتسرویس نصب و اجرای درب شیشه ای سکوریت

تعمیر درب شیشه سکوریت

درب شیشه ای بدون فریم و با قاب از زیباترین ورودی های ساختمان محسوب می شود. طبق قوانین موجود استفاده از شیشه های معمولی در نقاط خاص ممنوع است اما شیشه های سکوریت را می توان در همه قسمت های ساختمان نصب کرد. برای مثال درب ورودی مجتمع را نمی توان از شیشه های معمولی ساخت. درب شیشه ای نشکن ( Tempered glass) از شیشه سکوریت تولید شده و برای نصب در مناطق پر رفت و آمد ایده آل است. جالب است بدانید که این درب های بزرگ و سنگین قابلیت تعمیر و نوسازی را دارند. یکی از رایج ترین مشکلات در این سازه، به هم خوردن تنظیمات و از رگلاژ خارج شدن درب است. برای رگلاژ درب شیشه ای با ما تماس بگیرید. تیم شیشه بری هوم سرویز آماده انجام سفارش نصب و تعمیرات درب سکوریت در تهران است.

چگونه هزینه بازسازی خانه را کاهش دهیم؟

تعمیر درب شیشه سکوریت فوری

هزینه تعمیر درب شیشه سکوریت

تعمیرات درب سکوریت هزینه بر است. اگر موقع نصب و اجرای این سازه دقت لازم انجام نشود خیلی زود ایرادهایی در درب و فریم آن به وجود می آید. آیا موقع باز و بسته شدن درب ها صدای خشکی و ناهنجاری شنیده می شود؟ مشکلاتی شبیه به این با یک روغن کاری ساده حل می شود. گاهی لازم است تا درب ها رگلاژ شوند و تنظیمات درب از نو انجام شود. در همه این موارد تعمیرات درب سکوریت قابل انجام است. حتی در صورت شکستن شیشه اصلی نیز می توان آسیب را برطرف کرد. قیمت تعمیرات شیشه سکوریت بستگی به نوع خرابی دارد. میزان آسیب گاهی چندان زیاد نیست و هزینه ها خیلی کمتر از چیزی است که تصور می کنید. در هر صورت تنها پس از بررسی درب می توان تعیین قیمت دقیق داشت.

عنوان(به روز رسانی سال 1400)قیمت از(تومان)قیمت تا (تومان)
نصب شیشه سکوریت(متر مربع)- بالای 10 متر
3500080000
نصب شیشه سکوریت(متر مربع)- کمتر از 10 متر
توافقی
نصب شیشه معمولی(متر مربع)- بالای 10 متر
1500050000
نصب شیشه معمولی(متر مربع)- کمتر از 10 متر
توافقی
نصب شیشه ضد گلوله
توافقی
اجرای لول براق و مات
1500035000
اجرای ابزار(متر طول)
2000035000
رگلاژ درب سکوریت
100000160000
ساخت آینه(متر مربع)
توافقی
ساخت شیشه 4 میل معمولی(متر مربع)
75000150000
ساخت شیشه 6 میل معمولی(متر مربع)
115000200000
قیمت شیشه سکوریت
220000400000

خدمات نصب و تعمیر درب شیشه سکوریت در تهران

خدمات شیشه بری هوم سرویز در سطح تهران بزرگ ارائه می شود. این سرویس شامل نصب و اجرای شیشه سکوریت، شیشه های ضد گلوله و نصب شیشه های معمولی می باشد. تعمیرات و رگلاز درب سکوریت به صورت کاملا تضمینی و به شرط رضایت مشتری انجام می شود. هزینه این سرویس پس از بررسی محل و اندازه گیری ابعاد درب شیشه ای به صورت شفاف اطلاع رسانی می شود. قیمت گذاری بر اساس متر مربع و مطابق با نرخ مصوب اتحادیه است. نصب و اجرای درب های فروشگاهی، درب شکوریت مجتمع های اداری و تجاری در همه مناطق پذیرفته می شود. برای برخورداری از بهترین خدمات با بهترین ها تماس بگیرید.

جهت ثبت سفارش رایگان سرویس شیشه بری و آینه از اپلیکیشن هوم سرویز استفاده کنید

میدونستی که هوم سرویز، خدمات تعمیر شیشه سکوریت هم ارائه میده؟
همیار ما شوید
اگر شما هم توی تعمیر شیشه سکوریت تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا