لوازم خانگی

خدمات تعمیر آبگرمکن ایستاده ✔️ لیست قیمت سرویس پکیج و آبگرمکن

آبگرمکن های ایستاده نسل اول آبگرمکن های مدل جدید هستند. این روزها در اغلب خانه ها آبگرمکن دیواری و پکیج وظیفه گرم کردن آب حمام و اَشپزخانه را بر عهده دارد. البته تا همین چند سال پیش آبگرمکن های مخزنی ایستاده، تنها وسیله برای تامین آب گرم منازل بودند. این آبگرمکن ها به جهت اینکه روی زمین قرار می گرفتند به ایستاده یا زمینی با مخزنی معروف شده بودند. حالا به اسمش کاری نداریم ولی هنوز هم در خیلی از خانه های ویلایی، این آبگرمکن های معروف را می بینیم. با توجه به اینکه برخی از این مدل ها خیلی قدیمی هستند تعمیر آبگرمکن ایستاده نیاز به تخصص و تبحر خاصی دارد. نصب و تعمیر آبگرمکن توسط افراد غیر حرفه ای موجب می شود تا در آینده هزینه های بیشتری بپردازید.

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

تعمیر آبگرمکن ایستاده

انواع آبگرمکن زمینی دارای یک مخزن بزرگ هستند و در مقایسه با آبگرمکن دیواری، توانایی گرم کردن آب در حجم بیشتری را دارند.  در مواردی که تعداد مصرف کننده ها زیاد است، این آبگرمکن ها کارایی بیشتری دارند. آب شهری دارای جرم و املاح زیادی استکه پس از مدتی مشکل ایجاد می کند. پس از مدتی برخی از قطعات دستگاه نیز دچار آسیب می شوند. خبر خوب اینکه اغلب قطعات آبگرمکن استاده قابل تعویض هستند و حتی در صورت خراب شدن کامل یک قطعه، در بیشتر موارد امکان تعمیر دستگاه وجود دارد. قیمت آبگرمکن های ایستاده هر روز بالاتر می رود با هزینه اندکی می توانید در بازه های زمانی منظم، آبگرمکن را سرویس کنید.. در سرویس دوره ای آبگرمکن زمینی، مشکلات و ایرادات دستگاه هم به سادگی شناسایی می شود. در ادامه به برخی از شایع ترین اشکالات آبگرمکن دیواری پرداخته شده است.

راهنمای عیب یابی و تعمیر آبگرمکن در منزل

هزینه تعمیر آبگرمکن ایستادهتعمیر آبگرمکن ایستاده

  • روشن نشدن شمعک مشعل آبگرمکن ایستاده

مشعل از قطعات اصلی در آبگرمکن زمینی و دیواری است. این قطعه طوری طراحی شده که امکان روشن شدن شعله را با استفاده از احتراق گاز، ایجاد کند. مشعل دارای قطعات ظریف و حساسی است که خرابی هر کدام از این قطعات منجر به بد کار کردن شعل می شود. برای مثال شل بودن مهره ترموکوبل یا خراب شدن آن و همچنین ایراد در شیر مغناطیسی دستگاه می تواند موجب خاموش شدن شعله شود. تعمیرات این قطعه توسط تعمیرکار متخصص انجام می شود. اگر در این زمینه تجربه یا مهارتی ندارید از یک متخصص کار بلد برای تعمیر آبگرمکن کمک بگیرید. هرگز دستگاه را سر خود باز نکنید امکان آسیب رساندن بیشتر به دستگاه وجود دارد. سیستم مشعل و ترموکوبل و …. قابل تعویض است.

نصب و تعمیر آبگرمکن دیواری با تخفیف استثنایی!

  • تعمیر آبگرمکن ایستاده و خاموش شدن شعله

خاموش نشدن شعله آبگرمکن بعد از اینکه دما به حد تنظیم شده رسید، به صورت اتومات انجام می شود. در غیر این صورت احتمال اینکه ترموستات خراب باشد، وجود دارد. اگر شعله با رسیدن به دمای تنظیم شده، به طور خودکار خاموش نشود امکان بالا رفتن دما و بروز مشکلات بعدی هست. تعمیرکار متخصص پس از بازدید دستگاه در مورد تعمیر یا تعویض قطعه تصمیم می گیرد. شاید لازم باشد تا قطعه رگلاتور و همه قطعات متصل به آن تعویض شوند. تعویض ترموکوبل، لوله شمعک، شلنگ گاز، رگلاتور و یا ترموستات کاری نیست که بدون آموزش بتوانید آن را انجام دهید.

علت گرم نشدن آب آبگرمکن دیواری چیست؟

آموزش تعمیر آبگرمکن ایستاده

  • گرم نشدن آب و تعمیر آبگرمکن ایستاده

گرم نشدن آب در آبگرمکن زمینی به این معناست که آبگرمکن روشن می شود و آب را هم گرم می کند اما میزان گرمای آب، مناسب نیست. شاید کم بودن درجه ترموستات آبگرمکن و یا خاموش بودن پیلوت این مشکل را ایجاد کرده باشد. در این صورت با افزایش درجه ترموستات مشکل اول به طور کامل برطرف می شود و شاهد گرم شدن آب خواهید بود. اما در مورد پیلوت لازم است تا آبگرمکن را خاموش کرده و چراغ پیلوت را تنظیم کنید. 

در برخی موارد لازم است تا زمان زیادی برای گرم کردن آب صبر کنید که این هم به خصوص موقع استحمام اصلا عملی نیست. در این مورد لازم است تا دریچه دودکش و خروجی بررسی شود. با تمیز کردن خروجی دود احتمالا مشکل برطرف می شود. اما مشکل جدی وقتی است که مخزن آب، رسوب گرفته باشد. رسوبات آب روی دیواره های مخزن و همه قسمت ها را اشغال می کنند. 

هزینه تعمیر آبگرمکن ایستاده

سرویس کامل آبگرمکن یک هزینه ثابت و فیکس دارد که در جدول پایین همین صفحه اطلاع رسانی شده است. اما اگر با کارکرد دستگاه مشکل دارید یا کیفیت آب گرم ساختمان دچار اختلال شده لازم است تا تعمیرکار، آبگرمکن ایستاده را از نزدیک بررسی کند. پس از عیب یابی و پیدا کردن مشکل دستگاه، هزینه های نهایی اطلاع رسانی می شود. سوالی که مطرح می شود اینست که چرا این هزینه نیز همانند سرویس آبگرمکن از قبل اعلام نمی شود. کاملا مشخص است که ایراد همه دستگاه ها یکسان نیست شاید یک آبگرمکن نیز به رسوب زدایی دارد ولی در مورد دیگر، تجهیزات و شیرآلات دستگاه دچار اشکال شده باشد. هزینه های دریافتی ارتباط مستقیم با عیب و ایراد به وجود آمده دارد.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات نصب و تعمیر آبگرمکن هم ارائه میده؟

چرا شمعک آبگرمکن خاموش می شود؟ روشن نماندن شمعک آبگرمکن

نصب و تعمیر آبگرمکن ایستادهتعمیر آبگرمکن ایستاده

تعرفه خدمات آبگرمکن دیواری و ایستاده در هوم سرویز

عنوان( به روز رسانی سال 1400 )از قیمت(تومان)تا قیمت(تومان)
نصب آبگرمکن دیواری120000165000
نصب آبگرمکن ایستاده90000160000
نصب شیرآلات(هر عدد)3500055000
رسوب زدایی کامل105000175000
سرویس کامل120000190000
تعویض مبدل7000095000

خدمات نصب، تعمیر و سرویس آبگرمکن در تهران

برای نصب آبگرمکن جدید به دنبال یک متخصص فنی هستید؟ با کارکرد آبگرمکن قدیمی خانه مشکل دارید؟ سرویس های تعمیراتی-فنی هوم سرویز برای همین موقع هاست. با نصب اپلیکیشن هوم سرویز به صدها سرویس تخصصی و فنی دست پیدا می کنید. کافیست سرویس مورد نظر خود را انتخاب کنید تا بلافاصله هماهنگی برای اعزام تعمیرکار به محل انجام شود. هزینه های تعمیر ۀبگرمکن دیواری و زمینی، پکیج، شوفاژ و …. به طور شفاف و دقیق در این سامانه اعلام شده است. لیست هزینه های دریافتی را در جدول بالا نیز مشاهده می کنید. ما یک شرکت خدماتی تخصصی هستیم که بهترین متخصص ها را برای سرویس های تعمیراتی به درب منزل اعزام می کنیم. ثبت سفارش کاملا رایگان است و تعمیرات آبگرمکن مثل همه خدمات تخصصی و تعمیراتی دارای گارانتی و تضمین کیفیت است. ما در نزدیکی شما هستیم، با ما تماس بگیرید

برای ثبت سفارش رایگان سرویس نصب و تعمیر آبگرمکن از اپلیکیشن هوم سرویز استفاده کنید

  ۰۲۱-۹۱۰۰۱۳۳۲

همیار ما شوید
اگر شما هم توی نصب و تعمیر آبگرمکن تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا